>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 16.09.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 16. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 17

lorito

Speedway <3
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze vs Śląsk Wrocław
Typ:
Górnik Zabrze over 1.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: ForBET
Analiza:
Mam ta przyjemność pisać analizę jako jeden z pierwszych. Jako ze jutro jestem lekko zalatany wole juz dzis oddac swój typ. Zająłem sie meczem powiedzy Górnikiem Zabrze i Śląskiem Wrocław. Górnik który podejmował juz przy Roosevelta Legie Warszawa, Wisłe Kraków, Arkę Gdynie a ostatnio Wisłe Płock. Wszystkie mecze dostarczały niewyobrazalnych emocji na stadionie w Zabrzu. Z Legia 3:1, Wisła 3:2, lekka zadyszke złapali w meczu z Gdynia 1:1 lecz juz na mecz z Płockiem byli w 100% gotowi. Ostatnia kolejka Ekstraklasy przyniosła wyjazdowe zwycięstwo Górnika 2:1 w Niecieczy, grając bez swojego strzelca Angulo, a Sląsk wygrał na własnym stadionie z Legia Warszawa 2:1 pokazując ze również jest silna. Mecz zakonczy sie z paroma bramkami strzelam over 2.5, lecz ja dzis gram w strone Górnika i over 1,5 gola w meczu. Na wsłasnym stadionie pokazuja ze nie ma na nich mocnych a strzelaja srednio 2,75 bramki przy Roosevelta. Bilans 18 strzelonych goli w 8 meczach tylko pokazuje ze drzemie w nich potencjał. Koncząc licze jutro na atrakcyjny football w Zabrzu. Powodzenia
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia Priimer Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Maritimo vs Aves
Typ:
1/1
Kurs: 3.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W tamtym sezonie czekałem tylko na mecz Maritimo.. tamten sezon to non stop u siebie wygyrwali + często 1/1 i to były perełki.. teraz x/1 na raziewygrywaja i raz w el. LE mieli 1/1...Sklad Aves? Sami nowi gracze... awansowali i pokupowali pełno graczy.. na bramce emeryt 41letni quim.. reszty mi sie nie chce analizować bo to jest bez sensu.. zgrania na pewno nie maja dobrego w tej częsci sezonu...a Maritimo? Stabilny skłąd.. bramkarz Charles młody utalentowany golkiper.. na prawej obronie nowy transfer bebeto który gra w miarę okej.. na środku Zainadine Junior i prawodopobnie Pablo Santos.. dwoch pewnych graczy.. na lewej fabio china szczerze nie znam zawodnika.. choć tez tu moze grać Luis Martins.. środek pomocy Sen i Pachceco..dwóch kapitalnych graczy jak na taki klub.. Skrzydła oczywiście kapitan Costa i nowy nabytek Ricardo Valente.. a na ataku zagra najpewniej Pinho ale też mają w obwodzie Lunberga i Evertona.. To, że Maritimo wygra to j est raczej pewne a z beniaminkiem który zrobił kilkanaście transferów powinni od początku cisnąć...
✅ 235
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 1
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Guingamp – Lille
Typ: over 3.5
Kurs: 3.90
Bukmacher: unibet
Analiza:

To chyba ostatnia próba, jak nie pójdzie teraz to trzeba będzie sobie z tą ekipą zrobić na chwilę przerwę bo bramki seriami w tych spotkaniach cały czas mogą i tak naprawdę powinny być. Oglądałem wszystkie spotkania ekipy Bielsy i trzeba sobie powiedzieć jasno ta młodzież na razie kompletnie nie łapie stylu gry który preferuje Argentyńczyk, mam tu na myśli to co wyprawiają w defensywie mimo nawet ostatniego meczu na zero, rywale toczą zazwyczaj pojedynki jeden na jeden bo nie ma asekuracji z żadnej strony. Luk i przestrzeni jest cała masa i ten wynik bramek straconych w tych spotkania to naprawdę najmniejszy wymiar kary a trzeba też zaznaczyć że rywale z żadnego topu tej ligi. Naprawdę ciężko to opisać mi bo po prostu na boisku jest mnóstwo miejsca a sytuacji całe mnóstwo i to w obie strony. Ofensywnie ten młody zespół źle nie wygląda są mocno nie skuteczni to największy problem bo okazji też maja mnóstwo. Najlepsze jest fragment w którym jako pierwsi tracą bramki no i wtedy robi się autostrada do bramki. Do tego wszystkiego dochodzi mnóstwo kontuzji przez co nie mogą się zgrać a strata piłki w środku pola przy tej taktyce i grze to pewna bramka. To wszystko jest obraz jaki widzimy na boisku ale czemu to nie chce wpadać i otwierać worek z bramkami sam nie wiem. Dziś widzę zdecydowanie większy napór tej ekipy w ofensywie bo aspirację są tutaj duże i trzeba zacząć gonić a rywale raczej z tych dolnych rejonów, z drugiej jednak strony to właśnie ci przeciwnicy sprawiali im największe problemy w destrukcji bo musieli grać odważniej i tak też czuje że będzie dzisiaj. Gospodarze mają za sobą już grę z Lyonem, PSG oraz Nicea czyli czołówką tak więc ten sześciu punktów to świetny bilans bo wygrali to co mogli wygrać. U siebie czują się bardzo dobrze w poprzednim roku to czołówka pod względem zdobyczy punktowej na własnych śmieciach, dlatego jestem przekonany że to będzie odważna wersja tej ekipy. Zobaczymy jak to się skończy ten worek z bramkami z tym stylem gry Lille w końcu w jakimś spotkaniu się otworzy o tym jestem przekonany liczę że to będzie ten mecz i okres.
⛔ 100
 
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 1
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Dijon vs St.Etienne
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam kolejny weekend z meczami i zapewne bedą niespodzianki w różnych ligach. Dziś na tapete biore mecz z ligi francuskiej miedzy Dijonem a drużyną z St.Etienne. Drużyna z Dijonu nie imponuje w tym sezonie po 5 kolejkach ma 4 pkt z bilansem 1-1-3 i stosunkiem bramkowym 6-12 zajmuje przedostatnie miejsce. Natomiast drużyna z Etienne po 5 kolejkach ma jak na razie 4 miejsce po 3 zwyciestwach 1 remisie i 1 porażce nie szcześliwy remis mieli tydzien temu ale grali połowe meczu w osłabieniu i stracie bramki po karnym ich stosunek bramkowy to 6-4 nie imponuje ale sądze że jutro ze stadionu Dijonu wrocą z pełną pulą pkt . Ja ich gram bo kursik kuszący ;) Powodzonka i Pozdrowiam Wszystkich graczy????
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – 1 Liga Japonia
Godzinna: 11:30
Spotkanie: Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka
Typ: 2/+1,5
Kurs: 2,58
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jutro startuje jedna z moich ulubionych lig do obstawiania, przeglądając ofertę zaskoczył mnie kurs na to spotkanie, 16 drużyna z tabeli podejmuję u siebie 4 drużynę z tabeli. Gospodarze grają poniżej przeciętnej u siebie grają bardzo słabo 1-5-6 i nie pokazują nic szczególnego przeważnie urywają punkty ze słabszymi drużynami a Osaka taką nie jest myślę, że buki zawyżyły kurs(choć zaczął już spadać) ponieważ są w strefie spadkowej i potrzebują punktów aby się utrzymać ale jak już pisałem ciężko im wygrać lub nawet zremisować z takimi drużynami jak Osaka, mało tego gościom też są bardzo potrzebne punkty aby wejść do pierwszej trójki w tabeli i awansować więc na pewno nie oddadzą tego bez walki, Goście grają bardzo fajną ofensywną piłkę i myślę, że zdołają tutaj wygrać i pokryć over.
Polecam też bardzo pograć spotkanie Albirex Nigata - Kashima na 2. Powodzenia.
⛔ 100
 
raven113 89

raven113

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 13:00

Spotkanie: Levante - Valencia
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ta analiza może nie być do końca obiektywna, o czym świadczyć może już avatar ???? Ale powiedzmy sobie szczerze - Valencia z trzech pierwszych meczów tego sezonu, to o niebo lepsza Valencia niż w sezonie ubiegłym. Wygrana z Las Palmas (wprawdzie 1:0, ale mecz był jednostronny i gdyby nie słaba skuteczność, to wynik powinien być wyższy) i dwa remisy ze stołecznymi drużynami - Realem (W) i Atletico (D). Jako kibic Los Ches te 5 punktów po trzech meczach przed rozpoczęciem sezonu brałbym w ciemno. Valencia przeprowadziła najlepsze od kilku lat okienko transferowe i zatrudniła konkretnego trenera. Już od pierwszych meczów nowe nabytki wyglądają bardzo dobrze, w szczególności Kondogbia i... właśnie Marcelino. W ostatnim meczu z bardzo dobrej strony pokazali się też Gabriel Paulista czy Andreas Pereira, co pozwala z optymizmem patrzyć na przyszłość. Atmosfera w drużynie też wydaje się dużo lepsza, co widać w wywiadach. Simone Zaza ostatnio powiedział, że Valencia czuje się, jakby narodziła się na nowo i oby się nie mylił.
Ok, a Levante? Bardzo dobry początek sezonu i sensacyjny remis na Bernabeu w poprzedniej kolejce. Zresztą bilans identyczny jak rywale zza miedzy, czyli 1-2-0, ale to ciągle drużyna słabsza niż Valencia i jedynie w motywacji spowodowanej derbami upatruję ewentualne urwanie punktów drużynie Los Ches. Nie spodziewam się pogromu, ale myślę, że Valencii uda się w derbach wywalczyć 3 punkty, chociaż mecz łatwy nie będzie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00

Spotkanie: Watford:Manchester City
Typ: 2
Kurs: 1.35
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Kolejna runda angielskiej premier league. Mierzą się ze sobą dwie drużyny z topu (o dziwo). Manchester City ostatnimi czasy jest w gazie - ostatnie spotkanie Champions League wygrana 4:0 z Feyernordem na wyjeździe, na ciężkim terenie. Watford ostatnio u siebie tylko remis bezbramkowy z Bringthton i przegrana 2:3 z Bristol. W zasadzie ich ostatnie zwycięstwo u siebie to końcówka lipca z Eibarem skromne 1:0. Manchester z kolei na wyjeździe wygrał 4 z 5 ostatnich spotkań, niepokonany od 12 meczów. W dobrej formie jest także Gabriel Jesus napastnik z City, który zdobył już 3 bramki w PL i punktował w CL. Wydaje mi się, że ku zaskoczeniu City wygra bez straty bramki. Powodzenia ????
Nieregulaminowy kurs
⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LaLiga
Godzina: 16:15
Spotkanie: efortuna.pl
Analiza:

Po tym jak Pella mi zepsuł humor z rana i przegrał wygrany 2 set a pózniej położył się na korcie i przerwał moją passę, wracam do ulubionego typowania na drużynę która mnie nigdy nie zawiodła.
Jutrzejszego popołudnia odbędzie się mecz 4 kolejki LaLiga gdzie Getafe podejmuje obecnego lidera.
Getafe miało przeciętny początek sezonu czyli jak przystało na typowego średniaka ligii zajmuje dobre 11 miejsce. Kolejny sezon gdzie głownym celem jest po prostu spokojne utrzymanie się.
Natomiast gra Barcy po ostatnim meczu z Juve może napawać optymizmem choć nie wszyscy błyszczeli.
Geniusz Messiego który na każdym kroku udowadnia ile daje tej drużynie, nawet nie chce sobie wyobrażać co by było gdyby go zabrakło, Semedo to będzie podstawowy zawodnik na kolejne lata. Jeśli chodzi o słabsze ogniwa to jeszcze brak formy Suareza, marnował co się dało, ale powiedzmy że dochodzi do siebie po kontuzji i w sobotę się przełamie i coś strzeli. Wszyscy najlepsi są powołani na to spotkanie także nie przewiduję jakiś specjalnych rotacji na to spotkanie i dlatego liczę na pewne zwycięstwo w obu połowach. 1:0 do przerwy a na koniec 3-4:1.
Polecam i udanej soboty!
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kortrijk - Anderlecht
Typ: 1
Kurs:
4,95
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Piątek na lekki plus, pomimo, że mój typ i nie trafny. Na ten mecz czekałem cały tydzień, po tym co zobaczyłem w LM z Bayernem utwierdziło mnie co do tego typu. Anderlecht z Teodorczykiem gra po prostu słabo w tym sezonie, może się rozkręcą, ale jeszcze nie w tym meczu ... Kortrijk ekipa nie przewidywalna.. Dzielnie stawiło czoła lepszej drużynie niż Anderlecht tj. Club Brugge przegrywając 1:2 .. czas pokazać, że można wygrać z Anderlechtem, tym bardziej, że fiołki są po ciężkiej &quot;Obronie Częstochowy&quot; w meczu LM z Bayernem ... A kto grał kiedykolwiek w piłkę, wie, że bez piłki gra się ciężej niż z piłką za którą trzeba biegać. Anderlecht jest wypompowany.. i tyle. Stawiam na Kortrijk!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Serie B Wlochy
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Foggia vs Palermo
Typ: Palermo
Kurs: 2.77
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Foggia to jedna z najslabszych druzyn w Serie B. Zdarzaly im sie juz porazki po 1-5 z Pescara i Avellina. Foggia to beniaminek , a Palermo spadkowicz z Serie A.
Palermo ostatnie dwa mecze i dwa remisy . Z kim maja wygrywac jak nie z takim zespolem jak Foggia.
Palermo nie ma probloemow ze zdobywaniem goli / ostatni mecze 3-3 z Empoli . Nie wygrali tego , poniewaz byli oslabienie brakiem kilku zawodn
⛔ 100
 
pinio1111 76,1K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Puchar Wielkich Mistrzów
Godzina: 5:40
Spotkanie: USA - Brazylia
Typ: 1
Kurs: 2,24

Bukmacher: Fortuna
Mecz o pierwsze miejsce w tym turnieju. Brazylia 3 razy z rzędu wygrała ten puchar i myślę, że na tym się skończy. Grają tutaj dość dobrze, ale bez polotu. Przegrana z Włochami w obecnym składzie chluby im nie przynosi, a wygraną z Francją była pomimo 3:0 nie była wcale tak oczywista i łatwa jak to wygląda patrząc na wynik.
Stany, jak to USA mogą wszystko, ale musi im się chcieć. Skład optymalny, Anderson w wyśmienitej formie, więc kursy na poziomie 2,24 na USA to zdecydowane value. Kiedy tylko zobaczyłem składy ekip na ten turniej, od razu pomyślałem, że Anderson i spółka powinni to wygrać. Powinni mieć 9 a nie 7pkt po trzech meczach. To co zrobili w meczu z Iranem to była jakaś patologia, albo zwyczajna ustawka. Dominowali, niszczyli Iran, i po dwóch setach przestali grać. Wiadomo jaka jest siatka, wiadomo że często jeśli nie wygrywa się 3-0 to przegrywa 2:3, ale nie w tym meczu. Uważam że Amerykanie odpuścili ten mecz, bo wiedzieli, że i tak jeśli chcą wygrać cały turniej to muszą wygrać z Brazylią, bo pozostałe zespoły jednak trochę tu odstają poziomem.
Podsumowując, uważam że szanse są tu 50-50, więc kurs 2,24 na USA jest jak najbardziej warty gry.
⛔ 100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Rosyjska
Godzina: 22:00
Spotkanie: Zenit St. Petersburg vs Krasnoyarsk

Typ: DW: 3-0
Kurs: 2.00
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Naszpikowany gwiazdami Zenit w pierwszym meczu pokonał 2 drużynę zeszłego sezonu 3-1 grając bardzo ładną siatkówkę. Dziś ich rywalem jest Krasnoyarsk czyli 9 zespół zeszłego sezonu, który zaczął sezon od porażki 1-3. Faworytem meczu jest Zenit i to zdecydowanie a kurs na 3:0 mnie zachęca do gry. Zenit jest nową drużyną w lidze, zagra po raz pierwszy na swoim parkiecie i ma w składzie gwiazdy światowego formatu jak np. lider rosjan z ME Volkov. Życzę wygranych. Powodzenia.
PS. Można postawić jeszcze Frolunde że wygra w hokeja ???? GL
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna-Boliwia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Guabira-Nacional Potosi
Typ: 2/1
Kurs: 20.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nic specjalnego tutaj nie napisze-obie ekipy kilkukrotnie już takie cyrki robiły. Przyznam ze Nacional Potosi i Guabira to moje ulubione kluby do gry takich schematow.
Niedobre jest to,iż ostatnio miedzy sobą zagrali w dokładnie ten sposób,jednak nie wyklucza to tego,że i dziś tego nie zrobią. Dlaczego? A no w tym sezonie jeszcze ani jedna ani druga ekipa nie zagrały bodajże w ten sposób ani razu. Więc warto to próbować,gdyż jestem pewien,że takie układy w Boliwii niedługo zaczną pojawiać się masowo.
Ze sportowych aspektów na 90% wygra to spotkanie Guabira. W domu są mocni-może nie wygląda to tak dobrze na domowym obiekcie jak w zeszłym sezonie,ale niedługo powinno wrócić wszystko do normy i u siebie będą ponownie wygrywać masowo. Nie dadzą wygrać Nacionalowi tego spotkania. Punkty u siebie stracili z SB Warnerers bodajze 3 kolejki temu i mysle,ze na chwile obecna wystarczy.
Pomogłem? Zostaw proszę ,,reputkę&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
Warto również zagrać podobny zakład w meczu: Real potosi-Blooming TYP: 2/1 KURS: 21.00
Potosi w ogromnych tarapatach i sportowych i finanowych. Nie powinno tego meczu przegrac. Niedawno podarowali w ten sposob mecz Bloomingowi,mysle ze pora aby Blooming sie im odwdzieczyl ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Norwegia - Eliteserien
Godzina : 18:00
Spotkanie : Stabaek vs Stromsgodset
Typ : obie druzyny strzela bramki
Kurs : 1,5
Bukmacher : totolotek
Analiza :
22 kolejka norweskiej eliteserien spotkanie pomiedzy Stabaek zajmujace 7 pozycje z 30 punktami ( 8-6-7 bramki 33:38 ) a Stromsgodset 10 pozycja i 26 punktow ( 6-8-7 bramki 25:28 ).Gospodarze spotkania na wlasnym stadionie w 11 meczach zdobyli 17 punktow ( 5-2-4 bramki 18:18 ) druzyna strzelajaca ale i tacaca sporo bramek.Ostatnie ich spotkanie na wlasnym obiekcie zakonczylo sie wygrana 3:2 z Molde.Natomiast dzisiejsi goscie Stromsgodset na wyjazdach w 10 spotkaniach zdobyli zaledwie 5 punktow ( 0-5-5 bramki 4:15 ) jak widzimy nie wygrali w tym sezonie ligowym zadnego spotkania wyjazdowego traca mnostwo bramek.Ich ostatni wyjazd zakonczyl sie remisem 0:0 z zespolem Sparta Sarpsborg.Druzyny dotychczas spotkaly sie miedzy soba 30 razy 19 razy wygrali dzisiejsi gospodarze tylko 2 razy padl remis i 9 spotkan wygrali goscie.Ostatnie spotkanie to 2:1 dla Stabaek ( 16.05.2017 r ).Mysle ze dzisiaj Stromsgodset stac na strzelenie choc jednej bramki a i gospodarze napewno pokusza sie o polepszenie bilansu bramkowego tak wiec stawiam na to ze oba zespoly sdobeda bramki.
pozd i zycze powdzenia
pomoglem ? zostaw reputke ????
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 16:15
Spotkanie: Getafe-Barcelona
Typ: over 3.5
Kurs 2.00
Buk Fortuna
Analiza: 4 kolejka Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Getafe na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Barcelony, gospodarze po 3 rozegranych kolejkach mają 4 punkty na swoim koncie, w pierwszym swoim spotkaniu zanotowali remis bezbramkowy z zespołem z Bilbao, następnie ponieśli porażkę z sevillą i wygrali z beniaminkiem z Leganes , goście natomiast wygrali wszystkie 3 spotkania, do tej pory nie stracili nawet bramki , zdobywając ich 9. Nie ulega wątpliwości iż goście będą zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, nie ma się co sugerować również tym że Getafe w 3 spotkaniach ma bilans bramkowy 2:2 . bowiem w tym meczu na pewno bramki stracą, goście mają za duży potencjał ofensywny , co pokazali między innymi w poprzednim spotkaniu z Juventusem, nie sądzę żeby w tym meczu było inaczej bowiem Barcelona ostatnio jest w coraz lepszej formie, a może zrobić sobie przewagę bowiem Real Madryt popełnia za dużo wpadek. Tak więc ja w tym meczu typowałbym na wysoką wygraną zespołu przyjezdnych, stawiam iż wygrają 1:3 .
⛔ 100
 
Z 605,3K
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 16:30
Spotkanie Senegal - Maroko
Typ:eek:ver 144,5
Kurs: 2,60
Bukmacher: Fortbet
Analiza.Jest to pojedynek o 3 miejsce mistrzostw Afryki.Senegal w fazie grupowej zajął 1 miejsce w tabel;i z kompletem 3 zwycięstw.Następnie w ćwiercfinale pewnie pokonali Angole 66-57.W spotkaniu półfinałowym musieli jednak uznac wyższosc Nigeri przegrywając po zaciętym spotkaniu 76-71.Ich przeciwnik Maroko to przeciętny zespół i raczej niebedą mieli szans w tym spotkaniu.Koszykarze tej drużyny w grupie zajęli również 1 miejsce z kompletem zwycięstw.Cwiercfinał to ich zwycięstwo nad Egiptem 66-62.Jednak w półfinale niedali rady i przegrali z Tunezją 52-60.Myśle że w tym pojedynku raczej drużyny zagrają ofensywną koszykówke i padnie dużo koszy.
20/08/15 FMAG
Senegal - Maroko 77:71
26/08/11 FMAO
Senegal - Maroko 96:75
18/08/11 FMAG
Maroko - Senegal 65:79
⛔ 100
 
jaszczii 370K

jaszczii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Championship
Godzina: 16:00

Spotkanie: Millwall - Leeds
Typ: 2
Kurs: 2,44

Bukmacher: BaH
Analiza:
Witam, po raz kolejny uderzam w zaplecze Premier League. Na tapetę wybrałem mecz w Millwall gdzie lider z Leeds przyjeżdża na The Den. Biorąc pod uwagę tabele i formę gości to nie widzę innego wyniku jak zwycięstwo piłkarzy Leeds. Gospodarze obecnie zajmują 17 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 6 punktów (jedno zwycięstwo i trzy remisy). Goście natomiast spisują się rewelacyjnie co można zauważyć po straconych brankach (w siedmiu meczach tylko dwie!!!) Wydaje mi się że goście muszą wygrać ten mecz - nie ma innej opcji ale to jest tylko piłka nożna. Kurs dość spory ale warty uwagi. Powodzenia!
⛔ 100
 
stanley-63 772,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria Bundesliga
Godzina 16:00
Spotkanie : Rheindorf Altach : Rapid Wiedeń
Typ : R.Altach over 1.5 gola
Kurs : 2.85
Bukmacher : Unibet
Obie ekipy można powiedzieć w formie , gospodarze dwa ostatnie mecze to 2 wygrane , Rapid natomiast ostatni mecz to remis na gorącym terenie Salzburga i tu szacun dla Rapidu gdyż grając od 16 minuty w 10 po czerwonej kartce Pavelica najpierw wyszli na prowadzenie , potem gol samobójczy i 1:1 potem w 79 znowu wychodzą na prowadzenie jednak w doliczonym czasie Salzburg wyrównuje na 2:2 , ale ja dziś w stronę gospodarzy bo ci z początkiem sezonu może nie grali dobrze ale było to spowodowanie występami w kwalifikacjach LE gdzie szło im super , doszli do ostatniej 4 rundy i można by powiedzieć byli o krok od fazy grupowej , u siebie przegrali z Maccabi T 0:1 jednak w rewanżu pokazali charakter i zremisowali 2:2 jednak w 59 min gry prowadzili 2:1 ale to już było i teraz czas skupić się na lidze , w pierwszej kolejce nowego sezonu podejmowali już rywala z Wiednia a była to Austria i chłopaki z Altach wygrali 3:1 , a dziś ? liczę że znowu pokażą się dobrej strony i strzelą przynajmniej 2 bramki a kurs palce lizać !
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
17:00
Bielgorod - Fakieł
Typ: Fakieł +1,5 seta
Kurs: 3,00
Buk: totolotek
Szalenie ciekawy mecz w ruskiej siatkówce. Stare wygi czyli Grankin, Muserski, Tietiuchin czy Bakun vs. wielkie talenty Volkov, Kliuka, Vlasov czy Likoszerstov. Ja idę na młodzież, w poprzedniej kolejce ulegli sensacyjnie Novej 2-3, ale jak to młodzież wygrali zdecydowanie pierwsze dwa sety i później myśleli o gruszkach na wierzbie, a w siatkówce tak jest że chwila dekoncentracji i mecz odmienia się o 180 stopni. Po tej porażce na pewno czuli wielka złość i tu będzie znakomita okazja do rehabilitacji. Bielgorod dużo mocniejszy niż rok temu, lecz póki co nie mają zmiany na przyjęciu dla dziadka Tietiuchina. Nietypowe jest to też że pierwszym punktującym nie jest w tej drużynie skrzydłowy, a Muserski. Fakieł co roku mocniejszy bo młodzież dojrzewa siatkarsko, a poza tym jest na pewno wzmocnienie na ataku bo do tragicznego Pirainena doszedł doświadczony Moroz. Fajny mecz się zapowiada, jestem ciekawy jak to będzie wyglądać.
Poza tym w forBet znalazłem ciekawy pojedynek punktowy zawodników na mecz Zenit St. Petersburg - Krasnojarsk czyli Sivozelez - Spiridonov. Kursy równe @1,80 lecz moim zdaniem Spiridonov powinien tą realizację spokojnie wygrać. Spirik jest opcją nr 1 w ataku Krasnojarska, a Sivozelez w Zenicie dopiero 3-4 opcją. Zatem Spirik dostanie znacznie więcej piłek od Siwego i raczej nabije więcej punktów.
Jeśli ktoś chce oglądać ruska siatkę to na tej stronie tvstart.ru wszystkie mecze na żywo.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom