>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 16.09.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00

Spotkanie: Górnik Zabrze-Śląsk Wrocław
Typ: Górnik Zabrze DNB (remis=zwrot)

Kurs: 1.64
Bukmacher: Lvbet
Analiza:Wczoraj niestety zabrakło jednej bramki. Miejmy nadzieje, że będzie lepiej. Na dzisiaj wybrałem typ z najlepszej ligi świata, czyli Polskiej ekstraklasy. Beniaminek Górnik Zabrze podejmie u siebie Śląsk Wrocław. Przed sezonem spodziewałem się, że Górnik będzie trudnym rywalem, ale nie, że odpalą tak szybko i w takim stylu. Do tej pory 8 meczy, 15 pkt i tylko 1 mecz przegrany. Grają świetną piłkę, mają zabójcze kontry. U siebie jeszcze nie przegrali i myślę, że nie stanie się to również tym razem. Ich główne atuty to podania Kurzawy i wykończenie Angulo, który z pewnością powalczy o koronę króla strzelców. W ostatnim meczu pokazali, że bez Angulo również potrafią wygrywać. Jeżeli chodzi o drużynę Śląska to zrobili dużo transferów i widać, że powoli zaczynają się ze sobą zgrywać. W ostatnim meczu pokonali u siebie Legie. U siebie tak jak Górnik jeszcze nie przegrali. Na wyjazdach już nie jest tak kolorowo. Tylko 2 pkt w 4 meczach i bilans 2 remisy, 2 porażki. Myślę, że potrzebują jeszcze trochę czasu zanim będą wygrywać seriami. Liczę, że w tym meczu Górnik przynajmniej dwa razy ukłuje przeciwników z szybkich ataków, i że będą przynajmniej trzy bramki. Gram na zwycięstwo Górnika, ale zabezpieczam się w przypadku remisu. Powodzenia
zwrot!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / 1 Szkocja
Godzina 16:00
Spotkanie : Aberdeen - Kilmarnoc
Typ : 1polowa/2polowa - 1/1
Kurs : 2.75
Bukmacher : fortuna
Dzisiaj proponuję zagrać ligę szkocka.
Gospodarze 2 miejsce 4 wygrane 1 remis , bramki 10-5, goście końcówka tabeli 1 remis i aż 4 przegrane mecze, bramki 3/9. Każdy typ dzisiaj na Aberdeen jest do gry ale ja proponuję zagrać że wygrają obie połowy. Są w gazie tamten sezon zakończyli na 2 miejscu w tym sezonie myślę ,że będzię podobnie a może nawet będą wkoncu poważnym rywalem dla celticu, który jak wiadomo od kilku lat nie ma sobie równych w lidze.
H2h również na korzyść gospodarzy co mecz między nimi pada over bramkowy, z wygrana gospodarzy . Aberdeen po ostatnim remisie z Hearts dzisiaj przed swoją publicznością ustrzeli kilka bramek. Wypowiedź menadżera gospodarzy również daje jasno do zrozumienia ,że dzisiaj grają o 3 pkt, u siebie mają 100% zwycięstw i wypełni zmotywowani do gry.
http://www.afc.co.uk/mobile/matches/10098.php#.WbzjRSkwjqA
Polecam.
⛔ 100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00

Spotkanie: Górnik Zabrze-Śląsk Wrocław
Typ: Liczba goli: Powyżej (3.0)

Kurs: 2.25
Bukmacher: LVBET
Analiza: Na dzisiaj wybrałem uważam najbardziej overowe spotkanie naszej Ekstraklasy, największa rewelacja obecnego sezonu, czyli Górnik, który po raz kolejny wystąpi przy komplecie publiczności co jak na nasze warunki jest wręcz niesamowite, po drugiej stronie Śląsk, który wymienił w przerwie letniej praktycznie całą drużynę i zaczyna to już powoli funkcjonować. Uważam, że Górnik powinien ten mecz wygrać, ale nie odważę się zagrać ich stronę, ponieważ Śląsk w ostatnich meczach, gdzie był skazywany na porażkę zawsze punktował. Obie drużyny zanotowały serię 7 meczy bez porażki, najbardziej prawdopodobne w tym meczu wydają się bramki, w meczach z udziałem Górnika padło ich 29, co daje średnią 3,6, a w meczach Śląska 20, średnia 2,5. Zabrzanie na swoim stadionie mają niesamowitą średnią 3,75 gola na mecz, a wrocławianie w delegacji słabiej 1,75, ale złożone to wszystko w całość powinno dać ogólny over powyżej 3 goli. Dzisiaj liczę na co najmniej 4 gole, wynik jaki bym tutaj widział to 3:1 dla gospodarzy, a może remis 2:2, dodatkowo zabezpieczam się zwrotem w przypadku &quot;tylko&quot; 3 goli. Dobrym typem na ten mecz jest też over 1,5 gola Górnika, ale ten typ już został podany wcześniej. Powodzenia.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wertas 157

wertas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, SuperLiga Kobiet
Godzina: 16:00
Spotkanie: SPR Pogoń Szczecin - Kram Start Elbląg
Typ: 2
Kurs: 2,75
Bukmacher: totolotek
Analiza: W hicie 3 kolejki PGNiG Super Ligi kobiet stawiam czystą dwójeczkę. Dlaczego ? Pogoń przeszłą rewolucję kadrową, straciła sponsora tytularnego i nie będzie już tak groźna jak w poprzednim sezonie. Co prawda na boisko wróciła Joanna Gadzina, ale z klubem względem poprzedniego sezonu pożegnały się takie zawodniczki jak Stasiak, Zimny, Płaczek, Szczecina czy Yashchuk. W zamian do klubu przyszły zawodniczki młode, niedoświadczone (Stojanovska, Płomińska, Janas, Nosek). Kram Start wzmocniły takie zawodniczki jak Yashchuk czy Szywierska, wcześniej występujące w Szczecinie - świetnie znają halę przy ul. Twardowskiego.
Co jeszcze można napisać ? Na pewno bilans bezpośrednich spotkań w poprzednim sezonie. Na cztery mecze, aż trzy wygrał Start, w tym oba w Szczecinie: 25:27 oraz 20:26 dla Startu.
W poprzednim sezonie Pogoń była trapiona kontuzjami i sytuacjami losowymi, jak ciąża podstawowej zawodniczki (Stasiak) w tym sezonie granatowo-bordowe mają odmłodzony skład, wsparty kilkoma doświadczonymi zawodniczkami (Gadzina, Bancilon, Zawistowska czy Kochaniak) jednak to nie wystarczy na zazwyczaj dobrze dysponowany w Szczecinie Kram Start.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Chrobry Głogów - Raków Częstochowa
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: forBet
Analiza:
Świetnie spisujący się Chrobry kontra beniaminek zaplecza naszej ekstraklasy. Gospodarze dzisiejszego meczu poradzili sobie po odejściu wieloletniego trenera - Ireneusza Mamrota. W 4 meczach u siebie mają bilans 2-1-1. Jedyną porażkę odnieśli z Miedzią Legnica (1:2), czyli z liderem swojej ligi. Poza tym punktują regularnie i pewnie. Na drugim biegunie jest Raków Częstochowa, który do tej pory odniósł jedno zwycięstwo - grając na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. Zresztą takim samym rezultatem zakończył się niedawny mecz Chrobrego z klubem z Małopolski.
Raków jest zespołem balansującym między pierwszą a drugą ligą. Chrobry od paru lat spokojnie utrzymuje się na tym poziomie rozgrywkowym. Ma więcej doświadczenia, jest w lepszej formie (3-1-1 wobec 0-1-4 Rakowa).
Ostatni mecz gospodarzy to w/w wyjazdowe zwycięstwo 1:0 z Puszczą. Z kolei Raków przegrał u siebie 1:2 ze Stalą Mielec. Wydaje się, że różnica jaka obecnie dzieli te dwie drużyny znajdzie odzwierciedlenie w wyniku dzisiejszego spotkania.
⛔ 100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze vs Śląsk Wrocław
Typ: Górnik i over 1,5
Kurs: 2,65
Bukmacher: totolotek
Analiza:

No cóż, masakrycznie kiepski miesiąc. Spróbuję więc teraz z innej mańki i liczę iż uda mi się wrócić na właściwe tory.
Gdy patrzę na miejsca obu zespołów w tabeli muszę, choć z uśmiechem na twarzy, stwiedzić że to mecz czołowych drużyn naszej gównianej ligi. Górnik znakomicie spisuje się na własnych śmieciach (10 punktów w 4 meczach) odprawili z kwitkiem min Legię oraz Wisłę z Krakowa. Śląsk dość słabo gra poza domem (2 punkty w 4 spotkaniach). Obie ekipy nie murują zazwyczaj dostępu do bramki, stawiają natomiast na futbol otwarty i ofensywny. 3 lub więcej bramek widzieliśmy w 4/6 poprzednich domowych spotkań Górnika oraz w 3/5 ostatnich spotkań z udziałem Śląska. Jak pokazały niedawne mecze z Wisłą Płock, Wisłą Kraków oraz Legią Warszawa, gospodarze są w stanie sami pokryć tę linię, over 2,5 miał być moim głównym typem niestety już ktoś go podał więc musiałem popuśscić wodze fantazji. Dodam jeszcze, że dziś na murawie zobaczymy samotnego lidera klasyfikacji strzelców Angulo - 10 bramek.
Piłkarze Jana Urbana będą napewno na fali po zwycięstwie u siebie z Legią, jednak uważam że meczu w Zabrzu nie powinni wygrać, ba będą mieli zapewne trudności w wywiezieniu choćby 1 punktu.
⛔ 100
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Challanger Szczecin
Godz: 13:00
Spotkanie: Florian Mayer - Jurgen Zopp
Typ: Florian Mayer 2-0 w setach
Kurs: 2.61
1xbet
Analiza:
Na wstępie zaznaczam, ze nie gram w żadnym 1xbet (ten buk to scam), a podaje tego bukmachera ze względu na regulamin typów dnia. Osobiście gram 2-0 na Floriana @ 2.72 w Pinbet za pośrednictwem brokera.
Ostatnio miałem oglądać dość często obu tenisistów. Analiza będzie krótka i rzeczowa. Zopp wygrał poprzedni turniej w którym grał (wygrał finał na pozycji doga 2-0 z Robredo i także typowalem ten mecz w ten sposób bodajże na kursie @ 3.00). Jednak tam zdecydowanie zawiódł zmęczony Robredo (grał dwa mecze w jeden dzień i ten fakt wykorzystałem). Zopp miał w tedy wygrać, ponieważ jest silniejszy i łatwiej mu grać bezpośrednio wygrywające punkty (ten atut dał mu wspomniane zwycięstwo). Jednak jest to gracz bardzo przewidywalny i w pewien sposób ograniczony w swoich poczynaniach na korcie. Na słabszych rywali taka gra wystarczy. On gra mocno i stara się uzyskać przewagę już w pierwszym uderzeniu, jednak jest to bardzo nieregularna gra. Przegrywa w ten sposób wiele punktów i nie ma tej swobody, a jest potrzeba rozgrywania wielu punktów przy własnym podaniu. Na tle slabeuszami tego nie widać, jednak jak po drugiej stronie jest zawodnik prezentujący lepszy poziom to zaczynają się schody dla Jurgena. Florek Mayer bez problemu powinien wejść w ten mecz, a raczej w rywala jak w przysłowiowe masło. Niemiec to taki mały miś też defensywy i returnu. Dobrze czuje się wybierając ciągła presję na rywalu, to jest jego naturalna gra. Ponadto serwisowo, czy grając w korcie prezentuje lepsza jakość jak jego dzisiejszy rywal. To powinien być mecz do jednej bramki i Niemiec melduję sie w jutrzejszym finale. Miało być krócej, a wyszło jak zawsze ;)
⛔ 100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Liverpool-Burnley
Typ: Burnley
Kurs: 12,5
Bukmacher: Fortuna
Witam. Wielu z Was ten typ może zaskoczyć, ale jak dla mnie ekipa Burnley może dzisiaj urwać punkty podopiecznym Jurgena Kloppa. Dlaczego? Burnley to ekipa, która wyjątkowo dobrze prezentuje się z gigantami, czego potwierdzeniem może być wygrana 3:2 z Chelsea na Stamford Bridge czy remis z Tottenhamem 1-1 na Wembley (Tottenham obecnie rozgrywa tam swoje mecze). Liverpool w tym sezonie gra w kratkę.. Jednego dnia wygrywają 4-0 z Arsenalem a drugiego przegrywają 5-0 z Manchesterem City, a ostatnio zaliczyli wpadkę z Lidze Mistrzów gdzie zremisowali 2-2 z Sevillą. Pewne jest też, że w zespole Liverpoolu zabraknie S.Mane oraz A.Lallany czyli dwóch podstawowych elementów układanki Kloppa.Oczywiście Liverpool wyjdzie zdeterminowany żeby to spotkanie wygrać i zdobyć cenne 3 punkty, ale jak dla mnie Burnley wieloktornie udowadniało już, że w piłkę grać potrafi a rywale tacy jak MU,MC, Chelsea, Tottenham czy Livepool nie są dla nich straszne.
Można też spróbować zagrać 02 z kursem 4,1.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw like lub reputkę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Y 16

yellow-bannana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - LaLiga
Godzina: 13;00
Spotkanie: Levante vs Valencia
Typ: Valencia DNB (draw no bet)
Kurs: 1,70
Bukmacher: unibet
Analiza: Witam wszystkich i zapraszam na spotkanie 4 kolejki Hiszpańskiej LaLigii , w którym Levante podejmuje Valencię . Goście grają nieźle , remis z Realem Madryt na wyjeździe , gdzie Real grał bardzo mocnym składem i remis z Atl.Madyt u siebie . Levante co prawda też zremisowało z RM na wyjeździe ale gospodarze wtedy grali &quot;słabszym składem&quot; + szybkie zejście napastnika RM które wcale nie pomogło gospodarzom . Obie ekipy są blisko w tabeli ale myślę ,że to Valencia pokaże się z lepszej strony i zagra bardzo dobrze oraz wzmocnienia Valencii w tym okienku będą widoczne .
Powodzenia !

Więcej niz 1 typ w tym samym dniu

⛔ 100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Stuttgart - Wolfsburg
Typ: przedział bramek 4-5
Kurs: 3,65
Bukmacher: Fortuna

Analiza :

Witam wszystkich. Dzisiaj czwarta kolejka spotkań niemieckiej Bundesligi. W Stuttgarcie miejscowy VfB zmierzy się z Wolfsburgiem. Oba zespoły niezbyt dobrze weszły w sezon. Stuttgart do tej pory zwycięstwo z Mainz i dwie porażki, z Schalke i Herthą. Stosunek bramek 2-5. Goście wygrana z Frankfurtem, remis z Hannoverem i porażka z Dortmundem. Stosunek bramek 2-4. Dzisiaj liczę na ofensywny mecz z wieloma sytuacjami bramkowymi. Ostatnie cztery mecze pomiędzy Stuttgartem a Wolfsburgiem to wyniki 1:3, 3:1, 1:3, 0:4. Wiadomo że statystyki nie grają ale widać że w spotkaniach pada sporo bramek i to właśnie skłoniło mnie do typu czterech lub pięciu bramek w meczu.
⛔ 100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga gr.2
Godzina: 17:00
Spotkanie: KKS 1925 Kalisz - Elana Toruń
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami ciekawie zapowiadający się mecz w II lidze. gr.2. KKS Kalisz podejmie na własnym boisku lidera – Elanę Toruń.
Kilka faktów. KKS Kalisz ma na swoim koncie 8 punktów i zajmuje 11 miejsce. Na tą zdobycz punktową składają się dwa zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki (bramki: 7-7). Natomiast Elana po odniesieniu czterech zwycięstw i zanotowaniu dwóch remisów zajmuje pierwsze miejsce z czternastoma punktami na koncie (bramki: 9:3).
KKS Kalisz w tym sezonie nie przegrał jeszcze meczu u siebie. Zanotował remis 0:0 z Polonią Środa Wlkp. i wygrał z Jarotą Jarocin 2:1. Na tym drugim meczu byłem i to zwycięstwo wg mnie było niezasłużone. Powinien być co najmniej remis bo goście mimo problemów kadrowych w tym sezonie stworzyli więcej sytuacji bramkowych. Tylko dzięki swojemu bramkarzowi, który bronił jak w transie KKS zdobył trzy punkty. Kaliska obrona to cały czas nie jest zgrany monolit. Pokazał to ostatni mecz wyjazdowy z czerwoną latarnią ligi, Przodkowem. Gra defensywna KKS-u wołała o pomstę do nieba, a GKS mający do tego meczu pięć porażek na koncie wygrał 3-2 i odbił się od dna.
Plotki w Kaliszu są takie, że piłkarze nie są za bardzo zadowoleni ze współpracy z trenerem (podobno na treningach rzuca piłkę i karze grać, a sam gdzieś znika na dłuższy czas). Jeden z kaliskich portali w tytule artykułu po ostatnim meczu napisał nawet, że gdzieś tam zasłyszał, że piłkarze zagrali przeciwko trenerowi. Oczywiście to tylko plotki. Nie wiem czy w nie wierzyć, ale patrząc na grę zespołu to ziarnko prawdy może w tym być
Osobiście stwierdzam po tym co widziałem, że w tej drużynie nie ma ładu jeśli chodzi o taktykę. Kopanina i długie piły albo bezsensowne i zbyt długie rozgrywanie piłki przez obrońców na własnej połowie, nawet przy złym wyniku. Brak też jest sił w końcówkach meczów. A Elana na wyjazdach potrafiła pokonać czołowe zespoły tej ligi: Sokoła Kleczew 2:0, Kotwicę Kołobrzeg 2:1 i zremisować z mocną Polonią Środa 1:1.
W bezpośrednich meczach tych drużyn bilans wynosi 2-1-1 na korzyść Elany. W poprzednim sezonie ekipa z Torunia wygrała w Kaliszu aż 5:1, a KKS wtedy był w czołówce ligi.
Wg mnie wszystkie znaki na niebie i ziemi, a także kadry obu zespołów i wyniki wskazują, że faworytem jest drużyna z Torunia. Oczywiście w tych niższych ligach często ważna jest tez dyspozycja dnia. Na trybunach będzie przyjazna atmosfera gdyż fanatycy obu zespołów mają zgodę ze sobą. Na boisku jednak o przyjaźni mowy nie będzie. Wynik może oscylować wokół remisu, ale obstawiam, że to goście będą się cieszyli ze zdobycia trzech punktów ????
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice
Typ: Bytovia Bytów wygra i obie drużyny strzelą
Kurs: 4.3
Bukmacher: forbet
Analiza:
Dziś na tapecie mecz w Bytowie. Puszcza przyjeżdza praktycznie prosto z Mielca gdyż grali swój zaległy mecz w środę i wywiezli bardzo cenny punkt z ciężkiego terenu. Liczę że będą mocno wyeksploatowani gdyż Mielec atakował calą drugą połowę i było dużo biegania i walki. Bytovia natomiast odpoczywała pełny tydzień, ostatnia przegrana na wyjeżdzie z liderem 2-1 po dobrym wyrównanym meczu. Dobrze radzą sobie dodatkowo u siebie 4-1 z Pogonią Siedlce, 3-1 ze Stomilem 2-1 z Ruchem i 0-1 z Olimpia dość pechowo, bo nie wykorzystali jedenastki która by odmieniła mecz. Puszcza natomiast radzi sobie bardzo dobrze, grają ofensywnie wygrali nawet ze słabym GKS-em w Katowicach, porażka w Sosnowcu i cenny remis z w/w Stalą, jednak dzisiaj grają trzeci mecz w przeciągu 8 dni i liczę że ich nogi będą dzisiaj betonowe, zwłaszcza w drugiej połowie. Miałem grać handi -1 po @3.2 co również polecam, ale idę jeszcze pazerniej bo ten kurs to dla mnie nieporozumienie. Powodzenia.
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cowdenbeath - Peterhead
Typ: 1
Kurs: 3,46
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z jednej z niższych lig szkockich a dokładnie z odpowiednika 4 ligi. Tabela po 5 kolejkach wygląda tak:

Oba zespoły dzielą w tabeli tylko 3 punkty więc kurs na gospodarzy dla mnie jest trochę zawyżony więc próbuję pograć w stronę ich zwycięstwa. Wprawdzie gospodarze w ostatnim czasie w kiepskiej formie, bo przegrali 4 mecze z rzędu (3 ligowe i 1 w Challenge Cup) ale były to wyniki na styku i dzisiaj spodziewam się ich wygranej, tym bardziej, że Peterhead ma bardzo duże problemy kadrowe przed tym spotkaniem. Cowdenbeath bez większych problemów kadrowych i dzisiaj zagrają raczej w najmocniejszym składzie, jedyny znak zapytania jest wokół obrońcy Prypera (4 występy w tym sezonie), który miałproblem z kostką ale dzisiaj powinien być gotowy do gry.
Absencje w Peterhead:
obrońcy McCracken (3 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Dikobo (2 wystepy w tym sezonie), pomocnicy Leitch (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), Stevenson (4 występy w tym sezonie), Riley (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Gabriel (1 występ w tym sezonie) i napastnicy McAllister (3 wystepy w tym sezonie, 3 gole, najlepszy strzelec w drużynie) i McLean (3 wystepy w tym sezonie). Ponadto na ławce zasiądą zawodnicy, którzy też są kontuzjowani ! Mianowicie chodzi o pomocników Cairney (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Brown (2 występy w tym sezonie)
Przy takich problemach u gości i takich kursach na gospodarzy aż nie żal nie spróbować pograć na zwycięstwo Cowdenbeath
Więcej można się dowiedzieć pod poniższymi linkami:
http://www.peterheadfc.com/news/item/1943-no-excuses-for-patched-up-peterhead-states-boss
https://www.eveningexpress.co.uk/fp/sport/football/scottish-football/boss-looks-to-walking-wounded-as-injuries-take-toll-on-blue-toon/
http://www.centralfifetimes.com/sport/thebluebrazil/15530714.We_must_lift__cloud__of_failure_hanging_over_club/
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Charleroi - Waasland Beveren
Typ: 2 wygra Waasland - Beveren

Kurs: 5.6
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W piłce nożnej często pewne passy brutalnie się kończą. Dzisiaj myślę , że zespół Charleroi poniesie swoją pierwszą porażkę w sezonie i myślę , że nawet wysoką. Dlaczego tak myślę? Muszę przyznać zespół Charleroi ma dużo szczęścia a ono ponoć sprzyja lepszym - nie tym razem , wiele ich bramek naprawdę padło po katastrofalnych zachowaniach obrońców ich poprzednich przeciwników.. tutaj zmierzą się z zespołem , który może też nie ma jakiegoś super bloku defensywnego ale jest maszynką do strzelania bramek.. mowa oczywiście o drużynie z Beveren. Transfer Morioki do Beveren z Śląska jak widać to był strzał w dziesiątkę.. ten koleś w tym zespole - strzela , asystuje - jest po prostu super manem. Jest w tej chwili na ustach wszystkich kibiców i myślę , że jego obecna forma przysłuży w dzisiejszym meczu.. większość oczu dzisiaj jest skierowane na mecz w Kortijk - Anderlecht nie ruszałbym tego meczu, myślę , że prościej o niespodziankę właśnie w tym meczu. Beveren umie strzelać co pokazało w ostatnich meczach wyniki 5-1 z Eupen robi wrażenie. Wejdzie? Daj reputkę! Powodzenia !

⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Piast Gliwice
Typ: 1/powyżej 2,5
Kurs:
2,72
Godz: 20:30
Bukmacher: eFortuna

Witam, czas na kolejny typ z naszej kopanej ekstraklasy. Wisła po 3 meczach bez wygranej - 2 porażki i remis w końcu powinni wrócić na właściwe tory. Przeciwnik ku temu jest dobry (w sensie, że nie jest z tych najmocniejszych)...
Wisła u siebie jest bardzo mocnym zespołem, w tym sezonie oczywiście jeszcze nie przegrali ale rozegrali dopiero 3 spotkania - 2 wygrane i remis. W poprzednim sezonie Wisła u siebie wygrała aż 10 z 15 spotkań i tylko 2 porażki jest to doskonały rezultat, gorsi byli tylko od Lechii (12 zwycięstw).
Jeśli chodzi o Piast na wyjeździe to prezentują się Oni słabo co by nie powiedzieć bardzo słabo, 1 wygrana na 4 spotkania w tym 2 porażki, w tamtym sezonie wyglądało to podobnie czyli gra słaba na wyjeździe aż 9 z 15 meczy to porażki i tylko 2 zwycięstwa.
Wisła w poprzednim sezonie dwukrotnie wygrali z Piastem i myślę, że dziś będzie podobnie.
Piast w tym sezonie mają jedną z najgorszych defensyw aż 14 bramek już stracili, Wiślacy też nie wyglądają najlepiej bo aż 12 bramek stracili. Dziś liczę na ofensywne spotkanie zwłaszcza ze strony Wisły gdyż w kapitalnej dyspozycji jest Carlitos, Małecki a nowi zawodnicy powoli wchodzą i zgrywają się.
Co najważniejsze, kadra Wisły bez kontuzji, Piast bez Badi i Bukaty natomiast mają w swoim składzie także dobry przód dlatego liczę, że co by nie mówić słaba obrona Wisły zostanie pokonana a jeśli nie to ofensywa Wisły jest na tyle mocna, że strzelenie tych 3 bramek nie będzie jakąś niemożliwością.
Powodzenia
⛔ 100
 
black-star 20,7K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Grecja 1 - Super League
Godzina 15:00
Spotkanie : Levadiakos - Xanthi
Typ : Over 2,5 bramki
Kurs : 2.8
Bukmacher : Unibet
Mecz bez wyraźnego faworyta. Obydwie drużyny nie przegrały dotychczas żadnego z trzech tegosezonowych ligowych spotkań. Xanthi na wyjeździe w 2017 roku bardzo rzadko wygrywa, ale bardzo często traci na stadionach przeciwników bramki. Goście maja na swoim koncie serię 6 meczów bez porażki. gospodarze maja za sobą serię 5 takich spotkań, jednak to oni mogą dzisiaj liczyć na przeważające wsparcie trybun. Mają także za sobą serię 5 meczów bez zwycięstwa u siebie, dzisiejszy przeciwnik może dawać więc szansę na odwrócenie tej niekorzystnej passy. Obydwie drużyny już co najmniej od początku tego roku nie znajdują się w dobrej formie, moim zdaniem nietrudno więc może być o spore błędy, których popełnianie ostatnio zdarza się tym zespołom często. Obydwie te drużyny znają się bardzo dobrze z powodu regularnie rozgrywanych spotkań w najwyższej lidze greckiej, a spotkania pomiędzy nimi, w których padały co najmniej trzy bramki nie należały do rzadkości. Liczę dzisiaj na podobny scenariusz.
⛔ 100
 
michaltyper 0

michaltyper

Użytkownik
Siemano wszystkim. Kolejny grany weekend przed nami,a w nim spora dawka emocji! Dzis interesuje mnie glownie liga angielska oraz Polska gdzie przy dobrze przemyslanej strategii mozna zarobic przy naprawde dobrych kursach!
Dyscyplina: Piłka nożna/ Liga angielska
Godzina: 14:30
Spotkanie: Chelsea vs Arsenal.
Typ: 1
Kurs: 1,79
Bukmacher: Fortuna
Moim zdaniem faworytami w tym spotkaniu sa gospodarze, tym bardziej, że wygrali z Arsenalem ostatnie pięć pojedynków u siebie. Poza tym goscie sa moga odczuwac lekkie przemeczenie po spotkaniu w europejskich pucharach z FC Koln takze licze tu na wygrana Chelsea FC ! Moj typ; 1

Dyscyplina: Piłka nożna/Liga angielska
Godzina: 18:30
Spotkanie:Tottenham vs Swansea.
Typ:1
Kurs:1,23
Bukmacher: Fortuna
Mozemy mowic o naprawde niezlej formie zespolu &quot;Kogutów&quot; gdzie przez ostatni tydzien w lidze zdolali rozbic na wyjezdzie &quot;The Toffies&quot; ,i wygrac na wlasnym podwórku w LM z Borussia.D. ! Niewatpliwie doszukuje sie tutaj zwyciestwa gospodarzy ktorzy graja bardzo ofensywnie ,i prawdopodobnie powtorza wynik z ostatniego sezonu rozbijajac zespol gosci az 5-0 ! Moj typ; 1

Dyscyplina:piłka nożna/Liga angielska
Godzina:16:00
Spotkanie: Watford vs Man.Cit.
Typ: 2
Kurs: 1,36
Bukmacher: Fortuna
Faworytami tej konfrontacji są zawodnicy z Etihad! Obie drużyny są jak na razie niepokonane jednak czy druzynie gospodarzy uda sie zatrzymać rozpedzona ekipe Peppa G.? Nie sadze aby do tego doszlo ,i stawiam na kolejny komplet punktow druzyny gosci. Moj typ; 2

Dyscyplina: Piłka nożna/Liga polska
Godzina:18:00
Spotkanie: Górnik.Z vs Śląsk.W.
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Fortuna
Świetnie spisujacy sie Zabrzanie beda walczyc o kolejne zwyciestwo! Co prawda ekipa gosci rowniez prezentuje wysoka forme ale moim zdaniem wieksze szanse na wygrana ma Gornik przy wlasnej publicznosci! Ponadto ostatnie pojedynki obu zespołów zakończyły się wygranymi Górnika 2:0 i 2:1! Z kolei we Wrocławiu padł bezbramkowy remis! Moj typ; 1

Dyscyplina:piłka nożna/Liga polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisla.K vs Piast.G.
Typ: 1
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
W poprzednich spotkaniach obie ekipy mierzyly sie ze soba dwukrotnie ,i w obu meczach wygrywali Krakowianie ,1-0 w Gliwicach oraz 2-1 u siebie! Gospodarze aktualnie mają na swoim koncie 13 punktów, i są blisko czołówki ligowej . Z kolei gliwiczanie sa tuż nad strefą spadkową. Mimo wszystko w tym meczu bedzie duzo walki gdzie wieksze szanse na zwyciestwo maja moim zdaniem gospodarze! Moj typ: 1

Tymczasem zycze wszystkim powodzenia ,i pozdrawiam wszystkich typujacych ! 5
Więcej niż 1 typ
⛔100
Polecam zapoznanie się z Regulaminem Typów Dnia//psotnick
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: AS Monaco - Strasbourg
Typ: AS Monaco wygra do zera
Kurs: 2,10
Bukmacher: forBet
Według mnie, typ dnia... Noe rozumiem, dlaczego na tę pozycję jest tak wysoki kurs - co prawda Monaco grało w Lidze Mistrzów ostatnimi dniami i zespół jest &quot;nie pierwszej świeżości&quot;, ale bądźmy szczerzy, do Monako przyjeżdża beniaminek który totalnie nie radzi sobie w tym sezonie, strefa spoadkowa, mecze na poziomie 1-1-3 oraz bilans 4:8. Strasbourg na wyjeździe grał już trzy spotkania, przeciwko Lyonowi (0:4), Montpellier (1:1), oraz Guingamp (0:2). Nie wydaje mi się, by dzisiaj strzelili bramkę mistrzowi Francji. Stawiam dziś grubszą sumkę na ten bet. Pozdrawiam!
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MACEDONIA: Pierwsza liga
Godzina:15:30
Spotkanie: Renova - Pelister
Typ: 2 - wygra Pelister
Kurs: 2,9
Bukmacher: forBET
Analiza:
mecz za 9 minut, więc się streszczę...nie wierzę w przełamanie ofensywy gospodarzy.....po 4 meczach bez dorobku bramkowego....za to goście 7 bramek ....na kuponie z &quot;aferami&quot; mam handi ;)
widzę że kurs na gospodaży spada....może bukmacherzy coś wiedzą ...;)
Wysokich wygranych.
kiepska analiza
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom