>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16 Sierpnia 2010r. (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Tutaj podajemy typy na Niedzielę - 16 sierpnia !!!



Typy podajemy według wzoru:

Cytat:
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu :!:


Prosimy wklejać swoje analizy również w działach tematycznych.
Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami :!::zoltakartka:
 
G 0

galganov567

Użytkownik
Spotkanie: ManUtd - Newcastle
Typ: ManUtd i over 2.5
Kurs: 1,83
Buk: bet365

Jutro zapowiada się ciekawy mecz na Old Trafford. Do Manchesteru przyjeżdża powracający do najwyższej ligi rozgrywkowej Newscastel United. Rooney i spółka ograli ostatnio na Wembley Chelsea w meczu o Tarczę Dobroczynności i ewidentnie są na fali.
Jak jest z Newcastle? Awansowali pewnie do ligi wyżej, ale bądźmy szczerzy - nie są z tego &#39;świata&#39;i powinni przegrać srogo. Over 2.5 pewny.

✅ 83
 
pitmaster 0

pitmaster

Użytkownik
Mecz: Mets – Phillies
Typ: Phillies
Kurs: 2.08
Buk: Pinnacle
Godzina: 2:05 , czas polski

Analiza:

Opierając się na analizie zdarzeń historycznych w lidze MLB za kluczowe statystyki w tym meczu uznałbym:

- Średni ERA drużynowa dla starterów
-&gt; w tym przypadku spread* wynosi -1,07

- Walks and Hits per Inning Pitched
-&gt; w tym przypadku spread wynosi -0,04

- Double (drużynowy)
-&gt; w tym przypadku spread wynosi -0,2

- Slugging w procentach (drużynowy)
-&gt; w tym przypadku spread wynosi -0,1

*spread = wartość dla (zawodnika) gospodarzy - wartość dla (zawodnika) gości

✅ 108
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie: Man.Utd. - Newcastle (+3.5)
Typ: 1
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam . Jutro o godzinie 21:00 rozpocznie się spotkanie dwóch ewidentnie nie równych drużyn . Zagrają ze sobą Manchester United &amp; Newcastle . Te dwa zespoły różni dokładnie 1 duża 20 zespołowa Liga Angielska , a to bardzo dużo . Chelsea w sobote wygrała 6:0 to dlaczego United nie miało by wygra 4:0 ? Myślę iż beniaminek bramki nie strzeli , a kurs na Ower 3 gole wynosi 2.06 w Betsafe i gdzie tu logika ?? Over 3 gole * Newcastle nie strzeli = ok 2.10 * ok 1.55 = 3.25 . A więc dlaczego kurs jest 5.50 ?? Ale to już nie mój problem . United ostatnio wygrało Tarze z Chelsea wbijając im aż 3 bramki . Gwiazdą z Ligi MLS Manchester strzelił 5 Goli . To dużo mówi o tej drużynie i o tym iż jest na Falii . Jutro spodziewam się wyniku ok 4-6:0 . PozdrAwiam .

⛔ 100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Spotkanie: Manchester United - Newcastle
typ: Manchester United -2 gole
kurs: 2,70
buk: William Hill

Jutro wieczorem sezon ligowy rozpoczną drużyny Manchesteru United i Newcastle. Drużyna gosci wraca do Premier League po kilku latach przerwy i napewno będzie chciała pokazac się z jak najlepszej strony. Wydaje mi się jednak, że Manchester United nie powtórzy &quot;wyczynu&quot; z przed roku, czyli przegranej z Burnley w pierwszym meczu sezonu. Sir Alex Ferguson wie, że w walce o mistrzostwo ważny jest każdy punkt i na pewno nie pozwoli, aby jego podopieczni zlekceważyli rywala. W tym roku United nie przeprowadziło spektakularnych transferów i SAF stawia na młodzież. Zostali jednak także doświadczeni piłkarze jak Giggs, czy Scholes, który zagrał świetny mecz przeciwko Chelsea. Jutro spodziewam się pewnej wygranej United 3:0 lub 4:0

✅ 170
 
xwe 1

xwe

Użytkownik
MECZ: Midtjylland vs Aalborg
TYP: 1
KURS: 1.85
BUKMACHER: Unibet

ANALIZA:

W poniedziałkowy wieczór w Duńskiej ekstraklasie dojdzie do bardzo interesującego pojedynku zespołów mających wysokie aspiracje ligowe.Wicelider tabeli z Mitdjyllandu,który jak narazie po 4 kolejkach stracił zaledwie bramkę zmierzy się z Aalborgiem zespołem zawodzącym jak narazie na całej lini.Jedno zwycięstwo i to ze słabymi Lyngbami nie takiego początku wymarzyli sobie kibice gości.Zespół Mitjyllandu przegrał jak narazie zaledwie 1spotkanie z Brondby Kopenhaga widziałem ich większość spotkań w tym sezonie i stwierdzam,że jest to jedna z najbardziej &quot;ogarniętych&quot; drużyn w tej lidze,gdyż poza świetnym atakiem potrafi naprawdę bardzo dobrze zachować się w grze defensywnej,z czym ma duży problem Aalborg.

W zespole gospodarzy świetnie spisuję się doświadczony Frank Kristiansen,&quot;lis pola karnego&quot; w Danii.Zawodnik ten w tym sezonie wpisał już się 3razy na listę strzelców.Nie jest to jakiś typ oszałamiajacego napastnika,ale naprawdę potrafi znaleźć się pod bramką i co najważniejsze te sytuacje wykorzystywać.W zespole trenera Kuhna są także groźni Nigeryjczycy dwójka szybkich zawodników,oni na razie w większości wchodzą z ławki,ale trzeba na nich zwrócić także szczególną uwage. Ciekawym zawodnikiem jest także Duńczyk Ilso,wychowanek Mitdjyllandu.Zawodnik ten mimo wielu ofert między innymi z Kopenhagi postanowił zostać w zespole dzięki czemu ma miejsce w pierwszym składzie.

Jeśli chodzi o Aalborg po obejrzeniu ich inaugruacji z Lyngby miałem wrażenie,że to będzie naprawdę groźny zespół,ale bardzo się zawiodłem i utwierdziłem w przekonaniu,że z lepszymi drużynami nie są oni wstanie mierzyć się jak równy z równym.Potwierdza to porażka z Brondby,ale sęk w tym,że nie są oni wstanie także wygrywać ze słabeuszami.W ostatnim meczu na własnym stadionie zespół Szweckiego trenera Petersona tylko zremisował z Silkelborgiem.Jeśli chodzi o czołowych zawodników na pierwszym miejscu cały czas postrzegram Ronniego Schwartza autora hatricka z Lyngbami,ale w ostatnich meczach ten zawodnik zgasł i nie jest już taki skuteczny.Uważać trzeba także na Curtha i Holma.W celu strzelania bramek do tego zespołu zostali sprowadzeni Tracy i Rolf dwójka Amerykanów,ale oni jednak nie wywiązują się ze swoich obowiązków.

Nie ma informacji o problemach z kontuzjami w obu zespołach.Więc powinniśmy zobaczyć najmocniejsze jedenastki.

Podsumowując:
Mitjylland to dla mnie jeden z bardziej ułożonych zespołów w tej lidze.Skuteczny,ale także bardzo dobrze spisujący się w defensywie.Strata 1gola to potwierdza.Myśle,że gospodarze coś strzelą,a forma Aalborga jest bardzo słaba.Jeśli zagrają jak zwykle na zero z tyłu to wygrają ten mecz.I tak też właśnie typuje.​

Redwitz // Wykluczony z konkursu w tym miesiącu.
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Spotkanie:Viikingit Helsinki - OPS Oulu
Typ:1
Kurs:1.70
Bukmacher:bwin
Analiza:

Witam. Jutro dojdzie do spotkania zamykającego 17 kolejkę w 2 lidze fińskiej. Zmierzą się w nim 3 drużyna w tabeli oraz 7. Cóż, gospodarze są w niezłej formie: ostatni raz przegrali.. 5 maja br. 1-0 z Kemi Kings na wyjeździe, czyli są niepokonani od 12 kolejek. W tym czasie wygrali 7 razy i 5 razy remisowali. U siebie w ostatnich 5 meczach wygrali 4 i zremisowali zaledwie 1. Pokonali nawet lidera rozgrywek.
Goście na wyjazdach grają umiarkowanie. W ostatnich 5 spotkaniach 2 razy wychodzili zwycięsko,1 raz zremisowali i przegrali 2 razy. Jeśli jutro gospodarze wygrają, wskoczą na 2 miejsce w tabeli i będą tracić do lidera tylko 3 punkty. Także motywacji drużynie z Helsinek nie zabraknie na pewno.



Oto ostatnie 5 spotkań u siebie gospodarzy:

Viikingit Helsinki 3-0 Talentti klubi-04 HJK ✅
Viikingit Helsinki 3-0 RoPS Rovaniemi ✅
Viikingit Helsinki 1-1 FC Espoo ⛔
Viikingit Helsinki 1-0 FC KooTeePee✅
Viikingit Helsinki 5-0 PoPa Pori✅


Oto 5 ostatnich spotkań gości na wyjeździe:

OPS Oulu 0-2 KPV
OPS Oulu 1-1 RoPS
OPS Oulu 2-0 Mikellin
OPS Oulu 2-1 Kemi Kings
OPS Oulu 0-2 FC KooTeePee

⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Manchester United - Newcastle
Typ: Powyzej 3.5
Kurs: 2.85
Stawka: 4/10
Analiza: Dzis ostatnie spotkanie pierwszej kolejki Premier League, Manchester United bedzie podejmowac beniaminka, ktory wraca wkoncu do Ligi Angielskiej - Newcastle.
Obie druzyny maja braki, jednak wieksze i bardziej bolsene widaja sie braki Newcastle.

Kontuzje:
Newcastle United

Występ niepewny:
Alan Smith (kontuzja kostki)
Kontuzjowani:
Leon Best i Danny Simpson (kontuzja kostki), Steven Taylor (kontuzja ramienia), Dan Gosling (kontuzja kolana).
Manchester United
Kontuzjowani:
Anderson, Rio Ferdinand, Owen Hargreaves (kontuzja kolana)
Wiadomo, iz faworytem jest druzyna &quot; Red Devils &quot;. Manchester ostatnio gral spotkanie o Tarcze Wspolnoty z Chelsea Londyn , ktore wygral 1:3 !
* Manchester United wygrało 12 spośród 15 spotkań z Newcastle United.
* Ostatnia wygrana &quot;Srok&quot; na Old Trafford miała miejsce lutego... 1972 roku!
* Piłkarze Newcastle strzelili jedynie 9 bramek spośród ostatnich 16. wyjazdowych spotkań z &quot;Czerwonymi Diabłami&quot;.
Mysle, ze jutro Manchester wygra wysoko a i moze Newcastle pokusi sie o bramke.
Kadry meczowe:
Manchester United: Van der Sar, Kuszczak, O&#39;Shea, Neville, Rafael, Vidić, Brown, Evans, Smalling, Evra, Fábio, Valencia, Nani, Cleverley, Gibson, Scholes, Carrick, Fletcher, Park, Giggs, Rooney, Owen, Berbatov, Chicharito.

Newcastle United: Harper, Coloccini, Enrique, Nolan, Williamson, Barton, Guthrie, Carroll, Routledge, Lovenkrands, Perch, Taylor, Smith, Gutierrez, Xisco, Forster, Ameobi, Krul, Ranger.

⛔ 100

Redwitz // Plagiat.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Spotkanie: Lokomotiv Sofia - Kaliakra
TYP: X2
Kurs: 3,4
BUK: BET365
Analiza: Kurs na to spotkanie wg mnie mocno przesadzony, a to głównie ze względu na nieciekawe wyniki Lokomotivu od dłuższgo czasu. Są oni drużyną zdecydowanie słabszą niż największe potęgi Bułgarskiej ligi o czym może świadczyć np. porażka 1-5 z CSKA Sofia w maju br. Goście to bieniaminek ligi, w pierwszym meczu wygrali na wyjeździe ze Slavią Sofia i na pewno tym razem również powalczą o dobry wynik.

⛔ 100
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
by marqs3lby

Spotkanie: Manchester United - Newcastle Utd. ( gospodarze wygrają do zera?)
Typ: nie
Kurs: 2.00
Bukmacher: bwin
Analiza: 16 sierpnia dojdzie do pojedynku na Old Trafford między Manchesterem United a druzyną Newcastle United. Faworytem meczu są oczywiście Czerwone diabły, uznawane zresztą za faworytów także całej ligi. Nie oznacza to jednak że Newcastle się boi i nie wyjdzie na boisko. Dla nich jest to powrót do Premier League, po tym jak w zeszłym roku wygrali całą Championship i z 1. miejsca awansowali. W druzynie Srok mamy kilka znanych nazwisk m.in Lua Lua, Ameobi, Xisco, Lovenkrands czy Carroll. Jest także były gracz Manchesteru, Alan Smith, który zapewne będzie chciał strzelić gola w tym meczu i udowodnić błąd swojemu byłemu szkoleniowcowi. Uważam że mecz wygra Manchester jednak Newcastle stać na tą jedną bramkę.
⛔ 100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
spotkanie: Germania Windeck(+5)- Bayern Monachium
typ: 1
kurs: 2.35
buk: bwin
analiza:
Witam!!!
Śmiać mi się chce gdy widzę ten handicap. Bayern wielki faworyt tego meczu nie przegra. Van Gaal wystawi odmłodzoną kadrę, da pograć zawodnikom, którzy nie grają na co dzień. Bayern w swoich 1. meczach 1. rundy Pucharu Niemiec chyba nigdy nie wygrał różnicą aż 5 bramek. Stać zawodników z Germanii na strzelenie co najmniej 1. gola, ponieważ wszyscy piłkarze mocno się zmobilizują, gdyż nie zawsze się gra z jedną z najlepszych drużyn Europy. Tak więc w meczu Bayernu raczej nie zobaczymy takiego Robbena czy Ribery&#39;ego. Van Gall da pograć młodym, będą chcieli się jakoś zaprezentować ale na wygraną większą niż 3 bramki nie ma co liczyć. Jak dla mnie spora promocja, warto trochę grubiej pocisnąć,
pozdrawiam zilzil

✅ 135
 
deluxe-61597 0

deluxe-61597

Użytkownik
mecz: Manchester United - Newcastle United
typ: over 1.5 w drugiej połowie meczu
kurs: 1.91
bukmacher: Bwin

Manchester ma świetną kadrę i nie powinni mieć dużych problemów z pokonaniem beniaminka ligi. Pamiętać należy, że jest to pierwszy mecz tych drużyn w nowym sezonie i myślę, że pierwsze 45min przebiegnie na sprawdzaniu rywala oraz &quot;przywróceniu&quot; siebie do ligowego trybu. Liczę, że w końcu przełamie się Rooney. W Newcastle też można znaleźć kilku ciekawych piłkarzy np Ameobi czy Gutierrez. Jeśli by coś strzelili - dla mojego typu tylko lepiej, bo oczywiście typuję 2 bramki podopiecznych Fergusona.

⛔ 100
 
R 0

rexion

Użytkownik
Mecz: Legia Warszawa - Cracovia Kraków
Typ: 2
Kurs: 7.00
Buk: expekt

Analiza:
Legia warszawa wydała fortunę na wzmocnienia jednak mecz z polonią pokazał, że wcale nieoznacza to, że odrazu mają mistrzostwo. Legii brakuje przede wszystkim zgrania, a także piłkarze stołecznej drużyny nie sprawiają wrażenia takich którzy oddadzą wszystko aby wygrać (głównie cudzoziemcy). Cracovia bardzo dobrze zaprezentowała się w meczu ze sląskiem co prawda przegrali ale w bardzo dobrym stylu. Nowy nabytek pasów Saidi Ntibazonkiza pokazał się naprawdę z dobrej strony i aspiruje do miana gwiazdy ligi niezapominajmy też o Arkadiuszu Radomskim doswiadczonym pomocniku również zakupionym latem. Myslę że piłkarze Cracovii powinni wygrać to spotkanie.

⛔ 100
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie:Legia-Cracovia
Typ:1
Kurs:1,44
Bukmacher:bet365
Analiza:
Spotkanie to mailo sie odbyc w pierwszej kolejce jednak Legia na otwarcie nowego stadionu zagrala z Arsenalem i przegrala 6-5.
W 2 juz kolejce Legia grała derby w piatek i polegli az 3-0 z Polonia Warszawa, natomiast dzisiejszy przeciwnik Cracovia przegrala u siebie ze Śląskiem Wrocław 3-2 bramki dla cracovi strzelali Fojut samobojcza i Polczak. W tym meczu w druzynie Cracowi nie wystapi nowy nabytek Saidi Ntibazonkiza ktory doznał kontuzju w meczu ze Śląskiem. Mysle ze Legia na nowym własnym stadionie nie powinna starcic punktow i wygrac to spotkanie typuje 3-1

✅ 44
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Manchester United - Newcastle
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.70
Buk: Expekt
Na Old Trafford spodziewam się sporej liczby bramek ze względu na... sobotni mecz Chelsea, która rozgromiła innego beniaminka - West Bromwich Albion - aż 6:0. To istna próba sił przed rozpoczęciem się na dobre ligowego sezonu. W letnim oknie transferowym Sir Alex Ferguson pozyskał kilku cennych zawodników, jak Javier Hernandez, Bebe czy Smalling. Głodny sukcesów po bardzo nieudanych mistrzostwach z pewnością jest Wayne Rooney, który wydaje mi się, że sezon u siebie będzie chciał otworzyć zdobyciem bramki. Rywal United w moim odczuciu walczyć będzie jedynie o utrzymanie w lidze, co jest chyba oczywistością dla beniaminka. Dziś nie powinni zagrozić United w sięgnięciu po trzy punkty, choć nie zdziwię się , jeśli w Jaskini Lwa pokuszą się o zdobycie gola

✅ 70
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Spotkanie: ManUtd - Newcastle
Czy J Hernandez strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry?
Typ: tak
Kurs: 2.10
Buk: expekt

Analiza:

Dzisiaj praktycznie słaba oferta, nie ma co grać. Jedynie co mi wpadło w oko to to, że młodziutki Hernandez strzeli dzisiaj bramkę w meczu z Newcastle. Ogólnie myślałem, że kurs na to zdarzenie będzie większy, no ale trzeba brać taki jaki jest. Co do samego spotkania zdecydowanym faworytem w tym meczu są Czerwone Diabły i nie wydaje mi się, że zgubią jakieś punkty w tym meczu. Na pewno będą chcieli dobrze zacząć sezon tak jak najgroźniejszy ich rywal w walce o mistrzostwo Anglii czyli Londyńska Chelsea. Wyczytałem na jednym z portali, że to jest ostatni sezon Sir Alexa Fergusona na ławce trenerskiej Manchesteru, po 25 latach odchodzi na zasłużoną emeryturę, więc mobilizacja u piłkarzy jest, bo na pewno chcą wygrać ligę dla trenera. Wracając do mojego typu, Hernandez już trafił dla Man Utd w meczu z Chelsea, potem znów trafił tylko dla reprezentacji w meczu z Hiszpanią. Widać, że po udanych jak dla niego mistrzostwach świata jest w formie i będzie naprawdę groźny w Premiership. Wiadomo jest to jeszcze młody zawodnik i nie wiadomo czy będzie grał w 11 zespołu, ale jeśli nawet trener będzie dawał mu szanse gry to jest na tyle dobrym zawodnikiem, że może strzelić bramkę w kilka minut. Widać, że chłopak ma talent, potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu, piłka go szuka i co najważniejsze koledzy ufają mu i często dostaję piłkę. Myślę, że będzie objawienie tego sezonu i udowodni już dziś swoją wartość.



0
 
etrusc 0

etrusc

Użytkownik
Spotkanie: G.A. Eagles - Sparta
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.75
Buk: Bet365

Zastanawiałem się pomiędzy over 3,5 na MU a tym spotkaniem. Na MU juz widze koledzy mnie uprzedzili to zostaje 2 holenderska. Nie bardzo mem czas na większe analizy i chyba ciekawego handi z wiekszym kursem na dziś nie znajdę. Dziś dokończenie 1 kolejki Dutch Eerste Divisie 2010/2011. Gospodarze to od lat zespół, który zadomowił się jak kura na grzędzie w 2 lidze holenderskiej i jest typowym zespołem środka tej ligi. Czasami jak wzbili się na wyżyny możliwości kończyli bliżej czołówki tabeli jednak najczęściej to jest około srodka tabeli. I tak od dobrych kilkunastu lat. W dawnych czasach grali lepiej ale to stare dzieje. W latach 20-tych i 30-tych XX wieku to był liczący się klub w Holandii i do dziś mogą się poszczycić mistrzostwem Holandii które zdobyliw latach 1917, 1922, 1930, 1933. Sparta to zespół o wiele bardziej doświadczony, który podobnie jak G.A.Eagles największe sukcesy święcił w pierwszej połowie ubiegłego stulecia. Mistrzostwo Holandii: 1909, 1911, 1912, 1913, 1915, 1959 i Puchar Holandii : 1958, 1962, 1966.Te osiągnięcia to dawne dzieje. W czasach współczesnych to jest zespół pomiedzy ostatnią ogonem 1 ligi a czołówką 2 ligi. Myślę, że pasuje do nich powiedzenie, które kiedyś obowiązywało w stosunku do reprezentacji Polski w hokeju na lodzie: za mocni do 2 ligii a za słabi do 1 ????
Ostatnie sezony regularnie grali w 1 lidze gdzie mało strzelali a bardzo dużo tracili. W ubiegłym sezonie zabrakło niewiele bo 4 pkt do pozostania w 1 lidze. Nawtomiast jeżeli grają w 2 lidze to bardzo dużo strzelają tracąc z zasady w okolicach połowy tego co strzelą. Generalnie na ok 36 meczy w sezonie grając w 2 lidze regularnie łaczna liczba bramek w ich meczach to grubo ponad setka, najczęściej ok 120-140 bramek (łącznie stracone + strzelone).
Ich ostatnie mecze bezpośrednie to sezony 2004, 2003 i 2002.
Ostatnie mecze na boisku G.A. Eagles
G.A. Eagles Sparta 2:5
G.A. Eagles Sparta 2:3
G.A. Eagles Sparta 1:2
Dziś faworytem sa goście. Mam nadzieję, że gospodarze coś strzelą bo o gole Sparty raczej można być spokojnym.

⛔ 100
 
B 2

batik

Użytkownik
Spotkanie: Uladzimir Ignatik - Martin Klizan
Typ: 1
Kurs: 1.55
Buk: betsafe

Klizan to typowy zawodnik grający wyłoncznie na Clay. Jakieś tam sukcesy odnosi lecz jeśli przychodzi grać na Hardzie to są już problemy.Na Hardzie rozegrał 16 meczy z czego 10 przegrał.Nie widze dla niego szansy w tym meczu.
Ignatik to bardzo dobry zawodnik pasujący na hard ograł ostatnio Lappetniego oraz był bliski niespodzinaki z Kravchuckiem,W ostatnich turniejach na hardzie dochodizł do Pół finałów. W swojej karierze prowadził wyrównane pojedynki choćby z de bekerem lub haase co napewno dziś zaprocentuje w formie doświadczenia, myślę ze pierwszą runde przejdzie jak burza polecam


✅ 55
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Shahar Peer - Kaia Kanepi
Typ: Shahar Peer
Kurs: 1,662
Buk: PinnacleSports

Analiza: Peer jest już obeznane w tym roku z północnoamerykańskim hardem na US Open Series. Grała w Stanford (druga runda), San Diego (ćwierćfinał) oraz Cincinnati (trzecia runda). Można powiedzieć, że zaliczała solidne wyniki. Jeśli chodzi o Kanepi, to po dobrej grze poczas serii turniejów zarówno na clayu, jak i na grassie, dopiero niedawno przeniosła się na północnoamerykański hard. W kwalifikacjach do Cincinanti przegrała ze słabą Hsieh. Myślę, iż na hardzie w tej chwili lepiej dysponowana jest Peer i to ona wygra ten mecz.

⛔ 100
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Spotkanie : KING V. (USA) - MEDINA G.A. (ESP)
Typ : 1
Kurs : 1.62
Buk : BWIN

Poczatek turnieju w Montrealu i spotkanie 81 zawodniczki w rankingu z 48 . King musiała przedzierac sie do tego turnieju przez kwalifikacje , gdzie poradziła sobie świetnie wygrywajac 2 spotkania bez straty seta . No tak , ale ktos zapyta dlaczego miala by wygrac z zawodniczka lepsza o 30 miejsc rankingowych ? Otoz Medina jest zupelnie bez formy , zupelnie ! Gra bardzo brzydki tenis nie pokazujac zupelnie nic . Ostatni mecz z zawodniczka ponizej 100 miejsca ! wygrala 3 miesiace temu... od tamtej pory jej forma regularnie idzie w dol. Licze , ze tym razem King pokaze swoje umiejetnosci i rozniesie Medine gładko 2:0 . Niech młoda krew zwyciezy ????

✅ 62
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom