>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 17.01.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
astomas 60

astomas

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Godzina: 2:30
Spotkanie: Denis Shapovalov - Jo-Wilfried Tsonga
Typ: 1 set/spotkanie - Denis Shapovalov/Denis Shapovalov
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam serdecznie. Chciałbym zaproponować Wam typ z tenisa ziemnego, z turnieju na kortach twardych w Melbourne. Denis Shapovalov zajmuje obecnie 50 miejsce w rankingu ATP. Jest to młody zawodnik (18 lat), najlepsze lata gry zapewne ma dopiero przed sobą. Poprzedni sezon był najlepszy w jego karierze. Na nawierzchni twardej (pomińmy inne w tej analizie) jego bilans wynosił 24-9. Całkiem niezły, jak na takiego młokosa, który dopiero zaczyna swoja przygodę z tenisem. Pokonał mi.in. takich zawodników jak Rafael Nadal, Juan-Martin Del Potro czy Adrian Mannarino. W pierwszej rundzie Australian Open zmiótł z kortu innego obiecującego tenisistę, jakim niewątpliwie jest Stefanos Tsisipas (6:1 6:3 7:6). Jego jutrzejszy przeciwnik, zajmuje obecnie bardzo wysokie 15 miejsce w rankingu ATP. Trzeba jednak zaznaczyć, że w ostatnim czasie większość meczów wygrywa przede wszystkim w hali. Na kortach, które nie są zadaszone, prezentuje się powiedzmy średnio. Gra bardzo nierówno. Często popełnia dużo niewymuszonych błędów. Dużo będzie zależało od jego dyspozycji. Biorą pod uwagę kurs na to wydarzenia, myślę że w tej sytuacji warto zaryzykować na jego przegraną w pierwszym secie oraz w całym meczu. Jak dotąd obaj panowie spotkali się na korcie tylko raz. Co ciekawe miało to miejsce również w drugiej rundzie wielkiego szlema, mianowicie w US Open. Denis Shapovalov wygrał wtedy 6:4 6:4 7:6. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby powtórzyć ten wyczyn.
W piątym secie było 5:2, a skończyło się 5:7. Ręce opadają...
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ufa - Podolsk
Typ: Teemu Hartikainen strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 2,90 fortuna
O meczu:
No i wczoraj klops. Potrzebuje typu na przełamanie. Wicelider dywizji Chernyshev podejmuje ostatnią drużynę dywizji Tarasov. Ufa gra ostatnio w kratkę, ale zawsze strzela te 2-3 gole. Hartikainen strzela średnio gola na 3 mecze. W dwóch poprzednich nie strzelił, powinien więc ukłuć dzisiaj, zwłaszcza że miał trochę więcej odpoczynku, bo nie wystąpił w weekendowych meczach gwiazd ligi. Powodzenia!
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski, klubowy
Godzinna: 11:00
Spotkanie: Villarreal B – Wisła Kraków
Typ: Villarreal B over 1.5 bramki
Kurs: 2.27
Buk: 1xbet
Analiza:

Gospodarze w rytmie meczowym, pewnie pojawi się wielu młodych graczy którzy mniej grają, ale cała kadra tego zespołu to przecież młodzieżowcy. Są jak wspomniałem w rytmie i to bardzo dobrym, wicelider potrafiący strzelać bramki, zresztą właśnie z tego zespołu do Polski trafił Carlitos który jak wiemy błyszczy. Wisła z nowym trenerem, na początku okresu przygotowawczego, mnóstwo zmian przewiduje w grze tej ekipy od taktyki, po rytm gry to nie ma prawa dziś funkcjonować najlepiej, zresztą przed taka wypowiedzieć trener pokazuje że nie o wynik tutaj będzie chodzić &quot;Dla nas to dobry moment, by... popełniać błędy&quot;. Doskonale też wiemy z wypowiedzi że nowy trener ma ten zespół poprawić w ofensywie, Wisła ma grać do przodu, szybko i strzelać bramki a defensywa nawet grająca mocno taktycznie w ekipie Białej Gwiazdy zawsze miała problemy. Zresztą ekipa z Krakowa zimą nigdy w sparingach nie prezentowała się wybitnie przed rokiem min. w pierwszym teście zimowym przegrali z Rakowem Częstochowa 0:2. Na koniec składu jeszcze nie ma ale na pewno w bramce będzie junior bo zabraknie dwóch pierwszych bramkarzy Juliana Cuesty i Michała Buchalika.
✅127
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Towarzyskie
Godzina 12:00
Spotkanie : Arka Gdynia : Drutex
Typ : Arka Gdynia
Kurs : 3.40
Bukmacher :Unibet
Nie rozumiem dlaczego aż tak wysoki kurs na Arkę stąd taki mój typ . wiadomo to mecz towarzyski i wszystko może sie wydarzyć ale żeby Arka odpuściła i tylko stała na boisku to mi sie nie chce wierzyć , wiem że zaglądanie do H2H nie ma tutaj najmniejszego znaczenia ale w meczach pomiędzy nimi to ostatnio można powoedzieć że Arka górą w Pucharze Polski 16/17 przeszli ich przegrywając 2:1 na Drutexie i wygraną u siebie 1:0 , nie tak dawno bo 13 stycznia Arka rozgrywała mecz z Legnicą i chłopaki wygrali 2:1 , Legnica to 4 zespół 1 ligi natomiast dzisiejszy rywal Drutex na 11 miejscu i nie chce mi się wierzyć aby 6 zespół Ekstraklasy poległ z 11 z 1 ligi no ale wiadomo mecz towarzyski o przysłowiową pietruszkę ale mnie kusi kurs na Arkę !
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Turcja Puchar
Spotkanie : Basaksehir - Giresunspor
Typ : Basaksehir -2 EH
Kurs : 4.6
Bukmacher : Unibet
Siemanero ???? Znów dawno się nie udzielałem na forum, ale bywałem tu praktycznie każdego dnia. Dziś jednak ten mecz wpadł mi tak w oko, że postanowiłem dodać coś od siebie.
Gospodarze są liderem w Super Lig, grając u siebie w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Na wyjeździe zdarzały im się wpadki, jednak nie na tyle poważne, żeby spać w dół tabeli.
Pierwsze spotkanie pucharowe z Giresunsporem było dla nich mega eksperymentalne, ponieważ w podstawowej 11 zagrał tylko 1 zawodnik, który na co dzień w niej grywa. Wyszli na to spotkanie całkowicie rezerwowym składem, licząc, że może się uda przejść rywala jak najmniejszym kosztem sił najlepszej 11 drużyny. Nie udało się, i teraz trzeba odrobić straty i awansować do kolejnej fazy turnieju. Jestem pewien, że w tym meczu może nie zagrają wszyscy najlepsi zawodnicy z klubu, ale z pewnością na boisko wyjdzie lepszy, bardziej zgrany skład, który zapewni awans ekipie dzisiejszych gospodarzy. Kurs na zwycięstwo minimum 3-ma bramkami jest imponujący, jak na obecną formę obu ekip, tym bardziej że Basaksehir kilka dni temu grał sparing z Den Haag, który wysoko, bo 4-0 wygrał. Był to ich pierwszy mecz z tym roku, a ekipa gości jeszcze nic w tym roku nie grała- same treningi, co też nie daje nam pewności że te ćwiczenia nie poszły na marne.
Kurs na samo zwycięstwo gospodarzy jest równie wysoki (ok 1.5), ale jak wiadomo nie chodzi tutaj o trafny, byle jaki typ, ale o typ, na którym można nieźle wyjść, więc po tej krótkiej analizie stwierdzam, że warto zaryzykować. Jest to bowiem ryzyko warte gry, bo kurs nie w kij dmuchał, a prawdopodobieństwo wysokiej wygranej i bezpośredniego awansu aktualnego lidera najwyższej klasy rozgrywkowej w Turcji jest wielce możliwe.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
smuzzz 76

smuzzz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Ręczna ME
Spotkanie : Czechy - Węgry
Typ : O.Zdrahala +4,5
Kurs : 1,70
Bukmacher : Unibet
Zdrahala &quot;narodził&quot; w meczu z Danią jako snajper więc myślę że będzie dużo grał i rzucał. Drużyna też powinna być ustawiona na niego. Buki faworyzują Węgrów chyba dlatego że mają wyrównaną drużynę i kilku strzelców, którzy sumarycznie rzucą więcej niż Zdrahala, Kasparek i Hrstka. Dzisiaj tak delikatnie bo brak natchnienia i czasu - pozdrawiam typerów
✅70
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Egipt
Godzina: 16:00
Spotkanie : AL-Ithidad vs AL Nasr
Typ : wynik 0-0
Kurs : 8,0
Bukmacher Unibet
Analiza:
Mecz dwoch zespolow z dolnej czesci tabeli .
Goscie 3 mecze z rzedu przegrali - chca wywiezc chociaz punkt.
Al Ithidad ostatnio slaba forma strzelecka .
Dwa mecze z rzedu 0-0
Ostatnio bylo kilka zespolow majacych 3 x 0-0 jak Parma czy Salzburg.
Moze tez chca dolaczyc do tego grona .
⛔100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna -Francja Ligue 1
Spotkanie : Guingamp - Lyon
Typ : over 2.5
Kurs : 1.73
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Witam dziś przenosimy się do Francji gdzie 7 w tabeli Guingamp podejmować będzie Lyon czyli 4 zespól obecnego sezonu.
Kilka słów o gospodarzach u siebie grają dość dobrze strzelają dość i mało tracą ( bilans 14-7). w Roli gospodarza zajmują 6 miejsce z 19pkt które zdobyli w 10 meczach...
Daje to dość ciekawy bilans szczególnie że .....
no własnie goście na wyjazdach spisują się na dzień dzisiejszy najlepiej w lidze i zajmują 1 miesce z dorobkiem 23 pkt w 10 meczach do tego z bilansem 26-9 co daje ponad 2.5 bramki na mecz strzelona ????
do tego dochodzi dośćciekawe h2h w których w ostatnich 5 meczach taki over padł ???? do tego od 2000 roku czyli w 18 meczach tych druzyn tylko 6 razy nie padł over 2.5
dodatkowo u gospodarzy może nie zagrać Marcus Coco, Jonathan Martins-Pereira , a u gości jedynym mozliwym osłabieniem jest Fernando Marcal...
licze dziś na otwarty mecz dodatkowo możliwy jest BTS
Z Fartem....
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka - Liga Mistrzów
Spotkanie : Lube Civitanova - Fenerbahce
Typ : (Handicap punktowy +17.5 Fenerbahce)
Kurs : 1.72
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Lube drużyna ,która jest o przynajmniej poziom drużyną lepsza. Zajmuję aktualnie drugą pozycję w Lidze Mistrzów. Jeśli chodzi o zespół z Turcji zajmuje ostatnie miejsce. Fenerbahce rozegrało dwa mecze z czego wygrali zaledwie jednego seta. Oglądałem mecz przegrany z Perugia w trzech setach ale te sety były naprawdę w miarę wyrównane. Lube składu nie muszę przedstawiać ,ale uczynię to z zespołem z Turcji. A miarę znani gracze to przyjmujący Sket,Quesque. Srodkowi to zawodnik ,który występował w ZAKSIE i Skrze - Gladyr oraz turecki zawodnik Tekeli. Atakujący Toy. Myślę ,że zespół z Turcji pokaże się dziś z jak najlepszej strony ,ponieważ przeciwnik jest bardzo wymagający. Fenerbahce dobrze przedewszystkim blokiem myślę ,że spokojnie handicap punktowy +17.5 pokryją. W meczu z Perugią pokryli znacznie mniejszy handicap mimo porażki w trzech setach. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Egipt
Godzina: 18:30
Spotkanie :
Arab Contractors - Ismaily
Typ : X (nandicap eu 1-0)
Kurs : 3,75
Bukmacher Unibet
Analiza:
Witam,
wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią o wygranej gości ,którzy w tym sezonie na wyjazdach zanotowali 9 zwycięstw na 9 spotkań ;)
Martwi tylko defensywa gospodarzy, której zdarzają się spotkania jak grudniowe ze słabszymi smouha (0-3) i el gaish (0-2).
Jednak wygrane jedną bramką kończyły się w 7 na 9 spotkań i ta prawidłowość decydują o końcowym typie ;)
Pozdrawiam.
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-mistrzostwa europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: czarnogora-slowenia
Typ: slowenia -2,5

Kurs: 1.52
Bukmacher: unibet
Analiza
:
dzien dobry,dzisiaj typuje mecz w przeciwienstwie do poprzednich dni gdzie stawialem na ilosc bramek zawodnika(stawialbym na zarabeca 3,5+).na poczatek troche statystyk:slowenia-przegrana z macedonia 24-25 i remis z niemcami po 25.czarnogora:dwie przegrane z macedonia 28-29 i niemcami 32-19.w tych mistrzostwach jest duzo mega niespodzianek ale ja stawiam dzisiaj na faworyta slowenie bo mysle ze spokojnie sobie poradza.bardzo dobre wracenie zrobili z niemcami-widac bylo zespol,pierwsza polowa byla bardzo dobra-niemcy wygladali przy nich jak dzieci we mgle.w przerwie chyba pomysleli ze juz po meczu i w drugiej polowie troche sie pogubili,juz tak dobrze nie bylo-za duzo kar i ta pechowa koncowka.czarnogora dla mnie to najslabsza druzyna grupy i dzisiaj to bedzie widac-z niemcami w pierwszej polowie to byl dramat,niemiecki trener w 20 minucie juz zaczal oszczedzac najlepszych zawodnikow.w drugim meczu osiagneli dobry wynik z mocna ekipa ale uwazam ze macedonia ich troche zlekcewazyla i malo brakowalo zeby zawiedli licznie przybylych kibicow.jeszcze historia przemawia za slowencami-znalazlem cztery mecze i wszystkie byly dla sloweni.jest to gra o awans do dalszego etapu i zawodnicy beda grac na max.dlatego slowency spokojnie wygraja-w moim odczuciu sa duzo lepsza druzyna i moje skromne handi powinno wejsc.pozdrawiam
✅52
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Dijon
Typ: Dijon (Handicap 0:3,5)

Kurs:1,84
Bukmacher: 1xbet
Analiza
:
Witam, na dzisiaj wybrałem mecz PSG - Dij
W obecnym sezonie gospodarze są na 1 miejscu z 53 punktami
Natomiast goście na 10 pozycji z 25 oczkami
Dlaczego handicap 3,5na Dijon ? PSG ma mistrza już w kieszeni, nie będą robili dzisiaj pokazu strzeleckiego w tak nieistotnym meczu. Do tego są już mocno zmęczeni, od początku sezonu grają co kilka dni.Ostatnie mecze to potwierdzają, rzadko wygrywali więcej niz 3 golami.
Mecz zaraz się rozpoczyna , więc nie będę sie wiele opisywał, ale moim zdaniem zdecydowany valuebet. Powodzenia
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki
Godzina: 20:30
Spotkanie : Sudan - Mauretania
Typ : Powyżej 3
Kurs : 4.5
Bukmacher 1xbet
Analiza:
O 20:30 planowane jest rozpoczęcie pojedynku pomiędzy ekipami Sudanu i Mauretanii w ramach rozgrywek o Puchar Narodów Afryki. To już druga kolejka spotkań i dla Mauretanii może to być mecz o wszystko. Pierwsze spotkanie wysoko przegrali z Marokiem i tylko dzisiejsze zwycięstwo da im realne szanse na awans z grupy(remis da im tylko iluzoryczne szanse). Stawka jest zatem bardzo wysoka. Jednak nie będzie to łatwy pojedynek. Wszak to Sudan dysponuje mocniejszym składem i to oni jest faworytem. Pierwszy mecz wygrali 2-1 z Gwineą i teraz są na pewno w lepszych nastrojach. Liczę na szybkie otwarcie wyniku, co w następstwie przyniesie nasilenie ataków przeciwnika. Taki scenariusz jest bardzo możliwy i wg mnie ataki skończą się udanie i wpadnie kilka goli.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom