>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 17.02.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Alaves - Deportivo
Typ: Alaves i BTTS
Kurs: 3.80
Bukmacher: Expekt

Mysle ,ze typ ma spore szanse powodzenia a kurs jest zawyzony. Ostatnie 8 meczy w lidze Alaves u siebie to..7 wygranych (miedzy innymi z Valencia lub Sevilla) i 1 remis. Jak widac forma dopisuje i licze ,ze dzis zostanie podtrzymana.
Natomiast Deportivo podczas ostatnich 5 meczy wyjazdowych przegralo 4 razy, remisujac raz przy czym stracili..18 bramek. Licze na to ,ze broniaca sie przed spadkiem druzyna z Coruni bedzie w stanie &#39;ukuc&#39; chociaz raz, a Alaves podtrzyma dobra forme i wygra spotkanie.
⛔100
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Dyscyplina-piłka ręczna, LM.
Godzina-16.00
Spotkanie-vive kielce- celje pivovarna
TYP-celje lasko +26,5 bramki
KURS- 1,73
BUK-fortuna
Dzis LM i sporo się będzie działo. Typ nieco ryzykowny na potrzeby konkursu jak już ktoś wspomniał.
Jest kilka opcji bezpieczniejszych-+ 24 lub 25 bramek. LM tutaj w zasadzie ogórków nie ma.
Vive dość ofensywną grę prowadzi podobnie jak i słoweńcy dltego ta linia bramkowa powinna być pokryta.
Słoweńcy już rzucali 29 bramek Kiel, 28 flensburgowi czy 27 psg, więc tuzom..
Osobiście wezmę 24,5 lub 25,5 do kuponu boza wieksza stawke..
polecam
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 125

mts8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków
Typ: Wynik Meczu/ Liczba bramek 3.5 - Jagiellonia i poniżej
Kurs: 2.20
Bukmacher: Totolotek

Analiza: Jagiellonia faworytem, z roku na rok wydają się coraz silniejsi. Cracovia zebrała gromadę obcokrajowców, ale wiadomo jak to bywa z ich transferami; szrotomierz z pewnością nabije sporo na liczniku. Drużyna z Białegostoku wygląda bardziej jakościowo i wydaje mi się, że to będzie zacięty pojedynek, ale jednak to oni wyjdą z niego górą.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 17:30
Spotkanie: PSG - Flensburg
Typ: Over 58,5 bramki
Kurs: 2,09
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Witam. Kolejny raz na celu piłka ręczna i najbardziej prestiżowe rozgrywki, a więc LM. Dzisiaj bój stoczą dwie czołowe drużyny grupy B: lider PSG oraz tracący 5 pkt. Flensburg. Jak zwykle przy spotkaniach obu tych drużyn ciężko jest wytypować faworyta. Troszkę większe szanse ma PSG, ponieważ grają u siebie. Oba zespoły rzucają w swojej grupie najwięcej bramek wcale nie tracąc ich najmniej. Bilans PSG to 338:299, a Flensburga 327:307. Moja standardowa nie zmieniająca się opinia dotyczy źle ustawionych kresek bramkowych przez buki. Nie będę liczył dokładnie, ale w 70% wszystkich meczy obu drużyn w tegorocznej rywalizacji pada więcej niż 58 bramek. W 5 bezpośrednich pojedynkach obu zespołów padały wyniki: 39:32, 35:32, 27:22, 33:34, 33:29. Dwa ostatnie mecze, które wymieniłem odbyły się w roku ubiegłym. Buki określają szanse dla tego typu mniej więcej 50-50, ale biorąc pod uwagę bezpośrednie pojedynki i ilość bramek, które padały określę te szanse na jakieś 70%. Życzę powodzenia!
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wolsfburg - Bayern
Typ: bts/ over 2.5 gola w meczy
Kurs: 2
Bukmacher:
eFortuna
Analiza : Mecz za 30 minut więc szybko przedstawiam analizę, czekałam na składy w tym spotkaniu , podejrzewałam ze Bayern wyjdzie duzą rezerwą i nie myliłam się, w drużynie z Bawarii na ławce rozpoczną mecz tacy gracze jak : Lewy, Muller, Kimmich, Boateng, Hummels , Alaba dodatkowo zabraknie Vidala za kartki i Neuera gdyż jest kontuzjowany no i nie wiem co jest z Rodriguezem gdyż nie widzę żadnej informacji o nim, a w składzie go nie ma ... Czyli jak dobrze możemy zauważyc 9 z 11 podstawowych zawodników odpoczywa lub też nie może grac . Goście walczą o utrzymanie, tylko jeden punkt nad strefą spadkową , dziś mają dużą szanse na korzystny wynik , bo sytuacja nadarza sie idealna . Ja to widzę tak ze Wilki coś strzelą , a Jupp Heynckes będzie zmuszony do zmian i odrabiania wyniku w drugiej połowie. Typuje tu bts i over 2,5 gola w meczu , dla odważniejszych polecam 1x po fajnym kursie 2,99 .
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria 2 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rapperswil - Schaffhausen
Typ: Repperswil wygra
Kurs: 3.20
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kurs na gospodarzy drastycznie spada od wczoraj... ostatni mecz u siebie z drużyną gości wygrali aż 5-0... i to nie był przypadek.. myślę , że dzisiaj również wysoko wygrają. Drużyna gości widać , że odpuściła nieco już tą ligę.. raczej szans na wyjście do 1 ligi nie ma .. tak naprawdę teraz grają sobie czysto 4fun .. Rapperswil to poziom porównywalny z Schaffahusen.. totalnie nie rozumiem dlaczego taki kurs jest na gospodarzy... spojrzałem na kadry i obydwie ekipy grają w pełnych składach bez większych osłabień.. w Szwajcarii ostatnio jest tendencja na to , że wygrywają drużyny z wyższym kursem.. weźcie to pod uwagę! Wejdzie ? Zostaw reputkę
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 19

baggio.r09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaNiemcy,Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: VfL Wolfsburg - Bayern Monachium
Typ: Bayern Monachium over 3.5 gola
Kurs: 4.25
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Witam serdecznie i ze swojej strony zapraszam na mecz 23 kolejki niemieckiej bundesligi pomiędzy VfL Wolfsburg a Bayernem Monachium. Gospodarze na 13 miejscu w tabeli - ocieraja się o strefę spadkową. Ostatnie 5 meczy VfL to 3 porażki 1 remis i 1 zwycięstwo. Bayern za to na fali - ostatnie 12 meczy same zwycięstwa. Po raz ostatni przegrali 25/11/17 na wyjeździe z Borussia Monchengladbach 2:1. Strzelają bardzo dużo bramek i licze że podobnie będzie w tym meczu tymbardziej że VfL nie wystąpi w najsilniejszym składzie. Statystyki meczy pomiędzy tymi drużynami również wróżą grad goli ( 2:2, 0:6, 0:1, 0:5, 0:2) czy pamiętne 1:5 (22/09/15) i wszystkie bramki Lewego dla Bayernu po przerwie. To jest piłka nożna wszytko może się wydarzyć ale nie sądzę by VfL przy obecnej formie zagroziło Bawarczykom. Bezpieczniej można zagrać over 3.5 w meczu po 2.35. Ja osobiście daje na Bayern Monachium over 4.5 po kursie 10.0. Powodzenia!!!
⛔ 100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - LM
Godzina: 19:30
Spotkanie: Barcelona vs Wisła Płock
Typ: 1(-5.5)
Kurs: 1.71
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dziś Barcelona po zwycięstwie nad Vardarem jest w gazie. Wisła wygrała ze słabym na ten moment Zagrzebiem.. Wisła walczy o playoffy a Barca o 2 miejsce jeszcze może powalczyć bo o 1 raczej nei dadzą rady już.. Wisła wygrane ma z Pickiem, Zagrzebiem i 2 remisy z Kristinsatnd i Zagrzebem a reszta porażki.. Do Barcelony pojechali osłabieni a Barcelona? Na każdej pozycji przewyższa Wisłę..W 1 meczu 37:30 dla Barcelony to pokazuje ich przewagę.. Ze wszystkich dziiejszych meczy tutaj widze najwiekszy handi ale do konkursu daje mniejszy.. Mozna dzis w niemczech na Magdeburg postawić.. Powodzenia
⛔100
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Francja
Godzina: 17:00
Spotkanie: PSG-Strasbourg
Typ: spotkanie/bts 1/TAK
Kurs: 2.64
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam.Dzisiaj pod lupę biorę mecz Francuskiej piłki nożnej.Gospodarze po przegranym 3-1 meczu z Realem Madryt będą dzisiaj bardzo zmotywowani aby ograć Strasbourg.Zajmują 1 miejsce i mają 9 punktów przewagi nad Monaco.Natomiast Strasbourg klasyfikuje się na 13 miejscu z 30 punktami.PSG jest mocnym faworytem jak każdy sądzi i pewnie dziś wygra,tak też uważam.A dlaczego stawiam,że obie strzelą,może dlatego że na 5 ostatnich spotkań to 4 razy obie drużyny strzelały bramki.Myślę,że dzisiaj też tak będzie,stawiam na wygraną PSG 3-1,i wejście mojego typu. Pozdro i do zoba!????
✅164
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja League 1
Godz: 17:00
Spotkanie: PSG - Strasbourg
Typ: 2 (+4) AH
Kurs: 1,52
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W każdym meczy rozgrywanych w ramach League 1 PSG jest zdecydowanym faworytem. Tak jest i dzisiaj, ale kursy na poziomie 1,05 na paryżan to dobra szansa na wykorzystanie dużego handi na Strasbourg. PSG u siebie z bilansem 46:7 w 12 spotkaniach. Goście w meczach wyjazdowych 10:24. PSG po porażce z Realem będą chcieli się zrehabilitować swoim kibicom, ale mam wrażenie ze będą czuli ten pucharowy mecz w nogach. Warto zwrócić uwagę na H2H, gdzie nie znalazłem w historii meczu który zakończyłby się taką przewagą gospodarzy. W dwóch ostatnich spotkaniach w 2017 było 2:4 dla PSG w pucharze i 2:1 dla Strasbourga w lidze. Dziś wygra PSG, ale pogromu nie będzie.
✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka Nozna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Paris Saint Germain - Racing Strasbourg
Typ: 2
Kurs: 54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Idzie dziś ten mega wariat. Nie wrzucam tabeli, bo każdy wie jaką siłę ma PSG w lidze francuskiej i z jaką przewagą prowadzi w tabeli. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują wygraną gospodarze ale ja tutaj dziś idę w stronę mega sensacji i zwycięstwa Strasbourga. Wiadomo, że kadrowo na papierze PSG w tej lidze miażdży każdego przeciwnika i nie inaczej jest tutaj ale żeby na gości był kurs aż 54 to według mnie bardzo gruba przesada tym bardziej po tym rozczarowującym meczu zespołu z Paryża w Lidze Mistrzów na wyjeździe z Realem Madryt. PSG w lidze ma dużą przewagę więc mogą dziś nieco odpuścić. Bardziej w tym momencie myślę, że w głowach piłkarzy będzie siedziała ta porażka z Madrytu niż myśl o tym spotkaniu. Jednak PSG w Madrycie był dużo lepszym zespołem a wynik mocno rozczarowujący i liczę, że to dalej będzie siedziało w głowach graczy gospodarzy i, że będzie to skutkować ich gorszą grą dzisiaj. Oczywiście powinni Racing zmieść w pył ale jak mówię to spotkanie z Madrytu też może mieć znaczenie dzisiaj. Oczywiście wszystko się okaże ale po takim kursie żal za jakieś drobniaki tego nie wysłać.

Absencje w PSG:

bramkarz Trapp (2 występy w tym sezonie), obrońca Berchiche (16 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), pomocnik Verrati (19 występów w tym sezonie) i napastnik Mbappe (18 występów w tym sezonie, 9 goli na koncie)

Absencje w Strasbourgu:

obrońca Mangane (18 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnik Terrier (3 występy w tym sezonie)
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Czarni Radom - Zaksa Kędzierzyn Koźle
Typ: (+10,5) Czarni win
Buk: fortuna
Kurs: 2,50

Witam,
Sukces Kamila trochę mi się przeciegnał w swietowaniu, dumny z Naszego rodaka.
Więc szybko, bo już za kilkanaście minut Czarni rozpoczną spotkanie z Mistrzami Polski. Zaksa na pewno zmeczona po meczu z Trentino, po za tym powrót z Wloch i zasłużone gratulacje po wygranej, w meczu pełnym zwrotów. Uskrzydleni, ale pewnie trochę zmęczeni, wątpię że będą maksymalnie podkrecac tempo...po za tym trafiają na mocną w ostatnich tygodniach, ekipę Czarnych. Radomianie wygrali ostatnie 4 spotkania w bardzo dobrym stylu.
Dziś nie uklonia się przed Zaksa i w zaistniałych okolicznościach śmiem twierdzić że zakrawa o mało niespodziankę.
Przekonamy się jak będzie za około 2h.
POWODZENIA;)

⛔100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - PGNiG Superliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole
Typ: under 52,5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj wybrałem mecz dwóch czołowych ekip w swoich grupach. MMTS ma na koncie 46 punktów i w grupie granatowej plasuje się na trzeciej pozycji. Taką samą lokatę w gr.pomarańczowej zajmuje Gwardia. Zespół z Opola ma jednak w swoim dorobku 39 punktów.
Uważam, że w dzisiejszym meczu tak wyrównanych zespołów, obie drużyny będą się głównie koncentrowały na zadaniach defensywnych. Będzie na pewno twarda gra w obronie co może spowodować, że bramek nie będzie padało zbyt dużo. O tym, że może paść mniej niż 52.5 gola świadczą także dotychczasowe bezpośrednie pojedynki między obiema ekipami. Patrząc na wyniki jedenastu spotkań, tylko czterokrotnie padł over 52,5. Jednak dwa razy było to ponad 10 lat temu. Zobaczymy jak będzie tym razem. Powodzenia
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków
Typ: Remis lub Cracovia wygra mecz
Kurs: 2.13
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Niby Jagiellonia powinna być faworytem, jednak postanowiłem zagrać przeciwko niej. Będzie to zacięty mecz, Jagiellonia lepiej spisuje się na wyjazdach niż u siebie, nie zanotowała dawno remisu 6 spotkań. Cracovia po przemeblowaniu w składzie wygrała ostatni mecz ze Śląskiem 2-1, ale to było u siebie, na wyjazdach prezentuje się odrobinę gorzej niż u siebie. Liczę na dobrą postawę Cracovii i liczę na co najmniej remis w tym meczu.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Czechy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bohemians 1905 vs Brno
Typ: remis
Kurs: 3,27
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Faworytem jest Bohemians. Sa wyzej w lidze , graja dobrze u siebie .
Brno w pierwszej czesci sezonu bardzo zle gralo na wyjazdach.
Jednak w przerwie zimowej poprawili swoja gre , taktyke i fajnie zaprezentowali sie w Tipsport lidze , gdzie pokonali nawet Boheminas 2-0.
Bohemians to bardzo solidny zespol. Lubie ich , bo maja dobra defensywe .Umieja zagrac konsekwentnie w obronie z dobrymi druzynami - szczegolnie zapadl mi w pamiec mecz z Teplicami na 0-0.
Bohemians u siebie nie zwykli czesto przegrywac. W tym seoznie tyllko raz przegrali na swoim stadionie we wrzesniu.
Brno musi zdobywac punkty , by utrzymac sie w lidze . Sytuacja w zespole jest dobra , okres przygotowawczy OK . przedluzono kontrakty z kluczowymi zawodnikami.
Natrafilem tez na ciekawa informacje na Twitterze -trener Brno, Roman Pivarnik obchodzi dzis 51 urodziny . Chyba nalezy mu sie jakis prezent ?
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna-Boliwia
Godzina: 22:15
Spotkanie: Real Potosi-Destroyers
Typ: Powyzej 5.5 Bramek
Kurs: 9.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie moglo tego typu u mnie zabraknac. Krotko-bo mam evencik rodzinny ????
Real Potosi to druzyna bez zadnej defensywy,za to z bardzo odwazna i kazala ofensywa-w swojej grupie maja prawie najlepsza ofensywe ( sa tuz za hegemonem-czyli Bolivarem w tej statystyce )-defensywnie ekipa chyba najgorsza.
Co wiecej-federacja w koncu zezwolila na to,aby w druzynie z Potosi zagrali obcokrajowcy-to wazne,bo szczegolnie przednie formacje Potosi posiadaja niezlych zawodnikow z poza granic Boliwii-dzis juz beda mogli zgrac ( w poprzednich meczch nie grali ).
Destroyers nie powinni dzis gry prowadzic-beda raczej kontratakowac i nie wroze im dzis dobrego wyniku. Potosi powinno to zamknac bardzo wysoko ( przynajmniej na papierze ). Licze na 3-4 moze 5? Bramek Potosi i,ze goscie cos doloza.
Jesli Potosi zagra tak jak z Sucre czy Nacionalem to o over jestem spokojny-ja ryzykuje wyzsza linie-tym co graja bezpiezniej polecam nizsza.
Pomoglem? Zostaw prosze reputke.
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador
Godzina: 22:00
Spotkanie: Deportivo Macara - Indepediente del Valle
Typ: remis/remis ht/ft
Kurs: 5.2
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ciekawy mecz ktory sie odbedzie na rozpoeczecie sezonu dla obydwu druzyn, ciekawy ze wzgledu ze obie w bardzo podobny spoosb przegraly kwalifikacje do pucharu Libertadores, a mianowicie po remisach jednym 0-0 i nastepnym bramkowym, ktory ich wyeliminowal ze wzgledu na gole strzelone przez przeciwnikow na wyjeździe. Del valle przegralo z argentynskim Banfield, natomiast Macara z wenezuelskim Deportivo Táchira. Jednym z ostatnich meczy w ostatnim zonie nie tak dawno bo ze dwa miesiace temu byl mecz w tym samym miejscu pomiedzy tymi samymi druzynami ale o innym czasie i tam padlo 0-0. W ogole ostatnio w h2h obie druzyny dsyc czesto gdy stana an przeciw siebie remisuja. Bylo tak 3 na ostatnie 6 meczy i wszystkie 3 remisy w ostatnim roku czyli 2017. Warto sprobowac tym bardziej ze obie druzyny rozpoczely sezon w takim samym stylu nie potrafiac postawic kropki nad I w kluczowych momentach.
⛔100
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera Division
Godz: 21:00
Spotkanie: Argentinos Juniors - Atlético Tucumán
Typ: Argentinos Juniors
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Primera Division w 16 kolejce ligowej na Estadio Diego Armando Maradona zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Asociación Atlética Argentinos Juniors a w gości przyjedzie drużyna Club Atlético Tucumán.
Argentinos Juniors w tym sezonie ligowym w swoich 15 meczach zdobyło 23 punkty co daje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej natomiast Atlético Tucumán plasuje się na 11 pozycji w argentyńskiej Primera Division ze zdobytymi 23 oczkami w swoich 15 ligowych spotkaniach.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 5 zwycięstw, remis oraz 2 przegrane i bilans bramek 13-8 zaś goście na wyjazdach wygrana, 2 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 4-9.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo dobrze grających u siebie gospodarzy którzy na swoim terenie zdobywają więcej ligowych oczek do tego grają z zespołem w delegacjach słabym i z którym walczą bezpośrednio o awans do do Copa Sudamericana dlatego też gospodarze będą bardzo zmotywowani aby w tym spotkaniu u siebie wygrać a goście na wyjazdach bardzo słabo i swoją pozycję zawdzięczają tylko i wyłącznie dobrej grze na swoim terenie i moim zdaniem w tym spotkaniu zaliczą kolejną wyjazdową porażkę.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom