>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 17.03.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
grubcio 0

grubcio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Arsenal
Typ: Ilość kartek - powyżej 4,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem typ na kartki, gdyż linia jaką bukmacher zaoferował jest fajna do pogrania. Dzisiejsze spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco, gdyż jak wiadomo w pierwszym meczu Arsenal uległ na własnym stadionie Francuzom aż 1-3. Goście dzisiejszego spotkania na pewno będą robić wszystko, aby odrobić straty z pierwszego meczu. Będą się starali dziś grać bardzo ofensywnie i myślę, że nieraz piłkarze Monaco będą musieli ratować się faulując rywali, ze strony Arsenalu można się spodziewać wysokiego pressingu i agresywnego odbioru piłki, gdyż tak jak już wcześniej napisałem będą robili wszystko, aby przejść do ćwierćfinału, z ich strony fauli oraz kartek też nie powinno brakować.
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Czechy 1, 18:00
Slovacko - Teplice
Over 3.5 gola
3.90
Unibet
Na dzisiaj wybrałem mecz z ligi naszych południowych sąsiadów. W 21 kolejce spotkań ekstraklasy czeskiej zmierzą się ze sobą zespoły Slovacka i Teplic. Gospodarze po 20 meczach plasują się na 10 miejscu w lidze, a goście są na 5 pozycji w tabeli. Mój typ na ten mecz to over 3.5 gola. Po pierwsze ciekawie wygląda bezpośrednia rywalizacja między tymi dwoma czeskimi klubami. Ostatnie 4 meczy między Slovackiem, a Teplicami to rezultaty 4:0, 0:2, 3:2 i 0:4. Jak widać na 4 mecze aż 3 kończyły się wynikiem co najmniej 4 bramkowy. Dzisiaj moim zdaniem kibice na stadionie gospodarzy również zobaczą minimum 4 bramki. Drugi argument przemawiający za tym, że w tym meczu będzie over 3.5 gola to statystyki obu ekip. Slovacko w tym sezonie miało aż 7 razy over 3.5 gola, a goście zaliczyli w 20 meczach 6 razy over 3.5 gola. Moim zdaniem dzisiaj obie drużyny dopiszą do swoich statystyk kolejny mecz zakończony wynikiem powyżej 3.5 gola. Mój typ to 1:3 dla przyjezdnych i over 3.5 gola.
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 4

pawelo124

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia : Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cardiff - Bournemouth
Typ: Bournemouth
Kurs: 2.38
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatnio przyszła dobra passa moich trafionych typów i to z kursami ok. 2.00 , dzisiaj wybrałem 2.38 czyli wygraną Bournemouth w angielskiej championship. Bournemouth, czyli pierwsza drużyna w ligowej tabeli i to w dobrej formie z Arturem Borucem w składzie są na najlepszej drodze do wygrania tej o to wlasnie ligi. W tym spotkaniu napewno będą liczyc na 3 pkt ostatnio pokazali klasę ogrywając u siebie co prawda zespół Blackpool 4:0 w tym meczu napewno będą mieli ciężko przeprawę, lecz myślę, że zdobedą 3 pkt. Cardiff wygrali ostatnio na wyjeździe z Brentford co bylo niespodzianką, ale poprzedni jeszcze mecz przegrali u siebie z charlton którzy są 2 miejsca wyzej w tabeli z czego wynika ze po ostatnim dobrym meczu zmierzenie sie z Bournemouth będzie dla nich bardzo ciężkim spotaniem i to nie oni tutaj beda dyktowac warunki tylko druzyna Boruca. Także mój typ na dzisiaj Bournemouth.
⛔100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa , Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Monaco - Arsenal
Typ: Any player to score 2 or more goals
(ktorykolwiek zawodnik strzeli 2+ gola)
Kurs:
4,75
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Wszyscy widac kibicuja Arsenalowi i licza na cud wiec i ja pojde za tym samym tropem i postawia na bramki gosci (a kto wie moze ktos z ekipy gospodarzy ten bet pokryje). Przyjmujac, ze Arsenal wyjdzie zmotywowany na ten mecz (bo tego przewidziec nie jestem w stanie zwazajac na dobra passe Kanonierow w PL i mozliwa chec koncentracji na domowych rozgrywkach oraz na FA Cup) mozemy zalozyc, ze okazji do zdobycia bramek nie powinno zabraknac. Jesli Arsenal chce awansowac musi strzelic 3 gole. Trzy gole to minimum o ktore musza walczyc goscie. Kandydatow do strzelenia gola w ekipie z Londynu nie zabraknie. Glowny to Giru o ktorym juz tutaj ktos pisal. Procz faktu, ze to francuz ktory moze chciec sie pokazac z dobrej strony na (prawie) ojczystej ziemi, mysle, ze Giru bedzie mial rowniez chec &quot;odkupienia win&quot; za pierwsze spotkanie ktore mu raczej nie wyszlo. Tak wiec Giru bedzie kandydatem do zdobycia gola. Drugi kandydat to Aleksis Sssssanczes. Alexis byl w super formie, strzelal bramki jak na komende ale potem cos sie zablokowalo. Arsen przestawil goscia na pozycje pomocnika i Alexis juz tyle bramek nie strzela. Potencjal jednak w sobie ma i mysle, ze niewiele osob w to watpi. Tak wiec Alexis drugi z kandydatow do zdobycia mienia bohatera Kanonierow. Kolejni w kolejca sa Wellback, ktory ma spory potencjal, jest zawodnikiem typowo ofensywnym ktory w defensywie praktycznie nie istnieje, ktory ciagnie gre do przodu i oddaje strzaly na bramke. nastepny to Ozil ktory zaczyna odzyskiwac dawna forme...eee dobra zagalopowalem sie :p, po prostu Ozil jest na boisku i cos tam gdzies tam strzela ???? . Dobrze ostatnio wygladaja Cazorla, ktory swoje strzaly w meczu oddaje i jest ostatnio nie do zatrzymania jesli chodzi o rzuty karne ktorych Arsenal ostatnio kilka nazbieral oraz Oxlade-CH ktory jak wchodzi z lawki to tez sporo zamieszania w szykach obronnych przeciwnika robi.
Kolejna sprawa to fakt, ze Arsen Wenger, a przynajmniej tak mi sie wydaje, nie bedzie w tym meczu robil zmian defensywnych - czyli nie bedzie wymienial zawodnika ofensywnego na zawodnika defensywnego (chyba, ze Arsenal strzeli 3 gole w I polowie :p ). Co za tym idzie jestem mniej wiecej pewny, ze zawodnicy na ktorych opieram swoj zaklad, rozegraja pelne 90 min. Dlaczego Wenger ich nie bedzie sciagal? Moim zdaniem, Arsenal moze i miec plac by zagrac mecz na odbebnienie i skoncentrowac sie na PL i FA Cup ale pozory przed kibicami trzeba zachowac. Jesli Arsenal bedzie remisowal badz wygrywal golem to Wenger po prostu nie bedzie mogl sciagnac zawodnikow ofensywnych bo to bylo by przyznaniem sie, ze ten mecz przegrali juz przed wyjsciem na boisku. Giru, Sanchez moim zdaniem rozegraja pelne 90 minut. jesli tak sie nie stanie to prasa na wyspach nie zostawi suchej nitki na szkoleniowcu Kanonierow. Licze, ze Wenger pod koniec bedzie wymienial bardziej defensorow na grajkow ofensywnych niz na odwrot. Tak czy inaczej typ ryzykowny ale moja stowka idzie dzisiaj wlasnie na ten cel ???? Powodzenia ludziska i ciekaweg meczu wszystkim zycze ????
⛔100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Monaco – Arsenal
Piłka nożna, LM
Godzina 20:45
Typ : Arsenal over 1,5 gola
Kurs : 2,00
bet365

Dzisiaj przed Arsenal strasznie ciężkie zadanie, jakim jest awans do następnej fazy Ligi Mistrzów. Dla wielu jest to niemożliwe, ale ja uważam, że jeśli Arsenal strzeli bramkę w 1 połowie, a najlepiej dwie, to awans będzie realny. Ale żeby to zrobić no właśnie trzeba coś strzelić.
Monaco jak wszyscy dobrze wiemy, niestety wygrało 1:3 na Emirates i mają sporą zaliczkę przed dzisiejszym spotkaniem. Jak można się domyślać, obiorą swoją znaną i lubianą taktykę, czyli trzymanie piłki jak najdłużej i jak najdalej od swojej bramki, a gdy Arsenalowi uda się strzelić zamurują bramkę. Zagrają tak zwany antyfutbol, no ale nie ma czemu się dziwić, skoro mają taki wynik przywieziony z Londynu.
Kanonierzy postarają się zmazać plamę z pierwszego spotkania, gdzie nie zagrali dobrze. Gdyby przegrali jeszcze 1:2, ale stracona głupia bramka w doliczonym czasie gry, to może być przysłowiowy gwóźdź do trumny w kwestii awansu do następnej rundy Ligi Mistrzów. Co jak co, ale nie tylko jako fan, po prostu obiektywnie wydaje mi się, że jeśli zagrają tak dobrze jak na Etihad czy Old Trafford lub tak jak ostatnio z West Hamem, to są szanse na awans, ale naprawdę małe bo trzeba zagrać świetne spotkanie, na zero z tyłu i skutecznie w ataku – a to czasami sprawia trudności Arsenalowi, zwłaszcza ten pierwszy aspekt.
Jeśli chodzi o kontuzje na pewno nie wystąpią : Diaby, Tomas Rosicky, Mathieu Debuchy, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain i Mikel Arteta. Dobrą wiadomością jest jednak fakt, że do zdrowia powracają Aaron Ramsey oraz Gabriel Paulista i z obu tych zawodników Wenger będzie mógł skorzystać od pierwszego gwizdka.
Do kadry Monaco powracają już długo wyczekiwani Ricardo Carvalho oraz Joao Moutinho. Są to bardzo duże wzmocnienia dla drużyny Leonardo Jardima, jednak pod znakiem zapytania stoją występy takich zawodników jak Toulalan, Kondogbia i Carrasco.
Monaco słynie ze swojej szczelnej defensywy, natomiast jak pisałem wyżej, jeśli Arsenalowi w pierwszej połowie uda się strzelić jedną lub najlepiej dwie bramki co pokrywa bet, to rzucą wszystko na jedną kartę bo nie będą mieć nic do stracenia. Najważniejszym aspektem tego typu jest właśnie gol w pierwszej połowie, który daje szanse pozytywnie myśleć o typie, jeśli do przerwy będzie 0-0 lub co gorsza 1-0, to raczej typ będzie skreślony. Co może cieszyć, Arsenal w ostatnim czasie przegrał tylko dwukrotnie spośród ostatnich 10 meczy – z Tottkami w lidze i w poprzedniej rundzie z Monaco. Reszta spotkań to spotkania wygrane, gdzie w KAŻDYM z tych 8 meczy Arsenal strzelał co najmniej dwie bramki, a w kilku meczach mógł więcej ale brakowało szczęścia i/lub skuteczności. Jeśli zagrają tak jak w tych wygranych meczach, to szansa jest spora. Widać, że ten mecz z Monaco podziałał na nich jak płachta na byka czego efektem są wyniki The Gunners. W 4 meczach strzelili 9 bramek, tracąc zaledwie dwie. Liczę na godny powrót Wengera do Monaco i odrobienie strat przez piłkarzy co będzie bardzo ciężkim zadaniem. Ale jak wiemy to jest piłka i na boisku wszystko jest możliwe. COYG !
Powodzenia! ;) ✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
O 32

oktawia88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa , Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Arsenal
Typ: Mesut Özil strzeli gola
Kurs: 5,00
Bukmacher: Betsson
Analiza: Byly typy na Giroud i Sancheza to i ja sproboje wytypować strzelca a stawiam na niemca. Licze na przeblysk jego geniuszu bo jak wiadomo potrafi zagrac swietny mecz albo być całkowicie niewidoczny w meczu, raczej Ozil bedzie sie starał kreować gre i obsłużyc kolegów jakims ostatnim podaniem ale licze ze Monako postawi dobre zasieki obrone a jak to niemcy wiadomo lubia sie przez takie rzeczy przebijac i mam nadzieje ze w takiej sytuacji byc może ozil pokusi sie o jakies indywidualne strzaly albo w gąszczu zamieszania wbije pilke do bramki! Trzymam kciuki za brzydkiego niemca! Pozdrawiam Tajka!
⛔100
 
kafar1997 72

kafar1997

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Indian Wells
Godzina: 21:30
Spotkanie: Roberto Bautista vs Jack Sock
Typ: Powyżej 2.5 seta
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj 16 rakieta ATP podejmie Amerykanina Jacka Sock&#39;a . Amerykanin Ku zaskoczeniu wszystkich ,pokonał Luksemburczyka Gilles&#39;a Mullera w Trzech setach. Faworytem tego spotkania jest rzecz jasna Bautista który pewnie rozprawił się z Istominem 2:0. Przy dobrej dyspozycji Sock&#39;a można się spodziewać nawet niespodzianki w jego kierunku , jednak ja nie będę ryzykować aż tak i zakładam że urwie chociaż seta. Hiszpan Roberto Bautista na pewno nie odda tego spotkania Gdyż Indian Wells to prestiżowy turniej . Liczę na wyrównane spotkanie obu panów nie wskazując zdecydowanego pewniaka ;)
✅150
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom