>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 17.03.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja - Ligue 2
Godzina: 15:00
Spotkanie: Reims - Lens
Typ: 1/-3,5
Kurs: 2.64
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj absolutny lider Ligue 2 podejmuje u siebie drużynę z dołu tabeli. Reims, mimo niezłej przewagi nad &quot;peletonem&quot; nie zwalnia tempa. Wygrywa mecz za meczem. Chcą oni jak najszybciej zapewnić sobie gre w najwyższej klasie rozgrywkowej we Francji. Natomiast Lens można powiedzieć, że cały czas bije się o utrzymanie. Ostatnio zaczęli grać trochę lepiej i łapać więcej punktów w meczach wyjazdowych, ale myślę że Reims sprowadzi ich dzisiaj na ziemie. Na swoim terenie zdobyli w 14 spotkaniach 34 punkty, tracąc przy tym zaledwie 5 bramek. Lens ustawi się na ten mecz defensywnie (jak to mają ostatnio w zwyczaju na wyjazdach) dlatego nie spodziewałbym się wielu bramek. Zresztą, obie drużyny nie są mocno overowe, więc obstawiam że gospodarze wygrają i nie zobaczymy w tym meczu więcej niż 3 bramek. ;)
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: M&#39;gladbach - Hoffenheim
Typ: 2
Kurs:
2,35
Godz: 15:30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Typ przede wszystkim przeciwko M&#39;gladbach.
U gospodarzy pełen szpital, bodajże 12 zawodników ma problemy ze zdrowiem - L. Benes, J. Villalba, M. Doucoure, V. Grifo, T. Jantschke, F. Johnson, Ch. Kramer, R. Oxford, R. Raffael, T. Strobl, I. Traore, J. Vestergaard, O. Wendt, D. Zakaria.
Z Leverkusen już mieli swoje problemy i przegrali 0:2 nie mając żadnych szans, oddali zaledwie 2 celne strzały do tego doszło jeszcze paru kontuzjowanych zawodników.
Hoffenheim po dwóch pewnych i bardzo ważnych zwycięstw z Augsburg 2:0 i z Wolfsburg 3:0 włączyli się do walki o europejskie puchary.
M&#39;gladbach u siebie ostatnio słabo, 2 porażki i remis.
Powodzenia
⛔ 100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Buffalo - Chicago
Typ: Chicago
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pojedynek drużyn grających już tylko o prestiż. Oba zespoły bez realnych szans na playoffs. Buffalo cały sezon zmagają się z przeciwnościami losu. Kontuzja najlepiej punktującego, a za razem najlepszego strzelca - Jacka Eichela, która ciągnie się już ponad miesiąc na pewno nie pomaga. Wymiana Evandera Kane&#39;a za pierwszy wybór w drafcie w roku 2019 drużyny San Jose Sharks ewidentnie wskazuje, że totalna przebudowa jest kierunkiem, w jakim podąża klub. Z drugiej strony Jastrzębie grający najgorszy sezon od 10 lat, bo właśnie w latach 07/08 również nie awansowali do playoffs. Morale nie są na najwyższym poziomie, a kibice głodni sukcesu zaczynają obwiniać o niepowodzenia trenera. Wiele plotek sugeruje, że GM Stan Bowman oraz trener Joel Quenneville opuszczą klub po sezonie. Ja bym jednak nie wychodził tak daleko w przyszłość, bo terminarz drużyny z wietrznego miasta jest całkiem przychylny i kilka wygranych może ostudzić nieco poczynania właścicieli. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wygrywanie zacząć od dziś mając za przeciwnika zdecydowanie najgorzej prezentującą się drużynę w lidze. Choć pojedynków bezpośrednich nie było zbyt dużo, to ostatni tryumf graczy Buffalo nad Chicago miał miejsce w 2009 roku! To daje nam łącznie 12 spotkań z rzędu bez zwycięstwa dzisiejszych gospodarzy! Może na niektóre sprawy patrzę nieco stronniczo, bo jestem kibicem Blackhawks od czasu wydraftowania Jonathana Toewsa, ale większość faktów wskazuje tutaj na zwycięstwo przyjezdnych i taki typ na dziś proponuję. Wszystkim typującym i grającym życzę powodzenia!
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - PGNiG Superliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: MKS Kalisz - Gwardia Opole
Typ: MKS Kalisz - zakład bez remisu (DNB)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj - 17 marca 2018 roku zaplanowano całą kolejkę PGNiG Superligi mężczyzn w piłce ręcznej, co nie jest na porządku dziennym. Jest dużo opcji do wybrania, choć ja skupię się na beniaminku oraz zakład na jego zwycięstwo, gdyż sam typ jest bardzo atrakcyjny. Dla bezpieczeństwa DNB, czyli w przypadku remisu otrzymamy zwrot, ale liczę tutaj na czystą pewną wygraną gospodarzy. Mianowicie chodzi mi tutaj o MKS Kalisz, który u siebie gościć będzie zespół z Opola. Jest to tak na prawdę mecz bezpośredni o miejsce w trójce grupy pomarańczowej. Takowe premiowane jest awansem do play-offów z pominięciem fazy 1/8 finału, a więc tak na prawdę mecz mniej w walce o Mistrzostwo Kraju. Gospodarze początku sezonu nie mieli udanego, choć w ostatnim czasie bardzo mnie zaskoczyli, wygrywając dokładnie 9 meczów z rzędu. Przeciwnikami byli m.in Zagłębie Lubin, Meble Wójcik Elbląg, Wybrzeże Gdańsk czy Stal Mielec. Rywale tacy niezbyt dobrzy, ale sam fakt pewnych i spokojnych meczów robi wrażenie. Tym bardziej jako outsiderzy i beniaminkowie ligi. Później niestety przegrali już z mocnym Głogowem, Górnikiem i Puławami. Gwardia też bardzo dobrze sobie ostatnio radziła, ale podobnie jak dzisiejszy rywal - ze słabszymi spokojnie wygrywali, a z mocnymi przegrywali. Dlatego tym bardziej zapowiada się zacięty pojedynek, gdzie w mojej ocenie lepiej wyjdzie gospodarz. Mają bardzo fajnych kibiców, ostatnio jeszcze wzmocnili zespół nowymi zawodnikami, a atmosfera panuje tam na wysokim poziomie. Tym bardziej u siebie Kalisz jest bardzo mocny, a Opole na wyjeździe nie czuje się za dobrze. Świadczy to chociażby ledwo wygrana jednym trafieniem z pierwszoligową Legnicą, która ta z kolei ma duże problemy finansowe i kadrowe. Podobnie w Gdańsku wygrana jednym oczkiem 23:24. W Mielcu już ulegli tamtejszej Stali 40:38, a nawet w mojej ocenie z najsłabszą drużyną ligi - Legionowo pokonało Gwardzistów po karnych 26:25. (21:21). Zatem proponuję spróbować zagrać w kierunku gospodarzy. Powodzenia!
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dits0on 46

dits0on

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 15:00
Spotkanie: Reims - Lens
Typ: 1
Kurs:
2,05
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Uważam, że taki kurs to dobra okazja. Reims pewnie zmierza po awans do Ligue 1. Są liderem Ligue 2 z dorobkiem 66 punktów po 29 kolejkach, zaś ich rywal walczy o utrzymanie, a ich ostatnie mecze są bardzo słabe. Mimo, że mają tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową nie powinni dziś zagrozić ekipie Reims.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - szkocja premiership
Godzina: 16:00
Spotkanie: hearts-patrick
Typ: hearts,remis-zwrot

Kurs: 1.50
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj chcialem dac podobny typ na reims w lidze francuskiej ale byl juz zajety.nie wiem dlaczego kurs na gospodarzy idzie w gore bo moim zdaniem jest zdecydowanym faworytem.na razie zajmuje 6 miejsce i jest to ostatnie ktore daje mozliwosc grania w grupie mistrzowskie,bardzo dobrze graja u siebie-ich bilans:5-7-2. patrick obizyl loty i zajmuje dopiero przedostatnia lokate,wygrali tylko 6/29 ,a na wyjezdzie to prawdziwy dramat 1-4-9.ciezko spodziewac sie zeby dobrze spisujaca ekipa hearts na wlasnym stadionie przegrala z zespolem,ktory bardzo slabo punktuje na obcych obiektach.hearts nie przegra,pozdrawiam
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Angielska
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stoke City - Everton
Typ: 1X
Kurs: 1,48
Bukmacher: efortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Angielskiej pomiędzy zespołami Stoke City i Evertonu. Gospodarze z dorobkiem 27 punktów plasują się na 19 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście zgromadzili 37 punktów i plasują się na 9 pozycji. Gospdoarze mają dzisiaj przed sobą bardzo ważne spotkanie, które bez dwóch zdań jest stawką o 6 punktów. Pozostało 8 kolejek do zakończenia sezonu, jednak u siebie drużyna ze Stoke musi dać 120% zaangażowania żeby zapewnić sobie utrzymanie na kolejny sezon. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i to oni są drużyną która musi zagrać otwarcie w dzisiejszym spotkaniu. Motywacja oraz Angielska wola walki może dać nadzieje kibicom Stoke na wywalczenie korzystnego rezultatu w tym spotkaniu. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do Evertonu, który będzie dyktował warunki gry, jednak Stoke z kontry z pewnością strzeli jakiegoś gola. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 1:1
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Drummondville (Kanada), twarda (w hali)
Godzina: 18:30
Spotkanie: Brayden Schnur - Denis Kudla
Typ: 1
Kurs: 2,48
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Półfinałowy pojedynek kanadyjsko-amerykański. Wczoraj z mojej strony wtopa w meczu Kudli z Hiltzikiem, bo typowałem z handicapem setowym +1.5 dla Hiltizka właśnie na niego, sądząc, że wygra chociaż jednego seta ale zaliczył szybkie lanie. Dzisiaj w tym spotkaniu gram znów przeciwko Denisowi z tym, że dziś już odważnie na czyste zwycięstwo rywala. Schnur na turniejach w swojej ojczyźnie zazwyczaj dobrze się prezentuje i Kudla dzisiaj będzie miał duże problemy. Brayden to mierzący 1,93 m młody 22 letni zawodnik, który póki co nic wielkiego nie gra ale u siebie na swojej ziemi zawsze solidnie się prezentuje. Po drodze do tego półfinału pokonał najpierw w 1 rundzie naszego rodaka Przysiężnego 2-0 (7-6 , 6-2), następnie Amerykanina Harrisona 2-0 (6-4 , 6-3) i ćwierć finale miał grać ze swoim rodakiem Danceviciem ale ten wycofał się z turnieju więc Brayden przeszedł walkowerem. Kudla z kolei pokonał na wstępie Francuza Escoffiera 2-1 (1-6 , 6-3 , 6-4), później Belga De Loore 2-1 (6-3 , 5-7 , 6-2) i w ćwierćfinale rodaka wspomnianego Hiltzika 2-0 (6-2 , 6-1). Dziś po takich kursach wolę iść w stronę niespodzianki i pograć na Kanadyjczyka. Według mnie Kudla będzie dziś miał problem z mocnym serwisem Braydena. Dziś nie liczyłbym na takie łamanie rywala jak we wczorajszym meczu z Hiltzikiem. Schnur gra u siebie i z pewnością mocno mu zależy na tym aby zagrać w samym finale przed własną publicznością. Oczywiście Kudla też zrobi wszystko aby znaleźć się w tym finale ale według mnie solidniej gra Brayden. Obaj panowie spotkali się niedawno na turnieju ATP w Acapulco (nawierzchnia twarda) w kwalifikacjach do turnieju głównego i wówczas górą był Kudla wygrywając 2-1 (6-3 , 3-6 , 6-3). Teraz pora na rewanż, Schnur gra u siebie w ojczyźnie więc myślę, że zagra z większym zaangażowaniem niż w Acapulco. Do tego spotkanie rozgrywane w hali i myślę, że to również bardziej procentuje w stronę Braydena, który powinien posyłac dużo mocniejsze piłki niż Kudla. No zobaczymy jak to będzie ale według mnie na własnej ziemi Schnur zagra solidniej i to on zagra w finale.
⛔100
 
arko0o 7,9K

arko0o

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna NICE 1 Liga Polska
Godzina:18:00
Spotkanie:Ruch Chorzów-Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ:1
Kurs:2.5
Bukmacher :Totolotek
Opis: Głównym powodem dlaczego stawiam na Ruch jest mecz z przed dwoch tygodni Podbeskidzia ze Stomilem gdzie pod koniec meczu sedzia gwizdna kontrowersyjnego karnego dla Podbeskidzia i najwiecej w tej sytuacji zyskał Ruch ktory walczy ze Stomilem bezposrednio o utrzymanie. Podbeskidzie ma dosc bepieczna przewage nad strefa spadkowa i wystarczy ze beda punktowac u siebie i spadek im nie grozi no bo raczej o awans sie nie wlacza.Ruch przeciwnie potrzebuje bardzo punktow. Mimo kłopotow finansowych chca sportowo sie utrzymac i wywrec presje na spłacenie dlugow. Nastepny argument na Ruch to dobry poczatek rundy i pewna wygrana z Bytowia 2-0 .Tydzien temu nie rozegrali meczu takze sa napewno glodni gry i wypoczeci .Podsumowujac po takim kursie warto postawic na Ruch i nie sadze zeby Podbeskidzie stawilo im opor .Sa to 2 Slaskie druzyny takze ...............................................................................................................
Powodzenia .
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Eintracht - Mainz
Typ: Eintracht strzeli powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 1.92
Bukmacher: fotuna
Analiza:

Eintracht Frankfurt w tym sezonie zaskoczył. Obecnie zajmują 5 miejsce i wciąż mają szanse na awans do LM. Tracą do Bayeru Leverkusen 2 oczka, do trzeciego Dortmundu 3, a do drugiego Schalke 4 punkty.
Eintracht Frankfurt zagra dzisiaj w swoim najsilniejszym składzie. Po przerwie zimowej rozegrali u siebie 6 meczów z czego aż 5 wygrali. Jedno z tych meczów rozegrali z Mainz w ramach Pucharu Niemiec. Frankfurt wygrał wtedy gładko 3-0. Poza tym meczem ograli jeszcze M.in. Lipsk, Hannover, Borussie M. czy Kolonie. Mainz nie potrafi wygrać na boisku rywala we Frankfurcie od 2012 roku. Od tamtej pory za każdym razem tracili przynajmniej dwa gole. Liczę, że dziś będzie podobnie.
Mainz w tym sezonie zapewne czeka walka o utrzymanie. Zajmują 16 miejsce. W delegacji w tym sezonie wygrali tylko 1 mecz. Stawiam na 2-0 dla gospodarzy.
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Udinese - Sassuolo
Typ: Udinese
Kurs: 2.22
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Może być tutaj różnie, ale przeczucie podpowiada mi, że to gospodarze się przełamią. Co prawda przez ostatnie trzy sezony Sassuolo wywoziło punkty z Udine, a także potrzebują ich bardziej w tym momencie, do tego Udine jest teoretycznie w bezpiecznej sytuacji, ale nie ma tutaj mowy o odpuszczeniu przez gospodarzy. Dziewięć punktów przewagi nad strefą spadkową, a przy porażce dzisiaj pozostałoby sześć, więc będzie gra na sto procent. Sassuolo nie wygrało od dziewięciu spotkań , Udinese przegrało cztery ostatnie mecze, a u siebie nie wygrało ostatnich trzech. Remis ze Spal oczywiście chluby nie przynosi, potem przyszedł remis z Milanem 1:1 i porażka po walce z Romą 0:2, gdzie długo utrzymywał się remis i błysnął Under. Wcześniej całkiem dobrze Udine spisywało się u siebie. Sassuolo na wyjazdach w trzynastu meczach osiem porażek. Milan, Torino, Sampdoria, Roma, Juventus - to pięciu ostatnich rywali Udinese. Nie dziwne więc, że seria słabsza. Oglądałem prawie cały mecz z Sampdorią, gdyż grałem na nich przeciw Udinese i naprawdę dużo farta mieli gospodarze, bo Udine grało momentami znakomicie, stwarzało groźniejsze sytuacje i przyprawili mi sporo nerwów. Dziś przyjeżdża na ich boisko rywal słabszy, co prawda walczący o każdy punkt ale Udinese jest w dużo bardziej komfortowej sytuacji i myślę, że właśnie ten komfort połączony z chęcią przełamania się na własnym boisku powinny przynieść im trzy punkty, a Sassuolo na przełamanie będzie musiało jeszcze poczekać. W kilku meczach prezentowali się naprawdę fatalnie, punkty Lazio czy Atalancie u siebie oddawali praktycznie bez walki. Jeśli chodzi o absencje to u gości nie zagrają obrońca Peluso (22 mecze rozegrane) oraz pomocnicy Berardi (21) i Ragusa (22), także dość istotni zawodnicy, dwóch z nich grało jeszcze przed tygodniem. U gospodarzy brak Lasagni, ale to już od dłuższego czasu. Podsumowując, Sassuolo przyjedzie walczyć o punkty potrzebne w walce o utrzymanie, ale jednak lepsi zawodnicy są po stronie Udinese i powinno to się zakończyć ich wygraną.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liverpool - Watford
Typ: Powyżej 2 bramek, powyżej 3 kartek, powyżej 10 rzutów rożnych
Kurs: 4,10
Bukmacher: forBet
Analiza:
Spotkanie 31 kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Liverpool, czyli drużyna walcząca o udział w następnym sezonie w lidze mistrzów, kontra ligowy średniak. Gospodarze mają 4 punkty przewagi nad kolejną drużyną w tabeli, więc nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów na swoim stadionie z takich rywalem jak dzisiaj. Watford zajmuje 10 miejsce w tabeli, mając 9 punków przewagi nad strefą spadkową. Zaliczka dosyć pokaźna. W ostatnim czasie drużyna przyjezdnych nie radzi sobie najlepiej na wyjazdach, żeby nie powiedzieć, że grają bardzo słabo. Z kolei The Reds u siebie grają bardzo dobrze i strzelają dużo bramek. Watford w meczach wyjazdowych w meczach z Chelsea, City i Arsenalem, tracił kolejno 4,3 i 3 bramki. Liverpool na pewno siłę ofensywną ma nie gorszą niż pozostałe drużyny, więc powinien strzelić kilka bramek.
Jeżeli chodzi o kartki, myślę, że sama drużyna gości powinna złapać spokojnie ze 3 żółtka. Zapewne szybcy i dobrzy wyszkoleni technicznie gracze ofensywni drużyny Liverpoolu dadzą im się we znaki, i goście będą musieli uciekać się do fauli, a co za tym idzie, będą i kartki. Pewnie też ktoś z gospodarzy dostanie jakąś kartkę, jak to w Anglii bywa. Środek pola zawsze walczy, a w Liverpoolu choćby taki Emre Can czy też Wijnaldum &quot;potrafią&quot; łapać kartki.
Co do rzutów rożnych, myślę, że nawet sam Liverpool jest w stanie przebić liczbę 10, ale nie będąc optymistą, zakładam, że szybkie skrzydła i włączający się boczni obrońcy, mogą nabić kilka rożnych, a i drużyna gości odpowie kilkoma, szukając w ten sposób możliwości strzelenia bramki.
⛔100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja 1
Godzina: 16:00
Spotkanie: Aberdeen- Dundee FC
Typ: azjan handicap -2, Aberdeen
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Aberdeen jest w lekkim dołku. W ostatnim czasie dwie porażki po 2:0 z Celtickiem i Hibernianem oraz remis 0:0 z Partick Thistle.
Aberdeen ma przecież ambicje, zajmuje wysokie, 3 miejsce w tabeli.
Dziś znakomita okazja do przełamania się.
Rywal: Dundee FC, jest pogrążony w kryzysie. Bilans ostatnich 5 meczy to: 1-0-4 i zajmuje miejsce w dolnej części tabeli.
W ostatnich 8 meczach między obiema drużynami, wygrywało Aberdeen, w tym aż 5 razy handicapem!
To imponująca statystyka i sądzę, że dziś będzie jeszcze bardziej wyśrubowana.
Jeżeli gospodarze szybko ulokują piłkę w siatce Dundee FC, sądzę, że wygrają wysoko.
Powodzenia ???? !
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : Hokej, Czechy
Godzina :17:00
Spotkanie: Dynamo Pardubice - Ocelari Trinec
Typ: Pardubice (łącznie z dogrywką i karnym)
Kurs: 1.93
Bukmacher : fortuna
Trzeci mecz tej serii play off. Ocelari prowadzą 2-0. Wygrali swoje domowe spotkania w Werk Arenie. Widziałem oba mecze od początku do końca i muszę przyznać,że Pardubice zagrali co najmniej dobrze . Szczególnie pierwszy mecz, gdzie doszło do karnych i tylko dzięki jakości Martina Ruzicki i dobrej postawie Hrubca hutniką ostatecznie udało się wygrać. Ocelari nie wykorzystali 3 power play w dogrywce... Spodziewałem się więcej po ataku Trinca
Dzisiaj Piernikarze grają u siebie i będą rządni rewanżu. Patrząc na grę tego zespołu uważam,że mają spore szanse. Doświadczeni Rolinek, Troncinsky, Sykora,do tego młodzi Beran, Kaut. Mecze w Trincu były bardzo zacięte i dzisiaj spodziewam się, że Pardubice wykorzystają atut własnego lodowiska i wygrają spotkanie.
Do tego uważam,że warto zwrócić uwagę na Marka Tronciskieho i zagrać na jego kb+ @ 1.90
W wyjazdowych spotkaniach był bardzo aktywny. Jego średni ice time to 21min. W sezonie zasadniczym 37 pkt za 6 goli i 31 asyst. Są spore szanse,że dzisiaj udzieli się przy golu Pardubic
Pozdrawiam ????
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Korona Kielce - Górnik Zabrze
Typ: Korona Kielce
Kurs: 2,05
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Drużyna Gino Lettieriego rozegra swój 28 mecz ligowy przeciwko Górnikowi Zabrze. Może pamiętacie jeszcze w tamtym roku wspaniałe widowisko zakończone wynikiem 3:3, coś czuję, że dzisiaj także zobaczymy świetny mecz z kilku względów. Po pierwsze - oba zespoły nie zachwycają ostatnio i dzisiejszy mecz drużyn z pierwszej 8 może być meczem na przełamanie. Po drugie - niektórzy piłkarze czekają na przełamanie czyt. Angulo, Kądzior czy Kaczarawa, który dawno już nie strzelił.
Drużyna z Kielc obecnie na 6 pozycji, ale ma 3 punkty przewagi nad 9 Arką, która jeszcze dziś o 18:00 gra swoje spotkanie na Podlasiu. Niestety nie można powiedzieć, że Kolpolter Arena jest twierdzą, bilans gospodarzy to 8-2-3 z dorobkiem 26 punktów. W ogóle to gra Korony w tej rundzie (od lutego) to ciekawe mecze, ale mam wrażenie że coraz słabiej im się gra. Nie wiem z czego to może wynikać, może przygotowania do wiosny troszkę źle przebiegły, ale o ile fajnie mi się oglądało ich mecze na jesień to teraz nic szczególnego nie grają. W meczu z Pogonią, która była do ogrania tylko 3 strzały celne, w meczu z Lechem 4 strzały celne. Dużo żółtych kartek i dziś kilku piłkarzy musi uważać na kary indywidualne by móc zagrać w kolejnym meczu. Korona gra otwarty futbol i to widać po statystykach - 2/3 bramek z gry, 2,7 bramki na mecz u siebie to dobry prognostyk przed dzisiejszą potyczką.
Górnik natomiast tą rundę zaczął beznadziejnie. Zremisował w tym roku ze Śląskiem, przegrał wysoko w Płocku oraz ten mecz z Piastem...Oczywiście mówię tutaj o meczach wyjazdowych, które notabene przynoszą dużo punktów. Na 13 spotkań Górnicy zdobyli 18 punktów i jak spojrzeć na tabele to w zajmują 3 miejsce w całej lidze. Naprawdę, niebywała tragedia stałaby się gdyby Górnik nie awansował do pierwszej 8. Ale umówmy się, jakoś nie widzę żadnej możliwości na spadek tej drużyny co przed nowym sezonem daje w klubie poczucie bezpieczeństwa i jestem ciekaw czy już szukają nowych grajków w Zabrzu. Nie od dziś wiadomo, że ławka jest bardzo słaba. Z jednej strony są na niej młodzi zawodnicy i w dodatku sami Polacy, z drugiej młodzi się uczą i tej jakości zapewne nie pokażą od razu po wejściu na murawę. Dla potwierdzenia mojej tezy przywołam pewną statystykę - goli traconych w kolejnych 15&#39;. I tak Górnik od 60 minuty traci bardzo dużo bramek - aż 23. Od minuty 76&#39;-90&#39; stracił 12 bramek - najwięcej w całej lidze. Jak sami przyznacie jest to czas na zmiany i podtrzymanie dobrego wyniku, ale tego właśnie brakuje. Żelazna jedenastka, opieranie się na stałych fragmentach gry (żeby nie było - super je rozgrywają). Nie dawno był mecz Lecha z Legią i mimo porażki Lecha przyszła zmiana na lepsze. Ostatni mecz z Zagłębiem moim zdaniem może być małym kroczkiem ku lepszej gry drużyny trenera Brosza - jest też smaczek w postaci niedawnej pracy w Kielcach obecnego trenera Zabrzan. Ogólnie jeśli doczytaliście do tego momentu to wiedzcie, że typ na to spotkanie dopiero teraz się wykrystalizuje. I tak patrząc na formę obu drużyn, to co napisałem, spoglądając na suche statystyki jestem w tym meczu za drużyną gospodarzy.
⛔100
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eredivisie
Godz: 20:45
Spotkanie: SC Heerenveen - FC Utrecht
Typ: SC Heerenveen
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Holandii gdzie w tamtejszej Eredivisie w 28 kolejce ligowej na Abe Lenstra Stadion o ligowe punkty zmierzą się ze sobą miejscowe Sportclub Heerenveen a w gości przyjedzie drużyna Football Club Utrecht.
SC Heerenveen w tym sezonie ligowym w swoich 27 meczach zdobyło 35 punktów co daje obecnie 10 miejsce w tabeli ligowej natomiast FC Utrecht plasuje się na 4 pozycji w tabeli holenderskiej Eredivisie zdobywając 47 oczek w swoich 27 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 5 zwycięstw, 3 remisy oraz 5 przegranych i bilans bramek 14-18 zaś goście na wyjazdach 5 wygranych, 3 remisy oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 19-22.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy mają jeszcze szansę na walkę o baraże do Play Off Liga Europejska ale żeby to osiągnąć takie jak ten z słabszym na wyjazdach niż u siebie FC Utrecht muszą wygrywać a goście jak już wspomniałem to u siebie naprawdę są bardzo groźnym zespołem w delegacji tracąc więcej bramek i mniej ich strzelając i przykładem remis 2:2 z Excelsiorem oraz porażka z Rodą 3:1 a są to 2 najsłabsze na swoim terenie zespoły i moim zdaniem gospodarze w tym spotkaniu na swoim Abe Lenstra Stadion wygrają i dopiszą sobie komplet 3 ligowych oczek do tabeli Eredivisie.
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: e-sport lol
Godz: 22:00
Spotkanie:100 Thieves-Clutch Gaming
Typ: 100 Thieves
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Mozliwe ze najwazniejszy mecz obu ekip w tym sezonie.Obie ekipy mają jeszcze szansę na awans do play-offów i grę od półfinałów bo awans do ćwierćfinałów mają już zapewniony.Bukmacherzy lekko faworyzują ekipę Clutch Gaming ale według mnie oni dzisiaj to przegrają.Pierwsze bezposrednie starcie w lidze wygrała ekipa 100 Thieves.Notują serię 3 zwycięstw z rzędu (wygrana z TSM,Optic i Golden).Ogladajac obie ekipy w Amerykańskich lcsach wydaję mi się,ze ekipa 100 Thieves lepiej prezentuję się i przemawia za nimi oczywiście doświadczenie.
✅90
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Korona Kielce - Górnik Zabrze
Typ: over 2,5
Kurs: 1,82
fortuna
Ostatni mecz sobotniej kolejki Ekstraklasy to Korona Kielce z Górnikiem Zabrze. Gospodarze w rundzie wiosennej dotychczas przegrali tylko jedno spotkanie z Wisłą Płock 0-2 na wyjeździe. co ciekawe Zabrzanie identycznie też przegrali tylko raz i także z Płockiem. Kielczanie są obecnie na szóstym miejscu w tabeli z dorobkiem 42 oczek ich dzisiejszy rywal natomiast plasuje się dwa miejsca wyżej i ma o dwa punkty więcej. W wiosennych meczach Korony padło czternaście bramek zaś w meczach z udziałem Zabrzan 15, nie wliczam w to przerwanego pojedynku z Piastem Gliwice. Ostatni ich pojedynek rozgrywany na jesieni było dobrym widowiskiem i zakończyło się wynikiem 3-3. Średnia bramek na mecz z udziałem podopiecznych Lettiieriego to około 2,7 zaś rywale są lepsi bo ich bilans to ponad trzy gole. Dzisiaj liczę na sporo bramek i mam nadzieje że pogoda temu nie przeszkodzi.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Korona Kielce - Górnik Zabrze
Typ: powyżej 33,5 fauli
Kurs: 1,83
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie nam się szykuje. Górnik, który tak nie dawno wydawało się że powalczy o mistrzostwo czy chociażby puchary powoli musi drżeć o swoją pozycje w tabeli. Co prawda przed tą kolejką zajmowali wydaje się bezpieczne 4 miejsce ale patrząc na dotychczasowe wyniki to w końcówce rundy zasadniczej zrobi się naprawdę ciekawe. Patrząc na ich ostatnią słabą formę, zablokowanie się ich najlepszego strzelca Angulo wcale mnie nie dziwi, że tak zaciekle walczą o przywrócenie im 3 pkt za walkower w meczu z Piastem (przypominam do 81min przegrywali 0-1 ;)), które mogą okazać się dla nich zbawienne.
Przejdźmy do meczu. Korona przy wygranej przeskoczy (przynajmniej do czasu rozstrzygnięcia odwołania Górnika) swojego dzisiejszego rywala i bardzo zbliży się do gry w pierwszej ósemce. Górnik ostatnio prezentuje się bardzo słabo, ostatnio u siebie pomimo gry przez 80 minut z przewagą jednego zawodnika nie potrafili wygrać także z walczącym o pierwszą ósemką ekipą Zagłębia Lubin.
Spodziewam się takiego twardego i ostrego meczu często przerywanego gwizdkiem sędziego. Goście chyba jedyne co teraz mogą zrobić to twardo się postawić na boisku bo z forma u nich ostatnio nie najlepiej.
Obie ekipy podobnie wypadają w tym sezonie - Korona 430 fauli, Górnik - 433.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Serie A.
Godzinna: 20:45.
Spotkanie: Spal - Juventus.
Typ: Drużyny ze zdobyczą bramkową - tylko Juventus.
Kurs: 1.80.
Bukmacher: ForBet.
Analiza: Witam. Dziś będzie krótko, bo bet wydaje się być oczywisty. Juventus w znakomitej formie udaje się na wyjazd do jednego z kandydatów do spadku. Podopieczni Massimiliano Alegriego grają bardzo konsekwentnie i w wyścigu o tytuł mistrzowski wychodzą na wyraźne prowadzenie. Szczególnie zadowalająca jest gra w obronie. Bianconeri bardzo często kończą konfrontację na ,, zero z tyłu &#39;&#39;. Doświadczenie zawodników pozwala małym nakładem sił wygrywać mecz po meczu i wydaje się, że tak zgranego kolektywu nikt nie zdoła już zatrzymać. Gospodarze dzisiejszego spotkania nie posiadają zbyt wielu argumentów w ofensywie by zagrozić bramce strzeżonej przez Gianluigiego Buffona. Uważam, że Stara Dama od pierwszych minut będzie kontrolować przebieg spotkania i zdominują rywala. Składy już znane. Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom