>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 17.03.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Ekwador, Serie A
Godzinna: 22:00
Spotkanie: LDU Quito - Tecnico
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.55
Bukmacher: ForBet.
Piąta kolejka w Ekwadorze. Do tej pory gospodarze 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka, goście 2 remisy i 2 porażki. W h2h w 6 meczach u siebie Ouito 3 razy wygrał ale też 3 razy remisował z Tecnico. Dwa ostatnie mecze tych drużyn na boisku Quito to podział punktów: 2:2 i 3:3. Ponadto w obecnym sezonie Tecnico w obydwu rozegranych meczach wyjazdowych zanotował remisy. Quito jest faworytem do zwycięstwa ale remis w tym meczu jest również całkiem prawdopodobny. Przy wygranej Quito zwrot stawki.
▶zwrot
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Sporty walki/MMA/UFC
Jan Błachowiwicz-Jimi Manuwa
typ JIMI MANUWA WYGRA PRZEZ KO,TKO LUB DQ
kurs 2,55
buk forBET
PEWNIAK
godzina 23:00
Styl robi walkę i Tutaj idę zdecydowanie choć z bólem serca w poster boya i uważam ze ta walka nie potrwa na pełnym dystansie. Jest to starcie rewanżowe za UFC W Krakowie gdzie obaj dali słaba walkę(szczególnie Jano) i decyzja wygrał Brytyjczyk.Od tego czasu obaj sie rozwinęli i dawali bardzo dobre emocjonujące walki.U naszego cieszyńskiego księcia wiadomo wielkie serducho dobra stójka bardzo poprawne zapasy i dobry parter na ziemi myślę szanse Jano rosną choć w stójce tez moze trawić.Obaj maja czym uderzyc Jimi niesamowite kowadło w łapie zabijał lewa ręka takich graczy jak Ovince St. Preux i Corey Anderson nie kalkuluje albo ubija ....albo ginie. Od jakiego miecza wojujesz takim giniesz.....Jimi ostatnio został bardzo mocno znokautowany przez wschodząca gwiazdkę organizacji Volkana Oezdemira i z ta szczeka rożnie moze być...u Janka problemy z cardio bywają(wczoraj w nocy jeszcze 2 kilo z zrzucał nie duzo ale...) zaczyna mocno potem gaśnie i pływa w oktagonie a anglik to napewno wykorzysta.Obaj wiekowi myślę ze publika po niesie poster boya który u siebie będzie chcial wrócić na zwycięska ścieżkę w mojej ocenie także walczył z troszkę lepszymi zawodnikami a z tymi samymi to obaj przegrali z maulerem Gustafssonem i Janek przegrał decyzja z Coreyem a Jimi go boleśnie ubił.Plan Polaka na walkę powinien byc taki zeby unikać stójki to szybkie sprowadzenie próbowanie obijania z góry anglika meczenie go fizycznie i...zobaczymy miłego oglądania będzie sie działo.
⛔100
 
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - AHL
Godzina: 23:00
Spotkanie: Charlotte Checkers - Binghamton
Typ: 1/+5,5
Kurs: 3
.05
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na wstępie chciałbym podziękować za dzisiejsze typy. Za Reims, Frankfurt, Liverpool z handi i do 0. Zarobiłem na nich ponad 1 k. Taka moja prośba: jeśli ktoś się nie zna/nie interesuje dana ligą to niech pisze, albo że to typ czysto statystyczny.
Do rzeczy. AHL oglądam rzadko, typ podaję ze względu na to, że nie zdążyłem podać Wam Washington Capitals 1/+5,5. A szkoda bo by weszło. Sam dotarłem dopiero na drugą tercję przez ukochany śnieg na drogach, dzięki któremu pokonałem 120 km w pszałamiające 4,5 godz.

Charlotte na 7 miejscu w konferencji wschodniej z bilansen 5 ostatnich meczy 4-1-0. Binghamton na 12 pozycji z bilansem 2 - 2 - 1 (porażka po dogrywce). Ostatnio obie ekipy grały ze sobą 2 razy w 2017 - w obu padło 8 bramek. Jeśli chodzi o ostatnie spotkania to zaspół Charlotte zanotował kolejno 4,7,10, 7, 7 bramek. Natomiast goście : 8,8,3,4,9. Także ekipy dość overove.
Moim zdaniem zespół z Charlotte na swojej tafli wygra. A w meczu padnie przynajmniej 6 goli. Powodzenia jeśli jeszcze ktoś śledzi typy dzisiejszego dnia ????
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom