>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.07.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 17. Lipca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Polska Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie:Korona Kielce -Zagłębie Lubin
Typ: Remis
Kurs: 3,15
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam biorę pod lupę ostatnie spotkanie I kolejki naszej rodzimej Ligi zaplanowane na godzine 18:00 17.07.2017 pomiedzy Koroną a Zagłebiem .Czytając wiele opinii na temat tego meczu zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście z Lubina a mój typ jest oparty głównie na statystykach a mianowicie Zagłebie juz od kilku lat ma problemy ze zdobyciem 3 pkt na inaugurację sezonu w Ekstraklasie.Oto kilka faktów
sezon 2009/2010 Legia-Zagłębie 4:0
sezon 2010/2011 Korona-Zagłębie 1:1
sezon 2011/2012 Zagłębie-Lech 1:1
sezon 2012/2013 Pogoń-Zagłębie 4:0
sezon 2013/2014 Zagłębie-Pogoń 0:2
sezon 2014/2015 I Liga Zagłębie-Flota 2:0
sezon 2015/2016 Zagłębie-Podbeskidzie 1:1
sezon 2016/2017 Zagłębie-Korona 4:0
Tak więc nie licząc sezonu spędzonego na zapleczu Ekstraklasy dopiero w poprzednim sezonie udało sie miedziowym przełamać złą passe inauguracji,a teraz jadą na trudny teren do Kielc i ja osobiście uważam że mimo zawirowań wokół klubu z Kielc Zagłębiu nie uda się przywieść do domu 3pkt i mecz zakończy się podziałem punktów,coś w rodzaju 1:1
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Korona-Lubin
Typ: 1
Kurs: 2.85
Bukmacher: forBet
Analiza: Ostatnie spotkanie w pierwszej kolejce polskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Kieleckiej Korony na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Lubińskiego Zagłębia. Goście są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów pomimo iż nie będą grać na swoim stadionie , Korona jest zespołem z którym na pewno nie gra się łatwo szczególnie na ich stadionie, wiadomo że nie jest to ekipa z takim składem jak w sezonie poprzednim, gdzie potrafiła sobie stwarzać mnóstwo sytuacji podbramkowych , Zagłębie na koniec sezonu zagrało nieźle,ale wcześniej nie potrafiło tak często punktować, stąd ich gra w drugiej części ligowej klasyfikacji po podziale punktów, teraz na pewno żadna z ekip nie będzie chciała przegrać i podejrzewam że priorytetem będzie zabezpieczenie tyłów żeby nie stracić bramki. Ogólnie obie ekipy moim zdaniem powinny zakończyć sezon w górnej części ligowej klasyfikacji a Korona jeśli dobrze rozpocznie sezon to może tutaj powalczyć o komplet punktów na własnym stadionie, dlatego mój typ na to spotkanie to wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji dla zespołu z województwa świętokrzyskiego.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce – Zagłębie Lubin
Typ: over 2.5
Kurs: 2.07
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pierwszą kolejkę Ekstraklasy zakończymy w Kielcach gdzie miejscowa Korona będzie podejmować Zagłębie Lubin. To też z gatunku tych w którym wszystko się może zdarzyć. W Kielcach rewolucja, nowi właściciele, nowy trener i nowe zwyczaje. Były podobno zgrzyty nie za bardzo podobno to się z trener – zawodnicy układało ale ile w tym prawdy to nikt nie wie. Nie wiem czy ten trener to dobry wybór coś czuje że szybko zatęsknią za byłym opiekunem. W poprzednim roku Korona to najgorsza defensywa w naszej lidze, ale też ekipa bardzo widowiskowo grająca. Patrzyłem na te dokonania nowego trener no i szału nie ma spuścił Frankfurt ostatnio z 3. Ligi Niemieckiej wygrywając za swoje kadencji tylko jeden mecz, koszmarnie wyglądali w defensywie w tym okresie czyli coś co w Kielcach trzeba poprawić. Pościągano gości z Niemiec ale oni tak przyszli na ostatnią chwilę tak więc dla mnie Korona nie będzie mocna w defensywie, bo jestem też przekonany że w tych graczach Kiełb, Możdzeń, Abalo zostało coś z tej Korony Bartoszka czyli nie zawsze była asekuracja w defensywie. Zresztą jestem też pewien ze nowy trener nie będzie chciał być gorszy a wiemy że Korona u siebie była świetna, ofensywa, dynamiczna strzelała mnóstwo bramek, wygrywała i cieszyła kibiców a ci się do tego przyzwyczaili. Zagłębie fatalna wiosna zaowocowało walką w grupie spadkowej, gdzie się podnieśli grali znowu dobrą skuteczną piłkę związku z tym rewolucji nie zrobiono a raczej wzmocniono ten skład w każdej formacji i jest to zespół który może namieszać. W poprzednim sezonie sezon rozpoczynali od Pucharów i byli bardzo dobrze przygotowani, grali świetnie na początku sezonu potem coś siadło. Widzę dziś znowu dobrze przygotowanie, bo mieli więcej czasu, spokoju i gotową kadrę. To może być ogromny plus dzisiaj, w dobrej formie Zagłębie było bardzo kreatywną ekipą która tworzyła sporo i strzelał, jeśli są dobrze przygotowani to powinni być mocni w ofensywie, a przed rokiem właśnie rozpoczynając sezon rozgromili Korone 4:0 co prawda u siebie ale to była dobrze pamiętam dominacja ogromna.
⛔100
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix, kobiet
Godzina: 01:00
Spotkanie: Wenezuela - Węgry
Typ: Wenezuela
Kurs: 3.80
Bukmacher: eFortuna
Analiza: Takie rozbieżności w kursach ? 1.25 na Węgierki? Wenezuela przecież jest gospodarzem tego meczu, mecz w Ameryce Południowej, daleki wyjazd Węgierek. To pułapka. mecz 50/50 według mnie. Widzę w tym typie bardzo duże value. Dlaczego kurs spadł na Węgierki i jest taki niski? Pewnie wynika to z dotychczasowych meczów i 1 miejsca w tabeli, jeden set stracony w 5 meczach, ale mnie to nie przekonuje. W 3 dywizji są 3 drużyny na lepszym poziomie, tj. Węgry, Francja, Wenezuela. Reszta słabizna, i właśnie dotychczas Węgierki grały z 2 x Meksyk, Trynidad i Tobago, Australia z którą straciły seta, Algieria więc z kim miały te sety tracić. Wenezuela zajmuje 3 miejsce w tabeli, ale grała już z Francją i przegrały 3-2 w Kamerunie. Węgierki można uznawać za podobny poziom do Francuzek. Uważam, ze na własnym terenie faworytem tego meczu jest Wenezuela.
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - polska ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: korona-zaglebie
Typ: 2
Kurs: 2.45
Bukmacher: unibet
Analiza:
w poniedzialek ostatni mecz polskiej ekstraklsay pomiedzy korona,a zaglebiem zakonczy sie wygrana gosci.w koronie nowy wlasciciel,trener,zawodnicy-sklad zrobiony na predce nie moze podjac rownej walki ze stabilna ekipa z lubina.w koronie zla atmosfera po odejsciu palanki,zeby tego bylo malo w kielcach szpital-kielb,diaw,dejmek,kaczarawa,cebula,burdenski nie zagraja,w zaglebiu zas madera i bonecki.w lubinie z czolowych zawodnikow odeszli cotra i piatek ale pozyskano dziwniela,pawloskiego i matuszczyka.historia miedzy tymi druzynami:
ogolem3-8-10 bramki 21-37
w kielcach 2-4-4 bramki 11-17
jak widac nic nie przemawia ze korona uzyska choc jeden punkt,a kurs uwazam ze jest zacny do postawienia.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BRAZYLIA, Série C
Godzina: 00:00
Spotkanie: Cuiaba Esporte - Botafogo PB
Typ: DW 1:1
Kurs: 6.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na 17.07 wymyśliłem sobie mecz 3 ligi Brazylii. Goście Botafogo PB (4-2-3) zajmują czwarte, premiowane awansem miejsce w tabeli. Jednak bardziej chciałbym się tu zająć gospodarzami spotkania zespołem Cuiaba Esporte (1-7-1), zajmującym ostatnią dziesiątą pozycje w tabeli. Od razu w oczy rzucają się statystyki, a w nich aż 7 remisów na 9 meczów. Zresztą 10 ostatnich meczów piłkarze Cuiaba Esporte zakończyli 8 remisami, a w tym aż 5 meczów wynikiem 1:1. Przede wszystkim właśnie dlatego typuję ten wynik.
Rozochocony swoim ostatnim trafnym typowaniem wyniku w 3 lidze argentyńskiej, dzisiaj mam nadzieję, że padnie taki sam (1:1) wynik w 3 lidze brazylijskiej, w lidze w której pada naprawdę dużo remisów. Wszystkim grającym jak zwykle życzę powodzenia!
⛔100
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Gstaad
Godzina: 10:30
Spotkanie: Sakkari- Barthel
Typ: 1
Kurs: 2.9
Bukmacher: Fortuna
Wysoki kurs na zawodniczkę, która ostatnio dobrą z Nottingham i Wimbledonu ma szansę potwierdzić na cegle. Rywalką Barthel, która zrobiła w Rzymie krzywdę Sakkari oddając jedynie 2 gemy. Greczynka pewnie będzie chciała się zrewanżować.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gold Cup
Godzina: 00:00
Spotkanie: Jamajka - Salwador
Typ: Jamajka -1 handi (europejski)
Bukmacher: forbet
Kurs: 4,7
Analiza:
Tak zaleci tutaj ta analiza hipokryzją bo pisałem o Jamajce , że to cienki zespół przeciwko Curacao w pierwszym meczu tego pucharu.. jak się jednak okazało przeliczyłem się a Jamajczycy pokazali , że grają dobrą piłkę zespołową. Dużo zespołowi Jamajki dał strzelec bramki w meczu Curacao , napastnik Montreal Impact - Romario Williams , naprawdę chłopak ma 22 lata a świetne warunki fizyczne pozwalają mu na fajne odnajdywanie się w polu karnym przeciwnika co pokazał w meczu z Curacao. Popatrzmy na tabelę, Salwador najprawdopodobniej awansuje z 3 miejsca więc spinać się nie musi , natomiast Jamajka jeśli wysoko wygra z Salwadorem ma szansę na pierwsze miejsce w grupie i teoretycznie w drabince trafi na najsłabszego przeciwnika, także jest o co walczyć i jest po co strzelać bramki.. zresztą taki mecz jak ten pozwoli napastnikowi Jamajki na podwyższenie swojego dorobku bramkowego i kto wie powalczy on o króla strzelców.. myślę , że Williams o tym wie , dobry występ na Gold Cupie może pozwoli mu się wybić do lepszego klubu. Salwador to poziom Curacao... zawodnicy głównie z MLS i żadnego piłkarze z tej repry specjalnie nie kojarzę. Z Curacao podobnie jak Jamajka wygrali 2-0 ale Curacao zagrało na tym turnieju tragedię.. Myślę , że Jamajka gra piłkę o poziom wyżej od piłkarzy Salwadoru i mecz zakończy się wynikiem 2-0. Kurs warty pogrania !! Powodzenia !
⛔100
 
M 62

marcinb121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gold Cup
Godzina: 00:00
Spotkanie: Jamajka- Salwador
Typ: under 1,5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Forbet
Analiza: W tym meczu mogą już być kalkulacje, przy remisie obydwie drużyny przechodzą do następnego etapu. Awans obydwu drużynom daje również zwycięstwo Jamajki 1 bramką i myślę że właśnie Jamajka wygra ale tylko 1 bramką. Drużyny będą się oszczędzać przed następną rundą. Liczę na skromne 1:0.
⛔100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie
Kurs: 2.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Korona w zeszłym sezonie w rundzie wiosennej grała całkiem nieźle dzięki czemu awansowali do grupy mistrzowskiej. W Koronie zaszły spore zmiany między innymi nowym właścicielem klubu został Dieter Burdenski i nowym trenerem został włoski szkoleniowiec Gino Lettieri. Jeśli chodzi o Zagłębie to byli chyba w zeszłym sezonie największym rozczarowaniem w Ekstraklasie, bo przed tamtym sezonem walczyli o Europejskie Puchary tak i potem bronili się przed spadkiem w grupie spadkowej. Zespół Piotra Stokowca ściągnął z Górnika Zabrze Bartosz Kopacz, Adama Matuszczyka, Bartłomiej Pawłowski z Lechii i Jakub Świerczok. Mój typ opieram na zamieszaniu w Koronie i wydaję mi się, że w pierwszych meczach będzie im bardzo ciężko i w jutrzejszym meczu przegrają z Zagłębiem, który chce w tym sezonie zajść o wiele dalej niż w zeszłym.
Powtórzony typ
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Water Polo-Świat
Godzina: 12.10
Spotkanie: Francja-Wlochy
Typ: Wygrana Francji
Kurs: 13.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Duże Value według mnie. Włochy to oczywiście absoultny faworyt tego spotkania-nie podlega to wątpliwości-są lepsi w każdym calu,każdy zawodnik z pierwszego składu przewyższa umiejętnosciami swojego rówieśnika z drużyny przeciwnej. I wszystko pięknie,ładnie gdyby nie jeden fakt-wirus,który zaatakował włoską drużynę. Bóle brzucha,gorączka-to wszystko spowodowało,że jutro możemy w tym spotkaniu nie zobaczyć 3-4 ważnych ogniw włoskiej drużyny. A więc,pojawia się szansa dla Francji ;) Francji,która kilka razy toczyła dość wyrównane boje z Włochami.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja - Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Elfsborg - Hammarby
Typ: 1/+2,5
Kurs: 2.49
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś przenosimy się do szwedzkiej najwyższej klasy rozgrywkowej. Zapowiada się ciekawy mecz z dużą ilością bramek, gdyż jak i Elfsborg, tak i Hammarby są drużynami powiedziałbym &#39;overowymi&#39;. Oba zespoły plasują się w środku tabeli, odpowiednio 7. i 8. miejsce. Gospodarze mają jedynie punkt więcej od przeciwników, ale zdecydowanie lepiej to wygląda w statystykach. Otóż Elfsborg (br. 16-9) w spotkaniach u siebie 4 razy wygrał, raz zremisował i 2 razy uległ, ale nie byle komu, bo były to ekipy Malmo i AIK. Goście natomiast na wyjazdach dość przeciętnie (2-2-3) br. 8-10. Jak wiadomo statystyki nie grają, ja jednak postanowiłem oprzeć się po raz kolejny na nich i postawić dziś na zwycięstwo zespołu Elfsborg. Liczę przy tym na bramki. Stawiam na wynik 3-1 ;)
✅149
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamasutra10 556,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nozna, Dania - Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Odense BK - Nordsjaelland
Typ: Odense -hc 1.0
Kurs: 3.65
Bukmacher: : iforBet
Analiza :

Inauguracja rozgrywek w Danii. W ostatnim spotkaniu 1 kolejki pojedynek dwóch drużyn o podobnym potencjale i możliwościach.
Patrząc jednak na dotychczasowe mecze między obiema ekipami nie sposób zauważyć że 7 razy z rzędu zwycięsko z tych konfrontacji wychodziła ekipa Odense niezależnie od tego czy była gospodarzem , czy też jechała w gości. Fakt ten daje do myślenia . Na dodatek goście pozbyli sie swojego czołowego pomocnika , Słowaka Lobotkę który przez ostatnie dwa sezony brylował w środku pola , będąc wybieranym jako gracz roku w tamtejszej lidze. Był on objawieniem duńskiej ligi , a o jego walorach mogliśmy się przekonać oglądając rozgrywane w czerwcu ME21 w naszym kraju. Sądzę że będzie go ciężko zastąpić kimkolwiek o podobnym stylu gry i klasie.
W ostatnich dniach do Club Genk sprzedali goście bramkostrzelnego Marcusa Ingvartsena , co też może mieć duże znaczenie.
W drużynie gospodarzy nie zagrają z kolei Kenneth Petersen , Jacob Laursen i Jens Jacobsen co nie jest idealną sytuacją sądzę jednak że ubytki po stronie gości są bardziej kluczowe i Nordsjaelland potrzebuje nieco więcej czasu by na nowo zgrać aktualny skład i załatać dziury po sprzedanych piłkarzach.
Opcja Odense win @ 2.10 oczywiście bezpieczniejsza , jaj jednak wybieram bardziej ryzykowny bet .
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona - Zagłębie
Typ: Poniżej 2,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu, niestety jak to bywa z początkiem tygodnia oferta nie jest satysfakcjonująca, co związane jest z małym wyborem spotkań. Jednak znalazłem bardzo interesujący mecz z naszej rodzimej ligi, a więc ekstraklasy. Moja propozycja skierowana jest w stronę underową gdyż gospodarze mają mocno przebudowany skład oraz nowego trenera, ponadto w ostatnich meczach towarzyskich które oglądałem widziałem nieporadność i brak składnych akcji, dlatego spotkanie ze słabiutką Puszczą zamiast być okazałe skończyło się wynikiem bezbramkowym. To samo miało miejsc w meczu z AEK Ateny, który zakończył się porażka 1:0. Ewidentnie zespołowi Korony brakuje jeszcze zgrania i nie spodziewam się fajerwerk w ich wykonaniu. Jeśli chodzi o zespół z Lubina w meczach towarzyskich zanotowali przyzwoite wyniki z Piastem po 1:1 oraz Cracovią 2:0 jednak ich gra pozostawia również wiele do życzenia. Korona jest zespołem ambitnym i bardzo walecznym, a z Zagłębiem zawsze grało im się trudno dlatego nie spodziewam się dużej ilości goli. W ostatnich pięciu meczach w Kielcach tylko raz padł wynik niekorzystny dla underu 2,5.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Wodna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 10:50
Spotkanie: Czarnogóra - Kanada
Typ: Czarnogóra handicap - 6,5
Kurs: 1.96
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Witam. Dzisiaj na Węgrzech zaczynają się mistrzostwa świata w piłce wodnej. Jednym z faworytów do medalu jest reprezentacja Czarnogóry, która dzisiaj zagra z Kanady. Czarnogóra to jedna z najlepszych drużyn na świecie. Na igrzyskach w Rio zajęli czwarte miejsce, na poprzednich mistrzostwach świata piąte miejsce, na mistrzostwach Europy w tamtym roku srebrny medal. Obie reprezentacje spotkały się 24 czerwca w meczu towarzyskim i zdecydowanie lepsza okazała się Czarnogóra wygrywając 13-6. Dzisiaj liczę na podobny wynik a nawet na jeszcze większą wygraną faworytów i spokojnie pokryte handi - 5,5. To mistrzostwa świata i na pewno większa mobilizacja niż w meczu towarzyskim więc taki zespół jak Czarnogóra, mierzący w półfinały w tych mistrzostwach powinien gładko ograć Kanadyjczyków.
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Bastad
Godzina: 11;00
Spotkanie: Delbonis-Eriksson
Typ: Eriksson powyżej 7,5 gema w meczu
Kurs: 1.75
Bukmacher:Forbet
Analiza;
PROMOCJA od bukmachera.Taki kurs na over 7,5 gema Erikssona ktory gra u siebie i jest w mega dobrej formie.Panowie grali ostatnio lekko ponad miesiac temu w Czechach gdzie Szwed byl w stanie ugrac 10 gemow przegrywajac 7;5 7;5 to jak przed wlasna publika i przy dobrej dyspozycji ma tego nie pokryc?Dla odwazniejszych proponuje zagrac czysta dwojke po kursie 5.Polecam to grac bo to jest dobre value.Delbonis w ostatnim turnieju szybko odpadl wlasnie w Perugi z Andreozzi 2;0.Co do Erikssona ostatni mecz przegral wlasnie tu w Bastad w chalengerku ugrywajac seta z Lajovicem ktory jest zdecydowanie wyzej notowany niz on.Forma jest publika bedzie po jego stronie wiec czemu nie ugrac Delbonisa w kwalifikacjach do glownej drabinki.Delbonis gra ostatnio slabo skreczowal z Pellą w finale w Mediolanie wiec nie do konca jest dobrze z jego dyspozycja.Delbonis w tym roku na ziemi 17/8 na jego ulubionej nawierzchni.Mysle ze Szwed na swojej ziemi powalczy i spokojnie pokryje over gemowy.Znakomity kurs warty grania pozdrawiam :grin:
✅75
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - ISLANDIA: Pepsideild⚽
Godzina: 22:00
Spotkanie: Stjarnan - KR Reykjavik
Typ: over 2.5
Kurs: 1.61
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam ,Zapraszam dziś na mecz 11 kolejki do Islandii gdzie ekipa Stjarnan podejmie u siebie drużynę Reykjavik.Gospodarze zajmują 5 miejsce z 15pkt na koncie a bilans bramkowy to 20 zdobytych i 15 straconych,drużyna gości zajmuje 8 miejsce mając rozegranych 9 meczów a bilans bramkowy to 13 strzelonych i 15 straconych. Obie drużyny są bramkostrzelne. Stjarnan w 10 meczach miało aż 9 overów 2,5 gola , Reykjavik w 9 meczach, 7 razy over 2,5. W dziesiejszym meczu można spodziewać sie również kilku goli patrząc na statystyki .
Ostatnie bezpośrednie mecze drużyn:
Stjarnan - KR Reykjavik 3 : 2
Stjarnan - KR Reykjavik 1 : 3
KR Reykjavik - Stjarnan 1 : 1
KR Reykjavik - Stjarnan 0 : 3
Powodzenia!!!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Egipt - Premier League
Godz: 20:00
Spotkanie: Al Ahly SC - Zamalek SC
Typ: Al Ahly SC
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na ostatni mecz sezonu w Egipcie.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Cairo International Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Al Ahly Sporting Club a w gości przyjedzie zespół Zamalek Sporting Club.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 33 meczach zdobyli 81 punktów i już są mistrzem Egiptu natomiast goście zapewnione 3 pozycja w tabeli ligowej ze zdobytymi obecnie 66 oczkami.
Al Ahly SC w tym sezonie ligowym u siebie 12 zwycięstw oraz 4 remisy i bilans bramek 35-9 zaś Zamalek SC na wyjazdach 9 wygranych, 4 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 20-12.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie bo chociaż gospodarze mają zapewnione mistrzostwo a goście 3 pozycję ligową to Al Ahly SC na pewno będzie chciał skończyć sezon ligowy bez porażki u siebie dodatkowo wróciło im z wypożyczeń do vice-mistrza całej ligi 2 bardzo dobrych strzelców mających o dziwo więcej bramek niż najlepszy strzelec gospodarzy czyli to kolejny argument za gospodarzami i do tego ten mecz przed własnymi kibicami to po co psuć sobie dobre humory ostatnim meczem i denerwować kibiców.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Umag (Chorwacja), ziemna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Marius Copil - Ivan Dodig
Typ: 2
Kurs: 3,28
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pojedynek pierwszej rundy na turnieju w Umag. Spotyka się tutaj tenisista rumuński z chorwackim. Ja w tym spotkaniu próbuję niespodzianki i gram na zawodnika gospodarzy. Wprawdzie Dodig skupia się teraz głównie na deblu w singla już się nie angażując za bardzo ale dostał tutaj na ten turniej dziką kartę od organizatorów i jestem przekonany, że będzie tutaj walczył na całego aby przed swoją publicznością pokazać się z jak najlepszej strony. Copil na ten moment jest napewno i wyżej w rankingu i w wyższej dyspozycji ale Ivan jak powalczy to jest w stanie tutaj z tym zawodnikiem wygrać. Ja własnie szukam tutaj niespodzianki i próbuję w stronę Chorwata. Obaj panowie spotykali się ze sobą 2 razy na korcie ale była to wówczas nawierzchnia twarda najpierw na turnieju we Francji w St. Remy w 2015 roku gdzie wygrał Dodig 2-1 a potem miesiąc później tego samego roku znowu we Francji w Rennes wygrał znowu Ivan tym razem 2-0 w setach. Tym razem spotykają się na nawierzchni ceglanej i tutaj faworytem jest bez wątpienia Copil, który ostatnio na tej nawierzchni radził sobie dużo lepiej od swego rywala. Jednak ja wierzę, że po przyznaniu Ivanowi dzikiej karty w tym turnieju, zawodnik ten dzisiaj mocno powalczy o zwycięstwo przed własną publiką. Myślę, że Mariusowi łatwo tutaj wygrać nie będzie i próbuję pograć w stronę niespodzianki i zwycięstwa Dodiga. Rezygnuje z singli na rzecz gry deblowej ale u siebie po przyznaniu dzikiej karty myślę, że mocno powalczy aby pokazać się z jak najlepszej strony.
✅228
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom