>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.08.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa u19
Godzina: 16:30
Spotkanie: Szwecja-Chorwacja
Typ: Wygrana Szwedów z ew.Dogrywką
Kurs: 3.10
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:
Według mnie to jedne z najciekawszych dzisiejszych wydarzeń ???? Kursy na Szwedów mocno zawyżone. Bukmacherzy są chyba pod wrażeniem ostatnich ,,wyczynów&#39;&#39; Chorwatów-pewne wygrane z Argentyną czy Brazylią-no owszem,bardzo ładne wyniki,ale Brazylia czy Argentyna to na tym turnieju drużyny typowe ,,do bicia&#39;&#39;. Z nieco mocniejsza ( ale wciąż nie mocną ) Słowenią było już troszkę więcej problemów.
Z mocniejszymi rywalami na tym turnieju takimi jak Portugalia czy Korea Chorwaci sobie nie poradzili. Jeśli miałbym jakoś opisać grę Chorwatów to ona może i jest skuteczna,ale przeciwko drużynom,których defensywa jest zwyczajnie dziurawa. Nie wydaję mi się,aby defensywa Szwedów taka była.
Szwedzi natomiast grali w ultra mocnej grupie. Nie ma co nawet porównywać rywali z którymi grali do rywali Chorwatów bo porównania tu nie ma żadnego.-Islandia/Francja/Dania-to ekipy ze ścisłego topu. Francuzi i Duńczycy to według mnie faworyci do medali ( włącznie z Hiszpanią ). Natomiast Islandia to bardzo solidna ekipa,która dość wysoko potrafiła ograć chociażby Niemcy.. A więc o czymś nam to mówi. Jednak we wszystkich tych spotkaniach nie pozostawili wstydu i niesmaku. Owszem z Francją przegrali dość wysoko,jednak to żaden wstyd-swoje tam rzucili a i ładnie momentami walczyli,z Danią przegrali po walce,pokonali nie tak słaby Bahrajn ( dość wysoko ),pokonali mocną Islandię.
Podsumowując-nawet z Francją,Szwedzi nie stracili 30stu bramek,a więc ich defensywa stoi na prawdę na solidnym,mocnym poziomie. Ofensywnie troche im brakuję,ale liczę,że to Chorwaci będą chcieli szybciej atakować,a Szwedzi będa kontratakować ????
Moja stawka: 3/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
( odważnie z tą Rosją ktoś tam dał ???? Nie dawać szans z Koreańczykami,a tak wysoko oceniać ich z Duńczykami to dość ciekawy tok myślenia :p ).

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - World Championship U19
Godzina: 18:45
Spotkanie: Japonia - Hiszpania
Typ: Powyżej 55,5
Kurs: 2,90
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym przygotowałem mocne zdarzenie z piłki ręcznej U19 pomiędzy reprezentacją Japonii, a Hiszpanią która jest zdecydowanym faworytem do wygrania tego pojedynku, jednak waleczni Japończycy na pewno łatwo dzisiaj skóry nie sprzedadzą. Dzisiejsze linie overowe jak dla mnie są okazją gdyż są bardzo niskie, a w tym meczu spodziewam się dużej ilości bramek dlatego gram najwyższą linię jaką wystawiła Fortuna na to spotkanie czyli +55,5 po bardzo fajnym kursie który obecnie widnieje. Tym bardziej, że będzie to spotkanie ćwierćfinałowe więc kto przegra żegna się z turniejem, a Japonia w takich meczach potrafi wrzucić czwarty bieg i rzucać bramkę za bramkę nawet przeciwko tak znakomitej reprezentacji jaką jest Hiszpania. Japończycy słabo rozpoczęli mistrzostwa przegrywając z Islandią 24:26, lecz z meczu na mecz się rozkręcali, pokonali gospodarzy Gruzję 30:22, następnie ulegli faworytowi tego meczu bez dwóch zdań Niemcom 34:18, mocno overowy wynik w wygranym spotkaniu z Chile 35:27, kolejno Algierią 29:21 i w ostatnim meczu 1/8 to co napisałem wcześniej pokazali walkę i determinację do końca gdyż był moment,że Egipt odskoczył na sześć bramek i złudne były szanse na wygranie tego meczu,a jednak Japończycy wzięli się w garść i wygrali 31:30. Po drugiej stronie mamy Hiszpanie która na tych mistrzostwach jest znakomita i nie świadczą o tym tylko ich wyniki,a przede wszystkim gra w różnych formacjach i bardzo mocna wyrównana ławka. Na otwarcie robili Rosjan 32:20, później wygrana z Tunezją 24:27, kolejny wygrany mecz z Serbią 29:28, rozbili Meksyk 33:18 grając rezerwami, niespodziewanie wysoko ograli też Słowenię aż 22:30 i w ostatnim spotkaniu 1/8 pokonali naszą reprezentację 27:23. W moim odczuciu spotkanie będzie przez pewną część wyrównane, jednak gdy Hiszpanie odskoczą na trzy lub więcej bramek zacznie się otwarty mecz,a Japończycy przez szybkie gry w kontr ataku oraz zdejmowanie bramkarza by wzmocnić silę ofensywną mogą zostać boleśnie skarceni dlatego spodziewam się mocno overowego wyniku. Fajną alternatywną opcją jest linia +52,5 która powinna spokojnie zostać pokryta, jednak ja decyduje się na najwyższą bo uważam że to okazja z której warto skorzystać.

✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
L 1

lukyeti

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Memoriał Pavla Zabojnika
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Zvolen - GKS Tychy
Typ:
zwycięzca GKS Tychy
Kurs:
3,9
Bukmacher:
eFortuna
Analiza:
Witam
Już dziś w słowackim Zvoleniu rozpocznie się Memoriał Pavla Zabojnika, gdzie GKS Tychy rozegra kolejne trzy mecze kontrolne w ramach przygotowań do zbliżającego się sezonu.
W 19-tej edycji turnieju wezmą udział dwa słowackie zespoły – gospodarz HKM a.s. Zvolen oraz HC 07 Detva, czeski HC Frýdek – Místek, Sowacja U20 oraz przedstawiciele Polskiej Hokej Ligi - GKS Tychy i GKS Tauron Katowice.
Gdyby to było trochę bliżej to z chęcią bym się wybrał...
Mecze przedsezonowe rządzą się swoimi prawami
Tychy rozegrały dwa sparingi z Polonią Bytom wygrywając 4-1 a potem 9-1 jak sam drugi trener przyznał widać było że Polonia trenuje dopiero od kilku dni
Zvolen rozegrał w sierpniu już 4 mecze
10.08.17 Zvolen Kosice 1 : 5
08.08.17 Zvolen Poprad 5 : 1
04.08.17 Kosice Zvolen 4 : 5 (4 : 4)
03.08.17 Poprad Zvolen 6 : 1
Jak widać grają nie równo - pewnie testują ustawienia i optymalne składyWydaję mi się że Tychy będą chciały wejść w ten sezon z przytupem i potraktują ten turniej bardzo poważniePo takim kursie wg mnie opcja warta zagrania i ryzykaU siebie Zvolen w zeszłym sezonie stracił sporo punktów liczę że dziś też przegrają
Tyszanie wygrali ten turniej w 2015 pokonując dzisiejszego przeciwnika 3-1Kurs na czystą 2 - 5.2
Polecam

⛔ 100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Europy , Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Apollon- Midtjylland
Typ: Apollon i over 2,5 w meczu
Kurs: 3,50
Bukmacher: Fortuna
Są to dwa zespoły o podobnym potencjale sportowym. Według strony http://www.transfermarkt.pl Apollon wyceniany jest na 13,35 mln euro, natomiast goście na 15,83 mln.
Argumenty przemawiające za wygraną gospodarzy:
1. Pogoda. W porze meczu temperatura powietrza ma wynosić 29 stopni C, a wilgotność sięgać 62%. Myślę że to warunki w których gospodarze poradzą sobie zdecydowanie lepiej niż goście ze względu że są do tego po prostu przyzwyczajeni. Pokazuje to między innymi mecz ze Szkockim Aberdeen. Pierwszy mecz przegrany przez Apollon na wyjeżdzie 2:1, natomiast u siebie wygrali zdecydowanie 2:0.
2. Apollon w poprzednim sezonie, w lidze, na własnym stadionie, przegrał tylko raz. U siebie są bardzo groźni. Ich stadion to istna twierdza nie do zdobycia ???? .
3.Powyżej 2,5 gola ponieważ, szczególnie, w meczach Midtjylland pada dużo bramek. W ostatnich 10 meczach wyjazdowych padł over 2,5 gola. Nie będę przytaczał wyników.Statystyki do sprawdzenia na flashcore.
Powodzenia


✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga europejska, kwalifikacje
Spotkanie: Legia Warszawa (-1,5) - Szerif Tiraspol
Godzina: 20:45
Typ: 1
Kurs: 2,07
Bukmacher: eFortuna

Witam, pora na Naszą Legię i oby awansowali do fazy grupowej Ligi Europejskiej.
Pierwszy mecz rozgrywany jest w Warszawie a więc Legioniści muszą mieć zaliczkę minimum 2 bramek aby jechać dość spokojnie do Mołdawii.
Legioniści póki co grają w kratkę, raz zagrają dość dobry mecz by potem przespać całkowicie 90 minut no ale to już było, teraz pora grać już zdecydowanie lepiej.
W ostatnim czasie zakontraktowali byłego Legionistę - obrońcę Inakiego Astiza i jeśli będzie w swojej formie to jest to moim zdaniem bardzo dobry ruch po stronie Legionistów.
Dziś na pewno nie zobaczymy M. Radovica dalej jest kontuzjowany, J. Czerwiński, T. Jodłowiec i M. Kopczyński - on prawdopodobnie nie zagra.
Szerfi Tiraspol w poprzedniej rundzie grali w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów i nie poradzili sobie Oni z Qarabag przegrywając 1:2 u siebie, 0:0 na wyjeździe.

Dziś pora aby Legia w końcu zagrała na swoim dobrym poziomie... Liczę na wynik 2/3:0.
Powodzenia.

⛔ 100
 
L 37

lalala23

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - Liga Europy - eliminacje
Godzina:20:15
Spotkanie:pilzno - AEK Larnaca
Typ:pilzno
Kurs:1.70
Bukmacher:Totolotek
Analiza:
Wczoraj Olympiakos wygrał po golu w 93&#39;. Dziś na tapetę wziąłem mecz Viktorii Pilzno z AEK Larnaca, w moim odczuciu faworyt jest jeden do wygrania tego meczu jak i awansu do fazy grupowej Ligi Europy, czyli drużyna z Czech. Czesi odpadli z elimniacji Ligi Mistrzów z FCSB, remisując mecz na wyjeździe 2-2 i przegrywając u siebie 4-1, ktoś powie, że dostali nieźle od Rumunów, ale Viktoria w tym meczu miała wiele okazji do zdobycia bramki, już od pierwszych minut rzucili się na przeciwnika, ale albo nie trafiali w ogóle w bramkę w doskonałych sytuacjach, albo kapitalnie bronił bramkarz drużyny z Bukaresztu. W meczu z Rumunami czerwoną kartkę obejrzał najlepszy strzelec Viktorii w poprzednim sezonie Michael Krmencik i nie zagra z cypryjczykami, ale Czesi mają innych dobrych piłkarzy, którzy też potrafią zdobywać bramki Bakos, Horava, Hrosovsky. Drużyna z Cypru wyeliminowała Lincoln, Cork City i Dynamo Mińsk, we wszystkich tych meczach sprawę załatwili u siebie, a na wyjeździe z Lincoln remis, z Cork wygrali 1-0 i z Dynamem remis 1-1. Liga cypryjska nie zaczęła jeszcze swoich rozgrywek, a Pilzno w czeskiej po 3 meczach jest liderem z dziewięcioma punktami. Liczę dziś na wygraną Viktrorii Pilzno. Pozdrawiam.

✅ 70
 
ajax665 81

ajax665

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Domzale-Olimpique Marsylia
Typ:
BTS (obie drużyny strzelą gola)
Kurs:
2.02
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Witam. Dziś zaglądamy do Słowenii na mecz decydującej rundy kwalifikacji Ligi Europy. Konkretnie będziemy w Ljubljanie na spotkaniu Domzale z francuskim OM. Gospodarze w poprzednie rundy przechodzili pomyślnie i strzelali sporo bramek (Flora 2:0 i 3:2,Valur 2:1 i 3:2,Freiburg 2:0 i 0:1) Jak widać tylko w jednym meczu nie zdobyli bramki. Dziś myśląc o awansie muszą gola strzelić i wierzę,że to zrobią. Ich rywal ograł w poprzednim dwumeczu belgijskie Ostende (0:0 i 4:2) a do tego bardzo udanie zaczęli rozgrywki w rodzimej lidze,gdzie po dwóch kolejkach mają komplet punktów i bilans bramkowy 4:0. Widać,że zdobywanie bramek również nie jest im obce i dziś powalczą o korzystny rezultat przed rewanżem a podstawą do tego jest zdobycie bramki.Widzę dziś bramki po obu stronach. Powodzenia

✅ 102
 
jackhnatejko 7

jackhnatejko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy, Play-off
Godzina: 21:30
Spotkanie: Maritimo vs Dynamo Kijów

Typ: under 2.5
Kurs: 1.57

Bukmacher:
Fortuna

Analiza:
Pod trenerem Dynamo Aleksandrem Khatskevichem peka lod. Jego druzyna zostala niespodziewanie wyeliminowana z Ligi Mistrzów przez szwajcarskie Young Boys i jesli tutaj równiez Maritimo namiesza, to prawdopodobnie straci on stanowisko managera. Dlaczego stawiam na undera? Dynamo gra w kratke, raz remisuje bezbramkowo, raz wygrywa. Pokonali Shakhtar, zremisowali 0-0 z Vorskla Poltava na wyjezdzie, by potem wygrac 3-0 u siebie ze slaba Zirka. Czyzby czas na kolejne 0-0? Graja na wyjezdzie w Portugalii, sama podróz jest dosc dluga i napewno w pewien sposób odbije sie to na zawodnikach. Wydaje mi sie ze raczej beda chcieli przeniesc pojedynek na wlasne boisko i tam wykonczyc portugalskie Maritimo.
Co do Maritimo - imponujaca gra u siebie - seria 15 spotkan nieprzegranych u siebie daje do myslenia. ogólnie rzecz biorac przegrali TYLKO JEDEN RAZ w ostatnich 23 meczach. Ich swietna gre w defensywie mozna bylo ogladac w meczu z Botevem Plovdiv, który w dwumeczu wygrali pewnie 2-0. W lidze ostatnio zwyciestwo u siebie 1-0 nad Pacos de Ferreira i przegrana na wyjezdzie z ciekawym Belenenses.
Ja nie widze tutaj niewiadomo ilu bramek, bardziej bedzie to pokaz slabszej gry ze strony Dynama i umiejetnosci defensywnych zespolu Daniela Ramosa. Dla bardziej odwaznych polecam postawic na wynik 0-0.
Mój typ na dzisiaj:
Typ: under 2.5
Kurs: 1.57

Bukmacher:
Fortuna

✅ 57
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kw. liga europejska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fc.Viitorul - salzburg
Typ: handicap 1:0 (eu) win 2
Kurs: 3.05
Bukmacher: fortina
Analiza:
Witam. Dzisiaj mam na oku powyższe spotkanie. Gospodarze słabo zaczęli sezon w 6 meczach rozegranych tylko 1 zwycięstwo , 2 remisy i aż 3 porażki z dorobkiem bramkowym 3:4
Salzburg w 4 meczach 3 zwycięstwa , 1 remis bramki 9:2.
Jak obserwujcie to sami zauważacie ,że w lidze Rumunnskiej strasznie mało bramek wpada w meczach dlatego uważam ,że dzisiaj tylko Salzburg będzie strzelał bramki. Jest na tyle silnym zespołem ,że spokojnie 2 lub 3 trafienia zaliczy. Kurs na wygraną z handicap kuszący dlatego polecam.
✅ 205
 
bfred 303,6K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia 2 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ullensaker Kisa - Start
Typ: BTS
Kurs: 1,55
Bukmacher 1xbet
Gospodarze dzisiejszego spotkania ostatnio 4-3 na wyjezdzie i to z nie byle kim. Choc H2h nie obfituje zbytnio w BTS to uważam że dzisiaj jest szansa na takowe rozstrzygnięcie. Gospodarze dużo strzelają i dużo też tracą gości trochę mniej ale sądzę że to spotkanie nie skończy się niskim wynikiem.

0 - kiepska analiza
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – eliminacje Ligi Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Altach – Maccabi Tel Aviv
Typ: I połowa over 0,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam decydująca faza eliminacji Ligi Europejskiej, w którym to zmierzą się gospodarz Austriacki Altach z Izraelskim Maccabi Tel Aviv. Dzisiejsi gospodarze tego pojedynku pokazali się w poprzednich rundach eliminacyjnych z bardzo dobrej strony eliminując Gruzińską FC Chikhura 0:1, 1:1 czy później Białoruski Dinamo Brest 1:1, 0:3 i największa niespodzianka wyeliminowanie Belgijskiego zespołu KAA Gent 1:1, 3:1. Izraelska drużyna w mojej ocenie miała nieco lżejszych rywali w poprzednich rundkach i tak kolejno wyeliminowali oni Albańską Tiranę 2:0, 0:3 Islandzki KR 3:1, 0:2 i ostatni dwumecz z greckim Panionios Ateny 1:0, 0:1. Statystyki wyraźnie pokazują nam, że gospodarze są bardzo groźni na własnym stadionie lecz Maccabi to aktualny wicemistrz Izraela. Wszystko to sprawia, że pojedynek ten będzie bardzo wyrównany i tak naprawdę trudno tutaj wskazać faworyta. Dlatego też postanowiłem tutaj zaryzykować o pobrać over 0,5 w I połowie meczu, ponieważ uważam, że takie rozwiązanie jest tutaj bardzo prawdopodobne a kurs 1,60 który znaleźć możemy w Totolotku jest według mnie bardzo atrakcyjny.
⛔ 100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa - Szeriff Tiraspol
Typ: powyżej 25,5 fauli
Kurs: 1,65
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Ostatnia szansa dla Legii na uratowanie twarzy jeżeli chodzi o rozgrywki europejskie.
Dzisiaj gospodarze muszą wypracować taką zaliczkę, żeby ze spokojną głową jechać na mecz rewanżowy. Rywal niby nie wymagający ale Legionistom też za bardzo nie idzie w tym roku. Spodziewam się od początku zmasowanych ataków Legii na bramkę rywali, którzy zepchnięci do głębokiej defensywy nie raz będą się ratować faulami.
Tu już nie będzie czasu na długie rozgrywanie piłeczki na swojej połowie. Legia musi zdecydowanie ruszyć na rywala. Goście też zapewne od czasu do czasu wyjdą z szybką kontrą i obrońcy czy pomocnicy Legii będą zmuszeni do faulu.
✅ 65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom