>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.09.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 17. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna WŁOCHY: Serie A
Godzina: 20.45
Spotkanie: Fc Genoa-Lazio
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Witam biore dziś na tapete mecz Genoe z Lazio wydaje mi sie że powinno wygrac Lazio ale może byc podmeczone lecz napewno strzelą bramke minimum 1 ???? wiec racjonalnym typem moim zdaniem jest over 2,5 bramek ???? Powodzonka i Dużych wygrnych????
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
raven113 89

raven113

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Sociedad - Real Madryt
Typ: Real Madryt wygra i więcej niż 2.5 bramki w meczu
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jak Sociedad weszło w sezon wiedzą wszyscy. Grają niebywale skutecznie, strzelają mnóstwo bramek i na chwilę obecną we wszystkich rozgrywkach mogą pochwalić się bilansem 4-0-0, który bez wątpienia robi wrażenie. Robi też wrażenie bilans bramkowy, bo biorąc pod uwagę zarówno ligę, jak i Ligę Europy ten prezentuje się 14:4. Potencjał ofensywny jak widać imponujący na starcie sezonu, dlatego uważam, że i jutro znajdą drogę do bramki Realu.
A co można napisać o Królewskich? Na pewno początek sezonu wyobrażali sobie nieco inaczej. W pierwszym meczu pewne zwycięstwo, ale później przyszły dwa remisy z drużynami z Walencji. O ile remis w pojedynku z Valencią można zrozumieć, bo wiadomo, że Real zawsze z nimi ma pod górkę (chociaż wszyscy wiemy, że to Benzema sprawił Valencii ten punkt), to podział punktów z Levante na Bernabeu jest już wielką niespodzianką, jeśli nie napisać sensacją.
Piszę już tego posta po wygranym meczu Barcelony i jeśli Real jutro przegra, będzie miał SIEDEM punktów straty do Barcelony i RSSS. Nie mogą sobie na to pozwolić, dlatego jutro będą starali się zgarnąć całą pulę za wszelką cenę.
Warto spojrzeć też na jedną rzecz:

W ostatnich dziesięciu meczach Królewscy wygrywali z RSSS ośmiokrotnie, ale to jedno. Druga rzecz - w dziewięciu na dziesięć meczów padło powyżej 2,5 bramki! Prawdą jest, że tylko trzy mecze to mecze wyjazdowe stołecznej drużyny, ale jutro Real nie może sobie pozwolić na porażkę, bo taka strata na początku sezonu po prostu im nie przystoi. Owszem, Sociedad to świetna drużyna i życzę im w tym sezonie wszystkiego najlepszego, ale myślę, że jutro po zaciętym i obfitującym w gole spotkaniu 3 punkty jednak pojadą do stolicy.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Cracocia Kraków
Typ: Cracovia nie przegra spotkania (
X2)
Kurs: 2.78

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pisze już dziś żeby nikt mnie nie ubiegł jak na sobotę z Gornikiem na over 1.5 gola.
Pojedynek bardziej z kategorii Legia - Probierz z mojej perspektywy. Wiemy kto śledzi polską ligę do kogo probierz ma największe pretensje zawsze i który klub uważa za faworyzowany przez sędziów itp.
Legia bez formy w obronie a z przodu no cóż bez Guilerhme i Rado nie będą istnieli. Zwolnienie Magiery moim zdaniem idiotyczna decyzja Mioduskiego... Nowy trener w trzy dni nie nauczy Sadiku strzelać, Hildeberto biegać czy Pasquato grać szybszą piłką. Frustracja kibiców może sprawic że trybuny wcale nie będą tak przychylne Legii. Obrona na razie w dalszym ciągu nie napawa optymizmem.
A Cracovia strzelać umie i to pokazuje regularnie tylko z Lechem nie trafili na 10 ostatnich spotkań. Legia też regularnie traci na ostatnie 10 meczy we wszystkich rozgrywkach w 4 nie straciła z czego raz z astana w rewanzu i drugi raz z &quot;Szeryfem&quot;.
Sądzę że skończy się underowym remisem najprawdopodobniej 1:1 chyba że Probierz w końcu zmotywuje chłopaków i wygrają. Efektu nowej miotly sie nie spodziewam bo nie przekonuje mnie totalnie chorwacki zaciag
Typ ryzykowny bo wiadomo ekstraklapa ale po tym kursie w mojej opinii wart ryzyka
⛔ 100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Davis Cup
Godzina: 10:00

Spotkanie: Kukushkin M. (+1.5)- Schwartzman D.S.
Typ: Schwartzman D.S
Kurs: 2.22
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ostatni mecz Kukushkina z Pellą oglądałem w całości choć momentami oczy krwawiły. Pella przegrał na własne życzenie, gdy miał własne podanie by prowadzic 2:0 w setach. No, ale cóż kolejny mecz i tu nie będę szukał dużej niespodzianki, a mianowicie liczę na pewne zwycięstwo Diego, który innego Kazach odprawił z kwitem w 3 krótkich secikach. Co mi się podobało w ostatnim meczu Kuku, a to że po każdej wygranej piłce była zaciśnięta pięść i pełna mobilizacja co w pewnych momentach mogło być irytujące dla przeciwnika. Jutro rano liczę na, że Argentyńczyk szybko ustawi sobie to spotkanie. Jest lepszym tenisistą i ostatnio w bardzo dobrej formie.
Schwartzman 3:0, 3:1
⛔ 100
 
saqrime 104

saqrime

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka EuroBasket FINAŁ
Godzina: 20.30
Spotkanie: Słowenia - Serbia
Typ: Słowenia
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Cześć. Na jutro mam typ z kursem 1.85, mniejszym niż zawszę bo średnia to około 3.58.
Patrzyłem jutrzejsze mecze i nie ma żadnego w którym widzę &quot;pewniaka&quot; powyżej 3.5+ kursu
Także Słowenia, można powiedzieć, że &quot;niespodzianka&quot; turnieju, pierw pokonali solidną Litwę
a potem faworyta Hiszpanię. Grają na prawdę dobrze, ich gracze kondycyjnie i technicznie są perfekcyjni co mecz. Bardzo imponuje mi Dragic który sam pewnie rzuci jutro z 30pkt.
Serbia? Miała łatwiejszych przeciwników, grają też solidnie ale brakuje tego czegoś co posiadają Słoweńcy.
Dla mnie kurs 1.85 jest &quot;za dużo za duży&quot;.
Powodzenia ????
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, 2.Bundesliga
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Regensburg – Dresden
Typ: over 3.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: unibet
Analiza:

Gospodarze zaliczyli szybki powrót na zaplecze Bundesligi ale znowu czeka ich mocna walka o utrzymanie. Do tej pory dwie wygrane i obie na wyjeździe ten fakt mnie trochę nie dziwi bo to ekipa ofensywna która w kontrach czuje się wyśmienicie, stąd spore problemy do tej pory by u siebie ugrać jakiś punkt gdzie trzeba dłużej grać piłką a przy ofensywnym stylu są problemy w defensywie. Ogólnie bilans bramkowej tej ekipy po pięciu starciach to 3.4 bramki na mecz, tylko jeden mecz w którym nie strzelili bramki i zero w których zachowaliby czyste konto. Już poprzedni rok w 3. Lidze to otwarta gra przez cały rok tam nawet spadkowicz stracił tyle bramek co oni, ale wszystko nadrabiali także ofensywną i patrząc na dotychczasowe spotkania ten profil gry utrzymują, tak więc dziś spodziewam się bardzo otwartego meczu tym bardziej że trzeba wreszcie coś u siebie wygrać a wyjazdy pokazują że potrafią a pójście na wymianę ciosów z takim rywalem to dobre rozwiązanie. Dresden ma ten sam pomysł na grę czyli wysoka defensywa, agresywny pressing i wiele przestrzeni zostawianych na tyłach to obraz ekipy z Drezna z przed roku jak i tego sezonu. Rzecz jasna to też czołówka ligi pod względem bramkowym, zdecydowanie słabiej wyglądają w defensywie od dzisiejszego przeciwnika bo granica dwucyfrowa pękła. Do tej pory dwa wyjazdy bilansem bramkowym 4:5 i to obrazuje grę tej ekipy, problemy i atuty. Jak wspomniałem dwie ekipy z ofensywną wizją, które wyśmienicie czują się w kontrze dlatego wielkiej walki nie spodziewam się w środku pola tylko szybki przemieszczanie się jednych i drugich z defensywy do ofensywy, myślę że spokojnie możemy być świadkami podobnego scenariusza jak w ostatnim bezpośrednim starciu tutaj gdzie oglądaliśmy pięć bramek.
⛔ 100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia Serie B
Godzina: 00:00
Spotkanie: Parana - Londrina
Typ: over 2,5
Kurs: 2.28
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Czarna seria niestety trwa. Przeniose się teraz do Brazyli i tam poszukam szczęścia.
Gospidarze po 23 kolejkach zajmują 23 lokatę, strzelili do tej pory 30 goli a stracili 18. Goście trzy lokaty niżej na 9 miescu, zdobyli 36 bramek a stracili 32. Co do spotkań między tymi drużynami, ostatnie dwa mecze w Paranie miały miejsce w 2013 i 2016 roku, oba zakończyły się wygraną gospodarzy 2:1. Ostatni mecz jaki miał miejsce między tymi ekipami w sierpniu 2017 na stadionie Londriny zakończył się remisem 1:1. Wcześniej trzy razy pod rząd handi zostało pokryte, ekipy lubią sobie postrzelać a biorąc pod uwagę świetny kurs na to zdarzenie uważam że można pograć. Powodzenia.
✅ 128
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 782,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Norwegia 1 liga ( Eliteserien )
Godzina 18:00
Spotkanie : Sandefjord : Brann
Typ : Brann over 1.5 gola
Kurs : 2.25
Bukmacher : Unibet
No cóż może warto spróbować w stronę gości . Beniaminek Sandefford gra lepiej niż przeciętnie , chłopaki zajmują wysoką 6 pozycję a to ich bilans 9-3-9 no i br a tu 29:32 czyli na minusie , w domu 6-2-2 i 17:10 i tu dużo lepiej ale dziś zawita do nich Brann które jest na miejscu nr 3 ale dla mnie ważne gole a tu jest rewelacyjnie bo 41:20 i strzelone to taki sam wynik jak lider Rosenborg dlatego też uważam że są wstanie na terenie beniaminka zdobyć dwie bramki , w pierwszym ich meczu w Brann było lekko łatwo i przyjemnie bo 5:0 dla Brann , no i jeszcze patrząc na wyniki beniaminka u siebie to np z ostatnim Viking 3:1 ( bramka stracona ) z Sognal ( 13 miejsce ) 2:1 i bramka stracona to dziś Brann dlaczego by nie potrafiło zdobyć dwie bramki , ja próbuję !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Sociedad - Real Madryt
Typ: Gareth Bale strzeli bramkę
Kurs: 2.2
Bukmacher: Fortuna

Witam. Nie będę się tutaj dużo rozpisywać.. powiem po prostu krótko - Walijczyk zmieści jutro piłkę w siatce. Cały Madryt, cała drużyna, wszyscy liczą na Garetha Bale. Nadszedł w końcu ten czas aby odpalił. Teraz, albo nigdy. Miał w Realu wiele szans, by pokazać, że może pod nieobecność Cristiano rządzić &quot;Los Blancos&quot;. Niestety wielokrotnie w takich sytuacjach zawodził.. jednak gdy Real mierzy się z RSSS Gareth Bale zawsze jest w gazie. Cristiano Ronaldo ostatni raz na Anoecie pojawił się w sezonie 2011/12.. (ma pecha i zawsze omija go wyjazdowy mecz z RSSS) Właśnie w starciach na tym stadionie Walijczyk pokazuje klasę. Mówiąc krótko - Bale uwielbia grać na Anoecie, jest to jeden z jego ulubionych terenów i niemal na pewno zdobędzie jutro bramkę.

Warto jeszcze postawić na bramkę B.Mayorala, który jutro dostanie swoją szansę od Zidane. Chłopak chce udowodnić, że nie bez przyczyny stał się drugim napastnikiem Realu Madryt. Jutro jest do tego świetna okazja. Kurs 2,5.
Powodzenia!
✅ 120

Jeśli spodobał Ci się mój typ, albo pomogłem Ci wygrać to zostaw like oraz reputkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 3.Polska - grupa I
Godzina: 11:00
Spotkanie: Aleksandrów Ł - Legia II Warszawa
Typ: 2 /wygra Legia/
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich. Obiecałem, że napiszę o Legii - a słowo jest droższe od wszystkich pieniędzy wygranych nawet na polskiej lidze. Oczywiście mecz, który typuję dzisiaj jest pretekstem do rozważań o kondycji podobno najlepszej eksportowej jedenastki naszego kraju. Nowy trener, BRAVO, BRAVO, BRAVISSIMO, kto to jest?
Zbierał doświadczenie na całym świecie. Pracował w USA, Kanadzie, Australii czy nawet w Libii. Wszędzie podpatrywał jak pracuje się z młodymi piłkarzami. Był trenerem juniorskich i młodzieżowych reprezentacji Chorwacji a następnie rozpoczął pracę we własnej Akademii. Znacie tych piłkarzy? Luka Modrić, Mateo Kovacić, Dejan Lovren, Eduardo da Silva - wszyscy ci chorwaccy piłkarze grają lub grali w największych europejskich klubach i są wychowankami akademii Dynama Zagrzeb, gdzie jeszcze kilka lat temu najważniejszą osobą był tak, tak obecny trener Legii Romeo Jozak. Romeo i jego nowa Julia, przepraszam Legia. Oczywiście trener Jozak nie ma jakiegokolwiek doświadczenia z drużynami seniorskimi, może powinien trenować juniorków na Łazienkowskiej bo chyba z orłów, sokołów z Legii nic się już nie da zrobić, nie te lata panowie, prawda? A zaplecze Legii szarpnie jutro na złość bardziej doświadczonym kolegom i może wygra? Tak na serio, myślę, że jutrzejszego meczu mistrzowskiej Legii nie da się przeanalizować. Wszystko jest możliwe. Jest takie przysłowie angielskie, że nowe miotły dobrze zamiatają. Poczekamy i zobaczymy. Grajcie i wygrywajcie, mnie się nie udaje w tym miesiącu.
⛔ 100
 
xmk772 0

xmk772

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Sociedad - Real Madryt
Typ: 2 drużyna nie strzeli gola
Kurs: 6.90

Bukmacher: Fortuna
Witam. Real od ponad 70 meczy z rzędu strzela bramkę w każdym spotkaniu. W meczu wyjazdowym na trudnym terenie z drużyną, która ma bardzo imponujący początek sezonu przystąpi do spotkania osłabiona brakiem Cristiano Ronaldo i Marcelo, którzy są zawieszeni za kartki, natomiast Karim Benzema i Mateo Kovacić wykluczeni są przez kontuzje. Real jutro gra bez napastnika. Kiedy jak nie w tym meczu licznik bramek Realu zatrzyma się chociaż na jedno spotkanie. Wierzę w to. Polecam zagrać za rozsądne pieniążki
⛔ 100
 
black-star 47,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna Primera B Nacional
Godzina: 01:30
Spotkanie: Santamarina - Aldosivi
Typ: Over 3,5 bramki
Kurs: 5,4
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwsza kolejka ligowa dla obydwu zespołów. Drużyny nie znają się z bezpośrednich pojedynków ligowych. Aldosivi to spadkowicz z wyższej klasy rozgrywkowej będący w ostatnich czterech meczach w bardzo słabej formie i notując na swoim koncie aż cztery w nich porażki. Jego piłkarze stracili w nich aż 9 bramek. Na wyjeździe drużyna ta niewiele w ostatnich dwóch latach ma szczęścia, a na stadionach przeciwników praktycznie w każdym spotkaniu traci bramkę. Santamarina ma za sobą na własnym stadionie w ostatnim czasie wręcz fantastyczną passę, na która składają się aż cztery spotkania z rzędu oraz 15 spotkań bez porażki, w tym 6 remisów. W ostatnim meczu kończącym poprzedni sezon w Primera B Nacional pokonali u siebie Villa Dalmine aż 5:0. Gospodarze mają dodatkowo znaczną przewagę psychologiczną. Goście popełniają bardzo sporo błędów pod własną bramką. Myślę, że może być to bardzo ciekawe pod względem liczby strzelonych goli.
⛔ 100
 
hurek24 0

hurek24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet T.
Typ: X
Kurs: 3,10

Bukmacher: Fortuna

Witam, na dzisiaj obrałem sobie spotkanie z Polskiej ekstraklasy. Sandecja w roli gospodarza spotkania ale to paradoksalnie Bruk-Bet zagra na swoim stadionie, który dzierżawi ekipie z Nowego Sącza w tym sezonie. Sandecja w ligowej tabeli zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 11 punktów, natomiast Termalica do tej pory zgromadziła 5 punktów i zamyka stawkę. Bruk-Bet przegrał swoje ostanie 3 spotkania, żeby wydostać się z dna tabeli musi zacząć &quot;robić&quot; punkty. Moim zdaniem nie można tutaj wypatrywać zdecydowanego faworyta, obie drużyny będą walczyły o wygraną ale spotkanie to skończy się podziałem punktów.
⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet T.
Typ: Sandecja
Kurs: 2,70
Bukmacher: LVBet
Analiza: Derbowe spotkanie beniaminka z Nowego Sącza z outsiderem z Niecieczy, ale mecz zostanie rozegrany w Niecieczy, gdzie Sandecja gra swoje domowego mecze, bo jej obiekt nie spełnia wymagań. W lidze jak narazie lepiej radzą sobie ci pierwsi, jak dotąd zgromadzili 11 punktów (3w 2r 3p), a Termalica 5 punktów (1z 2r 5p). Jak już pisałem we wcześniejszych swoich postach gra Słoni mnie nie przekonuje w ogóle i nie bez powodu zamykają ligową stawkę, dlatego ja w tym meczu idę w wygraną beniaminka, zresztą historia ich bezpośrednich starć również za tym przemawia, jak narazie grali ze sobą 10 razy, wszystkie mecze na poziomie 1 ligi 5 wygranych Sandecji, 3 wygrane Termaliki i 2 razy mecze zakończyły się remisem. W jutrzejszym meczu nie będa mogli zagrać kontuzjowani Małkowski u gospodarzy, a u gości Szarek i Smuczyński, przewidywane składy na ten mecz to:
Sandecja (1-4-2-3-1): Gliwa – Brzyski, Kraczunow, Szufryn, Kubań – Piter-Bućko, Baran – Mraz, Trochim, Dudzic - Kolew
Termalica (1-4-2-3-1): Mucha – Słaby, Putiwcew, Kecskes, Szeliga – Piątek, Kupczak – Pawłowski, Stefanik, Gergel - Śpiączka
Powodzenia.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska, PGNiG Superliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: MKS Kalisz - Stal Mielec
Typ: 1 (wygra MKS)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj spróbuję postawić na piłkę ręczną. Zainteresowało mnie spotkanie beniaminka MKS-u Kalisz ze Stalą Mielec. Mimo, że Stal to doświadczony zespół, a dla zespołu z Kalisza jest to pierwszy w historii awans do najwyższej klasy rozgrywkowej to obstawiam zwycięstwo gospodarzy. Jest na to duża szansa.
Po 1 – własna hala – na pierwszym meczu z Vive Kielce w nieco ponad 3-tysięcznej hali pojawiło się prawie 2,5 tyś kibiców. Myślę, że na niedzielne spotkanie również przybędzie spora grupa kaliskich fanów. A jak wiadomo głośny doping potrafi dodawać skrzydeł. Właśnie ten doping i ambicja pozwalała miejscowym walczyć jak równy z równym z naszpikowanym gwiazdami Vive do stanu 16-19. Potem niestety zabrakło sił, pojawiły się błędy, goście zaczęli grać swoją piłkę ręczną i wysoko wygrali. Teraz beniaminek może przy tej publice powalczyć o pierwsze w historii punkty w superlidze.
Po 2 – spadek poziomu Stali Mielec. Od sezonu 2012 kiedy goście zdobyli trzecie miejsce w lidze nastąpił spadek w dół. Poprzednie rozgrywki Stal ukończyła dopiero na jedenastej lokacie. W tym sezonie może być podobnie. Mielczanie zagrali dwa mecze notując porażkę w pierwszej kolejce z Azotami Puławy i ogrywając KPR Legionowo tylko czterema bramkami. Dlaczego „tylko”? Bo KPR długo nie miał przyznanej licencji, zawodnicy tak naprawdę przez dłuższy czas nie wiedzieli gdzie będą grać, odszedł najlepszy strzelec Titow, a obecnie w zespole podobno jest szpital.
Po 3 – do trzech razy sztuka. Najpierw MKS mimo walki poległ z Vive. Ale nawet trener zespołu z Kielc chwalił grę gospodarzy. Potem przyszła wyjazdowa porażka (28-32) z zawsze silnym Zagłębiem Lubin, które prowadzi były reprezentant Polski i ubiegłoroczny trener MKS-u Kalisz - Bartłomiej Jaszka. Warto dodać, że team z Lubina jako jedyny w tym sezonie przegrał z Vive różnicą mniejszą niż 10 bramek, więc to pokazuje, że zespół ten do słabeuszy nie należy. Teraz jest trzecie podejście ekipy z Kalisza do zdobycia pierwszych punktów. Jest własna hala, są kibice, będzie głośny doping i przyjeżdża ligowy średniak, którego kaliszanie są w stanie ograć.
Po 4 – mecz o cztery punkty. Ponieważ grają ze sobą dwa zespoły z tej samej grupy to ewentualne zwycięstwo którejś z drużyn da jej 4 punkty! (takie są teraz przepisy w superlidze). Motywacja wśród obu ekip będzie więc duża, ale myślę, że to waleczni gospodarze odniosą zwycięstwo.
Po 5 – opina fachowca. Znany polski trener Ryszard Skutnik został poproszony o wytypowanie wyników 3. kolejki superligi. 67-letni Skutnik to legenda polskiej piłki ręcznej. Pracował w Tunezji i Francji, wprowadził do Ekstraklasy Unię Tarnów. Największe sukcesy święcił w Stali Mielec i Azotach Puławy. Ostatnio pracował w Górniku Zabrze. I właśnie on wytypował zwycięstwo Kalisza (wszystkie dzisiejsze mecze trafił idealnie) i dodał: „MKS wygra! Oglądałem ich z Vive Kielce, widać, że są dobrze przygotowani.”
Nie będę ukrywał, że od wielu lat jestem kibicem MKS-u więc serce podpowiada, że gospodarze będą górą, szczególnie, że w ostatnich latach Stal to typowy średniak, który zeszły sezon skończył gdzieś w ogonie tabeli. Ale skoro taka ikona polskiej piłki ręcznej też daje większe szanse mojej drużynie to ja mu wierzę i stawiam podobnie. No bo z kim taki beniaminek ma zacząć punktować w lidze, jeśli nie z będącą od kilku lat w kryzysie Stalą. No i gdzie jeśli nie we własnej hali przed liczną i głośno dopingującą własną publicznością.
Poza konkursem polecam też inny mecz (godz.16:00). Jak wspomniałem mający problemy licencyjne i kadrowe KPR Legionowo zagra u siebie z Piotrkowianinem Piotrków Tryb. , który w poprzedniej kolejce dopiero w rzutach karnych (w meczu był remis po 28) przegrał z faworyzowanymi Azotami Puławy. Kurs na gości na Fortunie jest 2.15 więc myślę, że warto spróbować…

✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Boks
Godzina: 5:00
Spotkanie: Saul Alvarez - Gennady Golovkin
Typ: alternatywna wygrywająca grupa rund : rundy 7-9
Kurs: 5,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jakby spojrzeć na kursy, to większe szanse są na to, że tu będzie pełny dystans. Ja osobiście w to wątpię. Obaj mają mocny cios, zwłaszcza Golovkin. Gennady Golovkin to maszyna do nokautowania. Prawie wszystkie swoje walki wygrał przed czasem. Jeśli czysto trafi Alvareza, to może być pozamiatane. Saul Alvarez też potrafi mocno uderzyć i wygrać przed czasem. Faktem jest, że Gennady Golovkin to bardzo odporny bokser, ale nie jest nie do znokautowania. Początkowa faza walki może być dość spokojna. Obydwaj bokserzy mają do siebie duży respekt, a w takich sytuacjach początek często bywa spokojny. Pierwsza połowa walki to mogą być takie szachy. Czuję, że ostro zrobi się w drugiej połowie tego pojedynku. Myślę, że właśnie wtedy ktoś wygra przed czasem. Stawiam na to, że walka zakończy się w siódmej, ósmej lub w dziewiątej rundzie i raczej Golovkin to wygra.
⛔ 100
 
huulk 21

huulk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA - Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Chelsea-Arsenal
Typ: Chelsea/obie strzelą
Kurs: 3.00
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Witam serdecznie, dzisiaj mam dla Was typ na wygraną Chelsea przy bramkach obu ekip. W meczach tych drużyn pada bardzo dużo bramek więc mam nadzieję że i tym razem tak będzie i drużyny staną na wysokości zadania. Chelsea po słabym początku w tej chwili idzie jak burza i nie sądzę by słaby Arsenal potrafił zatrzymać tak dobrze grającą londyńską Chelsea. Jeśli jesteśmy już przy Kanonierach to trzeba sobie jasno powiedzieć że nie grają tak jak życzyliby sobie tego kibice, porażka z Liverpoolem jasno to pokazuje.
Widze tu wynik 3-1
Powodzenia!
⛔ 100
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – SegundaB grupa 1
Godzinna: 12:00
Spotkanie: UD SS Reyes - Guijuelo
Typ: UD SS Reyes
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzien dobry w poszukiwaniu beta dnia zawitałem do słonecznej Hiszpanii, gdzie gospodarze SSReyes sa wiceliderami ligi po czterech meczach 3-1-0, na przeciwko nich wyjdą goście, którzy nie są w rewelacyjnej formie w czterech meczach uciułali zaledwie 1 punkcik, strzelając także zaledwie 1 bramkę. Gospodarze na fali goście w dołku i mam nadzieje ze po dzisiejszym meczu ten trend nie ulegnie zmianie, kurs 1.85 jak najbardziej mnie przekonuje, ryzyko jest takie ze to dopiero początek ligi. Życzę powiedzonka wszystkim.
⛔ 100
 
L 17

lorito

Speedway <3
Dyscyplina: żużel - Polska, Ekstraliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fogo Unia Leszno vs Betard Sparta Wrocław
Typ: A. Lebiediew powyzej 4,5 pkt
Kurs: 1.95
Bukmacher: ForBET
Analiza:

Witam w kolejnym dniu. Dzien na ktory czekaja wszyscy milosnicy czarnego sportu. Finaly ekstraligi czas zaczac. A na poczatek gra o zloty medal. Fogo Unia Leszno podejmuuje na wlasnym stadionie Betard Sparte Wrocław. Mecz ktory jest nie zagrozony poniewaz w Lesznie swieci slonce, bezchmurne niebo a na 19:00 zapowiadaja 14 stopni celcjusza. Wczoraj bylo troszke przekropnie, lecz to tylko dziala na kozysc Leszczynian ktory na dzisiejsze spotkanie przygotuja przyczepna nawierzchnie toru. W dzisiejszych warunkach odnajdzie sie Andrzej Lebiediev z wroclawia. Linia 4,5 taka dlatego ze w ostatnich meczach opuscil z tonu lecz dzis startuje w parze z M.Janowskim ktory niewatpliwie jest w slabszej formie. Jak tylko trener dobrucki da wiecej niz 3 szansy do jazdy na torze Lebiediev zrobi wiecej niz 5 pkt co przyczyni sie do wygrania zakladu ;) powodzenia i trzymac kciuki za zwyciestwo Fogo Uni ;) -6,5 na fogo unie jest na luzie do ugrania w dzisiejszym dniu
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom