>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.10.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 17. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco-Besiktas
Typ: 2/+2,5
Kurs: 7,4
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Liga mistrzów, Besiktas dwie pewne wygrane 2:0 z Lipskiem i 1:3 z Porto 1 pozycja w tabeli grają bardzo dobrze i robią swoje kursy totalnie nie zrozumiałe dla mnie kurs na Monaco to chyba tylko fejm z zeszłego sezonu i atut własnego boiska, teraz są cieniem tamtej drużyny w LM 1 porażka 1 remis w lidze remis z Montpellier 1:1 i przegrana z Lyonem 3:2 nie dzieję się za dobrze u nich choć krwi mogą napsuć nie zapomnieli jak się strzela bramki ale na gości to będzie za mało i Besiktas zainkasuje kolejne 3 pkt w LM nie ma odpuszczania wiemy o tym i będzie ostra walka. Widzę mega value a kurs 2,27 na x2 to chyba prezent również handi 0:1 na x2 1.44 mega do dubelka ,ja stawiam na 1:2 1:3. Powodzenia.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - liga czeska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Mountfield HK - Liberec
Typ: 1
Kurs: 1.79
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W niedziele myślałem że gram bezpiecznie, a tu taki zonk :mad:, ale nie ma co rozdzierać szat. Suma sumarum na razie i tak nie jest źle.
We wtorek znowu pozostaje w Czechach i typuje mecz na fortuna arena w Hradec Kralowe, gdzie gospodarze zmierzą się z białymi tygrysami z Liberca. Widziałem w niedzielę na CT Sport derby HK z Pardubicami. Gra HK bardzo mi się podobała. Szybki , kombinacyjny i co najważniejsze skuteczny hokej, przewyższali swoich przeciwników chyba w każdym elemencie gry (wynik mówi sam za siebie 6-0). W tym sezonie we własnej hali na 7 rozegranych meczy przegrali 2 strzelając 21 bramek. A ich przeciwnicy z Liberca o ile u siebie spisują się dobrze, to na wyjazdach grają fatalnie 6 meczy, 6 porażek i tylko 6 strzelonych bramek przy 29 puszczonych ( obraz nędzy i rozpaczy ) , co daje im w sumie 11 pozycje . Jak na zeszłorocznego finalistę i mistrza sezonu zasadniczego to kiepski wynik.Co ciekawe HK już odpadło z ligi mistrzów, a białe tygrysy grają dalej ( w fazie play off z Frolundą).
Co prawda Liberec wygrał swoje ostatnie spotkanie z Vitkovicami u siebie 2-1, ale jeszcze w tym sezonie nie odnieśli dwóch zwycięstw z rzędu w lidze czeskiej.
Chyba tylko w fortunie kurs na HK podskoczył ( i tu też gram) , ale ogólnie to tendencja spadkowa.
✅ 79
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Napoli
Typ: over 5.5 bramki w meczu
Kurs: 5.4
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Cześć. Typ na jutro ode mnie może i nie jest najpewniejszy, ale za taki kurs myślę że warto. Oba zespoły to zespoły ofensywne, przodujace w swoich ligach. Manchester w lidze 29 trafień, Napoli 26 po 8 spotkaniach. Ostatni mecz City to 7:2. Jak dla mnie typ cieżki, ale nie niemożliwy. Pozdro
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie - Real Mdryt - Tottenham
Typ: 2
Kurs: 6.6
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Witam,
dziś stawiam na Totenham, wierzę ,że są w stanie pokonać Real. Tym bardziej,nie mogę przejść obojętnie ,obok takiego kursu.
Real pożegnał się z formą po finale LM z Juventusem. W ostatnich 10 pojedynkach jako gospodarz wygrał zaledwie 5 przegrywając trzy razy.
Do tego Ronaldo jeszcze nie w optymalnej formie. Isco nie błyszczy,zdażają się nerwowe mecze. Tak słabego Realu nie było cały zeszły sezon.
Totanham natomiast ma potencjał do pierwszej trójki w UK. na 10 wyjazdów 9 razy wygrywał. Mam nadzieję ,że chłopcy zachowają zimną krew, i staną do walki mocno skoncentrowani żądni walki i mądrzy by wykorzystać słabszą dyspozycję przeciwnika. Wtedy będzie 2 ;)
Pozdrawiam.

⛔ 100
 
vodrinker 785

vodrinker

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Napoli
Typ: over 2,5 bramki gospodarzy
Kurs: 2.10
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Już jutro na Etihad Stadium zamelduje się włoskie Napoli. Świetna forma obu ekip w lidze przekonuje do grania overów w meczu, lecz ja myślę że ofensywna gra będzie, ale do jednej bramki. Dlaczego tak myślę? Już tłumacze. Dla Neapolu wizja scudetto rośnie w oczach coraz bardziej, biorąc pod uwagę wpadki Juventusu oraz ogranie Romy na ich stadionie. W najbliższej kolejce szalenie ważne spotkanie w Serie A z Interem, które jest priorytetem. W Neapolu od dawna mówi się, że mistrzostwo było by czymś więcej dla kibiców, klubu i jego władz aniżeli nawet półfinał LM. Więc to czy Napoli wyjdzie z pierwszego czy drugiego miejsca nie ma w ogóle znaczenia. Na ten mecz będzie kilka zmian w składzie neapolitańczyków. Dla potwierdzenia moich słów tutaj fragment dzisiejszego wywiadu z właścicielem Napoli - Aurelio De Laurentiisem.
&quot;City? Myślę, że niektórzy z naszych piłkarzy powinni przesiedzieć na ławce to spotkanie. Czeka nas też spotkanie z Interem i jest ono równie ważne. Może to być dla nas mecz prawie niemożliwy do wygrania, ale czekamy na nich w Neapolu...Będziemy mieli okazję grać w San Paulo, przed naszymi fanami. Zapraszam ich do wypełnienia naszego stadionu. Serie A czy Liga Mistrzów jest priorytetem? Musimy tylko się martwić, że wyjdziemy z naszej grupy w Lidze Mistrzów, nie wygrywając wszystkich naszych gier. Na przykład krytycy po naszej klęsce na Ukrainie bardzo mnie dręczyli. Wydawało się, że stała się tragedia, a przeciwko Szachtar Donieck, przegraliśmy tylko 2:1, co może być ważne dla celu różnicy, w przypadku takiej samej ilości punktów z innym zespołem.
Musimy ocenić wszystko i przyjąć właściwą strategię. Na szczęście, że mam trenera, który jest świetnym strategiem.&quot;

Zmiany w składzie, a do tego styl Napoli, które potrafi się pogubić przy zespołach, które chcą grać i nie pozbywają się piłki oraz forma City, które ostatnio rozgromiło Stoke przemawia za tym, że to będzie festiwal strzelecki, lecz do jednej bramki. Następny mecz City? Z Burnley, a więc City wyjdzie na mecz pierwszym garniturem. Jeśli miałbym stawiać dokładny wynik? 4:1. Nie widzę tu meczu zaciętego typu 2-2, w żadnym wypadku. Polecam typ i pozdrawiam!
⛔ 100
 
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Apoel - B. Dortmund
Typ: Apoel over 3.5 RR
Kurs:
1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:

Na ciezki teren do Nikozji przyjezdza dzisiaj trapiona kontuzjami ekipa z Dortmundu. Obie druzyny w odmiennych nastrojach, Apoel po dwóch ligowych zwyciestwach bedzie podejmowac ranne zwierze jakim z pewnoscia jest druzyna Petera Bosza która po bardzo zacietym meczu przegrala na wlasnym boisku z RB Lipsk.
Ekipa Apoel&#39;u mimo wysokiej porazki w poprzedniej kolejce z Tottenhamem, pokazala sie naprawde z dobrej strony. W pierwszej polowie mieli kilka dogodnych okazji zeby wyjsc na prowadzenie , miedzy innymi strzal w poprzeczke Ivana de Camargo, rowniez fatalna pomylke Llorrisa ktora powinna sie zakonczyc bramka dla gospodarzy.
Druzyna Borussi jesli chce liczyc sie wciaz w walce o faze pucharowa Ligi Mistrzow musi ten mecz wygrac gdyz inny rezultat praktycznie przekresla ich szanse na wyjscie z grupy. Z pewnoscia zaatakuja juz od pierwszej minuty i beda starali jak najszybciej strzelic bramke aby potem kontrolowac przebieg spotkania.
Ja tutaj licze szczegolnie na dobra gre z kontry druzyny Apoelu ktora naprawde swietnie radzila sobie w tym aspekcie gry z druzyna z Londynu kilka tygodni temu co umozliwilo im stworzenie kilka dogodnych sytuacji do strzelelnia gola. Kibicow z Cypru na pewno moze cieszyc powrot do skladu ich najwiekszej gwiazdy czyli Lorenzo Ebecilio ktory z powodu kontuzji zabraklo w poprzednich spotkaniach.
Widze tutaj spokojne pokrycie linii 3.5 RR w tym meczu przez ekipe Apoelu, szczegolnie biorac pod uwage, ze w meczu z Tottenhamem liczba rzutów roznych zatrzymala sie na 5RR.


Powodzenia! ????
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Feyenoord - Szachtar
Typ: 1
Kurs: 3,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kiedy jak nie teraz? Jeżeli Feyenoord chce walczyć w LE to musi dzisiaj wygrać z Szachtarem, który niespodziewanie urwał punkty Napoli, a nawet można powiedzieć, że podbił Neapol. Gospodarze do tej pory przegrali 0:4 z City, oraz 3:1 z Napoli. Dzisiaj mecz, który mogą wygrać, a na własnym stadionie są na pewno mocną drużyną. Kurs jaki jest obecnie na Szachtar 2,17 jest całkiem nie do gry - ta drużyna to żaden gigant, żeby miał wygrywać i podbijać stadiony w Europie, tym bardziej trudny do zdobycia obiekt w Rotterdamie. Nawet w lidze ukraińskiej wyjazdy nie wyglądają jakoś super, po prostu zwycięstwa, ale bez przytupu (tyle, że ta liga to Szachtar, a później długo, długo nic). Jak dla mnie warto tutaj coś dać w stronę gospodarzy, którzy są naprawdę dobrą drużyną, a dzisiaj dobra okazja do tego, żeby zdobyć komplet punktów w europejskich pucharach tego sezonu.
⛔ 100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / MŚ U-17
Godzina 13:30
Spotkanie : Francja : Hiszpania
Typ : obie drużyny strzelą bramkę w 1 połowie
Kurs : 3.85
Bukmacher : Unibet
1/8 finału MŚ młodzików i jeden z ciekawszych pojedynków gdzie młodzi Francuzi podejmują Hiszpanów , obie drużyny dosyć bramkostrzelne i tak Francuzi 7:1 z Kaledonią , 4:0 z Nigerią i na koniec 5:1 z Hondurasem może robić wrażenie , natomiast Hiszpanie porażka z Brazylijczykami 2:1 potem 4:0 z Nigerią i na zakończenie 2:0 z Koreańczykami , dlatego liczę że w dzisiejszym meczu obie drużyny powinny strzelić bramkę , ja zaryzykuję że uda im się ta sztuka już w pierwszej połowie , patrząc na wyniki obu drużyn które wcześniej napisałem rzuca się w oczy to iż obie drużyny szybko potrafią otworzyć wynik - Francuzi już w pierwszej połowie z Kaledonią wygrywali 6:0 z Nigerią 3:0 i z Hondurasem 2:1 co do Hiszpanów to z Brazylią do przerwy 2:1 z Nigerią 3:0 i z Koreą 1:0 tak więc liczę że dziś obie powinny strzelić bramkę w pierwszej części spotkania !
✅ 285
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzina: 19:00
Spotkanie Hapoel Jerusalem- Buducnost Podgorica
Typ:eek:ver 157,5
Kurs: 1,87
Bukmacher: LV bet
Analiza.Na dzisiejszy dzień przygotowałem bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek w Eurocup.Gospodarze tego spotkania bardzo dobrze znany zespół Izraelski rozpocząl rozgrywki w fazie grupowej od wysokiej porażki na wyjeżdzie z
Lietkabelis 86-72.Teraz w pojedynku z Buducnost Podgorica ma szanse na odniesienie zwycięstwa.Goście to jednak solidny zespół z Czarnogóry który w 1 pojedynku w grupie pokoał pewnie na swoim parkiecie Reggiana 82-74.Oba zespoły w ligach w własnym kraju znane są z tego że z ich 8udziałem pada bardzo dużo punktów w meczu.Co potwierdziły pierwsze spotkania w tych ligach.Myśle że zagrają otwartą koszykówke z bardzo dużą ilością rzutów za 3 punkty.A w tym elemencie gry prezentują się naprawde solidnie.Over 157,5 punkta powinien zostać spokojnie osiągnięty.
✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco-Besiktas
Typ: obie strzelą w pierwszej połowie - TAK
Kurs: 4,05
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Witam wszystkich. Dzisiaj rozpoczynamy trzecią kolejkę piłkarskiej Ligi Mistrzów. W jednym z meczów zmierzą się francuskie AS Monaco z tureckim Besiktasem Stambuł. Zapowiada się overowe spotkanie moim zdaniem. Dla Monaco to bardzo ważny mecz, do tej pory tylko jeden punkt wywalczony w Lipsku i porażka na własnym stadionie z Porto. Porażka w tym meczu może bardzo skomplikować ich sytuację w grupie. Dzisiaj od początku muszą ruszyć do ataku i w pierwszej połowie coś strzelić, tacy zawodnicy jak Lemar czy Falcao na pewno wypracują kilka sytuacji i coś powinno wpaść do przerwy. Z drugiej strony rewelacja jak na razie tej edycji LM. Nikt się nie spodziewał że po dwóch meczach Besiktas będzie miał sześć punktów. W obu spotkaniach strzelali po dwie bramki w pierwszej połowie. Grają bardzo skutecznie, potrafią wykorzystać stwarzane sytuacje, a że Monaco traci dość dużo bramek w tym sezonie to liczę że do przerwy obie drużyny strzelą minimum po jednej bramce.
✅ 305
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Real - Tottenham
Typ: over 3.5 gola
Kurs 2.09
Buk Fortuna
Analiza: Dziś kolejne spotkania fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów, ekipa Madryckiego Realu na swoim Santiago Bernabeu podejmowała będzie ekipę Tottenhamu. Gospodarze oczywiście są w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, chociaż ich forma w poprzednich spotkaniach pozostawia bardzo dużo do życzenia, ekipa Realu Madryt potrafi się podnieśc w najmniej spodziewanym momencie, do tego spotkania w Lidze Mistrzów wychodzą im znacznie lepiej aniżeli spotkania ligowe i tak jest już od kilku dobrych sezonów. Gospodarze jak i goście mają identyczny bilans bramkowy oraz taką samą ilośc punktów, jednak to ekipa z Madrytu moim zdaniem po tej 3 serii spotkań będzie samodzielnym liderem, bowiem to ona powinna w tym meczu sięgnać po komplet punktów, Real jest zespołem znacznie bardziej doświadczonym , myślę że zaatakuję od pierwszych minut spotkania żeby pokazać miejsce w szeregu druzynie Tottenhamu, który według mnie gola powinien tutaj strzelić, bowiem gra do przodu i uważam że w tym meczu będzie podobnie, tak więc mój typ to wygrana zespołu gospodarzy gospodarzy oraz dokładny wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji....
⛔ 100
 
P 12

prezesiho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
godz.20.45
Spotkanie Manchester City-SC Napoli
Typ: 1/ +3,5 gola
Kurs:3
Buk: fortuna
W ramach trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Manchester City stanie przed szansą zrobienia dużego kroku w stronę awansu do fazy pucharowej , wystarczy pokonać tylko SC Napoli. Obie drużyny są liderami w swoich ligach. M. City 9 zwycięstw z rzędu bramki 34-4 , Napoli 6 zwycięstw z rzędu bramki 20-4.
Ekipa z City jest bardzo bramkostrzelna a do składu wraca Sergio Aguero , a nie zagra Kompany .
Widziałem gdzieś w wiadomościach że Napoli da odpocząć kilku swoim piłkarzom na mecz z Interem bo liga jest dla nich ważniejsza chcą odbić Juve scudetto. Siła ognia jest po stronie M. City dlatego uważam że typ spoko powinien wejść.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, grupa G
Godzinna: 20:45
Spotkanie: RB Lipsk – FC Porto
Typ: over 3.5
Kurs: 3.30
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Lipsk poczuł już atmosferę i poziom Ligi Mistrzów, na pewno trafienie do takie grupy daje szansę na walkę o awans w swoim debiucie ale trzeba ten mecz wygrać. Widać po ekipie wicemistrza Niemiec że zaczyna łapać swój ofensywny, atrakcyjną styl, znowu zaczynają być szybcy i skuteczni w ataku pokazali to w meczu z Borussia w lidze wygrywając w Dortmundzie 2:3 (swoje sędzia zrobił też zrobił). Nie zagrali także źle w tych dwóch pierwszych starciach Ligi Mistrzów na inaugurację remis 1:1 z Monaco i porażka w Stambule 2:0 gdzie wszystkim gra się ciężko, w obu meczach zabrakło na pewno doświadczenia w grze defensywnej i to będzie problem do końca fazy grupowej Ligi Mistrzów tym bardziej że jak wspomniałem musza odrabiać straty i się otwierać na tyłach a potrafią tych przestrzeni zostawiać całe mnóstwo, ale jak wspomniałem poziom w ataku idzie w górę a nie da się ukryć to był największy atut tej ekipy w poprzednim sezonie, do tego trener nie ma problemów kadrowych. Jestem przekonany że zobaczymy gospodarzy dziś mocno ryzykujących, grających otwartą piłkę. Porto też już nie zachwyca jak przed laty czego dowodem jest porażka 1:3 u siebie z Besiktasem ale w drugiej kolejce sami zrobili niespodziankę ogrywając Monaco 0:3, punktując mistrza Francji w kontrach czyli coś czego dziś też zdecydowanie nie zabraknie. Zresztą Porto to nie jest dla mnie ekipa która na takie tereny jedzie i się broni to nie ich styl gry na pewno nie będą czekać na to co zrobi rywal, który jeśli będzie chciał otwartej gry to na te warunki ekipa z Portugalii przystanie.
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
seniorsiara 161

seniorsiara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAustria Liga Regionalna Central
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Lask Juniors-Sturm Graz (Am)
Typ: Sturm Gram (Am)
Kurs: 2,7
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Liga mistrzów i liga mistrzów ale nie sama liga mistrzów żyje człowiek. Ja dzisiaj odpuszczam i w ofercie wyczajam fajna perełke ktora wedlug mnie mozna śmiało pograć. Liga w Austrii juz ruszyla na dobre a ja celuje w trzeci poziom tych rozgrywek celujac w zwyciestwo gosci. Druzyna Lask jak sama nazwa mowi to zespol bardzo młodziezowy z duzymi co sezonowymi rotacjami w składzie (co rok dochodzi odchodzi duza liczba grajkow najczesciej bardzo mlodych) a co za tym idzie brak zgrania piłkarzy czy tez komunikacji. Dla mnie druzyna gospodarzy przegra to spotkanie po własnych bledach i braku zrozumienia. W tamtym sezonie ledwo unikneła spadku a teraz ma nieciekawa serie i zalicza ostry spadek formy o ktorej szkoda nawet pisac. Druzyna Sturmu zaś jest czesto wspomagana poprzez piłkarzy z pierwszego zespolu ktorzy nie grali pelnych 90min w spotkaniu lub przesiedzieli na ławce cale spotkanie. Wiadomo ze poziom miedzy 3 liga Austrii a Tipico Bundesliga jest bardzo rozbieżny i uwazam ze dzisiaj szale zwyciesta przechyla zawodnicy druzyny gosci z pierwszego skladu Sturmu. Amatorski Sturm zaś odpalił w tym sezonie i nieoczekiwanie zajmuje pozycje vicelidera a przy zwyciestwie w dzisiejszym meczu wskoczy na fotel lidera. W sam Sturm wpompowano ładne pieniażki przed sezonem (mowa o pierwszej druzynie ktora zajmuje pierwsze miejsce w Tipico Bundeslidze) doszedl tez sponsor,skonczyly sie drobne problemy klubu. Przy nakladach finansowych skapło się też druzynie amatorskiej co zaoowocowalo dobra gra i druga pozycja w tabeli.Ja dzisiaj atakuje ten mecz jako singiel. Kurs zacheca, gra gości zacheca no i co pisałem forma Lasku tez daje do myslenia przed tym spotkaniem.
Zostawcie ????????????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godz: 20.45
Spotkanie: Manchester City-SC Napoli
Typ: obie połowy powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,80
Buk: Totolotek
Analiza: Jeden z dzisiejszych szlagierów, tak jak większość idę w tym meczu w bramki, dwie bardzo overowe drużyny, na przeciw siebie staną lider angielskiej Premier League oraz lider włoskiej serie A, oba zespoły kapitalnie weszły w sezon i w prawie każdym meczu są gwarantem overa, jako, że już typy na bramki zostały podane wcześniej postanowiłem zagrać typ, że w obu połowach padnie powyżej 1,5 gola, wydaje mi się, że typ jest bardzo prawdopodobny, buki też widocznie tak uważają, po często kursy na to zdarzenie oscylują w granicach 3-4, a nawet wyżej, tutaj &quot;tylko&quot; skromne 2,8. Jeśli chodzi o zespół angielski to w obecnym sezonie może pochwalić się imponującymi statystykami, na chwilę obecną w rodzimej lidze ugrali 22 pkt notując 7 zwycięstw i 1 remis, bramki 29:4, natomiast w Lidze Mistrzów 6 pkt 2 zwyciestwa i bramki 6:0, natomiast Napoli w swojej lidze wystartowało jeszcze bardziej okazale notując 8 zwycięstw w 8 meczach, bramki 26:5, natomiast w Lidze Mistrzów zdarzyła im się wpadka z Szacharem nawyjezdzie, gdzie ulegili 1:2, w drugim meczu wygrali z Feyenoordem 3:1, mają więc 3 punkty i bramki 4:3. Podsumowując liczę na otwarty footboll jaki oba zxespoły prezentują w tym sezonie i grad bramek do i po przerwie. Powodzenia.
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Szwajcaria National League
Godzina: 19:45
Spotkanie: Kloten - Lugano
Typ: 2 (-1.5 handi)
Kurs: 2.62
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Lugano czyli wicelider gra dzisiaj z czerwoną latarnią i kompletnie nie wiem o co chodzi z tymi kursami. Kloten na 13 kolejek ugrał 2-0-11, bramki 20:41 ostatnie pięć spotkań to porażki w tym 2:9 z liderem czy przeciętniakiem Ambri 5:1. Kompletnie ten zespół się rozsypał, bramki w ostatnich pięciu spotkaniach 6:23 i dzisiaj kolejna ciężka przeprawa można powiedzieć z Goliatem. Lugano ostatnie pięć spotkań to wygrane, bramki 20:7 i pozycja tuż za liderem. Mało tego bardzo dobrze grają na wyjazdach, ostatnie spotkania wygrali 4:1 4:0 i 4:1 bramki poza domem ogólnie 22:12 wyglądają solidnie to mało powiedziane. W klasyfikacji kanadyjskiej mają trzech swoich graczy w pierwszej dziesiątce, Klasen 7 bramek i 7 asyst, Hofmann 10/4 i Burgler 8/7. Kloten natomiast posiada Hollensteina która plasuje się na 33 pozycji z 5/4 i to w zasadzie tyle. Jedyne dwa zwycięstwa które mają zdobyli w domu i pewnie tym sugeruję się bukmacher, ale zrobili to z sąsiadami w ligowej tabeli i to raczej słaby argument. Idę mocno w gości którzy strzelili 24 bramki w ostatnich sześciu spotkaniach, mają masę uzdolnionych graczy, potężną siłę ofensywną, dodatkowo są w gazie i powinni dzisiaj rozbić gospodarzy w pył.
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Węgry, OTP Bank Liga
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Vasas - Haladas
Typ: EH -1 Vasas
Kurs: 3.25
Bukmacher: iFor Bet
Analiza:
Typ ze statystyk dom - wyjazd. Gospodarz 6. miejsce w tabeli, bilans 5-1-5 i bramki 17:21, goście 3-1-7, gole 10:22 i 10 lokata, tuż nad strefą spadku. Ale już diametralną różnicę widać w bilansach jak wyżej. Vasas u siebie 3-1-1 i 9:5, Haladas w gościach 0-0-4 i... 1:9. Cztery mecze wyjazdowe to wyniki 3 razy 0:2 i raz 1:3. Czyli handi pokryte w 100 procentach. Sądzę, że i tym razem tak będzie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie - Feyenoord- Szachtar
Typ: 2/+3.5
Kurs: 5.10

Bukmacher: fortuna

Stawiam na zwycięstwo drużyny z Ukrainy. Feyenoord w ogóle mnie nie przekonuje. Wysokie porażki z Manchesterem City oraz Napoli. Pewnie gospodarze będą chcieli się przełamać, co zwiastuje zacięty mecz. Niemniej Szachtar potrafi grać z kontry, co pokazał w meczu chociażby z Napoli, wygrywając 2:1.
Oba zespoły mają wyraźne luki w obronie oraz mocne linie ofensywne. Szachtar w lidze potrafił stracić po dwie bramki z takimi drużynami jak Połtawa czy Mariupol. Feyenoord z kolei przegrywa mecz z Bredą 0:2, by potem na wyjeździe wygrać z AZ Alkmaar 0:4.

Podsumowując- myślę, że jest spora szansa na mocny over i jednocześnie zwycięstwo drużyny z Doniecka w dzisiejszym meczu.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - LM
Godzina: 20:30
Spotkanie: Oostende - Besiktas
Typ: 1 polowa/koniec // 2/2
Kurs: 2,44
Bukmacher:
fortuna

Witam,
Oczywiście dziś dzień LM, a ja jako fan piłkarski uciekam sie koszykówki :p
Dla mnie typ oczywisty, niewyobrazam sobie innego rezultatu niż wygrana Turków.
Gospodarze nadzwyczaj dobrze spisują się z poczatkiem sezonu. Ostatnio w LM zaskakująca z Bonnem, w lidze ograli Spirou, więc dyspozycja zadswalajaca.
Dzis jednak na przeciw drużyna która przewyższa Belgow o klasę. Dyspozycja dnia jak zawsze istotna, jednak jeśli nić dziwnego się nie wydarzy to gracze Besiktasu spokojnie powinni wygrać to spotkanie. Tymbardziej że rozegrali pierwszy mecz w LM z Avellino, a ostatnio po dogrywce w lidze tureckiej z ekipa Yesilgiresun.
Wydaję mi się że wszystko co najlepsze pokażą w dzisiejszym spotkaniu, 3 porażki z rzędu z bądź co bądź przecietnymi drużynami, nie przystoja potentatowi z Turcji.
Idę trochę dalej, liczę na kontrolę od pierwszej do ostatniej minuty spotkania, stad ten typ i przekonanie jego powodzenie.
POWODZENIA ????
✅ 144
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom