>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.10.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Napoli
Typ: Napoli zdobędą bramkę w obydwu połowach
Kurs: 4,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Obydwie drużyny są w niesamowitej formie. Manchester City strzela ogromną liczbę goli, a Napoli też ma się czym pochwalić. Wobec tego jest duża szansa na to, że zobaczymy tu sporo goli. Manchester City choć mnóstwo goli strzela, to z ich obroną bywa różnie. W ostatnim meczu Manchester City stracił dwa gole ze Stoke. Stoke strzeliło im po golu w obydwu połowach. Napoli w Serie A mają najwięcej strzelonych goli ze wszyskich drużyn. W ośmiu meczach zdobyli ich aż 26, co w tej lidze jest imponującym wynikiem. Mecz z Manchesterem City będzie wyglądać tak, że to gospodarze powinni atakować, a goście skupią się na wykorzystaniu ich błędów i szybkich kontratakach. W tym Napoli jest świetne i widzę duże szanse na to, że strzelą w obydwu połowach. Stoke strzeliło Manchesterowi w obu połowach, to dużo lepsze Napoli też może.
⛔ 100
 
arson 16

arson

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwajcaria, Swiss League
Godzina: 20:00
Spotkanie: La Chaux-de-Fonds - Biasca
Typ: La Chaux-de-Fonds wygra pierwszą tercję

Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Koledzy wyżej ubiegli mnie z typem na Porto(choć bardziej bym się tu chylił ku x2) więc wybrałem na dziś całkiem inne spotkanie z dość szerokiej wtorkowej oferty.
Drużyna gospodarzy od kilku lat czołówka drugiej ligi szwajcarskiej, co roku grają w Play-off o awans, niestety nie udaję się awansować. Bardzo mocni na swojej tafli - w tamtym roku 24 mecze 18 zwycięstw i tylko 6 porażek z czego 3 po dogrywce. W tym roku jak dotąd 5 meczy u siebie 3 zwycięstwa 2 porażki z tego obie z czołowymi drużynami takimi jak Rapperswil(murowany pretendent do awansu) czy również mocne Olten.
Goście dopiero drugi sezon w tej lidze po awansie w 2016 roku. Poziom kilka razy niższy, przy drużynie La Chaux-de-Fonds wyglądają jak zwykły toi-toi .Ostatnia lokata 9 meczy 7 porażek i 2 zwycięstwa - w tamtym roku zakończyli sezon na przed ostatnim miejscu z wyjazdowym bilansem 24 mecze 5 zwycięstw i 19 porażek.
I na koniec historia bezpośrednich spotkań :
Biasca - La Chaux-de-Fonds 1:3 24.01.2017
La Chaux-de-Fonds - Biasca 7:2 20.12.2016
Biasca - La Chaux-de-Fonds 2:3 ET 28.10.2016
La Chaux-de-Fonds - Biasca 6:1 13.09.2016
Podsumowując, myślę, że gospodarze od pierwszej minuty przycisną przeciwnika i będą prowadzić już po kilkunastu minutach. Stawiam na 1:0 lub 2:0 w pierwszej tercji.
POWODZENIA!!!
✅ 65
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Maribor - Liverpool
Typ:
suma rzutów rożnych - over 9,5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiejsza oferta meczowa jest bardzo szeroka, ja zagram dość bezpiecznie, bo na rzuty rożne w meczu, gdzie Liverpool ma obowiązek wygrać, po dwóch słabych meczach z Sevillą i Spartakiem.
Maribor to drużyna, która prezentuje nudny dla oka styl gry - ich wyniki w lidze są zazwyczaj bardzo underowe, często remisują, a kibice zgromadzeni na trybunach mogą oglądać maksymalnie 1-2 gole w meczu. Natomiast Liverpool to drużyna, która ma ogromny potencjał ofensywny, ale także nie przekłada się to na dużą ilość bramek, tym bardziej jeśli dodamy prawdopodobna absencje Sadio Mane. Jednak nie o gole tutaj chodzi, a o rzuty rożne, które mogą się pojawić w każdej minucie meczu i nawet po 2-3 w ciągu kilkudziesięciu sekund. Liverpool będzie w tym meczu atakować podobnie jak ze Spartakiem, gdzie zabrakło tylko i aż skuteczności, w tamtym meczu było tylko 7 rzutów rożnych (5 Liverpoolu / 2 Spartaka), ale wynikało to głównie ze skutecznej gry defensywnej Spartaka + szczęścia.
Dzisiaj przewiduje minimum 7-8 rzutów rożnych gości z Anfield, oraz 2-3 rożne Mariboru, który także będzie mieć swoje sytuacje.
Pomogłem? Zapropsuj!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni, singiel: Cali (Kolumbia), ziemna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Luis Valero - Federico Coria
Typ: handicap 1 (+1.5)
Kurs: 3,34
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie tenisowe 1 rundy na turnieju challengerowym w Cali. Zdecydowanym faworytem tutaj jest Argentyńczyk Coria, który pod każdym względem przewyższa swego dzisiejszego rywala, tak pod względem rankingu ATP jak i umiejętności i doświadczenia na korcie. Ja jednak widzę tutaj to spotkanie nieco inaczej. Nie twierdzę, że Coria nie wygra tego pojedynku ale myślę, że pomęczy się bardziej niż wskazywałyby na to kursy. Luis Valero to zawodnik gospodarzy, któremu na ten turniej przyznano dziką kartę i zna te korty jak własną kieszeń, bo na co dzień mieszka tutaj oraz trenuje właśnie w Cali. Jest to młody 21-letni zawodnik i z pewnością takich umiejętności i doświadczenia na korcie jak jego rywal nie ma ale jednak gra przed własną publicznością wyzwala coś takiego, że chce się pokazać z jak najlepszej strony i bez wątpienia Valero będzie dziś walczył o każdą piłkę aby zaprezentować się jak najlepiej i napsuć jak najwięcej krwi faworytowi tego spotkania. O to, żeby Luis wygrał całe spotkanie będzie trudno ale myślę, że jest w stanie jak najbardziej urwać seta rywalowi, tym bardziej, że jest to spotkanie 1 rundy i Coria może nieco zlekceważyć rywala sądząc, że mecz wygra się łatwo i bez większego wysiłku. To może być zgubne dla niego i jeśli tak do tego spotkania podejdzie to typ jak najbardziej w zasięgu. Coria grał tutaj w tamtym roku i doszedł do półfinału. W swoim pierwszym spotkaniu pokonał Meksykanina Gomeza 2-1 (3-6 , 7-5 , 7-5), potem w 2 rundzie wygrał z Ekwadorczykiem Gomezem 2-1 (1-6 , 6-3 , 7-6), w ćwierćfinale ograł Chilijczyka Barriosa 2-0 (6-3 , 6-3) i w półfinale doznał porażki z Dominikańczykiem Estrellą 0-2 ( 3-6 , 2-6). Zaliczył tutaj jeszcze jeden udział w turnieju w roku 2013 ale szybko odpadł w 1 rundzie przegrywając z Brazylijczykiem Kirche 1-2 (7-6 , 4-6 , 3-6). W tym spotkaniu Valero ciężko będzie miał ograć Federico ale myślę, że urwać seta jest w stanie tym bardziej, że patrząc na udział w tym turnieju Cori w tamtym roku, to zawodnik ten długo wchodził w mecz przegrywając w pierwszych dwóch rundach pierwszego seta i dopiero potem wygrywając całe spotkanie. Valero gra u siebie, korty zna doskonale i z pewnością powalczy dzisiaj z całych sił i wierzę, że tego jednego seta wygra.
⛔ 100
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godz: 20.45
Spotkanie: Maribor - Liverpool
Typ: suma rzutów rożnych - over 11.5
Kurs: 2,70
Buk: Totolotek
Analiza:
Podobnie jak kolega kilka postów wyżej gram w tym meczu na ilość rzutów rożnych. Liverpool zajmuje aktualnie drugą pozycję w tabeli, ale tuż za plecami ma drużyny Mariboru i Spartaku. Na pewno powalczą w tym meczu o zwycięstwo i powinno się to udać. Myślę, że od początku meczu goście się otworzą i będą grali ofensywnie, a przy takiej grze zazwyczaj nabijane jest sporo rożnych. Maribor też powinien mieć kilka rożnych, chcą pokazać się z dobrej strony w fazie grupowej i myślę, że nie będą murować bramki. Ze Spartakiem nabili 7 rożnych, z Sevillą 4. Liverpool 5 rożnych ze Spartakiem i 10 z Sevillą. Liczby mówią same za siebie. Myślę, że im dłużej będzie utrzymywał się wynik bezbramkowy tym większa szansa na powodzenie typu.
Podusmowując: Liverpool chce w końcu zgarnąć komplet punktów i będzie tu napierał na gospodarzy od początku spotkania. Myślę, że sami nabiją około 8 rożnych lub więcej. Maribor również ma szybkie skrzydła i powinien nabić te 4-5 rożnych. Statystki, styl gry obu drużyn- wszystko to wskazuje na to, że zobaczymy dużą liczbę rzutów rożnych.
Polecam też grać over 6.5 rzutów rożnych gości.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Maribor - Liverpool
Typ: ht/ft Liverpool/Liverpool
Kurs: 1,51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zespół Mariboru podejmuje dziś Liverpool, który dotychczas 2 razy zremisował, z Sevillą 3-3 oraz Spartakiem w Moskwie 1-1.
Mimo olbrzymiej przewagi nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.
Myślę, że w dzisiejszym meczu przewaga będzie przygniatająca i szybko strzelą gola.
Co prawda grali ciężko mecz 3 dni temu z United (niezły mecz, spora przewaga) i nie gra Mane ,ale myślę, że różnica klas będzie znacząca.
Branik do 88 minuty przegrywał u siebie z Moskwą, ostatecznie remisując 1-1 po bramce Bohara oraz wysoko przegrał z Sevillą, przegrywając już do przerwy 0-2.
Liczę na podobny scenariusz dzisiaj o 20:45. Liverpool traci 2pkt do liderującej Sevilli, która nie będzie miała lekko Moskwie, być może nadarzy się szansa dogonienia rywala.
Mimo meczu na wyjeździe, to z takimi rywalami powinni nie mieć najmniejszych problemów.
✅ 51
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
klimat1g 32

klimat1g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Algieria 1 Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: MC Oran - MC Alger
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz Algierskiej ligi w którym w 8 ostatnich meczów padał remis bramkowy bądź nie.
Uważam że dzisiaj ta seria się zakończy i zobaczymy co najmniej 3 bramki.
Mecz za niespełna 20 minut więc temu kto trafi na mój typ polecam zagrać.
Na takim poziomie rozgrywek taki kurs na 3 bramki w meczu jest zdecydowanie przesadzony.
Skuteczność moich typów dnia 100%
Pozdrawiam
⛔ 100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wimbledon - Rotherham
Typ: 2
Kurs: 2.45
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam ????
Na poczatku chcialem wrzuc tym z 2 brazylii pomiedzy guarani a Abc na 2 aczkolwiek kursy zbyt mocno ida w gore na gosci, wiec podaje typ o wiele bezpieczniejszy ????
Do rzeczy wimbledon z rotherham grali ze soba 4 razy i 4 razy zwyciezala druzyna ROTHERHAM.
3 razy bylo 1:0 i 1 raz 2:1
W tym sezonie dzisiejsi gospodarze graja beznadziejnie na 13 meczy tylko 12 pkt bramki 6:14 :-o
Goscie natomiast solidna 4 pozycja w tabeli 24 pkt i 24:13 w bramkach
Mysle ze forma w tym sezonie jak i h2h miedzy tymi druzynami swiadczy o tym ze ROTHERHAM gladko ogra Wimbledon.
Jakby mial obstawiac Dw to byloby to 0:1 lub 0:2
Powodzenia
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Tottenham
Typ: Remis albo Wygra Tottenham - X2
Kurs: 2.3
Bukmacher: forbet
Analiza:

Moim zdaniem typ bardzo prawdopodobny. Real i stadion Santiago Bernabeu działa na inne zespoły jak płachta na byka... wszyscy piłkarze gości wtenczas wykrzesują z siebie maksymalne jednostki sił. Wiemy dobrze , że Tottenham fizycznie jest w czołówce na tle innych zespołów.. jutro Real nie będzie miał na pewno z górki... Tottenham to zespół waleczny i potrafiący grać szybko w piłkę.. myślę , że Real przy dobrze spisującej się ostatnio defensywie Tottenhamu będzie miał duży problem z rozwinięciem skrzydeł.. myślę , że Pochettino wziął pod uwagę rozgrywających Realu Modricia i Isco i na pewno szykuje dla nich nie miłą niespodziankę w postaci mocnej obrony... Real ostatnimi czasy wpadł w jakąś zadyszkę... świadczy o tym chociażby przegrana z Betisem u siebie.. myślę , że to nie był wypadek przy pracy tylko jest coś na rzeczy , piłkarze z Realu grają ostatnimi czasy bardzo dużo być może to zmęczenie... dlatego myślę , że remis jest prawdopodobny... pamiętajmy , że dla Tottenhamu nie gra dzisiaj Alli a on robi ogromną różnicę w polu Kogutów... Wejdzie? Daj reputkę!
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - League One
Godz: 20:45
Spotkanie: Shrewsbury Town F.C. - Bristol Rovers F.C.
Typ: Shrewsbury Town F.C.
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do angielskiej League One gdzie odbywa się 14 seria gier.
W bardzo ciekawym spotkaniu na New Meadow zmierzą się ze sobą miejscowe Shrewsbury Town Football Club a w gości przyjedzie drużyna Bristol Rovers Football Club.
Shrewsbury Town F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 13 meczach 31 punktów co daje obecnie pozycję wicelidera League One natomiast Bristol Rovers F.C. plasuje się na 13 pozycji w tabeli ligowej zdobywając 18 oczek w swoich 13 spotkaniach tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie na swoim terenie 5 zwycięstw oraz remis i bilans bramek 9-3 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 10-12.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy i kurs wystawiony przez bukmacherów na to spotkanie biorę w ciemno bo według mnie to spora promocja gdyż Shrewsbury Town F.C. w tym sezonie jest jedną z najlepszych zespołów w lidze do tego potrafi grać u siebie z tym gościem a goście na wyjazdach w tym sezonie tracą sporo goli i nie grają najlepiej w delegacjach czyli wszystko wskazuje na to że gospodarze powinni wygrać to spotkanie na swoim New Meadow.
✅ 114
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Tottenham
Godzina: 20:45
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,47
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam, czas na kolejne wielkie emocje związane z Ligą Mistrzów. Przed nami już 3 kolejka a więc półmetek...
Real Madryt na Santiago Bernabeu podejmuje Tottenham Hotspur, oczywiście faworytem są gospodarze i to nie ulega wątpliwości mimo, że ostatnie wyniki Realu są takie nijakie ale... te wyniki są w lidze Hiszpańskiej, natomiast w lidze mistrzów grają już bez zarzutów - 2 mecze = 2 wygrane ( 3:0 z APOEL i 3:1 z Dortmund na wyjeździe).
Tottenham także póki co prezentuje się doskonale w lidze mistrzów, także 2 mecze = 2 wygrane i w takich samych stosunkach czyli 3:0 z APOEL i 3:1 z Dortmundem tyle, że u siebie.
Dzisiaj Real lekko osłabiony brakiem takich piłkarzy jak G. Bale, D. Carvajal, M. Kovacic ale Tottenham także ma braki w swoim składzie. W dalszym ciągu brakuje D. Alliego, który pauzuje ostatni mecz za czerwoną kartkę z poprzedniego sezonu następnie B. Davies, E. Lamela oraz niewiadoma V. Wanyama.
Reasumując, w Tottenhamie wszyscy liczą na H. Kane, obok niego jest w świetnej formie Eriksen ale czy to wystarczy na Real? Wątpię. Na pewno na bramkę Tottki stać ale Real i Ronaldo na pewno są podrażnieni tym nieudanym meczem z Getafe... Myślę, że sobie jak i kibicom będą chcieli zrekompensować świetnym meczem w lidze mistrzów.
Powodzenia i miłego oglądania
⛔ 100
 
Z 52

zelaznytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Napoli
Typ: Manchester win 1 połowa
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betclic

Liga mistrzów cudowna liga mistrzów, dzisiaj zmierzą się nie wątpliwie dwie mocne drużyny świata, Napoli przodownik Serie A grają szybko i ofensywnie, są groźni i bramkostrzelni, Manchester ? Grają jeszcze lepiej z przynajmniej w teorii lepszymi drużynami, nastawienie na ten mecz? Wygrać bez ogródek, morale gospodarzy są bardzo dobre, czują się mocni, z różnych źródeł wynika że Napoli nie zagra w pełni najmocniejszym składem, za punkt najważniejszy postawili sobie Serie A gdzie niedługo zmierzą się z Interem, Guardiola w wywiadzie zdaję się być wyważony, nie sądzę by tutaj wpadały takie overy jakie niektórzy przewidują, myślę raczej że to będzie 2:0, dobry kurs, myślę że warty zaryzykowania, warto też zaznaczyć że w dzień dzisiejszy jest cała masa innych meczy które naprawdę wyglądają ciekawie i aż proszą się o analizę, myślę że warto dołączyć do tego typu jeszcze jeden i zagrać poważniej.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
awskilebi 28

awskilebi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco-Besiktas
Typ: 1/-3.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: eFortuna
Analiza :

Dzisiaj moze dosc ryzykownie aczkolwiek nie bez szans. Uwazam ze Monaco wygra z Besiktasem a w meczu nie padnie wiecej niz 3.5 bramki.
Gospodarze na pewno maja duzo do udowodnienia, rewelacja rozgrywek LM z poprzedniego roku jak na razie z jednym punktem po dwoch meczach, w lidze francuskiej rowniez idzie im gorzej niz w poprzednim sezonie. Mysle, ze to dobry moment na przelamanie sie I wskoczenie na wysoki poziom.
Co do gosci jak na razie rewelacja tegorocznych rozgrywek. Besiktas zgarnal komplet punktow po dwoch spotkaniach I jest na szczycie swojej grupy. Wiemy jednak ze Turcy jakas potega nie sa I w koncu predzej czy pozniej sie potkna. Nie uwazam zeby zdolali oni zdobyc komplet punktow po polowie meczy grupowych dlatego dzis wypatruje porazki Besiktasu.
Tegoroczna rewelacja kontra poprzednioroczna rewelacja uwazam ze to Monaco w koncu odpali swoj potencjal I wygra z Besiktasem. Nie spodziewam sie jednak specjalnie wielu bramek, bo watpie zeby Monaco od razu wygralo z wielka przewaga.
Z fartem ;)

⛔ 100
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie:FC Spartak Moskwa - FC Sevilla
Typ: Sevilla over 5,5 Rzutów roznych
Kurs: 1.93
Bukmacher: unibet
ANALIZA:
Witam
Dzis kolejna bardzo ciekawa kolejka LM!
Na stadionie Otkrytiye Arena w Moskwie zmierza sie gospodarz Spartak z FC Sevilla !
W grupie LM Sevilla z 1 wygrana i 1 remisem prowadzi , Spartak natomiast z 2 remisami zajmuje 3 miejsce !
Spartak Moskwa w Rosyjskiej Premier Liga zajmuje obecnie 5 miejsce z dorobkiem 20 punktów.W 13 meczach zdołal wygrać 5 razy tyle samo remisując i 3 razy przegrywajac ! ich bilans bramkowy to 20:15!
sevilla w LaLiga zajmuje również 5 pozycję z dorobkiem 16 punktow.W 8 meczach drużyna Sevilli potrafiła wygrać aż 5 razy tylko raz remisujac i 2 razy przegrywajac!
Dziś drużynę z Hiszpani czeka bardzo trudne starcie - podów to Moskwa - bardzo cieżki teren doskonale przekonał się ostatnio Liverpool który bił głową w mur przy okazji pokazując swoją fatalną skutecznosć !
Dziś ponownie liczę na to samo liczę , ze sevlilla wygra lecz w bardzo trudnych okolicznosciach na pewno od pierwszych minut będzie atakować co na pewno przyniesie sporo rzutów rożnych z ich strony !
POWODZENIA !
✅ 93
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Dania , Santander Cup
Godzina: 18:30
Spotkanie: Ribe-Esbjerg vs Tonder
Typ: Ribe-Esbjerg -5,5 handi
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzis oprocz LM nie ma zadnych ciekawszych meczow z pilki noznej, wiec wybralem mecz 1/4 Santander Cup w Danii.
W 1/8 Tonder sprawil niespodzianke eliminujac Bjeringo/Silkenborg - teraz mysle , ze nie bedzie sensacji. Tonder to najslabszy zespol ligi dunskiej. Na wyjazdach prezentuje sie szczegolnie kiepsko.
Ribe ostatnio zanotowal dwie porazki z rzedu , w tym jedna u siebie ostatnio. Zazwyczaj graja w swojej hali bardzo dobrze , przciwstawiajac sie zespolom lepszym ,a podobne do Tonder np.Skandenborg potrafią rozbic .
Dzis powinni pokryc handi i poprawic sobie humory tym meczem.
⛔ 100
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Maribor-Liverpool
Typ: rzuty rożne handicap azjatycki Liverpool(-2.25)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Po krótkiej przerwie wraca Liga Mistrzów. Na dzisiaj wybrałem mecz Mariboru z Liverpoolem. Goście muszą dzisiaj po prostu wygrać. Narazie nie najlepiej zaczęli po 2 meczach 2 pkt. Myślę, że będą chcieli powalczyć o pierwsze miejsce w grupie, a do tego potrzebują wygrywać resztę meczy. Dzisiaj grają z teoretycznie najsłabszym przeciwnikiem w grupie i można spodziewać się ataku od pierwszej minuty. Maribor raczej będzie się bronił w 11, a Liverpool będzie nacierał z kolejnymi atakami. Jeżeli nie zdobędą szybko bramki to gra gości może wyglądać jak walenie głową w mur. Ale takie coś może tylko sprzyjać naszemu typowi. Podobna sytuacja była w meczu Liverpoolu ze Spartakiem, tam w rożnych było 5:2. Taki wynik nam wystarczy, ale uważam, że są w stanie wykręcić zdecydowanie lepszą liczbę. Powodzenia
✅ 75
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Napoli
Typ: 1 i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Dziś odbędzie się bardzo ważny mecz dla Napoli. Obie drużyny mają ogromny potencjał w ofensywie, obie są liderami w swoich ligach. Wydaje mi się jednak, iż to MC wygra ten mecz. Pepe potrafi grać z drużynami pokroju Napoli. Mecz arcyciekawy Napoli musi grac o zwycięstwo a to otworzy drogę do bramki zawodnikom MC. Wyniki świadczą, iż MC jest w lepszej formie. Dodatkowo MC jest gospodarzem co ostatecznie może zadecydować o zwycięstwie angielskiej drużyny.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Besiktas
Typ: powyżej 4,5 żółtych kartek
Kurs: 1,9
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Bardzo ważny mecz dla układu tabeli w grupie G. Niespodziewanie po dwóch kolejkach na pierwszym miejscu zespół turecki natomiast gospodarze na ostatnim.
Dla Monaco to jakby mecz o życie aby zachować jeszcze szanse na awans, porażka lub remis mocno mogą skomplikować ich sytuację. Z kolei dla gości priorytetem zapewne będzie nie przegrać dzisiejszego meczu wywieźć z księstwa co najmniej punkt.
Powinno być dzisiaj dużo twardej gry, sporo spięć między piłkarzami i co za tym idzie parę kartek.
Do tej pory w dwóch meczach z udziałem gospodarzy ta linia została pokryta: z Lipskiem 5 żk, z Porto 7 żk. Co do meczów Besiktasu co dziwne, znając wybuchowy charakter tureckich drużyn to na razie w ich meczach zobaczyliśmy mało kartek, bo tylko 3 w meczu z Porto i 4 z Lipskiem.
Dzisiaj jednak liczę, że to Turcy mocno przyczynią się do trafienia tego typu.
⛔ 100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - English Open 2017
Godzina: 21:00 CET
Spotkanie:
Neil Robertson - Billy Joe Castle
Typ: Billy Joe Castle (+2.5)
Kurs: 2,04
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Castle debiutuje w tym sezonie w zawodowym tourze, ale już zdążył się pokazać z dobrej strony. Początki były trudne, ale ostatnio wyraźnie podniósł swój poziom. Najpierw bardzo wyrównany i pechowo przegrany dopiero w deciderze (5-6) mecz z Waldenen w kwalach IC. Powetował sobie to parę dni później zaliczając 2 cenne zwycięstwa w European Masters, na rozkładzie kolejno Gould (4-3) i Mehta (4-3), potknął się dopiero w 3 rundzie na Cao (3-4). Robbo gra w tym sezonie w kratkę, albo słabo. Ostatnio zaliczył dziwną i kompromitującą wtopę z Tottenem (2-5) w kwalach IC i był to pokaz dużej nieudolności, bo prowadził 2-0. Dla Tottena była to pierwsza wygrana w tourze, Castle już jest na wyższym poziomie więc liczę że też się postawi, a krótki dystans meczu może nawet zrodzić kolejną sensację. Dobre momentum jest przy Angliku, na 2 frejmy powinno wystarczyć.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Spartak Moskwa - Sevilla
Typ: Spartak Moskwa wygra 1 lub 2 połowę
Kurs: 2.20
Bukmacher: ForBet
Analiza :

Oprócz meczów Ligi Mistrzów to nie ma nic ciekawego na dzisiaj więc trzeba coś wybrać właśnie z tego i dlatego wybrałem jeden z osmiu meczów jakim jest mecz pomiędzy Spartakiem a Sevillą . Pierwszą myśl jaką miałem to postawić na kartki pow. 4,5 ale po namyśle poszedłem dalej i postanowiłem postawić , że Spartak wygra dowolną połowę meczu . Swój wybór opieram na przeczuciu i trochę statystyk . Trudny teren jakim jest Moskwa , tutaj wszystko jest możliwe , Rosyjski klimat o tej porze roku może nie jest jeszcze tak zimno ale napewno temperatura jest niższa niż w Hiszpanii i to może mieć jakiś wpływ na jakość gry drużyny z Sewilli , przyzwyczajeni do większych temperatur lepiej im się gra . Drużyna z Moskwy bardzo dobrze radzi sobie w lidze są obecnie na 5 miejscu z bilansem 5-5-3 strzelają sporo ale i też sporo tracą a bilans bramkowy to 20 do 18 . Jak dotąd w tej edycji Ligi Mistrzów mają 2 remisy jeden u siebie z Liverpoolem i jeden na wyjeździe z Mariborem . Sevilla nie strzela dużo bramek ale też nie traci ich dużo i też sądzę , że i dzis nie padnie ich wiele . Myślę , że u siebie Spartak jest w stanie wygrać minimum jedną połowę jeśli pokażą się z dobrej strony to kto wie może i mecz . Powodzenia !!! ⚽⚽⚽
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom