>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.11.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Indie, ISL
Godzina: 14:30
Spotkanie: Atletico de Kolkata - North East United
Typ: Poniżej 1.5 gola
Kurs: 2.94
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Oba zespoły na pozór dzieli sporo: Atletico w środku tabeli, North East na końcu. Ale: w lidze indyjskiej gra 8 zespołów, więc tak naprawdę dzielą je 4 miejsca. North East nie wygrał od 5 meczów, 4 ostatnie przegrał, wszystkie minimalnie - różnicą jednej bramki. 2 z nich zakończyły się 0:1. Tak też zakończyły się 2 ostatnie mecze tych ekip na boisku w Kalkucie: rok temu wygrali goście, dwa lata temu gospodarze. W meczach między sobą, z wyjątkiem jednego przypadku, obie drużyny oddają po 3-4 celne strzały. Kto pierwszy strzeli, będzie bronił zwycięstwa. Jeśli je dowiezie do końca, typ wchodzi.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - World Tour Finals, Londyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Raonic - Thiem
Typ: Thiem +1.5 seta
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie będę podważać tego, że Kanadyjczyk jest faworytem i prezentuje się dużo bardziej regularnie. Niemniej, obaj jeszcze walczą o awans i Dominik się po jednym przełamaniu w secie nie położy. Nie jest przecież tak, że albo Raonic, albo żaden z nich. Została już słusznie zauważona bardzo dobra gra Austriaka w pierwszych partiach i to też może wykorzystać. Ciężko jest przejść obok takiego kursu, na wygranie de facto jednego seta, gdy mamy taką nawałnicę typów w kierunku Raonica. To może być bardzo emocjonujący mecz i jeśli Thiem wejdzie na swój wysoki poziom, powinno być przynajmniej close game. Jest value.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NCAA
Godzina: 23:00
Spotkanie: UCF Knights - Mississippi St.
Typ: 2 (-5 AH)
Kurs: 1,91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Próbujemy kosza uniwersyteckiego. Po pierwsze, grają na neutralnym terenie, więć Knights nie mają przewagi własnego parkietu. Po drugie i chyba najważniejsze - Knights bez bodaj najważniejszego zawodnika A.J. Davisa. Nie mamy żadnego meczu H2H, żeby porównać. W tym sezonie oba zespoły wygrały w pierwszym spotkaniu. Warto więc spojrzeć na wyniki ostatniego sezonu. Knights bilans 12-18, a Missisipi 14-16. Kursy już poleciały na Pinku, ale do wieczora spadną pewnie jeszcze trochę. IMO bardzo fajny typ.
⛔100
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP World Tour Finals
Godzina: 15:10
Spotkanie: Djokovic N. - Goffin D.
Typ: Djokovic 2:0
Kurs: 1.44
Bukmacher: sportinbet
Analiza:
siema, bardzo szybko bo mecza za okolo 15/20 minut z uwagi na spóźnienie.
Proponuję na dziś wygraną Serba w 2 setach. Tutaj mecz będzie bez większej historii. Belg przyjechał po kase wyjdzie na kort zgarnie kase i pojedzie. Serb po 2 wygranych na pewno zyskał trochę pewności siebie, dziś zagra bez presjii i jest w tym meczu faworytem. Djokovic nie kalkuje on gra przeważnie na maksa lubi wygrywać i dzis nie widze innej opcjii. Kurs moze nie powala ale do podbicia ako, moim zdaniem lokata. Jesli chodzi o ich h2h to djoko na 6 spotkan wygral 5 i raz przegral w tym roku ale byl to mecz na kortach trawiastych gdzie Djoko w tym roku poprostu gral źle. Goffin w moim odczucie nie ma tutaj żadnych argumentów aby ugrać chociaż jednego seta. Każdy pkt będzie musial mozolonie wybiegać, jego serwis nie zrobi tutaj kompletnie różnicy i Belg już przy swoim podaniu będzie musial się mega wysilić. Mam nadzieje ze zobaczymy fajne widowisko ale wynik dla mnie jest tutaj przesądzony ????
✅44
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Rumunia Puchar
Godzina: 19:30
Spotkanie: Astra - Din. Bucharest
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.73
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam i z miejsca przepraszam za wczorajszą wtopę z Maccabi U19, mecz śledziłem powinni byli wygrać... może sta tak duży kurs na nich bo o czymś nie wiedziałem o czym wiedzili bukmacherzy.... ale stało sie :/

Dzisiaj bezpieczniej... bynajmniej w mojej opinii nie dość że to puchar to grają ze sobą bardzo ,,dziwne&quot; zespoły. Dlaczego dziwne ? bo w tym momencie nie można po prostu powiedzieć kto jest lepszy... każda z tych drużyn gra w kratkę w szczególności Astra od której powinno się wymagać znacznie wiecej, zaś Din Bucharest zaczeło dość fajnie jak na nich.
Oba zespoły tracą i strzelają... wystarczy popatrzeć w h2h żeby się przekonać skad pomysł zagrania na bramki dla obu drużyn.
wiec tak na ostatnie 10 meczy Astry u siebie tylko 3 razy oba zespoły nie trafiały, zaś wyjazdy Din. Bucharest 10 meczy i tylko 1 raz wynik 0-0 z Cluj, ale to było bardzo dawno ????
Druga sprawa że jest to spotkanie pucharowe, jak wiadomo do takich spotkań podchodzi się różnie, żeby nie powiedzieć że czasem, testuje sie nowe ustawienia czy nowych piłkarzy wyciąganych z zaplecza drużyny... co też powoduje brak zgrania i możliwość stracenia bramki.
Kurs nie wielki, ale można z czymś połączyć....
Proponuje też over 2.5 i obie strzelą kursy około 2.25
✅73
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: SKA St. Petersburg - Yekaterinburg
Typ: 1 (-2,5 handicap)
Kurs: 1,71
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Na dzisiaj szukałem czegoś ciekawego i chyba znalazłem.
Pod lupe wziąłem spotkanie rosyjskiego hokeja.
Zespół z St. Petersburga podejmie zespół Yekaterinburg. Patrząc na miejsca zajmowane do tej pory zmierzy sie lider zachodniej konfederacji z 13 zespołem konfederacji wschodniej. Oba zespoły dzieli przepaść, St petersburg w ostatnich meczach u siebie spisuje sie znakomicie. Zdobywają mnustwo bramek przy czym tracą niewiele.
Jeśli chodzi o zespół Yekaterinburgu to jest zupełnie odwrotnie jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Zawodnicy tracą bardzo dużo bramek przy czym zdowbywają strasznie mało trafień.
Myślę, że handicap 2,5 bramki po takim kursie jest zdecydowanie propozycją wartą zagrania dzisiaj tego zdarzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Norwegia, Get-ligaen
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sparta Sarpsborg - Stjernen Hockey
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo długo dzisiaj myślałem nad typami ale ciężko mi coś było wyłapać, jednak zdecydowałem się ostatecznie na ten typ z najwyższej klasy rozgrywkowej norweskiego hokeja. Tabela wygląda tak

Wyżej w tabeli są goście, chociaż od miejsca 5 do 8 jest niewielka różnica punktowa i w ciągu sezonu jeszcze napewno wiele się zmieni. U siebie Sarpsborg gra dość stabilnie zajmując pod tym względem 3 miejsce w tabeli z bilansem 5 wygranych, 3 porażek i 1 porażki po dogrywce. Stjernen z kolei na wyjazdach gra dobrze, o wiele lepiej niż na własnym lodowisku i zanotowali jak dotąd 6 wygranych i 3 porażki. Oba zespoły zagrają dzisiaj w swoich najmocniejszych składach. Jedynymi nieobecnymi na to spotkanie są dwaj gracze w ekipie Stjernen obrońca Hjelm i napastnik Lindahl. Nie są to jakieś poważne absencje nie do zastąpienia także można powiedzieć, że obie ekipy w swych najmocniejszych zestawieniach dziś. W obu zespołach czołowymi postaciami są Szwedzi. W ekipie gospodarzy jest to Malmstrom a u gości Backman i myślę, że wygra dzisiaj zespół u którego wyższa dyspozycją popisze się jeden z wymienionych graczy. W tym meczu bardziej liczę jednak na to, że będzie to Malmstrom i pokieruje Spartą ku wygranej. Oba zespoły ostatnio grają w kratkę jednak Sparta u siebie traci mało bramek i jest pod tym względem druga drużyną w lidze. Stjernen ostatnio traci bardzo dużo goli, biorąc pod uwagę 3 ostatnie spotkania to stracili aż 18 goli ! Widać więc, że coś się popsuło w grze obronnej gości ostatnio i liczę, że jeszcze w tym meczu się to nie poprawi. Oba zespoły są nieobliczalne, bo potrafią wygrać z zespołem teoretycznie silniejszym, który zajmuje jedno z czołowych miejsc, by następny mecz jako faworyt przegrać. Ja jednak tutaj stawiam na gospodarzy, bo u siebie jest to zespół dość stabilny, ułożony i na własnym lodowisku ciężki im strzelić gola. Stjernen bardzo dużo goli traci i myślę, że dzisiaj w takiej dyspozycji obronnej nie mają dziś czego szukać. Jak nie poprawią w tym meczu swojej gry obronnej to myślę, że Sparta dziś nie da im najmniejszych szans i na to liczę.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina:piłka nożna - Puchar Portugalii
Godz: 21:15
Spotkanie : Sporting - SC Praiense
Typ: Poniżej 3,5 gola
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym zdecydowałem się na mecz pucharowy z Portugalii pomiędzy Sporting Lizbona, a drużyną która jest wielką niespodzianką oczywiście w pozytywnym znaczeniu tych zawodów, a mowa o SC Praiense. Droga obydwu drużyny do 1/16 tych rozgrywek była okupiona mniejszym, bądź większym trudem. Goście trafilu na początku rozgrywek na zespół Sporting Ideal i wygrali bez większych problemów 0:2, następnie w 1/64 trafili na Coimboes i padł hokejowy wynik 2:5, następnie na ich drodze pojawiło się Farense z którym wygrali 1:3, dzisiaj trafili na jedną z najsilniejszych drużyn ligi portugalskiej, która oczywiście jest faworytem tego pojedynku bez dwóch zdań, lecz jestem pewien że goście nie podejdą do tego pojedynku ze spuszczonymi głowami tylko pokażą, że nie znaleźli się tutaj przypadkowo. Ciekawostką jest to, że rozstawiony Sporting w 1/32 trafił na drugoligowe Farmalico z którym mimo strzelonej szybko bramki w dziesiątej minucie, mimo to nie potrafili podwyższyć wyniku i mecz zakończył się skromnym zwycięstwem 0:1, warto dodać że w Segunda Liga nie grają nic wielkiego i są zapleczem ligi. Uważam, że Praiense nie bez przypadku znaleźli się tutaj i dziś postawią się faworyzowanemu Sportingowi, który w ostatnim czasie nie gra nic nadzwyczajnego, tylko zremisowali z Tondelą 1:1, następnie bezbramkowo zakończył się mecz z Nacional, porażka w Dortmundzie 1:0 i ostatni mecz wygrany z Arouca 3:0. Ponadto w dzisiejszym meczu ma nie zagrać kilku podstawowych zawodników co wpłynie na obniżenie siły ofensywnej gospodarzy. Sądzę, że dzisiaj nie padnie więcej niż trzy bramki, jeśli goście podejdą do tego pojedynku z zaangażowaniem i determinacją, tak jak miało to miejsce w poprzednich meczach.
✅137
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska Orlen Liga
Godzina : 18:00
Spotkanie: ŁKS Łódź - Chemik Police
Typ: +2,5 seta ŁKS Łódź
Kurs: 2,5
Bukmacher: BET365
Analiza:
Czy beniaminek z Łodzi jest w stanie ugrać seta z Mistrzyniami Polski? Uważam, że tak -argumenty za:
1. ŁKS pokonał 3:2 u siebie niecały miesiąc temu inna topową drużynę-Impel Wrocław, z którą Chemik przegrał 1 z 2 meczy w tamtym sezonie.
2. Chemik stracony set w domu z przedostatnim Ostrowcem Świętokrzyskimi i aż 2 w Rzeszowie pokazują, że drużyna jest do &#39;ugryzienia&#39;.
3. ŁKS jako beniaminek będzie chciał się zaprezentować przyzwoicie przed własną publicznością i zacząć od wygranego seta, żeby później nie gonić wyniku.
4. A poza tym grają kobiety, nigdy nie wiadomo co się może tak naprawdę wydarzyć; Łodzianki na pewno nie wyjdą na trzęsących się nogach, bo... grają z Chemikiem, skoro mają na rozkładzie Wrocław.
Powodzenia
✅150
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger - Montevideo
Godzina: 21:30
Spotkanie: Zampieri - Cervantes
Typ: DW 0:2
Kurs: 1,76
Bukmacher: Bet-at-Home
Analiza:
Analiza krótka, bo za parę chwil zaczynają. W drugiej rundzie Challengera w stolicy Urugwaju 78 w rankingu ATP Inigo Cervantes podejmie sklasyfikowanego na 258 miejscu Caioa Zampieriego. W mojej opinii Hiszpan jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. W pierwszej rundzie Zampieri długo w trzy setowym pojedynku walczył z zawodnikiem z piątej setki rankingu, natomiast Cervantes bez większych problemów rozprawił się w dwóch setach z zawsze groźnym Belottim. Inigo pokazuje że dobrze czuje się na kontynencie Ameryki Południowej, bowiem po słabszym okresie w turniejach Europejskich i Azjatyckich, właśnie w Ameryce Południowej wrócił do dobrej dyspozycji. Przed tygodniem w Kolumbijskim turnieju szedł jak burza, wyrzucając za burtę kolejnych przeciwników bez straty seta. Dopiero w półfinale Bagnis zagrał znakomite spotkanie i Inigo trochę zagrał poniżej oczekiwań. Dziś spodziewam się pewnego zwycięstwa Cervantesa. Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom