>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.11.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stuttgart -Dortmund
Typ: 1 DNB
Kurs: 3,05
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dzisiaj postanowiłem spróbować szczęścia w Niemczech, do beniaminka ze Stuttgartu przyjeżdża Borussia, która nie ma co ukrywać po fantastycznym początku sezonu załapała zadyszkę i ostatnie jej wyniki zarówno w rodzimej lidze jak i w europejskiej Lidze Mistrzów nie napawają optymizmem. W LM nie wygrali meczu i mają już tylko matematyczne szansę na awans, nie potrafili nawet wygrać w dwu meczu z APOEL-em, dwukrotnie remisując, w lidze nie wygrali od 1,5 miesiąca notując w tym czasie 3 porażki i remis, do kontuzjowanych od dłuższego czasu Reusa, Piszczka i jeszcze kilku zawodników dołaczył, ale nie przez kontuzję, ale zawieszenie dyscyplinarne najlepszy strzelec BVB Aubameyang, który złamał klubowy regulamin i pojechał &quot;bez pozwolenia&quot; odwiedzić swojego kolegę Dembele, natomiast jeśli chodzi o gospodarzy to jak na beniaminka ligi radzą sobie całkiem przwoicie , aktualnie zajmują 12 pozycję z 13 pkt na które składa się 4z 1r 6p bramki 10:14, ale na uwagę zasługuje ich zdobycz na własnym stadionie, gdzie zdobyli wszytskie dotychczasowe punkty, na 5 meczy w Stuttgarcie wygrali 4 i jeden zremisowali, a wszytskie 6 porażek zanotowali w delegacjach, gdzie jak do tej pory nie ugrali nawet punktu. Podsumowując kurs wydaje mi się zdecydowanie zawyżony na gospodarzy i warto na nich zagrać, dla odważniejszych proponuję czystą jedynkę po kursie @4,35 fortuna lub @4,3 Totolotek (można dziś zagrać bez podatku), ja jednak podeprę się opcją bez remisu, nie mniej jednak jestem zdania, że Stuttgart tego meczu nie przegra, jedyne co przemawia za BVB to ich bezpośrednie H2H, gdzie na 5 meczy 4 wygrała Borussia, a raz był remis, ja jednak typ bardziej opieram na formie w ostatnich tygodniach, a tu zdecydowanie lepiej prezentują się gospodarze. Powodzenia.
✅ 205
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Girona-Sociedad
Typ: Sociedad powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,10
Bukmacher: Millenium
Witam ,dziś kolejny raz zaufam drużynie z San Sebastian, gdyż są niesamowicie strzelecką drużyną, więcej bramek mają tylko lider: Barcelona i vicelider: Valencia. Być może nie zgarną 3 pkt bo Girona ostatnio też ma wzrost formy, jednakże ja skupiam się na 2 golach - a te Sociedad zdobywał min. w meczu z Betisem 4:4, czy też przegranym meczu z Valencia 2:3. Dlatego uważam,że kurs 2,10 na drużynę lubiącą iść na wymianę ciosów i to z rywalem niżej notowanym,jest dla mnie atrakcyjny....
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom