>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.12.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 17. Grudnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Sporty walki, UFC
Godzina: 01:00
Spotkanie: Błachowicz - Cannonier
Typ: Błachowicz wygra przez decyzję
Kurs: 3.00

Bukmacher: LVBet
Analiza:
Jared może w tej walce przeważać kondycyjnie, ale sam Janek wypowiadał się, że jego kondycja uległa poprawie, ponieważ wie jaki popełnił błąd, który wyeliminuje i będzie tylko lepiej.
Nie przekonuje mnie rywala Polaka i Janka cenię bardziej, i to w nim widzę zwycięzcę, natomiast kursy pokazują co innego. Janek pod banderą UFC ma więcej stoczonych walk, ale większość z nich kończyły się porażkami. Jednak nazwiska, z jakimi mierzył się Polak są to znane nazwiska, nie byli to zawodnicy z łapanki, natomiast Jared mierzył się z Teixeira i zakończyło to się dla niego porażką.
Bardzo dobrze pamiętam walkę Błachowicza z Alexem Gustafssonem, gdzie Szwed nie radził sobie w stójce z Polakiem i musiał ratować się zapasami, w których Janek był bez radny, ale w tym pojedynku, Janek musi szukać obaleń, bo defensywne zapasy rywala są bardzo słabe oraz na glebie Janek będzie miał przewagę.
Jazda po zwycięstwo Janek!
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina 14:30
Spotkanie : AZ Alkmaar : Ajax
Typ : AZ strzeli gola w obydwu połowach
Kurs : 3.65
Bukmacher : Fortuna
Ostatni typ z udziałem Ajaksu wszedł to może i ten się powiedzie . Dziś na AFAS Stadion miejscowe AZ podejmuje właśnie Ajax i niewątpliwie to spotkanie to szlagier tej kolejki , obie drużyny z 35 pkt na koncie obie też tracą 5 pkt do lidera PSV , jak już wspomniałem że poprzedni typ z Ajaksem w tytule wszedł a była to bramka strzelona przez Excelsior to uważam że dziś AZ jest wstanie także coś umieścić w bramce Ajaksu a tym bardziej że grają przed swoją publicznością , Ajax co prawda wygrał ten ostatni mecz z Excelsiorem 3:1 ale jedno co rzuca się w oczy w grze Ajaksu to to iż nie grają przez 90 min na pełnych obrotach , AZ u siebie 6-0-2 i br 17:9 natomiast Ajax i wyjazdy to 5-2-1 i 26:8 tak więc zapowiada się ciekawie , w Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina 14:30
Spotkanie : AZ Alkmaar : Ajax
Typ : AZ strzeli gola w obydwu połowach
Kurs : 3.65
Bukmacher : Fortuna
Ostatni typ z udziałem Ajaksu wszedł to może i ten się powiedzie . Dziś na AFAS Stadion miejscowe AZ podejmuje właśnie Ajax i niewątpliwie to spotkanie to szlagier tej kolejki , obie drużyny z 35 pkt na koncie obie też tracą 5 pkt do lidera PSV , jak już wspomniałem że poprzedni typ z Ajaksem w tytule wszedł a była to bramka strzelona przez Excelsior to uważam że dziś AZ jest wstanie także coś umieścić w bramce Ajaksu a tym bardziej że grają przed swoją publicznością , Ajax co prawda wygrał ten ostatni mecz z Excelsiorem 3:1 ale jedno co rzuca się w oczy w grze Ajaksu to to iż nie grają przez 90 min na pełnych obrotach , AZ u siebie 6-0-2 i br 17:9 natomiast Ajax i wyjazdy to 5-2-1 i 26:8 tak więc zapowiada się ciekawie , w [poprzednim sezonie AZ zakończyło rozgrywki na 6 miejscu natomiast Ajax zaledwie z 1 pkt straty do mistrza Feyenoordu zakończył sezon na 2 miejscu , w poprzednim sezonie tutaj na AFAS Stadion zanotowaliśmy remis 2:2 a do przerwy wygrywał 1:0 AZ i myślę że i dziś gospodarze strzelą w obu połowach , takie mecze przecież mają swój smaczek i zawodnicy grają na maksa tym bardziej przed swoją publicznością stąd liczę na bramki AZ !
⛔ 100
 
B 55

bartexx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Typ: 1
Kurs: 2.32
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Po dobrym typie z meczu Pogoń - Arka chcę pójsc za ciosem w tej samej lidze. Wisła u siebie zazwyczaj była bardzo mocna. Regularnie punktowała i imponowała swoją otwartą grą. W tym sezonie nie jest tragicznie, ale bywało o wiele lepiej. Ostatnie dwa mecze domowe u siebie krakowianie przegrywali z płocką Wisłą oraz Górnikiem Zabrze. Do trzech razy sztuka jak to mawiają. Zwłaszcza, że po zwolnieniu trenera Biała Gwiazda w derbach Krakowa rozgromiła na &#39;wyjeździe&#39; Cracovię 4-1. Przejdźmy teraz jednak do Zagłębia. Lubinianie to zespół własnej boiska na wyjazdach w tym sezonie zdobyli tylko 7 punktów. Do tego w ostatnich pięciu wyjazdach czterokrotnie przegrywali! Ostatni mecz też był bliski porażki, jednak Świerczok w doliczonym czasie gry przeciwko Pogoni doprowadził do remisu. Uważam, że Wisła u siebie po dwóch porażkach się odblokuje i zanotuje pewne trzy punkty. Powodzenia!
⛔ 100
 
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania ACB
Godzina: 12:30
Spotkanie Ucam Murcia- Real Betis
Typ:eek:ver 165,5
Kurs: 2.55
Bukmacher Totolotek
Analiza.Ucam Murcia w ostatnim pojedynku dzielnie walczyła na wyjeżdzie z aktualnym liderem tabeli Realem Madryt,ale ostatecznie przegrała to spotkanie po dogrywce 87-75.Po tej porazce zajmują oni 1o miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów zdobytych.na ten ich wynik składa się 5 zwycięstw i 6 poniesionych porazek.Ich bilans punktowy jest leko dodatni i wynosi 884:877 .real Betis ich rywal spisuje się w tym sezonie fatalnie i zajmuje ostatnie miejsce z 2 punktami zdobytymi.w dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli oni 1 tylko zwycoięstwo i 1o pojedynków przegrali.W ostatniej kolejce zagrali jednak dużo lepiej i pokonali na swoim parkiecie wyzej notowanego rywala Obradoiro CAB 83-77.W pojedynkach pomiedzy tymi zespołami ostatnio zawsze pada dużo punkltów i w tym spotkaniu będzie podobnie.
26/02/17 SA
Ucam Murcia - Real Betis Energia Plus 92:80
20/11/16 SA
Real Betis Energia Plus - Ucam Murcia 77:103
27/03/16 SA
Ucam Murcia - Real Betis Energia Plus 80:76
01/11/15 SA
Real Betis Energia Plus - Ucam Murcia 85:90
01/03/15 SA
Real Betis Energia Plus - Ucam Murcia 83:96
⛔ 100
 
L 195

Lewus_88

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 2:00
Spotkanie: Minnesota – Phoenix
TYP: Phoenix over 100,5
KURS:1,57
BUKMACHER: Fortuna
ANALIZA: Na 10 ostatnich spotkań Suns ośmiokrotnie pokryli ten over. Nikt nie całej lidze nie stracił więcej punktów od nich, ale skuteczność ofensywna też jest całkiem przyzwoita. Takie połączenie skutkuje tym, że w meczach Phoenix zazwyczaj pada ponad 200pkt. Ja dzisiaj idę w over właśnie Phoenix Suns. Myślę, że ponad 100 pkt nie powinno stanowić dla nich problemu. Bedą wypoczęci po trzydniowej przerwie. W ostatnich pięciu spotkaniach między Phoenix a Minnesotą, Suns 4 razy pokrywali graną przeze mnie linię. Powodzenia!
✅ 57
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria A
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Atalanta-Lazio
Typ: 1
Kurs: 2.37
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy ekipami Atalanty Bergamo oraz Rzymskiego Lazio. Moim zdaniem jest to najciekawiej zapowiadające się spotkanie w tej kolejce włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. Gospodarze są moim zdaniem faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej rywalizacji. Kurs na nich już spadł o kilka groszy do tego grają na swoim stadionie, gdzie w ostatnich 27 spotkaniach czyli od 22.01.2017 roku poniesli zaledwie 1 porażkę z zespołem Romy, do tego zanotowali 6 podziałów punktów oraz 20 zwycięstw. Nie była w stanie ich na tym stadionie pokonać Juventus dwukrotnie czy chociażby Lyon , Milan oraz Everton. Gospodarze są w bardzo wysokiej dyspozycji szczególnie w tych meczach na swoim boisku gorzej wyglądają ich spotkania wyjazdowe, ale myślę że Lazio, które teraz zagra na wyjeździe może mieć spore problemy z organizowaniem sobie sytuacji podbramkowych bowiem zagrają bez kilka dobrych zawodników takich jak : Di Gennaro, Ciro Immobile, Nani oraz Marchetti, u gospodarzy na chwilę obecną nie ma żadnych osłabień więc myślę że to Atalanta będzie tutaj stwarzała sobie więcej okazji do zdobycia bramki. Dlatego mój ty to wygrana gospodarzy oraz dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie i liczę że bramki w nim obejrzymy.
⛔ 100
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: St. Louis v Winnipeg Jets
Typ: St. Louis ML
Kurs: 1.80
Bukmacher: forbet
Analiza:
Nocne spotkanie z hokejem. Dla mnie szykuje się kapitalny mecz - a w zasadzie będzie to dwumecz bo obie drużyny będą miały rewanż 23 godziny po spotkaniu w Scottrade Center
Nutki (21-10-2) v Jets (18-9-5).
V-ce lider Zachodu kontra najlepsza drużyna w Kanadzie.
W tym meczu idę jednak w kierunku Bluesmanów. Są oni dla mnie faworytem 60/40, pomimo iż w obu drużynach wystąpią bramkarze ze statustem &quot;backup&quot;
Carter Hutton v Steve Mason, niewątpliwie w tej parze lepszy jest Mason, ale po odejściu z Flyers nie potrafi wygryźć on Connora Helleybucka na dłużej niż 1, góra dwa mecze z rzędu.
Jak poinformował Mike Yeo, coach St. Louis dzisiaj między słupkami zagra wspomniany Hutton (1-2-0, 2.10 GAA oraz .920 SV% w domowych meczach), a jutro zagra Kanadyjczyk Jake Allen
Mecz ten na papierze wygląda dobrze w kontekście przełamania niekorzystnej serii w spotkaniach z Winnipeg, oraz wrócić na właściwy tor po spotkaniu z Tampą i zająć ponownie pierwsze miejsce w konferencji. Winnipeg traci sporo w obronie wobec kontuzji Dustina Byfugliena także tutaj Vlad Tarasenko czy Brayden Schenn powinni poszukać swoich szans w ataku która jest moim zdaniem w lekkim kryzysie.
Carter Hutton: 4-2-0 W-L | 1.88 GAA | 0.937 SV%
Steve Mason: 2-4-1 W-L | 3.44 GAA | 0.904 SV%
Winnipeg is 1-4 SU in its last 5 games
Winnipeg is 0-5 SU in its last 5 games on the road
St. Louis is 4-2 SU in its last 6 games
St. Louis is 0-5 SU in its last 5 games when playing Winnipeg
St. Louis is 1-5 SU in its last 6 games when playing at home against Winnipeg
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLa Liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Girona - Getafe
Typ: under 2,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Nie spodziewam się fajerwerków w wyżej wymienionym spotkaniu. Jedni i drudzy ewidentnie wolą grać nie w roli faworyta ale jako drużyna gdzieś tam czająca się z tyłu i czekająca na swoją okazję. Ciekawi mnie kto się weźmie za rozgrywanie piłki w tym spotkaniu. Wydaje się że nikt nie będzie chciał zaryzykować. Zespoły najlepiej już przed meczem podzieliły by się punktem i rozeszły zadowolone do domów. Dla obu zespołów celem nadrzędnym w tym sezonie jest utrzymanie. Żeby się utrzymać trzeba zdobyć 40 punktów. Oba zespoły są w połowie swej drogi. Po punkciku w tym meczy wezmą z pocałowaniem ręki.
Spodziewam się podobnego widowiska jak w ostatnim meczu Getafe z Eibar oraz w ostatnim meczu Girony z Espanyolem. W pierwszym padł bezbramkowy remis (choć Eibar nie wykorzystał karnego), w drugim Girona pokonała skromnie Espanyol 1-0. Myślę i mam taka nadzieje że więcej niż jednego gola w tym spotkaniu nie zobaczymy.
Wiadomo, niedziela, godzina 12.00, słońce świeci, pogoda nie sprzyja grze. Skądś to chyba znam tylko godzina była inna. Mam nadzieje że piłkarze jeszcze się nie obudzą i po prostu spokojnie utulą nas swoją nudną grą do krótkiej południowej drzemki.
✅ 83
 
makaveli23 136,7K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz ML
Kurs: 5.10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj liczę, ze noc bedzie obfitowala w niespodzianki w NBA w okresie przedswiatecznym moze to bedzie dobry strzał. W tym meczu licze ze Cleveland ktore miewalo porazki z roznymi dziwnymi druzynami na poczatku sezonu u siebie a teraz cos maja zbyt dlugą serie wygranych u siebie wiec po 10 wygranych z rzedu u siebie czesto niskich a zawsze nie przeraczajacych rownicy 10 punktow! Jest moim zdaniem naprawde dobra sytuacja dla Utah, ktore zwyklo przegrywac ze slabszymi jak np Chicago 103-100 a wygrywac z lepszymi jak ostatnio Boston 107-95! Byla to pierwsza wygrana po czteromeczowym slumpie, wiec beda teraz mysle bardziej glodni wygranej, niz przyzwyczajony do nich Cleveland, ktory na koniec dnia zostanie naprawde zaskoczony, jak wszyscy, gdy zobacza wyjazdowy 3-10 Utah, wygrywajacy ten mecz.
⛔ 100
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: NY Islanders - LA Kings
Typ: 1 / +4.5
Kurs: 2.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na Kings po boju z Rangersami czeka kolejny pojedynek z zespołem z NY mianowicie Islanders. Z Rangersami Los Angeles poległo 4:2 a teraz po 24 godzinach czeka ich kolejny mecz. Gospodarze wypoczęci, dwu dniowa przerwa po ostatnich meczach na pewno dobrze im zrobiła, mieli czas żeby przeanalizować błędy z poprzednich meczów które przegrali 6:4 z Columbus i 2:5 z Dallas. H2H sięga lat 90 i w większości przypadków to gospodarz był górą, ostatnie 5 bezpośrednich pojedynków to wygrane gospodarzy - 2 razy Islanders i 3 razy Kings przy czym tylko raz over 4.5 nie był pokryty - 3:2, 4:2, 4:2, 5:2, 2:1 - to ostatnie wyniki. Obie drużyny są dość over&#39;owe, Islanders mają największy współczynnik bramek na mecz w lidze - 6.8 natomiast średnia bramek w meczu z udziałem Kings to 5.2. Uważam, że dziś jest idealna okazja dla gospodarzy aby się przełamać i wygrać z pod męczonym przeciwnikiem a statystka mówi, że w tym spotkaniu na pewno nie zabraknie bramek. Ja stawiam na wygraną drużyny z Nowego Yorku przy over&#39;rze 4.5 bramek.
⛔ 100 - wygrana gospodarzy po dogrywce, nie zostało to uwzględnione w typie.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożnaPortugalia, Segunda Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: U.Madeira - Famalicao
Typ: 2-2 (Podwójna szansa)
Kurs: 1.97
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Widzę tu ogromny prezent ze strony buka, trzeba to wykorzystać bo boję się że do jutra kursy polecą. Drużyny na dwóch różnych biegunach w tabeli ligowej, goście zajmują 3 pozycje ze stratą 2 pkt do lidera, jednak mają 1 mecz rozegrany mniej, dlatego jeśli odniosą zwycięstwo nad U.Madeira awansują na fotel lidera. Goście w fatalnej formie na 5 ostatnich spotkań wygrali tylko 1 i aż 4 razy uznawali wyższość rywala, ich sytuacja w tabeli jest adekwatna do osiąganych wyników, zajmują 18 miejsce i do końca będą drżeć o utrzymanie w lidze. H2H wyrównane , na 3 rozegrane spotkania obie drużyny wygrały po jednym spotkaniu, raz padł remis. Ale głównym powodem dla którego zdecydowałem się na ten typ jest sytuacja w jakiej znajduje się drużyna gospodarzy, 4 dni temu rozgrywali mecz pucharowy z Aves , który przegrali 1-5 był to mecz do jednej bramki, Madeira grała katastrofalnie, co mnie nie dziwi jeśli przyjrzeć się bliżej sytuacji w jakiej się znajdują, mianowicie, po meczu pucharowym ich trener złożył rezygnację ze stanowiska, także w dzisiejszym spotkaniu poprowadzi ich nowy trener, ale nie wierzę tu w efekt nowej miołty, bo jeśli klub ma takie problemy finansowe jak gospodarze, nie ma szans na motywacje w drużynie, bez płacy nie ma pracy, kto z nas chciałby grać nie dostawając za to wynagrodzenia ? Właśnie tak wygląda to aktualnie w drużynie gospodarzy. Gracze rozwiązują umowy z winy klubu, w tym meczu wystąpią bez swoich najważniejszych graczy, nie zagrają: Toni (17/0 GK), Junior, Abreu ( pomocnik 15/2), Pinto (obrońca12/0), Romarić (obrońca 10/1), Marakis (kapitan,pomocnik15/0), Sliva (pomocnik12/0), Dias ( napastnik), Betinho (napastnik). Widzimy że niemożliwe będzie zastąpienie takich graczy, którzy stanowili o sile tej drużyny. Jeśli kapitan rozwiązuje kontrakt z powodów finansowych klubu to pokazuje co się dzieje wewnątrz, opuszcza tonący statek jak najszybciej się da bo wie co się święci. Dla mnie jest to BET DNIA, i grałbym czystą 2 jednak wolę zagrać bezpieczniej ponieważ nie mogę pozwolić sobie na jakąś głupią stratę pkt. w konkursie, ale polecam grać czysty win gości. GL!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 03:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Boston Celtics
Typ:Kyrie Irving suma rzutów z gry za 3 punkty (3) lub więcej i drużyna 2 wygra
Kurs 3,30
Buk: 1xbet
Analiza:
Ehh, jakie to NBA bywa ostatnio pechowe dla mnie. Wczoraj Embiid masakruje punktowo, a Phila po dogonieniu z wyniku 83-94 na 94-94 i doprowadzeniu do dogrywki w której nakręceni prowadzą już 4 punktami, jednak przegrywają na własne życzenie, tym samym mój typ ⛔...
Dziś idę w stronę Bostonu. Tak, to ta drużyna którą jeszcze nie dawno wszyscy się zachwycaliśmy, ale która ostatniej nocy miała wielki zjazd jeśli chodzi o skuteczność, zwłaszcza ich ulubionych trójek, w których ustępują tylko Rakietom. Średnio trafiają ponad 36% rzutów, a wczoraj było poniżej 30%... Na szczęście NBA jest ligą przełamań. Obserwując tę ligę często widzę np. drużynę która jednego dnia ma multum strat, a nagle w następnym meczu prawie w ogóle. Słabiutka skuteczność jednego dnia, a następnego najlepszy wynik w sezonie. Do tej pory Celtics, nie pasowali do tej zbieżności, bo wyróżniali się przede wszystkim stabilnością. Niestety &quot;z kim przystajesz takim się stajesz&quot; i teraz Koniczynki również mają wahania formy. Sądzę, że dziś powinni sobie powetować ostatnią porażkę, na ciągle bardzo słabych Grizzlies (u których dodatkowo wypadł Parsons). Dodatkowo dorzucam 3ójki Kyriego. Nie wiem co się stało, że bukmacher zjechał z linii, ale na tego specjalistę w tej dziedzinie zawsze typ wynosił &quot;4 lub więcej&quot;. Dzisiaj miła niespodzianka ???? Ostatnich 5 meczów to 6,3,nie grał, 3 i ostatnio tylko 2 celne rzuty zza 7metra (po bardzo słabej jak na niego skuteczności - 25%). Sądzę, że dziś zarówno Boston jak i ich lider lepiej nastawią celowniki ????
powodzenia
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Typ: spotkanie/obie drużyny strzelą gola remis/tak
Kurs: 3.95
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Oba zespoły mają coś do udowodnienia. Wisła gra nie najlepiej, chociaż wg mnie i tak zajmują pozycję wyższą niż na to zasługują. Na tygodniu sprawili łomot Cracovii. Zagłębie jednak nie jest słabą drużyną. Ambicje mieli duże. Pozostaje im walka o ósemkę. Sezon wkroczył w bardzo ważną część. Nie ma odpuszczania. Część drużyn z krótką ławką gra coraz słabiej. Wisła gra bardzo nierówno. Czegoś tej drużynie brakuje. Zawsze stawiano tam na młodych chłopaków. Przyjeżdżali do Kielc i fajnie chłopaki grali. Pamiętam jak zgolili nas 3:0. Teraz stawianie na Wasyla i Głowackiego - nieporozumienie. Zagłębie natomiast gra coraz lepiej. Bez porażki w ostatnich trzech spotkaniach ligowych. Remis z Lechem i desperacko walczącą Pogonią mają swoją wymowę. Dodatkowo ogranie Bruk-Betu w miarę silnej ekipy jak na nasze warunki. Wydaje mi się, iż Zagłębie rozpocznie marsz w górę tabeli. Powinni spokojnie ogarnąć ósemkę i wkrótce być w tabeli wyżej od Wisły. Mecz będzie wyrównany i typuję tu bramkowy remis.
⛔ 100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atalanta Bergamo - Lazio Rzym
Typ: Atalanta i poniżej 3,5 bramki
Kurs: 3,25
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Granie przeciwko drużynie Lazio w tym sezonie to zawsze bardzo duża szansa niepowodzenia. Kto oglądał ostatni mecz rzymskiego zespołu ten domyśla się dlaczego postanowiłem zaryzykować akurat w tej kolejce - głównym powodem jest Ciro Immobile - najskuteczniejszy strzelec gości i wicelider klasyfikacji snajperów włoskiej Serie A (15 trafień), który dzisiaj obejrzy mecz z trybun zawieszony za czerwoną kartkę. Immobile nawet jeśli nie strzela to na boisku wykonuje ciężką pracę - dużo biega, wraca jeśli trzeba wspierać defensywę, dogrywa, schodzi na skrzydła - ogólnie jest bardzo aktywny, a jego brak to według mnie bardzo duże osłabienie. Zresztą widać to po wynikach:
Lazio - Torino: Immobile schodzi w końcówce pierwszej połowy - przegrywają,
Waregem - Lazio: Immobile poza składem - przegrywają,
Lazio - Vitesse: Immobile poza składem - jedynie remisują na własnym boisku.
Ogólnie formacja ofensywna rzymskiej drużyny jest mocno przetrzebiona. Oprócz Immobile nie zagra Di Gennaro i Nani - obaj kontuzjowani. Jestem ciekaw kim trener zastąpi Włocha na pozycji napastnika i szkoda, że nie będę mógł obejrzeć tego spotkania.
Na koniec kilka słów na temat formy i wyników obu drużyn. Lazio na wyjazdach spisuje się bardzo dobrze - cztery zwycięstwa w pięciu spotkaniach, bilans bramek 12-6 i dwanaście punktów. Pokonali Juventus (2-1 po dwóch trafieniach Immobile), Sampodrię (2-1), ale przegrali z Romą (2-1). Jeśli chodzi o spotkania domowe zespołu z Bergamo to mogą się pochwalić imponującym osiągnięciem - przegrali u siebie tylko RAZ (1-0 z Romą) w 27 ostatnich starciach! Z Atalantą na własnym boisku nie radzi sobie ani Juventus (dwa remisy 2-2), ani Milan, ani Sampdoria, ani Lyon czy Everton. Ostatnie pięć spotkań to trzy zwycięstwa i dwa remisy, bilans bramek 8-3 i jedenaście punktów. W Bergamo bez osłabień. Jako, że potencjał ofensywny gości mocno pomniejszony, a Atalanta nie strzela zbyt wiele bramek jak i niewiele traci - nie spodziewam się jakiegoś festiwalu strzeleckiego. Dokładając do tego postawę gospodarzy na własnym boisku stawiam na ich wygraną z niewielką przewagą.
⛔ 100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Hiszpania 1 kobiet
Godzina 12:15
Spotkanie : Huelva W- Betis W
Typ : over 4.5
Kurs : 4.60
Bukmacher : Unibet
Obie ekipy potrafią tak strzelić, jak i stracić bramkę.
Betis to najbardziej overowa drużyna ligi. 5/13 overów 4.5 w tym sezonie, robi wrażenie.
W meczach Huelvy na ogół pada nieco mnie bramek, ale sądzę, że gospodynie w meczu z wyżej notowanym Betisem, pójdą na wojnę.
Huelva znajduje się w lekkim dołku- 2 ostatnie mecze przegrane. Betis z kolei może pochwalić się rosnącą formą, o czym świadczą ostatnie 2 wygrane z Madrytem i Teneryfą.
Obie drużyny spotkały się ze sobą 2 razy. W 2017 zwyciężyły zawodniczki Betisu: 0:2, a w 2016- Huelvy aż 3:4.
Podobnego wyniku, jak ten drugi spodziewam się i dziś.
Powodzenia ! ????
⛔ 100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport Counter-Strike: GO
Godzina: 15:15
Spotkanie: Astralis - mousesports
Typ: wygrana mousesports
Kurs: 2.05
Bukmacher: forBET
Analiza:

Witajcie w niedzielny poranek ???? dzisiejszy dzień zamyka zmagania w turnieju ECS odbywającego się w Meksyku. Przed nami zostały tylko półfinały i oczywiscie finał.
W moich rozważaniach w typach dnia wybieram pierwszy Semi-final, który wg mnie będzie bardziej ciekawszy. Duńska formacja podejmuje mousesports. Myszki po fatalnym pierwszym dniu z meczu na mecz zaczęli grać coraz lepiej. Wygrywając pewnie 2:0 z Luminosity a potem kolejno rewanż za pierwszy mecz z OpTic. Fenomenalny ChrisJ i spółka mają spore szanse wygrać gdyż ich team ma doskonale przygotowane mapy pod przeciwnika. Bowiem czują się oni dobrze na Nuke, trainie, overpassie. A Astralis ciągle bez devica, myślę że dzisiaj sobie nie poradzą i po zaciętym spotkaniu przegranym 2:1 pojadą do domu. Jeszcze na koniec h2h tych drużyn. W 6 spotkaniach jest remis 3:3. Co pokazuje nam jaki wyrównany mecz czeka nas dzisiaj popołudniu, lecz z wyżej wymienionych powodów większe szansę daje właśnie ekipie mousesports.
PS. Standardowo po więcej informacji oraz typy na drugi półfinał a potem na finał zapraszam do działu e-sport. Od początku turnieju mam w każdym dniu skuteczność 50% sądzę, że dzisiaj będzie lepiej. Podaje linka: https://forum.bukmacherskie.com/threads/cs-go-esports-championship-series.149590/#post-6572097

✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaAustralia A-Liga
Godzina: 09:00
Spotkanie: Brisbane Roar – Melbourne City
Typ: I połowa over 2,5
Kurs: 6,75
Bukmacher: Betrally
Analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 11 kolejki Australijskiej A-Ligi, w którym to zmierzą się zajmujący obecnie 8 pozycję w tabeli zespół Brisbane Roar z 9 Melbourne City. Gospodarze tego pojedynku rozegrali do tej pory 5 ligowych spotkań na Suncorp Stadium, w których to zdołali 1x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 5 bramek a stracili również 5. Goście natomiast rozegrali jak dotąd 5 pojedynków wyjazdowych, w których to zdołali 2x zwyciężyć 2x zremisowali a 1x doznali porażki strzelając przy tym 9 bramek a stracili również 9. Goście tego pojedynku zdobywają w spotkaniach wyjazdowych sporo bramek średnio prawie 2 na każdy mecz lecz co gorszę w takiej samej ilości tracą. Stawką tego spotkania jest zakończenie 11 kolejki w pierwszej 6 tabeli co zapewne dodatkowo zmotywuje obydwie w/w drużyny. Przed samym spotkania bardzo trudno tutaj wskazać faworyta. I chodź ostatnio w nieco lepszej dyspozycji wydają się być goście to jednak atut własnego boiska będzie tutaj również bardzo istotny. Wszystko to sprawia, że zaryzykuje tutaj i pobiorę over 2,5 bramki już po pierwszych 45 minutach tego meczu licząc na bardzo otwarty pojedynek od pierwszego gwizdach sędziego.
⛔ 100
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon
Godzina: 11:45
Spotkanie: Mass start kobiet Annecy
Typ: Kuzmina top 6
Kurs: 1,45
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Znowu typ w stronę Słowaczki, tym razem na top6. Pogoda dziś bardzo dobra, zawody będą równe, w formie jest kapitalnej, biegowo Anastazja mnie zachwyca w Annecy. Jeśli nie spartoli nic tak jak wczoraj pierwszego strzelnia to top3 będzie spokojnie, ale częściej strzela równo i celnie niż ma takie gafy. Wg mnie faworytka dzisiejszego biegu, ale że to masówka to lepiej bezpieczniej betować. Z fartem ;)
✅ 45
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ITF M. | Hammamet-singiel
Godzina: 09
:35
Spotkanie: Oliveira G. - Zekic M.
Typ: DW 2-1
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dziś wybrałem bardzo ciekawe spotkanie. Finał turnieju ITF w Tunezji. Gdzie zagra Portugalczyk Oliviera zajmujący 206 pozycję w rankingu ATP najwyższą karierę oraz Serb Zekic plasujący się obecnie na pozycji 348. Faworytem jest Portugalczyk. Ale gram tutaj DW. Dlaczego? Otóż właśnie Oliviera lubi słabo wejść w mecz i nakręcać się z każdą wygraną piłką. Wczoraj niby pierwszy set wygrany, ale za to w drugim odpuścił i przegrał II set z Brancaccio. Zekic za to nadspodziewanie dobrze. Jeszcze bez straty. Moim zdaniem seta ugra spokojnie. Forma jest. Jednak to nie jest zawodnik bardzo regularny dlatego uważam, że końcowe zwycięstwo przypadnie Portugalczykowi. Zaraz mecz więc tyle ode mnie powodzenia.!
ZWROT - krecz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom