>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.12.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków – Zagłębie Lubin
Typ: over 3.5
Kurs: 3.44
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Tutaj liczyłem przed rozpoczęciem tej kolejki najbardziej na bramki ale jak wspomniałem widać jak ta kolejka wygląda.
Wisła bez Ramireza wygrała w derbach Krakowa aż 1:4 to jedna z największy zwycięstw w dziejach tej rywalizacji. Trzeba jednak przyznać że to nie był tak jednostronny mecz jak wskazuje na to wynik bo do momentu straty bramki przez Cracovie to gospodarze wyglądali lepiej, prowadzili grę, mieli sytuację Wisła była bardzo niedokładana ale miała te fragmenty gdzie jednym podanie potrafili rozmontować defensywę rywala i właśnie te indywidualne akcje, rozgrywane w szybkim tempie były kluczem do zwycięstwa.
Jaką dziś Wisłę zobaczymy znowu agresywną, waleczna to pewne, ale także mniej taktyczną w moi odczuciu to będą plusy dla gry ofensywnej więcej swobody to jest to co lubią ci gracze, pozwoli im na to Sobolewski, zresztą pamiętam poprzedniemu mecz z tym duetem i to był zespół strzelający, grający ofensywnie ale też chaotyczny w defensywie, zresztą z Ramirezem i tak ta formacja była słaba dlatego trzeba wykorzystać to co mają w ataku. Zresztą po tej katastrofie z Płockiem coś mają do spłacenia kibicom a to ostatni mecz w tym roku u siebie, po zwycięstwie w derbach kibice będą oczekiwać wiele i Sobol pozwoli zdecydowanie na grę w piłkę na tak a jak wspomniałem nawet grając trochę słabiej ten zespół ma naprawdę świetne indywidualności w ataku który potrafią odwracać losy meczu.
Mimo 0:0 w ostatnim starciu z Lechem Zagłębie mnie nie zawiodło to oni grali w piłkę, mieli karnego anulowanego przez VAR, była też bramka gdzie ten spalony był minimalny, po prostu jeśli ktoś tworzył te sytuacje i chciał grać w piłkę to było to Zagłębie. Zresztą ten mecz w wykonaniu gospodarzy pokazał że nie byli zainteresowani remisem otwierając się w końcówce z każdą minutą przez co mogli się mocno nadziać na kontrę. Po wczorajszym zwycięstwie Wisły Płock wypadli z grupy mistrzowskiej, potrzebują punkty by wrócić do tej grupy ale dla mnie żadnej kalkulacji nie będzie tylko gra o trzy punkty. Zagłębie będzie miało więcej swobody w ataku bo Wisła nie będzie tak zamknięta jak Lech to pewne a wówczas te mecze pod wodzą Lewandowskiego wyglądały tak 4:2 z Temaliką oraz 3:3 z Pogonią czyli dla mnie wymiana ciosów to nie jest coś czego się boją.
Ostatnie starcie bramkostrzelnych napastników czyli mecz Wisła Kraków – Górnik Zabrze nie zawiódł i kibice zobaczyli pięć bramek, ten mecz powinien też pójść w stronę bramek ale jak będzie to dopiero zobaczymy.
⛔ 100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia: Primeira Liga
Godzina: 21:15

Spotkanie: Tondela - Benfica
Typ: Handicap 1:0 - Wygrana Benfici
Kurs: 2,06

Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Dzisiaj przyjrzałem się spotkaniu 15 kolejki portugalskiej ekstraklasy. Gospodarze - zespół Tondeli, którzy w tym roku wrócili do elity rozgrywek triumfując w sezonie 2015/2016 Segunda Ligę podejmą na własnym terenie 36-krotnych mistrzów Portugalii. Zacznę od gospodarzy. Progi Primeira Ligi dla zespołu z Tondeli są chyba zbyt wysokie. Realia najwyższej klasy rozgrywkowej drastycznie różnią się od tego co dzieje się na zapleczu. W tym sezonie po 14 kolejkach zdołali uzbierać 15 pkt. zajmując 12 pozycję w tabeli z bilansem bramek 17/21. Ich ambicją nie jest co prawda walka o najwyższe laury w tym roku, ale cel minimum to zapewne utrzymanie się. Do miejsca spadkowego dzieli ich zaledwie 5 pkt. więc walka trwa nadal. Ostatnie pojedynki na własnym boisku grają jednak w kartkę. Po dwóch zwycięstwach nad wyżej notowanymi Belenenses i Boavistą przyszła porażka w meczu towarzyskim, a także bolesna porażka z Rio Ave aż 1:3. Nie będę dogłębnie analizował ich składu, należy jednak zwrócić uwagę na napastnika Murilo oraz ofensywnego pomocnika grającego często jak fałszywa 9 - Tomane. Obaj trafiali w tym sezonie do siatek rywali po 4 razy, a więc we dwóch zdobyli 50% wszystkich goli swojego zespołu. Po drugiej stronie murowany faworyt tego spotkania - Benfica Lizbona. Po fatalnej kampanii w tym roku w LM gdzie As Águias zajęli ostatnie miejsce w swojej tabeli przyszedł czas kiedy mogą w 100% skupić się na lidze. Oczywiście nie zakwalifikowanie się nawet do LE to duża strata finansowa, ale z drugiej strony fakt ten może pomóc w walce o tytuł biorąc pod uwagę, iż Porto gra nadal w LM, a Sporting uzyskał kwalifikację do LE . Może im to bardzo pomóc ze względu na mniejsze natężenie spotkań. Benfica zajmuje 3 miejsce w tabeli ze stratą 3 pkt. do wspomnianych rywali. Ich bilans bramkowy to 32/9, a więc zabójcza ofensywa i solidna gra z tyłu. Więcej bramek strzelonych ma tylko Porto. Fenomenalny Jonas (16 bramek) napędza cały zespół dzisiejszych gości. Benfica z tym rywalem nigdy w historii nie przegrała. Wyniki to: 4:0, 0:2, 4:1, 0:4. Liczę na pewne zwycięstwo drużyny z Lizbony. Życzę powodzenia!
✅ 106
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atalanta - Lazio
Typ: 2 i obie strzelą
Kurs: 5,4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ja bym tak pewny wygranej Atalanty nie był. Jasne, że atut własnego boiska jest niezaprzeczalny, ale
Lazio bardzo dobrze się czuje w delegacjach, na 8 spotkań wygrali aż 7! 20 bramek w 8 meczach robi wrażenie. Tylko Napoli gra lepiej na wyjazdach, z resztą wczoraj to potwierdzili wygrywając z Torino 3-1, cieszy dobra postawa Zielińskiego, który gra w miejsce Insigne i pochwały we włoskiej prasie. Mam nadzieję, że zostanie na stałe w pierwszym składzie. Ale wracając do analizy,,patrząc na bilanse dom/wyjazd Atalanta u siebie wygrała &quot;tylko&quot; 5 z 8 meczów. Remis ze Spal? Słabo. Oprócz Juve jeszcze nie gościli nikogo wielkiego. No i Romy, z którą przegrali. Spójrzmy na H2H, 3 otatnie mecze to wygrane Lazio 2-0, 4-3 i 2-1. Atalanta strzela u siebie w 10 ostatnich meczach regularnie,nawet Jyve wpakowali 2 bramy. Ale Lazio to Lazio, potrafili wygrać na wyjeździe z dobrze się czującą u siebie Sampdorią 2-1,z Benevento aż 5-1, ale UWAGA: z Juventusem też wygrali 2-1! Ogólnie napierdzielają chłopaki gole aż miło, ale i tracą. Stąd mój typ po wysokim kursie max w konkursie. Czekamy ;)
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL
Godzina: 22:25
Spotkanie: Pittsburgh Steelers - New England Patriots
Typ: ponad 65,5 pkt. w meczu (łącznie z dogrywką)
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Linia jest bardzo wysoka, ale akurat w meczu tych dwóch drużyn jak najbardziej do pokrycia. Obydwie drużyny mają niesamowicie mocną ofensywę. New England Patriots mają niesamowitego Brady, który potrafi bardzo dokładnie podać, a u Patriots jest wielu graczy, którzy potrafią doskonale te podania wykorzystać. Oczywiście najlepszy w tym jest Gronkowski, ale są też Cooks, Lewis i wielu innych. Pittsburgh Steelers również są naszpikowani gwiazdami. Ostatnio ofensywa Steelers gra tak jak powinna, czyli solidnie punktują. Ich defensywa za to gra gorzej. Dlatego właśnie wyniki ich ostatnich spotkań były wysokie. Z Baltimore wygrali 39:38, czyli w meczu było łącznie 77 punktów. Mecz Pittsburgha z New England Patriots powinien być szybki, akcje też powinny być szybkie, dlatego nawet tak duża liczba punktów nie będzie jakimś dużym zaskoczeniem.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom