>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 18.02.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cabal/Farah - Molteni/Zeballos
Typ: 1
Kurs:
1.42
Bukmacher: Sts
Analiza: Większość o parze Cabal/Farah napisałem przed ich pierwszym meczem. Solidnie idą po triumf wygrywając ze wszystkimi 2:0. Czy dzisiaj przegrają? Nie. To jest ich turniej i dzisiaj zdobędą hat-tricka. Są w formie, dobrze się tutaj czują i myślę, że pokonają swoich przeciwników doświadczeniem i większym zgraniem, gdzie dla Molteni i Zeballos jest to dopiero drugi wspólny turniej. Polecam do dubelka, np. z Napoli strzeli over 2,5 ;)
⛔100 nieregulaminowy bukmacher
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy
Spotkanie: Milan-Sampdoria
Typ: over 3.5
Kurs: 2.85
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatnie dziś spotkanie które zostanie rozegrane w ramach włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. Milan na własnym obiekcie podejmował będzie ekipę Sampdorii. Gospodarze w poprzednich 9 pojedynkach ligowych oraz pucharowych nie ponosili porażek, zanotowali w tym czasie 5 wygranych oraz 4 podziały punktów, w tym pojedynku oczywiście również są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie gdzie powinni już od samego początku osiągnąć przewagę. Nie wolno jednak skreślać w tym spotkaniu ekipy przyjezdnych bowiem oni również są obecnie w bardzo dobrej dyspozycji , nie przegrali 5 kolejnych spotkań w lidze, do tego w tabeli mają 3 punkty więcej aniżeli dzisiejsi gospodarze, którzy muszą tutaj wygrac żeby dogonić drużynę z Genui. Jeżeli spojrzymy na spotkania tych dwóch ekip w poprzednich sezonach to gospodarze zazwyczaj sobie dobrze radzili z przyjezdnymi i to właśnie oni mają lepszy bilans niż Sampdoria. Moim zdaniem tutaj zobaczymy kilka bramek , dlatego przede wszystkim poszedłbym w tej rywalizacji na over w bramkach, mój typ to dokładny wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji, nie zdziwiłbym się jednak jakbyśmy tutaj zobaczymy jakąś niespodziankę ze strony gości, bo pokazywali już nie jednokrotnie że grać w piłkę potrafią.
⛔100
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy
Spotkanie: Torino - Juventus
Typ: over 2.5
Kurs: 2.10
Godz: 12:30
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Świetny kurs na over. Torino na własnym obiekcie radzi sobie w tym roku bardzo dobrze. W trzech spotkaniach ligowych zanotowali komplet zwycięstw. Juventus poza wyskokiem z Sassuolo i wysokim zwycięstwem, notuje raczej skromne wygrane, po 1 i 2 do 0. Liczę jednak na to, że Torino postawi na tyle ciężkie warunki, że w tym spotkaniu obejrzymy trochę goli. Warto wziąć pod uwagę, że to derby, a drużyna gości ma za sobą trudny mecz w Lidze Mistrzów z Tottenhamem. Ponadto przy braku zwycięstwa, Napoli powiększy przewagę nad Juve. W ostatnich 5 spotkaniach obu drużyn, over 2.5 był pokrywany 3 razy.
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna liga mistrzow
Godzina: 17:00
Spotkanie: vardar-szeged
Typ: vardar -2,5

Kurs: 1.69
Bukmacher: fortuna

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj mamy dokonczenie 12 kolejki ligi mistrzow.bukmacher troche mnie zdziwil ze na vardar jest taki dobry kurs-mimo ze szeged jest dobra ekipa ale to vardar jest aktualnie najlepsza druzyna europy i w tym sezonie takze to potwierdzaja.prowadza w bardzo ciezkiej grupie i beda chcieli to utrzymac poniewaz zwyciesca awansuje bezposrednio do cwiercfinalu.gospodarze podejda na max do tego meczu,sa w formie,niezwykle rzadko przegrywaja u siebie-to juz musi byc ekpia zeby ich pokonac przed wlasna publicznoscia.dla mnie szeged to jeszce nie ten rozmiar kapelusza i stawiam ze moje skromne handi wejdzie.pozdrawiam
✅69
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
B 168

boleqq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Typ: Lech/+2.5 gola
Kurs: 2.94
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Na niedzielę wybrałem mecz z naszej rodzimej Ekstraklasy. Spotkanie Lecha z Pogonią. Portowcy wygrali w ekstraklasie 3 ostatnie mecze i powoli zaczynają odbijać się od dna ligi. Lech natomiast ostatnio zanotował kolejny bezbramkowy remis na wyjeździe. U siebie Kolejorz jest innym zespołem i nie może pozwolić sobie na kolejne wpadki jeśli chce walczyć o mistrza. Liczę na dobre spotkanie i zwycięstwo w wykonaniu drużyny z Poznania.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lechia-Piast
Typ: Lechia over 2,5 gola
Kurs: 3.85
Bukmacher Unibet
Lechia na nasze ekstraklasowe warunki posiada potencjał dzięki któremu powinni gdzieś się przemieszczać po podium, co roku Gdańszczanie stawiani są obok Legii do jednego z poważniejszych kandydatów o tytuł, co roku także z dużej chmury leci mały deszcz i tak dwa lata pod rząd Lechia w ostatniej ligowej kolejce zamyka rzutem na taśmę możliwość grania w pucharach.W tym roku sytuacja staje się bardziej dramatyczna gdyż 8 kolejek przed końcem rundy podstawowej Lechia zajmuje 12 pozycję mając zaledwie 5pkt przewagi nad ostatnim miejscem, natomiast do pierwszej ósemki która da przynajmniej spokój brakuje tych punktów 7 a jaki w tej strefie jest ścisk można sobie zobaczyć, każda z tych drużyn obecnie od 9tej Arki po pierwszą Legie nie może odpuszczać, bo walka o podium i puchary w praktycznie zazębia się o bezpieczny byt w TOP 8 i ciężko będzie tam Lechii dołączyć jeśli dzisiaj zgubią punkty.W Gdańsku na daną chwilę cudów nikt nie oczekuje, ale o walkę o ,top ejt, każdy wymaga i liczę że po ostatnim meczy z Wisłą podejdą poważniej do Piasta, ostatniej ekipy która po przerwie zimowej przegrała u siebie z Jagą 0-2.H2H obrazuje ofensywny charakter meczów między tymi drużynami granych w Gdańsku (zresztą Lechii nikt się nie boi bo nawet słaba wyjazdowo Korona wygrała tam 0-5) Lechia na 3 ostatnie potyczki z Piastem u siebie strzelała po 3 gole nie zachowując czystego konta, tutaj każdy powinien grać o zwycięstwo a z czasem strzelenia pierwszego gola mecz się powinien bardziej otwierać.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
20:30
Budowlane Łódź - Developres Rzeszów
Typ: 2
Kurs: 2,13
Buk: fortuna
W tym miesiącu już w TD dwie wtopy z udziałem siatkarek Łodzi. No to do trzech razy sztuka i dziś stawiam że przegrają. Rzeszów w środę w PP w tej samej hali w Łodzi przegrał i odpadł z ŁKS 1-3 choć była szansa na tiebreaka. No to dziś będzie maksymalna mobilizacja i chęć rewanżu. Developres jest dużo bardziej zbilansowana ekipa od Budowlanych. Słabym punktem Rzędowa jest Helić w tym sezonie. Gra na słabej skuteczności i fatalnie gra zza drugiej linii. Potrzeba atakującej conajmniej dwie klasy lepszej i ten zespół będzie bił wszystkich w Polsce. Lewe skrzydło zdecydowanie dla Rzeszowa. Russoux gra świetnie i liczę że zostanie na przyszły sezon. Też zdecydowana przewaga Rzeszowa jest na rozegraniu bo Kaczmar to zdecydowanie najlepsza rozgrywająca w lidze a ta Vincurova to jest tragedia. Jakie ona wystawy rzuca do Konkolewskiej to jest dramat. Konkolewska zamiast się rozwijać to przy tej Czeszce się tylko cofa. Jedna taka wyraźna przewaga Łodzi to jest libero. Zastępująca kontuzjowaną Sawicką Pola Nowakowska to nie ta klasa. W tym meczu PP ponoć była najsłabszym ogniwem w defensywie. Jednak biorąc całokształt stawiam na dziewczyny z Rzeszowa. Decydującą tu będzie rola Helić. Jeśli zagra dobrze to powinno być spokojne zwycięstwo Rzeszowa. Mecz w TV także oglądamy i kibicujemy Rzeszowiankom.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Typ: over 3.5
Kurs: 3.84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Mocno mnie zaskoczyły kursy na warianty bramkowe Piasta i ogólnie na bramki w tym meczu te dwa zakłady są jak najbardziej do gry. Lechia nie zagrała słabo ani rewelacyjnie w starciu z Wisłą Kraków ten punkt traktują raczej pozytywnie, ale już tak dobrze on nie wygląda jeśli chodzi o sytuacje w tabeli, ucieka im ósemka a nad ostatnim właśnie Piastem mają tylko pięć oczek przewagi, stąd nie dziwią słowa trener w tym meczu interesuje nas tylko zwycięstwo. Jestem przekonany że dziś Lechia będzie wyglądała inaczej niż na inaugurację, to był też pierwszy mecz po przerwie. To nie oznacza że będzie łatwiej z Wisłą mogli oddać piłkę bo rywal ją chciał mogą się skupić na grze z kontry ale dziś takiej gry będzie mnie i tutaj widzę mnóstwo problemów z asekuracją w defensywie a gospodarze są ekipa która w domu traci najwięcej jako jedyna przekroczyła granicę 20 bramek min. tak ich wypunktowała grając więcej z kontry Pogoń 1:3 która też wiemy że walczy o ligowy byt. Dodatkowo jeśli czyta się takie słowa trenera – „ …Można bardziej ryzykować i nie trzymać balansu między obroną i atakiem, co było problemem, jak przejmowałem zespół. W systemie 3-4-3 jest minimum pięciu piłkarzy atakujących i tak pewnie zagramy w niedzielę” . Piast spadł na ostatnie miejsce no i wiadomo co siedzi w głowach piłkarzy, trzeba zacząć wygrywać a taki wariant na pewno pozwoli opuścić ostatnie miejsce. Nie zagrali dobrze z Jagiellonią, znowu gdzieś ta ofensywa była za chaotyczna ale może to pierwszy mecz i brak rytmu zrobił swoje. Mieli też trochę pecha bo takie uderzenia jak Frankowskiego to rzadkość. Pod wodzą Fornalik fatalnie nie wygląda to czego im brakowało to zwycięstw, za dużo remisów a przy tym ścisku tabeli widać że to za wiele nie daje.. Trzeba przyznać że zrobiono fajne ruchy transferowe wypożyczając Czerwińskiego oraz Jodłowca, to poprawi stabilność w defensywie. Na pewno Fornalik mocno poprawił tą ekipą w aspektach ofensywnych, zaczęli naprawdę łatwo tworzyć, grać szybko moim zdaniem też Vassiliejv będzie mocniejszy w ten rundzie a to gracz potrafiący robić różnicę. Przy tej lepszej grze w ataku były dwa mankamenty nie zawsze była skuteczność potrafili marnować w jednym meczu kilka 100% sytuacji, albo spali w defensywie wobec czego potrafili zanotować cztery remisy 2:2 w ostatnim czasie. Zresztą tylko w Zabrzu o raz Krakowie nie udało im się trafić do bramki rywala. Pierwszy mecz nie wyszedł w obu aspektach jak wspomniałem ale będą rotację, wiedzą co było źle a i jestem przekonany że dziś miejsca na grę w ofensywie będzie znacznie więcej a to że zagrają odważnie raczej pewne nie mają nic do stracenia. Do tego dochodzi jeszcze historia tych starć w Gdańsku zdecydowanie bogata w bramki.
⛔100
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Niemcy:Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Monchengladbach-Dortmund
Typ: SPOTKANIE/BTS - 2/TAK
Kurs: 3.5
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam wszystkich.Wczorajszy mecz wszedł bardzo szybko i dzisiaj postaram się podtrzymać passę.Na celowniku mam hit niemieckiej bundesligi.Spotkanie pomiędzy gospodarzami zajmującymi 10 miejscę i 31 punktów,a gośćmi z 4 miejsca i posiadających o 6 oczek więcej.Dortmund w ostatnim czasie wkońcu zaczął grać,wygrywa i walczy o LM.Gospodarze mają aż 3 porażki z rzędu w tym z stugartem,co bardzo zdziwiło większość.Myślę,że Dortmund wygra na spokojnie dzisiejsze spotkanie,a dlaczego bts?,na ich ostatnich 6 spotkań to w 5 obie drużyny pakowały do bramki.Dodajmy że Monchengladbach gra u siebie,wiec tego gola powinni trafić.Stawiam na wynik 3-1 po 90-minutach gry.Pozdro i do zobaczenia!????
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSerie A
Godzinna: 12:30
Spotkanie: TORINO – JUVENTUS
Typ: JUVENTUS i powyżej 1.5 bramki w 1 połowie
Kurs: 5.00
Bukmacher: forBet
Analiza:

Przed nami derby w Turynie - zmierzą się dzisiaj ekipy TORINO i JUVENTUSU. Pewnie większość stawia tutaj na zwycięstwo Juventusu i ja również do takich osób należę. Oni po prostu muszą wygrać, żeby liczyć się w walce o mistrzostwo Włoch, a nie widzę innego scenariusza niż właśnie ich zwycięstwo. Do tej rywalizacji mocno przyłączyło się również Napoli, dlatego dziś po prostu mistrzowie z poprzedniego sezonu obowiązkowo muszą to wygrać by dalej liczyć się w stawce. Ponadto wyśmienita forma w ostatnim czasie - zespół jest niepokonany od 11 meczów, a to jest imponujący wynik. Typ na win JUVENTUSU został już podany przez kolegę wyżej, co uważam za typ pewniak. ???? Ja jednak zaryzykuję i wróżę im już zwycięstwo w pierwszej połowie meczu. W 5 ostatnich meczach bezpośrednich tylko raz ekipa z Torino była górą - ale na pewno nie uczyni tego w tym dzisiejszym meczu, za duża różnica między tymi zespołami w tym sezonie ::zoltakartka:
⛔100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Gent - Mechelen
Typ: wygrana Gent handicap (-2)
Kurs: 4.90
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Gent zajmuje obecnie 4. lokatę i zaczyna dościgać słaby Anderlecht i Charleroi. Na Ghelamco Arena przyjeżdża przedostatnie Mechelen. Na własnym boisku ekipa KAA Gent spisuje się znakomicie wygrywając 10 meczów pod rząd w Jupiler League. O Mechelen nie ma co wspominać. Kandydaci do spadku. Nie mają czego szukać w dzisiejszym meczu. Jak dla mnie - pewne zwycięstwo Gent.
⛔100
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon
Spotkanie: Bieg masowy mężczyzn
Typ: Najlepszy Niemiec - Benedykt Doll
Kurs: 5.5
Godz: 12:15
Bukmacher: 1xbet
Doll trafił z formą na igrzyska i to mocno, widać było od Rupholding i Antholz ze forma idze w górę. Na igrzyskach póki co dwa występny. W sprincie 6 miejsce( z Niemiaszków tylko Paifer wyżej bo pierwszy) oraz najszybszy biegowo, w biegu pościgowym natomiast brązowy medal a co za tym idzie był najlepszym z Niemców. Szymon Schempp biegowo podobnie prezentuje się do Dolla natomiast coś ze strzelaniem nie może sobie póki co poradzić. Peifer odpalił raz bezbłędne strzelanie, potem już nieco gorzej, biegowo gorzej trochę od Dolla wyglada, natomiast lesser coś mocno zwolnił, fajnie strzela na igrzyskach, ale lokaty i bieg nie zachwycający. Reasumując nie rozumiem tych kursów i czemu Doll jest na końcu tej Niemieckiej hierarchii, fakt wszyscy Niemcy są mocni, ale po takim kursie wypada zagrać na Benedykta. Dodam jeszcze, że w ostatnich zawodach przed igrzyskami w masówce Doll był 4 i najlepszy z Niemców. Z fartem ;) serdecznie pozdrawiam.
⛔100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: B.Mönchengladbach - B.Dortmund
Typ: Batshuayi strzeli
Kurs: 2,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam serdecznie! O meczu napisał Pastore07, Ja od siebie dodam parę słów. Po sprzedaży niesfornego Aubameyanga, Borussia pozyskała z Chelsea 24 letniego Belga Batshuayi. Moim zdaniem strzał w 10! W 3 meczach, gość strzela 5 bramek. 3 w lidze i 2 w ostatni czwartek w LE przeciwko Atalancie. Wspaniale odnalazł się w zespole. Widać jak mocno czuje boisko i piłkę, a także głód zdobywania bramek. W mojej skromnej opinii dzisiaj przynajmniej raz wpiszę się na listę strzelców. Do tego Gandawa i dubel morderca!!!
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
⛔100
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 liga, Włochy
Spotkanie: Torino - Juventus
Typ: Juventus (-1)
Kurs: 3.05
Godz: 12:30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Koledzy wyżej niemalże wysnuli już prawie wszystko na temat tego spotkania. Ja skłaniam się tutaj mocno w stronę Starej Damy, która jest dzisiaj faworytem do zgarnięcia 3 oczek. Rywalizacja o fotel lidera z Napoli robi się coraz bardziej ciekawsza. Do Juve wraca Dybala, podobno nie będzie jeszcze grać od początkowych fragmentów meczu, ale w roli zmiennika sprawdzał się już nie raz. Higuain pokazał ostatnio w LM, że jest w doskonałej dyspozycji strzeleckiej. Zobaczymy też jak poradzi sobie w roli bramkarza nasz rodak Wojciech Szczęsny. Torino ostatnio z dobrą formą co zapowiada nam ciekawy mecz. Stawiam na 1:3
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Rotterdam
Spotkanie: Federer - Dimitrov
Typ: Dimitrov
Kurs: 3.65
Godz: 15:30
Bukmacher: Forbet
Dzisiaj czeka nas bardzo ciekawy finał na hali w Rotterdamie spotykają się król Roger oraz baby Federer. Bilans bezpośrednich meczów druzgocacy 6-0 dla Szwajcara.. Dimitrov czyli baby Federer to wiecznie zapowiadający się zawodnik typowany od lat na gwiazdę i nic z tego nie wychodzi chociaż ostatnio zaczął grać lepiej. Po listopadowym triumfie w Londynie typowany na finalistę Australian Open. Niestety znow zawiódł w cwiercfinale z Edmundem. Tutaj Bułgar gra dobrze dodatkowo wczoraj tylko jeden set i krecz Goffina. Federer tutaj raczej męczy się wczoraj tie break w drugim secie w pierwszym Seppi przełamał Rogera wcześniej przegrany set z Haase. Roger z racji wieku będzie się spinał na turnieje wielkiego szlema i nic się nie stanie jak przegra. Dla Dimitrowa to wielka szansa wygrać z Rogerem. Dimitrov ma teraz 26 lat i moim zdaniem ten sezon może być przełomowy aby dostać się wreszcie do pierwszej trójki a moze wygrać turniej wielkoszlemowy umiejętności są tylko problem z psychiką.
⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSerie A
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Milan - Sampdoria
Typ: btts - tak
Kurs: 1.69
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Milan w końcu wydaje się wchodzić na ten tor, którego w Mediolanie oczekują od początku sezonu. Co prawda kadrowo przy Juventusie czy Napoli wyglądają średnio, no ale na walkę o puchary w przyszłym sezonie powinno wystarczyć. Podopieczni Gattuso są niepokonani od 9 spotkań i z całą pewnością liczą dzisiaj na komplet punktów. Sampdoria też nie jest pozbawiona szans. Ekipa z Genui dość pechowo przegrywa swoje wyjazdy (2:3 z Benevento, 2:3 z Napoli, 2:3 z Interem). No ale widać, że potrafią nawiązywać walkę w delegacjach. Milan w czwartek grał wyjazdowy mecz z Łudogorcem, który wygrał 3:0. W sumie liczę na to, że podróż i mniej czasu na odpoczynek wpłynie nieco na przebieg tego spotkania. Gole z obu stron powinny paść. Sampdoria pokazała, że nie jest chłopcem do bicia (koniec końców zajmuje w lidze 6. miejsce), Milan z kolei wygląda coraz lepiej i jest faworytem tego spotkania. Niemniej jednak jakiegoś gola pozwolą sobie raczej strzelić.
⛔100
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Rotterdam Finał
godzina 15,30
spotkanie R.Fedderer- G.Dimitrov
typ ilość setów over 2,5
kurs 2,55 unibet ( u kilku innych nieregulaminowych buków jest wyższy )
analiza:
Finał w Rotterdamie w składzie Federer - Dimitrof powinien być fajnym emocjonującym meczem.
Bułgar z Rogerem ma paskudny bilans 6:0 , 5:0 na hardzie i 1:0 na trawie.Tylko dwa razy Grogor ugrał seta ale było to w ich dwuch ostatnich meczach na hardzie .W obu stan meczu po zakończeniu meczu wynosił 1:1 to akurat ważne gdzyż jeden z tych meczów był na Australian Open 2016.U bukmacherów najbardziej prawdopodobnym typem jest 2:0 dla Rogera ale moim zdaniem 3 sety po kursie 2,5-3 spokojnie do grania.
W Roterdamie wszysczoraj Seppi słabo ale wczesniej Kohsreiber zagrał bardzo dobrze i był bliski seta prowadził nawet w Tiebreacku z mini breakiem .Meczu Rogera z Hasse nie widziałem ale jesli ugrał seta to Dimitrov ma co najmniej równe szanse by seta urawać .No zobaczymy.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Buenos Aires 2018 - Finał - Tenis ziemny
18:00
Thiem D. - Bedene A.
Bedene A.
4,70 1xbet

H2H 2:1 i trzeba przyznać, że tutaj Bedene wcale nie stoi na straconej pozycji. Już od początku turnieju zwrócił na mnie uwagę. Genialnie serwuje - 8 asów 0 podwójnych z Veslyem, 5-1 z Schwartzmanem, 19-2 z Ramosem, 15-1 z Delbonisem. Moim zdaniem Thiema nie miał tutaj jeszcze kto sprawdzić, mecz z Monfilsem można przemilczeć bo zagrał katastrofalnie. Po takim kursie to aż grzech nie spróbować na niego zagrać, albo w jego stronę. Szanse ą i niespodzianka tutaj wcale mnie nie zdziwi.
Drugi typ na Rotterdam
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Piłka nożna, Ekstraklasa,15:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Typ: Lechia ha -1,5
Kurs: 2,80
Buk: LVBET
Chyba ostatni dzwonek dla Lechii żeby uratować ten sezon. Siedem punktów straty do górej ósemki, ale to jest jeszcze do odrobienia. Warunek jeden, takie mecze jak ten trzeba po prostu wygrywać. Przed tygodniem z Wisłą, może jakichś fajerwerków nie było, ale spodziewałem się gorszej Lechii niż widzieliśmy z Wisłą. Na pewno ich gra wyglądała o niebo lepiej niż gra Piasta u siebie z Jagiellonią. W dobrej formie jest Sławek Peszko, środek pola również wygląda bardzo dobrze, ponadto do dobrej dyspozycji wraca Milos Krasic a po kontuzji powoli wraca do zdrowia i być może już dzisiaj usiądzie na ławce Rafał Wolski. Piast to według mnie, mimo personalnie niezłego składu główny kandydat do spadku. Transfery dużych gwiazd jak na warunki Ekstraklasy, które nic nie wnoszą do gry. Vasilliev nawet w jednym meczu jesienią nie zbliżył się do formy z Jagiellonii. Kuba Czerwiński spory potencjał,a le on prawie pół roku nie grał w piłkę, podobnie jak Tomek Jodłowiec. Michał Papadopoulos również kompletnie bez formy. Do tego wypalony w zawodzie trener - Waldemar Fornalik. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest Lechia, która ma wysokie aspiracje i musi zacząć wygrywać aby im sprostać.
⛔100
 
K 80

krzysiek1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja 1 Liga
Spotkanie: Hamilton - Glasgow Rangers

Godzina: 15:15
Typ: Handicap2H(-1,5)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dziś spotkają się ze sobą 11 i 3 drużyna Szkockiej Premiership. Rangersi nie przegrali żadnego ze swoich ostatnich 5 spotkań na wyjeździe w odróżnieniu od gospodarzy, którzy notują ostatnio serię porażek. Wartym podkreślenia jest również fakt serii 4 zwycięstw na wyjeździe zawodników z Glasgow. Z kluczowych zawodników ekipy gości prawdopodobnie nie wystąpi tylko Dorrans (mający 5 goli na 10 meczów). Ostatnie 4 konfrontacje zespołów kończyły się dużą ilością bramek (0:2, 1:4, 4:0, 6:0) i tym razem powinno być podobnie. Stawiam więc na Handicap-a dla drużyny Glasgow ze względu na ich średnia goli w lidze (2,79) i kiepską serię gospodarzy. Wartym również podkreślenia jest fakt, że w historii gospodarze tylko raz wygrali z ekipą z Glasgow na 19 rozegranych spotkań.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom