>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.02.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
F 161

fuska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00

Spotkanie: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Typ: Remis

Kurs: 3.60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ciekawy mecz w ramach 23. kolejki Ekstraklasy. Starcie 3. Lecha z 15 Pogonią. Miejsce Pogoni w lidze jest oczywiście nieoddające ich potencjału. Jest to zespół spokojnie na grupę mistrzowską, ale nawet w razie dzisiejszego zwycięstwa, będzie im bardzo ciężko dostać się tam tym razem. Przynajmniej mogą sobie zapewnić spokojne utrzymanie, zwłaszcza w obliczu niedzielenia punktów po fazie zasadniczej. Gospodarze - królowie remisów - u siebie są mocni. Bilans 7-3-0 mówi sam za siebie. Pogoń na wyjazdach prawie na odwrót 3-0-7. Ale... Pogoń jest od końca rundy jesiennej na fali, widać po prostu że weszli na swój poziom, gdyż prawie całą poprzednią rundę grali zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Szczerze mówiąc oba zespoły dysponują podobnym potencjałem, Lech co prawda teoretycznie lepszy, do tego gra u siebie, ale z Arką zagrali piach. Fakt że na wyjeździe, ale sama gra była słaba. Zobaczymy jak będzie dziś.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Wlochy
Godzina: 15.00
Spotkanie: Benevento - Crotone
Typ:2
Kurs: 2,85
Bukmacher;Forbet
Analiza;
Nie przekonuje mnie zespół gospodarzy,są po prostu gorsi od reszty ekip,a przegrana z Romą 3 bramkami nie jest żadnym sukcesem.Tak strzelili im 2 gole i co z tego,ale był to przegrany 4 mecz z rzędu,/wcześniejsze do zera/0-2,3-0,3-0/
Guilherme grając w Legii nie był jakimś super snajperem.Trochę cienki argument jak na Ligę włoską.Mają tylko 7 pkt.na 24 mecze.15strzelonych goli i 56 straconych.
Crotone ,też nie błyszczy,ale naciułało 21 pkt ,to z kim ma wygrywać jak nie z najgorszym zespołem w Lidze.
Crotone ostatnio 4 mecze bez porażki.Wygrana wysoka na wyjeździe z Veroną 3-0 i trzy remisy po1-1
/Cagliari,Inter,Atlanta/
Ostatnia potyczka;Crotone-Benevento 2-0.
Dziwią mnie kursy na gospodarzy,że są lekkim faworytem,może to skutek ostatniego meczu z Romą.
Moim faworytem są jednak goście.Skromne 0-1.Dobry kurs na DNB2,około 1,9.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Betis - Real Madryt
Typ: Real Madryt i obie strzelą
Kurs:
2,00
Bukmacher: forBet
Analiza:

Real Madryt po zwycięstwie w lidze mistrzów nad PSG 3:1 na pewno jadą na mecz z Betisem na fali i zdecydowanie z lepszymi moralami a jest to naprawdę bardzo ważne w sporcie.
Dziś do obrony wraca D. Carvajal i zastąpi Nacho, który spisuje się dobrze ale nie na boku obrony tylko w środku i pewnie zagra na środku zamiast R. Varane.
T. Kroos narzeka na uraz i nie zagra i myślę, że jest to dobry czas na zagranie systemem 4-4-2 w końcu bez K. Benzemy z przodu. W ataku zagrają C. Ronaldo oraz G. Bale a w pomocy M. Asensio, L. Modric, Casemiro i L. Vazquez - Myślę, że jest to dobre rozwiązanie.
Jeśli chodzi o Betis to w dalszym ciągu brakuje najlepszego strzelca A. Sanabria.
Betis ostatnio 2 zwycięstwa z rzędu bardzo ważne 2:1 z Villarreal i 1:0 z Deportivo.
Ogólnie Betis traci bardzo dużo bramek aż 45 tyle co Real Sociedad i mniej od Las Palmas i Deportivo natomiast u siebie także dużo bramek strzelają bo aż 22 gole na 12 meczów czyli prawie 2 gole na mecz.
Myślę, że Real wygra to spotkanie gdyż w dalszym ciągu muszą wygrywać w lidze aby gonić Valencie i Atletico a i z tyłu rywale także nie śpią...
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Napoli vs Spal
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.08
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam dzisiaj przenosimy się do ciepłych Włoch,gdzie obstawimy mcez Napoli.Czemu over 3.5,głownie przez intuicję i swiętną formę gospodarzy w lidze.Mimo ze w lidze europejskiej sobie nie poradzili,to i tak wierzę,ze dzis sie zepną i władują parę goli Spal.Spal jest skazywane na porażkę z góry ale to nie oznacza,że nie mogą strzelić bramki.Wręcz przeciwnie strzelą ją,jestem tego na 90% pewny.Napoli p oostatnim meczu jest złe,a nawet bardzo złe.Ta złość przerodzi się w coś pozytywnego i druzyna z Neapolu właduję minimum 3 bramki.
Pozdro i z fartem!
⛔100
 
jan-blachowski 74

jan-blachowski

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Argentyna, Superliga
Godzina: 23:15
Spotkanie: River Plate vs Godoy Cruz
Typ: X2
Kurs: 2.5
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Dziwią mnie kursy na to spotkanie. River Plate wg bukmacherów jest faworytem; chyba tylko dlatego, bo jest gospodarzem tego meczu. Słaby to jednak gospodarz, który zdobywa w 7 meczach u siebie 11 punktów, a w ligowej tabeli zajmuje odległe 19. miejsce. Piłkarze River Plate zdobyli w ostatnich 5 meczach zaledwie 3 punkty wygrywając z przedostatnią drużyną w tabeli 2-0. Gospodarze wyraźnie są w kryzysie. Według mnie mogą to dziś wykorzystać zawodnicy Godoy Cruz, którzy zajmują 4. miejsce w lidze. Niestety na wyjazdach idzie im dosyć kiepsko. Dlatego też nie stawiam czystej &quot;dwójki&quot; lecz X2. Wydaje mi się, że goście tego meczu po prostu nie przegrają. Wiedzą, że jeśli nie zdobędą w tym meczu żadnych punktów, mogą spaść nawet na 7-10 miejsce. River Plate to zasłużony klub, ale w dużym kryzysie. Uważam, że Godoy Cruz to wykorzysta i wywiezie z tej delegacji przynajmniej punkt.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Napoli - Spal
Typ: Handicap: -2 Napoli
Kurs: 1,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. 25 kolejka włoskiej Seri A i spotkanie pomiędzy liderem, a tegorocznym beniaminkiem. Jeżeli trener Sarri nie chciał informować zawodników o wyniku derbów Turynu to z pewnością sami piłkarze w szatni ten wynik sprawdzili i wiedzą, że aby utrzymać fotel lidera muszą dzisiaj wygrać. Napoli zagra dzisiaj swoim pierwszym garniturem, a więc: Reina, Albiol, Allan, Koulibaly, Hysaj, Hamsik, Jorginho, Rui, Insigne, Callejon, Mertens. W drugiej połowie pewnie zobaczymy &quot;12&quot; zawodnika drużyny czyli Piotrka Zielińskiego. Co można napisać o dzisiejszych gościach? Chyba to, że zagrali świetne zawody w 1 meczu na własnym boisku. Ulegli Neapolitańczykom 2:3 pokazując, że są groźni. Tylko te chwile były dawno, a ostatnio ich gra jest coraz gorsza. Z pozytywów są jeszcze remisy z Udine oraz Interem. Z negatywów to chociażby ostatnia porażka u siebie wcale z nie rewelacyjnym Milanem aż 0:4 czy np. z Lazio również u siebie 2:5. Spal brakuje 4 oczek do 17 miejsca w tabeli i chyba sami nie liczą, że dzisiaj zbliżą się do tego celu. Ich bilans bramkowy to 23:46. Z przodu jeszcze nie wygląda to tak źle, ale tyły są dziurawe jak szwajcarski ser. Po drugiej stronie Napoli. Jak widać po moim awatarze jestem fanem zespołu spod Wezuwiusza, ale piszę to w pełni obiektywnie. Nikt nie spodziewa się dzisiaj większych problemów lidera i jeśli tylko nie prześpią 1 połowy będzie bardzo dobrze. Fani ligi włoskiej wiedzą bowiem, że Napoli najczęściej odpala dopiero w 2 części pokazując to co mają najlepsze. Moim zdaniem często wynika to z faktu wprowadzenia właśnie &quot;Ziela&quot;, który swoją ofensywną postawą pobudza drużynę. Allan daje co prawda większe oparcie w obronie, a Hamsik to w końcu kapitan. Myślę jednak, że powolutku nasz reprezentant wywalczy miejsce w pierwszej 11, a przecież już dziś jak mówią sami piłkarze oraz trener jest 12 zawodnikiem zespołu. Napoli straciło tylko 15 bramek w lidze i są na równi pod tym względem z Juve, których obronę często nazywa się najlepszą na świecie. Spodziewam się pewnego zwycięstwa gospodarzy. Oby tylko zaczęli tak jak kończą, a nie na odwrót. Życzę powodzenia!
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Augsburg - Stuttgart
Typ: Augsburg
Kurs: 2,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na dziś wybrałem z dwóch meczy w Bundeslidze ten mniej emocjonujący. Augsburg podejmuje u siebie najgorszą drużynę wyjazdową w lidze. Stuttgart zamyka tabelę pod tym względem, ponieważ na 11 meczy w delegacjach nie wygrali ani jednego a zremisować udało się tylko 2 razy! Augsburg dosyć dobrze radzi sobie w meczach domowych, bilans 5-4-2 i 19:12 w bramkach utwierdza w przekonaniu, że to solidna ekipa. W moim odczuciu Augsburg jest w naprawdę dobrej formie, może nie widać tego do końca po wynikach, bo przeplatały się bardzo trudne mecze takie jak Lipsk, Schalke i gladbach na wyjazdach, gdzie Augsburg ulegał przeciwnikom, jednak ich gra wygląda dobrze. Tworzenie sytuacji, dochodzenie w strefy zagrożenia i skuteczność zawodników Augsburga stoją na naprawdę niezłym poziomie. Martwi mnie statystyka odnośnie braku wygranej Stuttgartu na wyjazdach, bo jak wiadomo kiedyś musi być pierwszy raz ;) Ja jednak mam nadzieję, że dziś zwycięsko z tego pojedynku wyjdą gospodarze.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska, PGNiG Superliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Górnik Zabrze - Sandra Spa Pogoń Szczecin
Typ: 1 (2poł.) / handicap 2poł. -5.5 (Górnik wygra drugą połowę różnicą co najmniej sześciu bramek)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Nie wiedziałem jak profesjonalnie podać typ więc wyszedł mi taki kogel mogel trochę ;) Dzisiaj w PGNiG Superlidze mecz dwóch zespołów z zupełnie odwrotnych biegunów w tabeli. Mega mocny w tym sezonie Górnik Zabrze ma w dorobku 48 punktów i w swojej grupie zajmuje drugie miejsce. Natomiast ekipa ze Szczecina zdobyła zaledwie 18 oczek i jest ostatnia w drugiej grupie.
Wiadomo więc, że faworyt jest tylko jeden. Wiadomo też, że raczej wygra wysoko. Niestety stawki na handicapy nawet -10.5 są poniżej kursu 2.0. Dlatego ja spróbuję zagrać takie coś i myślę, że taka linia w drugiej połowie może zostać pokryta.
Skąd taki pomysł? Ano stąd, że analizowałem ostatnie wyniki Pogoni i wniosek się nasuwa taki, że potrafi ona jakoś przetrzymywać pierwsze połowy, nawet z rywalami z górnej półki, ale drugie części to już są tragedie. Gdy kończą się siły rywale rozpracowują ekipę ze Szczecina i momentalnie odskakują.
Kilka przykładów z ostatnich spotkań (nie licząc wygranych meczy z najsłabszą Spójnią i Meblami oraz pucharowego z Gorzowem bo to 1 liga):
Puchar Polski: Pogoń - Azoty 1poł. 11:12 i 2poł. 8:16
Liga:
Pogoń - Azoty 14:17 i 10:21
Chrobry
- Pogoń 13:10 i 15:9
Pogoń - Orlen Wisła 9:16 i 8:17
Wybrzeże
- Pogoń 12:14 i 18:11!
Piotrkowianin
- Pogoń 12:10 i 18:13
Pogoń - Stal 20:13 i 13:20!

Jak widać, zespoły z czołówki ligowej tak jak Górnik zawsze wygrywały z Pogonią drugie połowy i były to handicapy powyżej 5,5 gola. Także średniacy typu Mielec, Gdańsk czy Piotrków potrafiły w drugich połowach deklasować szczecinian. Sądzę, że dzisiaj będzie podobnie i gospodarze w drugiej części meczu rozjadą gości.
⛔100

 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - Primeira Liga
Godz: 17:00
Spotkanie: Vitória F.C. - F.C. Paços de Ferreira
Typ: Vitória F.C.
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Portugalii gdzie w tamtejszej Primeira Liga w 23 serii gier na Estádio do Bonfim zmierzą się ze sobą o ligowe oczka miejscowe Vitória Futebol Clube a w gości przyjedzie zespół Futebol Clube Paços de Ferreira.
Vitória F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 22 meczach zdobyła 18 punktów co daje obecnie ostatnie 18 miejsce w tabeli ligowej natomiast F.C. Paços de Ferreira plasuje się na 14 pozycji w portugalskiej Primeira Liga ze zdobytymi 21 oczkami w swoich 22 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 3 zwycięstwa, 5 remisów oraz 3 przegrane i bilans bramek 15-15 zaś goście na wyjazdach wygrana, 2 remisy oraz 8 porażek z bilansem bramkowym 13-28.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy ostatnio u siebie zaczęli grać lepiej notując remis z Sportingiem Lizbona oraz wygrana z Belenenses i to u siebie zdobywają więcej ligowych oczek a ta wygrana pozwoliłaby im się wyczołgać ze strzefy spadkowej czyli mobilizacja będzie u gospodarzy a goście na wyjazdach grają bardzo słabo do tego tracą bardzo dużo bramek i moim zdaniem nie wywiozą z Estádio do Bonfim żadnych ligowych oczek.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Typ: 1 połowa under 0,5
Kurs: 2,62
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatni niedzielny mecz naszej Ekstraklasy to spotkanie trzeciego w tabeli Lecha Poznań z przedostatnią Pogonią Szczecin. Jeśli by patrzeć na te pozycje to zdecydowanym faworytem byli by gospodarze. Czy tak rzeczywiście będzie ? Moim zdaniem niekoniecznie. Szczecinianie wygrali trzy ostatnie ligowe spotkania a tydzień temu bez problemu rozprawili się z Sandecją 4-1. Wynik otworzył samobójczym trafieniem Piter-Bucko, ładną bramkę z 25 metrów strzelił Ricardo Nunes, potem na raty strzelał Frączczak dla którego jest to już czwarte trafienie w lidze a na koniec po strzale Piotrowskiego piłki przed linią nie utrzymał Gliwa i po zastosowaniu VAR sędzia Gil pokazał na środek boiska. Podopieczni Bjelicy mają już na koncie dziesięć remisów co daje najlepszy wynik w lidze wspólnie z Sandecją Nowy Sącz. Ostatnie ich bezbramkowe spotkanie z Arką Gdynia było bezbarwne i zapewne każdy z oglądających chciał by o nim jak najszybciej zapomnieć. Poznaniacy są najlepiej broniącą w Ekstraklasie ekipą, stracili zaledwie 16 bramek. Ciekawostką jest też to że ostatnie wyjazdowe ich mecze to remisy po 0-0. Nic dziwnego gdyż linia defensywna wygląda dosyć ciekawie. Na środku obrony grają Dilaver oraz Janicki ze wspomagającym ich defensywnym pomocnikiem Trałką, na skrzydłach obrony natomiast występują Kostewycz oraz Gumny. Mi się wydaje że pierwsza połowa może zakończyć się bezbramkowo natomiast spotkanie rozstrzygnie się dopiero w drugiej odsłonie a wynik może być każdy.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Nigeria
Godzina: 16:00
Spotkanie: Rivers United vs Niger
Typ: Rivers wygra dokladnie jedną bramką ( EH -1= X)
Kurs: 3,3
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W Nigerii gospodarze wygrywaja wiekszosc meczow .
Dzis graja ze soba zespoly z dolnej czesci tabeli.
Gospodarze ostatnio przegrali na wyjezdzie , a 2 tyg temu wygralu u siebie . Czesto graja w kratke . Poprzedni sezon mieli podobny .
Goscie slaba forma , chociaz ostatnio wygrali u siebie . Nie spisuja sie dobrze na wyjazdach .
River malo strzela i najczesciej jedna bramka wygrywa .
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Chorwacja, 1. HNL
Godzina: 17:00
Spotkanie: NK Slaven Belupo - Cibalia Vinkovci
Typ: handicap 1 (-1.75)
Kurs: 3,11
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela

Gospodarze u siebie mają bilans 3 zwycięstw, 5 remisów i 2 porażek, natomiast Cibalia na wyjadach zanotowała 2 zwycięstwa, 2 remisy i 7 porażek. W tym spotkaniu stawiam, że Slaven Belupo wygra i dodatkowo minimum dwoma golami pokrywając tego handicapa. Cibalia w przerwie zimowej osłabiła się a do tego żadnych konkretnych wzmocnień nie uczyniła no może poza ściągnięciem z Piasta Gliwice Barisicia ale piłkarz ten i tak dzisiaj nie zagra. Zespół ma problemy finansowe i czeka ich ciężka runda o przetrwanie. Dla mnie ten zespół jest głównym faworytem do spadku i myślę, że gospodarze minimum dwoma golami różnicy wygrają z tym rywalem. Slaven Belupo zagra dzisiaj w najmocniejszym składzie, natomiast goście będą musieli sobie radzić bez obrońcy Rubicia (16 występów w tym sezonie) i pomocnika Plum (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Wprawdzie Slaven Belupo też nic wielkiego nie gra ale jednak w tej drużynie w przerwie udało się zatrzymać najważniejszych graczy i na papierze dla mnie ten zespół wygląda dużo lepiej. Myślę, że stać gospodarzy na wygranie w tym meczu różnica 2 goli i pokrycie tego handicapa.
✅211
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy
Godzina: 18:00

Spotkanie: Braunschweig - Mitteldeutscher
Typ: Mitteldeutscher win (z dogrywka)
Buk: forbet
Kurs: 2,65


Witam,
Długo się zastanawiałem na co się zdecydować, to spotkanie czy też pojedynek Budowlanych z Developers. Kurs jednak spada i to drastycznie na Mittel, z 3,20 w ciągu godziny na 2,65. Gospodarze nieźle grają u siebie, szczególnie ostatnio bo 3 wygrane z rzędu, jednak Mittel przyzwoicie grają i na wyjezdzie, są w tabeli w tym aspekcie lepsi niż Gottingen czy chociażby Bamberg, a dziś z meczem czy nawet dwoma mniej mogą tą statystykę poprawić. Jakieś delikatne problemy kadrowe mają gospodarze, kilka znaków zapytania, ale to nic pewnego. Dla mnie liczą się statystki a te podpowiadają że szanse są conajmniej 50/50, dla mnie ze wskazaniem minimalnym na gości.
Nie może być gorzej niż wczoraj, fatany dzień do typowania.
POWODZENIA;)
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Typ: Liczba bramek w meczu over 2 (zwrot przy 2 golach)
Kurs: 1,64
Bukmacher: LvBet
Analiza:

Bardzo ciekawie dziś w Poznaniu. W Poznaniu wciąż głośno mówi się i zdobyciu Majstra, ale do tego potrzebne są dobre mecze z golami, a nie takie jak w poprzedniej kolejce w Gdyni. Bukmacherzy raczej przewidują w tym meczu under goli. Ja jestem zdania, że jedna bramka może otworzyć mecz. Lech musi trzymać dystans do Legi, a do tego gra u siebie więc liczę na ataki ze strony gospodarzy. Pogoń w końcu zaczęła grać tak jak oczekują od niej kibice. Ostatnia ligowa wygrana ze Sandecją 4-1 pozwoliła zbliżyć się do innych drużyn. Obecnie Portowcy są na ostatnim miejscu, ale w przypadku 3 punktów dzisiaj mogą awansować nawet na 13 miejsce ze stratą 9 punktów do ósmej Arki, a do końca rundy pozostanie 7 kolejek. Pogoń otwarcie mówi dziś, że przyjeżdzają po 3 punkty. Takie same ambicje ma Kolejorz, który chce zbliżyć się do Legi na 4 oczka. Mam nadzieję, że obie ekipy wyjdą na boisko z prawdziwą wolą strzelania goli i over będzie pokryty.
Zwrot
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy Bundesliga
Godzina 18:00
Spotkanie : Borussia M : Borussia D
Typ : Borussia Dortmund over 2.5 gola
Kurs : 3.65
Bukmacher : Fortuna
Sporo na temat tego meczu możemy poczytać i zgadzam się z tą częścią którzy idą w stronę Dortmundu bo chyba to oni powinni zgarnąć dzis pełną pulę , patrząc na formę obu zespołów to gospodarze wyglądają słabo na ostatnie 10 meczy aż 6 porażek , Dortmund natomiast gra dobrze no i wyjazdy również dobrze bo bilans 5-4-2 i br 20:13 mówią same za siebie dlatego pójdę w bramki Dortmundu a że przeciwko M-gladbach gra im się wyjątkowo dobrze i są skuteczni aż do bólu to myślę że dziś te 3 bramki po ich stronie zobaczymy , pierwszy mecz w Dortmundzie 6:1 , w poprzednim sezonie tutaj w Gladbach 3:2 a u siebie 4:1 i nic dodać nic ująć dziś powinno być over 2.5 gola po ich stronie !
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan - Sampdoria
Typ: D.Kownacki strzeli gola (promocyjny kurs!)
Kurs: 4.80
Bukmacher: forBET
Analiza: Wieczorem w Mediolanie szykuje się nam mega widowisko, oba zespoły wciąż walczą o udział w europejskich pucharach w przyszłym sezonie, Milan wydaje się, że wreszcie wszedł na dobre tory i gra na miarę oczekiwań swoich kibiców jak i właścicieli, którzy przed sezonem nie żałowali pieniędzy i dokonali kilku znaczących transferów, goście też ostatnio są w formie, nie licząc jednej wpadki z Benevento to obie ekipy jeszcze w tym roku kalendarzowym nie przegrały. Gospodarze wciąż grają na trzech frontach Serie A, Puchar Włoch oraz Liga Europy, gością pozostała już tylko walka w rodzimej lidze. Tyle tytułem wstępu, mnie zaciekawił w tym meczu zakład specjalny wystawiony przez forBET, a mianowicie, że nasz młody napastnik Dawid Kownacki zdobędzie gola, wiadomo, że w lidze włoskiej się dopiero ogrywa i z reguły wchodzi z ławki, mimo to zdobył już 3 gole i zaliczył asystę. Trafił między innymi też już na San Siro, gdy jego zespół mierzył się z Interem, więc może trafi i w meczu z AC Milan, gdy dostanie kilka / kilkanaście minut na podmęczonych zawodników z Mediolanu. Warto też odnotować, że Kownaś gra głównie w Pucharze Włoch, a raczej grał, bo Sampdoria już pożegnała się z tą edycją Pucharu, Polak w tych rozgrywkach również zdobył 3 gole. Tak jak już wspomniałem wyżej Sampdorii została już tylko liga, więc można przypuszczać, że Dawid będzie dostawał teraz więcej szans w lidze, rola jokera jak narazie mu służy, na San Siro jak już napisał wcześniej gola już zdobył, wiec dlaczego dzisiaj miałby nie trafić? Zakład oczywiście for fun, ale za drobne dla lepszego oglądania myślę, że warto spróbować. Powodzenia.
⛔100
 
wjksk66 110

wjksk66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznan - Pogon Szczecin
Typ: Lech strzeli gola w obu polowach - TAK
Kurs: 2.97
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Trzecia druzyna naszej rodzimej ekstraklasy podejmuje na własnym terenie zespol ktory jest w dobrej formie. Portowcy zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 20pkt. Kolejorz na wlasnym stadionie gra jak natchiony, strzela duzo bramek, oraz nie przegrywa. Goscie sezon zaczeli fatalnie przegrywajac wieszkosc meczow, lecz w ostatnich spotkaniach prezentuja wysoka forme. W ostatnich 3 pojedynkach tych druzyn w Poznaniu zawsze wygrywal Lech zdobywajac minimum 2 gole i dzis licze na podtrzymanie tej historii. Proponuje typ gol dla Lecha w obu polowach po kursie 2.97
Powodzenia!
✅197
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznan - Pogon Szczecin
Typ: Pogoń Szczecin wygra
Kurs: 5
Bukmacher: totolotek

Pogon po solidnie przepracowanym obozie przygotowawczym w Turcji zdecydowanie poprawiła swoją grę. Wygrane wszystkie sparingi oraz mecz ligowy z Sandecją pokazują, że działania nowego trenera idą w dobrą stronę. W zespole nie ma żadnych braków kadrowych. Aby wyjść ze strefy spadkowej nie pozostało wiele czasu i sądzę, że jeżeli mobilizacja będzie podobna jak do meczu z Sandrcja, to pokonanie Kolejorza nie powinno sprawić problemów.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Maroko GNF 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wydad Casablanca – Rapide Oued Zem
Typ: I połowa over 1,5
Kurs: 3,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 17 kolejki Marokańskiej GNF 1, w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 11 pozycję w tabeli zespół Wydad Casablanca z 12 Rapide Oued Zem. Gospodarze tego pojedynku rozegrali aktualnie 7 spotkań na własnym stadionie, w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo, 1x zremisowali a 4x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 5 bramek a stracili 8. Goście natomiast jak dotąd rozegrali 8 pojedynków wyjazdowych, w których to zdołali 1x zwyciężyć, 2x zremisowali a 5x doznali porażki strzelając przy tym 5 bramek a stracili 12. Gospodarze tego meczu to bardzo utytułowany zespół Marokańskiej piłki klubowej a tylko dla przypomnienia jest to aktualny mistrz kraju. Goście natomiast to beniaminek, który będzie zapewne walczył w obecnym sezonie o pozostanie w GNF -1 na kolejny sezon. Powracając jednak do tego pojedynku, przed którym zdecydowanym faworytem są gospodarze ale osobiście pobieram tutaj 2 bądź więcej bramek już po pierwszych 45 minutach tego pojedynku.
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Hokej- NHL
Godzina: 23:00
Spotkanie: Carolina Hurricans vs New Jersey Devils
Typ: Carolina
Kurs:
2
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ja wybieram mecz w Karolinie Północnej gdzie swoje mecze rozgrywa zespół Hurricans. Ostatnio u siebie dosyć gładko przegrali 0:3 z Islanders, co mnie trochę zdziwiło, bo mieli dobrą passe 3 zwycięstw u siebie. Dzisiaj podejmują zespół z New Jersey, który tego samego dnia, czyli dzisiaj o godzinie 01:00 polskiego czasu rozgrywał trudny pojedynek z Tampą na wyjeździe, na Florydzie. Co ciekawe goście z Devils wygrali to spotkanie 3:4, ale oglądając ich obronę częstochowy śmiem twierdzić, że stracili sporo sił przy tak intensywnie atakującej drużynie gospodarzy. Bardzo mało czasu na regeneracje oraz kolejny lot, może nie tak daleki do Karoliny Północnej, no ale jednak. Moim zdaniem goście nie dadzą rady się w tak krótkim czasie zregenerować i Carolina powinna to łyknąć, rewanżując się za porażkę w ostatnim meczu u siebie z Islanders. Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom