>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.03.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 18. Marca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
U 140

unknown98

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cracovia - Sandecja
Typ: Pierwsza połowa/spotkanie - Cracovia

Kurs: 2.47
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Niedzielne rozgrywki polskiej ekstraklasy, a w nich spotkanie Cracovia - Sandecja. Gospodarze ostatnio w dobrej formie, 3 zwycięstwa z rzędu i mam wrażenie, że jutro pójdą po czwarte. Ostatnio wygrali zdecydowanie w Szczecinie i nie powinni mieć problemów z najgorszym zespołem naszej ligi - Sandecją, która powinna szykować się do spadku. Gospodarze mogą walczyć o kolejne punkty, mają bardzo bezpieczną i komfortową sytuację w przeciwieństwie do Sandecji, natomiast są w gazie i mam nadzieję, że udowodnią to w kolejnym spotkaniu. Świetne spotkania rozgrywa Piątek, nie ma przeciwwskazań co do jego jutrzejszego występu, więc liczę na tego chłopaka, który gra na dobrym poziomie. Sandecja czy to u siebie, czy na wyjeździe nie potrafi wygrywać spotkań. W tym zespole brakuje praktycznie wszystkiego. Jutro w zderzeniu z krakowskim zespołem powinni znowu ucierpieć i stracić kolejne bramki. Ekstraklasa ucieka i raczej nie uda im się już wsiąść do pędzącego pociągu. Pozdrawiam.
✅147
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 0:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Boston Bruins
Typ: Zwycięzca 2-drogowo (z dogrywką i karnymi) - 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: ForBet
Analiza:

To idę za ciosem w NHL. Dzisiaj nie lada gratka dla fanów NHL - lider Tampa Bay podejmie na własnym lodowisku drużynę Boston Bruins. Idę w stronę gospodarzy z kilku powodów - mieli więcej czasu na regenerację - grali mecz 14ego podczas gdy hokeiści z Bostonu grali 16ego. U gości 5 kontuzjowanych. Ostatnie 10 meczy Tampy 2-6-1-1, Bostonu 4-3-0-3. Dałbym czystą 1, ale widać że Tampa lubi remisować także &quot;w razie w&quot; daję tylko zakład 2-drogowy. Na wyjeździe drużyna z bostonu ostatnie 5 meczy 1 zwycięstwo i 4 porażki czyli nie wiedzie im się najlepiej na wyjazdach ostatnimi czasy. Dlaczego mieli by nagle wygrać na lodowisku lidera? No liczę że moje myśli idą w dobrą stronę ???? z fartem.
⛔100
 
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Macva – Crvena Zvezda
Typ: 1 (+2) AH
Kurs: 1,93
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

W poprzedniej kolejce typowałem, że Cervena nie wygra wysoko z Nepredakiem (dodatnie 2,5 handi na gości)i skończyło się remisem. W ten weekend Gwiazda wyjeżdża do drużyny Macva i wydaje mi się, że ponownie nie będzie wysokiego ich zwycięstwa. Patrząc na ostatnie mecze ligowe Crevenej to niewysokie zwycięstwa i remisy. W meczach towarzyskich i Lidze Europejskiej były porażki. Z bardziej obfitych wygranych było 3:0 z Jaworem.
Warto zwrócić uwagę, że poprzedni mecz między tymi ekipami był w środę w ramach pucharu Serbii i po remisie w 90 minutach w karnych wygrała ekipa Macvy. Do końca sezonu zasadniczego zostały 3 kolejki i pewnie Zvezda wygra te mecze, ale liczę, że gospodarze dadzą radę im się w niedzielę postawić i przegrają najwyżej 1 bramką (przy dwóch bramkach zwrot)
▶ ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Chicago Bulls vs Clevland Cavaliers
Typ: Under 220,5 pkt
Kurs: 2,35
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dawno nie widziałem takiej fajnej okazji. Zacznę od tego, że w Chicago wypada na ten mecz Dunn i Markannen, niepewne występy LaVine i Vonleha. Clevland bez Korvera, Larrego Nance, Hooda, Osmana, Thompsona i dalej bez Lova. Właściwie to wszystkie strzelby dystansowe powypadały w Clevland. Chicago też się nie specjalnie musi forsować. W tym momencie skupiają się na jak najwyższej pozycji w loterii draftu, czyli po prostu trzeba więcej przegrywać. Nie powinno im zależeć na wygranej w tym meczu. Goście z kolei grają w kratkę i jak raz wygrają to potem jest porażka i tak na zmianę. Generalnie obie drużyny mają bardzo słabą defensywę, ale z uwagi na te osłabienia, moim zdaniem tutaj będzie niski wynik. Już raz Chicago grało u siebie w tym sezonie z Clevland i było 91:113. Dla mnie ta linijka o 10 punktów zawyżona o ile nie więcej. Tak wiem, że oni mogą to przekroczyć, taki jest sport, szczególnie NBA, no ale ja tutaj zaryzykuje bardziej i daje under 220,5. Dla tych co nie chcą tak ryzykować polecam linijkę under 224,5 po kursie 1,91! Powodzenia!
⛔100
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Girona
Typ: over 2.5 rzutu rożnego Girona
Kurs: 1.58
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapowiada nam sie mega overowe spotkanie na Santiago Bernabeu. Real Madryt podejmie u siebie jutro zespol Girony. Obie ekipy ustawione ultra ofensywnie. Mysle ze goscie beda mieli kilka bardzo dobrych okazji strzeleckich. W gole w tym spotkaniu po zobaczeniu tych kursow zdecydowanie nie widzi mi sie isc z uwagi na niskie kursy. Co innego rzuty roznego ktorych druzyny ktore graja przeciwko Realu maja dosyc duzo. Wystarczy powiedziec ze Eibar w ostatnim meczu mial ich az 8 no ale wiadomo jest to druzyna ktora sporo ich bije. Sami odpowiedzcie sobie na pytanie czy te 3 rzuty rozne w meczu mega ofensywnie usposbionych ekip to bedzie az tak duzo jak na Girone. Ja to pobieram.
✅58
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
F 161

fuska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Kraków
Typ: Legia
Kurs: 1.63
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Starcie wicelidera tabeli z 7. zespołem Wisły. Faworytem starcia jest zespół gospodarzy, abstrahując od bilansu, którym legitymuje się w domu: 10-1-2, 22:9 w bramkach. Natomiast goście mają następujący bilans wyjazdowy: 4-4-5, 18:20 w bramkach. Legia powoli wraca na właściwie tory. Do optymalnej formy jeszcze sporo brakuje, ale zbiera regularnie punkty, a to najważniejsze. Wisła ? Gra w kratkę, choć ostatnio ze Śląskiem było nieźle. Ale grali u siebie, a Śląsk na wyjeździe, który to w tym sezonie jeszcze nie wygrał... Przewiduję spokojne zwycięstwo Legii 1:0 lub 2:0. Ostatnio Legia ma problem z utrzymaniem czystego konta. Także w niedzielę okazja ku temu.
⛔100
 
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Ottawa Senators
Typ: 1/+5,5
Kurs:
2.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Moje ukochane NHL. Na Washington Cap. nie zdążyłem wczoraj podać, a szkoda. Tuż po północy zajmujące 6 pozycję w Konferencji Wschodniej Kurtki podejmą na swojej tafli 14 Senatorów. Obie ekipy radzą sobie całkiem nieźle. Kurtki zwyciężyły w 8 ma 10 ostatnich spotkań. Ottawa gra w kratkę, ale tragedii nie ma - zwyciężyli 3 ostatnie spotkania w tym ostatnie po dogrywce z tragicznym moim zdaniem Dallas. Ostatnie spotkanie obu ekip miało miejsce 30.12 wtedy to Senatorowie wygrali cudem 5:4. Oglądałem ten mecz i pamiętam, że była to wygrana rzutem na taśmę... Dziś liczę, że Kurtki pokażą klasę i zniszczą Ottawę w pięknym stylu. Pozdrawiam ????
⛔100
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 00:30
Spotkanie: Brooklyn Nets - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks handicap +4,5 pkt.
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rzucam monetą. Orzeł - Brooklyn, reszka - Dallas... nie no bez żartów, ja idę w stronę Mavericks (i to nie dlatego, że wypadła reszka). Brooklyn w sumie w obecnym sezonie o nic nie gra, nawet tankować im nikt nie każe (pick Nets jest w rękach Cavaliers i jeśli Brooklyn przegrywa to Cleveland cieszy się z tego najbardziej). Dallas natomiast swój pick mają i już jakiś czas temu było głośno jak właściciel klubu M.Cuban powiedział publicznie o tankowaniu ale jednak jego chłopaki nie za bardzo wzieli sobie to do serca i coś tam nawet ostatnio wygrywają, wczoraj byli bardzo blisko sprawienia sensacji w Kanadzie, gdzie przegrali z Raptors dopiero po dogrywce i właśnie ten wczorajszy mecz w Air Canada Centre spowodował, że w mojej głowie pojawiła się myśl o zagraniu na nich właśnie dzisiaj. Obie drużyny grają dzień po dniu. Jak wyglądały ostatnie spotkania obu ekip? W ostatnich 10 spotkaniach Nets wygrali zaledwie 2 spotkania (z Chicago i Charlotte), Mavs prezentowali się dużo lepiej i zantowali bilans 4-6, warto też dodać, że dwukrotnie zostali pokonani dopiero po dogrywkach najpierw z OKC no i wczoraj z Toronto. Oba zespoły są w top4 ligi jeśli chodzi o podejmowanie prób rzutów za 3 pkt. Pomimo tego, że więcej prób rzutów zza łuku oddaje Brooklyn to jednak ich skuteczność jest gorsza niż Dallas. O ile w ofensywie obie ekipy ostatnimi czasy spisują się podobnie to jednak w obronie jest większa różnica, D.Nowitzki i spółka w przeciwieństwie do rywali bardziej przykłada się do obrony. Defensive rating w ostatnich 10 meczach Dallas wynosi 104,5 (11 miejsce w lidze), ta sama statystyka Brooklynu - 113,0 (28 miejsce). Podsumowując idę w stronę Dallas ze względu na ostatnią formę obu zespołów, na lepszą grę po bronionej stronie parkietu no i rzut monetą też mnie przekonał. Zabezpieczam się małym handicapem ze względu na brak H.Barnesa w składzie Dallas. Dla odważnych proponuję typ na zwycięstwo Mavericks po kursie 2.48.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna U17 kwalifikacje do ME
Godzina: 17:00
Spotkanie: Finlandia Portugalia
Typ: Remis, Portugalia wygra zwrot
Kurs:
1.45
Bukmacher: forbet
Analiza:

Ostatnia kolejka tej grupy eliminacyjnej. Turniej rozgrywany na Maderze więc Portugalia powinna być traktowana jako gospodarz. Portugalia po dwóch spotkaniach cztery punkty: wygrana ze Słowacją i remis ze Szwajcarią. Finlandia trzy punkty: wygrana ze Słowacją i porażka ze Szwajcarią. Portugalii do awansu wystarcza remis, Finlandia musi wygrać. Mało prawdopodobne by mocni od lat w futbolu młodzieżowym Portugalczycy dali się wyeliminować. Jeśli Portugalia wygra, zwrot stawki.
▶ ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia - Northern NSW
Godzina: 8:00
Spotkanie: Hamilton Olympic - Charlestown City Blues
Typ: Charlestown City Blues
Kurs: 5.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jest to 1 kolejka australijskiej Northern NSW. W zeszłym sezonie Hamilton Olympic zajął 2 miejsce natomiast Charlestown City Blues zajęło 8 pozycję w lidze, w której rywalizuje 11 zespołów. Spodziewam się, że oddscompilerzy przy wystawieniu obecnych kursów sugerują się właśnie tym zestawieniem i nie biorą pod uwagę ruchów transferowych dokonanych przez obie ekipy. Chociażby postać Kane Goodchild, który przez ostatnie dwa sezony spędził w Hamilton gdzie dwukrotnie został najlepszym strzelcem ligi, jutro wystąpi w barwach ich rywali. Ponadto do Charlestown ściągnięto kilku innych ciekawych zawodników, w tym bardzo dobrego bramkarza.
Zespół gospodarzy wedle poprzedniego sezonu straciło kilka wiodących postaci m.in. wymienionego wyżej napastnika i aktualna kadra składa się w większości z młodych i niedoświadczonych zawodników.
Jako, że pierwsza kolejka to jedna wielka niewiadoma, sam mecz oceniam 50/50 ze wskazaniem na gości a kurs o tej wartości jest według mnie bardzo atrakcyjny.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Leganes - Sevilla
Typ: Sevilla
Kurs: 2,2
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Piątek i sobota udane, więc jedziemy dalej. W niedzielne południe mecz pomiędzy 15 Leganes a 5 Sevillą. Gospodarze w tym roku w lidze radzą sobie dość słabo - 3 wygrane, 3 remisy i 6 porażek. Ostatnio strzelają też bardzo mało bramek - w ostatnich 8 meczach La Liga zdobyli ich tylko 3 ( w tym 2 gole w meczu z Malagą). Natomiast Sevilla chyba raczej dość niespodziewanie, ale zasłużenie awansowała do kolejnej rundy Ligi Mistrzów po odprawieniu Manchesteru United. Teraz trzeba chyba chociaż trochę mocniej skupić się na rozgrywkach w Hiszpanii. Po porażce z Valencią w ubiegłym tygodniu goście raczej mogą zapomnieć o LM w przyszłym sezonie, ponieważ do 4 miejsca tracą już 12 punktów. Jednak jeśli drużyna gości chce zagrać w Lidze Europy to musi zacząć uważać na sąsiadów w tabeli (Villarreal i Gironę, które tracą odpowiednio 1 i 2 punkty) i nie tracić już głupio punktów. H2H na korzyść Sevilli, ostatnie 5 spotkań to 3 wygrane ekipy Vincenzo Montelli i 2 remisy. Powodzenia.
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport League of Legends
Godzina: 00:00
Spotkanie: Team Liquid-Cloud9
Typ: Cloud9
Kurs: 1.69
Bukmacher: fortuna
Analiza:Witam wszystkich bardzo serdecznie.Przenosimy sie do Ameryki Północnej i pod lupę bierzemy spotkanie 6 ekipy Team Liquid z 2 druzyna Cloud9.Ja w tym spotkaniu gram na ekipę C9 na ktora zdecydowanie kursy wzrosły i ja pobieram to z przyjemnością.C9 dzis bez zadnych rotacji w składzie ekipa 100 Thieves wygrała dziś i zrownala się z iloscia punktów z nimi i muszą dziś to wygrać bo pierwsze i drugie miejsce zagra w play-offach od półfinałów.Ekipa Teamu Liquid zajmuję ostatnie 6 miejsce,ktore daje awans do play-offów i nikt już ich nie wyprzedzi a do pierwszej dwójki tracą kilka punktów więc nie mają szans ich dogonić więc dla nich to mecz o pietruszkę.W pierwszym bezposrednim starciu również góra okazala się ekipa C9.Jest to dla nich bardzo wazne spotkanie i liczy się tylko zwycięstwo.Po takim kursie warto na nich spróbować bo ekipa Echo Fox odjechała im już na 1 punkt i muszą ich gonić.Ogolnie Team Liquid ma fatalny bilans z czołówka i licze ze tak zostanie ???? .Powodzenia
⛔100
 
A 98

amazingtyper

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01;30
Spotkanie: San Antonio Spurs - Minnesota Timberwolves
Typ: Minnesota -3.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Kazdy widzi co ostatnio sie dzieje ze Spurs i oczekuje sie od nich teraz serii zwyciestw, wielu pewnie pojdzie tym sladem. Ja jednak ide dzis w strone gosci ktorzy w 2 ostatnich spotkaniach pokazali w koncu ze mozna wygrywac bez Butlera. W ostatnim spotkaniu przeciwko Wizards cala wyjsciowa piatka ladnie punktowala, a Spurs poza blowoutem z Orlando i wygrana z Pelicans prezentowali sie slabo. Gospodarze za wszelka cene beda dzis chcieli wygrac i to ich moze zgubic. Widze tu value i stawiam dzis na gosci ! Powodzenia ????
⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: San Antonio Spurs - Minnesota Timberwolves
Typ: under 210,5
Kurs: 2.06
Bukmacher: Unibet
Analiza:
San Antonio na granicy nie dostania się do playoffs. Na ten moment każde zwycięstwo jest dla nich bardzo ważne, bo margines błędu jest znikomy. Nie mogą sobie pozwalać na porażki przed własną publicznością, dlatego myślę, że presja może dziś ich zgubić i będą sporo pudłować. Gracze z Minnesoty grają w kratkę, przeplatają lepsze spotkania z gorszymi. W każdym z ostatnich 10 spotkań zdobywali przynajmniej 100 punktów. No może nie w każdym, bo z Portland zdobyli ich 99 ????
Nie mniej jednak sądzę, że Spurs postawią bardziej solidną obronę niż wcześniejsi rywale. Jak do tej pory stracili oni najmniej punktów w konferencji zachodniej, dlatego dziś mam nadzieję na równie dobry defense gospodarzy. Warto też dodać, że w 2 bezpośrednich w tym sezonie spotkaniach wpadło - raz 206 punktów, drugim razem tylko 184 punkty, także dzisiejsza linia moim zdaniem lekko przesadzona. Wszystkim typującym i grającym życzę powodzenia!
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli-Genoa
Typ: Napoli wygra i obie drużyny strzela gola
Kurs: 3,6
Bukmacher: Fortuna
Witam! Na dzisiaj wybrałem spotkanie we włoskiej Serie A w którym Napoli podejmie u siebie Genoe. Dlaczego zdecydowałem sie wybrać ten typ? Odpowiedz jest prosta - remis Juventusu ze SPAŁ dzięki czemu Napoli moze odrobić stratę punktowa do lidera z Turynu do 2 punktów. Zespół z Neapolu walczy o scudetto pełna para, wierzy w to całe miasto a chęć zdobycia tytułu stała sie dla piłkarzy i trenera Sarriego obsesja. Napoli ma chęć przełamać dominację Juve i jutro jeśli wygrają to jest świetna okazja zeby sie do rywala z Turynu zbliżyć. Genoa natomiast dobrze spisuje sie z &quot;mocnymi rywalami&quot; - wygrana 2-0 z Interem, 2-1 z Lazio czy remis 1-1 z AS Romą. Sądzę, ze jutro rownież pokażą charakter i przynajmniej jedna bramkę uda im sie zdobyć. Napoli bedzie jednak tak zdeterminowane zeby wygrać, wiec nic ich nie zatrzyma. To ich ostatnia szansa na tytuł.
Powodzenia!
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Vikersund
Godzina: 16:30

Spotkanie: Konkurs indywidualny
Typ: Robert Johansson wygra

Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Na niedzielne popołudnie chciałbym zaproponować zakład, który dotyczy skoków narciarskich i w ramach ostatniego konkursu cyklu Raw Air postawić na Norwega Roberta Johanssona. Głównym powodem tego jest Jego występ w drużynówce. Dwa bardzo dobre technicznie i dalekie skoki, gdzie przypieczętował wygraną reprezentacji Norwegii. Skoczył 232 i 240.5 metrów odrabiając do lidera całego cyklu ponad 30 punktów. Do tego Norweg zajmuje 2 miejsce w całej tabeli Raw Air ze stratą dokładnie 55.7 punktów do pierwszego Kamila Stocha. Tutaj akurat myślę, że Polak nie odda pierwszego miejsca, ale dla Johanssona jest to idealna skocznia do zaatakowania naszego rodaka. Tzw. Skocznia Mamucia, gdzie idzie skoczyć nawet 250m. Znajduje się ona w Vikersund, czyli w swoim kraju przy swojej publiczności, co może dodać jeszcze większych skrzydeł Robertowi. Skoczek sam komentuje, iż rywalizacja jest jeszcze otwarta i wszystko może się zdarzyć. Na mamucich skoczniach odrobić stratę jest bardzo łatwo, dlatego myślę, że Johansson postara się i sam konkurs indywidualny wygra. Stoch moim zdaniem jest głównym rywalem i gdyby to była normalna albo duża skocznia - nie odważyłbym się postawić na kogokolwiek poza Kamilem. W drużynówce czaił się też Kraft, który jakby nie było wygrał z Johanssonem o 1.4 punkt. Kamil zajął 6 miejsce. Zapowiada się więc ciekawie, ale jednak swoja publika, swoja skocznia, szansa na wygranie cyklu Raw Air i umiejętności na mamucich skoczniach Johanssona mnie przekonuje do zagrania własnie na niego. Powodzenia!
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adrian88 38

adrian88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Championsh
Godzina: 13:00
Spotkanie: Derby - Cardiff
Typ: powyzej 1.5 gola w 1polowie
Kurs: 2.95
Bukmacher: forbet
Analiza:
Witam. Chciałbym powiedzieć coś na temat meczu w Championship mianowicie o meczu Derby-Cardiff. Przewiduje tu mocne rozpoczecie oby dwóch drużyn z przewaga na Cardiff i z wiązu z tym typ na over 1.5bramki w pierwszej połowie. Tak kończyły się ostatnie 4 z 6 spotkan Cardiff na wyjeździe, przy czym strzelali rowniez gospodarze, bo ofensywa srednia, tym bardziej ze graja z Derby nie liczac ostatniej porazki z Fulham z powodu braku 5podstawowych graczy nie przegrali meczu od 8spotkan i w dodatku w kazdym nim strzelajac przynajmniej jedna bramke, a w 6z nich w pierwszej polowie. Derby również drużyna z górnej półki która musi gonić i nie chcąc odpasc z play off ów. Przewiduje dla kibiców dużo gratke z oglądania goli. Polecam typ over2,5gola w meczu.Moim zdaniem pewniak.Dziekuje.
▶zwrot - mecz przełożony
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina : 16:45
Spotkanie : Zwolle : Feyenoord
Typ : Zwolle over 1.5 gola
Kurs : 3.40
Bukmacher : Unibet
Zwolle od dłuższego już czasu gra fatalnie , na ostatnie 5 meczy aż 4 porażki i remis , ostatnia wygrana miała miejsce tutaj na ich stadionie 6 lutego kiedy to wygrali z Heerenveen 3:2 jednak pomimo iż nie grają dobrze to liczę że dziś w meczu z aktualnym jeszcze mistrzem Holandii Feyenoordem zagrają dobry mecz , czy uda im się wygrać ? nie wiem ale liczę na bramki , dla Feyenoordu najlepiej jakby ten sezon już się zakończył bo mistrz nie pokazuje nic szczególnego , na 10 ostatnich meczy aż 5 porażek , w tabeli zajmują 5 miejsce i raczej nic nie wskazuje na to że znajdą się na pudle bo do 3 AZ tracą aż 11 oczek , ostatni mecz wznieśli się na wyżyny i pokonali u siebie właśnie AZ 2:1 , ostatnie wyjazdy to jednak porażki , z Bredą 2:1 , z Vitesse 3:1 no i nawet z beniaminkiem 1:0 tak więc liczę że i dziś nie zachowają czystego konta i powinni stracić jakieś bramki tym bardziej że z Zwoole nie mają za miłych wspomnień zwłaszcza kiedy grają na ich terenie dlatego pomimo że Zwolle jak wspomniałem nie prezentuje dobrej formy to jednak z Feyenoordem u siebie powinni wznieść się na wyżyny swoich możliwości i zagrać dobry mecz zresztą u siebie nie mają złego bilansu 7-3-3 i br 21:14 stąd u mnie over 1.5 gola w ich stronę !
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Cracovia : Sandencja
Typ: Krzysztof Piątek strzeli bramkę
Kurs: 2.1
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Bardzo ważny mecz dla obu drużyn.Po wczorajszej porażce Arki remisie zagłębia i korony Cracovia ma coraz większe szanse na grupę mistrzowską o czym probierz mówi od początku rundy. Sandencja walczy o Ekstraklase ale ma moim zdaniem za mało argumentów na świetnie grająca Cracovie. Ponadto pisano o konflikcie w drużynie no i kazek moskal na ławce także nic nie wróży sukcesu drużynie z Nowego Sącza.Spodziewam się 2-3 bramek Cracovii i myślę że będący w świetnej formie Piątek coś strzeli. Powodzenia
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom