>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.03.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Vikersund
Godzina: 16:30

Spotkanie: Konkurs indywidualny, zwycięzca
Typ: Kamil Stoch
Kurs: 3.20
Bukmacher: forBET

Analiza:

W końcu jakiś normalny kurs na naszego Mistrza. Super że Kamil zawalił wczoraj pierwszy skok bo dzięki temu kurs na niego poszybował niebotycznie. Z 1,60 za zwycięstwo w kwalifikacjach na 3,20 za zwycięstwo w konkursie? To przecież duże value!!! Owszem Johansson wczoraj dużo lepszy od Kamila, ale to była drużynówka. Nie żebym się czepiał Stocha, ale on w przeciwieństwie do reszty chłopaków, bardziej mobilizuje się na konkursy indywidualne i wtedy pokazuje wszystko co najlepsze. Nie wierzę że dzisiaj spóźni któryś ze skoków tak jak to zrobił wczoraj, a wtedy razem z Johanssonem będą latali bardzo daleko i różnice powinny być nieduże pomiędzy nimi. Mam nadzieję że to Kamil będzie trochę lepszy od Roberta i dopisze sobie do kolekcji kolejną wygraną. Kraft skacze tutaj też świetnie, ale jakoś nie daję mu szans na walkę o pierwsze miejsce. Dzisiaj warunki mają być lepsze niż wczoraj i mam nadzieję że będzie dość sprawiedliwie dla wszystkich. W takiej sytuacji szansę Kamila wzrastają znacznie. Uważam że kurs na zwycięstwo Polaka jest znacznie zawyżony i trzeba z tego skorzystać.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Indian Wells - Finał
19:00
Federer R. - Del Potro J.
Del Potro J. (normalnie seta polecam tylko, ale do konkursu wyższy kurs idzie, pozdro!)
3,60 w 1xbet
H2H 18:6, więc znają się doskonale. Rok temu grali ze sobą aż 4 razy, na US Open wygrał JMDP, w finale Bazylei w paszczy lwa Federer po 3 setach. Dzisiaj uważam, że również to będzie zacięty mecz bo nie oszukujmy się. JMDP jest w gazie, wygrał turniej 500 w Acapulco, a teraz w finale Mastersa 1000 wcale nie jest bez szans.
O Federerze nie ma co pisać, wielka klasa, wczoraj jedną nogą był poza turniejem, jednak klasa, doświadczenie, opanowanie zrobiło swoje. W tym roku 17:0, ale JMDP to jest chyba ostatni przeciwnik który może go pokonać. Młody Coric wczoraj miał na to wielkie szanse. Warto przypomnieć, że np. rok temu w finale Mastersa w Kanadzie przegrał w finale ze Zverevem A. 6:3 6:4.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy 3.
Godzina: 16.30
Spotkanie: Rende- Juve Stabia
Typ: -1 azjan handicap, Juve Stabia
Kurs: 5.30
Bukmacher: 1xBet

Analiza:
Niemal sąsiedzi z górnej części tabeli, natomiast forma jest po stronie gości.
Rende ostatni mecz przegrało 3:0, z zespołem z dolnej części tabeli- Paganese.
Juve Stabia ostatnie dwa spotkania kończyło wysokimi zwycięstwami: 3:0 z Sicula i aż 7:0, w ostatniej kolejce z Akragas.
Warte uwagi w kontekście dzisiejszego spotkania, jest także zwycięstwo Juve 0:1, na wyjeździe, z liderem- Lecce, pod koniec lutego tego roku.
H2H po stronie Juve.
Czyste 2 po kursie 2.86. Można także zagrać +2.5/2, po kursie ok. 5.00.
Powodzenia ! ????

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
art-is-blast 36

art-is-blast

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: AC Milan - Chievo Verona
Typ: AC Milan -1
Kurs: 2.1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Miałem dać inny mecz z Włoch ale jak zobaczyłem że nie gra dziś w meczu bombardier Kalinic to myślę sobie że Milan może dziś coś postrzelać bo rywal jest do tego odpowiedni. Po odpadnięciu z LE Rossonerim została już tylko liga i pogoń za top 4 oraz finał Pucharu Włoch. Gospodarze nie przegrali z zespołem z Verony na swoim obiekcie od 14 lat i dziś nie ma możliwości żeby ta passa została przerwana. Goście mają fatalna formę, w 13 ostatnich meczach zdobyli 5 pkt, ich napastnicy są w fatalnej formie, średnia na mecz to nawet nie 1 bramka a Milan dziś chce śrubować rekord i zachować 5 czyste konto co nie stało się od prawie 25 lat. Silva po przełamaniu w poprzednim meczu powinien zacząć punktować razem z Cutrone którzy będą obsługiwani przez Suso i Calhanoglu czy Kessiego a nie ma lepszej okazji niż słabe Chievo. Kto oglądał mecz w Londynie słyszał jak kibice Milanu dopingowali swój klub a dziś na San Siro ma przyjść około 60 k widzów. Ostatnie 5 meczy na SS skończyło się w 4 przypadkach wygraną dwu lub więcej bramkową Milanu. Podsumowując, niesieni na skrzydłach dopingu z trybun, kur.... z ust Gattuso i słabą postawa gości którzy małymi kroczkami idą do strefy spadkowa Milan dziś przeleci Latające Osły więcej niż 1 bramką. Powodzenia !
⛔100
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:30

Spotkanie: Villareal - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 2.06
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Spotkanie w którym Żółte łodzie podwodne podejmą Los Colchoneros jest hitem 29 serii spotkań . Gospodarze plasują się na 6 miejscu w tabeli z dorobkiem 44 pkt , goście na 2 pozycji z 64 pkt na koncie. Villareal u siebie zgromadzili 23 oczka a Atletico na wyjeździe 30 pkt. To tylko w gwoli ścisłości, ponieważ te statystyki nie oddają aktualnej różnicy w poziomie gry które prezentują obie drużyny. Pierwszy aspekt to ostatnia forma obu drużyn , gdzie na przestrzeni 5 ostatnich kolejek , gospodarze zgromadzili 7 pkt . Przegrali 2 z ostatnich 3 meczów na własnym terenie z takimi zespołami jak D. Alaves i Girona , obie graja obecnie niezłą piłkę jednak na pewno Villareal ma lepszy skład i większe aspiracje , co świadczy o niezbyt wysokiej formie dzisiejszych gospodarzy. Atletico ostatnio wygrywa wszystko , prócz spotkania z Barcelona na wyjeździe gdzie ulegli 1:0 . Pokonywali ostatnio między innymi Bilbao , Cetlę Vigo czy Sevillę na wyjeździe . Gdzie wygrali 5:2 rozbijając podopiecznych Montelli. Kolejny plus na Atleti to bardzo prawdopodobny powrót do wyjściowej jedenastki Deigo Costy i Jana Oblaka , którzy są filarami drużyny. Oprócz tego będący w świetnej formie Griezmann i ogólnie wysoka dyspozycja całej drużyny. z wyjściowej jedenastki wypadł Filipe Luiza, który doznał kontuzji w Moskwie.Jednak Gimenez powinien zastąpić go godnie.Z ławki może postraszyć Torres , który w czwartek trafił dwa razy w Moskie w meczu z Lokomotiwem w ramach LE. U gospodarzy powrót do gry Sansone i Mario Gaspara . Villareal walczy już tylko o 5 miejsce które premiuje awansem do LE (ewentualnie LM przy sprzyjających rozstrzygnieciach w tegorocznych LM badz LE) , jednak to zmierzające ku zapewnieniu sobie vicemistrzostwa Atletico jest zdecydowanym faworytem tego meczu z powodu świetnej formy w ostatnich tygodniach i powrotu kluczowych graczy .
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cracovia Kraków - Sandecja Nowy Sacz
Typ: Cracovia
Kurs: 1,65
fortuna
Pasy na wiosnę grają bardzo dobrze, wygrali cztery z sześciu rozgrywanych spotkań (Śląsk Wrocław 2-1, Wisła Płock 1-0, Arka Gdynia 2-1, Pogoń Szczecin 3-0), do tego zremisowali bezbramkowo z Legią Warszawa i ulegli tylko rewelacyjnej Jagielloni. Podsumowując sześć ostatnich gier zespołów Ekstraklasy są gorsi tylko od Jagielloni i Legii strzelając w nich osiem goli i tracąc ledwie trzy. Ostatnie trzy potyczki ligowe to same wygrane. W tych występach strzelili osiem goli z czego trzy zaaplikował Krzysztof Piątek. Co do Sandecji to przeciwny biegun formy. Na wiosnę nie wygrali jeszcze żadnego spotkania i tylko dwa razy zremisowali tracąc w nich dwanaście bramek. Zajmują ostatnia pozycję w tabeli i patrząc na ich grę i to co się dzieje w klubie są już chyba jedną nogą w 1 Lidze. Po przegranych Arki Gdynia (37 pkt.) i remisie Zagłębia Lubin (39 pkt.) Cracovia z obecnym dorobkiem 35 oczek może przeskoczyć Gdynian i dojść na jedno oczko Lubinian, więc motywacja będzie duża co może zaowocować dzisiaj wygrana.
✅65
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Kraków
Typ: Legia (-1,5h)
Kurs: 2,4
Bukmacher:
totolotek
Analiza:
Słuchajcie, chyba wszyscy się zgodzimy, że to bardzo ciekawy pojedynek. Pod względem kibicowskim to niedawno niesamowite mecze obu drużyn, gdzie kibice dawali z siebie 100%. Piłkarze również. Pamiętam jak czekałem na spotkanie na wiosnę tych drużyn, ale gra i wynik meczu trochę mnie rozczarował. Ale co było kiedyś to było, co dzisiaj to dzisiaj. Zacznę może od Legii. Legioniści zagrali bardzo dobre zawody z Lechią. Byłem przekonany, że drużyna nowego trenera postara się zatrzymać Legię, ale gra Wojskowych była przyzwoita. Szybkie 3-0 i kontrola meczu, raz większy błąd i Lechia strzeliła bramkę. Ogólnie Legia ma mnóstwo jakości, doszedł do środka pola Cafu, nawet kupiłem go do fantasy, Remy zagrał słabsze spotkanie ale na jego szczęście bez większych skutków. Ogólnie bardzo ciekawe ustawienie wystawił w Gdańsku trener Jozak, Vesović na prawej obronie (notabene miał asystę przy 1-0). W ofensywie młodość, Szymański i Niezgoda dobre mecze, Kuchy jak Kuchy - przyzwoicie choć mógł więcej wyciągnąć. Powodem motywującym Legionistów na mecz z Wisłą może być wygrana Jagi wczoraj 3-2. Muszą gonić i nie mogę pozwolić sobie na stratę punktów. Ostatnie 5 meczów to bilans 3-1-1 (bilans bramek 9-5).
Wisła Kraków po bardzo dobrym spotkaniu ze Śląskiem jest coraz bliżej 8. Show jednego zawodnika - Carlosa Lopeza, który oczywiście miał wsparcie w drugiej linii m.in. dobry występ Cywki. Ostatni mecz wygrany z Legią na wyjeździe był wygrany w 2010 roku. To już 8 lat odkąd Wiślacy próbują, próbują i może dziś jest ten dzień. Ogólnie miałem spore nadzieje z trenerem Carillo. Niestety jestem rozczarowany do tej pory, miał być wysoki pressing, szybkie przechodzenie z obrony do ataku. A jest zupełnie inaczej. Takim ostatnim wyjazdem, który oglądało się tragicznie w wykonaniu dzisiejszych gości to mecz z Jagą. Zagrali źle, 2 strzały celne na całe spotkanie. Z Piastem o mało co nie przegrali w ostatnich minutach przy 1 strzale celnym. Pamiętacie jak wyglądał mecz na jesień pomiędzy dzisiejszymi rywalami? Legia przykryła Carlitosa i się skończyło. Te nieudolne ataki i małe zagrożenie od innych graczy ofensywnych Wisły były dla kibica Białej Gwiazdy pewnie sporym rozczarowaniem.
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cracovia - Sandecja Nowy Sącz
Typ: Sandecja Nowy Sącz
Kurs: 5.60
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Typ bardziej z lokalnego patriotyzmu i wiary w przebudzenie niż z rozsądku ???? Sądeczanie jak na razie pewnie zmierzają do powrotu do 1 Ligi, pozostaje jeszcze wiara i nadzieja, że tak się jednak nie stanie. Jako, iż jestem z Nowego Sącza to mocno im kibicuję i tak również będzie dzisiaj, ale faworytem na swoim terenie jest raczej Cracovia. Sandecja już od bardzo długiego czasu nie może się jakoś przebudzić i przełamać, przegrywają lub remisują mecz za meczem i to w słabym stylu. Brak porządnego własnego stadionu na pewno też ma w tym wszystkim jakieś udziały. W ostatnim pojedynku, w którym to Sandecja była &quot;gospodarzem&quot; padł wynik 1:1. Mocno liczę na przebudzenie się dzisiaj ekipy z Nowego Sącza i stąd ten typ do konkursu. Trzymam kciuki ????

⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Chorwacja, 1. HNL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Osijek - Hajduk
Typ: btts
Kurs: 1,92
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pomimo, że chorwacka liga nadal uchodzi za dość egzotyczną jeśli mowa o puszczaniu kuponów to postanowiłem jej dzisiaj zaufać. A są ku temu powody. Mierzą się ze sobą 4. i 2. drużyna ligi, bądź co bądź pierwsza czwórka to wyższy poziom aniżeli cała reszta stawki. Drużyna Osijek większość punktów oraz goli zdobywa na swoim terenie. W bieżących rozgrywkach strzelali bramki w każdym meczu domowym o stawkę (jedynie towarzysko ulegli Lokomotivowi Moskwa 0:1). Bilans ligowy u siebie - 23:14. Także argument myślę, że dość poważny. Ostatnimi czasy Osijek gościł Rijekę oraz Dinamo Zagrzeb (3. drużynę ligi i lidera), którym wbił po 2 gole. O Hajduku można powiedzieć tyle, że jest mocny na wyjeździe, ba, najlepsza wyjazdowa drużyna w lidze (wygranych 8/12 spotkań, gole 26:11). W ligowych delegacjach strzelają systematycznie od 5 spotkań, po drodze był też owocny dla Hajduka puchar krajowy. Na tym mógłbym zakończyć analizę, jednak warto jeszcze dorzucić fakt, że obie ekipy grały ze sobą w roku kalendarzowym 2017 pięciokrotnie. Efekt? 5 bttsów i czterokrotnie over 2,5. Po takim kursie jaki oferuje Fortuna grzechem byłoby dla mnie odpuszczenie tego meczu. Myślę, że na tym poziomie, nawet w lidze chorwackiej, obie drużyny coś strzelą, bo mają ku temu duże możliwości.
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria A
Godzinna: 12:30
Spotkanie: Sampdoria – Inter
Typ: over 3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Sampdoria mocno zaskakuje w tym sezonie i ciągle walczy o miejsce w pucharach tracąc do Milanu 3 punkty ale i przy dzisiejszym zwycięstwie ciągle pozostaną nawet w walce o czwarte miejsce. Problemem ekipy są jednak wyjazdy gdzie zdobyli zaledwie 12 punktów i min. ostatnio mocna kompromitacja z Crotone 4:1, zresztą w delegacji przegrywali także z Benevento 3:2. U siebie to już inna bajka czują się jak ryba w wodzie tylko Napoli oraz Juve zdobyli więcej punktów na swoim terenie. Szczególnie w ofensywie ta ekipa wygląda całkiem inaczej pcha ją do ataków, ofensywnej gry i z tego jest naprawdę świetna skuteczność bo jeżeli ustępuje się tylko jedną bramką Napoli oraz trzema Juventusowi w tej statystyce to jest świetnie. Drugą młodość przeżywa Quagliarella autor już 17 trafień w tym sezonie. Sampdoria u siebie to mega odważna, ofensywna ekipa która nie boi się nikogo ogrywali Juve 3:2, Milan 2:0 to będą samo będą chcieli zrobić w dzisiejszym meczu widzę po prostu gospodarzy grającą swoją piłkę a z tego będą sytuację i oby bramki. Inter na pewno nie zagra tego co z Napoli gdzie nie ma co ukrywać na szaleństwo nie mógł sobie pozwolić chociaż z ofensywną i tak mają ostatnio problem, ale zamknąć się w polu karnym przy tej sytuacji w tabeli i czekanie na błąd rywala już miejsca nie może mieć, dziś Inter musi być ofensywniejszy, szybszy w ataku czy ich stać na to by zdominować rywala w taki sposób by nie otwierać przestrzeni na tyłach nie jestem do tego do końca przekonany. Nawet broniąc świetnie taktycznie potrafili z bardzo słabymi rywalami tracić bramki i to wtedy kiedy prowadzili. Gospodarze są za bardzo ruchliwi i za bardzo nastawieni przez 90 minuty na ataki by dziś Inter nie był cały czas narażony. Jeśli Inter wreszcie postawi na coś odważniejszego w ataku a moim zdaniem musi to zrobić to będziemy mieli tutaj bramki. a
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Kraków
Typ: spotkanie / obie drużyny strzelą gola 1/tak - wygra Legia, obie drużyny strzelą

Kurs: 3,3
Bukmacher: fortuna

Witajcie, długo nie pisałem ale pilnie obserwowałem. Bardzo ciekawy mecz. Wisła w dobrej formie strzeleckiej - ostatnio wygrana 3:1, jak na naszą ligę, trzy bramki to cały worek. Legia, jeżeli myśli o walce o mistrzostwo a na pewno tak jest, zagra do przodu i strzeli moim zdaniem co najmniej dwa gole. Warszawiacy wygrali dwa ostatnie mecze ale z tyłu zawsze coś wpada. W razie wygranej legioniści zrównają się z Jagielonią, której wczoraj udało się dokonać cudu w doliczonym czasie. Trener Romeo Jozak mówi przed meczem:&quot;Carlitos? Wiemy, że to ważna postać, znakomity piłkarz, ale my mamy więcej zawodników tej klasy co on.&quot; W warszawskiej drużynie będziemy obserwować zawodników, którzy dostali powołanie od Adama Nawałki na marcowe mecze kadry. Krzysztof Mączyński, Artur Jędrzejczyk i Michał Pazdan - trzech muszkieterów. Ciekawe jak pokaże się Jarosław Niezgoda. Sumujac Legia jest faworytem ale czystego konta może nie zachować. Grajmy...wygrywajmy
⛔100
 
licha9 230

licha9

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna/ Serie A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Sampdoria-Inter
Typ: Powyżej 6,5 rzutu rożnego do przerwy Kurs: 3,00
Bukmacher: forBET
Analiza: Witam, dzisiejszy mecz Samdporii z Interem to prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej, obie drużyny w tym sezonie prezentują bardzo wysoki choć Inter ostatnio z lekką zadyszką, ale dzis myślę, że obie drużyny będą bardzo zmotywowane aby zdobyć jakże ważne w kontekście sytuacji w lidze 3 punkty, rzec można nawet, że jest to mecz o przysłowiowe 6pkt, przechodząc do typu, wybrałem taki typ na dziś z kilku względów, przede wszystkim jest to ilość bitych rzutów rożnych przez Sampdorie na własnym stadionie, drugim aspektem jest styl gry obu drużyn, ostatnim aspektem jest obecność wielu rosłych zawodników w obu ekipach co z pewnością wpłynie na sposób gry skrzydłowych którzy zapewne będą wiedzieli, że rzuty rożne to świetna okazja na gole. Powodzenia
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Leganes - Sevilla
Typ: 1X i BTS
Kurs: 2,94
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Witam serdecznie. Widzę to spotkanie trochę inaczej. Czemu nie spodziewam się zwycięstwa gości. Otóż....
Ostatnie dwa mecze Sevilli kosztowały ich mnóstwa sił. W tygodniu wyjazd do Manchesteru gdzie w ramach Ligi Mistrzów pokonali Czerwone Diabły i zakwalifikowali się tym samym do ćwierćfinału. Sevilla jest dla mnie drużyną pucharową, która już od bardzo długiego czasu świetnie spisuje się w europejskich rozgrywkach. Teraz trafili na Bayern więc raczej realniej jest walczyć w La Liga o zakwalifikowanie do europejskich pucharów niż o wygraniu LM. No ale wracając do tematu. Wcześniejszy mecz, w ostatniej kolejce ligowej, przed własną publicznością Sevilla przegrała 0:2 z Valencią. Typowałem wtedy zwycięstwo gospodarzy a statystyki meczowe mogły za tym przemawiać. Jednak straszna nieskuteczność. Walili i walili w bramkę Nietoperzy oddając w sumie 21 strzałów. Wystarczyły jednak dwie błędne decyzje obrony i Valencia wykorzystała swoje okazje. Oczywiście Leganes to nie Valencia ale... Zarówno Leganes jak i Sevilla potrzebują oddać sporo strzałów aby coś ustrzelić. Jednak gospodarze tego meczu dość skutecznie bronią się przed gradem strzałów. Na ogół ich rywale muszą się trochę nasilić żeby zapunktować. Ponadto Leganes gra przed własną publicznością a tutaj nie wygląda źle jak na zajmowaną przez nich pozycję. 4 porażki odniosło Leganes u siebie w 13 takich spotkaniach ligowych. I z kim? Real, niesamowity Eibar, Barcelona no i Getafe. A punkty traciły tutaj już takie ekipy jak Girona, Atletico, Bilbao, Villarreal czy trudny do ogrania z racji mnóstwa remisów Espanyol i bramkostrzelny Sociedad. Sevilla rzecz jasna dwa wyjazdowe mecze w lidze wygrała ale z kim... z Malagą i Las Palmas czyli ekipami znajdującymi się w strefie spadkowej. Co do potrzebnych punktów. Oba zespoły ich potrzebują. Sevilla aby utrzymać się w TOP 6 a Leganes aby nie znaleźć się nagle w strefie spadkowej, choć Ci pierwsi potrzebują ich bardziej. Oczywiście bezpośrednie spotkania na korzyść Sevilli ale na terenie Leganes mamy od 98&#39; dwa remisy i dwa zwycięstwa gości czyli co do wygranej Sevilli to tutaj tak fifti-fifti;)
Podsumowując. Leganes gra u siebie. Moim zdaniem w tym meczu będzie to spory atut. Sevilla miała mało czasu aby przygotować się do tego spotkania. Ponadto intensywność w meczach z silnymi rywalami na pewno przełoży się na dyspozycję. Sevilla ponadto na wyjazdach nie jest tak mocna o czym świadczy bilans 6-0-8 a bramkami 14:26.
Na tej podstawie oceniam, że gospodarze nie odniosą porażki. Co do BTS. Uważam, że padnie bo Sevilla powinna zaatakować aby wypracować sobie sporo sytuacji strzeleckich natomiast gospodarze mogą to wykorzystać i na swoim terenie pokusić się o bramkę kontaktową, tymbardziej, jak wspomniałem u siebie mają lepszą skuteczność.
Przepraszam jeśli namieszałem pisząc analizę ale jestem po 19-sto godzinnej podróży, w której przez 10 godzin prowadziłem auto. Także proszę o wybaczenie i pozdrawiam;)
✅194
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Benevento Calcio - Cagliari Calcio
Typ: 1
Kurs: 2,42
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela dla formalności na początek

Wiadomo, że aby Benevento się uratował to musiałby wygrywać wszystkie spotkania do końca a to jest niemożliwe. Ten klub raczej już od dawna jest pogodzony z faktem spadku ale piłkarze aby znaleźć zatrudnienie w klubach Serie A na przyszły sezon muszą pokazać się z jak najlepszej strony. Benevento przegrywa dalej ale już styl gry mają dużo lepszy jak jeszcze do niedawna i dzisiaj zaryzykuję typ na ich wygraną ;) Cagliari też nic wielkiego nie gra i myślę, że jest to zespół w zasięgu gospodarzy jeśli ci zagrają tak jak w ostatnim meczu z Fiorentiną czy 2 kolejki temu z Interem. Owszem to będzie całkiem inne spotkanie, bo tam zespół Benevento był nastawiony głównie na kontry a tu będzie musiał wykazać więcej inicjatywy ale widać, że piłkarze chcą się pokazać i mimo ich pozycji grają z zaangażowaniem i wiarą. Ja tutaj zaryzykuję na gospodarzy.
Absencje w Benevento:
obrońcy Lucioni i Antei (obaj po 8 występów w tym sezonie), pomocnik Del Pinto (10 występów w tym sezonie) i napastnik Iemmello (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Cagliari:
obrońca Lykogannis (5 wystepów w tym sezonie) i pomocnicy Cigarini (22 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Joao Pedro (21 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie)
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - portugalia seguda liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: benfica b-gil vicente
Typ: benfica b,remis-zwrot

Kurs: 1.45
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,mialem klopot z wygraniem spotkania bo sampdoria do remisu kusia i beer sheva z izraela ale wybralem moim zdaniem bezpieczny typ.benfica to przecietniak ligi ale zdecydowalem sie ich dac bo dobrze radza sobie na wlasnym stadionie(8-3-4) i przeciwnik bardzo slaby.gospodarze jest 10 zespolem ligi i o awans bedzie ciezko ale sa jeszce w grze.goscie to przedostatnia druzyna,ktora bedzie walczyc do konca o utrzymanie,ich bilans 6-9-13,na wyjezdzie na 14 spotkan wygrali tylko 2.uwazam ze w lidze gdzie wlasne boisko to duzy handicap i przy takiej dysproporcji druzyn gospodarze nie powinni przegrac.pozdrawiam
⛔100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Chiny , Super Liga
Godzina: 12:35
Spotkanie: Tianjin Teda - Tianjin Quanjian
Typ: Tianjin Quanjian / powyżej 2,5 bramki
Kurs: 2,7
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Witam, dzisiaj nieco inna liga u mnie - Chiny pojedynek pomiędzy Tianjin Teda - Tianjin Quanjian. Można powiedzieć , że to pojedynek derbowy bo drużyny z miasta Tianjin. Gospodarze po dwóch meczach remis z Habei i wygrana 1-0 z Henan Jianye , liderzy tej ekipy to napastnik były gracz Anderlechtu - Frank Acheampong i John Obi Mikel (Chelsea) lecz ich siłę sprawdzi dzisiaj Tianjin Quanjian w składzie z Pato, Anthony Modeste i Axelem Witselem. Goście grający ostatnio w Azjatyckiej LM w pierwszym spotkaniu ulegli 6-3 Koreańskiemu Jeonbuk, a kilka dni temu pokonali ich u siebie 4-2. Tworzą sobie na prawdę masę okazji strzeleckich, Pato i Modeste robią robotę. Ich wyniki były tak wysoko overowe, bo obronę mają dość kiepską i potrafią stracić kilka bramek. Ja gram dzisiaj zwycięstwo gości i over 2,5 bramki w meczu ! Mecz juz za chwilę !
Wejdzie ? Daj ????
⛔100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: counter-strike GO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Kinguin - Red Reserve
Typ: wygra Red Reserve
Kurs: 2.07
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Konsekwentnie stawiam dzisiaj przeciwko Kinguin. Jest to dla mnie drużyna, która może być niewypałem. Ich gra nie wygląda najlepiej, o czym przekonujemy się oglądając ich mecze. &quot;Taz&quot; mimo swojego wieku, robi co może ale często możemy zaobserwować, że przeciwnicy próbują wykorzystać fakt, że jest on słabym ogniwem i atakują pozycję bronione przez niego.
Dodatkowo szwedzki team gra już ze sobą bardzo długo i nie powinni mieć problemow z Kinguin, które nie ma poprostu czym zaskoczyć. Ich gra jest schematyczna. Sam &#39;minise&#39; przyznał, że dziwnie mu się gra gdy nie jest prowadzącym a pełnił on tą rolę przez ponad rok czasu.
Ten mecz jest BO3 czyli do dwóch zwycięstw i trudno mi sobie wyobrazić, żeby w obecnej dyspozycji Team Kinguin ugrał dwie mapy na Red Reserve.
⛔100
 
julez 27

julez

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Cracovia : Sandecja
Typ: Cracovia hc -1
Kurs: 2.57
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dla mnie typ dosyć prosty. Cracovia jest w lepszej dyspozycji, gra na wiosnę znacznie lepiej. Sandecja z kolei remisy i porażki, słabsza gra. Nie widzę powodu dla którego Cracovia ma nie strzelić dziś 2-3 bramek, a nie stracić żadnej w starciu z piłkarzami z Nowego Sącza. Czysty typ na zwycięstwo wygląda bardzo dobrze, także jak u kogoś w innej analizie gol K.Piątka także jest dobrą opcją. Ja jednak po takim kursie trochę mocniej zaryzykuje i postawie na zespół Probierza. Mają o co walczyć, wciąż jest szansa na górną ósemkę, są w gazie, więc myślę że typ jest warty zagrania.
⛔100
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna-Szwecja-Puchar
Godzina: 18:15
Spotkanie: AIK-Djurgarden
Typ: X
Kurs:3.20
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Derby Sztokholmu juz na poczatku sezonu,moze byc ciekawie.Jedni i drudzy wiadomo jak to w takich meczach bywa beda chcieli sie godnie zaprezentowac kibicom.Przed nimi nowy sezon watpie by odrazu otworzyli przed soba wszystkie karty,mimo ze mecz pucharowy.
AIK poczynil zakupy Elyounoussi,Yasin czy stary znajomy Bahoui powinni zagwarantowac fajna ofensywna gre,czegolnie Tarik powinien sie w tym wyrozniac.Odeszli wartosciowy zmiennik Markkanen,facet co uratowal koncowke sezonu Obasi,i jak dla mnie najdotkliwsza strata doswiadczony Ishizaki.
Co do Djurgarden prezentuja podobny transferowy poziom Ring czy szczegolnie Kozica powinni byc realnym wzmocnieniem.Straty sa tu o wiele dotkliwsze Eriksson,Engvall to byli gracze na ktorym bazowala ich gra.
Obie ekipy moim zdaniem bardziej stracily niz zyskaly w tym sezonie.Duzo wartosciowych graczy odeszlo z jednej jak i z drugiej strony,co moze przelozyc sie na gre szczegolnie jesli chodzi o te prestizowe derby.
Wyrownane sklady,wyrownany poziom,wyrownane oczekiwanie i presja sklanie mnie do takiego bet-u.Chetnie zagralbym jeszcze Under 2,5 lub BTS,dzis jednak obstawie bardziej ryzykownie.Powodzenia.
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy - Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Milan - Chievo
Typ: Milan strzeli w obu połowach
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Moim zdaniem Chievo nie ma czego szukać w tym meczu. Są w fatalnej formie, przegrali sześć z siedmiu ostatnich spotkań, teoretycznie pada w ich meczach mało goli, ale dwie ostatnie wizyty na stadionach ścisłej czołówki to 5:0 od Interu i 5:1 od Lazio, szybko było pozamiatane. Milan na pewno jest nieco podrażniony sytuacją z Ligi Europy, gdy prowadzili 1:0 z Arsenalem, a po przerwie sędzia podyktował kompletnie niezrozumiały rzut karny dla Arsenalu, co podcięło Milanowi skrzydła. Gattuso na pewno jednak będzie potrafił zmotywować swoich zawodników na ten mecz, oni też będą chcieli odkuć sobie to niepowodzenie. Sytuacja Milanu w tabeli jest taka, że nie ma innej opcji niż zwycięstwo, tym bardziej patrząc na to, co robi teraz Inter w meczu z Sampdorią, a Lazio również ma rywala, którego pewnie ogra. Chievo mimo że ma także ciężką sytuację, to czysto piłkarskie umiejętności i forma powinny dać Milanowi trzy punkty. Chievo po przegranych derbach, gdzie była pełna mobilizacja, może być nieco podłamane. Myślę, że Milan szybko rozwiąże worek z bramkami już w pierwszej połowie i na jednej nie poprzestanie, po przerwie także coś dołoży. W ostatnich trzech meczach z Chievo zdobył dziesięć bramek, a na San Siro wygrał ostatnie dwanaście spotkań z Chievo, większość dość pewnie.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom