>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.04.2022 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 19:00
Spotkanie: Napoli - AS Roma
Typ: Napoli z remisem / Napoli powyzej 19,5pkt za kartki / Roma powyzej 2.5 roznego (BetArchitekt)
Kurs: 2.17
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Dzisiaj na Stadio Diego Armando Maradona w Neapolu dojdzie do hitowego starcia pomiedzy druzyna Napoli, ktora plasuje sie aktualnie na 3 miejscu w Serie A oraz AS Roma ktora zajmuje 5 miejsce. Na 6 kolejek przed koncem rozgrywek, gospodarze dzisiejszego spotkania tracą 5pkt do lidera tabeli, z tym ze rozegrali jedno spotkanie mniej. Uwazam ze spotkanie to jest 60/40 na korzysc Napoli, mysle ze nawet moze byc tu czysty remis, ja w betarchitekcie typuje podwojna szanse na Napoli albo remis, jesli uda im sie zgarnac 3pkt to pozostale mecze wydaja sie byc duzo latwiejsze poniewaz zmierzą sie z Empoli, Sassuolo, Torino, Genoa oraz Spezia. Mimo wszystko podpieram zaklad remisem poniewaz goscie dzisiejszego spotkania w ostatnich meczach wygladaja bardzo dobrze. Są niepokonani od 11 spotkań w Serie A, dodatkowo awansowali ostatnio do półfinału Ligi Konferencji a Napoli jak to Napoli, kupon..Dlatego gram ich z podpórką. Dodatkowo do podbicia kursu dodaje min. 19,5pkt za kartki Napoli, czyli wystarczą 2 żółtka. Roma to trudny rywal, mysle ze w tym meczu bedzie gorąco, sedzia dzisiejszego meczu czyli Marco Di Bello bedzie musial czesto siegac po kartki. W 14 meczach serie A pokazal dotychczas 57 żółtych kartek co daje srednia 4.07 na mecz. Mysle ze dzisiaj ta srednia bedzie wyzsza. Dla podbicia kursu dorzucam jeszcze powyzej 2.5 rogala dzisiejszych gośći. Ten typ bazuje glownie na statystykach, Roma w tym sezonie serie A notuje srednio 5.97 roznego na mecz, jesli wezmiemy pod uwage mecze wyjazdowe to srednia ta wynosi 6.33 i jest to najlepszy wynik Serie A - wiec te 3 rogale licze ze nie beda dzis problemem.

117
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1997
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atalanta - Hellas Verona
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Klasyczny mecz dla mnie na BTS dzisiaj we włoskiej Serie A. Atalanta po pucharach, porażka w słabym stylu u siebie z Lipskiem. Ogólnie fatalny okres dla Orobici. Dopiero 8 miejsce w tabeli i z trwogą można patrzeć do góry czy jeszcze da się odrobić stratę do strefy dającej miejsce w europejskich pucharach. Raczej widzę tutaj średnią końcówkę sezonu w wykonaniu Atalanty i po dobrych sezonach powrót do środka tabeli. Hellas jest mocno kąśliwy grając z lepszymi zespołami. W ostatnich meczach strzelali gole Fiorentinie, Napoli czy dwa trafienia przeciwko Romie. Atalanta traci praktycznie ze wszystkimi. 3 bramki z Napoli, 2 z Sassuolo które nie potrafiło ostatnio wbić ani jednego gola Cagliari, no i ten dwumecz 1:3 przegrany z Lipskiem. Gospodarze grając mecz w tygodniu, jeszcze bardziej będą tutaj podatni na ambitne ataki Hellasu, gdzie Giovanni Simeone skrupulatnie wykorzystuje swoje szanse i zdobył już 16 bramek w tym sezonie. Przed nim w klasyfikacji strzelców tylko Immobile i Vlahović. Atalanta coś u siebie powinna strzelić bo atmosfera robi się bardzo nieciekawa. Odradzałbym granie na gospodarzy w takiej formie fizycznej i psychicznej, moim zdaniem lepiej tutaj zagrać BTS.

70
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1947
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Serie A
Godzina: 19:00
Spotkanie: Napoli - AS Roma
Typ: Napoli win, over 2.5 gola w meczu i over 8,5 rzutu rożnego
Kurs: 4.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj spróbuję zaatakować wysoki kurs. W tym celu idę w zakład łączony (nie koniecznie mój ulubiony). Po krótkiej analizie znalazłem kilka argumentów, żeby zainwestować "siano" właśnie w ten typ. Obie drużyny mają swoje cele na ostatniej prostej sezonu. Azzurri biją się o mistrzostwo Włoch. Tymczasem ekipa z Rzymu marzy o wywalczeniu miejsca premiowanego grą w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Gracze z Neapolu w ostatnich latach mają patent na piłkarzy ze stolicy Italii. Pięć ostatnich potyczek między tymi zespołami to cztery wygrane podopiecznych Luciano Spallettiego i jeden remis, bilans bramkowy 12:2. Ponadto w pięciu z ostatnich gier Zieliński i spółka tylko raz nie potrafili zdobyć co najmniej dwóch bramek w meczu (Milan 0:1). Ostatnie dwie gry na Stadio Diego Armando Maradona to wygrane gospodarzy 2:1 i 4:0, a więc wyniki jakie mnie zadowoliłyby w dniu dzisiejszym. Do wyniku rywalizacji dorzucam jeszcze rzuty rożne. Na szesnaście gier na swoim placu w dziewięciu padał zakładany przeze mnie over. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie bo obie jedenastki mocno zdeterminowane i mające o co grać. Zakład łączony trudniejszy do trafienia niż singiel, niemniej jednak nie uważam go za "Mission Impossible".

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom