>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.06.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina: CS:GO - Dreamhack Summer
Godzina: 14:00
Spotkanie: Gambit vs. Cloud9
Typ: 2:0
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Mecz eliminacyjny, jedna i druga drużyna przegrała swoje poprzednie spotkania. Gambit z przeciętnym CLG i C9 z fNatic. Typuje czystą wygraną Gambitu ponieważ widać że po DH Austin nie przestają i chcą sięgnąć po kolejne trofeum. CLG z którym przegrali przegrało po wielkiej walce z fNatic. C9 w grze ze szwedami nie pokazało nic nadzwyczajnego, przegrywając po stronie CT większość rund.
Drużyna z Kazachstanu ostatnio nawet pokazała że wielkie G2 które aktualnie jest w szczytowej formie nie jest przeszkodą pokonując ich 2-1.
Tutaj nie ma co się rozpisywać na papierze Adren, Mou i Hobbit są w 100% lepszej formie niż overrated Skadoodle, czy Shroud a o dziadku N0thingu już nie wspomnę, porównywalna forma co Zeus drugi dziadek ???? Jedynie automatic i Stewie mogą tutaj coś pokazać, ale jak dla mnie to za mało na nawet jedną mapę.

PS: Typ autorski, zamieszczony także na innym forum.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, Puchar Konfederacji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Portugalia - Meksyk
Typ: Dokładny wynik: 1:1
Kurs: 5,00
Bukmacher: forBet
Analiza:
Według mnie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w tym meczu padnie remis. Meksykanie mają solidną obronę, Portugalczycy natomiast wydają się lepsi w ataku (Cristiano Ronaldo), a wszystko to razem daje nam 1:1 w meczu ???? . Tak na poważnie to nie rozumiem dlaczego jest tak wysoki kurs na Meksyk. To rzetelna i groźna dla wszystkich drużyna. W 2015 Meksykanie przekonywująco wygrali Mistrzostwa CONCACAF, a obecnie pewnie prowadzą w swojej grupie eliminacyjnej do MŚ wyprzedzając o 3 pkt Kostarykę i o 6 pkt USA. Moim zdaniem są w stanie przeciwstawić się zbyt gloryfikowanej Portugalii i uzyskać co najmniej remis. Wsakazanie przeze mnie dokładnego wyniku 1:1, to chęć podniesienia sobie punktacji ???? . Drugim moim typem jest zwycięstwo Meksyku.
Jak widzę dwóch poprzedników typowało już ten mecz. Bez wnikania w szczegóły, typowanie dokładnego wyniku jest chyba najbardziej ryzykowne ???? . Pozdrawiam i powodzenia!
⛔100
 
L 2

legionista98

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka-Liga Światowa
Godzina: 17:35

Spotkanie:
Rosja-Iran
Typ:
Rosja 3-0
Kurs:
2.28
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Rosjanie muszą wygrać to spotkanie, aby liczyć się w grze o final six. Grają ciekawą siatkówke co udowodnili w meczu z Polakami. Iran gra o pietruszkę, ich gra wygląda słabo. Rosjanie za wszelką cenę będą chcieli wygrać ten mecz za 3pkt i uważam, że to będzie szybkie lanie.
✅128
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa
Godzina: 17:25
Spotkanie: Rosja - Iran
Typ: poniżej 138.5 punktu
Kurs: 2.69
Buk: ifortuna
Analiza
Dla obu ekip turniej w Polsce układa się zupełnie inaczej, Rosjanie którym do tej pory w LŚ wiodło się nienajlepiej w Polsce złapali wiatr w żagle, wygrali najpierw z Nami, wczoraj po zaciętym meczy wygrali z Amerykanami co napewno dodatkowo dodało im pewności siebie. Persowie zaś gładko przegrali z USA i wczoraj z nami właściwie nie nawiązując walki w żadnym secie, zaprzepaścili również szanse na finał rozgrywek w Brazylii.
Myślę za dzisiejszy mecz skończy się szybką wygraną Rosjan, którzy przypieczętują awans do turnieju finałowego, Irańczycy nie mają już szans na awans, motywacja i serce do gry będą po stronie Rosjan.
✅169
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szewcja - Superttan
Godzina:15:00
Spotkanie: Dalkurd - Helsingborg
Typ: 2
Kurs: 4,15
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Szybciutko bo meczyk za pół godziny, a może jeszcze ktoś skorzysta. Dosyć ryzykowny zakład bo drużyna gospodarzy to rewelacja! Nie przegrali u siebie od marca 2015 roku!! Czyli ponad dwa lata bez porażki u siebie. Ale każda passa kiedyś się kończy. Ostatnia porażka z Orgryte to sygnał, że nie są drużyną bez wad i sądzę, że Lange + Akpoveta powinni dzisiaj rozmontować obronę przeciwników. Argument za Helsingborg to bardzo dobra forma na wyjeździe - druga pozycja w tabeli. Dalkurd u siebie 4 pozycja, więc też nieźle, ale nie tak dobrze. Ogólnie rzecz ujmując poziom drużyn bardzo wyrównany, a kurs bardzo kuszący. Do grania za drobne. Pozdrawiam!
⛔100
 
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Liga Światowa, dywizja 2
Godzina : 21:30
Spotkanie : Egipt - Finlandia
Typ : Finlandia
Kurs : 2,11
Bukmacher : Fortuna
Kurs niższy na Egipt z powodu tego że są gospodarzami. W przypadku jednak drużyn które nie są dobrze poukładane to wszystko się moze zdarzyć. Spotykają siw ze sobą drużyny okupujące dwa ostatnie miejsca w tabeli grupy 2. Finowie będą chcieli utrzymać się w tej dywizji za wszelką Cenę. W Egipcie wątpię też by publiczność była spora i miała jakoś wybitnie pomagać swojej drużynie.
✅111
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Puchar Konfederacji
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Portugalia – Meksyk
Typ: over 3.5
Kurs: 4.10
Bukmacher: unibet
Analiza:
Meksyk wychodzi na ten mecz bardzo ofensywnie z Hernandezem, Santosem, Jimenezem, Vela, Herrera – będzie brakowało w środkowej części boiska gości od defensywy co też odbije się na obronie, która nie jest mocnym punktem tej ekipy. Zresztą ekipa z Ameryki zawsze stawiała na finezyjny futbol do przodu i patrząc po tym składzie będą atakować od pierwszych minut, czuję że wyjdą wysoko do Portugalczyków i to zrobi otwarty mecz. Wracają do defensywy to oni nie mieli od dawna mocnej przeprawy z takiej klasy zespołem a ostatnie takie zawody zagrali z Chile i dostali wówczas 0:7 też na poważnym turnieju. Portugalia bardzo mocny skład będącym w wyśmienitej formie Ronaldo, bardzo mocno, szybko i technicznie będzie na skrzydłach dodając do tego Naniego oraz Quaresme, czy bardzo ofensywnych bocznych obrońców. Ten mecz wydaje mi się że pójdzie w naprawdę mocną wymianę ciosów od samego początku a strzelców z jednej i drugiej strony mamy wybitnych, zresztą są to ekipy lubiące finezję w atak, a jestem też przekonany ze tak taktycznie jak na EURO Portugalia w defensywie nie będzie grała. Co też ważne obaj trenerze mają na ławkach również mocne nazwiska do ataku.
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
stanley-63 801,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy, ME U21
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy : Czechy
Typ: rzut karny / tak
Kurs: 3.50
Bukmacher: Fortuna
Zapowiada się ciekawie w tym spotkaniu , patrząc na dotychczasowe mecze jakie obie ekipy rozegrali to u obu bilans palce lizać , Niemcy ostatnie 10 spotkań i 10 zwycięstw natomiast Czesi 7 zwycięstw 2 remisy i porażka , trudno udokumentować ten mój dzisiejszy typ na karnego bo wiadomo to loteria ale może mi w tym pomoże pan Jesús Gil Manzano czyli sędzia tego pojedynku rodem Hiszpan , sędziował on w swojej karierze 2 mecze U-21 w kwalifikacjach do ME a jego bilans to 6 żółtek 1 czerwień i 2 karne stąd też liczę że asystenci w obu drużynach także mają rozpracowane oprócz strategii gry także i sędziów albo może się zdarzyć jakaś przepychanka w polu karnym albo przypadkowa ręka , jest parę okazji do wskazania na wapno stąd też liczę że w tym meczu piłka zostanie ustawiona na 11 metrze boiska , w 4 jak dotąd rozegranych spotkaniach na tych mistrzostwach aż 2 karne , w pierwszym Szwecja : Anglia karny dla Szwedów ale nie trafiony natomiast w w meczu wczorajszym Hiszpanów z Macedonią wykorzystany karny , Deulofeu Gerard w 35 min gry !
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia - Serie D
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Operario PR - Sao Paulo RS
Typ: 1
Kurs: 1,76
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z niższej ligi brazylijskiej. Sytuacja w tej grupie wygląda tak:

Operario wygrywając to spotkanie zapewni sobie 1 miejsce w tej grupie i awans do dalszej fazy play off. Myślę, że szansa na taki scenariusz jest duża, bo goście przyjeżdżają na to spotkanie osłabieni brakiem Binde, Abu i Rafaelem czyli bez 3 podstawowych graczy. Gospodarze u siebie są mocni i na własnym stadionie wygrali 5 meczy z rzędu licząc zarówno ligowe jak i o puchar Brazylii. W pucharze Brazyli odprawili zespoły z Serie B Criciumę wygrywając 2-1 i Paysandu wygrywając 1-0 tak więc na własnym podwórku widać, że jest to groźny zespół nawet dla drużyn, które grają dwa szczeble wyżej na ligowym podwórku. Operario jest w dobrej dyspozycji i myślę, że poradzi sobie z tym rywalem. Goście bez formy i na wyjazdach grają bardzo słabo co przedstawiam poniżej:

Jak widać na wyjazdach w tym roku wygląda to słabiutko i jeszcze bez 3 podstawowych piłkarzy w składzie nie wróże tej drużynie dziś sukcesu
✅76
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa
Godzina: 20:25
Spotkanie: Polska - USA
Typ: Powyżej 185.5 punktów
Kurs: 2,07
Buk: Unibet
Analiza:
Niestety wczoraj Polska mnie zawiodła i wygrała 3:0 z Iranem. Miała jednego seta oddać Irańczykom. Radość bo Polska wygrała pomieszana ze złością bo typ nie wszedł. Ale po 5 minutach mi przeszło bo to przecież tylko zabawa.
Dziś poprawiamy i znów typ na spotkanie z polskim udziałem w lidze światowej. Iran nie dał rady ukraść seta i to w sumie było mocno prawdopodobne ale USA to chyba obecnie dużo wyższy poziom. Buki jako faworyta mocno widzą Polską ekipę. Ja jednak myślę, że USA dość mocno się postawi. Z Rosją już pokazali jak walczą. Uważam, że jeden set Polsce zabiorą na pewno. Dziś stawiam na ilość punktów, moim zdaniem całkiem bezpieczna jest linia powyżej 185.5 pkt, nie powinno być mniej niż 20 puntów w secie dla żadnej z ekip, a może i w jednym secie powalczą na przewagi i linia pokryta. Oczywiście przy założeniu, że będą minimum 4 sety.
Powodzenia.
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy - Czechy
Typ: BTS w pierwszej połowie
Kurs: 4.8
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj nie udało się trafić, bo Serbowie sami sobie przegrali mecz. Wyglądali o wiele lepiej, ale nie ma co się już o tym rozpisywać. Dzisiaj kolejne mecze i ja próbuję pierwszy z nich. Siłą obu zespołów jest ofensywa. Z jednej strony niesamowity Schick, który prawdopodobnie sezonem w Sampdorii zapracował na transfer do Juventusu. Oprócz niego jest także Jankto czy Cerny, a więc siła rażenia spora. Niemcy z przodu wyglądają także dobrze, Gnarby, Selke czy Meyer - wygląda to na prawdę dobrze. Liczę na otwarty mecz i kilka bramek. Oczywiście fajnie jak wpadnie po jednej od każdej z drużyn do przerwy ????
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Kamerun - Chile
Typ:
Chile (-2)
Kurs:
4,4
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Może i trochę ryzykowny typ. Wiadomo to turniej i nie koniecznie zawodnicy z Chile będą chcieli &quot;cisnąć&quot; przeciwników ale ile razy oglądam ich w turniejach widać w drużynie bardzo dobrą atmosferę. Przyjechali do Rosji w praktycznie najlepszym składzie. Chile zawsze preferuje ofensywny styl gry dlatego uważam, że powinni spokojnie ograć zawodników z Afryki. Zastanawia mnie czemu nie widnieje w podstawowej jedenastce Sanchez, ale może to jakaś zasłona albo uraz, o którym nie wiem. Ostatnie mecze Chile to porażka 2:3 z Rumunią, remis z Rosją i spokojne zwycięstwo z Burkina Faso 3:0. Liczę na powtórkę w ich wykonaniu i spokojne zwycięstwo z Kamerunem. Jedynym zawodnikiem, którego kojarzę z zespołu z Czarnego Lądu jest Aboubakar, który na co dzień występuje w tureckim Besiktas. Chilijczycy mają praktycznie w każdej formacji lepszych zawodników: Sanchez, Vidal, Vargas, Medel to tylko kilku, którzy z powodzeniem mogli by grać w podstawowym składzie większości reprezentacji. Myślę, że będziemy oglądać jednostronne widowisko z wyraźna przewagą graczy Pana Pizziego. Pozdrawiam
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania
Zdarzenie: Tenerife – Cadiz
Typ: I połowa over 1,5
Godzina: 21:00
Bukmacher: Unibet
Kurs: 3.70
Analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek rewanżowy baraży z zaplecza Hiszpańskiej Primery Division, którego stawką jest awans do najwyższego szczebla Hiszpańskiej piłki klubowej. Gospodarze ekipa Tenerife zakończyła sezon ligowy na 4 miejscu z dobrym bilansem spotkań na własnym stadionie, gdzie zdołali zwyciężyć w 10 z 21 spotkań oraz 9x zremisowali zdobywając przy tym 25 bramek a stracili 14. Goście natomiast to beniaminek Hiszpańskiej ligi Adelante, który bardzo dobrze zaprezentował się w zakończonym już sezonie ligowym kończą go na 5 pozycji. Warto zwrócić uwagę, że pierwsze spotkanie w tym pojedynku zwyciężyła właśnie ekipa Cadiz u siebie 1:0 co stawia ich dzisiaj w roli faworyta do finałowego meczu o awans, gdzie czeka już zespół Getafe. Powracając jednak do dzisiejszego meczu, przed którym bardzo trudno wskazać faworyta a trzeba pamiętać, że nikt tutaj nie zamierza się bronić wyczekując remisu do ostatniego gwizdka. Dlatego też postanowiłem pobrać tutaj over 1,5 bramki już po pierwszych 45 minutach tego pojedynku po bardzo dobrym kursie 3.70, który znaleźć możemy np. w Unibet.
⛔100
 
sanchez1 93

sanchez1

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka / Liga Światowa - grupa 2
Zdarzenie: Egipt - Finlandia
Typ: Finlandia pierwszy set/cały mecz(2/2)
Godzina: 21:30
Bukmacher: Unibet
Kurs: 2.90
Analiza:
Liga Światowa i mecz w grupie 2 pomiędzy Egiptem a Finlandią. Stawiam tutaj agresywnie na Finów, ponieważ każdy wie, że zespół z Egiptu to outsiderzy, którzy nie mają aktualnie jakichkolwiek argumentów na wygranie tego spotkania. Oczywiście obie drużyny znajdują się w dole tabeli, lecz sam kurs na czysto na Finów jest zachęcający. Ja gram trochę ostrzej i nie wyobrażam sobie po prostu, aby Finlandia miała przegrać to spotkanie. Co prawda Egipt gra u siebie, ale wydaje mi się, że maksymalnie co może ugrać drużyna z Afryki, to właściwie jeden set, o ile w ogóle. Liczę na gładkie 3:0 Finów.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom