>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.07.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Umag
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ramos - Lajovic
Typ: Ramos
Kurs: 2.43
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ramos tenisista ostatnio ma całkiem dobrą formę. wygrał z Willisem,Fogninim,Ruudem,Kukuszkinem. Jedynie co można się przyczepić to słaby występ na Wimbledonie ,ale w Chorwacji mamy nawierzchnię ziemną gdzie w tym roku Hiszpan pokonał m.in: Isnerem,Roamosa,Gojowczyka, Dutra Da Silva,Donaldsona. Jesli chodzi o Serba pokonał Basilaszwili,Vesely,Fritzem,Horansky,Zeballos,Mayer. Obaj zawodnicy grają na w miarę równy wobec siebie poziomie. Kursy według mnie są lekkim nieporozumieniem. Można spokojnie według mnie dawać handi +1.5 seta w stronę Hiszpana. Lajovic niby w miarę dobrze prezentuję się na tej nawierzchni. Mimo to ja dzisiaj idę w stronę Hiszpana ,który według mnie prezentuje się bardziej obiecująco od swojego dzisiejszego rywala. Po takim kursie naprawdę warto spróbować. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Newport (USA), trawiasta
Godzina: 18:30
Spotkanie: Nicolas Mahut - Jason Jung
Typ: 2
Kurs: 3,03
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju na kortach trawiastych w Newport. Szukam w tym spotkaniu niespodzianki i próbuję w stronę Junga. Francuz Mahut w 1 rundzie pokonał Amerykanina Harrisona wygrywając w pierwszym secie 6-2 a w drugim przy stanie 2-0 Harrison skreczował. Z kolei zawodnik z Tajwanu Jung w 1 rundzie pokonał Ukraińca Stachowskiego 2-1 (6-4 , 3-6 , 6-3). Słusznie Mahut tutaj jest faworytem, bo na trawie z pewnością ma na koncie i więcej meczy i o wiele więcej sukcesów, bo wygrywał chociażby turniej w S-Hertogenbosch w 2015 i 2016 roku, czy tutaj ten turniej w Newport w 2013 roku. O takich sukcesach Jung może tylko pomarzyć ale Nicolas ma już na karku 36 lat i od dwóch sezonów słabo spisuje się na trawie. Owszem nadal na tej nawierzchni wydaje się być lepszy od swego dzisiejszego rywala ale ja jednak wybieram tutaj niespodziankę i gram na zawodnika z Tajwanu. Francuz ostatnio bez formy i na trawie też już nie pokazuje tego co kiedyś. Owszem Jung na tej nawierzchni też nic wielkiego nie gra ale pokonał w 1 rundzie bardzo solidnego na trawie Stachowskiego i może to nie przypadek. Jedyne o co się trochę martwię jeżeli chodzi o tę niespodziankę to nie to, że Nicolas może po prostu dysponować zbyt dużymi umiejętnościami na tej nawierzchni dla Junga ale to, że Jason może odczuwać zmęczenie, bo dla niego będzie to 7 spotkanie w ciągu 8 dni i do tego dochodzi jeszcze podróż z Winnetki, gdzie ostatnio grał w challengerze do Newport. O to zmęczenie u niego najbardziej się martwię ale zaryzykuję i spróbuję tutaj pograć na jego zwycięstwo. Oczywiście ostrzegam, że typ dość ryzykowny ;)
✅203
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - EUROBASKET U20 B
Godzina: 19:30
Spotkanie: Macedonia - Białoruś
Typ: Macedonia wygra (z dogrywka)
Kurs: 3.80
Bukmacher: Fortuna
Twardo stawiam na młodzieżową koszykówkę, wczoraj Luksemburg mnie jednak rozczarował...dziś myślę że rozczarowania nie będzie, drużyny o zblizonym potencjale...swoje mecze rozgrywali z 3 tymi samymi rywalami na tym turnieju i ich końcowe rezultaty były identyczne , porażki z Lotwa i Belgią i wygrana z Azerbejdżanem. Różnica była tylko w ilości punktów na korzyść czy niekorzyść w ostatecznym wyniku, tu Bialorusini wyglądali trochę solidniej, w szczególności jesli chodzi o te porażki. Ale czy ma to jakieś znaczenie? Jest to jedeno spotkanie, identyczna sytuacja w grupie, mecz 50/50 a kurs 3.80 na Macedonczykow, trzeba zagrać. W ostatnich 3 latach grupy młodzieżowe Macedonii prezentowały się lepiej niż Białoruskie. Też to o czymś świadczy.
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom