>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.08.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Kobiet u17
Godzina: 17:30
Spotkanie: Wegry-Norwegia
Typ: Norwegia wygra ( z ew.Dogrywka )
Kurs: 5.70
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:
Wczoraj zabraklo niewiele. Szwedzi polegli dopiero po dogrywce. Dzis z racji bardzo ubogiej oferty spotkan,ktore mnie interesuja zdecydowalem sie pojsc w bardzo odwazny ale i bardzo ryzykowny zaklad. Zagram przeciwko faworytkom do zlota-Wegierkom.
Praktycznie wyszlo dopiero w praniu iz Wegierki sa az tak bardzo mocne. Nie spodziewalem sie tego przed mistrzostwami-owszem,wiedzialem,ze dysponuja bardzo solidna defensywa,jednak ich walory ofensywne przeszly moje oczekiwania. Mimo iz uwazam,ze jedynym bardzo mocnym rywalem,z ktorymi sie mierzyly byly Niemki,to i tak wyniki robia wrazenie. Chociaz Czarnogora,Chorwacja czy na tym turnieju Rosja to tak na prawde zadne potegi i ich ogranie nie nalezalo do najtrudniejszych.
Natomiast Norwegia zaczela od wpadki ze Slowacja ( pierwszej wygranej z Serbia nie licze bo to byla formalnosc ). Nastepnie pokonaly dwie zawsze mocne ekipy-Rumunie oraz Hiszpanie i to w niezlym stylu. W ostatnim spotkaniu przegraly z Francja,ale to byl mecz juz o nic dla Norwegii,a Francja badz co badz jest faworytem do zlota.
Podsumowujac-uwazam,ze kursy na Norwegie sa mocno przesadzone. Wegierki prezentuja sie swietnie,ale to Norwegia miala mocniejszych rywali i uwazam,ze moga dzis sie Wegierkom postawic. Wedlug mnie wiecej walorow w ofensywie ma Norwegia. Jesli zachowaja spokoj i nie dadza Wegierkom odskoczyc to powinnien byc ,,close game&#39;&#39; do konca.
Moja stawka: 3/10
Pomoglem? Wcisnij prosze ,,dzieki&#39;&#39;.
Typujacym i grajacym zycze Powodzenia

⛔ 100
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Hiszpania - Primera Division
Godzina: 20:15
Spotkanie: Leganes - Alaves
Typ: 1. bramka-minuta +28
Kurs: 1.98
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jest to dopiero mój pierwszy typ tutaj, ale w planach miałem rozpiskę meczu Milanu, który zgodnie strzelił +4 gole w meczu (jak u siebie typowałem). Do rzeczy...
Pojedynki Leganes z Alaves są zawsze bardzo zacięte.
Okres przygotowawczy obu drużyn był bardzo podobny - przede wszystkim mało zdobytych goli - w przypadku Leganes można wyróżnić jedynie dwubramkową wygraną z Real Madryt Castilla, natomiast Alaves wygrało 3-0 ze słabeuszem Segunda Division B (domyślnie 3 liga hiszpańska).
W ostatnich 3 meczach obu drużyn (w tym 1 pojedynek bezpośredni) było bardzo mało goli - raptem 1 zdobyty przez Leganes i 2 przez zespół z kraju Basków.
Pierwsza połowa będzie najprawdopodobniej bardzo zbliżona do ostatniego meczu obu zespołów, który skończył się wynikiem 1-1, pierwsza bramka wpadnie najprawdopodobniej dopiero w drugiej połowie, natomiast 1 połowa powinna być spokojniejsza - dużo grania w środku pola i mało akcji podbramkowych.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Cincinnati
Godzina: Około 19:00 może się zmienić
Spotkanie: Stephens vs Makarowa
Typ: Stephens
Kurs: 1.56
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Wczorajszy typ nam się zamroził z powodów deszczu nad Ohio i mam nadzieje. że dziś będzie bez przeszkód (tak mówią prognozy). Mam nadzieję, że mogę podać typ dziś, bo nie od mnie jest zależny wczorajszy. Ale dobra skupmy się na meczu Amerykanki z Rosjanką. Ktoś spojrzy sobie w ranking i powie, że Makarowa jest ponad 100 pozycji niżej, a to jest bardzo mylne. Stephens gra już 2 bardzo dobry turniej jest w formie w ostatnich 5 meczach wygrała 4 (2x safarova, kerber i kvitova) i przegrała tylko z Karoliną Woźniacką. Uparci powiedzą, że wszystko fajnie, ale rosjanka również grała w tych turniejach i również ma 4 zwycięstwa i 1 porażkę, ale ... Makarowa dodatkowo gra w deblu ma o wiele większą częstotliwość meczów co pokazał jej ostatni bój z Kerber gdzie się popłakała z powodów zakwasów. Myślę, że 1 dzień przerwy bardzo jej nie pomoże i może nie wytrzymać gry Amerykanki. Mecz zapewne będzie bardzo równy, ale Stephens wykorzystując zmęczenie rywalki powinna wygrać. Stawiam dziś na Stephens a odważni mogą się pokusić o 2:0 dla Amerykanki. Dodam, że jest duża możliwość kreczu od reprezentantki Rosji. Powodzenia.
✅ 56
 
kezmanovic 5

kezmanovic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Austria Erste Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Neustadt vs. Wattens
Typ: Neustadt i obie drużyny nie strzelą
Kurs: 3.85
Bukmacher: Forbet
Analiza:
7 kolejka austriackiej Erste Ligi, więc co nieco o formie obu zespołów możemy powiedzieć. Kurs na gospodarzy wzrósł, jednak nie wiem czemu. Absencji nie ma żadnych, a o przyczynach pozasportowych nic nie można znaleźć. Może to prezent? Rozumiem, że goście lubią sprawić niespodziankę, ale to Neustadt jest faworytem do awansu, ale i tego meczu. Po ostatniej wtopie na wyjeździe ( remis z Kapfenberg), nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów u siebie. WSG w ostatnich trzech meczach pozostaje bez punktu, a w ostatnim meczu na wyjeździe dali się ograć ostatniemu FAC 1:0. Neustadt w 7 kolejkach straciło 2 bramki ( w jednym meczu na wyjeździe z silniejszym Lustenau) przy 12 strzelonych. H2H zbyt dużo nam nie mówi, wiadomo jak to na zapleczu najlepszej klasy rozgrywkowej są częste rotacje w składzie, między poszczególnymi sezonami. Na 2 mecze u siebie z WSG, Neustadt dwa zwyciężyło_Ostatni w kwietniu 2:0. Goście do tej pory zdobyli 6 bramek z czego 3 jako gospodarz w meczu właśnie z Kapfenberg.

Powodzenia ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 2 liga
Godzina: 17.30
Spotkanie: Gwardia Koszalin - Warta
Typ: Warta
Kurs: 1.67
Bukmacher: unibet
Analiza:
Ciężko to nazwać analizą, bo zupełnie nie interesuję się polską piłką na takim szczeblu. Rozmawiałem jednak dzisiaj z jednym z graczy Warty i tam naprawdę sporo się pozmieniało. Cały zespół zbudowany z Polaków, którzy mają dobrego trenera. Czech, bo właśnie takiej narodowości jest trener ma ciekawą koncepcję budowania zespołu wokół młodych, perspektywnicznych zawodników. Większość ze sprowadzonych zawodników w tym okienku to młodzi zawodnicy, którzy nie skończyli jeszcze 23 roku życia. Do tego zarząd, który w ciągu 2 lat chce wrócić do 1 ligii, a następnie powalczyć o ekstraklasę. W tym sezonie mają poważne plany aby znaleźć się w top4 i powalczyć o awans. Póki co wygląda to bardzo dobrze, gdyż po 3 spotkaniach mają komplet punków. Dzisiaj grają na wyjeździe choć tak naprawdę u siebie, gdyż Gwardia póki co musi rozgrywać wszystkie swoje spotkania na wyjeździe ze względu na stadion, który nie został dopuszczony do rozgrywek. Moim zdaniem Warta jest ewidetnym faworytem, a ich aktualna forma + mecz rozgrywany na własnym stadionie stawia ich w roli wielkiego faworyta. Moim zdaniem warto wrzucić, któryś z powyższych betów do jakiegoś kuponu.
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Metz - AS Monako
Typ: Handicap 1:0
FC Metz - AS Monako
AS Monako
Kurs: 1.87
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Mimo sprzedaży kilku kluczowych zawodników ekipa AS Monako nie zwalnia tempa i już po dwóch pierwszych kolejkach pokazali, że są dalej groźni i będą liczyć się w stawce o mistrzostwo.
Podoba mi się całokształt tej drużyny. Tam wszyscy zasuwają od pierwszego do końcowego gwizdka - nie ma że boli. Widać ogromne zaangażowanie każdego z zawodników. Świetnym przykładem jest ostatnia kolejka zeszłego sezonu, gdzie mając zaklepane mistrzostwo oni dali zasuwali jak dziki w polu ziemniaków. Jest to drużyna cholernie ambitna, co pokazały dwie pierwsze kolejki. Z Toulouse dwa razy gonili wynik i końcowym efektem było zwycięstwo. W formie jest Falcao, który ustrzelił ostatnio hat-tricka.
Bilans 5 ostatnich spotkań powyższych drużyn, to 5:0 dla AS, a o stosunku bramek nie chce mi się pisać
Gospodarze (Metz) sezonu nie rozpoczęli dobrze - dwie porażki i jedna bramka na koncie. Wszystko wskazuje na trzecią porażkę, bo przyjeżdża mistrz Francji, który udowodnił że nie przez przypadek wygrali ligę, a odejście kilku kluczowych zawodników, jakby nic nie zmieniło.
⛔ 100 NIEREGULAMINOWY BUKMACHER
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Górnik Łęczna - Stal Mielec
Typ: Stal Mielec DNB
Kurs: 1,97
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiejszy typ dnia wybieram ze spotkania Górnika Łęcznej ze Stalą Mielec. Gospodarze spadli z Ekstraklasy i póki co w 1 lidze grają przeciętnie. Mają na pewno o wiele lepsza sytuacje niż druga drużyna która z nimi opuszczała Ekstraklasę czyli Ruch Chorzów. Po porażce z Odrą Opole wygrali ze słabo spisującym się Zagłębiem Sosnowiec i zremisowali z Wigrami 0-0. Stal zaczęła od skromnego 1-0 z Ruchem. Następnie porażka 0-1 z GKS Tychy, ale grali tam dobrze, a drużyna z Tych jest po prostu w bardzo dobrej formie i niestety drużyna z Mielca nie zdobyła nawet punktu. W poprzedniej kolejce znów wygrali tym razem z Olimpią Grudziądz. Drużyna Stali po awansie spisuje się bardzo dobrze. Widać w nich potencjał chociaż wygrywają skromnie 1-0, ale przegrali też skromnie 0-1. Dzisiejsze spotkanie pokaże czy Górnik Łęczna ma jakieś szanse na powrót do Ekstraklasy czy nie, bo to będzie kolejny mocny przeciwnik po Odrze z którą dostali 3-0. Zdobycie 3 punktów z Zagłębiem Sosnowiec nie jest wyznacznikiem, bo drużyna z Sosnowca gra w tym sezonie bardzo przeciętnie. Z Wigrami również nie można cieszyć się z punktu, bo drużyna z Suwałk gra totalny piach. Myślę że Stal mimo wyjazdu, wygra tutaj i zdobędzie 3 punkty. Nie ważne czy znów skromnie czy nie ???? W razie remisu mamy zwrot.
✅ 97
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna-Anglia-Championship
Godzina : 20:45
Spotkanie : Burton vs Birmingham
Typ : Birmingham
Kurs : 2,45
Bukmacher : totolotek
Analiza :
w czwartej kolejce Championship spotkaja sie Burton 24 miejsce w tabeli 0 punktow ( 0-0-3 1:7 bramki ) z 12 Birmingham ( 1-1-1 2:2 bramki ).
Burton u siebie przegral z druzyna Cardiff 1:0. Zespol ze slabiutka obrona i nie lepszym atakiem , poza tym oslabiony brakiem kontuzjowanego napastnika Liama Boyce.,jak i zawieszonym za kartki obronca Benem Turnerem.Dla tak slabego zespolu jest to powazne oslabienie.Druzyna gosci na wyjezdzie tez przegrala 1:0 z dosc silna Ipswich.W Birmingham nie zagra kontuzjowany napastnik Cheik Keita ( tez od dluzszego czasu ) , oraz kontuzjowany w ostatnim meczu napastnik Che Adams. Jednak te kontuzje nie sa tak znaczne na atak zespolu jak w druzynie Burton.
Druzyny spotykaly sie tylko 3 razy gdzie wygranymi w tych meczach byla druzyna gospodarzy, jednak na postawienie na zwyciestwo gosci sklonil mnie fatalny start ligowy Burton.
Pozdrawiam i powodzenia
⛔ 100
 
ajax665 81

ajax665

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia-Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Roda-Vitesse
Typ:
Vitesse
Kurs:
1.92
Bukmacher:
LVBET
Analiza:
Witam. Dziś zaglądamy na holenderskie boiska a konkretnie do Kerkrade na mecz Rody z aktualnym liderem,drużyną Vitesse. Gospodarze poprzedni sezon uratowali w barażach i utrzymali się w lidze a ten sezon rozpoczęli fatalnie od porażki z Zwolle 2:4. Drużyna Vitesse poprzedni sezon skończyła na 5 miejscu i zakwalifikowała się do Ligi Europy a także zdobyła puchar Holandii pokonując w finale AZ Alkmaar 2:0. Ten sezon rozpoczęła z wysokiego C gromiąc u siebie drużynę Bredy 4:1. Wcześniej postawili się mistrzom z Rotterdamu w meczu o superpuchar,przegrywając dopiero w rzutach karnych. Patrząc na osiągnięcia obu drużyn z poprzedniego sezonu i na to co zaprezentowały na początku tego,widzę tu jednego faworyta i jest nim drużyna z Arnhem! Powodzenia.

✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
le_compadre 29

le_compadre

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 22:15
Spotkanie: Valencia-Las Palmas
Typ: 1 (-1,0)
Kurs: 3.10
Bukmacher: STS
Analiza:
Wszyscy dobrze pamiętamy dyspozycję obu ekip z zeszłego sezonu. Wielkie rozczarowanie i miła niespodzianka, tak to chyba można określić. Czego można było się spodziewać, bo drużynie z Estadio Mestalla, jak nie kolejnych zmian w postaci nowego trenera i głośnych transferów. Upolowani z Juve Zaza i Neto jak do tej pory spisują się pod wodzą Marcelino całkiem przyzwoicie, patrząc na przebieg sezonu przygotowawczego Nietoperzy. Z kolei Las Palmas musiało przełknąć odejście swojego poprzedniego szkoleniowca i zastąpić go zupełnie niedoświadczonym Manolo Márquezem z rezerw. Ponadto jestem w stanie zaryzykować tezę, że odczują dosadnie opuszczenie klubu przez poprzednie gwiazdy, tj. Boatenga i Roque Mesę. Nie widzę ich walczących o cele wyższe niż walka o utrzymanie.
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina : Siatkówka - Mistrzostwa Świata U19
Godzina : 18:00
Spotkanie : Meksyk - Chiny
Typ : 0:3
Kurs : 1,80
Bukmacher : forBet
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym oferta jeśli chodzi o siatkówkę jest bogata i ciekawa oraz można znaleźć sporo ciekawych spotkań jednym z nich chciałbym się z wami podzielić, będzie to pierwszy mecz jednej jak i drugiej reprezentacji na rozpoczynających się dzisiaj Mistrzostwach Świata U19 pomiędzy Meksykiem, a murowanym faworytem do wygrania Chinami. Moja propozycja skierowana jest na dokładny wynik 0:3, gdyż Meksyk to reprezentacja najsłabsza w Grupie D i zapewne będzie dostarczycielem łatwych punktów w niełatwej grupie gdzie są także Czechy,Włochy i Iran więc to zdecydowanie wyższa półka. Do tej pory faworyci łatwo powygrywali swoje mecze do zera i to z lepszymi reprezentacjami co bardzo dobrze wróży odnośnie tego typu. Obie reprezentacje do tej pory spotkały się dwa razy i dwa razy wygrywali Chińczycy po 3:0, dlatego dzisiaj zapewne ujrzymy powtórkę wyników. Polecam również zagranie opcji 3:1 po dużo wyższym kursie, gdyż w tym pojedynku nie ma prawa być innego wyniku niż 3:0 lub 3:1, jednak Chiny są na tyle mocną reprezentacją o większym potencjale, że powinny bez przeszkód wygrać mecz otwarcia 0:3.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: St. Liege - Waregem
Typ: 2
Kurs: 4,9
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziś gram bardzo ryzykownie. Liege podemuje u siebie Waregem. Skąd ten wybór? Liege osłabione brakiem Orlando Sa i prawego obrońcy Fai. Goście zagrają w nalepszym składzie, zapewne będą oczekiwać na kontry i próbować złamać rywala w ten sposób. Goście grają solidną piłkę i są niebezpieczni w ataku, w 3 meczach strzelili już 8 goli tracąc zaledwie 2. Liege ma stosunek 3-3. Dziś nie liczę na fajerwerki, ale na skromną wygraną gości 1:0. Moim zdaniem taka dysproporcja jeśli chodzi o zwycięstwa obydwu drużyn (1,74 na Liege, 4,90 na Waregem) to duża przesada i typ jak najbardziej wart ryzyka.
✅ 390
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Reims - Bourg
Typ: 1/poniżej 2,5
Kurs: 3,5
Buk: Fortuna
Analiza:
Zespół Reims w drugiej lidze to trochę takie Newcastle z poprzedniego sezonu w angielskich rozgrywkach. To zespół, który ma wszelkie papiery żeby grać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Poprzedni sezon po prostu nie wyszedł. Teraz trzeba się pozbierać i jak najszybciej wrócić do Ligue 1. Podopieczni Davida Guiona rozpoczęli sezon od trzech zwycięstw, nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Kompletnie potrafili zdominować każdy zespół z którym się mierzyli. Dzisiaj zagrają z jednym z kandydatów do spadku. Goście z Peronnas zaczeli sezon od 2 dotkliwych porażek. Dopiero w 3 kolejce zdołali ugrać 3 punkty w meczu z tegorocznym beniaminkiem ligi z Rouen. To że dzisiaj Remis jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa to według mnie nie podlega wątpliwości. Przerastają rywala pod każdym względem i moim zdaniem odzwierciedlenie tego zobaczymy na stadionie imieniem Augusta Delauna w Reims. Do tego dokładam under 2,5 bramki, z tego względu, że Reims gra bardzo wyrachowanie i oszczędnie. Wygląda to tak jak Bayern w Bundeslidze. Strzelają 1-2 gole w pierwszej połowie i do końca meczu kontrolują wynik. Tak też moim zdaniem będzie dziś.
⛔ 100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Frnacja ligue 2
Godzina: 20;00
Spotkanie: Le havre- Valenciennes
Typ: ilość bramek powyżej 2.5
Kurs: 2,01
Bukmacher: fortun
Analiza:
Witam.
Wczoraj bez niespodzianek podany typ prze zemnie wszedł gładko ;p mam nadzieje ,że dzisiaj będzie podobnie ;p
Wybrałem lige francuska dlatego, że to co na poczatku sezonu wyczynia Le havre przechodzi samo siebie , 3 wygrane , 10 strzelonych , 1 stracona bramka , najlepszy start ligi od kilkunastu (kilkudziesieciu) lat ,jak tak dalej pojdzie beda sie liczyc w tym roku w walce o awans do ligue 1 .
Valenciennes również po 3 kolejkach bez porazki 1 wygrana 2 remisy , bramki 2 strzelone 1 stracona jest dobrym wynikiem na starcie , ale nie tak fascynujacym jak ich przeciwnik.
Meczach miedzy nimi w tamtym sezonie wpadało troche bramek, lecz mecze konczyły się równiez 0-0 ,ale nie patrzymy w przeszłośc tylko w to co jest teraz.
Na poczatku sezonu Le havre jest w gazie rezerwowy Nathael Julan i Ebenezer Assifuah strzelaja gole na zawołanie dlatego dzisiaj licze rowniez przynajmniej na 3 bramki i mysle ,że nie tylko le havre strzeli , wiec typ na +2.5 gola i kurs 2 jest jak najbardziej do gry , dlatego polecam i zachecam was do gry. Powodzenia
⛔ 100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Francja Lique 1
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Metz vs Monaco
Typ: 2/obie strzela tak
Kurs:
2.49
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Dziś 3 kolejka we Francji.. Słabe Metz podejmuje u siebie mistrza kraju Monaco.. Monaco znane jest, że mają wiatraki w ataku i w ich meczach praktycznie zawsze pada dużo bramek.. Over +2.5 to stawiałem w większości ich meczu w tamtym sezonie a w tym sezonie się to nie zmienia.. Monaco mimo, że odeszło paru graczy to zatrzymali Mbapape i Falcao + kilka ciekawych graczy kupili.. Niestety kontuzji nabawił się Kamil Glik i jego występ w tym meczu jest wątpliwy.. Monaco gra do tej pory futbol tak samo dobry jak w tamtym sezonie i w ofensywie doprowadzają rywali do gorączki.. Dziś stawiam 2/tak, ponieważ Monaco postrzela pewnie trochę a lubią grać przeciwko Metz (5:0, 7:0 tamten sezon), ale też stracą ponieważ Kamil Glik kontuzja a on jest ostoją ten defensywy i nie wie wiadomo jak zagra jego zastępca. Powodzenia

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bfred 304,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia 2 liga
Godzina: 20;00
Spotkanie: Fortuna Sittard - Doordrecht
Typ: BTS
Kurs: 1.61
Bukmacher: Lvbet
Analiza: Startujemy z 2 ligą holenderską. Ostatnie trzy mecze bezpośrednie to BTS. Fortuna aż takim zdecydowanym faworytem? Obydwa zespoły w zeszłym sezonie bardzo nisko zakończyły w tabeli wiec skąd taka różnica kursów? Nie wiem nic aby Fortuna mia ła walczyć o coś więcej niż pozostanie na zapleczu Ekstraklasy Holenderskiej. Biorę w tym spotkaniu BTS liczę że Doordrecht również strzeli.
Kiepska analiza.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Irlandia Premier Lig
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cork City – Sligo Rovers
Typ: I połowa over 2,5
Kurs: 5.80 - &gt; 5.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo intersująco zapowiada się nam pojedynek 27 kolejki Irlandzkiej Premier Ligi, w którym to zmierzą się aktualny lider ekipa Cork City z 11 Sligo Rovers. Gospodarze tego pojedynku bardzo dobrze prezentują się w obecnym sezonie na własnym stadionie, gdzie w 12 dotychczasowych spotkaniach zdołali 11x odnieść zwycięstwo a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 34 bramki a stracili 7. Goście natomiast słabo spisują się w obecnym sezonie. Ich słaby początek bardzo szybko zepchnął ich do dolnej części tabeli przez co wyraźnie widać, że Sligo będzie walczyło o ligowy byt w przyszłym sezonie. Ich postawa w pojedynkach wyjazdowych jest najgorsza spośród wszystkich drużyn – 12 rozegranych pojedynków z czego 5x zremisowali a 7x doznali porażki strzelając przy tym 8 bramek a stracili 25. Jak pokazują nam w/w statystyki goście tracą średnio 2 bramki na każde wyjazdowe spotkanie przez co dzisiaj będzie im bardzo trudno o korzystny rezultat. Kurs jednak na zwycięstwo gospodarzy zupełnie nieadekwatny, dlatego też postanowiłem tutaj pobrać over 2,5 bramki już w I połowie spotkania. Uważam, że gospodarze od samego początku ruszą na bramkę gości co szybko powinno zaowocować bramką a następne bramki to już będzie tylko kwestia czasu. Reasumując pobieram tutaj over 2,5 bramki w I połowie meczu po bardzo dobrym kursie 5.80, który znaleźć możemy w Unibet.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom