>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.09.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Norwegia 3 Division
Godzina 19:00
Spotkanie : Korsvoll - Redalen
Typ : over 3,5
Kurs : 1,55
Bukmacher : 1xbet
Analiza: 4 liga norweska i spotkanie 4 drużyny z 14 ostatnią. Goście sa drużyną, która nie strzela za dużo bramek (25 dotychczas) za to traci bardzo dużo (dotąd 51 bramek). Wogóle ta liga bywa dziwna bo teoretycznie pada w niej sporo bramek ale nie zawsze przeiwdywania bukmacherów są zbieżne z kursami.Przy takiej różnicy pomiedzy drużynami jeśli chodzi o tabelę to sens ma granie kursów zaczynających się od over 3,5 i ja taki dzisiaj pobieram. Co mnie skłania ku temu typowi? Otóż patrząc na miejsca zajęte przez te drużyny w sezonie 2016 nie ma zbytniej różnicy - oba zajęły dosyć wysokie miejsca strzeliwszy masę bramek - w tym sezonie różnica jest już spora i liczę na to że ten mecz będzie ciosem za cios chociaż jaki padnie wynik tego nie jestem w stanie przewidzieć - znając tę ligę może być i 2-2 i 5-0 a jak będzie zobaczymy wieczorem.
✅55
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja - Super League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Giannina - Panionios
Typ: 2
Kurs: 3,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś na Zosimades Stadium spotkają się dwa zespoły, które po 3 kolejkach greckiej SL nie doznały jeszcze porażki. PAS Giannina to ligowy średniak, zeszły sezon zakończył na 9. miejscu, goście natomiast zajęli 5. miejsce i grali w el. LE, przegrywając batalię o grupę z drużyną Maccabi Tel Awiw. Według statystyk za miniony sezon - biorąc pod uwagę spotkania wyjazdowe - zespół Panioniosu zajął wysokie 3. miejsce tuż za Paokiem
i Olimpiakosem. I to mnie przekonuje. Przyjezdni zatem wyglądają na drużynę mocniejsza i stać ich na wywiezienie 3 pkt. z nietrudnego terenu.
⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Espanyol - Celta Vigo
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jako że oferta dzisiaj powiedzieć uboga to nic nie powiedzieć a mecz Lechii wałkowany w każdy możliwy sposób przenosimy się do Hiszpanii.
Na zakończenie 4 kolejki Espanyol Barcelona zmierzy się u siebie z Celtą Vigo.
Patrząc na tabelę można powiedzieć mecz na szczycie. Gospodarze, ani goście nie mogą sobie pozwolić w tym meczu na kolejną stratę punktów, co zapowiada walkę o każdą piłkę i dużo bramek taką mam nadzieję. Jeśli chodzi o zdobycze punktowe:
Espanyol sezon rozpoczął od wyjazdowego remisu 1:1 z Sevillą, ale w kolejnych dwóch spotkaniach przegrali z Leganes i dostali łomot od Barcy.
Celta zaliczyła na początku sezonu 2 overowe porażki, a przed tygodniem skromnie 1:0 zwyciężyła u siebie z Alaves. Nie potrafię wskazać faworyta tego meczu także sięgam po opcję over 2.5 i liczę na dużo goli. ????
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
black-star 42,7K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Grecja 1
Godz: 18:00
Spotkanie: Giannina - Panionios
Typ: Powyżej 3,5 gola
Kurs: 5,0
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Żadna z tych ekip na początku sezonu jeszcze nie przegrała. Jednak forma ich po analizie nie wydaje mi się zbyt stabilna. Gospodarze nie wygrali u siebie już od pięciu spotkań i powinni się bardziej zmotywować w walce o przełamanie. Goście wygrali co prawda ostatnie trzy spotkania na wyjeździe z rzędu, jednak niedługo wcześniej zdarzały im się również podobne serie porażek. Strzelają ostatnio często nie przegrywając już od pięciu spotkań, wygrywając dodatkowo cztery z nich. Mają przy tym również spore problemy również z utrzymaniem wyniku. Giannina w tym roku bardzo rzadko zwycięża na własnym stadionie - od początku stycznia zaledwie cztery razy udało się to jej zawodnikom. Dają sobie oni wbić przy okazji tej sporo bramek. Często są to wynikło dość wysokie.Na taki liczę i tym razem dzisiaj. Panionios w lidze końcówkę poprzedniego sezonu zanotował bardzo słabą, jednak na starcie nowego sezonu jego zawodnicy pokonali już na wyjeździe Kerkyrę. Myślę, że pod względem bramkowym może być gorąco.
⛔100
 
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk vs Jagiellonia Białystok
Typ: powyżej 3.5
Kurs: 3.60
Bukmacher: Forbet

Analiza :
W ostatniej spotkaniu w bieżącej kolejce ekstraklasy spotkają się ekipy z Gdańska i Białegostoku. Obecny sezon na pewno nie układa się po myśli żadnej z nich. Drużyna z Gdańska posiada bardzo ciekawy skład, jednak nie mogę się wstrzelić w bramkę przeciwnika. Jagiellonia natomiast stawia na futbol dość zachowawczy jednak sporo bramek tracą. Dziś spotkają się dwie ekipy, które na koniec sezonu bezpośrednio powinny walczyć o miejsce 3/6. Każda z drużyn za wszelką cenę dzisiaj będzie chciała wygrać, więc liczę na otwarty ofensywny futbol. Na pewno w obu ekipach są dobrzy zawodnicy, którzy potrafią bramki strzelać, dlatego dzisiejszy mecz powinnien byc bardzo ciekawy i obfitujący w bramki. Moim typem na to spotkanie jest over 3.5 po kursie 3.60, który oferuje bukmacher Forbet!
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Alingsas-skovde
Typ: alingsas-3,5

Kurs: 1.67
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,pilka nozna uboga wiec polece w reczna klubowa na ktorej slabo sie znam,swoj typ beda opieral na statystyce.alingsas to piaty zespol w ostatnim sezonie po rundzie zasadniczej ale w play offach doszli do finalu i ulegli faworytowi Kristianstadowi.skovde nie zalapal sie na play offy,byl pierwszym zespolem ktory nie gral o medale,slabo grali u siebie ale na wyjazdach jeszcze gorzej-4/16 mecze tylko wygrali.gospodarze swietnie sobie radza na wlasnej hali,szczegolnie z zespolem z ktorym dzisiaj beda grac-10 ostatnich spotkan bylo dla nich wygrane,a 7 przewaga taka jak podalem lub wyzsza.typ statystyczny ale jak historia pokazuje sa duze szanse na wejscie,a kursik przyzwoity.pozdrawiam
✅67
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś - Wyszejszaja league
Godzina: 18:45
Spotkanie: Isloch : BATE
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,55
Bukmacher: totolotek
Analiza:

Podobnie jak ostatnim razem Raven113 już mnie ubiegł z moim typem, wiec stawiam na moich drugich faworytów, a raczej na ilość bramek w tym spotkaniu. BATE to niekwestionowanie najlepsza drużyna białoruskiej ligi, ale i w europejskich pucharach pokazywali, że potrafią grać. Dziś mierzą się na wyjeździe z przedostatnią druzyną ligi. Jej bilans bramkowy to 14:31, natomiast bilans BATE 36:11. Jestem pewien, że BATE zdobędzie dzisiaj przynajmniej 3 bramki. Niestety u totolotka nie ma tego w ofercie, dlatego stawiam over 2,5 gola w meczu po kursie 1,55. Wydaje mi się, że jest to atrakcyjny kurs jak na takie zdarzenie. Powodzenia i tym razem.
P.S. Czy mogę wiedzieć dlaczego w sobotę 16.09 dostałem ujemne punkty za mój typ? Był trafny, a kurs podany ze strony totolotka.
⛔100
 
piekarz 1,9K

piekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Lokomotiv - Amkar
Typ: 1 handicap (-1)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mówią, ażeby rosyjskiej i tureckiej nie obstawiać... A co tam. Jakiś wynik paść musi. A że spisujący się całkiem nieźle Lokomotiv podejmuje u siebie &#39;czerwoną latarnię&#39; - stawiam nawet handicap na zwycięstwo gospodarzy. Tak jak wspomniałem zespół Amkar zajmuje ostatnie miejsce i wygląda bardzo marnie, ze statystykami 1-2-6, br. 2-9.
Dużo lepiej prezentuje się ekipa z Moskwy 6-2-1, br. 14-9 zajmująca 3 miejsce z szansami ( po dzisiejszym zwycięstwie) - na fotel lidera. Poza tym w meczach &#39;domowych&#39; przewodzą pod tym względem ze st. 4-0-1.
Owszem, może nie były to przekonujące zwycięstwa, bo wszystkie różnicą jednego gola, ale dziś liczę na &#39;przełamanie&#39; i pewną wygraną moskiewskiej Lokomotywy.

⛔100
 
Y 16

yellow-bannana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Superettan
Godzina: 19;00
Spotkanie: Osters vs trelleborgs
Typ:
over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Tutaj jak ja to zawsze krótko pisze tak i teraz , bardzo dobre drużyny i dużo bramek pada , h2h bardzo wysokie w bramkach liczę że oba zespoły będą chciały wejść na podium , z fartem!
kiepska analiza
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom