>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 18.10.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 18. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
ogoras20 67

ogoras20

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa
Typ: Real Madryt (handicap - 6 - zwykły)
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś na ruszt Liga mistrzów. Krolewscy w tej kolejce podejmują kompletnego outsidera jeśli chodzi o LM jakim jest Legia. Oba kluby jeszcze nie miały okazji się ze sobą mierzyć i przypuszczam że dwa mecze w tegorocznej LM będą ostatnimi na kolejne kilkadziesiąt lat. Legia gra tragicznie zarówno w LM jak i w lidze. Ostatnia porażka z Pogonią zapewne nie podniosła morale drużyny. Real natomiast urządził sobie strzelanie w meczu z Betisem aplikujac im 6 bramek. Dodatkowo myślę że Legionistów sparalizuje sama wizyta na Bernabeu takze mysle ze jedyne dywagacje jakich można się tu dopuścić to rozmiary zwycięstwa Realu. Legia narazie dostaje srogie lekcje w LM. 2 porażki i 8 bramek przy żadnej strzelonej. Real natomiast jak co roku jest faworytem całych rozgrywek. Myślę że wynik będzie się kręcił w okolicach dwu cyfrówki. Obawiam się również że Legia może się zapisać niechlubnie w historii - nie chodzi o kibicow :p - i ponieść najwyzsza porażkę. Dotychczas to 8:0 dlla Realu w meczu z Malmoe w zeszlym roku na Bernabeu. A wiec moj typ - 6 na Real to zapewne formalność.
⛔100
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Basketball Champions League
Spotkanie: AEK Ateny - Szolnoki Onaj
Typ: 1 [-12]
Kurs: 1.86
Bukmacher: Betsson
Data/godzina rozpoczęcia: 18.10.2016 18:00

1 Kolejka koszykarskiej Ligi Mistrzów w Grupie E.
4 druzyna Grecka poprzedniego sezonu AEk Ateny zmierzy się we własnej hali z drużyną z Węgier - Szolnoki Onaj.
AEK w poprzednim sezonie rozgrywał mecze w Europejskich Pucharach w rozgrywkach Eurocupu gdzie odpadł w 1 rundzie , u siebie wygrali min z Neptunasem , Niznym Novogrodem czy Hapoel Jerusalem.
Jak wiemy Grecka liga to jedna z najsilniejszyg lig na starym kontynencie moim zdaniem ustępuje tylko hiszpanskiej,Rosyjskiej i Tureckiej.
AEK wygrał dwa mecze ligowe w tym sezonie - na wyjeżdzie z Apollon P 59:77 oraz u siebie z Lavrio aż 96:56.
Szolnoki również wygrało dwa mecze w lidze - z Pesci oraz Soproni.
W top 32 w poprzednim sezonie Eurocupu przegrali wszystkie spotkania wyjazdowe natomiast w 1 rundzie wygrali na wyjeżdzie z Rytasem 98:99.
Stawiam na to że gospodarze wygrają ten mecz z przewagą min 12 punktową.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
X 1K

xdawidxd96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa
Typ: over 9,5
Kurs: 19
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam na dziś polecam spotkanie które dla mnie jest tylko formalnością , chodzi o spotkanie faworyta rozgrywek z drużyną która nie potrafi nawet w lidze wygrać spotkania mam na myśli ostatnie spotkanie Wojskowych z Pogonią Szczecin zakończonym wynikiem 3-2 dla drużyny z nad morza . Fakt wraca nasz najlepszy ( jak dla mnie ) środkowy obrońca naszej reprezentacji a mianowicie Michał Pazdan , ale teraz zadajmy sobie pytanie czy sam Michał może powstrzymać takie gwiazdy jak Ronaldo , Bale , Morata czy Benzema ? Nie mamy drugiego tak dobrego obrońcy jak właśnie nasz Michał . Teraz co nieco o Realu , ostatnio wygrana na wyjeździe z Betisem 6-1 robi naprawde wrażenie co tu więcej mówić sam Ronaldo jest warty więcej niż Legia delikatnie mówiąc . Ronaldo w takim meczu na pewno będzie chciał się popisać paroma bramkami mam tu na myśli przynajmniej 5 by osiągnąć rekord historii i mieć ich na swoim koncie 100 w samej lidze mistrzów ! . Mój typ to przynajmniej 10 goli Realu bo Bet365 nie oferuje wyższych niestety . Polecam za drobne bo warto !

⛔100
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sporting Lizbona - Borussia Dortmund
Typ: 1X
Kurs: 1,66
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Spotkanie drużyn z grupy F. Liderująca Borussia zmierzy się z 3 miejscem - Sportingiem Lizbona. Sporting zaczął sezon w LM od porażki 1-2 z Realem Madryt. W tym meczu akurat bardzo dobrze zagrali, i stracili bramki w końcówce meczu po głupich błędach. Następnie wygrał z naszym polskim zespołem Legią Warszawa 0-2. Oczywiście tu niespodzianki nie było, chyba każdy się spodziewał zwycięstwa drużyny z Portugalii. Kwestia była tylko ile goli padnie.
Borussia zaczęła od meczu właśnie z Legią. Wygrali aż 6-0. Było to pewne, a drużyna z Dortmundu miała dużo więcej okazji do goli, i mogła wygrać nawet 8 bramkami. Następnie zmierzyli się w wyrównanym pojedynku z Realem. Drużyna z Madrytu nie gra tak znakomicie, i spodziewaliśmy się wyrównanego meczu. Tak też się stało, po zaciętym boju Borussia zremisowała z Realem 2-2.
Jutrzejsze spotkanie ma ogromne znaczenie dla tych drużyn. Umówmy się że Legia nie ma praktycznie szans na nic, chyba że na strzelenie bramki w grupie. Walka toczy się o 2 miejsca które zapewniają miejsce w kolejnej fazie LM. Myślę że Sporting ma duże szanse, bo w tym sezonie gra na prawdę dobrze. Borussia również gra świetną piłkę, ale ma też dużo problemów.
Jeżeli chodzi o kontuzje to wygląda to tak:
Sporting:
Petrovic R. (Kontuzja uda)
Semedo R. (Kontuzja uda)
Silva A. (Kontuzja kolana
Borussia:
Bender S. (Kontuzja kostki)
Durm E. (Kontuzja kolana)
Guerreiro R. (Kontuzja uda)
Papastathopoulos S. (Kontuzja stopy)
Schmelzer M. (Kontuzja pachwiny)
Schurrle A. (Kontuzja kolana

Borussia jak widać, ma niezły szpital w składzie. Oczywiście ma kim ich zastąpić, ale wielu mogło by mocno pomóc drużynie z Niemiec. Ligę Mistrzów oglądam na bieżąco, obserwuje i analizuje. Zrezygnowałem z typów na fart, bo nie dość że popłynąłem z budżetem, to i pkt na minusie. Postanowiłem stawiać teraz większość tzw. pewniaków. Jak dla mnie obydwie drużyny będą walczyły, ponieważ między nimi będzie toczyła się walka o 2 miejsce, ale myślę że Sporting zaprezentuje się lepiej i jeżeli ktoś ma wygrać to właśnie drużyna z Lizbony. Wolę jednak 1X ponieważ po wyrównanym meczu może paść remis. 1,63 kurs może nie zachwyca, ale bardzo prawdopodobny i można dodać sobie go żeby więcej zarobić.
⛔100
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Polska Regionalny Puchar
Godzina: 15:00
Spotkanie: Wyzwolenie Chorzów - Pogoń Ruda Śląska
Typ: powyzej 2.5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro kolejna faza PP na Slasku. Obie druzyny z bardzo ofensywnym nastawieniem, dodatkowo mecz odbedzie sie na sztucznej murawie. Jak najczesciej koncza sie takie mecze latwo przewidziec - spora iloscia goli. Zarowno Pogon, jak i Wyzwolenie w ostatniej rundzie PP gromily solidnych rywali 5-1 i 7-1! Wyzwolenie u siebie traci i strzela mnostwo goli. Wyniki z...ligi 6-3, 4-1, 2-2, na wyjazdach porazki 0-4, 0-4, 1-5...
Jesli chodzi o sklady, srodek tygodnia, troche juniorow co tylko sprzyja overowi.
Serdecznie polecam!
Jesli podoba Ci sie typ - kliknij dzieki ????
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Real M - Legia
Typ: over 6.5 gola
Kurs 3.80
Buk Unibet
Analiza: Na jutro moim zdaniem najpewniejszym spotkaniem bedzie rywalizacja Madryckiego Realu z zespołem Warszawskiej Legii, chyba nikt nie wierzy iż Legia w tym meczu zdobyć jakiekolwiek punkty do klasyfikacji piłkarskiej Ligi Mistrzów, nie wierzą w to również bukmacherzy którzy wystawili kursy na wygraną gospodarzy, które oscylują w granicach 1.02, nikt nie stawia czyt Real wygra tylko kiedy gospodarze strzelą swojego pierwszego gola, patrząc an mistrza Polski, który z Pogonią stracił 3 bramki i ogólnie na wyjazdach w polskiej ekstraklasie w 8 meczach stracił tych bramek aż 8 tutaj gospodarze powinni sobie urządzić porządne strzelanie, bowiem jak na razie zespołem lepszym w tej tabeli jest Borussia która Legii wbiła aż 6 bramek, Legia według mnie przy odrobinie farta swoją bramkę może na Santiago Bernabeu, ja stawiam na spore overy w tym spotkaniu, stawiam na wynik 3:0 do połowy oraz na dokładny wynik 7:1 po 90 minutach tego spotkania, myślę że przy takich błedach jakie Legia popełnia w defensywie kwestią czasu będzie aż druzyna obrońcy tytułu piłkarskiej Ligi Mistrzów zdobywać będzie kolejne bramki.
Powtórzony typ
⛔100
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa
Typ: Real do przerwy handicap -3,5
Kurs: 6,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam wszystkich po krótkiej przerwie. Z powodu braku ciekawych spotkań w moim sporcie, czyli piłce ręcznej pod lupę biorę piłkarską Ligę Mistrzów. Na Santiago Bernabeu zawita mistrz Polski. Patrzę w handicapy i oczom nie wierzę. -3,5 do przerwy po takim astronomicznym kursie. Teraz przyjrzyjmy się spotkaniom Legii w LM. Ze Sportingiem 2:0 w plecy już do przerwy. Z Borussią 0:4 również do przerwy. Armagedon. Jutro spodziewam się tego samego szybkiej gry Realu w pierwszej części spotkania, żeby &quot;ustawić&quot; mecz. Dla przypomnienia ostatni mecz z Betisem 6:1 dla Realu i już 4:0 do przerwy. Wiele osób w dziale LM wskazuje na to, że ostatnie mecze m.in. Polski z Armenią Nas nie nauczyły. No proszę z czym do ludu. Real ostatnio seria remisów, odstrzelili pokazówkę z Betisem, teraz muszą Santiago Bernabeu pocieszyć. Wiele osób również twierdzi, że Legia jutro zdobędzie bramkę... Ktoś nawet użył argumentu, że Real nie zgromi Legii ze względu na chęć uniknięcia burdy na meczu. Głupszego argumentu dawno nie słyszałem. No cóż, kurs 81 w tym momencie na Legię najlepiej obrazuje w jak ciemnym tyle jest nasza piłka klubowa. Kto jutro ma strzelić tę bramkę dla Legii? Radovic emeryt, który ze Sportingiem mając setkę, niepilnowany uderzył jak piłkarz A Klasy? Jutro przewiduję lanie, a w środowych mediach sportowych lament, z głównym pytaniem &quot;why&quot;!? Powodzenia życzy Prezes96.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: nba
godzina: 2:00
spotkanie : Bulls-Hornets
typ:1
stawka: 1,60
bukmacher:bet365
Hm co mogę powiedzieć o tym meczu sport to loteria analiza kiepska dlaczego stawiam na Bullsów moim zdaniem złapali moc przed sezonowymi meczami fakt ,że tutaj trochę loteryjki przed sprawdzeniem zawodników przed sezonem H2H jest niekorzystne z Hornetsami jednak uważam,że kadrowo są lepszą drużyną Buttler,Rondo czy Wade niestety dla bullsów odeszło kilku ważnych dobrych graczy z poprzedniego sezonu Gasol ,Dunlevay,Rose czy Noah.Co mogę powiedzieć o Hornetsach szczerze nikogo ze składu tam nie znam z tego co zauważyłem to odszedł dobry grajek Jefferson przyszli grajkowe z Lakers,Philla cz z Kings i dwóch debiutantów. Co mogę napisać wydaje mnie się ,że Bullsi są tadnak kadrowo lepsi a ze statystyk zauważyłem,że nie oszczędzają siły na mecze przedsezonowe 4:1 przy 1:3 Hornetsach mnie się wydaję ,że Bullsi te spotkanie wygrają a jak będzie przekonamy się jutro,Pozdrawiam
⛔100
 
wiking 87

wiking

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa
Typ: Real Madryt over 6,5 bramki
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wiele osób idzie w wysokie handicapy, czy wyższe overy na mecz i mają racje bowiem ten mecz pozostawia tylko jedno pytanie, nie kto a ile. Ile bramek Real zaaplikuje Legii. Ja osobiście wybrałem dośc bezpieczną opcje ale w kierunku jednej drużyny, co zabawne Bet wystawił na over 6,5 bramki w meczu tylko 3,75 a tutaj mamy az o 1,25 wyższy kurs. I tu chciałbym zadac pytanie czy serio Legia jest w stanie strzelic bramkę, że mamy takie dysproporcje. Moim zdaniem nie wiec ten over traktuje jako fajne value, a argumentów jest kilka. Po pierwsze, w przypadku takiej samej ilości ptk co Borussia (remisie w rewanżu 1-1) o awansie z 1 miejsca będą liczyły sie bramki a te najłatwiej zdobyc z Legią. Po drugie Real w weekend pokonał wysoko Betis na wyjezdzie który nie oszukujmy sie jest drużyną o wiele lepszą od Legii. Po 3 Real ma szanse na najwyższą wygrana w historii LM, grają u siebie i juz pokonywali druzyny Legii wysokimi róznicami bramek. Po 4 gra Legii i Realu w powietrzu, to jest niebo a ziemia, kazdy zawodnik Realu może zagrozic po stałym fragmęcie, a w tym Legia ma problem w obronie. po 5 król strzelców i rekord strzelonych bramek w LM, Ronaldo będzie chciał sobie postrzelac i podreperowac dorobek w obecnym sezonie i po 6 Santiago Bernabeu moze miec swój wpływ na to spotkanie, piłkarze Legii mogą byc na początku sparaliżowani graniem na takim obiekcie gdzie będzie ponad 80k kibiców Realu
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa
Typ: over 2.5 i Legia nie strzeli
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To, że Real strzeli powyżej 2 bramek, nie ulega wątpliwości, w końcu to okazja dla Cristiano Ronaldo do
polepszenia swojego konta bramkowego w tak elitarnych rozgrywkach, gdzie po ich zakończeniu nikt nie będzie pamiętał,
że strzelał cienkiej Legii. A on to lubi, lubi pogrążać słabsze kluby. Ale opróćz niego pozostałe gwiazdy
również liczą na łątwe gole, dzięki którym zaistnieją w protokole pomeczowym.
Trudno nie wykorzystać takiej okazji, bo tak należy nazwać mecz z prezentującą obecnie tak kiepski poziom Legią.
Czy Legia strzeli? Tak jak i strzeliła Borussi Dortmund przed własną publicznością.
Obydwie drużyny dzieli przepaść i zanosi się na widowisko obfitujące w wiele bramek, z tym, że gra będzie do jednej bramki.
Jeżeli typ nie wejdzie, to znaczy, że piłkarze Realu wygrywają 7-0 i odechciewa się im biegać, pada honorowy gol ????
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
E 2

emesej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa
Typ: over 2.5 pierwsza połowa
Kurs: 2.45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
&quot;Królewscy&quot; pokonali na wyjeździe Betis 6:1 w sobote w 8 kolejce ligi hiszpańskiej, strzelając cztery gole w pierwszej połowie. Liczę, że w tym przypadku, również wykorzystają w 100% swoją energie od początku i zdominują mecz na tyle, by później &quot;zlekceważyć&quot; rywali.

Podsumowując, widzę to tak, że najwięcej bramek padnie w pierwszej połowie i będzie do przerwy 4:0 dla Realu ????
✅145

 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Aek Ateny-Szolnoki Olaj
Typ: -13 Aek Ateny
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betsson

Analiza:

Aek Ateny przebudowało skład przed sezonem i póki co na dobre im to wychodzi, zaskakujące wyniki przedsezonowe, w lidze miażdżą, pierwsza piątka zaskakująca jak na 3 drużynę Grecji,przyszli Rokolenje Ukic wieloletni rozgrywający Panathinaikosu, Kostas Vasiliadis król trójek, do tego Malik Hairston pozostający jako zmiennik gracz wielkich Europejskich klubów, utalentowany Ivanovic, skład mega mocny, co można napisać o Szolnoki drużyna posiadająca tylko jednego Amerykanina odeszło sporo zawodników przed sezonem, drużyna najsłabsza w grupie zdecydowanie, Aek powinno zmiażdżyć wysoko swoich rywali, własna hala będzie gigantyczną przewagą nie zdziwię się jak Szolnok nie wyjdzie z 50 punktów w spotkaniu
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna Liga Mistrzów
Data: 18.10 20-45
Spotkanie: Leicester - Kopenhaga
Typ: Leicester -1,5
Kurs: 3,60
Bukmacher: unibet
Analiza:
Trzecia kolejka Ligi Mistrzów. Większość rzuca się na mecz Realu z Legią raz po raz dając a to wiekszą ilość goli w meczu, a to wyższy handicap. ja podchodzę do tego meczu bardzo ostrożnie, bo moze się skończyć w Madrycie 10-0, ale też 3/4-0, sporo bedzie zależeć czy Zidane oszczędzi największe gwiazdy na mecz ktory powinny wygrać tak na dobrą sprawę ich rezerwy. Moim zdaniem warto natomiast zaryzykować na kolejne zwycięstwo Lisów, ktorzy jak na debiutanta radzą sobie swietnie. Inaczej wygląda ich sytuacja w PremierLeague, gdzie zbierają baty w wiekszości meczy, zwlaszcza wyjazdowych, gdzie zanotowali komplet czterech porażek. U siebie idzie im jednak dużo lepiej, bo nie przegrali jeszcze meczu. Dziś uważam ze z Dunczykami też powinni sobie poradzić. Co prawda ci w lidze radzą sobie znakomicie i w trzynastu meczach wciąż są niepokonani to w Anglii nie wróżę im powodzenia. Bądź co bądź Lisy maja w składzie kilku swietnych graczy pokroju Vardy&#39;ego, Mahreza, Drinkwatera, Graya czy Schmeichela, a to powinno w dłuższej perspektywie przynieść jakieś wyniki, choć na pewno nie takie jak w poprzednim sezonie. Lisy jeszcze w tej edycji nie straciły bramki, pewnie na wyjeździe zdemolowały Brugge, po czym wygrali z faworyzowanymi piłkarzami z Porto. Kopenhaga też narazie gra ponad oczekiwania (zwyciestwo z Belgami i remis z Portugalczykami). Kto dzis wyjdzie zwycięsko w meczu o lidera grupy G?? Moim zdaniem podopieczni Claudio Ranierego dopiszą kolejne trzy punkty ktore umocnią ich na czele stawki. Stawiam na Leicester
⛔100
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lyon - Juventus
Typ: 2
Kurs: 1.73
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przed nami trzecia kolejka Ligi Mistrzów. Wyścig o lidera grupy H nadal trwa i wchodzi w coraz bardziej zażartą rywalizacje. Aktualnie na pierwszym miejscu w tej grupie plasuje się Juventus, który ma tyle samo punktów co Sevilla, ale wyprzedza ich przez bilans bramkowy. Oczywiście Turyńczycy chcą wygrać tą grupę i dlatego zwycięstwo w tym spotkaniu będzie miało duże znaczenie. Po remisie z Sevillą i wygraną z Dinamem Zagrzeb, przyszedł mecz z trzecim Lyonem. Olympique Lyon to drużyna lepsza od Dinama Zagrzeb, dlatego też poprzeczka będzie dzisiaj nieco wyżej zawieszona, w dodatku na Stade des Lumières nie gra się najłatwiej. Oba zespoły przystąpią do tego meczu po bataliach ligowych, co oczywiste. Jednak o ile Allegri mógł sobie pozwolić na rotowanie nieco składem, bo grali z Udinese... tak Genesio już nie za bardzo. Lyon zaczyna coraz częściej tracić punkty i odstawać w tabeli, dlatego na każdy mecz ich trener stara się wystawiać najmocniejszy garnitur. Czy więcej minut odpoczynku dla niektórych piłkarzy zrobi różnice? Przekonamy się już niedługo, ale na pewno warto to mieć na uwadze. Zespół z środkowo-wschodniej Francji gra ostatnio w kratkę. Dobre mecze przeplata słabymi i na odwrót. Na pewno cieszy, że do zespołu po kontuzji wrócił ich najcenniejszy zawodnik jakim jest Lacazette. Będzie to jego drugie spotkanie po powrocie dlatego ciężko cokolwiek mówić o jego formie. Jedno jest pewne, Olympique Lyon z nim, a bez niego to zupełnie inna siła ofensywna. Pytanie tylko co on sam może zrobić naprzeciwko defensywie Juve? Juventus w swojej lidze, w Serie A posiada najlepsza defensywę. Łącznie z Ligą mistrzów i Serie A stracili oni tylko 5 bramek w 10 meczach. Jednak co warte odnotowania, od przegranej w Interem (18 września) stracili oni tylko 1 bramkę w 5 kolejnych spotkaniach. Zresztą Juve od dawna słynie z bardzo dobrze defensywy. Jeśli chodzi o sytuacje kadrowe przed tym spotkaniem, to pojawia się kilku kontuzjowanych zawodników. Ze składu Starej Damy kontuzjowani są Giorgio Chiellini, Rugani, Asamoah, Pjaca, Mandzukić i Marchisio. Nie powiem, strata Chielliniego to duże osłabienie, ale liczę na to, że Benatia da sobie jutro radę. W zespole Genesio zabraknie Jalleta i Greniera. Oczywiście nie liczę na to, że Lyon ten mecz odpuści bez walki i położy się na boisku. Nic z tych rzeczy. Liczę na to, że Szymon Marciniak, który będzie sędziował to spotkanie będzie miał co robić jak i sami zawodnicy będą mieli co robić. Jednak wydaje mi się, że Lyon, który gra w kratkę jutro będzie miał problem z przebiciem się przez szyki obronne Turyńczyków. W dodatku będą oni po bardzo ważnym meczu z Niceą, który zresztą przegrali. Świeży i wypoczęty Higuain i do tego Dybala z Alexem Sandro powinni jutro przyprawiać defensorów Lyonu o ból głowy. Powtórzę jeszcze słowa z początku analizy. Jeśli Juventus chce utrzeć nosa Sevilli i wygrać grupę, to ten mecz musi wygrać. Dodatkowo jeśli Juventus wygrałby ten mecz i kolejny, również z Lyonem, ale u siebie... to będą już na 100% pewni awansu. Nikt zapewne nie boi się z nich o awans, ale mieć zagwarantowany awans na 2 mecze przed końcem fazy grupowej to zawsze fajna sprawa.
Przewidywane składy:
Lyon: Lopes - Mammana, N&#39;Koulou, Yanga-Mbiwa - Rybus, Tolisso, Gonalons, Darder, Rafael - Fekir - Lacazette
Juventus: Buffon - Barzagli, Bonucci, Benatia - Alves, Pjanic, Lemina, Khedira, Sandro - Higuain, Dybala
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
deepred 634,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: San Jose Sharks @ New York Rangers
Typ: Mika Zibanejad over 0,5 punktu
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Drugą noc z rzędu bida z ofertą, jutro pińcet spotkań, a dzisiaj raptem cztery. No, ale dobra, do rzeczy. Pod lupę biorę dzisiaj Szweda, który przyszedł przed tym sezonem z Senators i od razu pokazał, że może być bardzo ważnym ogniwem ekipy z NY.

Zawodnik kompletny. Niesamowicie dużo widzi na lodzie i jest doskonałym skaterem, co niejednokrotnie udowadniał w barwach Senators. Bardzo dobry face-offer, przykładny defensor, a także aktywny w power-play. Zawodnik, który potrafi wszystko, nie można mu zarzucić, że ma jakieś słabe strony rzucające się w oczy. Nie unika gry ciałem, bardzo silny fizycznie, ciężko go przepchnąć nawet przy bandzie.

W tym sezonie bardzo przyzwoite statystyki, już zanotował 3 asysty i dorzucił jedno trafienie. W barwach Senators regularnie punktował w meczach z Rekinami, więc wypada tylko podtrzymać dyspozycje z poprzednich wojaży przeciwko najlepszej drużynie konferencji zachodniej poprzedniego sezonu, właściwie wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że Mika zapunktuje w dzisiejszym meczu. Let&#39;s go Zib!
⛔100
 
H 902

hank

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Moskwa
Godzina: 16:00
Spotkanie: Carreno-Busta P.- Melzer J.
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jurgen ma idealnie skrojoną grę na szybkie nawierzchnie, świetny serwis, świetny forehand i świetna gra na siatce. Do tego ogromne doświadczenie, pamiętam nawet jego mecze na równie szybkiej, nawierzchni dywanowej (teraz chyba w kalendarzu Chalenger Tour można jeszcze spotkać). Tutaj już zaznajomił się z kortami, dwa szybkie zwycięstwa. Busta mimo iż aktualnie jest lepszym tenisistą, również potrafi świetnie serwować czy kończyć z dużą mocą, ale hala to nie jego klimat. Gdy w pierwszej części sezonu są grane turnie halowe, on grywa na mączce w Ameryce Południowej. Rok temu tutaj odpadł w 1 rundzie i bilans halowy 2:3, 2 lata temu 2:2, i nikogo poważnego na rozkładzie. Jurgen ma 5 finałów halowych, z czego 3 wygrane, a pokonywał w nich Cilica czy Raonica.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Seria A
Godzina: 00:00
Spotkanie: Fluminense RJ - Sao Paulo SP
Typ: Fluminense RJ powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.13
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W nocy rozegrane zostanie przed ostatnie spotkanie 31 kolejki w którym zmierzą się Fluminense RJ z Sao Paulo SP. Faworytem tego spotkania są gospodarze i dlatego stawiam na nich, że strzelą minimum dwa gole przyjezdnym. Gospodarz na chwilę obecną zajmuje 9 pozycję z 46 pkt (13 wygranych, 7 remisów i 10 przegranych) bilans bramkowy 37/32. Mecze u siebie to 8 zwycięstw 3 remisy i 4 porażki z bilansem goli 25/18. Sao Paulo Sp zajmuje 16 pozycję z 36 pkt (9 wygranych, 9 remisów i 12 porażek) bilans bramkowy 28/30. Mecze wyjazdowe to 3 zwycięstwa 5 remisów i 7 porażek bilans bramkowy 11/18. Między tymi drużynami jest różnica 10 pkt a do końca zostanie 9 spotkań. Bardzo ciasno jest w lidze. W przypadku wygranej Gospodarzy mogą wskoczyć o 3 pozycję wyżej i zbliżyć się do czołówki, natomiast Sao Paulo wygrywając może poprawić swoją pozycję o 4 miejsca. Goście muszą uciekać spod topora, gdyż znajdują się nad strefą spadkową i każdy pkt na wagę złota. Będą walczyć o 3 pkt i dzięki temu widowisko powinno być miłe dla oka. Oczywiście dlatego nie skreślam gości i nie stawiam czystej 1 bo może być różnie.
W drużynie gospodarzy ma kto strzelać; Scarpa, Gustavo 8 goli, Cicero 7 , Marcos Junior 6. Dlatego liczę tu na minimum dwa gole gospodarzy i oczywiście zwycięstwo.
⛔100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa
Typ: over 3.5 gola I połowa
Kurs: 5.0
Bukmacher: unibet
Analiza:

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiaj wszyscy żyjemy meczem Legii z Realem i stąd też będzie mój typ na dzisiejszy dzień. Faworytem jest oczywiście Real i pytanie tylko ile bramek strzeli Legii. Ostatnio Ronaldo wraca do formy , a Real pokonał Betis aż 6-1. Dzisiaj spodziewam się totalnej dominacji Realu i sądzę, że już do przerwy tutaj zobaczymy sporo bramek . Dlatego polecam zagrać zakład na over 3.5 gola HT. Moim zdaniem co najmniej cztery bramki do przerwy są tutaj bardzo realne. Ekipa Zidana gra u siebie i na pewno będzie chciała zrobić show dla swoich kibiców. Legia wiemy jak gra ostatnio i delikatnie mówiąc nie zachwyca. JEśli Real nie zlekceważy Legii co co najmniej 4 bramki do przerwy zobaczymy na pewno . Życzę powodzenia.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
smialo 20

smialo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: MK Dons- Bristol Rovers
Typ: remis
Kurs: 3.5
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Na jutro wybrałem mecz Milton z Bristolem. Milton u siebie prezentuje się fatalnie zero zw. 2 remisy i 4 porażki w Lidze ( jedno zw. po dogrywce w pucharze z Barnet ) Bristol na wyjazdach 2zw.2 remisy i 2 porażki przeciętnie. Dodam, że od 5 spotkań obie drużyny nie z remisowały. Ostatni remis MK 17.09 z Oxford, a Bristol w tej samej kolejce z Bradford. Bristol prezentuje się nad wyraz dobrze jak na beniaminka myślę, że mecz będzie zacięty i padnie remis. [/quote]
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom