>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.10.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lyon-Juventus
Typ: Juventus strzeli przynajmniej gola w każdej połowie-Tak
Kurs: 2.81
Bukmacher: BAH
Analiza:
Witam! Trzeba odrabiać głupi błąd Buffona z weekendu(gdyby nie kolejna w ostatnich tygodniach wpadka i brak Bonucciego w obronie o czym dopisałem w dziale uwag jak się tylko dowiedziałem) upieram się że Juve bramki by nie straciło-ale było-minęło,nie ma co roztrząsać ;)
Dziś gramy w LM,na niełatwym napewno terenie we Francji ale to może być decydujący mecz w kontekście awansu z pierwszego miejsca w grupie co jest niewątpliwie celem nr 1 graczy Starej Damy.Jeśli zagrają na skromne 1-0 Lyon może ich skarcić.Francuzi jeśli chcą myśleć o jakimkolwiek awansie też muszą zagrać do przodu co od razu powinno stworzyć więcej szans mistrzowi Włoch po atakowanej stronie.Dziś wieczorem Allegri ma postawić na duet Dybala-Higuain w ataku,ma zagrać Dani Alves,mam nadzieje że także Alex Sandro bo on zawsze daje gwarancje asyst (w sumie to obaj brazylijczycy).W pomocy Pjanic,Khedira,obaj świetni,kreatywni i bramkostrzelni.Liczę na scenariusz w którym Juve ustrzeli coś w pierwszej połowie,jednocześnie dobrze broniąc a w drugiej połowie dobiją przeciwnika i padnie w ten sposób mój typ.Jak będzie-zobaczymy.Myślę że jest na to spora szansa,Lyon nie jest jakąś wybitną drużyną w obronie,prawie w każdym meczu tracą gola,a przy takiej sile rażenia jaką posiada Juve kilka bramek możemy dziś zobaczyć,czy w obu połowach?Oby tak.Powodzenia!
⛔100
 
E 68

espance

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barnsley - Newcastle
Typ: 2
Kurs: 1.67
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Wczorajszy szlagier w Premier League ManU - Liverpool wytypowałem dobrze, był remis, ale bezbramkowy, a ja dałem BTS...
Dzisiaj proponuje spotkanie pomiędzy Barnsley, a Newcastle. Drużyna gości od 5 spotkań na wyjazdach jest niepokonana - 4 zwycięstwa, 1 remis. Zajmują wysokie 2 miejsce w lidze. Wygrana 4:3 z obecnym liderem Championship Norwich na pewno jeszcze bardziej podbudowała ekipę prowadzoną przez dobrze nam znanego Rafaela Beníteza. Gospodarze zajmują dopiero 11 miejsce w lidze. Ostatnie z 5 meczów to 4 przegrane i zaledwie 1 remis. H2h to dwa zwycięstwa gości, a także jeden remis. Newcastle jeżeli myśli o bezpośrednim awansie do Premier League bez gry w barażach musi koniecznie wygrać ten mecz.
✅67
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa
Typ: handicap RM -4.0
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Nie będę robił jakiejś dogłębnej analizy bo nie ma sensu. Legia to piłkarskie europejskie DNO, poziom za który od lat trzeba się wstydzić. Każdy piłkarz z ambicjami i umiejętnościami ucieka z naszej rodzimej ligi bo ekstraklapy nikt nie ogląda poza chuliganką i paroma sadomasochistami. Jak za naszą reprezentacje nie trzeba się w końcu wstydzić tak z klubami jest coraz gorzej pomimo niespodziewanego awansu Legii. Piłką jak i całym światem rządzi kasa i dzisiaj wieczorem będzie tego przykład. Real to klub który boi się praktycznie tylko Barcelony i Bayernu w topowej formie, reszta klubów występuje w roli underdoga zwłaszcza w meczach u siebie. Kibice na SB nie tolerują gry defensywnej, nawet przy wyniku 3-0 słychać gwizdy gdy Real nie atakuję. Jedyny argument który Legia miała - straciła. Mowa o meczu z Borussia D. który przegrała za wysoko, w fazie grupowej przy równej liczbie punktów liczą się bramki a tych Dortmund wsadził sporo. Więc argument że Real zrobi 3-0 i włączy styl ekonomiczny raczej do mnie nie przemawia. Więc co przemawia za Legia? Jedyne światło w tunelu czyli Pazdan ma na tą chwilę 50/50 szans występu, niektóre gazety piszą że na pewno nie zagra. Legia pobiła już rekord bukmachera, mianowicie na 365 za zwycięstwo Legii płacą 81zl co jest nieporozumieniem jeżeli mówimy o Lidze Mistrzów. Wszystkie znaki na niebie i ziemi przemawiają za pogromem stąd większość kursów dużo poniżej @1.5. Znalazłem wydaję się value i zagram sobie grubiej bo to mecz na który czekałem od dawna ????
Powodzenia!
Powtórzony typ
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester City vs FC Kopenhaga
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Leicester nie jest juz tym samym zespolem co w zakonczonym sezonie,gdzie sensacyjnie druzyna siegnela po mistrzowski tytul.
Wciaz jest to jednak mocny zespol,ktory pewnie jeszcze nas zaskoczy w pojedynkach z silniejszymi ekipami bo powiedzmy sobie szczerze...Chyba nikt nie myslal,ze w tym roku podopieczni Ranieriego osiagna podobny sukces i np.po raz drugi z rzedu zdobeda lige?
W lidze nie ugraja zbyt wiele,moga jednak poszalec w Lidze Mistrzow,gdzie maja grupe na swoje mozliwosci i jak na razie lideruja z 6 punktami.
Ciezko jest mi stawiac przeciwko Kopenhadze,druzynie,ktora mnie rzadko zawodzi,aczkolwiek liga dunska a Liga Mistrzow to jednak dwa inne swiaty.
Inaczej jest przegrywac z United,Chelsea czy Liverpoolem a co innego wygrywac z druzynami pokroju Aarhus czy Silkeborg.
Lisy maja naprawde ciezki poczatek sezonu,zreszta mierzyli sie juz z takimi ekipami jak United (2x),Arsenal,Liverpool czy Chelsea (2x).Co do innych rywali to z pewnoscia zawiedli w wyjazdowym starciu z Hull przegrywajac 1:2,co do innych spotkan to pokonali Swansea 2:1,Brugge 3:0,Burnley 3:0,Porto 1:0 i zremisowali z Southamptonem,ktory tez do ogorkow sie nie zalicza.
Jak dla mnie naprawde ciezki terminarz dla obecnego mistrza Anglii.

Kopenhaga natomiast zgniata ligowych rywali na kwasne jablko wypluwajac jedynie pestki...
Obecnie tylko lokalny rywal Broendby w obecnej dyspozycji moglby tutaj powalczyc o mistrza.
Podopieczni Stale Solbakkena mimo zdecydowanie najsilniejszej kadry w lidze ostatnio rowniez mieli potkniecia i to glownie na wyjazdach wlasnie i to z druzynami,ktore Leicester by wciagnal nosem.
Przed wlasna publika Kopenhaga jedzie rowno z tematem jednak w delegacjach ostatnio zaliczyli wpadke zaledwie remisujac 0:0 z Viborgiem,wczesniej rowniez stracili punkty tym razem remisujac 2:2 z Randers.
W derbach z Broendby tez nie dali rady wygrac i ponownie zremisowali.
W Lidze Mistrzow z kolei wywalczyli cenny remis na stadionie Smoka z FC Porto,ekipa portugalska nie jest jednak juz tak silna jak pare miesiecy temu.
Od 2013 roku Kopenhaga grajac ogolnie mecze czy to w grupie LM czy w eliminacjach rozegrali na wyjazdach 8 spotkan i wygrali jedynie ze slabym Crusaders.
Remisowali tez z Astra,Dnipro czy APOEL&#39;em,przegrywali natomiast z Galata,Juve i Bayerem tracac minimum 3 gole.

Leicester zagra u siebie a to juz spory plus,wedlug mnie nie ma co porownywac ligi angielskiej do dunskiej,jakby to byl mecz w Lidze Europy to bym tego nie gral,jednak nikogo nie trzeba motywowac na LIge Mistrzow a Lisy jesli dzis wygraja wowczas beda miec juz 9 punktow i beda o krok od awansu.
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: pilka nozna Liga Mistrzów
Data: 18.10 20-45
Spotkanie: Real-Legia
Typ: Bramka samobójcze
Kurs: 6.0
Bukmacher:bet365
Legia dzisiaj zawita w Madrycie licząc na najniższy wymiar kary, oglądając oba dotychczasowe spotkania Legionistów z trudem szukać pozytywów przed tym pojedynkiem.Jeśli rywal nastawi się dzisiaj na strzelanie to nic im w tym nie przeszkodzi, ale też przecież nie ma pewności czy będzie im na tym zależeć.Tak czy inaczej powinniśmy oglądać dzisiaj oblężenie warszawskiej bramki od pierwszej do ostatniej minuty i choć jest to trochę loteria liczę na samobójcze trafienie.
Jeśli dyscyplina boiskowa graczy z Warszawy będzie oscylowała poziomem do tej z meczy z Borussią czy Sportingiem w meczu z Realem Legia wiele razy może się ratować ,ofiarnymi, interwencjami.
Obrona Legii na taki Real to niestety malutko, w ostatnim meczu ligowym stracili 3 bramki z Pogonią a powinni o wiele więcej.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leverkusen - Tottenham
Typ: 2
Kurs: 3,4
Bukmacher: Bet365

W dzisiejszym dniu jest tak wielkie zainteresowanie meczem Real - Legia że została wytypowana cała oferta w kierunku Realu i mało jakie inne spotkanie, a w takich sytuacjach przeważnie wychodzi tak iż mecz kończy sie 1:0 czy 2:0 ;) ale do rzeczy zaskoczyło mnie iż nikt jeszcze nie stawiał na mecz Leverkusen - Tottenham osobiście uważam iż kursy powinny rozkładać się odwrotnie, ale nie będę narzekał ponieważ taki kurs dla Tottenhamu wydaje mi się miłym prezentem. Gdyby porównywać miejsca w ligach to Leverkusen zajmuje 10 w swojej lidze natomiast Tottenham jest 3 drużyną ligi angielskiej. Leverkusen wprawdzie w roli gospodarza nie przegrało od 12 spotkań ale jeżeli porównywać klasę rywali to jedynym porównywalnym była by drużyna z Dortmundu która aptekarze pokonali 2:0. Natomiast goście w tym sezonie w meczu wyjazdowym również nie ponieśli porażki pokonując na wyjeździe drużynę CSKA Moskwa z którą wcześniej zremisował u siebie dzisiejszy gospodarz 2:2. W meczach z Monaco było trochę odwrotnie u siebie porażkę odniósł Tottenham, a aptekarze zremisowali 1:1. Wszystko to pokazuje iż drużyny grają na podobnym poziomie aczkolwiek wydaje mi się iż to Tottenham powinien być tu stawiany jako faworyt i dlatego też warto na niego grac po takim kursie.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna Liga Mistrzów
Data: 18.10 20:45
Spotkanie: CSKA Moskwa - Monaco
Typ: 2
Kurs: 3,10
Bukmacher: Unibet
Wszyscy zajęli się katowaniem Legii i wyliczaniem ile to goli dziś wpadnie do siatki Arka Malarza, natomiast ja postanowiłem rozejrzeć się za innym spotkaniem w Champions Legue, mianowicie mecz w Moskwie na Łużnikach, gdzie miejscowe CSKA podejmie klub z Księstwa Monaco. Zespół, w którym filarem defensywy jest Kamil Glik gra w tym sezonie bardzo ofensywny i przyjemny dla oka futbol. W składzie jest wielu zdolnych iperspektywicznych zawodników takich jak Lemar, Bernardo Silva, Bakayoko, Germain, Dirar, Jemerson czy sprowadzony przed sezonem z Lille najlepszy prawy obrońca Sidibe. Natomiast w drużynie dzisiejszych gospodarzy zabraknie całego mózgu i jednocześnie serca zespołu a mianowicie Alana Dzagoeva. I w CSKA i w reprezentacji Sbornej to on bierze cały ciężar gry na siebie i to on stwarza największe zagrożenie pod bramką rywali. Zabraknie również Romana Eremenki, a to też niewątpliwie osłabienie zespołu Leonida Slutskiego. Dziś spodziewam się mecze walki z lekką przewagą przebojowych gości, w którym zespole szybcy i zwinni skrzydłowi raz po raz będą się przebijać z statyczny i wolny blok defensywny z wiekowymi Berezutskim i Ignasheviciem w środku tejże defensywy. Powodzenia!
⛔100
 
I 43

iamhardstyle

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb - Sevilla FC
Typ: Handicap Sevilla Fc - 1,5
Kurs: 2.75
Bukmacher:Unibet
Ej, ej ludzie tylko rozpisuja się o Legi.Mamy też inne ciekawe spotkania przykład Dinamo Zagrzeb - Sevilla FC.CZemu taki typ ?Dinamo Zagreb w rozgrywkach ligowych spisuje się średnio 2 porażki 2 wygrane i jeden remis.Sevilla 3 wygrane 1 remis i porażka forma znacznie lepsza od Dinamo.WArto dodać że liga Hiszpańska,a Horwacka to zupełnie inna piłka tak jak 2 drużyny.Jeszcze rzut okiem na rozgrywki w Champions League Sevilla na 2 spotkania 1 remis i jedna wygrana,a gospodarz 2 porażki z LYonem 3:0 i Juventusem 4:0.Bilans bramek po 2 spotkaniach obu drużyn w lidze mistrzów : Sevilla 1 gol strzelony zero straconych,a gospodarz 7 straconych.Sevilla nie może sobie pozwolić na strate punktów na tak łatwym terenie jeżeli chcę grać w dalszych rozgrywkach Ligi mistrzów oraz utrzymanie 2 pozycji lub wskoczenie na lidera grupy H. Uważam że dzisiaj Sevilla ustrzeli przynajmniej 2 bramki albo i więcej co pozwoli zdobyć ważne 3 pkt w grupie. Kto boi się ryzykować śmiało można postawić na -1 handicap na Seville oraz że 2 drużyny nie strzela gola.Powodzenia !
⛔100
 
Z 4

zgryrus90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa
Typ: X - REMIS
Kurs: 26.0
Bukmacher: Bet365
Powracam na to forum po dość długiej przerwie. Zapewne 99% użytkowników, którzy ujrzą mojego posta to karze mi się puknąć w głowę obstawiając remis w wydawałoby się tak oczywistym pewniaku jakim byłaby wygrana Realu. Ale cóż, zaryzykuję. Powodów ku temu jest kilka. Po pierwsze: Real jest na fali, ostatnie zwycięstwo w lisze 6:1 zapewne podbudowało morale drużyny, teraz do Madrytu przyjeżdża jeszcze większy słabeusz, jakim jest Legia. Czyż to nie powód do zlekceważenia rywala ? Czyż to nie powód do wyjścia na boisko z myślą &quot;Piłki nie dotknął, będzie dwucyfrówka, postrzelamy&quot; ? Otóż właśnie dlatego myślę, że Real będzie zbyt pewny siebie, Malarz rozegra mecz życia, Legia wyprowadzi 2-3 kontry, padnie z nich jedna bramka, a w doliczonym czasie Real rzutem na tasmę doprowadzi do remisu.
Drugi powód jest całkowicie przeciwny: Legia jedzie do paszczy lwa. Klasy zespołów nawet nie ma co porównywać. W lidze mistrzów Legii kompletnie nie idzie porażki 0:6 z Borrussią i 2:0 ze Sportingiem dają bilans 0:8 na niekorzyść Legii. Liga także to wielkie dno, wystarczy spojrzeć gdzie mistrz polski znajduje się w tabeli... Kompromitacja wręcz. Trzeba się przebudzić. Jak nie teraz to kiedy ? Real mimo wszystko to doskonały przeciwnik do pokazania, że Polacy w piłkę grać potrafią, a więc do boju Legia ! ???? Za postawioną na was stówkę, chcę zgarnąć miesięczną pensję ????
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Grupa H
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Din. Zagrzeb – Sevilla
Typ: over 3.5
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mistrz Chorwacji tragiczne rozpoczął Ligę Mistrzów dwa mecze zero punktów to nie jest zaskoczenie ale bilans bramek to katastrofa 0:7. Będą dziś niezwykle zmotywowani moim zdaniem w ofensywie by coś w końcu strzelić bo doskonale chyba zdaja sobie sprawę że nie mają odpowiedniej jakości w defensywie by zagrać jakieś spotkanie na zero z tyłu bo to im w tych rozgrywkach w fazie grupowej po prostu się nie zdarza. Młody skład robi swoje w grze defensywie zresztą ich poziom moim zdaniem znacznie jeszcze spadł co pokazują także krajowe rozgrywki gdzie potrafili przegra aż 5:2 z Rijeka. Młodość w ofensywie nie wygląda źle potrafią być naprawdę kreatywni i tego będą dziś szukać po tych dwóch blamażach a przed rokiem pokazali że odważna gra daje więcej w Lidze Mistrzów niż bronienie bo udało się tutaj wygrać z Arsenalem Londyn 2:1.
Sevilla będzie musiała dziś zagrać inną grę niż w starciu z Lyonem a tym bardziej Juventusem, będą musieli więcej grać atakiem pozycyjnym i prowadzić grę. Nie jest to coś co im nie wychodzi wręcz przeciwnie w takiej grze są równie niebezpieczni przy tym ustawieniu tej ekipy czyli bardzo wysoki pressingu, duże ilości graczy wspomagających atak przekonały się o tym już nie jedne ekipy w tym sezonie a ostatnio Leganes który przegrał 2:3. Właśnie ta gra ma swoje duże minusy w defensywie gdzie przy prowadzeniu gry głupia strata, lub źle rozprowadzona akcja powoduje mnóstwo szansa dla rywali w kontrze i właśnie beniaminek przegrywając 0:2 potrafił doprowadzić do remisu. Sevilli naprawdę przytrafia się mnóstwo błędów w destrukcji, dziś one też będą widoczne bo jak wspomniałem Dinamo pójdzie w ofensywną grą co z drugiej strony przy takiej samej słabej grze gospodarzy w destrukcji otworzy mnóstwo szans dla Sevilli – czuje wymianę ciosów z bramkami w tle.
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa
Typ: Over 0,5 gola do 10 minuty meczu
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Po przeczytaniu wszystkich typów związanych z tym meczem z dzisiejszych typów dnia mam wrażenie, że niektórych ponosi fantazja. Ja jednak zostanę na ziemi, nie będę zbytnio kombinował i dam dobry typ z bardzo wysokim prawdopodobieństwem wejścia i na dodatek po znakomitym kursie. W sumie to dziwię się, że jeszcze nikt nie poszedł tym tokiem myślenia co ja.
W ostatnim meczu ligowym Legii przeciwko Pogoni bramka padła już w 7 minucie, podobnie jak w pierwszym meczu w grupie LM przeciwko Borusii Dortmund. Mecz takiej rangi dla naszych i to na dodatek z takim przeciwnikiem musi wywoływać mocniejsze bicie serca u piłkarzy i wieelki stres przed meczem, a kiedy sędzia da sygnał do rozpoczęcia spotkania to te emocje tylko urosną. Jestem pewien, że większość Legionistów nie uniesie tego ciężaru i już od samego początku będzie widać tego efekty. Nie chcę tutaj powiedzieć, że Real strzeli nam 10, czy 15 bramek, ale to że stracimy bramkę w pierwszych 10-ciu minutach gry jest wielce prawdopodobne.
Królewscy w ostatnich dwóch meczach raz wygrywali i raz przegrywali już w 10 minucie gry. Poziomu ich umiejętności chyba nie muszę nikomu opisywać.
A co najśmieszniejsze, mój typ okaże się trafiony kiedy nawet to Legia zdobędzie tak szybko bramkę ???? Na bet365 wynik do 10 minuty na Real czy po prostu minimum 1 bramka do tego czasu są po równych kursach, więc warto postawić jednak typ bezstronnie ????
⛔100
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Mistrzów, Grupa E , kolejka 3
Godzina: 20:45
Spotkanie: CSKA Moskwa – AS Monaco
Typ: Monaco over 1,5 gola
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj oprócz „wielkiego” spotkania Mistrza Polski, jest też kilka innych , ciekawych meczów. W jednym z nich do stolicy Rosji zawita zespół z Polakiem w składzie – AS Monaco.
Gospodarze nie najlepiej spisują się w Lidze Mistrzów. Rozgrywki te, ewidentnie im nie leżą. Po 2 kolejkach zajmują ostatnie miejsce w swojej grupie i podejrzewam , że ponownie zakończą zmagania grupowe na tej pozycji. Ponownie , bo w ostatnich 3 sezonach bezskutecznie próbowali wydostać się ze swoich grup, za każdym razem zajmując w nich ostatnie miejsca. Do tej pory CSKA rozegrało 2 spotkania w LM : pierwsze to remis na wyjeździe z Leverkusen 2:2 w którym gole strzelili Dzagoev i Eremenko czyli dwaj kluczowi piłkarze dla tego zespołu, i obaj w dzisiejszym spotkaniu nie wystąpią. Drugie to domowa porażka z Totenhamem 0:1. W obu tych spotkaniach wyraźne przewagi mieli przeciwnicy. W spotkaniu z londyńskim zespołem widać to było ewidentnie : posiadanie pilki 35%65 , strzały 8-22 .To tylko obrazuje , jak łatwo CSKA pozwala na przedostanie się pod swoje pole karne.
A to na pewno będą wstanie wykorzystać piłkarze Monaco. Goście na razie są liderem grupy E i zapewne po tej kolejce pozostaną nim. W 1-ym spotkaniu na wyjeździe, piłkarze Monaco , można powiedzieć , lekko zaskakująco wygrali na trudnym terenie w Londynie , pokonując faworyzowany wtedy przez buków zespół Totenhamu 2:1. W 2-im meczu było już dużo ciężej, gdyż 1 punkt , w ostatnim strzale na bramkę, uratował Kamil Glik. W Monaco nie zagrają dziś Falcao , Diar, którzy i tak pauzują już od ok.miesiąca oraz obrońca A.Toure.
Goście już kilka razy w tym sezonie udowadniali, że potrafią strzelać na wyjazdach. W LM strzelili 2 bramki w Londynie, w lidze m.in. 4 dla Lille czy 2 tygodnie temu aż 7 w Metz. Również w el.do LM wbili 2 gole dla Villareal. Na pewno lekko w Moskwie im nie będzie, bo to ciężki teren, ale w ostatnich sezonach CSKA traciło w meczach domowych LM średnio po 1-2 gole. Monaco po ostatniej sromotnej porażce w lidze (1-3 w Touluse), zapewne będą chcieli poprawić sobie nastroje ogrywając rywali ze wschodu, którzy i tak nie spisuję się rewelacyjnie w tych rozgrywkach. Ponieważ typ na wygraną gości już jest zajęty, postawie na co najmniej 2 bramki przyjezdnych, po bardzo podobnym kursie.
Powodzenia !
⛔100
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 20:40
Spotkanie: Leverkusen - Spurs
Typ: Bayer
Kurs: 2.25
Bukmacher: B365
Analiza:
Bayer teraz w ogniu. Wygrana z Dortmundem 2-0 u siebie.
Ostanie 5 meczy u siebie bez porażki.
Spursi remis ze średniakiem WBA na wyjeździe.
Bez Kane i Anderweirelda jest to dosyć duże osłabienie.
H2H nie mówi nic, bo jest z 2006 roku, gdzie Spursi wygrali 1-0.
Teraz wszystko powinno się odmienić i bayer powinien wyciągnać 3 pkt
⛔100
 
pablokon7 29

pablokon7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb - Sevilla
Typ: over 3,5 ŻK
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Analiza:
I oto nadeszła LM, jak widać największe zainteresowanie meczem Realu z Legią, co do typów widzę, że można do wyboru do koloru, od pewnych aż po te abstrakcyjne. Ale do rzeczy, jak wiemy zawodnicy Dynamo nie weszli w rozgrywki LM nie najlepiej, dwa mecze przegrane i stosunek bramek 0:7, także ten mecz o to dla nich szansa aby ugryźć chociażby pierwszy pkt rywalowi. Jak gra Sevilla każdy wie, nierówno, potrafi wygrać mecz po bezbarwnym meczu, dlatego nie typuje wyniku a kartki bo patrząc na gre Sevilli w oparciu o ostrość i łapanie kartek to widzimy, że sama ich drużyna łapała po 5-6 w meczu a dołożyć do tego graczy z Chorwacji, która walczy o być albo nie być w Europejskich pucharach przed własną publicznością to myślę, że 2 kartki na drużynę to nie jest dużo. 5 ostatnich meczów Sevilli kończyło się over 3,5 ŻK także co tu dużo pisać, ważne by sędzia się wykazał;)
✅72
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa
Typ: Zdobywcy goli / C.Ronaldo pierwszy gol
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
No cóż wszystko już było w analizach na to spotkanie i trudno się dziwić bo ten mecz ma tylko jednego faworyta , ja znalazłem jeszcze coś innego a mianowicie kto zdobędzie bramki bo tych może być mnóstwo , Cristiano w tym meczu ma szanse na koleje bicie rekordów w tym momencie ma 95 bramek w LM , w meczu Realu z Dortmundem w 17 minucie meczu jako pierwszy wpisał się na liste strzelców w meczu u siebie z Sportingiem co prawda pierwszą bramkę w meczu zdobył Sporting ale bramka wyrównująca dla Realu była autorstwa Cristiano tak wiec Legia to nie to samo co Sporting a Cristiano ma coś do udowodnienia Polskim zawodnikom choćby za 4 bramki Lewandowskiego strzelone Realowi stąd liczę iż to on rozpocznie to bramko-bicie Legii !
⛔100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lyon - Juventus
Typ: remis
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza: Owszem Juventus to Juventus. Są prawie zawsze faworytem i wygrywają. We Włoszech co rok łatwo wygrywają mistrzostawa ale w końcu remis musi im sie tez zdarzyć a gdzie nie pewniejsze to jak w LM? Ostatnie ich mecze to same zwycięstwa a przeciwnik fatalnie w lidze od porazki do porażki. Wszystko na pierwszy rzut oka wskazuje na wygraną piłkarzy z Turynu. Forma doświadczenie jest po stronie gości jednak Lyon dziś będzie po pierwsze bardziej chciał a po drugie grają u siebie a to także bardzo ważny aspekt. Remis może byc w każdym meczu jednak najpewniejszy albo inaczej przeczucie mam że w tym meczu wąśnie padnie remis. Dla Juve nie zagra ani MAndzukic ani Higuain coraz gorzej na moje oko dzisiaj dla gości to wygląda. Co do Legii to mam także przeczucie że strzelą bramkę albo powyżej 1.5 strzała na bramkę będa wreszcie mieć. Zobaczycie.A co dow yniku typowałbym tam 3:1 dla Realu...
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa
Typ: Bramki gosp. w 1. poł. Powyżej/Poniżej - Powyżej 4,5
Kurs: 10.0
Bukmacher: expekt
Analiza:
A więc doczekaliśmy się spotkania w którym zmierzą się aktualni mistrzowie KRÓLEWSCY i ... Legia. Nie mam nic do legionistów, lecz powiedzmy sobie szczerze wynik będzie miażdżący. Składa się na to kilka powodów. Po pierwsze CR7 przecież on sam będzie ciągnął na bramkę by strzelić ich co najmniej 3-5, do tego Bale który jest niezwykle dynamiczny. Strzeli też James i to nie wykluczone. Tak więc myślę, że po meczu będzie już w pierwszej połowie z golami CR7 x2 Balex1 Benzemax1 James x1
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa
Typ: Powyżej 7,5
Kurs: 6,75
Bukmacher: unibet
Analiza:
Czekałem do samego końca aż ukarzą się pierwsze 11 obu drużyn i jeśli chodzi o Real to wychodzi BBC do tego James, Kroos i młodziutki ale mega utalentowany Asensio do tego boczni obrońcy bardziej ofensywni czyli Marcelo, Danilo oraz środek obrony Pepe, Varane ponieważ pauzuje z powodu kontuzji Ramos, w bramce Navas. Więc poza kontuzjowanymi Modriciem i Casemiro Real Madryt wychodzi najmocniejszym składem dodatkowo na ławce rezerwowej są takie gwiazdy jak Morata, Isco, Kovacić, Lucas. Widać, że &quot;Zizou&quot; podchodzi do tego meczu bardzo poważnie równie dobrze mógł wyjść w tym meczu składem rezerwowym a i tak pewnie by zdobyli 3 punkty.
W Legii na ławce rezerwowych zasiada Nikolić jedyny piłkarz który potrafi strzelać brami, śmiech na sali jest to, że najlepszy strzelec siada na ławce.. No ale wiadomo, że muszą bronić wyniku.. heh... Legia wychodzi 3 defensywnymi pomocnikami i 3 pomocnikami ofensywnymi bez napastnika ale i tak to im nic nie da ponieważ Real ich rozbije a jeśli Legia strzeli gola tym lepiej dla mojego typu.
Jeśli Real rozbija Betis 6:1 to dlaczego nie Legię w lidze mistrzów? Mój typ na ten mecz to powyżej 7,5 gola w meczu.
Powodzenia.
Powtórzony typ
⛔100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sporting - Dortmund
Typ: 1
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dortmund zdziesiątkowany kontuzjami. Kontuzje Reusa,Schmelzera,Schurrle,Bendera,Castro,Durma,Guereirro,Ramosa.
Istny szpital. Męczyli się niemiłosiernie w spotkaniu Bundesligi z u siebie z Herthą, ostatecznie remisując 1-1.
Sytuacja w tabeli jest dość wyrównana, na prowadzeniu Dortmund i Real,które zgromadziły po 4pkt, trzeci Sporting z punktem straty.
Dzisiaj zapewne Real wyjdzie na czoło tabeli, więc Sporting ma szanse wskoczyć na 2 miejsce. Bo kiedy, jak nie dzisiaj, rywal osłabiony, własne boisko.
Dla przypomnienia, już w pierwszym meczu na Santiago Bernabeu o mało nie wygrali z Realem, który po golu Ronaldo odrobił stratę gola, a w doliczonym czasie gry Morata wygrał Realowi mecz. Polecam ten typ
⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa
Typ: 8 goli lub więcej
Kurs: 6.25
Bukmacher:Bwin
Analiza: Spotkanie Legendarnego Realu Madryt z Legią Warszawa. W meczu nie zagra Pazdan,para stoperów to Rzeźniczak,i łysy z Pogoni,wcześniej Niecieczy. W ataku zamiast Nikolicia szybki Kucharczyk,i to jest właśnie info które mi pasuje pod typ. Licze że Legia Warszawa Strzeli szybkim Kucharczykiem gola i tym samym rozjuszy Real a ten dociśnie siedem goli. Patrząc na stoperów Legii jest to całkiem możliwe. Zniechęca na pewno masówka i wcale skromne cztery do zera mnie nie zdziwi. Zdziwi mnie bardziej jak mi to wejdzie. W meczu ze Sportingiem widać było jak słabym piłkarzem jest Bereszyński na siłę pozyskany z Lecha. Leśniodorski to człowiek prymitywny,jego głupie zagrywki mam nadzieje zostaną dziś ukarane. Legia postawi autobus ale w Realu grają zakapiory...
Powtórzony typ
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom