>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.10.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb - Sevilla FC
Typ: Sevilla / Sevilla
Kurs: 2.5
Bukmacher: Betfair

Dobry kurs na więc próbuję Dinamo jak dotąd w LM nic nie pokazało 4:0 od Juve i 3:0 od Lyonu więc róznica klas jest widoczna. Uważam, że Hiszpanie będą prowadzić już po pierwszej połowie i nie oddadzą tego zwycstwa.

Rico, Mercado, Rami, Pareja, Mariano, N&#39;Zonzi, Nasri, Vitolo, Vietto, Vasquez.
Nie śledzę specjalnie La Ligi ale porównałem ten skład z ostatnimi wyjscowymi 11 Sevilli z meczy ligowych i wygląda na to, że graja pierwszym garniturem bez kontuzji w podstawie. Do tego Sevilla ostatnio zaczeła strzelać bramki i nie ma już tego problemu z grą ofensywną dlatego gram jeszcze Sevilla over 1.5 gola @1.75.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM Real M - Legia Godz: 20:45 Typ: Real -4 (AH) Kurs: 2 Buk: Całoroczny Analiza: Na dziś moim zdaniem najpewniejszym meczem jest spotkanie Realu z Legią. Jak zauważyłem nikt nie wierzy ,że zespół z Warszawy może strzelić choć jednego gola. Równierz booki wystawiły miażdżące kursy na Real. Legia z Pogonią traci 3 bramki. To świadczy o poziomie tej drużyny w chwili obecnej. Większość typerów sądzi, że wynik będzie oscylował wokół 6-0, 7-0. Sami Hiszpanie chyba zbyt optymistycznie twierdzą, że legia może strzelić jednego honorowego gola, nawet ( w co nie wierzę, by się zdarzyło) mój typ zabezpiecza i tę opcję. Nawet przy 6-1, czy 7-2 typ wchodzi
Typ oddany po rozpoczęciu meczu
Zły zapis

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom