>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.10.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska, Superliga Kobiet
Godzina: 18:00

Spotkanie: KPR Gminy Kobierzyce - Zagłębie Lubin
Typ: Kobierzyce+8.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mamy tutaj kilka argumentów, żeby iść w stronę underdoga. Po pierwsze skład Kobierzyc i potencjał jaki w nim drzemie. Pierwsza siódemka gospodyń wygląda naprawdę nieźle i zgromadzone jedynie trzy punkty na starcie sezonu mogą dziwić. Dąbrowska, Charzyńska, Wiertelak i kilka innych dziewczyn to poziom nie walki o utrzymanie, a może nawet pierwszej szóstki-ósemki. Ostatnio -5 w Szczecinie i -4 w Koszalinie. To niezłe wyniki, aczkolwiek z AZS-em mogło skończyć się wyżej, ale w końcówce podopieczne Majdzińskiej podgoniły wynik. Dzisiaj grają u siebie, aczkolwiek mamy tutaj do czynienia z derbami Dolnego Śląska i lubinianki nie mają daleko do swojego przeciwnika, bo jakieś 90km. Widzę tutaj jednak szansę dla gospodyń, bo kolejnym znaczącym argumentem może być udział Miedziowych w europejskich pucharach. Na weekendzie grały u siebie, a już w niedzielę mają rewanż na Węgrzech. Fakt, Zagłębie ma szeroką kadrę i Bożenka może rotować dziewczynami, ale czy dzisiaj zagrają na pełnych obrotach? Popatrzyłbym na spotkanie z Koroną w poprzedniej kolejce. Masa bramek, praktycznie mecz bez obrony i skończyło się na 38-32. Skoro kielczanki mogły zrobić -6 na wyjeździe, to uważam, że i KPR stać na podobny wynik i to we własnej hali. Linia 8.5 bardzo ciekawa na wyrównanych kursach, a jeżeli ktoś szuka wyższego kursu, to warto pomyśleć o alternatywnych handicapach, a tutaj najlepiej wygląda linia 4.5. Z bezpośrednim zwycięstwem, czy jakimś 1X/DNB bym nie próbował, bo jednak Zagłębie ten mecz ostatecznie powinno wygrać.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU PIŁKI RĘCZNEJ!!!
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie : Bayern M - Celtic
Typ:fortuna
Analiza:
Myślę, że niektórzy pamiętaj moj pierwszy dodany typ tutaj i mecz Polski z Armenią. Stawiałem wtedy na ten sam zakład, czyli, że Robert strzeli bezpośrednio z rzutu wolnego. Wtedy się udało po kursie 10 i liczę, że dzisiaj też się uda. Wiadomo mecz meczowi nie równy, ale dla mnie na takie zdarzenie ten kurs jest za wysoki. Bayern od początku meczu powinien napierać na rywala, będą chcieli pewnie wygrać po porażce z PSG. Celtic też o coś gra, aktualnie jest 3 w grupie i liczą minimum na występ w LE. Myślę, że gospodarzom wcale nie będzie tak łatwo strzelić tej pierwszej bramki. Jak wiadomo Celtic jest wyspiarską drużyną, grają ostro, często na granicy faulu. Myślę, że będzie kilka fauli przed polem karnym, albo chociaż jeden, po którym Robert podejdzie do wykonania rzutu wolnego i strzeli bramkę.
Pokazał już niejednokrotnie, że potrafi strzelić bramke bezpośrednio z rzutu wolnego. Nawet w ostatnim meczu Ligi Mistrzów z PSG Robert na koniec meczu pokazał się z dobrej strony i strzelił w światło bramki z rzutu wolnego. Kolejny przykład to mecz Polski z Armenią, o którym już wspominałem. Tam też zapakował Armeńczykom bramkę bezpośrednio z wolnego. Kurs wysoki, aczkolwiek, już raz dzięki Robertowi zarobiłem na takim zakładzie i dzisiaj zaufam mu po raz kolejny.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plus Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: GKS Katowice (-1,5 seta) - MKS Będzin
Typ: 1
Kurs:
1,83
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Będzin początek sezonu nie miał najlepszego, porażka 0:3 z Cuprum Lubin i 1:3 z Czarnym Radom ale potem było już dużo dużo lepiej, pierw zwycięstwo 3:0 z Bydgoszcz a potem niespodzianka i zwycięstwo 3:2 z Warszawą a przypomnę, że prócz atakującego Araujo to nie ma tam siatkarzy bardzo dobrych.. Są oczywiście tacy siatkarze jak Waliński, Yordanov czy Grzechnik ale są to co najwyżej siatkarze średniego poziomu.
Katowice również 2 zwycięstwa i 2 porażki...ale najbardziej zaskakuje ostatnie zwycięstwo na wyjeździe z Gdańskiem aż 3:0 i to ich na pewno napędzi jeszcze bardziej do jeszcze lepszej gry.
Można powiedzieć, że są to małe derby ale to Spodek będzie za Katowicami a doskonale wiemy jak się tam gra.
Katowice mają dużo lepszych siatkarzy i jestem pewny, że pokażą to właśnie na parkiecie.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Godzina : 18:00
Spotkanie : Jastrzębie-Zdrój - Trefl Gdańsk
Typ :Gdańsk
Kurs @ 3.47
Bukmacher : STS

Dwa równe sobie zespoły, a kursy mega rozbieżne. Między tymi zespołami rozstrzygnie się walka o podium PL.
Przed sezonem Trefl mega wzmocniony plejadą polskich reprezentantów jak i dobrymi zagranicznymi siatkarzami. Jastrzębie natomiast skład w zasadzie ten sam co w zeszłym roku.
Porównanie:
Trefl Gdańsk - Jastrzębski
atak: Schulz - Muzaj tutaj remisowo, w zeszłym sezonie jeden jak i drugi top ligi wśród atakujących
rozegranie : Sanders - Kampa przewaga po stronie Niemca
Srodek: Pit, Grzyb - Kosok, Boruch - mega siła po stronie Gdańska
Przyjęcie : Szalpuk,Mika - Oliva, Quiroga - wg mnie dwaj podstawowi reprezentanci lepsi od przecietnego Argentyńczyka i Olivy, albo torpeda albo nic
Libero : Olenderek - Popiwczak dwóch solidnych libero
Składy mega wyrównane z minimalnym wskazaniem na Pomorzan. Jak dla mnie to oni biorą ten mecz. Na pewno wyjdą mega naładowani po ostatnim blamażu z Katowicami.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina Hokej - KHL
Godz: 16:00
Spotkanie : Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moskwa
Typ: Metallurg / +4.5 bramki w meczu
Kurs 5.10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W dniu, w którym zdecydowana większość wybierze pewnie mecze Ligi Mistrzów ja znalazłem sobie dość ryzykowny typ w KHL i starcie dwóch świetnych na ten moment ekip. Przewaga własnego lodu to coś co skłania mnie do grania w stronę gospodarzy. Obie ekipy mają swoje świetne serie i niezwykle rzadko schodzą z lodu pokonane. Magnitka tym meczem kończy serię 3 spotkań na własnym lodzie, z których jak na razie we wszystkich zeszli pewnie zwyciężając. Z drugiej strony CSKA, która po tym meczu przenosi się do własnej hali po 3 wyjazdowych spotkaniach, z których również wszystkie zakończyły się zwycięstwem CSKA. H2H także wyrównane, bo obie ekipy wygrały po 5 razy. W tym sezonie będzie to pierwsze starcie obu ekip i wierzę, że niesamowity Mozyakin i spółka przechylą szalę zwycięstwa na swą korzyść. Liczę także, że oprócz zwycięstwa gospodarze strzelą w granicach 3-4 bramek, a goście nie pozostaną dłużni i dołożą coś od siebie. Faworytem bukmacherów jest zespół z Moskwy, aczkolwiek ja widzę to trochę inaczej. Wydaje mi się, że handicap własnego lodu będzie nieocenionym atutem dla Magnitogorska. Dziś zakończy się tym samym seria 8 kolejnych zwycięstw CSKA, którą nawiasem mówiąc poprzedzały dwie wyjazdowe porażki z Jokeritem i Władywostokiem. Nie jest to żadną tajemnicą, że zespół ze stolicy Rosji jest wiele groźniejszy na własnym lodzie, niż w delegacjach i zwłaszcza mocne ekipy, a za taką przecież możemy uważać ich dzisiejszego rywala, sprawiają im sporo trudu. Jak będzie? Przekonamy się już za ok. 5 godzin - początek meczu o godzinie 16.00
Pozdrawiam i powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czarnogóra
Godzina: 18:00
Spotkanie: Buducnost - Zeta
Typ: 2
Kurs: 4.45
Bukmacher: forBet
Analiza:
Witam
Dziś w Czarnogórze zmierza sie 2 silne ekipy z górnej czesci tabeli 2 Buducnost i 3 Zeta.
Roznica punktowa miedzy tymi druzynami to tylko 2 pkt, a wiec czemu taka rozbieżność kursow ? Nie wiem
Ale spróbuje zagrac na czysta Zete i licze na skromne 0:1 lub 0:2
Dodam jeszcze ze Buducnost na 5 ostatnich meczy ligowych zdobyl 6 pkt przy bilansie bramkowym 1:1
Licze na troche szczescia aczkolwiek typ jak najbardziej prawdopodobny ;-)
Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, Grupa B
Godzinna: 20:45
Spotkanie Anderlecht – PSG
Typ: over 4 azjan bramki PSG
Kurs: 4.3
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Taka rywalizacja większe analizy moim zdaniem nie potrzebuje, wiadomo kto tutaj jest wielkim faworytem.
Anderlecht będzie tutaj dostarczał punktów do samego końca po 3:0 z Monachium z Bayernem który w tamtym momencie nic nie grał, dostali także łomot i to u siebie z Celtikiem 0:3 tak wiec bilans tych spotkań mówi wiele o różnicy poziomów. Zresztą to że zmieniono ostatnio trenera też pokazuje że formy nie ma. Na krajowym podwórku też dopiero 5 miejsce i 10 punktów straty do lidera. Do tego przed sezonem ten skład się nie wzmocnił a wręcz osłabił. Już kiedyś z PSG grali w tych rozgrywkach przegrywając 0:5 a wówczas sami prezentowali znacznie wyższy poziom a i goście to całkiem inna ekipa niż ma to obecnie miejsce.
PSG tutaj każdy wie co się stało na rynku transferowym Neymar – Mbappe to mega wzmocnienia i to już widać na boisku a ci gracze cały czas się dopiero zgrywają a już robią różńcie. Dodając do tego regularnego Cavaniego mamy tercet w Paryżu który będzie naprawdę moim zdaniem trudno zatrzymać. Już demolują rywali w Ligue w 9 spotkaniach 29 bramek może to nie jest potężna liga ale taktycznie te zespoły grają lepiej niż Belgowie a sobie po prostu z tymi indywidualnościami nie radzą. Cel Paryżan jest jasny te transfery są po to by wygrać Ligę Mistrzów i to jest cel numer jeden bo o lidze nie mówię bo to obowiązek. Widzę w tej ekipie ogromną motywacją na te rozgrywki, głód i wielkie chęci, będą chcieli pokazać po raz kolejny. Rozjechali Celtic w Glasgow 0:5, zdominowali Bayern 3:0 dlaczego mieli by tego nie zrobić z Belgami, a głód bramek i strzelanie w ekipie z Paryża jest wielki i nie będą się zatrzymywać w tym.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Eurocup
Godzina: 18:00
Spotkanie: Unics Kazan - Paris Levallois
Typ:
over 85,5 Unics
Kurs: 2,21
Bukmacher:
fortuna

Witam,
Mecz z kategorii tych oczywistych ponownie.
Ja postanowilem zagrać na przelamanie pod względem overowym ( ostatnio mi to gorzej siedziało) i liczę na dobrą formę strzelców gospodarzy z Kazania.
Teoretycznie nie powinienem tego grać, gdyż Paryzanie są raczej usposobieni dość defensywnie. Jednak ich dyspozycja nie jest zbyt wysoka, więc gospodarze spokojnie powini wykorzystywać dogodne sytuację rzutowe.
Ostatnio przekulo sie to na taki rezultat z Kalev, gdzie Kazan rzucił 104 pkt.
Mimo wszystko typ trudny, ale dziś nie mam zbyt wiele czasu by zagłębiać sie w ofertę.
Polecam zmniejszyc dla pewnosci trochę linie i powinno być dobrze.
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
raven113 89

raven113

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwecja 2. Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Timra - Leksands
Typ: Timra wygra

Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W drugiej lidze szwedzkiej naprzeciw siebie staną lider i przedostatnia drużyna w tabeli. W dodatku lider gra na swoim lodowisku, a drużyna Leksands nie może ostatnich meczów zaliczyć do najbardziej udanych, delikatnie mówiąc. Goście na wyjeździe jeszcze nie zdołali wygrać, więc wątpię, żeby ta sztuka udała się podczas wyjazdu na lodowisko lidera tabeli, który mimo tego, że ostatni mecz przegrał, było to jednak na wyjeździe, natomiast na swoim terenie są niepokonani. Mimo, że daleki jestem od nazwania siebie znawcą i sympatykiem drugiej ligi szwedzkiej w hokeju na lodzie, to jednak nie przejdę obok tak zachęcającego kursu i zdecyduję się zagrać. Mam nadzieję, że z powodzeniem!

⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Medi Bayreuth - SIG Strasbourg
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Druga kolejka w fazie grupowej koszykarskiej Ligi Mistrzów. W pierwszej kolejce zespół Medi Bayreuth pokonał na wyjeździe Rosę Radom 96-79, natomiast zespół francuski pokonał u siebie słoweński Petrol Olimpija 83-69. W tym starciu idę w stronę zespołu z Strasbourga. Jednak goście tego meczu są zespołem dużo bardziej doświadczonym na europejskich parkietach niż ich rywal z Niemiec. Bayreuth w tamtym sezonie grał tylko w rodzimych rozgrywkach a od tego sezonu musi łączyć rozgrywki w lidze niemieckiej właśnie z występami w Lidze Mistrzów co jest dla nich nowym doświadczeniem.Dla Strasbourgu to nic nowego, bo zespół ten dość regularnie występuje w różnego rodzaju europejskich pucharach. W tamtym sezonie drużyna ta również grała w Lidze Mistrzów i doszła do 1/16 finału, gdzie w dwu meczu ulegli greckiemu zespołowi Aris Saloniki. W pierwszym spotkaniu zespół francuski uległ na wyjeździe 52-71 a w rewanżu u siebie wygrał 81-70. Tutaj uważam, że kadrowo Strasbourg jest zespołem mocniejszym od rywala a do tego bardziej doświadczonym na europejskich parkietach i myślę, że wywiezie zwycięstwo z tego wyjazdu. Mecz będzie rozgrywany w Bambergu w Brose Arena a więc gospodarze tracą atut własnej hali. Solidniej i mocniej na papierze dla mnie wygląda zespół ze Strasbourga i myślę, że odniosą tutaj zwycięstwo. Dla mnie Bayreuth w porównaniu do tamtego sezonu bardziej się osłabił niż wzmocnił, wprawdzie póki co wiedzie im się całkiem dobrze ale zespół francuski to z pewnością najmocniejszy rywal z jakim w tym sezonie przyjdzie im się zmierzyć. Ponadto w ekipie gospodarzy nie zagra dzisiaj napewno Cox a pod znakiem zapytania stoi występ Linharta, który zmaga się z urazem. Więcej o zapowiedział przed tym spotkaniem możecie poczytać na oficjalnych stronach tych drużyn, linki poniżej:
https://www.medi-bayreuth.de/details/News/heroes-of-tomorrow-treffen-am-2-bcl-spieltag-auf-sig-strasbourg/
http://sigstrasbourg.fr/2017/10/rigueur-attendue-a-bayreuth
⛔ 100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja - Puchar
Godzina: 18:00
Spotkanie: Varazdin - Cibalia
Typ: 1
Kurs: 3,1
Bukmacher: forBet
Analiza:
W 1/16 Pucharu Chorwacji 2 ligowy Varazdin podejmuje grającą w najwyższej klasie rozgrywkowej Cibalię.
Cibalii wyrażnie w lidze nie idzie, na 12 meczów tylko 3 wygrane, reszta to porażki.
Powinni się skupić na zdobywaniu punktów, aby odbić się od dna tabeli. Fakt, przegrywali nie z byle kim, bo z Hajdukiem, Dinamo Zagrzeb, czy Rijeką,ale również Zapresic u siebie.
Zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i myślę, że nie potrzebna im dodatkowa gra w pucharach.
Tracą bardzo dużo bramek, w 13 meczach stracili ich aż 29, a wyjazdy to już tragedia 4-18.
Myślę, że i dzisiaj coś im wpadnie do siatki.
Varazdin zajmuje spokojne 5 miejsce na zapleczu 1 ligi i z 12 meczów przegrał tylko 2. Zdobywa mało bramek, ale mało też traci.
Liczę dzisiaj na skromną wygraną gospodarzy.
⛔ 100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - RPA - Premier Division
Godz: 19:30
Spotkanie: AmaZulu F.C. - Polokwane City F.C.
Typ: AmaZulu F.C.
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 8 kolejkę ligową Premier Division w RPA.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Princess Magogo Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe AmaZulu Football Club a w gości pojawi się zespół Polokwane City Football Club.
AmaZulu F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 6 meczach zdobyli 8 punktów co daje 9 miejsce w tabeli ligowej natomiast Polokwane City F.C. plasuje się na 14 pozycji w tabeli Premier Division w RPA ze zdobytymi 5 oczkami lecz zdobytymi w swoich 7 ligowych starciach.
Gospodarze u siebie 2 zwycięstwa oraz 2 remisy i bilans bramek 6-2 zaś goście na wyjazdach 1 wygrana oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 2-4.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy w tym sezonie ligowym punkty zbierają tylko na swoim terenie gdzie są bardzo mocnym zespołem a goście na wyjazdach rewelacji nie grają i moim zdaniem na ciężkim terenie gospodarzy poniosą porażkę.
⛔ 100
 
arson 16

arson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A Campeonato
Godzina: 23:30
Spotkanie: Coritiba - Cruzeiro
Typ: Cruzeiro
Kurs: 2.40

Bukmacher: Expekt
Analiza:
Szczerze mój typ na dziś to była Timra ale kolega wyżej mnie uprzedził - bardzo wysokie prawdopodobieństwo powodzenia.
Wobec tego poleciałem do Brazylii na mecz najwyższej klasy rozgrywkowej między drużyną Coritiba a drużyną Cruzeiro. Gości chyba nie trzeba przedstawiać 4ro krotny mistrz kraju, 5cio krotny wicemistrz, 2wu krotny zwycięzca Copa Libertadores... W skłądzie tacy jak Rafael Sobis(były gracz Betisu),Lucas Romero(ex Velez), Lucas Silva(ex Real Madryt), Giorgian de Arrascaeta(mega utalentowany młody gracz pomocy) czy Thiago Neves itd... Do końca sezonu zostało 10 meczy Cruzeiro 5ta lokata z 11toma punktami straty do lidera Corinthians. Co ciekawe do drugiej drużyny czyli Gremio już tylko 2 punkty także przy dobrym układzie wyników drużyn z czołówki i dzisiejszym zwycięstwie Niebiescy mogą zająć fotel wicelidera. Nastroje w szatni bardzo dobre, drużyna mega zmotywowana, wyczytałem na ich oficjalnej stronie, że celują w tym roku w mistrzostwo - będzie ciężko ale zobaczymy.
Teraz troszkę o gospodarzach drużynie Coritiba 19te miejsce w tabeli czyli przed ostatnie, 37 bramek straconych 14 porażek. W tamtym roku zakończyli rywalizację na 15tym miejscu. Nic specjalnego.
Podsumowując wydaje mi się, że Cruzeiro jest dość zmotywowane żeby wygrać dzisiaj 2:0 na terenie rywala.
POWODZENIA!!!
⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Chelsea- AS Roma
Typ: obie strzelą w drugiej połowie
Kurs: 3.10
Buk: Totolotek
Analiza: Dzisiaj w Londynie szykuje się świetne widowisko, do Chelsea przyjeżdża AS Roma, lepiej w tej edycji Ligi Mistrzów jak narazie radzi sobie zespół gospodarzy, który wygrał 2 mecze, natomiast goście zaliczyli wygraną oraz remis. Faworytem do zwycięstwa jest zespół Chelsea, ale ja raczej nie będę tu typował kto wygra, pójdę w stronę, że obie strzelą, dla podbicia kursu dodam jeszcze, że stanie się do w drugiej połowie, liczę, że na początku zaatakuje Chelsea, a Roma nastawi się na obronę i sporadyczne kontrataki, dużo zależy od tego jak długo rzymianie wytrzymają napór londyńczyków, myślę, że jakby pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:0 lub 0:0 to znacznie wzrosną szansę na wejście kursu. Uważam, że w drugiej połowie mecz się otworzy i obie drużyny strzelą minimum po jednej bramce. Jeśli chodzi o absencje to w zespole gospodarzy nie zagrają kontuzjowani N’Golo Kante, Danny Drinkwater i Victor Moses, ale jest szansa, że do składu powróci Morata, który już wznowił treningi z drużyną, byłoby to duże wzmocnienie Chelsea, natomiast u gości nie zagrają kontuzjowani Gregoire Defrel, Patrick Schick, Kostas Manolas. Dodatkowym atutem po stronie Chelsea jest osoba trenera Conte, który zna większość piłkarzy Romy co pozwoli mu na pewno rozpracować przeciwnika. Powodzenia.
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Superliga Mężczyzn
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Piotrków Trybunalskich vs Kwidzyn
Typ: Kwidzyn (-2.5) 2
Kurs: 2.34
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dziś ciekawy mecz w Polskiej lidze pomiędzy Piotrkowem a Kwidzynem.. Twierdza o jakiej kazdy mówi dziś zostanie pokonana.. Co z tego pokonali Zagłębie, Kalisz, Meble.. no potęgi i remis z Azotami gdzie przegrali po karnych... a Kwidzyn świetna forma.. nie licze meczu ze Stalą bo to wynik na ktory się umówii.. o Kadrze nie bede pisał bo jak kiedys juz pisałem Kwidzyn nie ma gwiazd a Drużyne.. Ostantio pokonali Gwardie Opole na wyjeździe ok. 10bramkami ? Pokonali dobrze dysponowanego Chrobrego na wyjeździe.. Gospodarze nawet nie dali rady słabym w tym sezonie Legionowem.. zremisowali gdzie po karynch przegrali.. Wszystko to mói ze kwidzyn od początku przyciśnie i wygra spokojnie dlatego daje jeszcze handi..
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 52

zelaznytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godz: 20.45
Spotkanie: Juventus FC - Sporting CP
Typ: 1 w pierwszej połowie
Kurs: 1,9
Buk: Betclic
Może zacznę od gospodarzy, ostatnia przegrana z Lazio dość przypadkowo muszę stwierdzić już w I połowie przy odrobince szczęscia wygrywali by 2:0, pierwsze 20 minut przestane przez obydwie drużyny, ostatnie dwa mecze Juve nie wygrane ale nie najgorsze mimo słabszej dyspozycji i tak dominują, dzisiaj priorytet Liga mistrzów, Sporting pewnie wyjdzie jak w meczu z Barceloną będą czekąć na kontre, na pewno przesadzeniem jest stwierdzić że Sporting jest w świetnej dyspozycji, liga Portugalska jest naprawdę bardzo mocno przeciętna, poza 3-4 klubami o wyższej klasie, i 2-3 średniaków reszta to ogórki, własna publiczność w Turynie oczekuję zwycięstwa bez dwóch zdań jedyną opcją dla gospodarzy jest wygrana remis=przegrana, dlatego nie widzę tutaj defensywnej gry tylko mocno od początku atak, a następnie spokojne kontrolowanie sytuacji, do tego można dorzucić PSG w pierwszej połowie po kursie 1.4 co daję kurs 2.66.
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Bayern M - Celtic
Typ: Liczba goli -4.0
Kurs 1,96
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Bayern jest tu murowanym faworytem. Spotkanie wygra. Nie sądzę aby stracił bramkę lub bramki. Celtic może zagrać ofensywnie z Astaną, Legia itp. drużynami. Tu widzę waleczną obronę do momentu utraty pierwszej bramki. Bayern raczej nie będzie za wszelką cenę próbował zdeklasować rywala. Jest to początek sezonu, łatwo narazić się na kontuzję, a tych w Bayernie nie brakuje. Awans do kolejnej rundy Bayernu w tej grupie jest przesądzony, a przy tak wysokim poziomie rozgrywek dla Bayernu nie ma znaczenia z którego miejsca awansuje. Sezon jest długi i po Nowym Roku PSG może być dużo słabsze. Bayern nie będzie kalkulował prowadzenie dwubramkowe może trzy i granie spokojnie do końca meczu.
✅ 96
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Sporting

Typ: remis albo Sporting wygra - X2
Kurs: 2.3
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Witam Was!! Dziwi mnie , że jeszcze nikt nie zaproponował tego typu.. Zacznę od tego , że oglądałem ostatnimi czasy zarówno Juventus jak i Sporting Lizbonę... Przyznam , że większe wrażenie robi na mnie drużyna ale z Portugalii ... Juventus natomiast cieniuje zresztą kto ma livesporty i interesuje się ostatnimi wynikami ten zdaje sobie sprawę co dzieje się w Turynie ( porażka z Lazio u siebie oraz remis z Atalantą w lidze). Sporting mało co a sprawił by niespodziankę z Barceloną... miał nawet szansę u siebie ich pokonać... niestety zabrakło szczęścia i ten samobój.. szkoda mi było wtedy Sportingu bo głupi błąd zaważył o całości meczu... Momentami to co wyprawiał Gelson z defensorami Barcelony wyglądało jak walka Tysona z Małyszem... Poza tym Sporting również bardzo dobrze spisuje się w lidze... to całkiem inny zespół jak sezon temu , który przegrywał w Warszawie z Legią.. Juventus nie lubi grać pozycyjnych ataków w tym sezonie... widać , że coś jest nie tak w tym zespole.. w dodatku defensywa Juventusu się zablokowała, Dybala nie potrafi wykorzystać jedenastek.. sytuacje jak są to nie skuteczne, dzisiaj to co ostatnimi czasy dzieje się w obu zespołach na pewno się odbije na meczu.. i jeszcze raz podkreślam piłkarze Juventusu mają również prawo być bardziej zmęczeni od zawodników Sportingu - wiek, występy w reprezentacjach - tutaj w Juve jest tego o wiele więcej i na większych obrotach. Wejdzie? Proszę daj tą reputację
1 miejsce typy dnia sierpień 2017 ????

⛔ 100
 
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica Lisbona - Manchester United
Typ: Benfica wygra 1 lub 2 połowę
Kurs: 2,45
Bukmacher: ForBet
Analiza:

Witam ! Wczoraj spore zaskoczenie bo nie sądziłem , że aż tak wysoko wygra drużyna Spartaka a tu proszę 5 bramek i to Sevilli , ale przejdźmy do dzisiejszych spotkań . Na dzisiaj wybrałem mecz drużyny Benfiki z drużyną Manchesteru Utd. Co mnie skłoniło do tego meczu ? A to , że w każdym dniu są zawsze jakieś niespodzianki w wynikach a ja myślę właśnie , że tą niespodzianką może być własnie ten mecz . Dlaczego ten mecz ? Ano dlatego , że to może być ostatni dzwonek dla drużyny z Portugalii by myśleć o wyjściu z grupy bo mają na swoim koncie dwie porażki , poza tym grają u siebie i muszą walczyć . Dzisiaj jest ku temu powód bo drużyna z Manchesteru bedzie grała lekko osłabiona bo zabraknie takich graczy jak Pogba , Fellaini czy Carrick nie pewny występ Rojo i Baillego , chociaż atak mają bardzo silny ale kiedyś w końcu musi być słabszy dzień i może to być dzisiaj bo piłkarze z Anglii mogą podejśc trochę relaksacyjnie do tego meczu , mają dwie wygrane i 6 pkt. na koncie . W lidze idzie im bardzo dobrze są na drugim miejscu , bramek też strzelają sporo ale Benfika to też nie byle kto , w lidze zajmuje 3 miejsce z bilansem 16-6, pięcioma zwycięstwami dwoma remisami i jedną porażką . Co prawda Liga mistrzów to całkiem inna liga i tu niema miejsca na większą ilość potknięć w fazie grupowej dlatego licze , że dzisiaj będą walczyć bo mają o co . Powodzenia !!! ⚽⚽⚽
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Celtic
Typ: Bayern powyżej 7,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,80
Buk: LVBet
Analiza:
Krótko, bo za chwilę zaczynamy granie. Bayern po upokarzającej porażce w Paryżu 3:0 nie może sobie pozwolić na kolejną wpadkę, tym bardziej z taki rywalem jakim jest mistrz Szkocji. Bayern mimo problemów wyglądał znakomicie w lidze. Widać było że są pewne braki pod względem taktycznym, ale efekt jaki zrobił Jupp Heynkes jest fenomenalny. Widać że bardzo zależy zawodnikom, aby pokazać się przed trenerem, który cieszy się tak wielkim autorytetem w Niemczech. Dziś Bayern ruszy od początku do zmasowanych ataków a ustawienie z dwoma skrzydłowymi Comanem i Robbenem to będzie maszynka do nabijania rzutów rożnych, tym bardziej że Celtic pewnie bedzie głęboko bronił i tylko próbował wybijac piłke jak najdalej.
✅ 80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom