>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.11.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
wojtaseklp 84

wojtaseklp

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Jupiler League Holland
Spotkanie: Go Ehead Eagles - Foruna Sittard
Typ: Handi (0-1) Go Ehead Eagles win
Kurs: 2.05
Bukmacher: BWin
Analiza:
Dzis o godzinie 20 rozpocznie sie bardzo ciekawe spotkanie pomiedzy Go Ehead Eagles a Foruna Sitard. Gospodarze zajumja aktualnie 12 a goscie 14 miejsce w tabeli nie mniej jednak wg mnie tabela nie odzwierciedla umiejetnosci obu tych zespolow. Gospodarze po nieudanym starcie sezonu wydaje sie ze wrocili na wlasciwa droge choc swoje zwyciestwa przeplataja z porazkami. Warto jednak zauwazyc ze obie te druzyny to zespoly ktore zbieraja punkty praktycznie tylko na swoim stadionie. GAE nie przegral 6 ostatnich spotkan w roli gospodarza wygrywajac przy tym w naprawde imponujacy sposob spotkanie z druzyna Cambuur (akt. 7 pozycja) az 4 do 1! Zespol Fortuna Sitard natomiast nie odniosla w tym sezonie zwyciestwa na wyjezdzie zaliczajac ledwie 1 remis a reszte spotkan przegrala. Patrzac na bilans bezposrednich spotkan druzyna GAE jest zdecydowanym faworytem. Na 18 spotkan az 10 wygrala 5 remisow i zaledwie 3 razy przegrala. Stosunek bramkowy tez na korzysc zespolu GAE 31-20. Wydaje mi sie ze handi na gospodarza moza spokojnie zaryzykowac mimo ze kurs nie jest rewelacyjny to typ wydaje sie w miare pewny. Powodzenia
⛔ 100
 
rob91 92

rob91

Użytkownik
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 3.80
Bukmacher: Expekt
Po przerwie na mecze reprezentacji wraca ekstraklasa. Rozpędzony lider - Śląsk jedzie do Białegostoku. Jagiellonia charakteryzuje się w tym sezonie jednym: uda się mecz &quot;Frankowi&quot; - jest ok. W przeciwnym razie zaczynają się kłopoty. Teraz do wszystkiego dochodzi problem z grypą żołądkową w drużynie (8 graczy), która ma wąską kadrę. Jagiellonia co prawda w tym sezonie nie przegrała jeszcze na własnym obiekcie meczu, a po punkcie ze stadionu przy ulicy Słonecznej wywiozły jedynie Korona Kielce i Legia Warszawa, ale myślę, że teraz czeka nas zmiana. W ekipie Śląska nie ma żadnych urazów, a na większą część meczu szykowany jest już Kaźmierczak. Dolnoślązacy na ostatnie 5 ligowych spotkań wygrali aż 4, w tym ostatnio na wyjeździe 5:1 z Zagłębiem. Mają silną ofensywę, powinni bez problemu strzelić tam gola, a jak już strzelą, myślę szybko, to powinno pójść z górki.
⛔ 100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga2
Spotkanie: Ingolstadt-Munich 1860
Typ: 2
Kurs: 2.62
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie na zapleczu Bundesligi pomiędzy ostatnią a 8 drużyną tabeli.
Gospodarze u siebie grają nawet dobrze bilans 2-3-1, goście na wyjazdach słabo 2-0-5... ale od razu wymienię mecze wyjazdowe Munich 1860, grali między innymi z Furth, Dusseldorf i St.Pauli... h2h na korzyść Munich 1860.
Pachnie tutaj trochę remisem ale moim zdaniem goście takie mecze muszą wygrywać,tym bardziej,że wpadki jak z Rostockiem kibice raczej im nie wybaczą... moim zdaniem warto zaryzykować bo kurs jest ciekawy.
Powodzonka!
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia J-League
Spotkanie - Yokohama - Nagoya
Typ - Nagoya zwycięży a w meczu padnie więcej niż 2.5 gola
Kurs - 3.40
Bwin -
Ciekawie jest w J-League do końca sezonu 3 rundy i 3 zespoły z szansami na końcowy sukces . Ja wybrałem spotkanie 3 w tabeli Nagoyi która do lidera traci zaledwie 3 pkt no i jest oczywiste że to spotkanie musi wygrać jeżeli w dalszym ciągu się chce w tej walce liczyć , problem jest jeden gra na wyjeżdzie z 4 zespołem Yokohamą . Yokohama jednak nie liczy się w tej rywalizacji strata do 3 właśnie Nagoyi jest 7 pkt. Gospodarze pomimo że ostatnie swoje spotkanie wygrali na wyjeżdzie z Kofu 2:1 to przed tym od 5 spotkań bez zwycięstwa 3 porażki i 2 remisy . Ostatnie zwycięstwo
Yokohamy na swoim ternie było już dosyć dawno bo 24.08 wygrali wtedy z C-Osaka 2:1 . Inaczej ma się sprawa Nagoyi widać że chłopaki uwierzyli że jeszcze jest jakaś szansa i od 3 spotkań są niepokonani ,najpierw pokonali u siebie i chyba wtedy właśnie uwierzyli że mają jakiś cień szansy 2 w tabeli G-Osaka 4:1 , póżniej wygrali na wyjeżdzie z Omiya 3:2 i ostatnie zwycięstwo u siebie z C-Osaka 3:1 to jak trudno nie wyliczyć piłkarze Nagoyi w tych ostatnich 3 spotkaniach zdobyli 10 bramek . Dlatego uważam że goscie jutro wygrają przynajmniej 2:1 .Jak będzie zobaczymy ! Pozdrawiam.

data
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina:Chile 1
Spotkanie: Huachipato-Palestino
Typ:1
Kurs:1.80
Bukmacher:bet365
Analiza:

W 16 kolejce wybrałem spotkanie pomiędzy Huachipato-Palestino.
Zapowiada się ważny mecz dla obu druzyny z dołu tabeli.Typ ryzkowny,ale myslę ze Huachipato jesli marzy o pozostanie w tej lidze to musi wygrać to spotkanie.Druzyna Huachipato w meczach u siebie zdobyli 11 punktów strzelonych 9 straconych 9 ich bilans u siebie jest taki (3-2-2).W ostatnim spotkaniu grali na wyjezdzie przeciwko liderowi i przegrali ten mecz 5:3.W tabeli stoja na 15 miejscu strzelonych 21 straconych 25 zdobywajac 16 punktów ich bilans (4-4-7)
Palestino w meczach wyjazdowych zdobywajac 5 punktów strzelonych 8 straconych 12 ich bilns (1-2-4).W ostatnim spotkaniu Palestino grała przeciwko Santiago Morning i przegrali 2:4.Palestino jest na miejscu 17 zdobywajac punktów 13 straconych 17 strzelonych 24. Myślę ze Huachipato wygrato spotkanie i nie straci waznych punktów.
Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom