>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.11.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League - Anglia
Godz: 13.30
Spotkanie: Arsenal - Tottenham
Typ: Arsenal powyżej 5 rzutów rożnych
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totolotek
Witam wczoraj niestety zabrakło jednej bramki, aby mój typ na ilość bramek się powiódł, dziś liczę na rehabilitację i mam nadzieję, że typ przyniesie zysk. W pierwszym spotkaniu 12 kolejki będziemy świadkami nie byle jakiego meczu, ponieważ na przeciw siebie staną dwie drużyny które najbardziej się nie lubią w lidze, a więc jestem pewien, że derby północnego londynu będą emocjonujące i co ciekawe Arsenal w przypadku dzisiejszej wygranej mógłby zbliżyć się do kogutów w lidze na odległość jednego punkta, więc jest o co walczyć. Dziś typuję na to, że Kanonierzy w całym spotkaniu zdobedą ponad 5 rzutów rożnych po fajnym kursie 1.90. Już nie raz pisałem, że Arsenal w ofensywie jest bardzo groźny (Alexis, Laca, Ozil) plus do tego wahadłowi zawodnicy tacy jak: Kolasinac czy Bellerin plus do tego spojrzeć jak bardzo ważne jest to spotkanie, to mam nadzieję, że the gunners zdobędą na spokojnie w tym meczu więcej jak 5 kornerów. Moim zdaniem Kanonierom w tym meczu będzie ciężko strzelić bramkę, ponieważ Tottenham to druga najlepsza defensywa w lidze i dopóki wynik będzie remisowy lub Arsenal będzie przegrywał (choć tego bym nie chciał) to szanse na powodzenie typu są spore. Co ciekawe Arsenal na The Emirates nie przegrali jeszcze spotkania, a koguty na wyjazdach też radzą sobie dobrze, bo dotychczas przegrali tylko jeden mecz z MU. Arsenal jest maszynką do nabijania kornerów a dziś dodać do tego jak bardzo ważne jest to spotkanie dla nich i zapewne wyjdą na to spotkanie na pełnym gazie, to myślę, że typ ma spore szanse na wygraną. Powodzenia.
✅ 90
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
⚽ Piłka nożna, radomska klasa okręgowa
Godz
.: 13:00
Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom
typ
: Radomiak II
kurs: 2.8
bukmacher: iforbet
Jedna bardzo ważna kwestia, o której zapomniał bukmacher. Ostatni mecz 1 drużyny Radomiaka z GKS Bełchatów... i kartki dla Hodowanego 13(12)/0, Jakubika 18(15)/1 i Mazana 18(6)/3. Cała trójka otrzymała kolejno 4 napomnienia (w przypadku Jakubika ósme), a co za tym idzie nie wystąpi dziś w spotkaniu II ligi z Garbarnią Kraków. Wczoraj wieczorem dostałem informację, że wspomniana trójka ma się udać na mecz rezerw do Grójca (tutaj w wypowiedzi trenera Cyraka znajdziecie potwierdzenie tej informacji
). To będzie spotkanie o mistrza jesieni. Radomiak z takimi postaciami bierze ten mecz! Próbuję za 4j.
⛔ 100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BELGIA: Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Eupen - Antwerp
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę, a ilość bramek będzie większa niż 2.5: TAK

Kurs: 1.98
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. W dniu dzisiejszym wybrałem mecz najwyższej klasy rozgrywkowej w Belgii. Gospodarz zajmujący ostatnie miejsce w tabeli podejmie 6 drużyną zestawienia. Bilans bramek ekipy Eupen po 14 kolejkach jest nieprawdopodobny: 23:39 (13:16 na własnym boisku). Tracą oni co najmniej 3 bramki na mecz co jest fatalnym wynikiem. Mimo to 23 bramki z przodu pokazuje, że potrafią oni zranić przeciwnika. Oglądałem kilka ich spotkań i ich gra jest bezkompromisowa. Nie wiem czy taki jest zamysł trenera, ale nie da się piąć w górę tabeli tracąc tyle bramek. Ostatnie wyniki dzisiejszych gospodarzy to: 4:4, 2:3, 3:0, 4:1, 2:2, 3:3, 3:2, 3:2 (mogę tak wymieniać niemal cały sezon). Na 14 meczy aż w 13 meczach Eupen pogrywał się over 2.5, a tylko raz było inaczej. Po drugiej stronie drużyna z Antwerpii. Ich bilans bramkowy również jest obfity: 21:20 (10:11 na wyjazdach). Grają nie równo strzelając ale też mnóstwo tracąc. Ich słabością jest kilka kontuzji w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy posiadają prawie pełny zakres zdrowych zawodników. Ich bezpośrednie pojedynki również są obiecujące. Ostatni mecz zakończył się co prawda wynikiem 0:0 ale odbył się w tamtym roku i nie odzwierciedla dzisiejszej gry obu zespołów. Pozostałe wyniki H2H to: 3:4, 4:1, 1:2, 1:1 (czym oczywiście podobnie jak wspomnianym bezbrakowym remisem nie można się sugerować). Liczę w tym meczu na standardową, ofensywną grę obu zespołów. Eupen, aby odbić się od dna musi dzisiaj mocno atakować swoich rywali licząc się z faktem, że ich blok defensywny może znowu puścić dwie, trzy bramki. Goście natomiast będą. chcieli umocnić swoją pozycję z outsiderem tabeli.
⛔ 100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - PL
Godzina: 13:30
Spotkanie: Arsenal Londyn
- Tottenham Hotspur
Typ: Tottenham Hotspur i obie drużyny strzelą
Kurs: 4.80
Bukmacher: forBet
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 13:30 mecz na najwyższym szczeblu w Premier League. Arsenal Londyn podejmuje u siebie drużynę Tottenhamu. Obie drużyny z Londynu, a więc przed nami pojedynek derbowy, a co za tym idzie - zapowiada się bardzo ciekawie. Analizując obecne pozycje na tabeli zauważamy, że lepiej radzi sobie Tottenham zajmując aktualnie 3 pozycję z 23 punktami i 7 meczami wygranymi. Arsenal nieco niżej, bo zajmuje pozycję 6 z 19 zdobytymi dotychczas punktami i kilkoma wpadkami na koncie. Mecz na pewno będzie bardzo wyrównany i stawiam tutaj na bramki z obu stron, jednak uważam że to Tottenham przeważy szalę zwycięstwa na własną stronę, ponieważ jest obecnie w lepszej formie. Powodzenia =D
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Portsmouth - Southend
Typ: Southend wygra i powyżej 1.5 bramki w meczu
Kurs: 5.00
Bukmacher: forbet
Analiza:

Nie ulega wątpliwości , że w takie dni jak ten każdemu ekspertowi bukmacherki należy się coś wygrać.. oferta na bogato.. typów co nie miara ja jednak wygrzebałem dość ciekawy typ z zaplecza angielskich lig.. a dokładniej League One... mimo zmęczenia po przepracowanej nocce skoncentrowałem się do maksimum.. co ciekawe w historii spotkań obu zespołów ( spotykały się 4 razy) aż 4 razy zwycięsko wychodził Southend ! Aktualnie w tabeli mają po tyle samo punktów i są dosłownie vis a vis - Portsmouth - 11 miejsce , Southend - 12 miejsce. Nie mam pojęcia dlaczego buki dają tak wysoki kurs na Southend .. jak przyjrzymy się wyjazdom i ogólnej grze Southend w tym sezonie to nie wypada to najgorzej.. ja ciągle mam w pamięci mój typ przeciwko Portsmouth kiedy to po jeszcze wyższym kursie ( bodajże 8.25 typ 2/+2.5 - wygrany) pograłem na Oldham - Portsmouth przegrali wtedy 1-2... Southend moim zdaniem jest zdecydowanie lepsze od Oldham dlatego też myślę wynik może być podobny.. większych absencji nie ma , wszyscy są gotowi do gry.. może martwić jedynie brak pauzującego za kartki Simona Coxa w zespole gości ale moim zdaniem Cox ma wiernych zastępców jak chociażby Nile Rangera czy Antoine Fortunea.. Wejdzie? Zostaw reputkę !
⛔ 100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria tipico bundesliga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Lask Linz - Rapid Vienna
Typ: 2
Kurs: 2.18
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzis ciekawym spotkaniem wydaje mi sie pojedynek Lask linz z Rapidem.
Spotykaja sie dzis sasiedzi z tabeli odpowiednie 4 i 3 miejsce.
Rapid jesli pokusi sie dzis o zwyciestwo i zgarnie 3 pkt to do lidera bedzie juz tracil tylko 3 pkt zas do salzburga tylko 2(sturm graz jutro bedzie rozgrywal 15 kolejke z wiceliderem salzburgiem), takze moment wydaje sie byc znakomity aby doskoczyc do liderow????
Rapid ostatnio w calkiem dobrej formie - dwa zwyciestwa z Austria Wieden , remis z liderem - Sturm Grazem
Mysle ze dzis ostro powalcza z beniaminkiem i wygraja ten mecz ⚽⚽
✅ 118
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożna – Słowacja, Fortuna Liga
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Zilina – Dun. Streda
Typ: over 4 azjan
Kurs: 3.35
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Zilina już kiedyś o niej wspomniałem ekipa naszpikowana młodzieżą, ale młodzieżą która zdecydowanie wie jak grać w piłkę na swoim podwórku, dodając do tego ich młodzieńczą fantazję i mamy zespół która gra bardzo ofensywnie i widowiskowo w tej lidze. Początek mieli trudny ale z każdym mecze się rozkręcali i aktualnie wyglądają świetnie trochę im ta porażka przed przerwą reprezentacyjną 4:1 z Senica popsuła nastroje ale to wypadek przy pracy moim zdaniem chociaż to że stracili tyle bramek nie jest dziwne bo ich styl to jak wspomniałem ofensywna gra z bardzo wysoko ustawioną linią defensywą i potrafią zostawiać kilometry przestrzeni dla rywala ale jak wejdą dobrze w mecze to cisną za to w ofensywie przez 90 minut nie ma czegoś takiego ze przy prowadzeniu cofają się i czekają. Bilans domowy na ten moment mowa o bramkach wyśmienity 8 spotkań i aż 26 bramek strzelonych przy 9 straconych – średnia 4.4 bramki na mecz.
Goście to wicelider czyli przeciwnik która tutaj nie odda tak łatwo piłki i to świetna wiadomość bo ich kontry i atak będzie bardzo groźny. Może super skuteczni nie są ale z takim rywalem będą wiedzieli co robić, dobra info jest takie że słabo jest w defensywie jak na wicelidera 17 bramek straconych to spory bilans start w tym 11 na wyjeździe. Tutaj więcej nic nie napisze na temat gości kluczem do typu są gospodarze których nie raz widziałem w akcji zagrają swoje to będzie otwarty mecz – raz w tym sezonie już grali 4:2, przed rokiem dwa razy 2:2 oraz 0:6.
⛔ 100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chojniczanka - Puszcza
Typ: Chojniczanka nie strzeli
Kurs: 3,90
Bukmacher: sts
Analiza:

Faworytem tego spotkania wedlug bukmacherow sa gospodarze, ktorzy zajmuja 1 miejsce z dorobkiem 31 pkt. Puszcza zaś niespodziewanie plasuje sie na 6 pozycji z dorobkiem 25 pkt. Chojniczanka u siebie w ostatnich 5 meczach wygrała tylko raz. Trzy razy remisowała i raz przegrała. Takze dorobek u siebie w ostatnich meczach na pewno nie zadowala kibiców jak i działaczy. Dzisiaj przyjdzie im sie zmierzyc z Beniaminkiem, ktory bardzo dobrze sobie radzi w lidze. Ostatnio remis na ciezkim terenie w Legnicy. Żubry grają defensywna piłkę. Tracą mało bramek, ponieważ są dobrze zorganizowani w obronie.
Pojedynki bezpośrednie: CHOJNICZANKA - PUSZCZA
29.07.17 I lig Puszcza Chojniczanka 2 : 0
08.03.14 I lig Chojniczanka Puszcza 0 : 2
02.08.13 I lig Puszcza Chojniczanka 1 : 2
17.07.13 CUP Puszcza Chojniczanka 2 : 0
W 3 na 4 mecze miedzy tymi druzynami Chojniczanka nie strzelila gola. Zatem po takim kursie naprawde warto zagrac. Dodam jeszcze, ze w ostatnich 5 meczach drużyny z Chojnic, zawodnicy zdołali strzelić bramke tylko w dwóch spotkaniach(!). Mój scenariusz na to spotkania wyglada tak, ze Puszcza bedzie wybiła z rytmu zawodników Chojniczanki. Ustawi szczelną defensywe i mecz zakonczy sie bezbramkowym remisem lub minimalnym zwyciestwem gości, ktorych bukmacherzy nie doceniają. Puszcza Niepołomice nie przypadkowo do lidera traci 6 pkt. Polecam
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, 1 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Slovacko - Pilzno
Typ: Pilzno
Kurs: 1.59
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Chyba nie powinienem na tym forum obstawiać piłki nożnej, ponieważ ostatnio to &quot;wchodzi&quot; mi tylko koszykówka. Jednak liczę na to, że ten typ odwróci zły los. 14 kolejka 1 ligi czeskiej i mecz liderującego bez porażki (13-0-0) zespołu Viktoria Pilzno, a drużyną zajmującą 13-tą pozycję (na 16) w tabeli (1-6-6) FC Slovacko. Obie drużyny grały ze sobą wielokrotnie, a ostatnie 10 pojedynków zakończyły się 6-cioma wygranymi piłkarzy z Pilzna i 4-ma remisami. Gospodarze, to zdecydowany faworyt tego spotkania, dość pewnie wygrywający wszystkie mecze w rodzimej lidze. Piłkarze z Pilzna również nieźle grają w Lidze Europy, gdzie aktualnie zajmują 2 miejsce w grupie G.
Stawiam na nawet dwubramkowe zwycięstwo piłkarzy Pilzna. Jednak jak to wyżej napisał kolega Farenheit 451: &quot;Ech, gdyby to było takie proste...&quot;, a ja dorzucę: to wszyscy byliby bogaci;) Powodzenia!
✅ 59
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UKRAINA: Premier League - Kolejka 16
Godzina: 13:00
Spotkanie:
Zorya - Veres Rivne
Typ: wynik do przerwy/na koniec : X/X

Kurs: 5,5
Bukmacher: totolotek
Analiza:

Witam,
dziś stawiam spotkanie na Ukrainie
Goście imponujący niesamowitą difens zazwyczaj remisują. 0-0 lub 1-1.
Na 15 spotkań ligowych w wykonaniu gości 9 to remisy.
Poza tym w tym sezonie NIE PRZEGRALI NA WYJEŹDZIE.
Ostatecznie do typu przekonała mnie jednak statystyka:
W 10 ostatnich spotkaniach w których brała udział jedna z drużyn dzisiejszego meczu 8 zakończyło się remisem.

Ciekawe linie na ten mecz to X za 3.5; veres (handicap 0-1) -2 za około 2.0 lub dokładny wynik 0-0 lub 1-1.
Ja wybrałem bardziej ryzykowny od remisu typ aby podbić kursik ;)
dla osób nakierowanych na zysk polecam handi (0-1)-2 gdyż Veres potrafi czasem ukąsić ,ponadto Zorya w ostatnich 5 spotkaniach dałą wbić sobie aż 8 bramek,natomiast Veres na 5 wyjazdów straciło tylko 3 gole.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Wisła
Godzina: 16:00
Spotkanie: Konkurs drużynowy
Typ: Wygrana Polski
Kurs: 2.45
Bukmacher: forBet
Analiza:
Oglądając wczorajsze quali jestem zadowolony ze skoków naszych rodaków, mówię tutaj o kadrze A, bo niestety zaplecze jest fatalne, ale mniejsza o to w tym momencie. Kamil, wczoraj bardzo dobry skok w kwalifikacjach, na treningach się nie popisywał, jednak w odpowiednim momencie się odpalił i mimo złych warunków oddał bardzo dobry skok. Reszta chłopaków, skoki w granicy 120 metrów, pewne skoki po awans do konkursu. Dlaczego myślę, że nasi rodacy wygrają w Wiśle? Doping kibiców ich poniesie, zobaczycie. Ważne jest, by już od początku budować przewagę w Pucharze Narodów, trener naszej kadry niejednokrotnie powtarzał, że właśnie ta klasyfikacja jest najważniejsza, zdobywanie dużej ilości punktów w PN, przekłada się na indywidualne osiągnięcia. Polacy znają tę skocznię od podszewki, potrafią tutaj skakać i polscy kibice ich poniosą. Co ciekawe, Polacy będą skakać jako ostatni w swoich kolejkach, więc jest to jakaś przewaga psychologiczna. Rywale nie śpią, Austriacy oraz Niemcy są w bardzo dobrej dyspozycji, więc również będą walczyć o końcowy triumf. Życzę sobie przede wszystkim emocji, ale wygrana Polaków jest jak najbardziej wskazana
⛔ 100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Słowacja, Fortuna liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Michalovce - Trencin
Typ: Handicap 1:0 wygra - Trencin
Kurs: 2,79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dzisiaj typ z Fortuna liga, Michalovce - Trencin. Michalovce są w kryzysie, jedno zwycięstwo 2-1 z Podbrezowa( która ostatnio przegrała z Trencin w ostatnich 7 meczach. Ich bilans słabiutki tylko 12 bramek strzelonych, starconych 19 wiec nie za dużo jak na taki zespół. Trencin jest najbardziej produktywnym zespołem w lidze z wynikiem 39:24. Istotną zasługą jest holenderski napastnik Rangelo Janga, który strzelił juz 12 bramek w lidze. Po słabszym początku sezonu, wygrywali 6 razy w ostatnich 7 meczach w lidze. Ostatnio pokonali Podbrezova , aż 1-8 . Dzisiaj też muszą to spotkanie wygrać i licze ze co najmniej dwiema bramkami !
Powodzenia ! Zapraszam na mój profil.
Wejdzie? Daj???? i reputacje.
zwrot - przełożony mecz.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie: Atl Madryt - Real Madryt
Typ: 2/+1,5
Kurs: 2.79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Derby, derby, derby wszyscy wiemy jak to z derbami jest ale w dzisiejszym meczu widzę tylko zwycięstwo Realu obie drużyny ostatnimi czasu przeżywają gorszy czas. Atletico ofensywnie jest beznadziejne oglądałem ich ostatni mecz to po prostu musiałem sobie odpuścić, nie doznali jeszcze porażki w lidze i jak najbardziej dzisiaj zakosztują porażki. Real po potknięciu z Gironą i przegraną w LM byl w lekkim szoku, chyba uświadomili sobie, że muszą gonić liderów Valencię i Barcelonę. do składu wraca Carvajal co jest dużym wzmocnieniem, wygrana z Las Palmas 3:0 chyba pokazuję, że królewscy wracają na dobre tory, zaczną wygrywać i zdobywać cenne punkty wątpię aby taki mecz skończy się skromnym wynikiem więc bez oporu dodaję over. Ronaldo i spółka skończy dzisiaj serię bez porażki gospodarzy. Powodzenia.
⛔ 100
 
dani23 38

dani23

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska Kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: Pałac Bydgoszcz - Budowlani Toruń
Typ: Pałac Bydgoszcz (-10.5)
Kurs: 2.18
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dzisiaj wybrałem spotkanie 6 kolejki z polskiej ligi siatkówki kobiecej pomiędzy Pałacem Bydgoszcz a Budowlanymi Toruń. Pałac Bydgoszcz zajmuje miejsce 7 (2 zwycięstwa i 3 porażki) z ugranymi setami (10-11) zaś Budowlani Toruń zajmują miejsce 13 (1 zwycięstwo i 4 porażki) z setami (5-14). Spotkania historyczne które odbyły się 04 marca 2017 oraz 7 grudnia 2016 oba zakończyły się wygraną Budowlanych 3-1. Pałac Bydgoszcz miał ostatnio 2 bardzo ciężkie spotkania z czołówką tabeli. Chemikowi Police napsuli krwi i ugrali 2 sety. Poprzednie spotkania wygrali kolejno z Dąbrową Górniczą (różnicą 12 pkt) oraz Wrocławiem (różnicą 16 punktów). Budowlanym coś słabo idzie gra, więc handicap (-10.5) powinien spokojnie wejść. Pozdrawiam.
✅ 118
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godz: 15:30
Spotkanie: GKS Piast Gliwice - Cracovia
Typ: Piast Gliwice
Kurs: 2.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zacznę od mojej drużyny. Piast Gliwice zagrał ostatnio z Termalica i ten mecz niestety drużyna z Gliwic przegrała. Ten mecz jak wszyscy wiemy mógł potoczyć się w drugą stronę. Piast miał przy wyniku 0-0 rzut karny ,który niestety napastnik Piasta nie strzelił. Chwilę później zagranie ręką przez Rugasevica i Termalica strzeliła na 1-0 z rzutu karnego (Piątek). Następnie Papadopulos zrehabilitował się i strzelił bramkę na 1-1. Dosłownie w ostatniej akcji Termalika wykonywała rzut wolny i strzałem z główki popisał się Spiączka. Jak widzimy to już nie pierwszy taki mecz ,kiedy tracimy bramkę w doliczonym czasie gry. W Gliwicach już coraz lepsza sytuacja kadrowa. Wraca Sasa Zivec. Nadal prawdopodobnie nie zagrają Badia i Vassiliev. Ale Piast ma kim atakować Valencia,Zivec,Bukata,Mak,Papadopulos (który ma już 6 bramek strzelonych z główki). Zwycięstwo u siebie z Wisłą Płock po bardzo dobrym meczu. Remis z Zagłębiem i Sandecją. Przegrana w meczu derbowym 1-0 ale wiemy wszyscy jak tam było. Błąd za błędem sędziego i przede wszystkim nie słuszny rzut karny. Jeśli chodzi o Cracovie to zwycięstwo nad Zagłębiem. Remis z Bruk-Betem,Sandencja oraz Arka Gdynia. Potem już same porażki można powiedzieć. W Cracovi prawdopodobnie zabraknie Dąbrowskiego.Widać że Cracovia powoli wraca na właściwe tory ale myślę ,że dzisiaj Piast zwycięży i będzie nadal się starał o wejscie do pierwszej ósemki ponieważ potencjał jest wielki.
✅ 152
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
blake-veyn 98

blake-veyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 3. Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Sonnenhof Großaspach - Rot-Weiss Erfurt
Typ: Sonnenhof Großaspach
Kurs: 1.91
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj postaram się trafić siódmy wygrany typ z rzędu i utrzymać stu procentową skuteczność w tym miesiącu. Nasz kierunek to Niemcy, a dokładniej Aspach, gdzie odbędzie się mecz Sonnenhof Großaspach przeciwko Rot-Weiss Erfurt na comtech Arena. Faworyt jest jeden, a jest nim drużyna gospodarzy. Nie są jakąś super ekipą, a zwyczajnym średniakiem w trzeciej lidze niemieckiej. Lecz aktualnie każda ekipa powinna sobie poradzić z Rot-Weiis Erfurt, ponieważ jest to murowany spadkowicz. Dziesięć zdobytych punktów w piętnastu meczach oraz ostatnie miejsce w tabeli. Ktoś jeszcze sądzi że coś zdziała w dzisiejszym meczu? Coś się stało z tą drużyną, bo w tamtym sezonie nie grali oni wcale złej piłki. Jeśli dzisiaj chociaż zremisują będzie to upatrywane jako spora niespodzianka. Sonnenhof jest na siódmym miejscu w tabeli i myślę że będzie krążyć w tych okolicach do końca sezonu. Ostatni mecz Sonnenhof z drugim zespołem Werderu Brema na wyjeździe skończył się wynikiem 5:0 dla ekipy z Aspach, więc są oni w dobrej formie, a zauważmy że ekipa Werderu jest zdecydowanie lepszą ekipą niż Rot-Weiss Erfurt. Ekipa gości albo remisuje z drużynami tak słabymi jak oni, albo dostają baty od tych lepszych. Meczami bezpośrednimi bym się zbytnio nie sugerował bo oba zespoły zmieniły się bardzo w porównaniu do tamtego roku. Typuje spokojne zwycięstwo Sonnenhofu, a jeśli chcecie bardziej zaryzykować to ja również gram Azjatycki Handicap -1 i wam też tą opcje polecam. Grającym ze mną życzę wysokich wygranych. Jeśli podoba Ci się moje typowanie możesz zostawić reputacje lub polubienie, ponieważ zauważyłem że to strasznie motywuje do dalszego działania. Powodzenia ;)

✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga gr.2
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń II Szczecin - Wda Świecie
Typ: 1 (wygra Pogoń)
Kurs: 1.87
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Przed nami mecz szesnastej kolejki grupy drugiej III ligi. Gospodarze mają na koncie 23 punkty (w 14 meczach) i zajmują 9-te miejsce w tabeli. Na tą zdobycz składa się 7 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek (bramki: 20-18). Natomiast goście z dorobkiem 21 punktów (ale w 15 meczach) znajdują się w tabeli oczko niżej od swoich dzisiejszych rywali.
Co przemawia na korzyść gospodarzy? Po pierwsze atut własnego boiska. Nie dość, że Pogoń gra dobrze u siebie (bilans 5-0-2) to jeszcze spotkanie zostanie rozegrane przy sztucznym oświetleniu. Do takich warunków na pewno bardziej przyzwyczajeni są Szczecinianie. Goście natomiast w meczach wyjazdowych legitymują się bilansem 3-1-4. Jednak ostatnio Wda grała na wyjeździe z czerwoną latarnią ligi Górnikiem Konin, który na tamten moment nie wygrał jeszcze meczu w lidze. I co? Otóż drużyna ze Świecia przegrała 2-4, a po 30 min. gry było już 0-3! To pokazuje, że forma wyjazdowa Wdy nie jest najwyższa.
Po drugie personalia. Śmiem twierdzić, że w dzisiejszym meczu w składzie Pogoni zobaczymy kilku piłkarzy pierwszego składu. Wczoraj w drugiej połowie meczu ekstraklasy z Wisłą Kraków na boisku pojawili się David Niepsuj (65&#39;), Dawid Kort (77&#39;), Marcin Listkowski (84&#39;). Niektórzy z tej trójki mogą się pojawić od początku dzisiejszego meczu i zejść w drugiej połowie lub też wejść z ławki. Nie należy też zapominać o zawodnikach znanych z boisk ekstraklasy, którzy byli wczoraj w składzie, a na placu gry się nie pojawili. Są to: Sebastian Rudol, Łukasz Zwoliński i Hubert Matynia. Wymieniona trójka grywała już w tym sezonie w 3 lidze i jeśli zagrają dzisiaj to na pewno będą mega wzmocnieniem drużyny rezerw.
W poprzednim sezonie, kiedy oba zespoły również były w tabeli blisko siebie wygrywali solidarnie gospodarze. W Szczecinie padł wynik 4-2 dla Pogoni.
Największe zagrożenie ze strony Wdy to najlepszy strzelec zespołu i czołowy III ligi Dawid Retlewski (8 bramek). Co prawda strzelił gola w Koninie, ale nie pomógł tym swojej drużynie w meczu z najsłabszym zespołem w lidze. I dzisiaj może być podobnie.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że wygra Pogoń, ale jak będzie to się oczywiście przekonamy. Wszystko zależy do składu i formy dnia. Ja stawiam na gospodarzy!
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godz: 13:30
Spotkanie: Arsenal - Tottenham
Typ: Alexis Sanchez gol
Kurs: 2.55
Bukmacher: unibet
Analiza: Ciężko wskazać zwycięzcę tego pojedynku. Z jednej strony widzę Tottenham, który jest w gazie, strzela dużo bramek, potrafi wygrywać z Arsenalem od jakiegoś czasu. Z drugiej strony Arsenal. Można powiedzieć, że powinni grać dużo lepiej biorąc pod uwagę ich skład czy zawodników z potencjałem. Chciałbym się bardziej skupić na strzelcach bramek. Przez dwa czy trzy lata z rzędu nie pada zbyt wiele bramek w trakcie derbów. Tym razem Arsenal przeżywa momenty naprawdę słabej gry w obronie, w której popełniają masę błędów. Tottenham zaś poprawił dużo bardziej grę w ataku, więc należy się spodziewać raczej otwartego spotkania. Od kilka spotkań Sanchez zawodzi na całej linii. Wiadomo, że chce odejść. Jednakże jest bardzo ambitnym zawodnikiem i myślę, że dzisiaj będzie próbował dać z siebie wszystko. Tym bardziej, że Arsenal musi punktować, wygrywaćkolejne pojedynki. Dla Lacazette&#39;a będą to pierwsze derby z Tottenhamem i wydaje mi się, że dzisiaj uwaga obronców przeciwników skupi się bardziej na nim niż na Alexisie. Sanchez ma wszystko co w takim spotkaniu jest potrzebne i jestem zdania, że otrzyma parę fajnych pilek i znajdzie się w kilku dogodnych sytuacjach.
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy , Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wolfsburg - Freiburg
Typ: 1 (-2)
Kurs: 6.00
Bukmacher: PaddyPower
Analiza:

Czesc. Krotko i na temat. Gospodarze nie wygrali od 9 spotkan w Bundeslidze, a ostatnie 7(!) zremisowali. Kilka meczow pechowych, duzo strzelonych i straconych bramek. Wolfsburg ma potencjal i na pewno nie jest to druzyna na miare 14 miejsca. Goscie - rywal do przelamania idealny, chlopaki do bicia z Freiburga z Kapustka gdzies tam na lawce. Tylko jedno zwyciestwo jak do tej pory (br. 6-21). Mysle ze gospodarze dzis gladko wygraja, dla mniej odwaznych polecam -1. Niestety prawdopodobnie zabraknie Jakuba Blaszczykowskiego i Camacho u gospodarzy, ale Freiburg naprawde nie ma czym straszyc. ( Kapustka?!) . Jak bedzie, zobaczymy.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godz: 16:00
Spotkanie: Liverpool-Southampton
Typ: Liverpool wygra do 0
Kurs: 2.38
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj mecz angielskiej Premier League. 5 w tabeli Liverpool podejmie na Anfield 13 Southampton. Gospodarze liczą na pewno przynajmniej na miejsce premiowane awansem do ligi mistrzów, a w tym sezonie będzie o to bardzo trudno, więc takie mecze jak ten dzisiejszy muszą wygrywać. Southampton nie spisuje się jakoś wybitnie w tym sezonie. Znajdują się w dolnej części tabeli i Liverpool na swoim stadionie musi wygrywać z takimi przeciwnikami. Gospodarze również nie mogą powiedzieć, że grają wybitnie. Myślę, że miejsce w tabeli jest lepsze od ich gry, bo robią dużo błędów i często tracą niepotrzebne bramki. Ostatnio wygląda to trochę lepiej. Zagrali dobre spotkanie z West Hamem i pewnie wygrali 4:1. Chociaż tam również nie ustrzegli się błędu, bo przy spokojnym prowadzeniu 2:0 stracili głupio bramkę. Jednak była bardzo dobra reakcja bo zamiast nerwówki do końca po minucie wygrywali już 3:1. Liczę, że własnie tak zaczną grać. Jeżeli chodzi o grę na własnym stadionie to nie wygląda to tragicznie, bo nie przegrali jeszcze żadnego meczu (5 wygranych i 3 remisy) i ostatnie 3 mecze były na 0 z tyłu. Liczę , że dzisiaj będzie podobnie. Na pewno brany pod uwagę będzie dzisiaj Coutinho, nie pewny jest występ Mane, ale w ostatnim meczu praktycznie bez treningów od razu po kontuzji wskoczył do pierwszego składu i myślę, że dzisiaj Klopp również może wpuścić go na boisko, a to bardzo duże wzmocnienie, było to świetnie widać w ostatnim meczu. Dobry mecz w reprezentacji Anglii przeciwko Brazylii zagrał Joe Gomez, został wybrany nawet piłkarzem meczu. Zagrał tam w trójce środkowych obrońców, myślę, że wystąpi też w tym meczu. Osobiście chciałbym zobaczyć go w parze stoperów, ale zazwyczaj grał na prawej stronie defensywy. Zobaczymy jak wymyśli to niemiecki szkoleniowiec. Nie spodziewałbym się dużej ilości goli w dzisiejszym meczu. Goście strzelili do tej pory zaledwie 9 bramek, ale również nie dużo stracili bo 11. Daje to 20 bramek na 11 meczy i średnią poniżej 2 goli na mecz. Oczywiście w meczach Liverpoolu jest zdecydowanie więcej bramek, ale myślę, że wynik będzie podobny do ostatnich meczów pomiędzy tymi drużynami. Ostatnie cztery mecze to dwa razy wyniki 0:0 i dwa 1:0. Uważam, że będzie podobnie, spodziewam się 1:0, 2:0. Powodzenia
✅ 138
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom