>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.11.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Paysandu SC - Santa Cruz FC
Typ: 1
Kurs: 1,63
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej Brazyli. Tabela wygląda tak:

Jak widać Santa Cruz jest już pewny spadku z ligi, natomiast Paysandu już ma pewny ligowy byt. W tym spotkaniu stawiam na gospodarzy, którzy mimo, iż bardzo słabo radzą sobie na swoim boisku notując 6 zwycięstw, 6 remisów i 6 porażek to jednak dzisiaj trafiają na zespół, który na wyjazdach też bardzo słabo się spisuje i ma bilans 2 zwycięstw, 6 remisów i 10 porażek a do tego dzisiaj będzie w bardzo trudnej sytuacji kadrowej. Wielu graczy rozgląda się już za nowym klubem a do tego dzisiaj wiele zawieszeń i kontuzji po stronie gości.
Absencje w Paysandu:
obrońca Perema (28 występów w tym sezonie)
Absencje w Santa Cruz:
pierwszy bramkarz Julio Cesar (35 występów w tym sezonie), obrońcy Tiago Costa (14 występów w tym sezonie), Ananias (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Mattis (9 występów w tym sezonie) i Walber (3 wystepy w tym sezonie), pomocnicy Joao Paulo (24 występy w tym sezonie, 6 goli na koncie), Thiago Primao (25 występów w tym sezonie) i Derley (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnicy Bueno (29 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie), Nininho (22 występy w tym sezonie) i Grafite (15 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Nie widzę w tym meczu szans dla tak osłabionego Santa Cruz. Nie zagrają najlepsi strzelcy w zespole Joao Paulo i Bueno a do tego jeszcze kilku innych ważnych graczy. Gospodarze prawie w najmocniejszym składzie, jedyna absencja to nieobecność obrońcy Peremy. Goście już są pewni spadku, natomiast Paysandu zagra ostatni mecz ligowy przed własną publicznością więc będą chcieli godnie się pożegnać zdobywając 3 punkty. Stawiam na gospodarzy, którzy przed tym meczem są w dużo lepszej sytuacji kadrowej i mentalnej.
✅ 63
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ITF Norman - kobiety
Godzina: 17.00
Spotkanie: Rose Collins - Sofia Kenin
Typ: 1
Kurs: 2.86
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Spotkały się ze sobą 4 listopada br. górą była Collins 6-1, 7-6, niesamowicie waleczna dziewczyna, miałem obawy, że wczoraj nie poradzi sobie z będącą ostatnio w niesamowitym gazie Eikeri. Okazało się, że Collins wzięła to w dwóch setach. Jak dla mnie mecz 50/50, a kurs na Rose 2.86. Ciężko tego nie zagrać value bardzo duże. Collins słaby bilans na hardzie zawdzięcza słabemu początkowi sezonu, gdzie praktycznie wszystko przegrywała. Obie zawodniczki bardzo mocne jeśli chodzi o rangę itf. Mecz jak dla mnie bez wyrażnego faworyta, a zawziętość i waleczność tej pierwszej skłania mnie aby zagrać w jej stronę po 2.86!? do tego dochodzi mocna psychika. TB z Kenin wygrała do 10.., często broni wielu breakpointów wychodząc nie rzadko z 15-40 a sama z łatwością przełamuje swoje rywalki. Wyjątkiem był mecz z Ahn gdzie miała bp zaledwie kilka z tego co pamiętam i finał ITF-a przy okazji, o Ahn już kiedyś pisałem. Bardzo dobra zawodniczka, grała już w tym roku w turniejach wta, gdzie pomimo porażek zaprezentowała się solidnie. Kurs zacny więc pobieram.
✅ 186
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Mecz: Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań
Typ: Wygrana Lecha
Kurs: 1,8
Bukmacher: Fortuna
Sandecja po świetnym okresie i pokonaniu Jagiellonii i Lechii na ich własnych boiskach obniżyła wyraźnie loty. Obecnie prezentuje formę na poziomie 3 punktów w pięciu spotkaniach ligowych a sześc kolejnych meczów zakończyła bez wygranej. Na stadionie w Niecieczy wygląda to trochę lepiej, stabilnie przez cały sezon na poziomie 8 punktów w pięciu spotkaniach. Atak zespołu z Nowego Sącza najsłabszą stroną, pod tym względem w lidze gorsza jest tylko Pogoń Szczecin. Najczęściej, bo w 47% potyczek ligowych nie zdobywają bramek, następnie w tym samym udziale (po 27%) trafiają w meczu raz albo dwa lub więcej razy. W meczach gdy podopieczni Radosława Mroczkowskiego występują w roli gospodarzy atak wygląda trochę lepiej. Niby średnia niższa, ale to zasługa dwóch meczów z trzy bramkową zdobyczą, które były rozgrywane na w delegacjach. Gdy wgłębić się w dane to widać, że ponad połowę spotkań trafiają do siatki rywala raz
a udział meczów bez zdobytego gola wynosi poniżej 1/3 ogółu. W obronie gospodarze radzili sobie na średnim poziomie, tracąc głownie jedną bramkę (47% spotkań), czasem zachowując czyste konto (20% przypadków) i nieco częściej pozwalając rywalom na zdobycie więcej niż jednej bramki (27%). Ostatnie mecze przyniosły jednak pogorszenie tej dyspozycji. W pięciu poprzednich potyczkach ligowych, czyli w 1/3 wszystkich spotkań stracili połowę (9) z ogółu (18) straconych bramek w 15 kolejkach Ekstraklasy. U &quot;siebie&quot; wygląda to jednak lepiej, częściej zachowują czyste konto (29% spotkań), udział meczów ze stratą powyżej jednej bramki to 14%, reszta (7%) to strata jednego gola. W czasie przerwy na kadrę żaden z piłkarzy nie opuścił zespołu na zgrupowanie. W kadrze na dzisiejszy mecz zabraknie Grzegorza Barana, Michała Pitera-Bućki, czyli dwóch etatowych graczy.
Lech po zakończeniu okresu wakacyjnego gra coraz gorzej, forma spadła z 13 punktów na koniec sierpnia do obecnie 7 punktów zdobywanych na pięć spotkań. Na wyjazdach też zniżka, zespół z Poznania po raz ostatni wygrał na obcym terenie w połowie sierpnia w Niecieczy z prowadzoną wtedy jeszcze przez Mariusza Rumaka Termalicą. W ataku można powiedzieć, że goście grają w miarę stabilnie przez cały sezon. A patrząc na średnią bramkową to nawet widać lekką poprawę, częstotliwość spotkań bez zdobytego gola wyraźnie się zmniejszyła, sporo, bo w 1/3 gier potrafili zdobywać trzy lub nawet więcej (tylko raz) bramek. Poza Poznaniem podopieczni Nenada Bjelicy zdobywają bramki dosyć podobnie, ale to właśnie na wyjazdach miały miejsce przerwie wszystkie mecze bez zdobyczy bramkowej. Jeśli chodzi o obronę to tutaj gigantyczną obniżkę skuteczności. Po świetnej dyspozycji, częstych meczach z czytsym kontem nie ma właściwie już śladu. Cztery kolejne mecze z rzędu, czyli najwięcej w sezonie Lech traci gole a co więcej dwukrotnie z Górnikiem i Lechią dali sobie ich wbić aż po trzy. Wszystkie mecze ze stratą bramkową powyżej poziomu 1,5 zespół grał na wyjazdach. Spora ilość piłkarzy brała udział w zgrupowaniach reprezentacji. Byli to Maciej Makuszewski, Deniss Rakels, Kamil Jóźwiak, Robert Gumny, Paweł Tomczyk, Marcin Grabowski, Tymoteusz Puchacz i Jakub Moder.
Lech Poznań na przestrzeni listopada i października zawodzi na jego usprawiedliwienie można podać tylko, że miał mocny terminarz i pięć meczów z teoretycznymi potentatami Ekstraklasy (kolejno Śląsk, Legia, Jagiellonia, Lechia, Wisła, Górnik), ale nie takich wyników wszyscy oczekują. Dla zespołu z Poznania dzisiejszy mecz to taki z cyklu tzw. &quot;must win&quot;. Sandecja tak naprawdę nie ma dzisiaj nic do stracenia. Jeśli przegrają to nikt nie powinien mieć o to większych pretensji (chyba że będą prowadzić 2:0 i przegrają). Jedyne, co mają zrobić to wyjść i zagrać jak najlepiej się można. W czasie przerwy na mecze reprezentacji Kolejorz jak Sandeczanie rozegrali mecze sparingowe. Ci pierwsi wybrali dosyć słabego rywala Tarnovię Tarnowo Podgórne i rozbili ich aż 7:0, cztery gole zdobył Nicki Bille. Ci drudzy wybrali mocniejszego rywala, współlokatora stadionu w Niecieczy, miejscową Termalicę. Wynik 3:1 dla Słoników, choć mogło być 3:2, gdyby wykorzystany był rzut karny. Defensywy obu drużyn obecnie stoją na słabym poziomie,
ale goście mają znacznie lepszy atak i to ich stawia w roli faworyta. Dzisiaj mają naprawdę wyśmienitą okazję do zagrania wreszcie na zero z tyłu.
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: rugby-mecz towarzyski
Godzina: 21:00
Spotkanie: francja-rpa
Typ: rpa-1,5
Kurs: 3.1
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj tyle tego wszystkiego ze nie wiadomo co wybrac,jako pierwsze sprawdzam szczypiorniaka ale zobaczylem w ofercie rugby i postanowilem to zagrac bo malo mam okazji.bardzo ciekawe spotkanie nas czeka wieczorem-jak bedzie jakas transmisja to na pewno obejrze.tydzien temu ogladalem francje z nowa zelandia(dominatorami jesli chodzi o reczna)-swietne spotkanie,pierwsza polowe gospodarze przespali-przegrali 5-31.w drugiej zaczelo padac i francuzi na tym skorzystali-sa gorsi technicznie ale determinacja,sila i walka zepchneli gosci do obrony-odrobili kilka punktow(13),duzo akcji ktore mogly dac przylozenie zmarnowali.na koniec za bardzo sie odslonili i stracili 7pkt-spotkanie zakonczylo sie wynikiem 18-38.gra francuzow w drugiej polowie wygladala bardzo dobrze,trzy dni po tym meczu odbyl sie kolejny ale nie ogladalem-wynik 23-28(bardzo dobry jak na takiego przeciwnika).dlaczego wiec stawiam na afrykanerow-bo dla mnie sa lepsza druzyna od trojkolorowych,licze na ich technike i mocny mlyn co w meczu tak wyrownanych druzyn moze przechylic szale zwyciestwa na ich strone.afrykanerzy sa nieobliczali-potrafia wygrac z najlepszymi niewysilacac sie,a moga tez przegrac tak jak z nowa zelandia 57-0 czy ostatni mecz z irlandia 38-3.dla mnie buk przeszacowal sile francuzow-kurs powinien byc wyrownany,teraz troche statystyki-francja jeszcze nie wygrala z rpa! dzisiaj tez nie wygra i licze ze moj skromny handi wejdzie.pozdrawiam
⛔ 100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 18.00
Spotkanie: MKS Dąbrowa Górnicza vs Rosa Radom

Typ: over 158,5pkt
Kurs: 2.05
Bukmacher: Totolotek

Analiza:
W najciekawiej zapowiadajacym się dziś spotkaniu w PLK Dąbrowa zagra we własnej hali z Rosą Radom. Moim typem na ten mecz jest suma punktów powyżej 158,5. Po pierwsze goście w tym sezonie już nie są drużyna zorientowana na defensywe, nie mają w swoim składzie aż tylu zawodników o walorze gry obronnej aby móc nastawić się na zwycięstwo meczu w błotnej grze opartej na wolnym rozgrywaniu i koncentracji na obronie. Ich obwodowi gracze Amerykańscy czyli Punter i Harrow są świetnymi graczami ataku. Harrow nawet nazywany jest często magikiem przez komentatorów i jest to trafne określenie gdyż z piłką w ataku potrafi wygrać każdy pojedynek jeden na jeden. W Dąbrowie świetną formę ma od początku sezonu DJ Shelton atletyczny amerykanin grający pod koszem. Rosa oprócz Audy nie ma naniego odpowiedzi, dodatkowo we własnej hali podopieczni Jacka Winnickiego nie boją się wejść w wymianę ciosów. Rzucali powyżej 80 punktów przeciwko Polskiemu Cukrowi czy mistrzowi Polski Stelmetowi. Rosa jeśli chcę wygrać musi dużo trafiać i po prostu przerzucić rywali. Wydaje mi się, że czeka nas strzelanina.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina:Toulouse-Metz
Spotkanie:20:00
Typ: 1
Kurs:1,75
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:Gospodarze podejmuja ostatnia druzyne ligi Metz goscie maja najgorszy poczatek sezonu od dawna na ich koncie jest tylko jedno zwyciestwo i az jedenascie porazek zadnego remisu jedyne zwyciestwo odniesli na wyjezdzie z Angers wygrywajac 1-0 najwyzsza porazka to 6-0 z Monaco gospodarze graja srednio ale z takimi druzynami trzeba wygrywac 4-3-5 taki bilans na koncie gospodarzy u siebie bilans 3-1-1 bramki 5-3 widac jak mało bramek strzelaja pilkarze Toulousy dzisiaj powinno byc podobnie skromne 1-0

⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Godzina: 20:45
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,95
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Żarty się skończyły dla obu ekip już... Strata do lidera Barcelony z meczu na mecz się powiększa, już po 11 kolejkach obie ekipy tracą aż 8 punktów do Barcy.
Jeśli chodzi o braki kadrowe to w ekipie gospodarza zabraknie - Filipe Luis i Y. Carrasco. Są to dość poważne osłabienie, wszyscy 2 zawodnicy jeśli byli by gotowi w 100% to prawdopodobnie znaleźli by się w pierwszej 11stce.
Jeśli chodzi o Real to w dalszym ciągu brak G. Bale, M. Kovacić i K. Navasa a D Carvajal jest dalej nie pewny występu ale może wyjść w podstawowym składzie.
Ostatnio o dziwo znacznie lepiej to Real sobie radzi w meczu pomiędzy obiema ekipami... w lidze mistrzów Real ograł Atletico 3:0 by przegrać w rewanżu 1:2, w lidze było 3:0 na wyjeździe i 1:1 u siebie ...
Atletico ostatnio straciło nawet szanse na awans do następnej rundy w lidze mistrzów więc widać, że jest to dość poważny kryzys.. remis z Karabach 0:0 o czymś mówi.
Jednak wydaje mi się, że Ronaldo jak i cały Real wezmą się w końcu do gry na poważnie i wygrają derby Madrytu.
Hala Madrid!
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania
Godzina: 19:30
Spotkanie: Fuenlabrada - Saragossa
Typ: Fuenlabrada i under 160,5 pkt
Kurs: 1,90
Buk: forBet

Witam,
Jak już miałem okazję wspominać, Saragossa zaskakująco dobrze sobie radzi, ale na to składają się głównie mecze u siebie.
Fuenlabrada potrafi postawić obronę i odciąć od pozycji rzutowych, a sama Saragossa ma problem często ze złamaniem 70pkt na wyjazdach. Mecz powinen być kontrolowany i pod dyktandoekipy Fuenlabrada.
POWODZENIA ????
Zapraszam do śledzenia
https://forum.bukmacherskie.com/threads/win-by-emdex.149083/page-4#post-6555229
⛔ 100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Godzina: 20:45
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli bramkę
Kurs: 2,3
Bukmacher: eFortuna

Witam! Wracam po bardzo długiej przerwie.. Wracam na DERBY MADRYTU! Moja analiza będzie dzisiaj bardzo krótka, ale treściwa. Obie ekipy będą niezwykle zdeterminowane, aby wygrać ten mecz - porażka skutkuje pożegnanie się z Mistrzostwem. Poza tym to jest coś więcej niż tylko mecz, to są DERBY. Oba zespoły będą chciały pokazać kto rządzi w Madrycie. Pamiętam mecz sprzed roku na Vincente Calderon gdzie Real wygrał 3-0 po hat-tricku CR7, wtedy też nie miał formy i był krytykowany, a na Calderon lew dorwał swoją ofiarę i się przebudził. Dzisiaj sądzę, że będzie tak samo. Ronaldo w tym meczu się przełamie! Atletico to jeden z jego ulubionych rywali i ofiar. Jest najlepszym strzelcem w derbach (ma na koncie 21 bramek). Dzisiaj będzie podobnie i też może umieści w bramce Jana Oblaka kilka piłek, a jedną z pewnością.
Polecam grać ten typ. Portugalczyk się dzisiaj obudzi!
Pozdro!
⛔ 100
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ottawa Senators - Arizona Coyotes
Typ: Mark Stone strzeli gola
Kurs: 2.38
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cześć
Dzisiaj znowu spróbuję Marka Stone&#39;a chociaż w ostatnim meczu mnie zawiódł.
Dzisiaj jednak przeciwnik łatwiejszy, więc liczę, że powróci na swoją strzelecką ścieżkę.
Mark Stone - najlepszy strzelec Ottawy w tym sezonie, 12 bramek w 17 meczach.
Ostatnie 5 meczy - 5 bramek.
Ottawa Senators - 17 meczy, bramki: 60-56, średnia: 6.4 bramek na mecz.
Arizona Coyotes - 21 meczy, bramki: 51-83, średnia: 6.1 bramek na mecz.
Arizona to drużyna z najsłabszą defensywą w lidze, tracą najwięcej bramek.
Ottawa przegrała wczorajszy mecz przed własną publicznością.
Myślę, że dzisiaj będą chcieli się zrehabilitować, a okazja jest ku temu znakomita.
Liczę dzisiaj na sporo bramek i przynajmniej jedną Marka Stone&#39;a.
Powodzenia
✅ 138
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie: Atl Madryt - Real Madryt
Typ: under 2,5
Kurs: 2.12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Większość typerów przewiduje w tym meczu wiele emocji. Zgadzam się - jeśli Barcelona dziś wygra z Leganes to w Madrycie będzie już bardzo zimno... -11 w połowie listopada? ???? Dla niewtajemniczonych, jest to nawiązanie do straty punktowej jaką miałyby Atletico i Real do lidera. Dlatego również spodziewam się bardzo ciekawego meczu, ale przewiduję raczej piłkarskie szachy. Atletico mimo słabej formy w dalszym ciągu jest jednym z najlepiej broniących zespołów na świecie. W ostatnich 8 meczach z ich udziałem under 2,5 goli był... 8 razy (warty zaznaczenia remis z Barceloną 1:1). Real ostatnio formą również nie grzeszy, w dalszym ciągu wiele kontuzjowanych zawodników. Wydaje mi się, że głównym zadaniem zespołów z Madrytu będzie nie przegranie prestiżowego pojedynku. Zapewne od pierwszych minut Atletico cofnie się i będzie podejmować Real na swojej połówce. Pozbawi to Królewskich ich głównej broni, czyli kontrataku. Wierzę, że defensywa dowodzona przez Godina i Savica sprosta wyzwaniu. powodzenia
✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Mecz: Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań
Typ: Lech strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,86
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Obie ekipy ostatnich meczy nie mogą zaliczyć do udanych, Sandecja nie wygrała w lidze od 6 spotkań, notując w tym czasie 3 remisy i 2 porażki, natomiast Lech nie wygrał w 4 ostatnich starciach ligowych, zapisując na swoje konto 3 remisy i porażkę w meczu na szczycie z Górnikiem. Jednak we wszystkich zremisowanych meczach to poznaniacy byli wiodącym zespołem i tylko przez brak skuteczności tracili punkty, dzisiaj jest doskonała okazja do tego, aby się wreszcie przełamać i utrzymać kontakt z czołówką, dlatego w tym meczu idę w kierunku Kolejorza, kurs już poleciał, jeszcze do wczoraj można było złapać wygraną Lecha po kursie @2, dziisaj już trochę mniej, jednak myślę, że i tak warto w to wejść, drugi typ jaki widzę w tym meczu to taki, że Lech nie poprzestanie na strzeleniu jednego gola i bronieniu wyniku, tym bardziej, że we wspomnianych ostatnich 4 meczach, w którym poznaniacy nie potrafili odnieść zwycięstwa zawsze tracili gola, dzisiaj w Niecieczy Sandecja też może pokusić się o trafienie, więc,żeby wywieść komplet punktów trzeba zdobyć co najmniej te 2 gole. Jeśli chodzi o nieobecnych to u gospodarzy nie zagrają zawieszeni za kartki Baran i Piter-Bucko oraz kontuzjowany Korzym, natomiast u gości nie będą mogli zagrać kontuzjowani Vujadinović, Situm oraz Janicki. Powodzenia
⛔ 100
 
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia - Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: St. Liege - Oostende
Typ: Oostende powyżej 1,5 gola
Kurs: 3,05
Bukmacher: ForBet

Analiza:
Witam !
Długo się zastanawiałem nad dzisiejszym typem na który mecz postawić bo oferta jest naprawdę bardzo bogata i tak naprawdę już kilka meczy dzisiaj mi pięknie weszło , chciałem coś szybciej napisać ale nie miałem czasu na to i teraz dopiero usiadłem i czytam co jeszcze zostało i odrazu wpadł mi w oko mecz pomiędzy St. Liege a Oostende. Patrząc na statystyki ligi belgijskiej a szczególnie na ilość bramek w tej lidze to postanowiłem postawić na to , że drużyna gości strzeli dzisiaj minimum dwie bramki. Ostatnie mecze Oostende a szczególnie ostatnie 3 mecze to 3 zwycięstwa i w każdym z tych spotkań Oostende strzelało minimum 3 bramki a w ostatnich pięciu spotkaniach to strzelili łącznie 12 bramek co pozwala pozytywnie myśleć , że dzisiaj może być podobnie bo widać forma zespołu rośnie. Co prawda to gospodarze są tutaj faworytem tego spotkania przynajmniej tak uważa bukmacher ale ja nie do końca z tym się zgadzam bo uważam ,że goście mogą napsuć sporo krwi gospodarzom , to St. Liege jest wyżej w tabeli ale tylko o 4 miejsca ale więcej strzelonych bramek mają chłopaki z Oostende bo aż o 5 więcej i myślę , że dzisiaj udowodnią , że potrafią utrzymać strzelecką formę .Na 100 % nie obstawiałbym kto tutaj dzisiaj zdobędzie 3 punkty a może się nimi podzielą ale sądzę , że goście są w stanie strzelić dwie bramki i na taki typ się decyduję , ale każdy typer może zatypować inaczej . Jeżeli już miałbym dorzucić do kuponu to na 02 . Pozdrawiam i życzę wygranych !!!
⛔ 100
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia - Belgian First Division A
Godz: 20:00
Spotkanie: K.A.S. Eupen - Royal Antwerp F.C.
Typ: K.A.S. Eupen
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 15 kolejkę ligową belgijskiej First Division A.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Kehrwegstadion zmierzą się ze sobą miejscowe Königliche Allgemeine Sportvereinigung Eupen a w gości przyjedzie drużyna Royal Antwerp Football Club.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 14 meczach zdobyli 10 punktów i zajmują ostatnie 16 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 6 pozycji w tabeli belgijskiej First Division A zdobywając 20 oczek w swoich 14 spotkaniach tego sezonu ligowego.
K.A.S. Eupen w tym sezonie u siebie 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 13-16 natomiast Royal Antwerp F.C. na wyjazdach 3 wygrane, 2 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 10-11.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy choć są na ostatnim miejscu w tabeli ligowej to u siebie jeszcze coś grają i praktycznie tylko u siebie zdobywają ligowe oczka i ostatnie ich mecze na swoim terenie poza porażką z Anderlechtem i to 2-3 nawet nieźle wygrana z Mechelen i Oostende oraz remisy z Genk i Standardem Liege a goście na wyjazdach nałapali oczek na początku sezonu i teraz im tak dobrze nie idzie i to jest ogromna szansa dla zespołu K.A.S. Eupen na zebranie w tym spotkaniu kompletu 3 ligowych oczek.
⛔ 100
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: under 1,5
Kurs: 4.1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Derby Madrytu. Obydwie drużyny zgromadziły dotychczas po 23 punkty i tracą do liderującej Barcelony już 11 punktów. Atletico, jak to Atletico, w ostatnich 9 spotkaniach nie strzeliło więcej niż 1 gola w meczu. Kiepsko wyglądają w ofensywie. To sprawia, że posiadają na tę chwilę bilans 6 wygranych i aż 5 remisów. Ale UWAGA, nie przegrali jeszcze meczu. Czy polegną w derbach? Kibice nie są zapewne zachwyceni pozycją w tabeli, więc zrobią dzisiaj wszystko, aby nie przegrać,a skoro w ofensywie idzie im słabo, nie pozostaje im nic innego, jak zagrać defensywnie i czekać na kontrę. W meczu z Barceloną po strzelonym golu przez Nigueza w 21 minucie, udało się utrzymać wynik do 82 minuty, gdzie Suarez wyrównał. Może dzisiaj Real nie odrobi? Atletico będzie czekać na błąd rywala... i jak im się uda strzelić postawią autobus, a to potrafią, oj potrafią. Wiem, że Real ma sporą siłę rażenia, ale czy Barca nie ma? A mało brakowało, a byłby under 1,5.
Obydwa zespoły obecnie w słabej formie,w tej sytuacji stawiam na defensywaną taktykę gospodarzy i wygraną którejkolwiek z drużyn 1-0, bo bezbramkowo raczej nie będzie. Im dłużej bez bramek tym lepiej dla mojego typu ;)
✅ 310
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
makaveli23 118,7K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Brazil Serie B
Godz: 20:30
Spotkanie: Boa - Brasil de Pelotas
Typ: X/X
Kurs: 5.8
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kursy na gospodarzy polecialy prawdopodnibe z powodu mozliwej absencji najlepszego strzelca gosci Rafinha 9 goli. Ponadto zabraknie w Brasil de Pelotas rowniez podstawowego obroncy Itaqui (27/2). W druzynie gospodarzy tez zabraknie obroncy 24/0 i pomocnika 14/0. Obie druzyny nie maja juz o co grac a pierwszy mecz zakonczyl sie wynikiem 0-0. Mysle ze w zwiazku z tym ze obie druzyny wygrywaly swoje ostatnie mecze (Boa dwa z rzedu, natomiast Brasil de Pelotas az 3 w tym jedno na wyjeździe) to nastapi teraz kompletne olanie tego meczu i przetruchtanie go byle nikt nikomu krzywdy na boisku nie zrobił. Ponadto warto powiedziec ze goscie na wyjazdach nie sa zbyt dobrzy (4-2-12), a Boas u siebie rowniez dopiero w drugiej czesci tabeli sie plasuje jesli chodzi o mecze u siebie (8-6-4 i 12/20 pozycja. Wszystko wskazuje zatem na remis.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom