>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.12.2010 (sobota)

Status
Zamknięty.
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: rumunia- szwecja
typ szwecja ht/ft
kurs 4,25
gamebookers
analiza:
noj doczekalismy sie polfinalow w pilce recznej pan mistrzostw Europy. w pierwszym polfinale naprzeciwko siebie stana reprezentacja rumuni oraz reprezentacja szwecji. dziwia mnie kursy, bowiem buki zdecydowanego faworyta widza w reprezentacji rumuni a na mnie lepsze wrazenie w tym turnieju zrobila reprezentacja skandynawek. ale przesledzmy droge obydwu reprezentacji do polfinalu. rumunia w 1 grupie ulegla tylko gospodyniom dunkom a udalo sie jej pokonac reprezentacje hiszpanii oraz serbii. w rundzie zasadniczej wygrala 2 spotkania z chorwacja i montenegro , a w ostatnim pojedynku ulagla wysoko rosji 20-35. ich dzisiejsze rywalki wygraly wszystkie 3 pojedynki w pierwszej rundzie pokonujac kolejno dosc niespodziewanie niemki, ukraine oraz holandie. na poczatek rundy zasadniczej byly sprawczyniami nie lada niespodzianki ogrywajac poewnie gospodynie - norwegie. pozniej przyszla minimalna porazka z francja oraz zwyciestwo nad ekipa wegier. Dzis stawiam na zwyciestwo szwecji zarowno do polowy jak i na koniec. uwazam ze sa solidniejsza ekipa od reprezentacji rumunii.

✅ 325
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Lierse - Genk
Typ: Genk
Kurs: 1,60
Buk: Expekt

Analiza
Lierse okupuje przedostatnie miejsce w tabeli. Razem z Charleroi i Eupen gra totalną padakę i zanosi się na to, że w 2 z tych 3 klubów po sezonie pożegnają się z Jupiler League. Dziś do Lier przyjeżdża lider - Genk, który wykorzystał ostatnia wpadkę Anderlechtu i pokonał pewnie Eupen (5-1), odzyskując prowadzenie w tabeli. Sezon w Belgii już dawno za półmetkiem i w tej chwili wszystkie mecze są już niezwykle ważne, każda kolejna wtopa może okazać się decydującą o losie mistrzostwa. Chociaż sezon w Belgii jest podzielony na dwie fazy, to w ostatecznych rozgrywkach bardzo ważny jest bilans osiągnięty w fazie zasadniczej.
Trener gości ma dzisiaj do dyspozycji najsilniejszy skład. Nie ulega wątpliwości, że to dobra wiadomość, bo przecież ci piłkarze wygrali już 13 spotkań w tym sezonie. Jelle Vossen, Elavin Barda i Marvin Ogunjimi. Ci trzej piłkarze zdobyli w sumie 32 gole! Wszyscy dzisiaj zagrają. Być może Genk wyjdzie nawet w formacji 3-4-3, to Lierse już powinno się bać.
Na ostatnie 9 spotkań bezpośrednich Genk wygrał 9.
Typ dodatkowo nakręca fakt, że gospodarze będą sobie dziś musieli radzić bez 3 obrońców: Notariego, Vandoorena, Fransa i pomocnika Akweteya Mensaha. To wszystko sprawia, że Genk powinien bez trudu dzisiaj zgarnąć komplet punktów.
Kurs jak dla mnie grubo przesadzony.

⛔ 100
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Spotkanie Qormi FC v Valletta
typ Valetta (- 1) AH
kurs 1.90
buk bet365
Analiza: Valetta to jeden z lepszych zespolów na malcie a Qormi to mizerny średniak który dzisiaj bedzie musiał sobie poradzic bez czterech kluczowych zawodnikow ( kontuzje zawieszenia, sprawy osobiste). Siła ofensywy gosci jak na warunki maltanskie jest ogromna takze podejrzewam ze gospodarze straca dzisiaj 2 3 bramki minimum. Gospodarzami sa tylko z nazwy ponieważ mecz odbedzie sie na maltanskim stadionie narodowym Ta Qli tak wiec czynnik wlasnego boiska odpada w tej sytuacji.

✅ 90
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Philadelphia Flyers - New York Rangers
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 3.06
Buk: Pinnacle

Analiza
Witam. Na dziś wybrałem spotkanie w NHL pomiędzy Philadelphia Flyers a New York Rangers. Jak dla mnie Phila jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania i po prestiżowej wygranej z Pittsburgh Penguins bardzo się podbudowali wskakując na fotel lidera ogólnej tabeli ligowej. W następnym spotkaniu dosyć łatwo poradzili sobie też z ekipą Montreal Canadiens, którzy u siebie są bardzo groźni (11/19 wygranych w regulaminowym czasie). Nie widzę zatem w dzisiejszym meczu innego wyniku jak wygrana gospodarzy i to przekonująca wygrana. Flyers na swojej tafli jak do tej pory grają bardzo dobrze:
MECZE U SIEBIE Philadelphia Flyers
18 ( 11 - 2 - 5 ) 67 : 51 - 24 pt.
Zwycięstwa 11 / 18 61.1 %
Remisy 2 / 18 11.1 %
Porazki 5 / 18 27.8 %

Rangersi na wyjazdach również grają dobrze, ale patrząc na ich ostatnie spotkania wyjazdowa to mieli sporo szczęścia bo np. trafiali na rozbitych psychicznie Pingwinów po meczu z Lotnikami właśnie, Ottawę bez formy czy tragiczne w tym Islanders ! Statystyki mają jak pisałem bardzo dobre jak do tej pory i prezentują się następująco:
MECZE WYJAZDOWE New York Rangers
17 ( 10 - 2 - 5 ) 54 : 43 - 24 pt.
Zwycięstwa 10 / 17 58.8 %
Remisy 2 / 17 11.8 %
Porazki 5 / 17 29.4 %

Jednak patrząc na aktualną formę Lotników nie wydaję mi się aby Rangersi byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę i myślę, ze Lotnicy wygrają dosyć pewnie ten mecz i umocnią się na fotelu lidera. Pozdro

✅ 206
 
A 10

abel

Użytkownik
Spotkanie: Nice- Brest
Typ: 1
Kurs: 2.3
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam, na dziś wybrałem ten typ dlatego że dzisiejsi goście grają coraz słabiej i już nie prezentują tak fenomenalnej formy jak na początku sezonu ( byli nawet liderem ). Ich ostatnie wyniki nie rzucają na kolana, w prawdzie mieli ciężki kalendarz z którego nie wywiązali się za dobrze.
Odwrotnie do gości na się ( zwyżkowa) forma Nice która nie przegrała od trzech spotkań (wygrana z marsylią!!! ) i traci bardzo mało bramek, w ostatnich 5 meczach stracili 3 bramki. I w tym właśnie elemencie wypatruję wygraną gospodarzy którzy dzięki solidnej grze w defensywie zdobędą dzisiaj komplet punktów.
Typ dosyć ryzykowny ale po takim kursie warto spróbować.

⛔ 100
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Spotkanie: Sluc Nancy Basket Association - Paris Levallois (-11.5/+11.5) Koszykówka, Francja
Typ : Sluc Nancy Basket Association - 11,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: bah
Analiza

Mecz Francja Kosz 18-12-10 20:00


Sluc Nancy Basket Association 10 meczy ( 7-3 ) pkt. zdobyte 769 :stracone 744
Paris Levallois 10 meczy ( 4 6 ) pkt. zdobyte 716 :stracone 804

Dość wysoko over, ale ma to swoje podłoże w postawie zespołu gości. Ostatnie 5 spotkań Paris to same porażki, do tego 3 skończyli przegrywając wiecej niż 11,5 pkt. Średnia traconych ma mecz to 80,4, zdobywanych 71,6. Na wyjazdach mają jeszcze gorszy bilans.

Paris Levallois wyjazd
4 mecze( 2-2) 279 : 318 (ok 70 zdobytych do ok 80 pkt traconych na mecz). Jak widać różnica 10 pkt średnio w spotkaniu.

Za to drużyna gospodarzy w lidze 5 ostatnich spotkań to 4 wygrane mecze. I to z drużynami lepszymi niż Paris. Z drużynami o zblizonym fomacie ciężko wygrać 12 pkt, ale dzis powinni dać rade wygrać taką rożnicą pkt. Średnio u siebie wygrywają ok. 5 pkt.

Nancy w domu
5 spotkań ( 4-1 ) Pkt: 406 : 383

Ostatnie spotkanie pomiędzy drużynami:
29/01-10 Francja Pro A, Mężczyźni Nancy vs. Levallois 89:64 - wówczas pogrom 23 pkt, dziś mam nadzieję iż będzie podobnie.

⛔ 100
 
papryk 0

papryk

Użytkownik
Spotkanie: Marco Huck (GER) - Denis Lebedev (RUS) (WBO Title)
Typ: Denis Lebedev (RUS)
Kurs: 2.20
Bukmacher: bwin
Analiza:

Ten weekend obfituje w wiele ważnych walk. Solis wczoraj wygrał z Austinem, dzisiejszej nocy czeka nas walka Hopkinsa z Pascalem, a wieczorem czeka nas pojedynek którego okoliczności chciałbym Wam przybliżyć. Otóż Marco Huck to mistrz świata WBO wagi junior ciężkiej. Ale to nie jest dobry bokser. Technika przeciętna, wali cepami które ogromnej siły nie mają. To typowy niemiecki mistrz, nie walczy z zawodnikami godnymi tytułu mistrza świata. Afolabi miał okazję go pokonac przed czasem. No cóż, nie udało się. Ola przegrał na punkty. Bilans Hucka wynosi 30-1-0. Przegrał jedynie z Cunninghamem.
Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzię Denis Lebedev. 31-letni Rosjanin. Niepokonany na zawodowych ringach. Jego bilans wynosi 21-0-0. Dosyć dobry technik, silny cios, twarda szczęka. Ostatnie 8 walk wygrywał przed czasem. Solidny bokser który moim zdaniem zdoła pokonać przecenianego Niemca.

⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Espanyol - Barcelona
Typ; 1 połowa powyżej 2.5 gola
Kurs: 5,50
Analiza: Derby Barcelony. Derby rządzą się swoimi prawami, ale dziś myślę, że zapomni o tym Barcelona i Espanyol i zagrają ofensywny futbol. Ogólnie dla obu drużyn ma kto strzelać. Niezawodny Messi i spółka zapewne gładko pokojanją stołecznego rywala, ale i Espanyol się łatwo nie da i pewnie nie raz ugryzie coś. Warto dodać, że Espanyol w lidzę nie przegrał ani jednego spotkania na własnym stadionie. W zespole gospodarzy zabrakni Javiego Lopeza i Davida Lopeza. Barcelona jest na fali bezwątpienia ale kiedyś się to musi skończyć... niestety nie dziś. Myślę, że od poczatku spotkania obie drużyny rzucą się do ataku i do połowy będziemy mieli 1:2 lub 0:3 dla Barcelony.

⛔ 100
 
D 0

deren

Użytkownik
Spotkanie:Heerenveen-De Graafschap
Typ:X
Kurs:4.8
Bukmacher:Unibet
Analiza:Na stadion abe Lenstra przyjedzie 11 drużyna w lidze beniaminek de graafschap , który jak na beniaminka spisuje sie bardzo dobrze. Gospodarzy nie trzeba nikomu przedstawiac plasują się na 8 miejscu z 27 punktami. Mecz odbędzie sie w fatalnych warunkach atmosferycznych i myśle że przy takiej pogodzie dużo może sie wydarzyć. Faworyzowane Heerenven w ostatnim meczu rozgromiło mistrzów holandi Twente a goście ulegli tej samej drużynie na wyjeździe lecz myśle że dzisiaj goście mocno osłabieni beda chcieli pokazać ze umieją grać w piłke i nie przypadkiem znaleźli się w eredevise. Remis jest bardzo prawdopodobnym typem a jakże wielki kurs myśle że wart ryzyka. Przypuszczalne składy:

Heerenveen: Stuhr-Ellegaard - Koning, Breuer, Kruiswijk, Jong-A-Pin - Grindheim, Svec, Djuricic - Narsingh, Elm, Assaidi

De Graafschap: Waterman - Wormgoor, Saeijs, Broekhof, Fränkel - Meijer, Jungschläger, Kujala - De Ridder, Overgoor, El Hassnaoui.

⛔ 100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie: Nurnberg - Hannover 96
Typ: 2 (+0,0.5) HA
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:


Już długo nie obstawiałem bo nie za bardzo mi szło . . Pomyślałem że przerwa lepiej mi zrobi no dzisiaj postanawiam napisać pierwszego posta od ponad 2 tyg. Na dzisiaj wybrałem mecz z Bundesligi i powiem że kursy na ten mecz na prawdę mnie zaskoczyły zważywszy na pozycje w tabeli. Nurnberg radzi sobie bym powiedział średnio fakt że 11 pozycja jaką zajmują jak na ten klub jest dobrą lokatą ale ostatnie mecze pozwalając rozważać że mogą nie utrzymać tej pozycji. Przeżywają na prawdę kryzys bo nie wygrali już od 5 spotkań w tym aż 4 przegrane a w 3 meczach stracili aż 3 bramki. Można dostrzec że obrona ma zdecydowaną obniżkę formy a co za tym idzie złe wyniki. Mimo to nie wiem dlaczego bukmacherzy stawiają ich w roli faworyta. Rywalem ich będzie zespół Hannoveru który w tym sezonie spisuje się na prawdę dobrze bo zajmują wysoką 3 lokatę, a ich forma jest pełna podziwu i ostatnio tylko Borusia ma lepszą . . Hannover wygrał aż 5 spotkań z rzędu pokonując rewelację Mainz czy Stuttgart. Dzisiaj zagram trochę asekuracyjnie i postawię że już na starcie goście będą mieć 0.5 gola więc automatycznie jeżeli mecz skończy się remisem zakład jest trafiony. .


⛔ 100
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
Spotkanie: AC Milan - AS Roma
Typ: 1
Kurs: 1.72
buk: bet365

Analiza:
AC Milan w tym sezonie pewnie zmierza po tytuł mistrzowski i mniej więcej na półmetku może powiedzieć, że jest to najpoważniejszy kandydat do triumfu w Seria A w tym sezonie. Milan po takich wzmocnieniach, jak Ibrahimovic czy Robinho gra wręcz znakomicie nie tylko na krajowym podwórku, ale i również w Lidze Mistrzów. Na razie rozgrywki europejskie mają przerwę, więc podopieczni Allegriego w pełni mogą skupić się na lidze. Dzisiaj ich rywalem będzie Roma, która nie gra tego co w poprzednim sezonie.

Milan w tym sezonie jest prawdziwym panem własnego boiska, świadczą o tym ich mecze rozegrane na San Siro:
6 - zwycięstw,
1 - remis,
1 - porażka.
Poza tym forma zespołu jest z meczu na mecz coraz lepsza. Na pięć ostatnich spotkań Milan wygrał aż cztery razy, raz remisując w wyjazdowym spotkaniu z Sampdorią.

Całkiem odmienna forma w obozie przyjezdnego zespołu. Roma bowiem w ostatnich meczach tylko dwa razy cieszyła się ze zwycięstwa, dwa razy remisując i raz przegrywając. Jeszcze gorzej to wygląda jeśli spojrzymy na ih mecze wyjazdowe, gdyż wygrali zaledwie raz. Ale czego się można spodziewać po zespole, który gra dobrze, ale przede wszystkim na swoim stadionie. Poza swoim terenem Roma prezentuje mizerną statystkę:
1 - zwycięstwo,
3 - remisy,
4 - porażki.

⛔ 100
 
M 0

mil0023

Użytkownik
Spotkanie: TP Mazembe - Inter Mediolan (Handicap 1:0)
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin.com

Spotaknie Finału Klubowych Mistrzostw Świata. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są piłkarze z Włoch.
Drużyna TP Mazembe niespodziewanie w półfinale pokonało faworyzowaną drużynę Internacional, Inter natomiast rozgromił Seongnam Chunma 0-3.
W drużynie z Mediolanu nie zobaczymy na pewno kontuzjowanego Snejdera.
Trener Mistrzów Włoch zapowiada grę w najmocniejszym składzie. Zagra powracający po kontuzji bramkarz Cesar oraz obrońca Maicon.

Przewidywane jedenastki:

Inter (4-2-3-1): Julio Cesar; Maicon, Lucio, Cordoba, Zanetti; Thiago Motta, Cambiasso; Pandev, Stankovic, Eto&#39;o; MIlito.
Ławka: Castellazzi, Orlandoni, Materazzi, Chivu, Santon, Benedetti, Muntari, Mariga, Nwankwo, Biabiany, Alibec.
Trener: Benitez

Mazembe (4-1-4-1): Kidiaba; Nkulukuta, Kimwaki, Mihayo, Kasusula; Bedi; Kabangu, Ekenga, Kasongo, Singuluma; Kaluyituka.
Ławka Bakula, Ngome, Kanda, Tshani, Mwepu, Ndonga, Mabele, Mvete, Kanyimbu, Kayembe, Sunzu.
Trener: N&#39;Diaye.

Podsumowując myślę, że potencjał kadrowy jest zdecydowanie po stronie Interu, który moim zdaniem wygra 1:3.

✅ 75
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Spotkanie: Milan - Roma
Typ: 2 (wygrana drugiej połowy)
Kurs: 5,0
Buk: Gamebookers
Analiza:
Na wstępie mówię, że jak dla mnie Milan nie gra nic wielkiego w tym sezonie. Owszem lideruje, ale grą nie zachwyca. A oglądałem wiele ich spotkań. Dzisiaj grają bez Silvy w obronie, który ma dla nich całkiem spore znaczenie.
Widziałem ostatni mecz Romy z Bari i drużyna ze stolicy cały mecz dążyła do podwyższenia prowadzenia. Byli ruchliwi, szukali pozycji. Są moim zdaniem w dobrej formie. A piłką operować oczywiście potrafią znakomicie. Dlatego na pewno nie widzę różnicy pomiędzy oboma zespołami. A fizycznie moim zdaniem, lepiej przygotowana jest Roma. Przy dość statycznie grającym Milanie goście powinni wykorzystać swoją szansę. Stąd też mój typ na drugą połowę tego spotkania.

✅ 400
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie: PSG - Monaco
Typ: Over 3,5
Kurs: 4,00
buk: Sportingbet
Analiza: W 18 kolejki Francuskiej Ligue 1 na Parc de Prince w Paryzu lokalne Paris Saint Germain podejmuje AS Monaco. Gospodarze tego spotkanie swietnie sie spisuja w tym sezonie i z 40 punktami zajmuja druga pozycja tracac do lidera tylko 1 punkt. Goscie fatalnie sie spisuje i maja zaledwie 15 punktow znajdujac sie w strefie niebezpiecznej. Pilkarze PSG w tym sezonie nie tylko w lidze dobrze sobie radza ale rownierz w Europa League gdyz zapewnili sobie udzila w 1/16 rundzie wygrywajac swoja grupa. PSG nie przegralo od 7 spotkan kiedy niespodziwanie pilkarze KAmboire przegrali u sibie z Auxere.Monaco zanotowalo serie 5 spotkan bez zwyciestwa, ostatni raz jak pilkarze LAcombe zainkasowali komplet punktow bylo na wyjedzie z Saint Etienne. Napewno dzis gospodarze zrobia wszystko zeby przedluzyc ta dobra passa, kiedy goscie sprubuja przerwac swoja zla passa. Warto zapamnietac ze pilkarze PSG nie pokonalo Monaco na ten boisku od 3 lat kiedy wygrali 4-2. Mozemy sie spodziewac ze gospodarze zrobia wszystko zeby dzis ponownie wygrac tak samo wefektownie. Pilkarze PSG w 9 ostanich spotkan zdobyli 17 gole i zawsze adobywaja conajmniej jednego gola. Licze dzis na ich dobra skutecznosc oraz dobra passa, oraz licze ze goscie latwo sie nie poddaza i zrobia wszystko zeby pokonac bramkarza rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy PSG i Monaco padnie wynik powyzej 3,5 goli.

✅ 300
 
santosdrazyk 5

santosdrazyk

Użytkownik
Spotkanie: Montpellier - Auxerre
Typ: DW 1:1
Kurs: 6
Bukmacher: bet-at-home.com
Analiza:

Dziewiate w Ligue 1 Montpellier podejmowac bedzie dzisiaj o 19 zespol Auxerre, ktore zajmuje miejsce 14. Montpellier u siebie prezentuje sie calkiem dobrze. Wygrali 4 razy, zanotowali 2 podzialy punktowe oraz 2 porazki. W bramkach skromnie 10 do 6.
Auxerre natomiast wyjazdy lubi remisowac. Wygrali 2 pojedynki, 4 wlasnie zremisowali oraz 2 przegrali. Wyaje sie ze i ten mecz maja szanse zremisowac.
Montpellier rzadko jak na lige francuska remisuje. Ta sztuka udala im sie zaledwie w 4 meczach w tym sezonie. Natomiast goscie tego pojedynku zremisowali tych pojedynkow az 9. Wiec ponad polowe meczy rozegranych w tym sezonie remisowali. Licze na to ze i ten mecz zremisuja. Pora roku nie jest wysmienita i mysle ze obie ekipy beda juz myslaly o swietach ;) . Auxerre ostantie 3 mecze na wyjezdzie zakonczyla wynikiem 1:1 z Sochaux, St.Etienne oraz z Lens.
Montpelier zremisowalo jedynie u siebie z PSG wynikiem 1:1. Tak to byl remis 0:0 z Caen na poczatku sezonu.
Czy bedzie kolejny mecz 1:1? zobaczymy.

✅ 400
 
fab 48

fab

Użytkownik
Western Loyola Chicago @ DePaul
Typ: Over 140
Kurs: 2,90
Bukmacher: Bet365

Analiza:

LC z bilansem 8-3 przy 4-6 DP. Cztery zwycięstwa, które Blue Demons zgromadzili w tym sezonie odnieśli u siebie, przy absencji Jordan&#39;a w szeregach rywali tanio skory nie sprzedadzą tym bardziej we własnej hali. Western Loyola Chicago ma swoje inne strzelby, np McCammon czy Averkamp. Tutaj po mojemu warto zagrać ten over, przy mocnych typach na DePaul + handi. WLC to powinni wygrać, ale też dziś mimo, że DP nie grają jakoś rewelacyjnie, powinni się rozstrzelać. Over maksymalny for fun.
Start 20:00

✅ 190
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom