>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.12.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy , 2.BUNDESLIGA
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sankt Pauli - Karlsruher
Typ: gospodarz wygra dowolną połowę
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam. Chciałbym zachęcić to typu na mecz St. Pauli z Karlsruher. Typuję na zwycięstwo w dowolnej połowie przez gospodarzy.
St. Pauli to zespół grający bardzo dobrze przed własną publicznością. Oczywiście zdarzały się im wpadki ale po kolei. Poza remisem bezbramkowym na początku sezonu z Arminią Bielefeld, St. Pauli przegrali dwa mecze a pozostałe pięć wygrali (rzecz jasna biorę pod uwagę tylko mecze ligowe). Ogólnie bilans bramek St.Pauli u siebie wygląda dobrze 12:9. Jednak te dwie wspomniane porażki (z Sandhausen oraz Nuernberg) kosztowały ich aż 7 goli. Zatem można śmiało powiedzieć, że w sześciu meczach stracili tylko 2 gole a zdobyli 11.
Przechodząc do rywali. Karlsruher jest zespołem, która poza domem nie gra źle 2-2-5. Jednak na minus przemawia bilans bramek 6:16. Wprawdzie udało im się dwukrotnie zachować czyste konto w 9 meczach wyjazdowych jednak ostatnio nie grali zbyt dobrze. Przegrali z Arminią oraz Sandhausen.
Moim zdaniem gospodarze są faworytami do końcowego zwycięstwa w tym meczu. W pierwszym meczu pokonali Karlsruher 2:1 na ich terenie i patrząc na wyniki St.Pauli u siebie a ich rywali w delegacji, sądzę,że mój typ jest całkiem bezpieczną opcją.
⛔ 100
 
leszeksxx 44

leszeksxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna K
Godzina: 18:00
Spotkanie: Holandia - Polska
Typ: 2(do przerwy)
Kurs: 3,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Polska reprezentacja nie przestaje zaskakiwać. Po sensacyjnym zwycięstwie nad Węgrami pokonały również niespodziewanie Rosjanki. Dzisiaj zmierzą się z Holenderkami z którymi w fazie grupowej zdecydowanie przegrały. Wg. mnie nie warto sugerować się tym meczem. Polki od meczu z Węgrami grają jak nakręcone, nie odpuszczają żadnej piłki. Jestem przekonany, że dzięki tej determinacji i twardej grze mogą wygrać te mistrzostwa. Spodziewam się dzisiaj równie zaciętego meczu jak oba poprzednie w wykonaniu Polek. Chętnie postawiłbym na zwycięstwo Polek po końcowym gwizdku, natomiast ktoś mnie już ubiegł, dlatego stawiam na zwycięstwo po pierwszej połowie. W poprzednim spotkaniu z Rosjankami to pierwsza połowa była trochę lepsza w wykonaniu Polek (wygrana 11:9), stąd taki typ. Jest to być może trochę ryzykowny bet, tak samo jak zwycięstwo Polek w tym meczu, natomiast opieram się głównie na ostatnich dwóch meczach naszych reprezentantek. Sprawiły nam miłe niespodzianki i w tym meczu liczę również na podobne rozwiązanie ????
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa świata - Kobiety
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Holandia
Typ: Polska/Polska
Kurs: 5.25 --&gt;5.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Czeka nas półfinał MŚ w piłce ręcznej kobiet, i znów Polski nie są faworytkami, mało tego są skazywane na pożarcie przez swoje przeciwniczki. Oczywiście nie sądzę, że tak nie będzie lecz już dla nich mistrzostwa miały się skończyć po meczu z Węgierkami na które kursy nie przechodziły powyżej 1.2. Następnie ćwierćfinał i znów kursy na Rosjanki w okolicach 1.14, więc bukmacherzy raczej uznali wygraną Polek nad Węgierkami jako przypadek. Lecz dziś chyba troszkę uwierzyli w nasze szczypiornistki, bo na ekipę Holenderek dają aż... 1.3.
Obie drużyny spotkały się we wcześniejszej fazie turnieju i wtedy górą okazały się Pomarańczowe, które ograł nasze reprezentantki różnicą aż 11 goli więc dziś czas na rewanż. Liczę, że podobnie jak w meczu z Rosjankami nasze zawodniczki od początku do końca spotkania będą wygrywać. Serce do walki mają ogromne i dziś łatwo tego półfinału nie oddadzą. Pozdrawiam
Powtórzony typ
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa świata - Kobiety
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Holandia
Typ: Remis
kurs 11.00
Z kazdą kolejną rundą poziom się wyrównuje , w play off wiele zwycięstw zaledwie jedną bramką , w tym Dunki z Rumunkami zaliczają dogrywkę i dzisiaj w obu półfinałach szala zwycięstwa może się wachać do ostatnich sekund.Ja sobie remis w obu meczach dorzucę do kilku dubelków i Typli nawet do jednej DIPLONTY-PENTYLI.
Faworytrkami Pomarańczowe ale.... nasz Duński trener może nam dać jakieś małe fory publiczności ( niech żyje przyjaźń Polsko - Duńska , Karo Wozniacka z tatusiem , Kim Rasmussen i GANG OLSENA coś czuję ze dzisiaj będzie Klawo JAK Cholera Egon :)
Zadne kaczki ani dudy ani szydla ani pomaraczowe straszydla.Nie liczą sie statystyki , H2H-edy , opinie ekspertów ani kursy i linie handi , liczy się 19 - nasta godzina dzisiejszej doby .....
Nawet VIVE OSTATNIO WRZUCILO BARSIE w Barcelonie , a Holenderki pod większą presją i może je przytłoczyć te 11 bramek z przed tygodnia! i oby!!!!!
To pisałem ja Jarząbek trener trzeciej Kategoriii , ŁUBU DUBU , ŁUBU DUBU....
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Niemcy
Godzina: 19:30
Spotkanie: Krefeld Pinguine - Dusseldorfer EG
Typ: Dusseldorfer
Kurs: 2.05
Bukmacher: OTOBET
Analiza:
Fajna propozycja na dzisiaj wg. mnie to spotkanie Dusseldorfer EG z Krefeld w niemieckiej lidze hokejowej. Goście są w ogromnym gazie, z strike-winem. Są po 6. zwycięstwach z rzędu, z takimi drużynami jak Hamburg czy Nurnberg, które plasują się w środku tabeli. Przyjeżdżają do najmniej wymagającego przeciwnika (chyba w całej lidze na moment obecny) aby dopełnić formalności. Krefeld w ostatnim meczu pokonał Augsburg, który jest na fali porażek... wcześniej, Krefeld mieli serię 7 porażek z rzędu... Wątpię, że nagle im się coś odmieni. Zajmują ostatnią pozycję w lidze z bilansem 67:89. Goście 75:62 i h2h drużyn wygląda następująco: ostatnie 4 mecze to 3:1 dla gości. Lecz to nie powinno mieć większego znaczenia, gdy gospodarze są w takiej formie... Powodzenia.
✅105
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom