>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18 Sierpnia 2010r. (Środa)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na Środa - 18 sierpnia !!!



Typy podajemy według wzoru:

Cytat:
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu :!:


Prosimy wklejać swoje analizy również w działach tematycznych.
Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami :!::zoltakartka:
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie : Red Bull Salzburg - Hapoel Tel Aviv
Typ : 1
Kurs : 1,8
Buk : bet-at-home
Analiza:

Drużyna z Salzburga już rok temu była bardzo blisko lm. Więc kiedy jak nie teraz ?? Red Bull pompuje dużo pieniędzy w klub, więc najwyższy czas udowodnić sponsorowi, że warto. Ostatnie 3 mecze drużyna Salzburga strzela po 4 bramki, każdy z nich wygrywając przynajmniej różnicą 2 bramek:

1. Sknv St. Pölten II vs. Salzburg 1:4 (puchar)
2. Salzburg vs. Wr.Neustadt 4:2 (liga)
3. Salzburg vs. Omonia Nikozja 4:1 (lm)

Zatem widać po ostatnich wynikach, że drużyna jest &quot;w gazie&quot;.

Na przeciwko wcale nie mocna drużyna z Tel Avivu, która całkiem nie dawno nie potrafiła strzelić bramki drużynie z Kazachstanu - Aktobe - w eliminacjach lm. Liga izraelska nadal pauzuje więc w zasadzie jedynymi meczami o stawkę Hapoelu był mecze w eliminacjach do lm. Trzeba jednak przyznać, iż Izrael jest specyficznym terenem do rozgrywania meczy dla drużyn przyjezdnych, więc Red Bull, żeby móc spokojnie zagrac na wyjeździe będzie musiał ten mecz u siebie wygrać i to sporą różnicą bramek.

⛔ 100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Spotkanie:Sport Recife-Sao Caetano
Typ:Sao Caetano DNB
Kurs:2,50
Buk:Bet365
Analiza:




Najbliższej nocy o godzinie 2 na północy Brazylii w Recife odbędzie się niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie Sport-Sao Caetano. Ciężko tak jednoznacznie wskazać faworyta tego spotkania ale ja za takowego uważam gości ze stanu Sao Paulo.

Sport to spadkowicz z Serie A z roku poprzedniego i w tym miał walczyć o awans ale póki co nic nie wskazuje na to by mieli wrócić do elity, a bliżej im do Serie C chociaż do tego to raczej nie dojdzie chyba, że będą mieli jakąś kompletną zapaść. Póki co 14 miejsce z 16 punktami to dorobek nie jest jakiś oszałamiający. Co ciekawie punkty zdobywali po równo u siebie i na wyjeździe. Jest tylko jedna różnica w tym gdyż na Ilha do Retiro grali 6 razy, a na wyjazdach aż 8 razy. Sport w tym sezonie to dziwny przykład drużyny, która nie jest ekipą własnego boiska co w Brazylii jest właściwie jedną z reguł. Co do składu to dzisiaj kolejny występ zaliczy największa gwiazda drużyny ze stanu Pernambuco Macelinho Paraiba, który nie dawno przyszedł z Sao Paulo FC. Nie zagrają dzisiaj obrońca Cesar, który pauzuję za żółte kartki oraz Eduardo Ramos któremu trener pozwolił na jakiś czas pozałatwiać swoje sprawy osobiste.

Sao Caetano to jedna z moich ulubionych drużyn, a zarazem jedna chyba z najlepszych obecnie ekip w Serie B. Po nie najlepszym początku rozgrywek teraz są w ścisłej czołówce i na pewno będą walczyć o awans w przeciwieństwie do swojego najbliższego rywala. Sao Caetano gra dużo lepiej co prawda u siebie ale ich forma ostatnio zwyżkuje więc całkiem możliwe, że teraz już nie będzie im robiło takiej różnicy czy grają u siebie czy poza domem. Oglądałem ich ostatni mecz z Icasa i byłem rozczarowany ich postawą gdyż zaczęli grać dopiero po stracie gola i wtedy pokazali za co są tak wysoko w tabeli. Zwycięstwo niby jest ale jakoś gra nie zachwyciła. Dzisiaj trener Sergio Guedes będzie mógł skorzystać ze wszystkich swoich zawodników. Wraca po zawieszeniu Everton Ribeiro i przez to na ławkę wędruje Luciano Henrique. Znowu jakiś uraz miał przed meczem na uraz kostki narzekał Eduardo czyli obecnie najlepszy strzelec ligi ale jego występ w Recife nie jest zagrożony i będzie on mógł pomóc swojemu zespołowi od pierwszej minuty.

Podsumowując to dzisiaj spodziewam się wyrównanego spotkania ale ja się skłaniam ku gościom. Nie mniej jeżeli padnie remis to też nie będę zdziwiony dlatego wybieram bezpieczniejszą opcje co do tego meczu.

SPORT: Magrão; Renato, Igor, Da Silva e Mateus; Daniel Paulista, Germano, Elton e Marcelinho Paraíba; Ciro e Dairo (Marcel)

SÃO CAETANO: Luiz; Artur, Marcelo Batatais, Anderson Marques e Bruno Recife; Augusto Recife, Moradei, Éverton Ribeiro, Kleber e Fernandes; Eduardo

⛔ 100
 
K 26

kubal-43323

Użytkownik
Spotkanie : Werder Brema - Sampdoria Genua
Typ : 1
Kurs : 1,70
Buk : bwin


Zespól niemiecki gra przed własną publicznością. To jest dużym atutem zespołu z Bremy. Zespoł jest bardzo solidny w obronie. pomocnicy Borowski czy Frings potrafią dobrze rozegrać piłke stwarzając duże zagrożenie pod bramką rywali. A Claudio Pizarro jest zawodnikiem potrafiącym wykorzystać dogodne sytuacje. Zespół włoski jest jeszcze przed sezonem co powoduje, że ich forma nie jest stabilna. Mój typ 1
Kiepska analiza.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Spotkanie : Ivan Ljubicic - David Nalbandian
Typ : 1
Kurs : 3,60
Buk : Pinnacle
Analiza:

O 1 w nocy czasu Polskiego rozpocznie się spotkanie pomiędzy dwoma &quot;weteranami&quot; światowych kortów tenisowych Ivanem Ljubicicem i Davidem Nalbandianem. Troszkę zdziwił mnie tak wysoki kurs na Ljubę a był jeszcze wyższy (4,22), który udało mi się w Pinnacle wyhaczyć ... Kilka powodów dla których stawiam dziś na doświadczonego Chorwata to po pierwsze kondycja Nalby! Widziałem go w ostatnim przegranym meczu z Murrayem i wyglądał bardzo słabo - mam tutaj na myśli przygotowanie kondycyjne... Fakt, że przegrał z zwycięzcą turnieju w Toronto ale widać było, że ostatnie dni dały się Nalbandianowi bardzo we znaki. Przypomnę, że Nalba wygrał ostatnio turniej w WAshyngtonie wygrywając 6 meczy a w Toronto grał 4 spotkania. Ljuba natomiast miał przerwę od nieudanego turnieju na Węgrzech, gdzie już drugim swoim meczu przegrał z Starace...

Każdy kto tylko patrzy na staty bez wahania obstawiłby Nalbę w tym meczu, jednak Ljuba jest takim graczem,który może wygrać z każdym - a zwłaszcza z podmęczonym rywalem! Ljuba ostatnio jest w bardzo kiepskiej formie i myślę, że nerwowo w tym turnieju będzie jej szukał przed US Open. Ostatnio 5 spotkań Ljuby to:
30/2010 ATP Umag (CRO) Clay Lose P. Starace 6-4 7-6(6)
Clay WIN I. Dodig 4-6 6-4 6-2
27/2010 ATP Davis Cup, CRO-SRB, 1-4 (CRO) I_Hard Lose N. Djokovic 7-6(3) 6-4 6-1
25/2010 ATP Wimbledon (GBR) Grass Lose M. Przysiezny 7-5 7-6(5) 6-3
24/2010 ATP ’s-Hertogenbosch (NED) Grass Lose A. Falla 6-2 7-6(6)

Ostatnie 5 meczy Nalby to:
32/2010 ATP Toronto (CAN) Hard Lose A. Murray 6-2 6-2
Hard WIN R. Soderling 4-6 6-4 6-1
Hard WIN T. Robredo 6-3 6-0
Hard WIN D. Ferrer 7-5 3-6 6-3
31/2010 ATP Washington (USA) Hard WIN M. Baghdatis 6-2 7-6(4) FINAŁ

Innym aspektem statystycznym, który przemawia tym razem za Ljubicicem jest bezpośrednia konfrontacja pomiędzy tymi graczami a przedstawia się następująco:
Head-to-Head matches
10/2007 ATP Indian Wells (USA) Hard Ivan Ljubicic David Nalbandian 2-6 6-4 6-2
46/2006 ATP Shanghai (CHN) Carpet Ivan Ljubicic David Nalbandian 5-7 7-6(7) 7-5
14/2006 ATP Davis Cup, CRO-ARG 2-3 (CRO) Carpet Ivan Ljubicic David Nalbandian 6-3 6-4 6-4
12/2006 ATP Miami (USA) Hard Ivan Ljubicic David Nalbandian 6-1 6-2 1/2
45/2005 ATP Shanghai (CHN) Carpet David Nalbandian Ivan Ljubicic 6-2 6-2
42/2005 ATP Madrid (ESP) I_Hard Ivan Ljubicic David Nalbandian 6-3 3-6 6-3
42/2004 ATP Madrid (ESP) I_Hard David Nalbandian Ivan Ljubicic 6-4 6-4

Podsumowując, może trochę ryzykownie ale stawiam w tym pojedynku na Ljubę, licząc że się przełamie przed US Open z zmęczonym Nalbandianem - jak nie teraz to już przed tym ważnym turniejem nie będzie kiedy ...

⛔ 100
 
bojawiemlepiej 1

bojawiemlepiej

Użytkownik
Werder Brema - Sampdoria Genua
Typ : Sampdoria Genua
Kurs : 4,75
Bukmacher : Bet365
Stawka 2/10

W środe dojdzie do pierwszego spotkania czwartej rundy Eliminacji Ligi Mistrzów. Na Weserstadion ubiegłoroczny uczestnik kwalifikacjibędzie podejował po osiemnastoletniej przerwie w tych rozgrywkach Sampdorie. Faworytem według bukmacherów jest drużyna z Bremy, na co wskazuja kursy, ale ja postaram sie was zachęcić do zagrania na Sampdorie .

Zacznijmy od ubieglego sezonu , Werder spisal sie dość przyzwoicie jak na ten skład , zajął szóste miejsce tracąc aż dziewięć oczek do lidera , natomiast Sampdoria była rewelacja rozgrywek Serie A zajęła wówczas czwarte miejsce , straciła aż 15 punktów do Interu oraz 13 do Romy . Ale jak wiadomo obaj te zespoły były poza zasięgiem wszystkich zespołów w stawce natomiast do trzeciego AC Milanu tylko dwa oczka.Werder u siebie radził sobie przeciętnie , nie zaskakiwał zupełnie niczym , natomiast Sampdoria potrafiła na wyjazdach pokonywać takie marki jak AS Roma.

Jeżeli chodzi o problemy kadrowe to wszyscy zawodnicy są w 100% dyspozycji , więc obaj trenerzy będa mieli korzystać . Przechodząc do transferow chciałbym zaznaczyć jedną rzecz . Werder nie wzocnił sie nikim godnym uwagi oprócz Marko Arnautovica z Twente Enschade , a szeregi klubu opóscił między innymi gwiazdor reprezentacji Niemiec i ubiegłych Mistrzostw Świata , Mesut Ozil , który wzocnił szeregi klubu z Santiago Bernabeu za osiemnaście milionów euro . Oprócz niego zespól opóscili Martin Harnik (Vfb Stuttgart), Torsten Oehrl (FC Augsburg) oraz Peter Nieyemer (Hertha BSC) . Sampdoria natomiast wzmocniła się godnym uwagi bramkarzem , Da Costa . Jeżeli chodzi o formacje to Werder gra ofensywnie , a Sampdoria defensywnie , czyli gra z kontrataków , a przy słabych obrońcach Werderui nieskutecznych napastnikach może być grożna a przy takim napastniku jak Pazzini zabójczo skuteczna.

Nowy trener Sampdorii , Domenico Di Carlo podchodzi do sprawy bardzo poważnie , przekonując wówczas ze są w stanie pokonać Werder :

- &quot;Przy odpowiednim nastawieniu Sampdoria może pokonać Werder , bez względu na to jakiego przeciwnika dostarczyłoby nam losowanie, każdego przywitalibyśmy tak samo. Teraz to czy będziemy gotowi zależy od nas. Możemy pokonać Werder, jeśli podejdziemy do spotkań z odpowiednią organizacją, mentalnością i duchem. Możemy tego dokonać! Oni prezentują ofensywny futbol, oparty na atakach. Są dobrze zorganizowani i traktują atak jako najlepszą formę obrony. Spotkają się jednak z 11 piłkarzami, którzy są tak samo ofensywnie nastawieni, więc oczekuję interesujących 180 minut walki. Dla nas ważne jest, że mamy drugi mecz przed własną publicznością, ale nie zapominajmy o tym, że na wyjeździe też musimy powalczyć.&quot;

Tak więc możemy sie doczekać znakomitego widowiska , w sparingach radzili sobie zupełnie nieżle , Werder przeciwnie . Jeżeli uwierzą to wygrają to spotkanie !

⛔ 100
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Jelena Jankovic - Iveta Benesova
Typ: Iveta Benesova +4,5 gemów
Kurs: 2,130
Buk: PinnacleSports
Analiza: Jelena Jankovic ma ostatnio problemy zdrowotne w związku z czym w US Open Series gra słabo. Zdarzyła jej się m.in. porażka z przeciętną Amanmuradovą. Jeśli chodzi o Czeszkę, to w Montrealu jak na razie trzy mecze kwalifikacyjne (Abanda, Shulaeva, Schnyder) oraz pierwsza runda (Errani) - wszystko bez straty seta. Liczę, że to będzie wyrównany mecz i Benesova pokryje handicap +4,5 gemów.

Kiepska analiza.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: Zürich SC Lions - HV 71
Typ: Over 5.5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin

Kolejne spotkanie w ramach European Trophy 2010. Podobnie jak w ostatnim meczu over w linii bramkowej 5.5 w meczu HV 71. Jednak tym razem szwedzki zespół zagra na wyjeździe z drużyną ZSC Lions. Szwajcarzy zabawę w letniej lidze rozpoczęli od wyjazdowych meczów w Finlandii. Spotkali się tam kolejno z TPS Turku porażka 5:4, Karpatem porażka 4:0 oraz Tapparom wygrana 6:3. Wyniki jakie osiągnęli dość przewidywalne, warto podkreślić, że w dwóch z trzech spotkań padło więcej niż 5.5 bramki, a dodając do tego fakt, że to fińskie zespoły to na pewno bardzo dobrze rokuje przed dzisiejszym spotkaniem. O HV 71 pisałem już w ostatniej analizie. Mistrzowie Szwecji w pierwszych swoich dwóch spotkaniach nie pozostawili rywalom złudzeń kto jest lepszy. Oba mecze rozegrali z rywalami z kraju pokonując Frolunde 8:1 oraz Malmo 5:2. Dziś czeka ich pierwsze wyjazdowe spotkanie, którym zainaugurują serię meczów na obcych lodowiskach. Łącznie w centralnej europie zagrają trzy mecze. Oprócz tego dzisiejszego spotkają się jeszcze z SC Bern oraz Red Bull Salzburg. Z resztą podobnie jest z drużyną szwajcarską, która również zagra serię meczów u siebie. Seria ta będzie typowo szwedzka, bo najpierw HV 71, potem Frolunda, a na samym końcu Malmo. Ogólnie terminarz został tak ustawiony, żeby drużyny nie musiałby pokonywać co kilka dni dużych odległości. Z zawodników po raz kolejny zwróciłbym uwagę na Krisa Beecha po stronie gości, zaś w drużynie gospodarzy jak zwykle dobrze radzi sobie Andres Ambühl, który zdobył już trzy bramki. Co do samego typu to dość mocno zaskakujący kurs na over 5.5 bramki w Bwin. Obie drużyną znane są w swoich ligach z tego, że potrafią grać bardzo ładny ofensywny hokej i bardzo często przekraczają 5.5 bramki. Zdecydowanie bardziej zbliżony kurs do rzeczywistego ma Unibet, gdzie można ten typ zagrać po 1.70. Skoro jednak Bwin zrobił małą promocję to żal byłoby nie skorzystać.

✅ 85
 
S 0

siepacze

Użytkownik
Spotkanie : OH Leuven - FCV Dender EH
Typ : 1
Kurs : 1.8
Buk : Tobet


Witam
Spotkanie, które polecam na dzisiaj to pojedynek pomiędzy Oud Heverlee Leuven, a FCV Dender EH. Pozwolę sobie zacząć od przedstawienia pierwszej drużyny, która będzie gospodarzem tego spotkania. Grają oni dobrą, kombinacyjną piłkę i jest to drużyna czołówki - może nie tej ścisłej ale jednak. W tym sezonie zapowiadają walkę o awans. Do klubu ściągnięto wielu ważnych i doświadczonych zawodników: Euvrard, Hayen, Remacle, Van Goethem, Harbaoui. Spójrzmy teraz na skład i aspiracje drużyny Dender.
W tym sezonie nie zagrają praktycznie wszyscy profesjonalni zawodnicy, którzy postanowili odejść ze względu na rozczarowujący sezon po spadku. Zostało kilku zawodników i wataha młodych, którzy będą musieli być nadzorowani przez tych doświadczonych graczy. Jeśli unikną spadku, będzie można traktować to jako dobry wynik. Patrząc na
poprzednie 5 meczy , drużyna Oud Heverlee Leuven odniosła 2 remisy 2 wygrany i 1 porażkę, z kolei Dender poszczycić się może 3 porażkami i 2 remisami. Myślę, że dzisiaj
nie powinno być niespodzianki i ten typ zakończy się po mojej myśli. Zdr

⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Makarova - Schavione
Typ: 0:2
Kurs: 3,30
Buk: Bet-at-home
Analiza:

Włoszka ostatnio w słabej formie dlatego pewnie też taki duży kurs. Francesca to tegoroczna zwyciężczyni Roland Garros. Niestety po tym sukcesie jej forma znacznie opadła i teraz odpada w 1 rundach turnieji. Rosjanka Makarova też nie jest w wybitnej formie nie przeszła kwalifikacji w Cincinnati. Występ w Montrealu tez poprzedziła kwalifikacjami, a w pierwszej rundzie pokonała Hradecką. Moim zdaniem to idealne spotkanie dla Schavione by wrócic do czołówki, rywalka nie jest najmocniejsza, a każda wygrana napewno
pomoże jej odbudować się.

⛔ 100
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Mecz: Polonia Nowy Tomysl - Ruch Zdzieszowice
Typ:1X
Kurs:2,42
buk:betsafe

w ruchu nie zagra 3 podstawowych zawodnikow pozatym obydwie druzyny sa beniaminkami stad tez nie wiem skad kurs prawie 6.0 na gospodarzy pozatym ruch do tej pory przegral dwa z trzech meczy a polonia przegrala wszystkie trzy mecze i ten mecz musi byc przelomowy musza w koncu zdobyc pkt ruch nie jest jakas potega drugiej ligi i mysle ze tego meczu nie wygraja polonia bedzie dzisiaj walczyc na calego. dla zabawy polecam jeszcze 0-0 dw bo takie cos mam przeczucie


dla mnie kursy powinny tutaj byc 2,6 3,1 2,6 a nie 5,95 3,8 1,50 wogole nie wiem skad te kursy sa wziete nic innego tlyko grac 1X

⛔ 100
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
Spotkanie: Jubilo Iwata v Vissel Kobe
Typ: Powyżej 2,5 (Suma bramek)
Kurs: 2,05
Buk: Bet365

Analiza: Witam, dziś chcę zaproponować mecz japońskiej J-League pomiędzy 15. Iwatą a 13. Kobe. Oba zespoły dzieli tylko 1 pkt różnicy, jedna jak i druga drużyna broni się przed spadkiem mając kolejno 3 i 4 pkt przewagi nad strefą spadkową. Polecam typ over 2,5, ponieważ obie ekipy strzelają jak i tracą sporo goli. Mecze z udziałem drużyny Iwaty 11 razy kończyły się underem i 7 overem (statystyki nieprzychylne mojemu typowi) jednak na 8 meczy rozegranych u siebie Iwata kończyła tylko 2 mecze z underem a aż 6 overem. Natomiast drużyna przyjezdnych na 18 meczy ma 8 underów oraz 10 overów (na wyjeździe 3 undery i 5 overów). Ostatnie 3 meczy Iwaty rozgrywane u siebie kończyły się następującymi wynikami: Iwata - Kawasaki (4) 3:1 (2:0,1:1) Iwata - Kashima (3) 2:3 (2:0,0:3) Iwata - Cerezo Osaka (5) 0:3 (0:1,0:2). Oraz 3 mecze Kobe na wyjeździe: Cerezo Osaka (5) -Kobe 2:1 (2:1,0:0) Tokyo (12) - Kobe 2:2 (2:0,0:2) Kashima (3) - Kobe 3:0 (2:0,1:0) Jak widać obie drużyny strzelają i tracą dużo bramek, uważam, że najważniejsza będzie pierwsza bramka, a potem gole się posypią.

✅ 105
 
fifaraul 0

fifaraul

Użytkownik
Mecz: Wigry Suwalki - Okocimski KS Brzesko
Typ:1
Kurs:2,05
buk:tobet

W dzisiejszym meczu, pomiędzy 11. , a 16. zespołem II ligi wschodniej stawiam an gospodarzy. Okocimski potencjał ma nieco większy, aczkolwiek na początku sezonu zmaga się z plagą kontuzji do przechodzących rekonwalescencję Sławomira Jagły, Daniela Polichta, Jarosława Krzaka, Rafała Gila, Mateusza Wawryki i Bartłomieja Wygasia w trakcie meczu ze Zniczem dołączyli Łuaksz Popiela(kłopoty z kręgosłupem) oraz Robert Trzandel (stłuczona goleń). Do składu dołączył, co prawda Paweł Pyciak. Sądzę, że osłabiony Okocimski przegra z Wigrami.

⛔ 100
 
W 0

witcher88

Użytkownik
Spotkanie: Changchun Yatai - Shenzhen Ruby
Typ: 2
Kurs: 3,15
Bukmacher: Tobet

Na dziś wybrałem mecz 19 kolejki chińskiej Super League. O godzinie 13:30 polskiego czasu zmierzą się ze sobą 12 i 9 drużyna Super League. Do postawienia tego meczu przekonuje mnie przede wszystkim wysoki kurs na gości, mimo tego że na pewno są w stanie pokonać Yatai. Gospodarze obecnie mają bilans (6-2-10), z czego na własnym boisku (4-1-4) co daje im 9 miejsce pod względem meczów u siebie. Bilans u siebie niezły, ale forma nie taka. W ostatnich 5 meczach wygrali tylko raz z 9 Sainty u siebie pozostałe 4 przegrywając.

Jeśli chodzi o gości to mają bilans (6-6-6) &lt;strach się bać;p&gt;. Warto zauważyć, że z 24 punktów do tej pory zgromadzonych 14 zdobyli na wyjeździe co w tabeli przyjezdnych daje im na tą chwilę pozycję lidera! Bilans na wyjeździe to 4-2-4. Shenzhen Ruby w ostatnich 5 meczach nie przegrali ani razy, wygrali 3 mecze i 2 zremisowali. Co ciekawe, remis zanotowali na własnym boisku, a na wyjeździe grali pozostałe 4 mecze gromadząc w nich 10 pkt! Jak widać forma obu drużyn wygląda zgoła odmiennie i liczę, że rozpędzony Shenzhen Ruby pójdzie za ciosem i wygrają kolejne swoje wyjazdowe spotkanie, co da mi trochę zarobić ;]

⛔ 100
 
K 0

kolaa

Użytkownik
Mecz: Ramos Vinolas-Alberto : El Amrani Reda (Challenger SAn Sebastian)
Typ:1
Kurs:1,40
buk:BAH

Ramos to turniejowa 7 i dla wielu główny faworyt do zwycięstwa w tym turnieju. Kurs może nie powala ale jak na pewny mecz nie jest niski. Ramos w pierwszym meczu miał pewne problemy z Marti Javierem przegrał 5/7 pierwszy set, ale później gładko wygrał pozostałe 2 6/1 i 6/2. Do tego challenger odbywa się na kortach ceglastych, a właśnie na nich Ramos zagrał w tym roku najwięcej meczy. Jego przeciwnik to El Amrani zawodnik z Maroka w pierwszej rundzie tego turnieju trafi na Dupey Baptiste,czyli zawodnika, który miał bardzo długą przerwę od tenisa. Marokańczyk z trudem wygrał mecz popełniając aż 14 double Faults. Mecz wygrał tylko temu, że miał aż 12 asów (W większości to były łatwe piłki ale Dupey sobie nie radził z odbiorem) Myślę, że mecz zakończy się zwycięstwem Ramosa Vinolasa a El Amrani zagra jak równym z równym tylko w pierwszym secie

✅ 40
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Polska - Brazylia
Typ: Polska +8.5 pkt
Kurs: 2.00
Buk: Tobet
Dziś o godzinie 18, na pograniczu dwóch trójmiejskich aglomeracji - Gdańska i Sopotu otwarta zostanie jedna z najnowocześniejszych hal w Polsce - ERGO Arena , na której rozegrane będą Mistrzostwa Świata w 2014 oraz być może czempionat europejski za 3 lata.
Na otwarcie tego obiektu zmierzą się ze sobą dwa najlepsze zespoły świata. Polska kontra Brazylia. Według buków faworytem spotkania i to dość wyraźnym są siatkarze Bernardo Rezende. Mistrzowie Świata traktują to spotkanie bardzo poważnie i do Polski przysyłają bardzo mocny skład z Visotto, Dante i Murillo na czele. Polacy wystąpią bez Świderskiego (ale to zdaje się żadne osłabienie, gdyż sam trener Castellani mówi, że on nie jest gotowy do gry z takim oponentem) i Plińskiego, który boryka się z kontuzją barku.
Siatkarze z Ameryki Południowej wygrali Ligę Światową, czyli mówiąc krótko byli w tym czasie w formie. Polacy byli w dołku i w LŚ odpadli w Fazie Interkontynentalnej. Wiadomo, że trudną sprawą jest utrzymanie bardzo wysokiej formy na przestrzeni całego sezonu- a wiadomo, że przed nami jeszcze Mistrzostwa Globu. Zmierzam do tego, że moim zdaniem siatkarze z Brazylii będą mieli delikatną zniżkę formy, co powinno przyczynić się do ciekawego spotkania w ERGO Arenie, co pozwoli z kolei Polakom na ugranie &quot;czegoś&quot; w tym meczu. Liczę na długi mecz, długie wymiany, dużą liczbę punktów, grę na przewagi.

✅ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Agnieszka Radwańska vs Vania King
Typ: 2
Kurs: 5,70 (5,00)
Buk: Unibet
Godzina rozpoczęcia: 17-00
Analiza:
Jest ryzyko jest zabawa. Można by rzec typując na wygraną King w spotkaniu z popularną Isią. Ale czemu, by nie. Tenis kobiecy jest na tyle nieprzewidywalny, że wszystko może się zdarzyć. Faworytką tego spotkania nie jest Amerykanka, ale jest sporo czynników przemawiających za możliwym jej zwycięstwem. Jednym z ważniejszych aspektów jest to, że Isia może odpuścić, ponieważ już niedługo zaczyna się wielkoszlemowy US Open. Isia może pójść w ślady młodszej siostry Uli, która nie zdołała przebrnąć nawet przez eliminację. Agnieszka Radwańska nie ma co ukrywać, że w tym turnieju postawiła na zarobek. Nie dosyć, że dziś gra w singlu, również i dziś przyjdzie jej się zmierzyć w deblu. Jestem bardzo ciekawy jak sprosta temu zadaniu. Krakowianka w tym turnieju jest rozstawiona z siódemką, ogólnie zajmuje 9 miejsce w rankingu WTA. King jest 79. By dostać się do turnieju głównego musiała przebrnąć kwalifikacje. Z pewnością poczuła nawierzchnię. Obie zawodniczki mają po tyle samo lat. Jednak więcej sukcesów odniosła Polka. Obie są praworęczne, dysponują oburęcznym bekhendem. Jak dotychczas grały ze soba raz, 2 lata temu. Wtedy wygrała Polka. Dziś zagram za mała stawkę, ze King się zrewanżuje-powodzenia

⛔ 100
 
M 0

mafiozo

Użytkownik
18.08.2010 godz.19:00 | Bjorkloven-Lulea | Hokej na lodzie|Turniej-Szwecja
Spotkanie:Bjorkloven-Lulea
Typ:2
Kurs:1,75
Bukmacher:bwin

Analiza:
Na dziś typ z hokeja. Jest to turniej towarzyski, jednak sądzę, że Lulea powinna spokojnie wygrać ten pojedynek. Bjorkloven po fatalnym poprzednim sezonie spadł z drugiej do trzeciej ligi. Właściwie nie mają kim postraszyć swojego rywala. Mają bardzo młody skład, który nie poradził sobie w drugiej lidze.
Z kolei Lulea w poprzednim sezonie nie zachwycała, gdyż nie udało im się zakwalifikować do fazy play-offs, jednak do 8 miejsca stracili tylko 1 punkt.
No ale występują oni w Elitserien, czyli w najwyższej klasie rozgrywek hokeja w Szwecji.
W turnieju oba zespoły rozegrały po jednym meczu.Bjorkloven przegrał 1:3 z Skellefteą, zaś Lulea pokonała MoDo 1:0.

⛔ 100
 
inter 5

inter

Użytkownik
Spotkanie: David Ferrer - Sam Querrey
typ: 2
Kurs: 1,909
Buk: Pinnacle

Dzisiaj o 17:00 polskiego czasu wyjdą na kort mierzący prawie 2m Amerykanin Sam Querrey oraz Hiszpan David Ferrer. Według mojej opinii faworytem tego spotkania jest jankes, który lepiej zaprezentował się w pierwszej rundzie. Oglądając mecz Ferrera można było zauważyć sporo błędów jego przeciwnika po których david zdobywał punkty. Zdecydowanie solidniejszym zawodnikiem jest Sam i nie powinien mieć problemów z wygraną w dzisiejszym meczu. Mocny serwis, dobry forehand oraz siła to powinny być atuty przemawiające za Amerykaninem. Dotychczas obaj zawodnicy spotkali się raz w zeszłym roku gdzie górą był młodszy o 5 lat Sam. Jeżeli Querrey nie przegra meczu niewymuszonymi błędami, powinien dość szybko uporać się z klasycznym przebijaczem Ferrerem.

⛔ 100
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Typy Dnia - 19 Sierpnia 2010r. (Czwartek)
Emelec - Independiente
x
3.7
bwin

Jutro o 1.15 w nocy odbędzie się mecz 7 kolejki Primera A (liga ekwadorska) pomiędzy Emelec a Independiente. Emelec w poprzednim sezonie zajął pierwsze miejsce w lidze, teraz po 6 kolejkach zajmują dopiero 4 miejsce ze stratą 8pkt. do lidera. Goście zajmują 10 pozycje i też wypadałoby trochę ją poprawić. Zaskakująca jest seria piłkarzy Emelec, którzy wygrali jeden mecz i zremisowali kolejno 5 z rzędu! Kiepsko także ze skutecznością, strzelili zaledwie 4 bramki w 6 meczach, stracili 2... Goście z kolei mają 2 remisy, 3 przegrane i 1 wygraną. Bilans bramkowy wynosi -3 (7 bramek strzelonych przy 10 straconych.) Myslę że dziś mogą pokusić się o 3 remis. Ostatnie spotkania pomiędzy drużynami:
Sat 22/05/10 PRA Independiente 0 - 0 Emelec✅
Wed 07/04/10 PRA Emelec 1 - 1 Independiente✅
Spotkania na przełomie kwietnia i maja także nie wyłoniły zwycięzcy. Myślę że passa remisów drużyny gospodarzy przedłuży się także jutro. Typuję 1-1.

⛔ 100

Redwitz // Spotkanie odbyło się 19.08
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom