>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.01.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Everton - West Bromwich
Typ: remis
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Everton przechodzi kryzys formy i zajmuje w tym momencie 13 pozycje z 22pkt na koncie. Bardzo słaby wynik jak na Everton. Dzisiejsi gospodarze nie wygrali od 5 spotkań. Ciekawe jest to że potrafili zatrzymać Manchester City u siebie remisując z nimi 1:1 a wcześniej przegrać z Hull 2:0, które zajmuje 18 miejsce w ligowej tabeli. Everton gra słabo i nie zanosi się aby dzisiaj to oni wygrali ten mecz. Grają dzisiaj z drużyną West Bromwich, drużyną która wygrała ostatnio z Hull, tą samą która pokonała Everton. Ostatnie 5 spotkań między tymi drużynami:
13.09.14 PRE West Brom - Everton 0 : 2
20.01.14 PRE West Brom - Everton 1 : 1
24.08.13 PRE Everton - West Brom 0 : 0
30.01.13 PRE Everton - West Brom 2 : 1
01.09.12 PRE West Brom - Everton 2 : 0
Moim zdaniem będzie to wyrównane spotkanie. West Brom będzie chciało wygrać i wyprzedzić Everton w tabeli, natomiast Everton będzie chciał przełamać złą passę meczów bez zwycięstwa i wygrać przed własną publicznością. Zapowiada się ciekawe widowisko.
Teraz coś o kontuzjach obu zespołów. Everton dzisiaj wystąpi bez paru swoich kluczowych zawodników takich jak: Tim Howard, Sylvain Distin, Darron Gibson, Steven Pienaar, Leon Osman, Aiden McGeady, Christian Atsu i Tony Hibbert. Trener gospodarzy Roberto Martinez ma więc spory problem kadrowy przed tak ważnym spotkaniem. Natomiast w drużynie West Bromwich zabraknie Jonasa Olssona, Youssoufa Mulumbu i Jasona Davidsona.
Jak to w Anglii możemy być pewni że mecz będzie na najwyższym poziomie. Moim zdaniem ten mecz zakończy się remisem i obie drużyny podzielą sie zdobyczą punktową. Typuje dokładny wynik: 1:1
✅260
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Everton - WBA
Typ: over 2,5
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet365
Godz: 21:00
Analiza:
Na zakończenie 22 kolejki w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii, zmierzą się ze sobą drużyny Evertonu i WBA. Różnica między nimi w tabeli wynosi zaledwie punkt, zatem należy się spodziewać ciekawego widowiska. Gospodarze są obecnie wręcz w beznadziejnej formie, ponieważ w ostatnich pieciu meczach zdołali zdobyc jedno oczko. Optymistyczne dla kibiców &quot;The Toffees&quot; jest to, że urwali punkt w zeszłej kolejce Manchesterowi City. U siebie Everton ma bilans meczy 3-4-3 i bramki 17-16, zatem średnia powyżej 3. Natomiast WBA gra w kratkę, w ostatnich 3 meczach zdobyli 4 punkty, z przeciętnymi rywalami. Na wyjazdach spisują się raczej słabo. Stosunek meczy 2-3-5 i zdobycz bramkowa 6-13, na pewno nie może robić wrażenia. Ja jednak zdecyduję się na zagranie w tym meczu powyżej 2,5 bramki. Spodziewam się bardzo otwartego i wyrównanego meczu. Z pewnością gospodarze od początku spotkania będą dążyć do strzelenia bramki. Remis z City na pewno bardzo pozytywnie wpłynął na morale zawodników i dał im wiarę, że w końcu uda się w lidze zdobyć trzy punkty. Myślę, że drużyna gości będzie w stanie wykorzystać jakąś kontrę i coś strzelić. Szczególnie, że zespół Evertonu będzie znacząco osłabiony. Nie wystąpi m.in: podstawowy bramkarz T. Howard oraz McGeady (13/1), McCarthy (13/0), Osman (11/1), Pienaar (8/0),a także niepewny jest występ Distina (12/0). W zespole WBA z ważniejszych zawodników nie zagra Mulumbu (12/0).
⛔100
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bologna - Perugia
Typ: X2
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś w 22. kolejce we włoskiej drugiej lidze zmierzą się ze sobą Bolonia (29:21) okupująca 4. miejsce w tabeli i stratą 9 punktów do lidera tabeli. Podejmować oni będą gości (22:22) z miejsca 11. w tabeli.
Według bukmacherów oczywistym zwycięzcą jest zespół gospodarzy,ale wg mnie to jednak nie do końca. Obie drużyny grając ze sobą od roku 1998 rozegrały 13 spotkań,gdzie Bolonia triumfowała jedynie 5 razy.
Warto zaznaczyć,ze oba zespoły grają w kratkę i gospodarze są nieco lepsi,ale to właśnie przyjezdni będą musieli wygrać ten mecz jeśli chcą się dostać na Play Offy Serie B.
⛔100
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Everton - WBA
Typ: 2 DNB
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pogrążony w kryzysie Everton podejmie na Goodison Park odradzający się po przyjściu Tony&#39;ego Pullisa West Brom Albion. Gospodarze ten sezon raczej muszą uznać za stracony, o Europejskich pucharach mogą zapomnieć, zajmują 12-ste miejsce w tabeli mając zaledwie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową, dodatkowo kontuzję mają McCarthy, Howard i Gibbson + za czerwoną kartkę zawieszony jest McGeady.
Przechodząc do gości, odkąd drużynę objął fenomenalny Tony gra od razu się zmieniła, organizacja w obronie oczywiście totalnie uległa zmianie co potwierdza tylko jeden stracony gol w trzech ostatnich meczach, dodatkowo ostatnie zwycięstwo z Hull 1-0 w lidze, oraz gładki spacerek 7-0 w Pucharze Anglii na pewno dodały pewności siebie piłkarzom Pullisa. Jeśli chodzi o absencje w WBA to kontuzjowany jest Jonas Olsson oraz na PNA wyjechał Mulumbu. Ogólnie to nie ma co się spodziewać jakiejś otwartej gry ze strony gości, pewnie Everton raczej będzie stroną dominująca, ale myślę że tak poukładana obrona przez Pullisa raczej spokojnie będzie odpierać ataki drużyny Martineza, a z kontry albo jakiegoś stałego fragmentu mogą ukuć bramkę na wagę zwycięstwa.
ZWROT
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna AFRYKA: Puchar Narodów Afryki
Godzina: 20:00
Spotkanie: Algieria - RPA
Typ: 2
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Witam! Zapraszam dzisiaj na bardzo egzotyczny mecz pomiędzy drużynami z Afryki. Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy mecz w grupie, więc nie wiadomo zbytnio czego możemy oczekiwać od drużyn. Zaczynając od faworyzowanej Algierii - drużyna dosyć dobrze zaprezentowała się na mistrzostwach świata, ale było to jakiś czas temu. W tym roku rozegrali tylko jeden mecz z Tunezją, który zremisowali 1-1. Ubiegły rok zakończyli soczystą porażką 2-0 z Mali.
Drużyna RPA to drużyna, która jest głównym pretendentem do wygrania całego turnieju. Eliminacje do pucharu przeszli bez porażki! Warto również zaznaczyć, że od marca 2014 drużyna RPA nie przegrała ani jednego meczu!!
Pojedynki bezpośrednie między tymi drużynami ostatnio nie miały miejsca, więc nie ma sensu rozpisywać się na temat meczów z 2013 roku lub 2011.
POWODZENIA!
⛔100
 
maciek94 75

maciek94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna , Mistrzostwa Świata
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Słowenia vs Katar
Typ:
Katar
Kurs:
3.40
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Witam.
Dziś w ofercie piłki ręcznej ciekawy kurs. Mianowicie 3.40 na gospodarzy turnieju , druzyne Kataru. Bukmacherzy wariują. Kurs na Katar wzrósł z 1.8 na 3.4 a na Słowenie spał z 2.5 na 1.5. Leci masówka na Słoweńców. Ja postanowiłem pograc na Katar. Jest to groźna druzyna składająca sie głownie z &quot;Farbowanych Lisów&quot; oraz trenera który zgarnąl ostatnie mistrzostwo. Myśle ze to bedzie stykowy mecz o ktorym moze zadecydowac 1-2 bramki. Gram na Katar miedzy innymi dlatego ze sa gospodarzem turnieju wiec poniesie ich doping oraz moze wspomoc ich sędzia wypatrując się fauli , wyrzucając Słowenca na kare 2 minut. Wiadomo , jest to turniej z wielka ranga wiec sedziowie musza udźwignac ten mecz , ale jak to w piłce nożnej tak i w piłce ręcznej mecz wypatrzeć moga. Kurs 3.4 naprawde jest bardzo interesujący. Patrząc na ostatnie spotkania gospodarze turnieju kontynuuja serie 24 zwyciestw z rzedu , aczkolwiek to za mna az tak nie przemawia bo grali z takimi &#39;potęgami&#39; jak Bahrajn , Oman , ZEA. Jednak warte zaznaczenia są ostatnie zwyciestwa przed turniejem i wyniki na MŚ : wygrane z Rosją , Serbią , Brazylią. H2H miedzy druzynami puste , nigdy wczesniej nie graly ze soba.
A więc dzis polecam typ na Katar ???? Mozna pograc z jakimś handicapem + na Katar , kursy tez atrakcyjne. Ja jednak gram czyste 3.4 na nich. Powodzenia.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Puchar Narodów Afryki
Godzina: 20:00
Spotkanie: Algieria - RPA
Typ: Over 2,5 goli
Kurs: 2,70
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dziś rozpoczyna zmagania grupa śmierci, co się może wiązac wreszcie, z większymi emocjami i efektowniejszą oraz efektywniejszą grą.
W dotychczasowych meczach rozegranych na czempionacie czarnego kontynentu, aniu razu nie padł over 2,5. Pewnie dlatego bukmacherzy dają taki piękny kurs na to zdarzenie w tym spotkaniu.
Naprzeciw siebie stają dwie naprawdę godne siebie drużyny, choc zdecydowanie na papierze lepiej wyglądają Algierczycy.
Algieria ze świetnej strony pokazałą się na Mundialu, gdzie odpadła w 1/8 finału, przegrywajac po dogrywce z Niemcami. W każdym swoim występie w Brazylii strzelali minimum jedną bramkę.
Eliminacje do turnieju, również przebrnęli bez problemów. &quot;Lisy pustyni&quot; są ekipą grającą bardzo ofensywnie, zresztą o ich sile w napadzie przemawiają takie nazwiska jak: Slimani, Brahimi, Mahrez, Feghouli, Bentaleb i Djabou.
Myślę, że Algieria ustrzeli tutaj minimum dwie bramki,a moze więcej?
RPA po kilku kiepskich latach, zaczęła znów coś znaczyc w świecie futbolu. Nie dysponują tak znaną kadrą jak ich dzisiejsi rywale, ale za to stanowią monolit.
Eliminacje przeszli pewnie, nie ponoszac przy tym, ani jednej porażki.
W ataku radzą sobie róznie, choc potrafią też postrzelac( RPA- Mali 3:0, RPA-WKS 2:0, Nigeria- RPA 2:2).
&quot;Bafana Bafana&quot; mają problem z obsadą pozycji bramkarza. Po śmierci pierwszego bramkarza, miejsce między słupkami zając ma niedoświadczony w kadrze, Darren Keet z Kortrijk. Choc nie jest powiedziane, że nie zagra turnieju życia.
Tak czy siak, widzę w tym meczu szansę na duża ilośc goli, Potencjał w tych reprezentacjach jest nie mały. W grupie śmierci nie ma kalkulacji, trzeba grac od samego początku na całego.
Po takim kursie, biorę ten over w ciemno, może w Afryce roztrzelają się tak jak w Azji ????
Powodzenia!!
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 22:00
Spotkanie: Golden State Warriors - Denver Nuggets
Typ: Golden State -14.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dziś parę ciekawych meczy w NBA, dziwie się, że nikt nie stawia ;) Wahałem się, który mecz wybrać. Myślałem nad wysokim handi dla Golden State, nad Charlotte i Atlantą. Ale po analizie wybrałem Warriors. Jest to drużyna bardzo ofensywna, w ostatnich meczach zdobywali w meczach u siebie 112, 117 czy 128 punktów. Z taką silną ofensywą są w stanie wygrać z każdą drużyną z NBA, lecz głównie na własnym parkiecie, bo na wyjazdach wiedzie im się jeszcze nie najlepiej. Choć w ostatnim meczu wygrali z Houston na wyjeździe różnicą aż 25 punktów, co mnie mocno zaskoczyło.
Golden State gra u siebie bardzo dobrze, ostatni mecz który wygrali róznicą nie większą niż 10 punktów, odbył się półtora miesiąca temu z Orlando. A tak to wygrywają jak leci, w ostatnich 20 meczach na własnym parkiecie, tylko raz doznali smaku porażki. Dzisiejszy przeciwnik - Denver nie powinien zawiesić poprzeczki zbyt wysoko. Zajmują oni 11 miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej, a z ostatnich 10 meczy wyjazdowych, wygrali tylko 2 ( z zespołami z niskiej półki - Minnesotą i Sacramento.) Po prostu nie znajduje żadnych argumentów na to, by w dzisiejszym meczu mogli powalczyć z obecnym liderem Konferencji Zachodniej Golden State, który jest w bardzo dobrej formie.
Jeśli Warriors zagrają na swoim normalnym, dobrym poziomie to myślę, że spokojnie pokryją mój handicap i wygrają różnicą co najmniej 15 punktów.
Pozdro
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tom-hagen 27

tom-hagen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Everton - West Bromwich
Typ: Rzuty rożne- powyżej 11
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, wczoraj Juventus strasznie mnie zawiódł i nie zrobił overa na rożne, jednak dziś mamy mecz Evertonu z WBA i znów polecam grę na rzuty rożne po świetnym kursie 2,37. Gospodarze w 5 ostatnich meczach ligowych uzyskali 13,12,12,12 i 10. Goście z kolei 7,1,8,16,16 wiec w aż 6 przypadkach na 10 dzisiejszy typ wszedł. Everton jak i WBA są bez formy, i z dolnej części tabeli dlatego można liczyć na zacięty mecz i sytuacje bramkowe a w konsekwencji rożne. Zaznaczyć trzeba również to, że mimo zniżki formy w meczach oby zespołów pada duża ilość goli. W 5 ostatnich meczach i jednych i drugich nie było bezbramkowego remisu. Polecam, też typ na kartki.
Pozdrawiam Tom Hagen.
Jeśli pomogłem daj dzięki.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Puchar Narodów Afryki
Godzina: 20:00
Spotkanie: Algieria – R.P.A.
Typ: I połowa over 1,5 bramki
Kurs: 4.00
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 1 kolejki fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki gdzie zmierzą się reprezentacja Algierii z Republiką Południowej Afryki. Algierczycy są przed dzisiejszym spotkanie stawiani w roli faworytów z racji tego, że posiadają oni silniejszą kadrę zawodników występujących na co dzień w Europejskich Ligach. R.P.A. jednak nie jest słabeuszem o czym świadczy wygrana przez nich grupy A eliminacyjnej do Pucharu Narodów Afryki gdzie rywalizowali z Sudanem, Nigerią oraz Kongo. Algieria natomiast również wygrała swoją grupę B w eliminacjach do tego turnieju mając jednak w moim przekonaniu słabszych rywali niż R.P.A. a były to reprezentacje Etiopii, Malawi oraz Mali. Wszystkie te mecze eliminacyjne to już jednak historia a powracając do dzisiejszego meczu przed którym w moim przekonaniu trudno wskazać faworyta i chodź lekko można Algierie faworyzować to jednak nie będzie to dla nich łatwa przeprawa. Reasumując postanowiłem zaryzykować przed tym meczem i pobrać typ na 2 bądź więcej bramek już po I połowie meczu licząc po cichu na wynik 1:1 bądź inny w postaci over 1,5 po pierwszych 45 minutach.
⛔100
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka
Godzina: 23:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies-Dallas Mavericks
Typ: 2, handicap -6.5
Kurs: 4.33
Bukmacher: William Hill

Zapraszam na pasjonujace spotkanie NBA, w ktorym Memphis podejmie na wlasnym boisku Dallas.
Moim zdaniem goscie maja szanse siegnac w tym spotkaniu po zwyciestwo z kilku powodow. Przede wszystkim w szeregach gospodarzy zabraknie czolowego zawodnika Conleya, ktory stanowi o sile ofensywy i gra bardzo wazna role w druzynie. W ostatniej potyczce miedzy tymi druzynami ten zawodnik zdobyl 22 punkty. W grudniowym meczu w bardzo slabej dyspozycji rzutowej byl Nowitzki trafiajac zaledwie 5 na 17 prob za 2 punkty i uwazam, ze jesli zagra na swoim poziomie to jest w stanie przechylic szale zwyciestwa na storne Dallas. W ekipie gosci zagra tez Rondo, ktory od niedawna jest graczem Mavericks, ktory spisuje sie dotychczas zdecydowanie na plus, a ktorego w grudniowym meczu nie widzielismy. Dla mnie szanse w tym spotkaniu rozkladaja sie mniej wiecej 50/50, a ze kurs na gosci jest wyzszy to sproboje odwaznie zagrac z handicapem.
✅333
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Francja
Spotkanie Nancy-Orleans
Typ: nancy 1 golem
Kurs 3.60
Buk Unibet
Godz; 20:30
Analiza: Witam, na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie drugiej ligi francuskiej w którym ekipa Nancy zajmująca obecnie 9 pozycję z dorobkiem 27 punktów na swoim koncie podejmowała bedzie drużynę Orleans , która jest na 16 miejscu i ma o 7 punktów zdobytych mniej jak do tej pory. Postanowiłem zagrać w tym spotkaniu na zwycięstwo ekipy gospodarzy ponieważ przede wszystkim liczę na przełamanie przez nich tej beznadziejnej serii czyli 5 ligowych spotkań przegranych pod rząd, w tym jednej porażki w pucharze kraju, myślę że kiedyś ta zła passa musi się zakończyć , jest ku temu bardzo dobra okazja ponieważ Orleans na wyjazdach nie strzela zbyt wielu bramek a gospodarze nie zwykli ich tracić , mają na koncie tylko 2 porażki na swoim stadionie, właśnie są to porażki które złapali w poprzednich spotkaniach ligowych , tabela tej ligi szczególnie na dole jest bardzo spłaszczona i nie sądzę że gospodarze nie zagrają w tym spotkaniu na maxa swoich mozliwości , ponieważ zwycięstwo w tym spotkaniu daje im swego rodzaju spokój i oddalenie się przynajmniej na trochę od strefy spadkowej, Nancy ma jeszcze okazję powalczyć o wyższą lokatę, dziś czuje że bedzie zespołem lepszym przynajmniej o tę jedna bramkę.
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Holandia 2, 20:00
Jong Twente - Venlo
Over 4.5 gola
5.00
Bet365
Na dzisiaj wybrałem mecz z zaplecza ekstraklasy holenderskiej. W 20 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą drużyna Jong Twente i Venlo. Gospodarze po 19 meczach plasują się na 15 miejscu w tabeli, a goście są na 11 pozycji w lidze. Typuję w tym meczu na gole, a dokładnie na powyżej 4.5 gola.
Po pierwsze 2 liga holenderska słynie z ofensywnej gry i często padają tutaj bardzo wysokie wyniki. Po drugie Jong Twente w tym sezonie zaliczyło między innymi takie wyniki jak 4:1, 6:3 czy 5:1. Łącznie zanotowali 5 meczy, w których padało co najmniej 5 goli. Goście mają na swoim koncie 4 wyniki over 4.5 gola (4:2, 4:1, 3:2, 2:3). Moim zdaniem w dzisiejszym spotkaniu między tymi drużynami szybko strzelona bramka otworzy worek z golami. Przewiduję wysoki wynik. Mój typ to 2:3 dla gości i over 4.5 gola.
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Gibraltar
Spotkanie: College Europa - Lincoln Red Imps
Typ: x/2
Kurs: 5.50
Godzina: 20.30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz na szczycie ligi Gibraltaru. Obie drużyny golą resztę ligi jak leci. Konkurencją są tylko sami dla siebie. Lincoln w ogólnym bilansie wypada ciut lepiej, H2H też na korzyść dzisiejszych gości jednak jak wygrywali na stadionie gospodarzy to z reguły nieznacznie.
Dzisiaj też stawiałbym z lekkim wskazaniem na gości - zwycięstwo jednym golem, jednak oferta uboga i nie ma takiego zakładu. Dlatego też stawiam na remis do przerwy i przechylenie szli zwycięstwa na swoją stronę przez Lincoln w drugiej części spotkania. To prestiżowe spotkanie w tej marnej lidze i liczę, że w pierwszej części meczu obie ekipy zagrają zachowawczo.
⛔100
 
fymlymymlym89 18

fymlymymlym89

Użytkownik
Dyscyplina: AMERYKA POŁUDNIOWA: Mistrzostwa Ameryki Południowej U20 - Kolejka 3
Spotkanie: Chile U20 - Kolumbia U20
Typ: Połowa/Wynik końcowy &quot;Chile&quot;
Kurs: 4.43
Godzina: 23:00
Bukmacher:
Analiza:
Witam. Dzisiaj wybrałem mecz Mistrzostw Ameryki Południowej U20 i Stawiam, że pierwsza połowa i wynik końcowy zakonczy sie wynikiem korzystnym dla Chile, a dlaczego ? Chile w 4 bezpośrednich spotkaniach z Kolumbią 3 wygrane i 1 Remis bez żadnej porażki. Gospodarze też mają lepsza sytuacje w Tabeli. Jedna wygran 2:0 z Wenezuela i jedną przegraną 2:1 z Brazylią. Zdziwił mnie wysoki kurs na Chile, bo z samych statystyk wynika, że Gospodarze są lepsi w H2H. Tyle z Mojej strony. Pozdrawiam
fymlymymlym
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom