>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 19.01.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 19. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia , A - League
Godzina: 9:50
Spotkanie : Sydney Wanderers - Melbourne Victory
Typ: Melbourne Victory / - 3.5
Kurs: 2.95
Bukmacher : fortuna
Analiza :

W 17 kolejce rozgrywek dojdzie do ciekawie zapowiadającego się pojedynku w aspekcie walki o fazę Play -Off. Zajmujące 6 -stą , ostatnia gwarantująca udział w walce o mistrzostwo pozycję Wanderers ( 19 pkt. - 1 zaległy mecz) podejmuje 4-te Melbourne V. ( 23 pkt.). Gospodarze jeszcze w tym roku nie przegrali i zapewne będą chcieli podtrzymać tę serię. Mimo tego żę nie radzą sobie nadzwyczajnie w domu (2-2-2) to zdołali ograć 3 kolejki wstecz inną drużynę z Melbourne , lokalnego rywala dzisiejszego przeciwnika miejscowe City Melbourne (2:1). Już ten fakt świadczy o potencjale drzemiącym w zespole. Jednakże w bezpośrednich pojedynkach ostatnie zwycięstwo &quot; Wojowników&quot; nad dzisiejszym rywalem miało miejsce ponad 2 lata temu (12.12.2015 - 2:1) a bilans spotkań w tym czasie wychodzi wyraźnie ze wskazaniem na gości (0-3-3) i może być pewną wskazówką . Jeszcze 2 dni temu gdy kursy na to spotkanie były mocno wyrównane 2.60 - 3.39 - 2.60 byłem skłonny postawić na gospodarzy , jednak w chwili obecnej uległy drastycznej zmianie do poziomu 3.15 - 3.39 - 2.29 co dało mi do myślenia i zmusiło do głębszej analizy.
W drużynie gospodarzy zobaczymy 4 nowych zawodników w porównaniu z ostatnim meczem. Josh Risdon i Alvaro Cejudo powracają po kontuzjach , Chris Herd może zagrać po banicji za żółte kartki , Jaushua Sotirio również dołączy do zespołu. Niedostępni są natomiast Brendan Hamill ( kartki ) oraz dwaj piłkarze przebywający na nieudanych Mistrzostwach Azji U23 Jonathan Aspropotamitis i Keanu Baccus , którzy nie zdążyli powrócić z Chin. W 5 -ej kolejce rozgrywek obydwie ekipy spotkały się w Melbourne gdzie padł remisowy wynik 1:1. Mniej zadowoleni z tego rezultatu powinni być dzisiejsi gospodarze gdyż grając od 24 min. z przewagą jednego zawodnika , wygrywając 1:0 nie wykorzystali w 45 min. rzutu karnego. W efekcie stracili gola na początku 2 części i nie zdołali już skutecznie odpowiedzieć mimo liczebnej przewagi.
W drużynie Melbourne wystąpi natomiast powracający z azjatyckiej imprezy Thomas Deng ( klub stanął na wysokości zadania ) co potwierdził trener drużyny jak i sam zainteresowany , wypełni on lukę po Dino Djulbicu kontuzjowanym w ostatnim ligowym pojedynku. Po pauzie za kartki wraca również Rhys Williams , w pierwszej jedenastce zagra także Terry Antonis pozyskany z holenderskiego VVV Venlo który ma zagrać bardziej ofensywnie w stosunku do swoich trzech pierwszych występów , zastępując w tej roli pauzującego za kartki Jamesa Troisi.

Jak widać kadrowo sytuacja wygląda trochę lepiej po stronie gości , pozostaje wyjść na murawę i pokazać swoją wyższość nad przeciwnikiem. W mojej ocenie przewagę w jakości na rzecz przyjezdnych może zrobić Albańczyk , Berisha którego nie trzeba reklamować na tamtejszym podwórku. Jeśli będzie miał dzień jest w stanie prawie w pojedynkę rozstrzygnąć losy meczu. Nie przewiduję też jakiejś wielkiej kanonady strzeleckiej z obu stron ( w każdym z ostatnich 9 -ciu pojedynków między zainteresowanymi nie padało więcej jak 3 bramki ) i łamiąc trochę standardy A - League pójdę tym razem w kierunku &quot; bezpiecznego undera&quot; w połączeniu z win gości.
Oczywiście dla ryzykujących mniej proponuję czyste zwycięstwo Melbourne @ 2.19
https://www.melbournevictory.com.au/news/deng-mix-wanderers-clash
https://www.wswanderersfc.com.au/news/hal-ins-outs-tomorrows-game-against-victory
https://www.melbournevictory.com.au/news/antonis-provides-attacking-option
✅ 195
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina 20:00
Spotkanie : Utrecht : AZ Alkmaar
Typ : AZ Alkmaar wygra / obie strzelą
Kurs : 4.35
Bukmacher : Unibet
Na Stadion Galgenwaard w Utrechcie powinno być ciekawie , no bo jak nie inaczej w końcu spotyka się 6 zespół Eredivisie z 3 , gospodarze z bilansem 8-4-5 i br 27:28 , no i jedno co sie mi rzuca w oczy to ilość straconych bramek , u siebie wygląda to tak 4-2-1 i br 14:12 , co do gości to ci jak wspomniałem na miejscu nr 3 z bilansem 12-2-4 i br 34:19 i już na pierwszy rzut oka widać , goście na wyjazdach również nie żle 5-2-1 i br 13:7 no i jak dla mnie to dziś goście powinni powalczyć o pełną pulę stąd u mnie win po ich stronie a że Utrecht u siebie także gra dobrze to na przynajmniej jednego gola z ich strony kibice na Stadion Galgenwaard powinni zobaczyć tak więc sumując - win dla AZ i BTTS po całkiem kuszącym kursie !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , Australian Open
Godzina: 1:05
Spotkanie : Kumkhum L. - Martić P.
Typ: Martić
Kurs: 2.12
Bukmacher : fortuna
Analiza :


W poprzednim sezonie straciłem trochę forsy grając przeciwko Chorwatkom z pierwszej setki na turniejach. Nauczyłem się jednego zwłaszcza po Martić, iż do turniejów Wielkoszlemowych podchodzą bardzo poważnie i osiągają tam zazwyczaj dobre wyniki. Tutaj widzę zwycięstwo Chorwatki. W poprzednim sezonie Martić bardzo ładnie zagrała na FO i na Wimbledonie, słabiej w AO i USO. Kumkhum jest zawodniczką wg nieco niższych lotów. Do tej pory ma w Australii 5 zwycięstw po 2:0, ale nikogo znaczącego nie pokonała i nie pokona też Chorwatki, która wykorzysta swą szansę na awans do 1/8 finału.
✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:00
Spotkanie Getafe-Bilbao
Typ: 1
Kurs 2.75
Buk Fortuna
Analiza: Spotkanie, które zapoczątkuje nam 20 serię spotkań w Hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej, drużyna Getafe przed własną publicznością podejmowała będzie Athletic Bilbao. Gospodarze ostatnie spotkania grywali w kratkę raz udawało im się wygrać raz przegrać, jednak na własnym stadionie są niezwykle mocni, pokazuje to ich 6 poprzednich spotkań w których zanotowali 5 zwycięstw oraz tylko 1 remis w ostatnich 4 nie stracili nawet jednej bramki , jak na drużynę która zajmuję dopiero 9 pozycję w lidzę to myślę że wynik jest niezły, do tego dodam iż Getafe pod względem spotkań na swoim stadionie w lidze zajmuje 4 pozycję , pod tym względem wyprzedza nawet drużyny z Madrytu Real oraz Atletico. Goście natomiast w lidze są delikatnie niżej i oni znacznie lepsze mecze rozgrywają na wyjazdach , potrafią zagrać z kontrataku , sporo strzelają,ale też sporo bramek traca. Tu na pewno według mojej oceny oczywiście gospodarze są faworytem bowiem mają mniej osłabień przed początkiem tego spotkania, możliwe że nie zagra tylko Bergara, u gości natomiast na pewno nie ujrzymy Arrizabalaga, Muniain, De Marcos, Balenziaga oraz Undabarrena. Na pewno spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, wynik może tutaj paść praktycznie każdy ja zagram iż bramki tutaj wpadną i myślę że oba zespoły strzelą co najmniej po jednym golu.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis - AO 2018
5:30
Schwartzman D. - Dolgopolov A.
Dolgopolov A. -1 gem
1,86 w 1 x bet

Słaba dziś oferta na dzisiejszą nockę, ale to spotkanie przyciągnęło moją uwagę. H2H 1:1, raz na mączce po 3 setach wygrał o wiele niższy Argentyńczyk, ale dość niedawno bo w Brisbane tego roku po 2 setach wygrał Ukrainiec. Na to samo liczę i tym razem. Z prostej przyczyny - zawodnicy typu Paire, Dolgopolov, Fognini, Janowicz, Klizan, Gulbis to lista zawodników złotej szóstki którzy mają w rękach niezwykłe umiejętności godnej gry niczym czołówka, ale ich problemem są skoki formy, słaba głowa. W 1 i 2 rundzie nie miał ich kto sprawdzić, więc nie będę ukrywał, ale większą sympatią darzę Dolgopolova którego uważam po prostu za lepszego zawodnika i tyle.
⛔ 100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: NY Rangers - Buffalo Sabres
Typ: Buffalo Sabres -1AH (w przypadku wygranej jedną bramką zwrot)
Kurs: 5,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj znowu ryzykownie. Rangersi podejmują u siebie gości z Buffalo. Obie drużyny nie są w najlepszej dyspozycji. Ekipa &quot;Szabel&quot; zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale forma obu drużyn jest zbliżona ostatnimi czasy. Pod względem gry na własnym lodowisku Rangersom nie idzie ostatnio dobrze, a można powiedzieć że nie idzie im wcale. Trzy porażki w regulaminowym czasie, jedna wygrana i jedno zwycięstwo w dogrywce nie zachwyca. Z kolei goście na wyjazdach mają podobny bilans. Natomiast ostatnio przełamali się wygrywając po pięciu porażkach z Columbus Blue Jackets u siebie. Ważne jest też to, że Rangersi grali wczoraj ciężki mecz z Philadelfią Flyers i będą grać bez odpoczynku. Goście za to ostatnie spotkanie rozegrali tydzień temu, więc na taflę wyjdą wypoczęci. Ryzykuję dodatkowo odejmując &quot;szabelkom&quot; jedną bramkę. Niewiele mogę stracić, ale sporo mogę zyskać ????
⛔ 100
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , Australian Open
Godzina: 4:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie: G. Dimitrov - A. Rublev
Typ: A. Rublev
Kurs: 2,88
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Myślę, że obok meczu Kyrgios-Tsonga, to najciekawszy mecz 5 dnia turnieju w Australii. Rublev jest przedstawiany jako potencjalny nr 1 rankingu ATP. Ma dopiero 20 lat, jednak umiejętności już spore. Jego talent objawił się tak naprawdę podczas ubiegłorocznego US Open, gdzie doszedł do ćwierćfinału, pokonując w 2. rundzie swojego jutrzejszego rywala 3-0. Później wygrał jeszcze z Goffinem 3-0 i przegrał dopiero z Rafą, który został zwycięzcą całego turnieju. Rosjanin z dobrej strony pokazał się także w turnieju NextGen kończącym poprzedni sezon, gdzie doszedł do finału. W tegorocznym Australian Open, wygrał z Ferrerem i Baghdatisem, a więc rywali miał wymagających. Stracił po drodze 3 sety. Bułgar pod koniec zeszłego sezonu osiągnął swój największy sukces w karierze, zwyciężając turniej kończący sezon w Londynie. Wygrał tam wszystkie spotkania. Trzeba jednak przyznać, że skorzystał wówczas na nieobecności wielu zawodników. W obecnym turnieju wygrał gładko pierwszą rundę, ale drugie spotkanie to prawdziwa męczarnia Bułgara. Zwyciężył z Amerykaninem McDonaldem 8-6 w piątym secie. I nie ujmując nic rywalowi, który zagrał bardzo dobry mecz, to Grigor pokazał się z bardzo słabej strony. Popełniał masę prostych błędów, które na prawdę trudno wytłumaczyć. Warto zaznaczyć, że w 4. secie nie zdobył choćby gema. Grając tak jutro nie ma po co wychodzić na kort.
Obaj panowie spotkali się do tej pory tylko w US Open rok temu. 3-0 dla Rubleva było wówczas nie lada sensacją. Jutro taki wynik byłby co najwyżej niespodzianką. Rosjanin ma argumenty, aby pokonać Dimitrova. Kurs wydaje mi się warty gry. Upał, jaki panuje w Australii, może nieco faworyzować Rosjanina, który poprzedni mecz grał krócej od Bułgara. Ale nie uważam, żeby to był decydujący czynnik. Rublev jest bardzo młody, Dimitrov też w dobrym wieku dla tenisistów, więc panowie powinni jutro pokazać dobrą grę. Stawiam na młodszego, gdyż widzę w nim duży potencjał, a Grigor w poprzednich meczach nie przekonał mnie swoją grą.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Atp Australian Open Doubles
Godzina: 04:30
Spotkanie: Albot R./Chung H. -Kontinen H./Peers J.
Typ: Albot R./Chung H.
Kurs: 6.20
Bukmacher: Unibet
Analiza: Już w 1 rundzie Kontinen/Peers mieli problemy. Wygrali 2:1 odrabiali straty po przegranym 1 secie. Moi faworyci wygrali mecz 2:0 po kursie @4(dali się raz przelamac na 3 zagrożenia). Szanse OCENIAM na po 50% zatem wybieram wyższy kurs. POZDRAWIAM
✅ 400
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Houston Rockets - Minnesota Timberwolves
Typ: over 222,5 punktow
Kurs: 1,74
Bukmacher: unibet
Analiza: Harden jest dostępny na mecz z Minnesota i powinien zagrać około 25 minut. Każdy wie jak dużo daje ofensywie. Rockets grają u siebie bardzo do przodu, chyba jedna z najbardziej rzucających drużyn u siebie w NBA. Z kolei Minnesota jest w bardzo dobrej formie. Także są bardziej nastawieni ofensywnie. Mecze obu drużyn często obfituja w wiele punktów, myślę że tym razem wiele wskazuje na to ze wynik tez bedzie wysoki. Houston bazuje na rzutach dystansowych, mam nadzieje ze wpadnie w piątek masa trojek. Zwycięzcę trudno wskazać jednak można spodziewać się ciekawego widowiska.
⛔ 100
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina 20:00
Spotkanie : FC Oss - Jong Utrecht
Typ : -1,5 Oss
Kurs : 2,45
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Moją uwagę zwróciła jutrzejsza konfrontacja 7 drużyny zaplecza ligi holenderskiej z najgorszym zespołem ligi
Jong Utrecht. Młodzi wygrali tylko 2 z 20 rozegranych spotkań, przegrali aż 14, so przełożyło się na skromne 10pkt.
Wyjazdy to tragedia, 3 remisy i 10 porażek. Oss natomiast wygrało aż 3-0 z kandydatem do awansu, czyli ekipą z Nijmegen. Mam nadzieję, że ta wygrana doda im skrzydeł. Statsy mieli gorsze, ale skuteczność wzorowa. Kilka miesięcy temu Oss pokonało Utrecht na ich boisku 3-0. Mój typ to wygrana gospodarzy w handi
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
smuzzz 76

smuzzz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , Australian Open
Godzina: 4:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie: A.Seppi - I.Karlovic
Typ: I.Karlovic -3,5 gema
Kurs: 3,95
Bukmacher: unibet
Analiza:

Spotkałem Ivo Karlovica na turnieju w Umagu - to rzeczywiście kolos! Jego asy serwisowe doprowadzą do pasji południowca-włocha Seppiego. Po za tym oprócz serwisu Ivo popracował nad wymianami i nie wszystkie sety kończy tie-brekiem... Statystyki jak kości w &quot;Willow&quot; - nie mówią nic o_O a niektóre sięgają nawet 2008 roku ????
Andrea swoje już &quot;ugrał&quot; a w poszukiwaniu underdoga gram na Karlovica że wygra co najmniej czterema gemami... a meczu nie musi wygrać hihi... ????
⛔ 100
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cleveland - Orlando
Typ: +9,5 Orlando
Kurs: 2,06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Cleveland w kryzysie, przegrali 4 ostatnie spotkania, kolejno z Sotą wysoko, bo 99-127, Toronto, to ssamo, bo
99-133, Indianą i ostatnio Golden State.Dzisiaj zagrają z Orlando, którzy po serii przegranych zanotowali wygraną z ... Minnesotą!Dobre zawody Fourniera, który zdobył 32pktH2H to ciekawa sprawa, bo Orlando potrafiło wygrać z kawalerzystami wyjazdowe spotkanie aż 114-93.Grali James, LOve, Wade, Crowder, ale jednak gracze z Orlando wspólnie ogarnęli wynik.Typ na Cleveland 1,14, ale czy zechce im się mocno ograć rywala? Wątpię, wystarczy im zwycięstwo, dlategozagram, że nie wygrają tego starcia wyżej niż 9pkt.Fournier, Gordon powinni dostarczyć odpowiednią ilość punktów
✅ 106
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, MŚ w lotach Oberstdorf
Godzina: 14:00
Spotkanie: Lider po 2. Rundzie
Typ: Stoch Kamil
Kurs: 4,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Pisałem już o Kamilu wczoraj w dziale sportów zimowych. Dzisiaj już niestety kursy poszybowały w dół i z wczorajszych 12,00 mamy dzisiaj 4,50(Unibet), a przeważnie 3,50. Ja jednak wierzę w jego mistrzostwo i przeogromną ambicję sportową popartą tytaniczną pracą, talentem i nieprzeciętnymi umiejętnościami. Stoch ma to coś w sobie co powoduje że jest mistrzem, a mianowicie kiedy zwietrzy szansę na wygraną to nigdy nie odpuszcza, nigdy!!! Jest zarówno sportowo, jak i życiowo człowiekiem bardzo poukładanym, konsekwentnie dążącym do celu i nigdy nie spoczywa na laurach. Kamil zawsze chce więcej i po zdobyciu jednego szczytu widzi już następny. Jestem pewien, że zrobi wszystko żeby zdobyć tytuł MŚ w lotach i zapisać się na kartach historii jako jeden z dwojga, który zdobył wszystko w skokach. Do tej pory udało się to tylko Mattiemu Nykanenowi, ale wierzę że już w sobotę nie będzie jedynym który tego dokonał. Myślę, że nie będzie fajerwerków w kwalifikacjach, ale już w konkursie powinno być dobrze, a nawet bardzo dobrze, a utwierdza mnie w tym dzisiejszy skok treningowy i wypowiedź Kamila. On chyba po raz kolejny &quot;idzie po swoje&quot;, choć łatwo oczywiście nie będzie bo konkurencja jest ogromna. Wygrywał już zawody w lotach, więc czemu nie miał by tego dokonać ponownie? W tym sezonie w formie jest znakomitej, czego tłumaczyć nie muszę nikomu, kto choć trochę interesuje się skokami. Uważam że jutro zacznie z wysokiego C i będzie liderem po pierwszym dniu zawodów.
⛔ 100
 
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Getafe - Athletic Bilbao
Typ: Powyżej 11,5 rzutów rożnych
Kurs:
2,55
Bukmacher: Totolotek
Na inaugurację rywalizacji w 20. kolejce La Liga, Getafe przed własną publicznością podejmować będzie Athletic Bilbao. Obie drużyny wybiegną na boisko z zamiarem zdobycia kompletu punktów, ale więcej atutów po swojej stronie wydają się mieć Baskowie.
Getafe dotychczas zgromadziło jeden punkt więcej od swojego piątkowego rywala, ale w ostatnich tygodniach zdecydowanie lepiej spisywała się drużyna z Bilbao. Gospodarze swojej szansy upatrują przede wszystkim w grze przed własną publicznością, gdzie mogą się pochwalić bilansem 6-3-1. Tymczasem Baskowie bardzo dobrze prezentują się ostatnio na wyjazdach. W żadnym z czterech ostatnich nie doznali porażki. Athletic Bilbao w lidze jest niepokonany od ośmiu meczów i będzie chciał tę serię przedłużyć. Z kolei Getafe gra od wielu tygodni w kratkę. W ostatniej kolejce cieszyło się ze skromnego zwycięstwa 1:0 nad Malagą, z kolei Athletic zremisował na wyjeździe 1:1 z Espanyolem Barcelona.
Ja osobiście w tym spotkaniu widzę sporo walki, mimo, że Baskowie w świetnej formie, to Getafe z atutem własnego boiska będzie ciężko pokonać, stąd wynik spotkania do obstawiania jest bardzo trudny, dlatego ja dzisiaj spróbuję zagrać na rzuty rożne, a poza tym, te drużyny są Overowe jeśli chodzi o stałe fragmenty gry i sporo nabijają kornerów. Pierwsze starcie obu zespołów w tym sezonie, które rozegrane zostało w sierpniu na San Mames zakończyło się bezbramkowym remisem i z ilością rzutów rożnych 13. Dziś przewiduję podobną sytuacje i uważam, że zobaczymy sporo rzutów rożnych. I zapomniałbym, Getafe wystąpią w najmocniejszym składzie, A Athletic nie zagrają Iker Muniain i Oscar De Marcos.
Powodzenia.
⛔ 100
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Campeonato Gaucho
Godzina: 00:00
Spotkanie: Internacional - Veranopolis
Typ: Internacional -1Eh
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Gospodarze wystąpią dziś w najmocniejszym zestawieniu, z takimi zawodnikami jak D&#39;Alessandro czy jeden z moich ulubieńców tj. Leandro Damiao. Internacional wygrał rozgrywki Campeonato Gaucho aż 45 razy w historii. Zespół przygotowuje się do powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Goście na to spotkanie kierują się bez 3 podstawowych zawodników, natomiast kolejnych dwóch są nie w pełni zdrowia. 30.12.2017 przegrali towarzysko z zespołem z Serie D.
Podsumowując klasę obu zespołów, atut własnego boiska oraz braki kadrowe przeciwnika, spodziewam się dominacji drużyny Internacional oraz wygranej minimum dwoma bramkami.
Link:
https://www.gazetaesportiva.com/times/internacional/inter-recebe-o-veranopolis-na-estreia-do-gauchao-2018/
⛔ 100
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szczecin - Cerrad Czarni Radom
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie dwóch zespołów sąsiadujących ze sobą w tabeli. Oczekiwania przed sezonem całkowicie odmienne. Radom przez wiele nawarstwiających się kontuzji i wszelakich absencji zajmuje zdecydowanie zaniżone miejsce, jeżeli chodzi o ich aspiracje i możliwości. Natomiast Szczecin po początkowych niespodziewanych triumfach i zbudowaniu swojej pozycji w tabeli kieruje się w stronę dołu tabeli przegrywając kolejne spotkania. Póki co i tak zajmują miejsce ponad stan. Trener Cerradu w końcu może korzystać z dwóch rozgrywających, po kontuzji wrócił także etatowy przyjmujący Fornal. Brak w kadrze tylko atakującego Filipa, lecz jego miejsce z powodzeniem zastępuje Ziobrowski.
Szczecin - Cerrad Czarni Radom
atak: Kluth-Ziobrowski
rozegranie: Terbaportti - Vincić, Droszyński
przyjęcie: Ruciak, Wika, Menzel - Żaliński, Fornal, Kwasowski
środek : Gawryszewski, Duff - Teriomenko, Huber
libero: Murek, Mihułka - Watten
Personalnie skład zdecydowanie lepszy po stronie gości z Radomia. Dysponują potężną zagrywką, przede wszystkim Teriomenko i Żaliński. Ten element zdecydowanie może zaważyć o losach tego spotkania. Kurs na Czarnych Radom zdecydowanie przesadzony, na pewno spadnie, a goście spokojnie mogą powalczyć o wygraną z takich rywalem jakim jest Szczecin.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 11:00
Spotkanie: Ruzemberok-Lok.Kosice
Typ: Powyzej 4.5 Bramek
Kurs: 5.90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Wczoraj ponownie do mojej wysokiej linii zabraklo niewiele :c Jednak pierwotny bet- +3.5 wszedl spokojnie.
Dzis ponownie gram mecz towarzyski,ktory mnie bardzo intryguje. W tym spotkaniu jest wiele niewiadomych,wiele watkow-kilka z nich tutaj porusze.
Po pierwsze wysokie kursy na Ruzemberok-druzyne bardzo solidna,po drugie niskie kursy na Lokomotiv,po trzecie bardzo wysokie kursy na overy.. I ja wybieram te najbardziej ryzykowna i moim zdaniem mocno zawyzona kursowo opcje,a wiec overy. Dlaczego?
A no dlatego iz kursy na Ruzemberok i Kosice potrafie racjonalnie wytlumaczyc-Ruzemberok posle na te spotkanie mieszany sklad-rezerwy z 1wszym skladem-dlaczego? A no bo po poludniu graja kolejny mecz towarzyski i tam 1wszy sklad ma pograc dluzej. Ale za cholere nie potrafie wytlumaczyc kursow na over.. Czyzby sa wystawione tak wysoko,dlatego iz nie gra wyjsciowa ekipa? No Hello ! Moim zdaniem to bardzo dobrze dla overu-Ruzemberok ma bardzo mocna defensywe i niezlego bramkarza-w lidze traci stosunkowo malo bramek,wiec upatruje tylko plusy w tym iz nie bedzie pierwszych defensorow i bramkarza-oznacza to,ze ekipa z Kosic bedzie mogla sobie tutaj postrzelac.. Jednak nie wydaje mi sie aby Ruzemberok pozostal dluzny-ich mlodziez jest bardzo utalentowana,co pokazal ostatni mecz towarzyski,gdzie postrzelali sobie chlopcy ( 6:0 ).
Kolejny watek to masowe usuwanie spotkania z ofert glownych bukmacherow-jestem niemal pewien,ze to spotkanie zostanie ustawione w perfidny sposob-nie wiem w jaki,nie wiem w jakim kierunku to pojdzie,jednak moim zdaniem zobaczymy tutaj sporo bramek i na tych kursach bukmacherzy,ktorzy jeszcze nie usuneli spotkania z oferty moga sie przejechac ;)
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ????
Typujacym i grajacym zycze Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , AO
Godzina: 01:05 (moze ulec zmianie)
Spotkanie: Kumkhum vs Martic
Typ: 1set / mecz = Martic /Martic
Kurs: 2,85
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kolega wyzej ubiegl mnie w podaniu typu na czysty win Martic .
Po pierwsze bardzo duzo osob na swiecie gra Kumkhum ok. 70 -80 % .
Kumkhum pokonala Bencic i juz nagle stala sie taka faworytką ? Podobnie jak Bencic po wygranej z Venus.
Martic to solidna zawodniczka i moze ten mecz wygrac . Na pewno nie bede gral tu Kumkhum po takim kursie. - 1,6 .
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Houston Rockets - Minnesota Timberwolves
Typ: Włącznie z dogrywką Karl-Anthony Towns suma zbiórek (13) lub więcej i drużyna 2 wygra
Kurs: 5,0
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
2 razy grałem na porażkę Pelikanów, a Ci wygrywali.. Wczoraj zagrałem na ich WIN to przegrali... Dobrze, że mają teraz 2 dni odpoczynku, bo i ja mogę od nich odpocząć ???? Dzisiaj pójdę w kierunku underdoga jakim jest Minnesota w meczu rozgrywanym w Teksasie. Trochę dziwi, aż tak wygórowany kurs na Wilki, bukmacherzy chyba w ciemno wierzą w leczniczy wkład Jamesa Hardena w Houston. Prawda jest taka, że Broda będzie grał dopiero pierwszy mecz w tym roku po kontuzji uda i dodatkowo będzie miał limit minut do max 25. Kolejna sprawa, która popycha mnie w kierunku Minnesoty to absencja Arizy oraz Greena za ekscesy po ostatnim meczu. Są to bardzo ważni gracze w rotacji rakiet - Trevor Ariza to gracz pierwszej piątki, a Gerald Green jest wielkim wsparciem z ławki rzucając na ponad 40% skuteczności zza łuku. W drużynie gości brak znaczących nieobecności. Timberwolves ostatnio przerwali passę 5 kolejnych zwycięstw z - moim zdaniem - najsłabszą drużyną, czyli Orlando. Podstawowy obrońca Jimmy Butler ocenił, że drużynie przydał się zimny prysznic, bo za bardzo uwierzyli, że są mocni i wyszli na parkiet zbyt pewni siebie z przeświadczeniem, że mecz sam się wygra.. Taka autokrytyka pokazuje, że dziś na pewno wyjdą na 100% zaangażowaniu, bo niespodziewanie włączyli się do walki o 3 miejsce na zachodzie. Do typu dorzucam Młodego Kocura jakim jest KAT. Najlepiej zbierający zawodnik w swojej drużynie, 5 w całej NBA. Rakiety będą dużo rzucać za 3 - oczywista &quot;oczywistość&quot;. Automatycznie wygeneruje to spory procent prób nietrafionych, które ktoś musi zbierać. Przykład z poprzedniego spotkania pomiędzy tymi ekipami? 21 zbiórek KAT&#39;a, który jak na centra gra bardzo długo, bo prawie 36min na mecz... powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom