>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.02.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik - Termalica
Typ: Górnik i powyżej 3,5 gola w meczu
Kurs: 4.20
Bukmacher: fortuna
Analiza: Spotkanie kończące 23 kolejkę naszej Ekstraklasy, do Zabrza przyjeżdża zespół Bruk-Betu, faworytem jest niedawny lider, który jednak końcówkę rundy jesiennej jak i inaugurację wiosennej nie może uznać za udaną, aktualnie legitymuje się 3 porażkami pod rząd i nie wierzę, że dzisiaj doznają 4 porażki. Nastroje w Termalice również nie są najlepsze, Słoniki przegrały 2 ostatnie mecze ligowe i obok beniaminka z Nowego Sącza, który nota bene mecze domowe gra na ich stadionie w Niecieczy są na chwilę obecną głównym kandydatem do spadku. Górnik jeśli chce się liczyć w walce o puchary musi dzisiejszy mecz wygrać i taki jest mój główny typ na ten mecz, drugi to taki, że gospodarze strzelą minimum 2 gole, ogólnie wydaje mi się, że mecz skończy się wynikiem 2:1 lub 3:1 dla zabrzan. Dodatkowym aspektem za wygraną gospodarzy jest wewnętrzny konflikt pomiędzy właścicielami a piłkarzami Termalici, który opisał krzy18s TU. Typ trochę ryzykowny, linia 3,5 gola dobrana pod konkurs, ale uważam, że ma szansę powodzenia jeśli tylko Górnik zagra na swoim normalnym poziomie, do którego przyzwyczaił nas w swoich meczach jesienią, gdzie byli najbardziej overową drużyną ligi, liczę też na minimum honorową bramkę przyjezdnych. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Superliga
Godzina: 23:00
Spotkanie: Patronato Parana - Chacarita Juniors
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie w najwyższej klasie rozgrywkowej Argentyny. Na początek tabela

Patronato u siebie ma na koncie 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki, natomiast ich rywal zespół Chacarita Juniors pod względem meczy wyjazdowych wypada najgorzej z całej ligi notując 2 remisy i 6 porażek. Trochę mnie tutaj zdziwił tak wysoki kurs na gospodarzy. Raczej spodziewałem się go w granicach 1,8 - 1,9 a tutaj aż 2,25. Przecież goście na wyjeździe jeszcze nie wygrali a do tego Patronato weszło w nowy rok dużo lepiej niż ich dzisiejszy rywal. W pierwszym spotkaniu w 2018 roku zremisowali na wyjeździe z Lanus 1-1, później zremisowali u siebie z Godoy Cruz 0-0 i w ostatnim meczu wygrali na wyjeździe z Velez Sarsfield 2-0. Chacarita Juniors z kolei w pierwszym spotkaniu w nowym roku przegrał na wyjeździe z Godoy Cruz 0-1, wygrał u siebie z Velez Sarsfield 2-0 i uległ na wyjeździe z Defensa y Justicia 2-4. Goście tego spotkania do beniaminek tego sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej i według mnie Patronato jest w tym spotkaniu większym faworytem niż wskazywałyby na to kursy buków. W mojej opini oprócz tego, że gospodarze lepiej sobie radzą to są zespołem mocniejszym kadrowo.
Absencje w Patronato:
obrońca Marquez (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnicy Lemos (12 występów w tym sezonie) i Minetti (7 występów w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoi występ nowego nabytku w zespole pomocnika Romero, który wystąpił w pierwszym składzie we wszystkich 3 spotkaniach rozegranych w tym roku)
Absencje w Chacarita:
obrońca Re (15 występów w tym sezonie) , pomocnicy Juan Ignacio Alvarez (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i nowy nabytek Vismara, który wystąpił w pierwszym składzie we wszystkich 3 spotkaniach rozegranych w tym roku) a pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Modula (8 występów w tym sezonie)
Chacarita może mieć dzisiaj problemy w obronie, bo nie wystąpi Re, który łącznie z bramkarzem Fernandezem wystąpił we wszystkich spotkaniach tego sezonu dla swojego zespołu. Jest to bardzo doświadczony 36 letni gracz, który miał duży wkład w awans swojej drużyny w tamtym sezonie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jest to bardzo duże osłabienie i ciekawi mnie jak goście sobie bez tego gracza poradzą. Owszem nie ma ludzie nie do zastąpienia ale przy tym jak ten zespół radzi sobie na wyjazdach to będzie dzisiaj tego obrońcy mocno brakować. Myślę, że jest spora szansa na wygranie tego meczu przez gospodarzy i ja tutaj tak próbuję zagrać. Jednak są w lepszej formie, mają atut w postaci gry u siebie a do tego ich rywal prezentuje się na wyjazdach najsłabiej z całej ligi i dziś zabraknie kluczowego zawodnika w obronie.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna,Niemcy: Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Frankfurt-RB Lipsk
Typ: SPOTKANIE/ OVER 2.5- 2/TAK
Kurs: 3.65
Bukmacher: fortuna
Analiza: Witam wszystkich.Dzisiaj również idę w kierunku niemieckiej piłki nożnej.HIT DNIA! jak to określają bukmacherzy i mają rację.Ciężki do wytypowania,ale trzeba zaryzykować.Lipsk miał kiepski początek sezonu,ale już gra tak ja powinien grać wrócił i zajmuje 4 miejsce z 38 punktami,natomiast gospodarze o 2 oczka niżej bo na 6 pozycji i 36 punktów.W ostatnim meczu na stadionie RB Lipsk to on odniósł zwycięstwo 2-1,taki typ postawiłem,bo myślę,że powtórzą dziś wynik.Lipsk na pewno będzie chciał grać w LM,więc to zwycięstwo da im mocniejszą pozycję w lidze.Również wygrali 3-1 z Napoli co wszystkich zszokowało.Nie ma tu większych kontuzji,tak jak powiedziałem stawiam na 2-1 dla lipska po 90 minutach.Pozdro i z fartem!
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dyscyplina: Hokej- NHL
Godzina: 22:00
Spotkanie: Calgary Flames- Boston Bruins
Typ: Boston wygra i powyżej 4,5 bramki w meczu
Kurs: 2,89

Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Dywizja Atlantycka spotyka się z dywizją Pacific w meczu Bostonu Bruins z Calgary Flames w Scotiabank Saddledome w Calgary na prowincji Alberta. Bruins wchodzą do tej gry z przegranej w Vanvouver 6-1 w meczu z Canucks, podczas gdy Flames zostali rozbici w domu przez Florida Panthers 3-6. Z dużym prawdopodobieństwem dostępu do siatki The Bruins będzie bronił Tuukka Rask, natomiast Flames będzie kontratakował z Mike&#39;em Smith&#39;em miedzy słupami.
Boston Bruins są jedną z najlepszych drużyn w lidze w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, ale w niedzielny poranek mieli naprawdę dobrą grę w przegranym 6-1 meczu z Vancouver Canucks, oddali 45 strzałów na bramkę Nillsona przy zaledwie 24 Canucks. Straty przeciwko Canucks to &quot;zasługa&quot;Tuukki Raska, który pozwolił na cztery gole w zaledwie ośmiu strzałach, po czym został zmieniony przez Antona Khudobina, który pozwolił na dwie bramki w 15 próbach w ciągu reszty meczu.
Pomimo tej porażki Bruins maja niesamowity bilans 29-10 w ciągu ostatnich 39 meczów i będą starali się dziś uniknąć drugiej porażki z rzędu na kanadyjskim odcinku gier wyjazdowych. Niedźwiadki są obecnie na drugim miejscu w dywizji atlantyckiej i maja tylko trzy punkty straty do &quot;The Bolts&quot; więc z pewnością dziś zrobią to co trzeba, aby przybliżyć się do rywala.
Boston jest solidny w ofensywie, ponieważ zajmuje czwartą pozycję w lidze, zdobywając 3,27 gpg, natomiast ich defensywa jest najlepsza w lidze z zaledwie 2,45 gpg.
Calgary Flames do walki włączają się trochę późno, ponieważ przegrali trzy z ostatnich pięciu meczów. Flames mają teraz bilans 13-17 w domu, ze średnią strzelonych bramek 2,73 gpg i straconych 3,17 gpg w tych grach.
Boston z rzędu 2 mecze przegrał tylko raz od połowy listopada , podczas gdy Flames męczyli sie na domowej tafli w domu. Jeśli to Mike Smith będzie starał się zatrzymać ofensywę Bostonu to zauważymy, że ma tylko 3-12 z 3,32 GAA w swojej karierze przeciwko Bruins, podczas gdy Tuukka Rask ma 5-3 z 1,66 GAA przeciwko Płomieniom. Boston jest lepszą drużyną w tym sezonie i zrobią dziś wszystko, aby uniknąć przegrania dwóch spotkań z rzędu.
⛔100
 
wjksk66 110

wjksk66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Hiszpanska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Getafe - Celta Vigo
Typ: Celta strzeli +1.5 gola w meczu
Kurs: 2.73
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Do beniaminka z Madrytu przyjezdza druzyna grajaca jeszcze nie tak dawno w europejskich pucharach. Zespol z Vigo w tym sezonie lekko mowiac rozczarowuje. Zajmuje dopiero 10 miejsce w tabeli lecz ma jeszcze szanse grac w pucharach gdyz do 6 miejsca ktore w nich gra traci ledwie 6pkt. Celta zajmuje czwarte miejsce w lidze pod wzgledem strzelonych goli (41) a Getafe 3 pod wzgledem goli straconych (21) wiec dzis zobaczymy bardzo dobrą, ofensywną drużynę ktora musi zbierac punkty i strzelac bramki aby grac w europie, a na przeciw druzyna ktora rowniez ma szanse powalczyc o ten sam cel lecz nie sadze ze to bedzie ich glowny cel. Celta jak juz wyzej wspominalem wyjdzie bardzo ofensywnie, bedzie grala szybko pilka oraz stworzy duzo sytuacji to mysle ze nie bedzie problem zdobyc 2 gole z tak mocna defensywą jaka dysponuje Getafe. Dzis proponuje typ +1.5 gola Celty po niezlym kursie 2.73
Powodzenia
⛔100
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Frankfurt - RB Lipsk
Typ: 2 i obie strzelą
Kurs: 4,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Lipsk jakby odżył, wygrał wyjazdowo z Munchengladbach 2-1 i Napoli 3-1 (dwie bramki strzelił Werner), co jest zapewne sukcesem. Augsburg pokonali 2-0. Frankfurt zadziwia w tym sezonie. Wysoko w tabeli. U siebie niezwykle groźny. 3 ostatnie domówki na plus, Koln 4-2, Mainz 3-0, Gladbach 2-0. Ale z FreiburgiemRed Bull zechce mocno powalczyć również w lidze i to wygra. Bramki Wernera mile widziane.
⛔100
powtórzony typ ajlex
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Rio 2018
20:30
Garcia-Lopez G. - Jarry N.
Garcia-Lopez G. -1 gem
1,86 w 1xbet

Wydaje mi się, że GGL przygotował solidną formę na mączkę w Ameryce Południowej. Z kilku sezonów wcześniej to pamiętam, że on raczej obijał się w Europie. Widocznie zmienił swój kalendarz w tym roku. Co by nie mówić w Buenos Aires zagrał fajne zawody, uważam go za o wiele lepszego zawodnika niż młody Jarry który ma kiepski bilans z zawodnikami o jednoręcznym backhandzie. Hiszpan w Argentynie przegrał z Delbonisem, ale to też z powodu, że gra mu się z leworęcznymi dość źle.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom