>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 19.03.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 19. Marca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BUŁGARIA: Parva Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Slavia Sofia - Pirin Blagoevgrad
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ostatnia kolejka w lidze bułgarskiej przed podziałem grup. Obydwa zespoły będą grać w grupie spadkowej. Poziom drużyn porównywalny choć wydaje mnie się że Pirin ostatnio lepiej się spisuje - ostatnie 5 meczy 2-1-2, choć ta ostatnia porażka była z v-ce liderem czyli z CSKA Sofia. Przegrali u siebie 1-2 tracąc bramki w 88 i w 93 minucie. Slavia natomiast 1-2-2 ostatnie 5 meczy. Slavia nie zachwyca, Pirin nie jest skazany na porażkę jak by wskazywały na to kursy, 1,90 na Slavię przy 3,70 na Pirin. Chciałem w pierwszej kolejności dać 2 DNB lecz jednak liczę że Slavia nie będzie chciała przegrać ostatniego meczu przed własną publicznością w rundzie zasadniczej.
P.S. Typ oparty na statystykach oraz na własnych przemyśleniach i przeczuciach, z resztą jak każdy inny typ. Co po niektórzy niech wybaczą ale nie mam dojścia do ustawianych meczy także... Z fartem ;)
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 3:30
Spotkanie: LAC - Portland TB
Typ: Portland Trail Blazers OT
Kurs: 2.13
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Goście b2b ale dość łatwe zwycięstwo wczoraj w stanie Maine gdzie w Moda Center ograli 100:87 Pistons. Patrząc na minuty to oprócz liderów - McColluma i Lilliarda nie przekroczono 30 min na parkiecie. Ci w/w są wg mnie nie do zajechania więc to zmęczenie nie powinno być widoczne. 3 ostatnie spotkania b2b Świetliste Smugi wygrały choć ich rywale nie byli dość wymagający.(Suns, Knicks, SAC). Idę w tym spotkaniu w stronę gości który wg mnie są obecnie w dużo lepszej formie, posiadają mocniejszą rotację i widać to po 3 miejscu w konferencji Zachodniej z bilansem 43-26 są za Rakietami i GSW. Konia z rzędem temu kto przed Rsem ich tam widział???! LAC (37-31)teoretycznie walczą o fazę posezonową ale oddanie Griffina i wczesniej CP3 dało jasny znak o przebudowie i kruchych latach w ekipie z miasta Aniołów. LAC rotacje obecnie ma słabiutką. Z problemami zdrowotnymi zmagają sie Danilo Gallinari, Avery Bradley czy Beverley więc dość ważne ogniwa w układance Clippersów. Ostatnie wyniki LAC miało w mojej opinii dużo lepsze niż ich gra. Tutaj wracają po 2 cieżkich potyczkach on road z Houston Rockets i OKC . Tak jak wspomniałem Blazers to nie jest obecnie łatwy team do grania. Goście posiadają ogromną siłę na pozycjach PG i SG gdzie powinni pozamiatać gospodarzami w tym spotkaniu. Smugi są w gazie i nota bene nie przegrali od 12 spotkań :0 . Ostatni raz 12 lutego w Salt Lake City z Jazz.
Goście teoretycznie na pewnym miejscu w PO ale OKC depczą po piętach. LAC obecnie nie mają siły oby tutaj zdominować rywali i zatrzymać chyba jedną z najlepszych par guardów w NBA .
✅113
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania - LaLiga 2
Godzina: 21:00

Spotkanie: Huesca - Gijon
Typ: 1/-3,5

Kurs: 2.94
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W tym meczu mierzą się dwie drużyny z czołówki tabeli. Huesca spadła ostatnio z pozycji lidera przez słabszą dyspozycję w 4 ostatnich kolejkach. Natomiast drużyna przyjezdnych oscyluje w okolicach 4-6 miejsca. Jak już wspomniałem, gospodarze ostatnio grali trochę gorzej, ale na swoim boisku są prawdziwą potęgą. Nie przegrali tam żadnego meczu w tym sezonie! Natomiast drużyna Gijon nie radzi sobie najlepiej w delegacjach. 13 pkt w 14 meczach nie napawa optymizmem, szczególnie gdy drużyna bije się o awans. Moim zdaniem to jest świetny moment dla Huesci by się przełamać. Podejmowany u siebie rywal z czuba tabeli, który nie radzi sobie na wyjazdach zdecydowanie zmotywuje zawodników do zgarnięcia kompletu punktów i wyjścia z małego dołku. Do tego w ramach konkursu dokładam under 3,5 bramek w meczu. U siebie Huesca gra bardzo zachowawczo. Zwyczajnie wyczekują błędu rywala. Gijon też specjalnie na wyjazdach się nie odkrywa, więc gradu bramek bym się nie spodziewał, ale uważam że gospodarze są w stanie strzelić bramkę na wagę zwycięstwa. Spodziewany wynik - 1:0.
⛔100
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rumunia - Grupa spadkowa
Godzina: 19:45

Spotkanie: Sepsi - Voluntari
Typ: 2

Kurs: 3.35
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Walka o utrzymanie w Rumunii.Gospodarze Sepsi podejmują u siebie zespół Voluntari. W tym sezonie te zespoły grały ze sobą dwukrotnie i to dwa razy wygrywał zespół Voluntari w stosunku 3-0.Siłą gości jest fakt ,że skład tego zespołu opiera się na rodowitych piłkarzach,gospodarze to mieszanka wielonarodowościowa. Gospodarze bez zwycięstwa od czterech spotkań. Voluntari podbudowane zwycięstwem 1-0,które wywalczyli w doliczonym czasie gry z Poli Timisoara, jednakże było to zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Stawiam na zespół gości.
⛔100
 
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 00:30
Spotkanie: Winnipeg Jets - Dallas Stars
Typ: 1/+4,5
Kurs: 2.56
Bukmacher:
fortuna
Analiza:

Pół godziny po północy Winnipeg Jets podejmować będą Gwiazdy z Dallas. W Konferencji Zachodniej gospodarze 3 pozycja, goście 9.
Gospodarze 6 wygranych na 10 spotkań. Nie wyglądało by to tak źle gdyby nie 3 przegrane w delegacji na totalnym wymeczeniu. Ostatnio u siebie podejmowali Chicago Blackhawks, których roznieśli według moich oczekiwań i to aż 6:2!!! Widać, że odsapneli i dziś pora na kolejne zwycięstwo(w tym utęsknioną dla mnie bramkę Patrika Laine po kursie 2.20).
Gwiazdy wg. mnie w tym roku grają poniżej oczekiwań - 7 na 10 ostatnich spotkań przegrali. Żadnej wygranej na wyjeździe. Więc bez zbędnego komentarza.
POWODZENIA ????
PS. Co ta Legia dziś odje..... !?!?!?! ????
✅156
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej, Czechy, Play off
Godzina: 17:20
Spotkanie: Bily Tigri Liberec - Moutfield Hradec Kralove
Typ: Liberec DNB
Kurs : 1.65
Bukmacher: fortuna
Stan serii 2-0 dla HK. Oba mecze zacięte. Dla mnie to wyrównane drużyny z porównywalnym potencjałem. Liberec niestety cały sezon miał problem z wygrywaniem na wyjazdach. Zaliczyli najgorszą statystykę w lidze 6/20. Potwierdziło się to również w play off. Co innego u siebie. Zajęli w regular sezon 2 miejsce w Home Credit Arena z bilansem 21/5. Potrafią na własnym lodzie rozegrać dobre ofensywne spotkania i zdominować przeciwnika. W ataku mają kim grać. Doświadczeni Kvapil,Bakos,Bulir, Lakatos... do tego młoda krew Pyrochta, Jasek,obrona też konkretna Sevc ,Smid, Derner...no i trener Pesan! Trzeba też zaznaczyć,że Liberec to finalista z zeszłego sezonu.
HK wygrało mecze u siebie,ale nie zdominowali Liberca. Dużo zależy od Bednara,który jest filarem tej ekipy. Hradec to raczej taktyczna i defensywna ekipa, zaliczyli u siebie korzystne rezultaty i mam wrażenie,że jutro skupią się na obronie. Zobaczymy jak mecz się ułoży, ale przy ofensywnym stylu Liberca mogą mieć spore kłopoty z utrzymaniem wyniku
Pozdrawiam ????
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Argentyna Primera B Metrolpolitana
Godzina: 20:00
Spotkanie: Barracas Central – Almirante Brown
Typ: 1
Kurs:
2,01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Goście to najgorsza ekipa rozgrywek w 25 meczach zdobyli tylko 17 punktów. W dziesięciu ostatnich meczach bilans 2-1-7. Gospodarze u siebie seria 4 kolejnych wygranych ligowych. W meczach H2H 3-2-1 dla Barracas. Patrząc na różnicę w formie i dotychczasowych zdobyczach faworytem spotkania jest ekipa Barracas Central i przy takim kursie myślę, że warto spróbować.
✅101
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
licha9 230

licha9

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej / NHL
Godzina: 00:30
Spotkanie: Chicago Blackhaws- St Louis Blues
Typ:2/ Powyżej 5,5 gola
Kurs: 3,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na przeciwko siebie stają dwie mega ofensywnie grające drużyny, St Louis będzie musiało wyjść ofensywnie gdyż kolejek do końca coraz mniej, a punktów do play off ów póki co brakuje, Chicago Blackhaws mają świetne ostatnie mecze na swoim boisku i do tego strzelają dość sporo bramek, myślę, że dziś będzie podobnie aczkolwiek ich forma w ostatnich meczach pozostawia wiele do życzenia,oprócz tego pojedynki tych drużyn zawsze są obfite w bramki co pokazuje h2h obu zespołów, Saint Louis wciąż z dużymi szansamina gre w play offach, i będą chcieli się zaprezentować z dobrej strony i wygrać to spotkanie co pozwoli im zrobić bardzo duży krok w stronę play offow, Chicago gra już o przysłowiową pietruchę więc ciężko będzie się im zmobilizować . Powodzenia
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Players Championship
Godzina: 20:00
Spotkanie: Shaun Murphy - Kyren Wilson
Typ: Shaun Murphy
Kurs: 1.76
Bukmacher: LvBet
Analiza:
Na poniedziałek chciałbym zaproponować zakład na mecz Snookera. Zaczynamy nowy turniej i tym razem jest to Players Championship, gdzie udział bierze 16 najlepszych zawodników z listy jednorocznej. I tak z numerem jeden rozstawiony jest Ronnie O&#39;Sullivan, a dwójką Mark Williams. Praktycznie w każdej fazie, obojętnie jaki by to nie był mecz - mógłby potencjalnie być finałem prawie każdego innego turnieju. Dzisiaj rozpocznie turniej jedna z dwóch par, jaką tworzy Shaun Murphy oraz Kyren Wilson. Dwaj Anglicy można powiedzieć w formie, którzy solidnie grają i stanowią przeszkodę tym najlepszym. Ja jednak dzisiaj pójdę w stronę tego teoretycznie faworyta, czyli Murphy&#39;ego. Zawodnik potrafi budować wysokie brejki, a jeśli da mu się troszkę swobody - wykorzysta to w 100% i już stołu nie odda. Do tego ostatnio dużo odpoczywał, bo odpadł w pierwszej rundzie Welsh Open, do Gibraltaru ani Rumunii nie pojechał - więc jest idealny czas aby zaatakować i zagrać z bardzo dobrymi rywalami przed jeszcze większym zbliżającym się wielkimi krokami turniejem (mam na myśli Mistrzostwa Świata). System rozgrywek można powiedzieć jest sprzyjający, bo do 6-ciu wygranych. Murphy ostatnio doszedł do ćwierćfinału World Grand Prix, półfinału German Masters, a w turnieju w tym samym systemie i to bardzo znaczącym (UK Champinship) do finału przegrywając z O&#39;Sullivanem (finał oczywiście grany do 10-ciu - wynik 10:5). Kilka tygodni wcześniej w turnieju Champion of Champions pokonał wspomnianego Ronniego i to w finale, tym samym wygrywając cały turniej. Jeśli chodzi o Kyrena - jest bardzo niebezpieczny i tak na prawdę nie lubię typować meczów z Jego udziałem. Potrafi wygrać z Trumpem 4:2 (Romanian Masters), a też przegrać 5:0 z Ryanem Day będąc potencjalnym faworytem meczu. W Gibraltar Open doszedł do ćwierćfinału praktycznie bez problemów (pokonał po drodze Joyce&#39;a 4:1, Wellsa 4:1 czy Matt&#39;a Selta 4:0), a w samym ćwierćfinale przegrał 4:0 z Walkerem. W Welsh Open odpadł w 1/8 finału z Nopponem (wynik 4:0), a wcześniej znowu pewne wygrane 4:0 z Rorym McLeodem czy 4:1 z Milkinsem . Bliski był triumfu w Mastersie, ale ostatecznie uległ Allenowi 10:7 w finale. Więc tak te jego mecze są na prawdę niekiedy dziwne, dlatego myślę, że na nieco dłuższym dystansie Murphy sobie z młodszym Anglikiem poradzi. Bezpośrednio mierzyli się już 5 razy, gdzie 3:2 w meczach na korzyść Shaun&#39;a, choć mecze te były takie &quot;byle jakie&quot;. Dobry kursik znalazłem na Lv Bet - 1.76, a same spotkanie zaczyna się o 20:00. Powodzenia!
✅76
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 2
Godzina: 20.45
Spotkanie: Brest - Nimes
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: expekt

Niezbyt ciekawa oferta na dzis. Jesli juz musze wybierac (a musze bo dzien bez typu to dzien stracony ;)) to wybieram mecz drugiej ligi francuskiej w ktorej gospodarze znajdujacy sie na 9 miejscu podejmuja wicelidera, jednoczesniej najbardziej ofensywna ekipe ligi - Nimes.
Co przemawia za wygrana gosci? Przede wszystkim forma - 3 ostatnie mecze to 3 wygrane, miedzy innymi z Paris FC. Nimes walczy o awans, scisk w czolowce ligi niesamowity, jestem pewien ze zrobia wszystko zeby wygrac to bardzo wazne spotkanie. Z pewnoscia pomoze im Bozuk - strzelec 21 bramek w 29 meczach, forma robi wrazenie.
Co do gospodarzy, to ostatnio graja lepiej. 4 ostatnie mecze to 3 wygrane, jednak watpie aby dzis wystarczylo umiejetnosci na mega zmotywowane Nimes.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Polska Ekstraliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: HC GKS Katowice vs Cracovia Kraków
Typ: Cracovia
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj biorę na tapetę Polska Hokej Ligę. Będzie to 5 spotkanie półfinałowe. Gieksa prowadzi w rywalizacji 3-1 i teraz będzie mecz w Katowicach. Generalnie to Cracovia ma spore problemy w tych Play Offach, grają delikatnie rzecz biorąc średnio. Już w sezonie zasadniczym mieli regres, zajęli dopiero 3 miejsce, a jest to obrońca tytułu. W ćwierćfinale ze sporymi problemami pokonali Unię Oświęcim 4-2 w rywalizacji do 4 zwycięstw. Teraz w półfinale z Gieksą w Katowicach przegrali 2 mecze i były to spotkania pod dyktando gospodarzy, ale wyrównane mecze. Raz Katowice wygrały 5:3, później 4:2. Pierwszy mecz w Krakowie padł łupem gospodarzy 4:3, ale trzeba zaznaczyć, że prowadzili po 2 tercjach 4:1, potem za bardzo się cofnęli i doprowadzili do nerwowej końcówki. W drugim meczu w Krakowie, głównie za sprawą kiepskiej postawy w bramce Cracovii Radziszewskiego, Gieksie udało się wygrać raz w Krakowie po dogrywce 1:2. Dlaczego idę w takim razie w stronę Cracovii? Bo to jest drużyna Play Offowa i potrafi w takim trudnym momencie wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i odwrócić stan rywalizacji. Tak było rok temu gdzie w finale przegrywali już 3-1 i potrafili wygrać 3:4 w meczach. GKS Katowice to drużyna zbudowana na już, gdzie wielu zawodników przyszło w połowie sezonu. Mają naprawdę świetnego bramkarza, który rozgrywa świetne zawody, ale brakuje im zgrania i obycia w meczach o tak dużą stawkę. Według mnie w takim meczu gdzie trzeba będzie postawić przysłowiową &quot;kropkę nad i&quot; nogi mogą zadrżeć i mogą zaczynać pojawiać się proste błędy, których do tej pory drużyna Cracovii nie potrafiła wykorzystać. Ja tutaj liczę na pełną mobilizację w drużynie gości, walkę jak o życie, bo dla nich jest to ostatnia szansa na przedłużenie tej rywalizacji. Ich interesuje tylko finał i obrona tytułu. Znając ich doświadczenie i upór liczę, że uda im się wyrwać to zwycięstwo w Katowicach! Powodzenia!
⛔100

 
smuzzz 76

smuzzz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Erzgebirge Aue - Greuther Fuerth
Typ: DW 2:2
Kurs: 1
3,50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Obydwa zespoły w strefie spadkowej więc zapowiada się mecz walki od początku. Obydwa zespoły od początku roku grają w totalną &quot;kratkę&quot; więc każdy wynik jest tutaj możliwy. Stawiam na remis ale czuję że będzie więcej bramek więc ryzykowne dwa : dwa. A nawiasem mówiąc jak bym wszystkie mecze które grałem obstawił 2:2 to byłbym bogaty :rolleyes:
pozdrawiam wszystkich ✅

⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , ATP Kw. Miami
Godzina: 15:00 ( może ulec zmianie)
Spotkanie: F. Auger - Aliassime - M. McDonalnd
Typ: Auger - Aliassime wygra
Kurs: 2.00
Bukmacher: forbet
Analiza:
Różnica wieku między zawodnikami to 5 lat ... ale to wciąż bardzo młodzi zawodnicy - Auger-Aliassime 17 lat i McDonald 22... obydwaj co ciekawe mimo młodego wieku mają kilka ciekawych zwycięstw , jednak większe wrażenie na mnie robi zdecydowanie 17 latek , który moim zdaniem wyrasta na mega gwiazdę tej dyscypliny i to w szczególności na kortach twardych.. McDonald to też zdolny chłopak jednak mimo różnicy wieku to Aliassime osiągnął już więcej ( wygrany US Open chłopców w 2016 czy wygrane dwa europejskie chellengery w Lyonie i Sevilli gdzie w drabince nie miał wcale słabych zawodników ) McDonald ogrywa się głównie w amerykańskich chellengerach - to również zdolna amerykańska przyszłość amerykańskiego tenisa.. jednak to Kanadyjczyk ma większe szanse na zwycięstwo co zresztą pokazał na ostatnim Indian Wells.. McDonald nie przebrnął nawet kwalifikacji natomiast Felix wyszedł z kw. i trafił najgorzej bo w 1/32 trafił na rodaka Raonica , któremu i tak ładnie się moim zdaniem stawił.. Polecam ten typ , zdecydowanie grałbym na Kanadyjczyka. Wejdzie? Zostaw reputkę !
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Miami (USA) - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 21:00
Spotkanie: Matteo Berrettini - Filip Peliwo
Typ: 2
Kurs: 4,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kwalifikacje do turnieju ATP w Miami. Próbuję w tym spotkaniu niespodzianki. Berrettini jest w tym spotkaniu słusznie zdecydowanym faworytem. W ostatnim czasie jest w formie natomiast jego rywal Kanadyjczyk Peliwo nic szczególnego nie gra. Włoch Berrettini doszedł w ostatnim turnieju challengerowym rozgrywanym też w Stanach Zjednoczonych w Irving do samego finału, gdzie przegrał z Kazachem Kukuszkinem. Był to turniej również rozgrywany na kortach twardych. Peliwo z kolei w ostatnim czasie częściej przegrywa niż wygrywa. Skąd zatem pomysł aby zagrać na Filipa ? Odpowiedź jest prosta próbuję tutaj poszukać zmęczenia u Matteo, bo on w ostatnich dniach grał bardzo dużo a do tego dochodzi długa podróż z Irving do Miami. Berrettini oprócz singla w Irving, grał również debla w parze z Fabbiano dochodząc do ćwierćfinału i tych meczy miał w ostatnim tygodniu naprawdę sporo. Myślę, że może być dziś mocno zmęczony, bo jeszcze dochodzi długa podróż z Irving. Jest w bardzo dobrej dyspozycji a Peliwo nic szczególnego nie gra ale pójdę tutaj w tym meczu w to zmęczenie i zaryzykuję na niespodziankę. W ciągu 9 dni będzie to dla niego 9 spotkanie a do tego dochodzi jeszcze ta podróż, no nie ma bata musi się to odbić na jego kondycji. Peliwo oczywiście tyle grac nie musiał, bo ostatnio szybko odpada więc ma więcej czasu na regenerację. No nic próbujemy niespodzianki, jeśli się nie uda to w kolejnych meczach dalej trzeba grać na porażkę Matteo, bo nie powinien tak długo pociągnąć :p
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30

Spotkanie: Carpi - Pro Vercelli
Typ: DW 0-0
Kurs: 5.20
Bukmacher: Fortuna
Dzisiaj na tapetę biorę spotkanie z Włoskiej Serie B, a mianowicie Carpi - Pro Vercelli.
Gospodarze w poprzednim sezonie po zaciętej walce ulegli w finale Play Off drużynie Benevento o awans
do Serie A, natomiast Pro Vercelli okupowali dolną część tabeli i zakończyli sezon 2 miejsca nad spadkiem.
Na dzień dzisiejszy obydwie drużyny dalekie są od optymalnej formy. Carpi 11 miejsce i 3 pkt. od Play Off,
a Pro Vercelli tradycyjnie jak co sezon na dnie - 20 miejsce.
Mój dzisiejszy typ będzie się opierać o obraz dobitnych statystyk. Gospodarze ostatnie 3/5 spotkań kończyli remisem, a goście 5/5!!! Do tego warto popatrzeć na bezpośrednie pojedynki. Łącznie pojedynkowali się
9-krotnie, z czego 6 razy mecz kończył się wynikiem 0-0!!!
Drużyna Carpi jest zdecydowanym anty-liderem jeśli chodzi o dyspozycję strzelecką -
strzelają najmniej bramek w całej lidze. Do tego są w TOP4 , tym razem najlepszych defensyw.
Taka sytuacja pozwala mi wierzyć w powodzenie tego typu.
W typach dnia podaję typ DW 0-0, jednak na pewno pogram jeszcze
bezpieczniejsze opcje czyli czysty remis, oraz podwójną szansę 0-0.

Powodzenia wszystkim ;)
⛔100​

 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NIEMCY: Regionalliga Sudwest - Kolejka 29
Godzina : 20:15

Spotkanie:
FSV Frankfurt - Offenbach
Typ: 1
Kurs: 3,34
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Witam,
króciutkie uzasadnienie , gospodarze wydają się w lepszej formie w 5 meczach w lidze bilans 4-0-1 bramki bramki 13-5 , a porażka w spotkaniu z bezapelacyjnym liderem Saarbucken.
Goście pozycję ligową zawdzięczają formie ,której od dawna nie prezentują ;) ich wyjazdowe sukcesy to wygrane z ostatnią drużyną w tabeli i z 3 od końca w ostatnich 8 meczach jako gość.
Myślę ,że gospodarze mogą pokusić się o komplet punktów w tym spotkaniu.
Pozdrawiam.
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: malmo-savehof
Typ: malmo

Kurs: 1.46
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,wczoraj slaby mialem dzien ale dzisiaj musze sobie to odbic-typuje szczypiorniaka.w lidze szweckiej mamy czas play-off czyli to co najlepsze.nie bedzie oszczedzania sil tylko gra przez caly mecz na max,stawiam na malmo poniewaz bardzo dobrze gra u siebie i z dzisiajszym przeciwnikiem ostatnio notorycznie wygrywa.malmo weszlo do play-off z 2 miejsca,ich bilans 24/32,u siebie13/16 (porazki z lepszymi ekipami niz savehof).savehof awansowal do dalszych rozgrywek z 8 lokaty(troche mnie to dziwi ze 1 gra z 7,a 2 z 8),bilans druzyny 17/32,na wyjezdzie 8/16.pisalem wczesniej o bezposrednich pojedynkach w ktorych malmo ma serie wygranych z dzisiejszym rywalem-5 ostatnich na wlasnym boisku wygranych.uwazam ze niespodzianki w tym meczu nie bedzie i gospodarz bedzie mial pierwsze zwycienstwo w play-off.pozdrawiam
✅46
 
A 498

addam44

Użytkownik
Dyscyplina;pilka nozna.2 Bundesliga.
Godzina;20.30
Spotkanie;Aue-Furth
Typ;X
Kurs;3.15
Bukmacher;Fortuna
Analiza;
Ostatni mecz 27 kolejki II Bundesligi.Czysta statystyka;
a/sasiedzi w tabeli;Aue 16 miejsce,Furth 15.
b/Aue zremisowalo 5 z 10 ostatnich ligowych meczy.
c/Furth zremisowalo 4 z 10 ost.ligowych meczy.
d/Grajac z soba ekipy zremisowaly 2 z 5 ostatnich meczy.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zawiercie - GKS Katowice
Typ:
(Handicap -2.5 seta Zawiercie)

Kurs: 4.80
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Tutaj kurs bardziej do konkursu ,ale polecam bo bardzo dobrym kursie pograc na Zawiercie. Zawiercie na swoim obiekcie spisuje sie naprawde bardzo dobrze. Przewaznie jest cała hala co podnosi do samych pozytywnych wynikow dla rycerzy. Ostatnio Zawiercie wygrali u siebie z Skra w trzech setach, Kielcami w czterech setach i z Bydgoszcza w trzech setach. Porazki z Cuprum po tie-breaku i Resovia w trzech setach. Katowice ostatnio dosyć dobrze prezentuje sie u siebie jak i w meczach wyjazdowych. Co mnie skłania ze gram w strone Zawiercia? Głównie własna hala i ostatnie zwycięstwo pewne w trzech setach w meczu wyjazdowym w Katowicach. Myslałem nad typem handi -1.5 seta ,ale tutaj kurs nie jest warty ryzyka. Dzisiaj gram za grubo na Zawiercie mniej na handi. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅380
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom