>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.07.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 19. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kw. ligi mistrzów
Godzina: 19:15
Spotkanie: Rosenborg - Dundalk
Typ: awans (zakwalifikuje się) - Dundalk
Kurs: 3,65
Bukmacher: forbet
Analiza:
Na jutro również ruszam kw. ligi mistrzów, tym razem myślę , że duże szanse na kw. do następnej rundy ma irlandzki Dundalk , który jak pamiętamy rok temu mierzył się z Legią w ostatniej rundzie i napsuł wiele krwi legionistom bo wcale nie było tak łatwo. Mimo , że wartość Rosenborgu jest siedemnastokrotnie wyższa jak Dundalk myślę , że mecz będzie bardzo wyrównany. Dundalk już trochę obył się z pucharami europejskimi gdyż pograł sobie po odpadnięciu z legią w lidze europejskiej, gdzie zespół ten pokazał , że w piłkę grać potrafi ambitnie i walecznie. Zadanie nie będzie wcale łatwe ale kadra Rosenborgu specjalnie mnie nie przekonuje, w dodatku ten kaleki książe Bendtner w ataku :grin:. Zarówno Rosenborg jak i Dundalk bardzo dobrze grają w lidze chociaż aktualnie to Rosenborg piastuje fotel lidera w lidze norweskiej . Oba zespoły już są w trakcie sezonu więc są ograne i z kondycją nie powinno być problemu w żadnym z zespołów. Jedyne czego na pewno więcej ma Rosenborg to umiejętności ale myślę , że tutaj wystarczy dużo walki i serca a Irlandczycy to potrafią bardziej od Norwegów, jutro będą gryźć trawę żeby sprawić niespodziankę. W ostatnim meczu bardzo dobrze zaprezentował się strzelec bramki dla Dundalk - David McMillan mam nadzieję , że jutro otworzy również wynik spotkania i Dundalk odniesie zwycięstwo kwalifikujące ich do następnej rundy, być może też doczekamy się karnych albo dogrywki też bardzo prawdopodobne.. jestem pewny , że Dundalk łatwo nie odpuści. Powodzenia !
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, FA Cup
Godzinna: 14:00
Spotkanie: Shandong Luneng – Shanghai Shenhua
Typ: over 3.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: unibet
Analiza:
W jednym z najciekawszych par ćwierćfinałowych FA Cup w Chinach zmierzą się ze sobą Shandong Luneng oraz Shanghai Shenhua. Gospodarze przegrali ostatnio prestiżowy mecz w lidze z Guangzhou 2:1, oglądałem ten mecz i tempo meczu w wykonaniu obu ekip było słabe a i tak skończyło się na sporej ilości sytuacji bramkowych. Wydaje mi się że gospodarze bez większych szansa na mistrzostwo poszli w ten puchar i dziś ten ich rytm będzie zdecydowanie żywszy a w takiej grze w ofensywie są świetni, maj ą w swych szeregach P. Ciss é 6 spotka ń 6 bramek, Diego Tardelli 10 spotka ń 10 bramek i Pelle będą mieli mnóstwo jakości w ofensywie. Gospodarze są ekipą która straciła zaledwie 135 bramek ale ja się trochę temu wynikowi dziwię, bo kilka spotkań tej ekip oglądałem i oni wcale tak mocni w tej formacji nie są ale mają naprawdę kupę szczęścia, nie raz ekipy dużo słabsze rozmontowywały z łatwością tą defensywę po czym wywalali piłkę obok braki a daleko takich przykładów to nie trzeba szukać, ostatni mecz Teda które dwie setki to pięknie zmarnowały, dziś już tyle szczęścia ta ekipa nie będzie miała w to nie wierze. Druga strona jest też taka że Luneng potrafi też sporo marnować ale dziś koncentracja będzie na wysoki poziomie. Goście ekipa bardzo overowa która potrafi mnóstwo strzelać i jeszcze więcej tracić, w ofensywie maja mega gwiazdy Teveza, Martinsa którzy dziś powinni się dobrze czuć bo raczej szykuje się gra w kontrze. Sezon mają jak na potencjał i aspirację bardzo słaby i te rozgrywki to raczej jedyna rzecz do wygrania, a więc zobaczymy mocny skład. Problem tej ekipy tkwi w defensywie, ta jakość w ataku powoduje że na tyłach jest mega słabo szczególnie na wyjeździe te ich mecze są bardzo otwarte i bilans bramkowy w 11 spotkaniach 15:18 mówi wiele szczególnie w tych meczach z topem jest hokej: Hebei 4:2, Guangzhou 3:2, Jiangsu 2:2, Yatai 3:2 mizeria straszna w defensywie. Ja tu widzę bramki patrząc na ostatnie kolejki w wykonaniu obu ekip, tym bardziej ze remis nic nie daje ani jednym ani drugim, więcej na nim stracą niż zyskają
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa - Mariehamn
Typ: under 3.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Legia rozgromiła w pierwszym meczu Mariehamn i ma już niemal pewny awans do następnej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Jutro grają rewanż przy Łazienkowskiej jednak ja się nie spodziewam żeby Legia równie rozgromiła ich tak jak na wyjeździe mimo atutu własnego boiska. Wynik 3-0 to już jest pewna zaliczka żeby u siebie zagrać na luzie bez większego wysiłku. Legia w Zabrzu spisała się fatalnie przegrywając 1-3 i myślę, że ten wynik wpłynie na ten mecz na tyle żeby zagrać na minimalne zwycięstwo lub nawet remis. W tym meczu nie powinno paść zbyt wiele bramek z tego względu że Legia już nic nie musi, a Mariehamn jak było widać w poprzednim meczu jest o klasę słabszy niż Polska drużyna.
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -liga mistrzow-kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie:ludogorets-zalgiris
Typ:1polowa under 1.5
Kurs: 1.50
Bukmacher:unibet
Analiza:
sroda to oczywiscie liga mistrzow,wybralem spotkanie ludogortsa z zalgirisem bo zainspirowal mnie wynik pierwszego spotkania gdzie padl wynik 2-1 dla druzyny z wilna.dla obu zespolow byl to pierwszy mecz o cos po przerwie miedzy rozgrywkami ligowymi i od razu niespodzianka dla zespolow-dla zalgirisa ze wygrali,a dla ludogortsa porazka.w srode przewiduje ze ludogorets na swoim stadionie zrobi wszystko zeby przechylic awans na swoja strone ale nie bedzie to latwe bo zalgiris pokazal ze potrafi grac(dosc niedawno przekonal sie o tym lech poznan)mistrz bulgari nie rzuci wszystkiego od poczatku meczu,beda dlugo utrzymywac sie przy pilce ale grac cierpliwie bo kontra moze pozbawic ich awansu.typ uwazam za pewny bo ciezko sie gra gdy druzyna broniaca bedzie miec autobus w polu karnym,a w nogach jeszce treningi i ciezko o dokladne podania,na przestrzeni calego meczu ludogorets moze zmeczyc przeciwnika ale w pierwszej polowie bedzie o to ciezko.kurs moze nie powala ale wart postawienia-pozdrawiam
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal LM
Godz: 19:15
Spotkanie Rosenborg-Dundalk
Typ: 1/1
Kurs 2.13
Buk Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów, Norweski Rosenborg podejmował będzie na własnym stadionie drużynę Dundalk, ekipa gospodarzy jest faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jak i do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, w pierwszym spotkaniu padł remis po 1 ,ale to ekipa Dundalk była zespołem sprawiającym lepszy wrażenie niż drużyna Rosenborgu, który miał spore problemy z organizowaniem sobie gry na trudnym terenie, teraz na pewno gospodarze nie będą chcieli grać na remis bezbramkowy , który dawałbym im awans do dalszych gier, tylko będą próbowali zdobyć bramkę jak najszybciej by zapewnić sobie spokój w dalszej części spotkania. Rosenborg na swoim stadionie rzadko traci punkty i zdobywa sporo bramek, goście natomiast w poprzednich kolejkach wyjazdowych nie grali źle,ale jeżeli spojrzymy na spotkania wcześniejsze to często remisowali i ponosili porażki , dlatego stawiam na bramki tylko ze strony gospodarzy oraz na dokładny wynik 2:0 po 90 minutach tego spotkania.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - International Champions Cup
Godzina: 13:20
Spotkanie: Bayern - Arsenal
Typ: Bayern i obie strzelą
Kurs: 2.70
Bukmacher: forBet
Analiza:
Miałem zamiar postawić tu na Rosenberg ale, że już 2 kolegów mnie ubiegło to zajmę się meczem podobnym do wczorajszego. Mecz Bayernu z Arsenalem zapowiada się równie ekscytująco co wczorajszy Milanu z Dortmundem. Według mnie zakończy się też podobnie, tzn. wygra Bayern właśnie jakieś 3:1. Właściwie to wczorajszą analizę mógłbym skopiować, więc w skrócie napiszę dlaczego padną bramki z obu stron i wygra Bayern. Zespoły grają dla kibiców (w Azji są uwielbiani), na luzie ale i o prestiż więc na pewno padnie kilka goli. Natomiast Bayern wygra dlatego, że ma po prostu lepszy skład i Lewandowskiego w ataku ???? . Do tego dodam jeszcze, że oba zespoły grały ze sobą na przełomie lutego i marca w LM i wtedy padły wysokie wyniki 1:5 i 5:1 - wygrywali gospodarze. Jak widać zdobywanie bramek to dla tych zespołów nie nowość. Grającym życzę powodzenia!
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 17:45
Spotkanie: Larissa-Levadiakos
Typ: Powyzej 14 Rzutów Rożnych
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W tym meczu,dziać się będzie wiele,a nawet bardzo wiele-twierdzę,że na 90% będzie on ustawiony. Dlaczego? A no choćby dlatego,iż masowo znika z bukmacherów-forbet na chwilę obecną juz go nie ma. Kurs 4.5 na 14 rzutów rożnych? Wolne żarty. Na taki over rożnych kursy zazwyczaj są w okolicach czasem nawet i 10.00 a czasem i wyżej. Wiele spotkań ustawianych jest teraz głównie na kartki i rożne-przykład dzisiejszego meczu Partizana-w pewnym momencie przestałem już te rożne liczyć. O tym zakładzie poinformował mnie brat,który jest w Grecji na wakacjach. Delikatnie zainwestuję.
Dodam tylko,że obie drużyny są bardzo dobre w nabijaniu rzutów rożnych ;) Nie raz w meczach tych drużyn padało po naście rożnych.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typyjącym i grającym życzę Powodzenia !
⛔100
 
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dudelange - APOEL
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:Mysle ze jest to zaklad warty zagrania, APOEL to druzyna poziomem ze znacznie wyzszej polki od druzyny z Luksemburga w 1 meczu wygrali skromnie 1:0 druzyna z Luksemburga grala bardzo zachowawczo teraz w 2 meczu benda musieli zaryzykowac i grac ofensywnie chcac odrobic strate nie maja nic do stracenia ,mysle ze to na APOEL nie wystrczy i cypryjczycy udowodnia ze sa o kilka klas lepszym zespolem i szybki latwy sposob awansuja nastepnej rundy do tego kurs 3.10 mega atrakcyjny polecam
✅210
 
kamasutra10 569,8K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nozna, Korea , K - League
Godzina: 12:30
Spotkanie: Suwon Samsung - Jeonnam Dragons
Typ: over 1.5 gola w obu połowach
Kurs: 3.70
Bukmacher: : iforBet
Analiza :

Spotkanie ligi koreańskiej w którym spotykają się dwie drużyny grające wyraźnie futbol na &quot; Tak&quot; . O ile w przypadku gospodarzy przynosi to wymierny efekt w postaci 3 lokaty ( br. 35:24) o tyle goście zajmujący 8 miejsce ( br. 37:36) nie bardzo potrafią znaleźć receptę na zachowanie skuteczności z jednoczesną poprawą gry obronnej. Statystycznie Jeonnam tracą 1.71 gola w meczu niezależnie od siły przeciwnika , co jest wynikiem słabym. Wymiernym przykładem jest ostatni domowy mecz przeciw ekipie Daegu zajmującej przedostatnią pozycję i borykającej się z identycznym problemem ( tyle samo straconych goli - 36). Wynik 4:3 odzwierciedla to o czym piszę .
Idąc tym tropem celowo nie zastanawiam się nad możliwością zwycięstwa którejkolwiek z drużyn , idąc teoretycznie na &quot; łatwiznę &quot; i szukając szczęścia w opcji z golami. Z kilku innych betów dostępnych na ten rodzaj gry godny uwagi jest over 3.5 @ 2.30 , Suwon strz. w obu połowach @ 2.10 , czy też BTTS w 1 poł. @ 3.60 nad którym długo się zastanawiałem rezygnując ostatecznie na rzecz zagranego powyżej.
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
G 10

glowka

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna, Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dudelange - APOEL
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: : iforBet
Analiza :
19 lipca na stadionie Stade Jos Nosbaum drużyna Dudelange podejmie wielokrotnego mistrza Cypru- APOEL Nikozja. Będzie to rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem APOEL-u 1:0. Dudelange to aktualny mistrz Luksemburga, który nie po raz pierwszy bije się o prawo gry w rozgrywkach Champions League. Największym osiągnięciem na arenie międzynarodowej nadal pozostaje jednak sezon 2012/2013, w którym ekipie z południa Luksemburga udało się dojść do 3. rundy kwalifikacyjnej LM. Tegoroczne zmagania nie zapowiadają poprawy bilansu w europejskich pucharach. W drugiej rundzie eliminacyjnej Dudelange trafiło na cypryjski APOEL. 25- krotny mistrz swojego kraju walczy o czwartą w historii klubu możliwość gry w Lidze Mistrzów. Największym sukcesem zespołu jest ćwierćfinał elitarnych rozgrywek osiągnięty w sezonie 2011/2012 (porażka w dwumeczu z Realem Madryt). Za drużyną trenera Mario Beena przemawiają niemal wszystkie statystyki. Poza wspomnianym doświadczeniem, APOEL dysponuje lepszym składem mając takich piłkarzy jak Boy Waterman, Lorenzo Ebecilio czy Igor de Camargo. Biorąc pod uwagę pięć ostatnich spotkań cypryjski klub nie tylko wszystkie wygrał ale może się też pochwalić bilansem bramek 10:2. Dudelange może upatrywać szansy związanej z grą na własnym stadionie. Patrząc jednak na bardzo dobrą postawę APOEL-u w ostatnich meczach wyjazdowych ciężko szukać jakichkolwiek pozytywów. Mistrz Cypru powinien sprostać roli faworyta i awansować do kolejnej rundy.
✅90
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - LM - kwalifikacje
Godzina : 21:15
Spotkanie : Honved Budapeszt vs Hap.Beer Sheva
Typ : Hap.Beer Sheva
Kurs : 2,05
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Rewanzowe spotkanie kwalifikacyjne LM miedzy wegierskim Honved a izraelskim Hapoelem. 1 mecz zakonczyl sie wygrana 2:1 zespolu z Izraela.Hapoel wygral pewnie to spotkanie w 1 polowie ( 1:0 ) a druga polowe remisujac ( 1:1 ).Wegierska ekipa prowadzona przez E.van der Meer to przecietny zespol raczej nie liczacy sie obecnie na europejskich arenach,sklad w duzej mierze oparty na zawodnikach z rodzimej ligi posiada tylko 3 obcokrajowcow .Przegrywajac 1 mecz chyba jest skazana na zakonczenie eliminacji juz na tym etapie.Druzyna gosci jest juz bardziej znana lecz tez nie jest zespolem z osiagnieciami w LM.Zespol ten podobnie jak Honved nie zaczal jeszcze ligowych rozgrywek.Trener zespolu G.Barak tez opiera sklad na zawodnikach krajowych ( 5 obcokrajowcow ).Zespol solidny nie tracacy duzo bramek jak i nie zdobywajacych duzo( raczej underowy ).
Biorac pod uwage wynik z 1 spotkanie mysle ze dzis wygraja i awansuja do dalszych eliminacji w LM.
Pozd. i pow.
✅105
 
trepas 108

trepas

Użytkownik
Dyscyplina : PIŁKA NOŻNA - LM - kwalifikacje
Godzina : 20:45
Spotkanie : Legia Warszawa vs Mariehamn
Typ : 2.druzyna ilosc rz. roznych 3,5+
Kurs : 1,7
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Rewanżowe spotkanie, w którym myślę, że Legia zagra na totalnym luzie i po prostu utrzyma wynik ewentualnie wygra małym nakładem sił. Co do typu w ostatnim meczu MARIEHAMN miało aż 7 z 10 rożnych w meczu mimo, że odstawali piłkarsko o dużo od zawodników Legii to spokojnie uzyskali 7 rzutów rożnych co oznacza, że jakieś tam akcje mieli. Dziś uważam, że 4 rożne są praktycznie pewne ze względu takiego, że Mariehamn większość swoich akcji przeprowadza bokami boiska, gdzie skrzydłowi próbują dośrodkować piłkę co często się kończy właśnie rzutem rożnym. Mają 90minut na tylko 4 rożne co według mnie jest bardzo prawdopodobne i warte grania mimo, że kurs nie jest za wielki. Poza tym mimo, że drużyna Mariehamn dostała takie lanie i to u siebie to i tak dzisiaj powinni powalczyć, wątpię aby odpuścili ten mecz uważam nawet, że wyjdą bardziej zdeterminowani niż Legia więc spokojnie powinni pokryć linie, w lidze też te rożne idą im całkiem przyzwoicie więc mocno liczę dziś na powodzenie.
Powodzenia.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje MŚ Mężczyzn
Godzina: 20:00
Spotkanie: Białoruś - Estonia
Typ: Estonia 1set ( handicap - 2,5)
Kurs: 1,78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Dzisiaj w Belgii ruszają kwalifikacje do Mistrzostw Świata siatkarzy. Awans uzyska tylko zwycięzca turnieju więc pełna mobilizacja od początku wśród faworytów, a tymi według mnie będą Niemcy, Belgowie i Estończycy. Ci ostatni podejmą w ostatnim meczu dzisiejszego dnia siatkarzy z Białorusi. Faworytem są oczywiście Estończycy, dobre wyniki w ostatnich tygodniach - wywalczony awans do najlepszych w Lidze Światowej po gładkim zwycięstwie nad Hiszpanią w trzech setach a wcześniej w fazie grupowej tylko jedna porażka z Tunezją. W majowym turnieju kwalifikacyjnym przegrali tylko z Rosją choć urwali seta ruskim. Zajęli wtedy drugie miejsce i teraz mogą powalczyć o awans w Belgii. Białoruś zdecydowanie słabsza ekipa od Estonii i myślę że będą tutaj dostarczycielami punktów dla faworytów. Trzeba więc z nimi wygrywać zdecydowanie bo w końcowej tabeli małe punkty mogą mieć olbrzymie znacznie. W dzisiejszym meczu jeśli Estończycy poważnie myślą o występie na Mistrzostwach Świata, muszą wyjść w pełni skoncentrowani i od pierwszego seta narzucić swój styl. Wygrana trzema punktami jak najbardziej prawdopodobna, wiecej jak 22 punkty Białorusini nie zdobędą.
✅78
 
hojot 416

hojot

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LM
Godz: 18:00
Spotkanie:
Apoel vs Dudelange
Typ: Apoel win
Kurs: 2.00
Bukmacher: forbet
Analiza:
Dzisiaj drugi mecz tych drużyn w ramach kwalifikacji do ligi mistrzów, ale tym razem grają na stadionie Dudelange. Ostatni mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Apoelu. Sądzę, że w tym meczu Apoel nie odpuści, bo przewaga jest zbyt mała. Wracają do ich poprzedniego meczu można zauważyć sporą dominację Apoelu, chociażby na posiadaniu piłki 60%. Jak w każdym meczu może się zdarzyć niespodzianka, ale prędzej byłby to remis niż wygrana dudelange. Powodzenia
Powtórzony typ
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata U21
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Maroko - Chorwacja (-14,5)
Typ: 2
Kurs:
2,12
Bukmacher:
eFortuna
Analiza:
Wczoraj typ z piłki ręcznej na plus, dziś idę znowu w tym samym kierunku. Chorwacja vs Maroko. Oczywiście będzie to mecz jednostronny, ja idę w kierunku dużego handicapu na Chorwację. Obie ekipy już pierwsze mecze swoje rozegrały.
Chorwacja ograła Arabię Saudyjską 32:26 a Maroko uległo Algierii 19:24.
Chorwacja widać wczoraj, że jak się spinała to potrafiła wyjść nawet na 8 bramek przewagi by potem znowu odpuszczać... Jeśli by chcieli to by wygrali wyższym wynikiem.
Maroko jest dużo słabszym zespołem od Arabii Saudyjskiej i dziś widzę pogrom.
Nawet powiem, że dziś przewiduję przewagę około 20 bramek.
Powodzenia.

✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LM
Godz: 19:30
Spotkanie:
Kukesi - Sheriff Tyraspol
Typ: Sheriff Tyraspol
Kurs: 2.40
Bukmacher: forBET
Analiza:
W pierwszym meczu zdecydowana dominacja zespołu z Mołdawii. Przeważali w niemal każdym aspekcie. Posiadanie piłki na ich korzyść, ponad dwa razy więcej sytuacji bramkowych niż przeciwnicy z Albanii, a co za tym idzie o wiele więcej strzałów na bramkę. Przeciwnicy mieli wielkie szczęście, że dostali wtedy tylko 1:0, jednak uważam iż na terenie Albanii również to Sheriff będzie przeważał i dołoży jeszcze więcej na swoje konto w tym dwumeczu.
Powodzenia ????
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Umag (Chorwacja), ziemna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Ivan Dodig - Marco Cecchinato
Typ: 1
Kurs: 2,54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W swoich pierwszych spotkaniach na tym turnieju Dodig pokonał Rumuna Copila 2-0 (6-4 , 7-6) a Cecchinato pokonał Francuza Simona 2-1 (6-1 , 3-6 , 6-1). W tych spotkaniach stawiałem zwycięstwo Dodiga i pisałem tutaj o tym więc trochę się powtórzę. Dodig gra tutaj z dziką kartą i tak naprawdę na singlu już się nie skupia poświęcając się grze w debla, jednak ze względu na to, że otrzymał tutaj od organizatorów dziką kartę to postanowił wystartować i bardzo fajnie w tym spotkaniu z Copilem się zaprezentował sprawiając niespodziankę i ogrywając faworyta tamtego pojedynku. Oglądałem to spotkanie i muszę przyznać, że Ivan zagrał bardzo dobrze i przez cały mecz był na maksa skoncentrowany. Widać, że zależy mu tutaj aby przed własną publicznością wypaść jak najlepiej i skoro wtedy postawiłem na niego po większym kursie, to tym bardziej dzisiaj spróbuję, chociaż spodziewam się, że będzie to dla Chorwata trudniejsze spotkanie. Cecchinato to bardzo solidny gracz na cegle i łatwo tutaj nie będzie ani jednemu wygrać ani drugiemu. Spodziewam się tutaj 3 setowego, wyrównanego pojedynku ale idę w stronę Ivana, którego gra w tym pierwszym pojedynku z Copilem bardzo mi się podobała i myślę, że dziś znów zagra bardzo mocno skoncentrowany i stać go również tutaj na wygraną. Meczu Marco z Simonem nie oglądałem ale obejrzałem skrót tego spotkania no i myślę, że jak Dodig zagra tak jak z Copilem to jak najbardziej jest w stanie pokonać i tego rywala. Łatwo napewno nie będzie, bo jak wspomniałem Cecchinato to solidny gracz na tej nawierzchni ale w tych pierwszych pojedynkach moim zdaniem równiej zagrał Dodig i próbuję znowu pograć na jego wygraną.
✅154
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 777,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / ME - Kobiety
Godzina : 20:45
Spotkanie : Anglia : Szkocja
Typ : Anglia wygra / obie strzelą
Kurs : 3.35
Bukmacher : Fortuna
Ryzyko olbrzymie na gola ze strony Szkocji bo patrząc na ostatnie 10 meczy Anglii to na 10 meczy tylko 1 gol stracony a tak wygrane do zera ale wiadomo są to wyspiarskie DERBY i wszystko się może zdarzyć , Anglia na pewno jest faworytem ale np wczorajszy mecz Austriaczek z Szwajcarkami te drugie były faworytem a wygrały Austriaczki i też było można uznać ten mecz jako DERBY , zresztą dzisiejszy mecz Hiszpanek z Portugalkami także , stąd liczę że Szkotki pokażą się z dobrej strony i bramkę strzelą zresztą ostatnie 10 meczy Szkotek to 9 zwycięstw i 1 porażka !
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel:Bastad
Godzina: 18:45
Spotkanie: Ferrer-Brown
Typ:Brown powyżej 9,5 gema w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher:totolotek
Analiza:
Fakt Ferrer ladnie gral w meczu z Delbonisem ale zeby taki kurs na to zdarzenie ...Brown dobrze czuje sie na kortach ziemnych chociaz w tym roku na razie bilansik ma slaby 2/6.Ferrer przeplata dobre spotkania ze slabym i tu wlasnie upatruje szansy dla Dustina.H2H 4;0 dla Ferrera widac ze ma patent na Niemca ale jak wspominałem to nie ten sam David co 2-3 lata temu.Często dosłownie gra piach.Brown w poprzedniej rundzie bez problemu wyeliminował dobrze grającego na kortach ziemnych Brazylijczyka Belucciego.Dał rade pokonać wlasnie Brazylijczyka to i czemu nie bedzie w stanie nawiazac walki jak równy z równym z Hiszpanem.David słabo trzyma również serwis na ziemi chociaż to nie jest akurat najważiejszy aspekt na tej nawierzchni.Takze jezeli chodzi o poruszanie to jest wolny jak slimak.Polecam grac powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom