>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.07.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 19. Lipca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Bastad
Godzina: 12:30
Spotkanie: C.Ruud - D.Ferrer
Typ: DW Ferrer 2:0
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Hiszpan broni punktów za zwycięstwo, więc będzie się starał jak się da, żeby utrzymać ranking na tak wysokim miejscu, jak się tylko da. Nawierzchnia raczej nikogo nie dyskwalifikuje, Norweg uwielbia korty ziemne, natomiast Ferrerowi na tym etapie kariery to już chyba obojętne o ile nie gra z Fafą na mące, bądź z graczami z potężnym serwisem na szybkich kortach. Nie wiem czy broni on punktów gdziekolwiek indziej, a szczerze mówiąc wątpię, tak więc ten turniej jest kluczowy, żeby się trzymać w górze (chociaż ewentualna strata 250 pkt to raczej nie jest wielki cios). Na pewno dobra wiadomość jest taka, że Ferrer szybko uwinął się w pierwszej rundzie, więc nie będzie mu nic ciążyło fizycznie. Kluczem z pewnością będzie trafiać pierwszy serwis, gdyż na początku sezonu na mące, gdzie grał Davis Cup z Zverevem, nie był on w stanie utrzymać serwisu prawie ani razu w przeciągu 3 setów. Na wimbledonie już nie wyglądał tak tragicznie, ale trafił Khachanova, który jest solidny i mocny serwisowo, a także wybiegany i bardzo uniwersalny, więc urwanie seta i tak było jakimś tam plusem. Ruud odpadł w kwalifikacjach z cieniasem Hoangiem, a potem nie grał jakiś małych turniejów, więc też nie jest jakiś super rozegrany w aktualnym momencie, co daje szanse Ferrerowi na odbicie go w 2 setach. Prawdopodobnie zadecyduje pierwszy set - jeśli Ferrer ugra go równie gładko co w poprzednim spotkaniu to będzie dwoił się i troił, żeby zamknąć mecz bez gry na pełnym dystansie.
⛔100
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Kwalifikacje LE
Godzina 19:00
Spotkanie : BK Häcken : FK Liepāja
Typ : BK Häcken over 2.5 gola
Kurs : 2.45
Bukmacher : Unibet
W pierwszym meczu było lekko łatwo i przyjemnie dla BK bo wygrali 3:0 chociaż bramki zaczęli strzelać dopiero w 74 min , dziś rewanż u siebie i tu chyba jest ? czy zagrają na 100 % bo awans raczej mają w kieszeni a przed nimi za 3 dni mecz ligowy na wyjeżdzie z Djurgarden , myślę że chłopaki w dzisiejszym meczu znowu pokażą że u siebie grają dobrze , w lidze ich bilans 4-2-0 i br 15:3 , ogółem w lidze zdobyli 20 bramek i jak nie trudno zauważyć że 15 u siebie to dobry wynik , no ale to liga jednak liczę że 3 bramki w ich wykonaniu dziś to nie będzie az tak wielki wysiłek a sam kurs na over 2.5 gola z ich strony myślę że moze kusić i tak stawiam !
⛔100
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Kwalifikacje LE
Godzina 21:00
Spotkanie : Ujpest : Neftczi
Typ : 2
Kurs : 3.2
Bukmacher : Fortuna
Na Szusza Ferenc Stadion w Budapeszcie gospodarze podejmą azerski klub Neftczi Baku. W pierwszym meczu wygrali Azerowie 3-1. Byli zespołem zdecydowanie lepszym-stworzyli 22 sytuacje bramkowe, natomiast gospodarze zaledwie 4, strzały na bramkę 7-2, niecelne 11-1, rożne 9-2. W jutrzejszym meczu gospodarze muszą ruszyć do ataku, co pozwoli grać gościom z kontry i w tym będą mieli swoje szanse. Mają w swoim składzie Francuza Dabo, który w swoim pierwszym oficjalnym meczu dla Neftczi strzelił dwa gole.Mają także drugiego nowego napastnika- Brazylijczyka Dario.Myślę,ze któryś z nich coś ustrzeli i to goście zwycięża w tym spotkaniu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE Kwalifikacje
Spotkanie: Gandzasar-Lech
Typ: x/2
Kurs: 3.90
Bukmacher: Fortuna
Godz: 17:00
Ewentualna analiza: Ekipa Poznańskiego Lecha pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Gandzasaru, w pierwszym meczu Poznaniacy wygrali 2:0 , bardzo szybko objęli prowadzenie z niżej notowanym rywalem i później już kontrolowali przebieg spotkania. Dowieźli tą wygraną do końca i teraz przed spotkaniem rewanżowym są w dosyć komfortowej sytuacji bowiem gospodarze musieli by na prawdę zagrać rewelacyjne spotkanie żeby tutaj powalczyć o jakiś korzystny rezultat ze znacznie lepszym od siebie zespołem Lecha. Gospodarze w poprzednich meczach nie licząc tego , które rozegrali w Polsce radzili sobie z różnym skutkiem notowali jednak sporo podziałow punktów, nie wygrywali zbyt często w swoich spotkaniach, Lech natomiast zawalił mocno końcówkę sezonu , ale na 5 ostatnio rozegranych spotkań aż 4 zakończyl zwycięstwami. Myślę że w tym meczu goście również sa zdecydowanym faworytem, tylko po co Lech ma się tutaj spieszyć do strzelania bramek jak przecież ma niezłą zaliczkę z pierwszego spotkania. moim zdaniem to ekipa gospodarzy powinna zaatakować od pierwszych minut a Lech spokojnie musi poczekać i liczyć na kontry, które na pewno dadzą jakieś efekty. Mój typ to wygrana Lecha 1:2 , myślę że gospodarze którzy jakieś sytuację mieli już w pierwszym spotkaniu będą w stanie w tym meczu strzelić przynajmniej bramkę honorową.
⛔100
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France
Spotkanie: Daniel Martin - Nairo Quintana
Typ: Nairo Quintana
Kurs: 1,60
Bukmacher: Unibet
Godz: 12:25

Profil etapu w dziale
Może ktoś być zdziwiony, bo wczoraj chwaliłem Martina, że jest w gazie, a dzisiaj przeciwko niemu. Trzeba reagować na to, co dziś widziałem na etapie. Na mecie zameldował się pół minuty przed Quintaną ale moim zdaniem jutro to Kolumbijczyk będzie wyżej z dwóch głównych powodów:
-Martin wyprzedził większość faworytów, przez jakiś czas jechał przed nimi z Froomem. Miał jednak wcześniej chwilę słabości, kiedy już zostawał z tyłu. Potem odżył i zaatakował skutecznie całą grupkę. Skąd się wzięła ta ukryta moc? Finałowy podjazd dziś miał trudną środkową część (profil) i tam Dan odpadał. Potem się wypłaszczyło trochę, ok 5%, więc całkiem inna jazda. Coś, co Irlandczykowi pasuje i od razu to było widać po przyspieszeniu. Ja jednak zanotowałem, że pokazał słabość na trudniejszym fragmencie.
-Jutro jest Alpe d&#39;Huez (13,8km/8,1%), a więc góra dla kozaków (profil). Kolarze będą wjeżdżać na metę pojedynczo lub małymi grupkami. Tutaj idzie ostro pod górę powyżej 9%, dopiero ostatnie 3km jest lżejsze 5%. Najpierw jednak trzeba przejechać te 10km strome. Martin jest niezłym góralem ale tak trudne odcinki nie są dla niego.
Quintana jak zwykle robi za czajnik ale formę ma na tyle dobrą, że czaić się będzie wśród najlepszych, a nie na tyłach. Góralem jest nieporównanie lepszym.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
boleq4 4,3K

boleq4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA - MLS
Godzina: 02:00
Spotkanie:
Minnesota United FC - New England Revolution
Typ: powyżej 10.5 rożnych
Kurs: 2.10
Bukmacher: forbet
Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiadające sie spotaknie dwóch drużyn które zecydowanie wolą grać u siebie. Dzisiaj znowu stawiam na rożne. Miennesota średnio 4.7 rożnego na mecz lecz gdy spojrzymy na mecze u siebie tej ekipy to już wygląda o wiele lepiej bo 5.5 rożnego na spotkanie. Goście natomiast to w lidze drużyna która bije najczęściej z narożnika boiska w MLS bo aż 6.42 rożnego na mecz zdobywają, ale gdy wezmiemy same spotkania wyjazdowe tej ekipy to zobaczymy że nabijają średnio 7.71 rożnego na spotanie co jest bardzo wysoką liczbą. Dodając do tego że obie ekipy nabijają sporo rożnych gdy muszą gonić wynik i jedną ze słabszych defensyw ekipy gospodarzy spodziewam sie szybkiego spotkania z wieloma akcjami pod obiema bramkami.
⛔ 100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina: 02:45
Spotkanie:
Gremio - Atletico
Typ: 2:0
Kurs: 6.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Po tym co dzis pokazal Everton mam ochote &#39;odreagowac&#39; i zagrac cos &#39;egzotycznego&#39; po wysokim kursie, za 1/2 stawki.. ????
Gospodarze ktorzy znajduja sie na 5 miejscu w tabeli, w 12 meczach stracili tylko 5 bramek, sa najlepsza defensywa ligi, a na dodatek przegrali tylko 2 razy.
Goscie, czyli Atletico graja &#39;wesoly&#39; futbol. Pomimo najlepszej ofensywy ligi (24 bramki) stracili az 17 bramek, co jest jednym z najgorszych wynikow w lidze.
Sugerujac sie tabela - moj typ moze okazac sie dziwny, gdyz stawiam na to, ze vicelider przegra z 5 druzyna, i to az dwoma bramkami. OK, gdyby nie to, ze dla Atletico poczatkowy terminarz ulozyl sie niesamowicie dobrze - zwyciestwa z Ceara czy America nikomu nie imponuja, zas kiedy przyszlo spotkac sie z silniejszym przeciwnikiem - Recife - przegrali 3:2.
Gremio mimo nieco slabszej formy, jest faworytem tego spotkania. Zaden wynik mnie nie zdziwi, jesli mialbym sklaniac sie ku wytypowaniu dokladnego wyniku - wybralbym 2:0. I tak dzisiaj stawiam.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE Kwalifikacje
Spotkanie: Gandzasar - Lech
Typ: 1 spotkanie bez remisu
Kurs: 4,65
Bukmacher: Fortuna
Godz: 17:00
No i czas na rewanżową rundę kwalifikacyjną do Ligi Europy. Ciekawie zapowiada się spotkanie Lecha z drużyną Gandzasar. W pierwszym spotkaniu drużyna z Armenii przegrała 2:0, ale wynik mógł być bardziej korzystniejszy dla gości tamtego spotkania przy odrobinie szczęścia. Ja uważam, iż to będzie bardzo trudny mecz dla Kolejorza. Wiadomo iż Armenia to dość trudny teren, gdzie nie gra się łatwo. Do tego dochodzi długa 3000 km podróż, a jak by tego było mało, to Lech miał problemy z dotarciem na miejsce spowodowany awarią samolotu przez co trzeba było szukać innego transportu, a to spowodowało, iż Lechici zameldowali się na miejscu dopiero o godzinie 2.30. Oczywiście Lech moim zdaniem awansuje, ale warto zagrać tutaj zwycięstwo gospodarzy za które bukmacherzy grubo płaca, a patrząc na okoliczności jakie zaistniały szanse na to są nie małe.
✅365
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - Newport trawiasta
Godzina: 18:30
Spotkanie: Jung - Smyczek
Typ: (Dokładny wynik meczu 2-0 dla Junga)
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Ja dzisiaj idę w zawodnika na ,którego pewnie kilka mieisecy temu nikt by nawet nie pomyślał o typowaniu na tego zawodnika. Reprezentant Tajwanu zrobi niesamowity postęp potwierdził to chociażby w meczu z Paire mimo iz on był przegrany. Bardzo dobry serwis znakomite poruszanie sie po korcie. Na nawierzchni trawiastej widac ze bardzo dobrze się czuje. Na tej nawierzchni pokonanie Mahuta w dwóch setach oraz Stachowskiego w trzech setach to nie jest przypadek. Jest w naprawde w kapitalnej formie i ja chce to dzisiaj wykorzystać. Smyczek zawsze ma turniej lepszy i gorszy jest bardzo przecietnym zawodnikiem. Wygrał z Fratangelo oraz Ebdena. Chardy pokonał go w Londynie gładko w dwóch setach. Ja dzisiaj ide w stronę Tajwanczyka zawodnika ktory według mnie aktualnie jest lepszym zawodnikiem.
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Bastad
Godzina: 12:20
Spotkanie: Ymer - Fognini
Typ: Ymer
Kurs: 4.8
Bukmacher: forBet

Witam ponownie po dłuższej przerwie w typowaniu. Dziś wpadł mi w oko bardzo wysoki kurs na młodego 19-latka ze Szwecji w pojedynku z nieobliczalnym Fogninim. w rankingu przepaść Włoch na 15 miejscu zaś Szwed na 337. Jednak wszyscy znający Fogniniego wiedzą , że bywa nieobliczalny potrafi świetnie grac z najlepszymi oraz przejść obok meczu. Ymer zapewne da z siebie wszystko natomiast Fognini kto to wie ? Swój typ opieram na jeszcze jednej przesłance od poniedziałku zaczyna się turniej w Szwajcarii w Gstadt gdzie Fognini wygrał przed rokiem i musi walczyć o obronę punktów dlatego dziś może przejść obok meczu i udać się do Szwajcarii. Zalecam grę za umiarkowaną stawkę jednak przeczucie mówi, że warto próbować.
⛔100
 
K 26

kubal-43323

Użytkownik
Spotkanie : Gandzasar- Lech
Godzina : 17:00
Typ: oba zespoły strzelą gola
Kurs: 1,75
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Faworytem spotkania jest zespół z Poznania . Jeżeli chodzi o awans sprawa po 1 meczu jest raczej rozstrzygnięta. Zespół gospodarzy na własnym stadionie strzela sporo bramek. Po raz ostatni jako gospodarze na własnym stadionie nie strzelili gola w połowie kwietnia tego roku. Biorąc pod uwagę te informacje plus raczej pewny awans poznaniaków twierdzę , że gospodarze są w stanie strzelić gola. A Lech ? Zdecydowanie lepsza drużyna. Jeżeli chodzi o ofensywe ma w składzie Jevtića , Makuszewskiego czy bramkostrzelnego Gytjjaera. Powoduje to , że ciężko sobie wyobrazić iż nie strzelają bramki. Osobiście stawiam , że w tym meczu oba zespoły są w stanie strzelić bramkę
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport (CS: GO)
Godzina: 12:15
Spotkanie: TyLoo - Tainted Minds
Typ: Tainted Minds handicap (+1,5)
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolejny dzień azjatyckiego Miniora. Tym razem po raz kolejny zmierzy się TyLoo z Tainted Minds, teraz jednak zagrają w systemie BO3.
Jak dla mnie ten kurs jest do gry ponieważ austalijski zespół stać na wygranie przynajmniej jednej mapy. Początek mieli nie udany ale to było na najlepszej mapie TyLoo zatem trudno się dziwić że dostali baty.
O chinskim zespole nie można powiedzieć, że gra stabilnie. Naprawdę ogladajac wczorajsze spotkanie z Renegades można było to zauwazyc.
Myślę, że Tainted wyciągnie wnioski z pierszego meczu i zbanuje inferno a potem wybierze overpassa bo nuke pewnie wyrzuci TyLoo. Stawka jest duża bo ekipy walczą o Majora w Londynie
⛔100
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plażowa - kobiety, European Championship Women
Godzina: 14:00
Spotkanie: Menegatti M./Giombini L. - Verge-Depre Z./Verge-Depre A.
Typ: 1
Kurs: 1.89
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Stawiam dziś na parę Włoszek. To para, która gra ze sobą od dawna - nie to, co ich dzisiejsze przeciwniczki. Siostry Verge-Depre ze Szwajcarii grę razem zaczęły przedwczoraj na tych Mistrzostwach. Wyniki póki co totalnie nie powalają - dwa przegrane mecze i jeden wygrany po dwóch setach ze źle dysponowaną parą z USA, która w ich grupie zajęła ostatnie miejsce bez wygranego seta. Dziś zagrają z parą Menegatti-Giombini, 70 parą rankingu kobiet. Te doszły ostatnio do 1/8 finału w Luzern. Teraz wprawdzie też wyszły z grupy z trzeciego miejsca, ale była to jedna z równiejszych grup na tym turnieju, bo trzy pary zanotowały po pięć punktów. W dodatku trafiły na dużo lepsze przeciwniczki, bo Sude/Laboureur to trzecia para świata, a pary Fernandez/Baquerizo nawet nie trzeba przedstawiać. ;)
Podsumowując - kurs za bardzo zachęca, by go nie spróbować zagrać. Włoszki dużo lepiej się prezentują, są lepiej zgrane, bo dłużej grają. Przed nimi prosta droga nawet do ćwierćfinału, co byłoby olbrzymim sukcesem. Siostry Verge-Depre muszą najpierw więcej ze sobą pograć, by liczyć na sukcesy.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Kwalifikacje LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Prishtina (Kos) - Fola (Lux)
Typ: Fola awans
Kurs: 2.19
Bukmacher: Fortuna
Dziś zmienią dyscyplinę i pójdę w kierunku rewanżowego pojedynku w ramach kwalifikacji do LE pomiędzy Kosowskim zespołem a ekipą z Luksemburgu.
Dla mnie osobiscie bardziej egzotycznie prezentuję się liga Kosowska, która dopiero raczkuje i tamtejsze drużyny to raczej chlopcy do bicia w europejskich pucharach. Nie chce w tej chwili przedstawić tego, jako liga Luksemburgu na ich tle jest wybitna, ale z pewnością mają bardziej doswiadczone i obyte drużyny na tym poziomie, a raczej w tej poczatkowej fazie rozgrywek. Wystarczy wspomnieć chociażby Dudelange które co rok jest w stanie zrobić jakąś małą niespodziankę, niestety w tym roku odpadli z Wegrami z Videotonu, ale moim zdaniem to oni byli lepszą ekipą w dwumeczu.
Fola w pierwszym spotkaniu zaprezentowała się solidnie i stworzyła sobie więcej klarownych sytuacji, zabrakło jednak skuteczności.
Mecz nie będzie rozgrywany na stadionie Prishtina, co może okazać się jakimś atutem gości.
Spodziewam się że jedna strzelona bramka przez Fole może dziś wystarczyć do awansu.
(pierwszy pojedynek 0:0)
✅119
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna. Eliminacje do LE
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiori-Rudar
Typ: Rzuty rożne 3-drogowo mniej niż 8
Kurs: 2,95
Bukmacher: etoto
Analiza: Spotkanie rewanżowe pomiędzy drużynami z San Marino i Słowenii.
Pierwszy mecz pokazał jaka przepaść jest między nimi. Był to najbardziej jednostronny mecz. Słoweńcy mają juz awans w kieszeni, więc nie muszą się dzisiaj zbytnio wysilać, dlatego stawiam na to, że będzie bardzo mało rzutów rożnych.
W pierwszym spotkaniu było ich tylko 6, dzisiaj myślę, że może być jeszcze mniej.
Stawiam na niską linię, która jest bardzo możliwa a kurs bardzo zachęcający.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Godzina:17,30

Spotkanie: P.Schnyder-S.Stosur
Typ: (Dokładny wynik0-2/
Kurs: 1,86
Bukmacher: forBET

Analiza:
Dwie dojrzałe/jak na tenis /panie spotykają się w Gstaad w Szwajcarii.Jedynym atutem 40 letniej Patti jest to,że gra w domu/ojczyźnie/.Nic nie ujmując,ale lata świetności ma dawno za sobą.Gra obecnie ze słabszymi zawodniczkami i dziwię się ,że wróciła na kort.Kiedyś była wielką gwiazdą ale lata robią swoje.
Samanta ,lat34 też już zachodząca gwiazda.Ma swoje wzloty i upadki,cały czas trzyma się w pierwszej 100ce i potrafi wygrać z czołowymi tenisistkami.
2-0 dla Samanthy,tak ja to widzę.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka wodna - Mistrzostwa Europy, kobiet
Spotkanie: Niemcy - Turcja
Typ: powyżej 20,5
Kurs:
1,88
Godz: 15:30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś dość nietypowy typ ponieważ stawiam piłkę wodną - Mistrzostwa Europy.
Wydaje mi się, że jest to dość ciekawy typ. Obie ekipy są delikatnie mówiąc słabe, Turczynki nawet bardzo słabe i dostają łomot od każdego.
Z Rosjankami 4:35, z Węgierkami 5:32 i z Hiszpankami 2:32 więc w każdym z tych meczy linia była pokryta o ponad 13 bramek. Niemki 2 mecze również wysoko przegrały 5:27 z Rosjankami i 2:27 z Hiszpankami oraz zwycięstwo nad Serbkami 9:8 więc tylko w 1 meczu linia nie była pokryta.
3 lata temu Niemki wygrały z Turczynkami wysoko 23:10 więc linia także jest pokryta.
Osobiście uważam, że Niemki wygrają ten mecz, rzucą dużo więcej bramek niż w swoich dotychczasowych meczach bo obrona Turczynek jest delikatnie mówiąc kiepska. Z drugiej strony Turczynki także powinny rzucić więcej bramek niż w swoich meczach bo Niemki to zespół najsłabszy z tej trójki co grały.
Reasumując liczę na minimum 21 bramek w tym meczu.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna-Islandia
Spotkanie: Selfoss-Fram
Godzina: 21:15
Typ: Remis i Ponizej 2.5 Bramek
Kurs: 5.55
Bukmacher: 1xbet
Analiza.
Nic tutaj wielkiego nie napisze-mecz mocno podejrzany. Mozna podejrzewac tutaj swego rodzaju uklad. Dlaczego? A no spojrzmy na najswiezsze h2h. Ostatnie 5 spotkan to 5 remisow... Moim zdaniem jest to bardzo dziwne. Rozumiem dwa,moze 3 remisy z rzedu,ale nie 5.. Co wiecej-4 z tych 5ciu remisow konczylo sie underem 2.5.
Jestem sklonny postawic na ten typ kilka groszy-bezpieczniej proponuje remis.
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ????
Typujacym i grajacym zycze powodzenia ????
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LE Kwalifikacje
Spotkanie: Zaria Balti - Górnik Zabrze
Godz: 19:00
Typ: rzut karny w meczu - TAK
Kurs: 2,9
Bukmacher: forBet
Analiza:
Tak coś ciekawego szukałem na ten mecz, po głowie chodziły mi głównie żółte kartki ale nigdzie na znalazłem takich zakładów. Stąd spróbujemy na karnego. Po pierwszym spotkaniu jeszcze nic nie jest przesądzone. Gospodarze mimo, że w lidze stoją beznadziejnie dziś nie są bez szans. Górnik w mocno zmienionym składzie , paru młodych zawodników, nieogranych na najwyższym poziomie ligowym nie mówiąc już o pucharach. Młoda głowa może się zagotować i sprokurować jakiś faul w polu karnym. W ekipie gospodarzy paru Brazylijczyków więc coś z Neymara ;) mogą mieć a mianowicie symulowanie szczególnie w polu karnym. W drużynie Górnika też mamy jednego specjalistę od naciągania sędziego na karne a mianowicie Angulo.
Meczu w TV nie pokazują, VAR-u nie ma, arbiter z Azerbejdżanu więc bliżej mu do gwizdania pod gospodarzy niż gości więc karny jak dla mnie bardzo realny.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom