>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.08.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 19. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nozna,Anglia
Godz;16,00
Spotkanie;Liverpool-Crystal Palace
Typ;1/1 Gospodarz wygra 1 połowę i cały mecz
Kurs;1,93
Bukmacher;Totolotek
Analiza;
Gospodarze 3-3 z Watefordem na rozpoczęcie sezonu i tylko 1 pkt/na wyjeździe/Przegrana 1 połowa i strata bramki w doliczonym czasie gry.Zawodnicy i trener powinni wyciągnąć z tego wnioski i postarać się już w pierwszej połowie.Nie tak dawno/w lipcu/ grali z Cr.Pal. spotkanie towarzyskie,które wygrali 2-0.
Goście przegrali u siebie w domu 0-3 z Huddersfield.Dwie bramki stracone do 26 minuty.Nie wróży to nic dobrego przed meczem z Liverpoolem.
Ostatnie 3 ligowe pojedynki na Anfield Road to zwycięstwa The Reeds.
Inny wynik jak zwycięstwo gospodarzy będzie sporą niespodzianką.
Rozsądnym typem jest również Liverpool handi-1,5

⛔ 100
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Azja
Godzina: 21:00
Spotkanie Iran - Korea Południowa
Typ:2
Kurs: 3,60
Bukmacher: Totolotek
Analiza.dzisiaj typuje półfinałowy pojedynek Pucharu Azji.Napewno faworytem tego spotkania jest zespół Iranu.W fazie grupowej zajęli oni 1 miejsce w tabeli wygrywając wszystkie 3 pojedynki.Następnie w ćwiercfinale pokonali Liban 80-70.Ich przeciwnik Korea Południowa w fazie grupowej spisywała się przeciętnie i zajęła 3 miejsce z 2 zwycięstwami i 1 porażką.Następnie pokonali Japonie 81_68.Cwierćfinał to prawdziwy popis tej drużyny gdzie rozgromiła wyżej notowane Filipiny 118-86.Mśle ze szybcy Koreanczycy mogą sprawić niespodzianke w tym pojedynku i odniesą minimalne zwycięstwo.
01/10/15 FMAP
Iran - Korea Płd. 75:62
02/08/13 FMAG
Korea Płd. - Iran 65:76
21/09/11 FMAG
Korea Płd. - Iran 62:79

⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Niemcy, Bundesliga
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Schalke – RB Leipzig
Typ: over 2.5
Kurs: 1.94
Bukmacher: unibet
Analiza:
Przyznam że troszeczkę się zdziwiłem kursem na bramki w tym spotkaniu, dla mnie jest on wysoki, ale zacznijmy od początku.
Schalke nie ma za sobą dobrego sezonu dopiero 10 miejsce w lidze to na pewno jak na aspirację tego klubu wielka porażka. Zrobiono bardzo odważny krok zatrudniając na stanowisku trener 31-letniego Tedesco trener bez większego doświadczenia. Zobaczymy w jakim to kierunku pójdzie, jeśli chodzi o gry towarzyskie ty wyglądali bardzo imponująco z poważny rywali ograli min. Beskitas 3:2, czy remisowali z Interem 1:1 oraz Crystal Palace 1:1 ale to były tylko sparingi a dziś trzeba będzie zagrać spotkanie taktyczne i zobaczymy czy ten trener ma na tyle doświadczenia. W poprzednim roku w domu Schalke nie wyglądało źle w ofensywie, potrafili regularnie strzelać bramki tylko w trzech meczach we wszystkich rozgrywkach nie zdobyli przynajmniej bramki i jestem przekonany że ta jakość w ofensywie nie będzie gorsza a nawet lepsza bo nie stracili kluczowych graczy. Trener ma naprawdę fajny skład z przodu mieszanka doświadczenia z młodzieżą. Wydaje mi się że dziś problemem może być defensywa bo jak wspomniałem trener nie miał styczności z takim rodzajem rozgrywek i przeciwnika a Lipsk będzie jak zwykle bardzo intensywny w ataku. Dodatkowo najprawdopodobniej nie zagrają dwaj doświadczeni defensorzy Naldo oraz Howedes.
Lipsk sensacja poprzedniego sezonu w Europie zatrzymał swój niezwykle młody skład, do ekipy dołączyli kolejki bardzo perspektywiczni gracze jak Bruma tak więc ja w ich sposobie gry nie widzę większe zmiany. Dalej będzie to zespół potrafiący mocno naciskać, grać wysoko z dużą intensywnością, będący bardzo kreatywny w ofensywie. To co ważne czy to gra w domu, czy na wyjeździe nie rezygnują ze swojego stylu gry. Przez cały poprzedni sezon nie mieli wielkich zastojów w tej swojej grze byli naprawdę bardzo regularni i wierni swojego ofensywnemu stylowi i patrząc na tą ekipą w grach towarzyskich tak też przystąpią do tego starcia. Ja widzę jednak jeden problem w poprzednim sezonie nikt się nie spodziewał takiej gry tej ekipy i mieli właśnie ten komfort że mogli grać sporo z kontry którą mają świetną, teraz tej gry może być mniej przez co jakościowo moim zdaniem będą gorzej wyglądali w tyłach bo to teraz oni częściej będą się narażać na kontry rywali. Dla mnie jednak są fajnie skomponowanym zespołem która ma w ofensywie ciągłość i kilka wariantów i znowu będziemy oglądać w ich wykonaniu ofensywne spotkania oby od pierwszej kolejki.

⛔ 100
 
awskilebi 28

awskilebi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska , Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Typ: 1 (Jagiellonia Białystok)
Kurs: 2,05
Bukmacher: Totolotek

Analiza:
Analizę zacznę od gospodarzy tego spotkania. Jagiellonia po mało efektownym ale dosyć efektywnym początku sezonu zaczyna wracać na właściwe tory. W ostatnim meczu co prawda ich zwycięstwo nie było pewne, ale w końcu udało im się strzelić więcej niż jedną bramkę, a w żadna z nich nie była zdobyta po stałym fragmencie gry (jak było to dotychczas). Kolejnym argumentem, który potwierdza typ na zwycięstwo gospodarzy jest ich dobra gra u siebie. Żółto-czerwoni zrobili ze stadionu przy ul.Słonecznej prawdziwą twierdzę, która jednak po długim czasie upadła w ostatnim meczu z Sandecją, myślę jednak że piłkarze własnie po ostatniej porażce u siebie będą zdeterminowani, aby znów zacząć dobrą passę w meczach na własnym boisku.
Teraz przejrzymy formę Śląska. Gorące letnie okienko transferowe jakie obfitowało w wiele ciekawych transferów do Śląska wskazywało na to , że Śląsk będzie bardzo mocny, jednak jak wiadomo boisko wszystko weryfikuje. Jak na razie Śląsk oprócz zwycięstwa z Lechią u siebie nie gra fajarwerków, a patrząc na to jak akutalnie spisuje się właśnie Lechia to także nie można przywiązywać wielkiej wagi do tam tego spotkania. Uważam, że w tej drużynie drzemie olbrzymi potencjał, ale ekipa z Wrocławia potrzebuje jeszcze kilku meczy, aby ten potencjał ujawnić na boisku.
Jeżeli chodzi o starcia obu drużyn w poprzednim sezonie to nie ma wątpliwości kto był w tych rywalizacjach dużo lepszy. Jagiellonia najpierw wygrała we Wrocławiu aż 4:0 , a następnie w Białymstoku wiosną również strzeliła 4 bramki, ale tym razem nie udało jej się zachować czystego konta i rezultat końcowy to 4:1 dla Białostoczan.
Wiele osób twierdzi, że kluczowy dla Jagiellonii może być brak Arvydasa Novikovasa , jednak oglądając mecze Jagi w tym sezonie można zauważyć notoryczne samolubstwo na boisku właśnie tego skrzydłowego Jagi. Uważam, więc że Jagiellonia wcale nie straci na wartości przed tym meczem mimo absencji spowodowanej kontuzją szybkiego Litwina. Oprócz Novikovasa nikt z podstawowego składu Jagi nie jest ani kontuzjowany, ani nie pauzuje za kartki. Mało tego do składu wraca jeden z najlepszych obrońców poprzedniego sezonu Tomasik oraz szybki skrzydłowy Frankowski, kto wie czy to właśnie nie on z marszu wskoczy znów do podstawowej jedenastki, aby zastąpić Novikovasa.
POWODZENIA! Z FARTEM! ;)
&quot;Jak wejdzie to wszystko oddam potrzebującym&quot; ;)

⛔ 100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Cincinatti
Godzina: 01:00
Spotkanie: D.Thiem- D.Ferrer
Typ: DW 2-1
Kurs: 4,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Moja czarna seria trwa. Dziś znowu typ bardziej ryzykowny. W nocy o godzinie pierwszej czasu polskiego w ćwierćfinale turnieju w USA zmierzą się Austriak Thiem oraz Hiszpan Ferrer. Może zacznijmy od starszego Hiszpana. To już bardzo doświadczony zawodnik, który wielkimi krokami będzie się zbliżał do końca kariery. To zawodnik typowy na nawierzchnię ziemną. Serwis słaby za to David słynął zawsze z bardzo dobrej gry z głębi kortu i bardzo małej liczby niewymuszonych błędów. Obecnie z regularnością nie jest już tak kolorowo. Ale tutaj pokazuje się póki co z niezłej strony. Jeśli chodzi o Thiema to zdecydowanie lepiej radzi sobie na nawierzchni ziemnej niż na hardzie. Ale umiejętności ma dużo wyższe niż Ferrer. Jakby grali na mączce to 2-0 dla Thiema. A tak Ferrer moim zdaniem seta może wywalczyć. Meczu pewnie nie bo to już nie ten sam Ferrer co dawniej. Ale po takim kursie to myślę, że warto próbować. Powodzenia!

⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia , Serie C
Godzina: 02:00
Spotkanie: Sao Bento vs Joinville
Typ: under 2,5 goli
Kurs: 1.7
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz miedzy leaderem Sao Bento a 5 druzyna - Joinville. San Bento bilans - 16-9 , Joinville 17-15. Obie druzyny walcza o awans i obie wygraly swoje dwa ostatnie mecze bez straty gola. Ostatni ich mecz miedzy sobą zakonczyl sie wynikiem 1-1.
Under 2,5 goli w tym meczu , pniewaz Joinville nie atakuje zbyt mocno na wyjazdach , raczej sie broni. Sao Bento ma natomiast jedna z leszych defensyw w lidze, traci malo bramek u siebie. Joinville bedzie bardzo trudno zdobyc tutaj gola , a nie sadze , zeby San Bento strzelilo tutaj 2-3 gole . Sa Bento musi uwazac na kontry Joinville , wiec nie beda odkrywac sie i ciagle atakowac . Powodzenia.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna,Anglia
Godz: 13:30
Spotkanie: Swansea - Manch.Utd.
Typ: obie druzyny strz.gola
Kurs: 2.23
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W ostatnim analizowanym meczu zabrakło dosłownie 4 minuty do tego, bym cieszył się z udanego typu - tym razem na pierwszym planie starcie popularnych &quot;Łabędzi&quot; z zespołem Manchester United.
Zacznijmy od tego, że te pojedynki zawsze są bardzo zacięte i emocjonujące - dość powiedzieć, że w ostatnich (11 MECZACH!) - 10 przypadków kończyło się sytuacją w której obie drużyny zdobywały gole. Nie wybiegając zbyt daleko w przeszłość - choćby w ostatnich latach mecze kończyły się maksymalnie 3 lub nawet 2 bramkami.
Sytuacja kadrowa Swansea nie może napawać zbyt dużym optymizmem - kontuzje Llorrente,Ki oraz Dyera, do tego dochodzi ostatni wielki transfer Sigurdsson&#39;a do Evertonu, jedynym poważniejszym wzmocnieniem było sprowadzenie solidnego Roque Mesy, który sezon wcześniej grał bardzo solidnie w linii pomocy ekipy z Las Palmas.
W przypadku United - kontuzje nie stanowią zbyt dużego problemu, pokazała to między innymi pewna wygrana z West Hamem na własnym boisku (4-0).
Mecz można rozpatrywać także pod kątem zdobytych goli - nie spodziewajmy się pogromu ze strony United - Mourinho będzie chciał wygrać ten mecz jak najmniejszym nakładem sił i wynik 0-1 czy 1-2 jak najbardziej by go usatysfakcjonował na tym trudnym terenie.

⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Godz: 16:00
Spotkanie: Burnley -West Brom
Typ: over 2,5
Kurs: 2,51
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Od razu mówię, że zdecyduję się zagrać ten typ głównie z powodu tego, że moim zdaniem to bardzo wysoki kurs na taki over jak na standardy Premier League. Burnley w pierwszej kolejce sprawiło chyba największą niespodziankę pokonując Chelsea na Stamford Bridge 2-3. Fakt – Chelsea od 14 minuty grała w osłabieniu i dostała 3 ciosy w pierwszej połowie. Następnie osłabionym gospodarzom udało się strzelić Burnley jeszcze 2 bramki. To również dobry znak dla granego przez nas overu. Ciężko tak naprawdę ocenić poziom drużyn i ich mocne oraz słabe strony. Wszystko poznamy z czasem, śledząc kolejne kolejki. Jako ciekawostkę można chyba podać fakt, że pomiędzy tymi drużynami 10 meczów z rzędu kończyło się wynikami powyżej 2,5 bramki.
Czy to ma jakieś znaczenie? Nie wiem. Jak dla mnie po prostu dobry kurs na co najmniej 3 bramki w Premier League, co często się zdarza.
Powodzenia i pozdrawiam.

⛔ 100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna-Japonia-J-League
Godzina : 11:30
Spotkanie : Jubilo Iwata vs Cerezo Osaka
Typ : Iwata
Kurs ; 3
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Inauguracyjne spotkanie 23 kolejki japonskiej J-league pomiedzy 6 Iwata a 2 C-Osaka. Gospodarz spotkanie zgromadzil 38 punktow ( 11-5-6 34:20 bramki ).U siebie 10 spotkan 16 punktow ( 5-1-4 15:12 bramki ),ostatnie spotkanie przegral 3:2 z Hiroshima.Jest to zespol grajacy ofensywny futbool zarowno w meczach na wlasnym obiekcie jak i na wyjazdach, u siebie troszke szwankuje obrona na co wskazuje stosunek bramek.Natomiast zespol gosci zgromadzil 44 punkty ( 13-5-4 45:25 bramki ),w meczach wyjazdowych C-Osaka w 10 spotkaniach 14 punktow ( 4-2-4 bramki 16:15 ).Jak pokazuja statystyki goscie na wyjazdach traca sporo bramek.W dotychczasowych meczach miedzy tymi zespolami 9 razy wygrali dzisiejsi gospodarze 9 razy goscie i 4-krotnie padl remis.Ostatnie spotkanie zakonczylo sie wynikiem bezbramkowym ( 25.02.2017 r ).w dniu dzisiejszym przewiduje minimalna wygrana Iwata.
Pozd. i powodzenia

⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie Liverpool-Crystal palace
Typ: x/1
Kurs 4.35
Buk Unibet
Analiza: Liverpool na swoim stadionie w tym spotkaniu podejmował będzie ekipę Crystal palace, gospodarze w pierwszej kolejce tylko w wyjazdowym spotkaniu z zespołem Watfordu podzielili się punktami tracąc gola w doliczonym czasie gry, ekipa gości natomiast niespodziewanie przegrała przed własną publicznością z zespołem beniaminka z Hudersfield. Obie ekipy przed tym spotkaniem mają co do udowodnienia swoim kibicom, Liverpool jeżeli chcę walczyć o tytuł mistrza kraju i awans do europejskich pucharow takich spotkań jak przed tygodniem po prostu remisować nie może, ekipa Crystal Palace natomiast pewni będzie chciało na spokojnie utrzymać się w lidzę ,ale z Huddersfield zagrali po prostu beznadziejnie , dlatego w tym spotkaniu muszą zagrać znacznie lepiej niż w spotkaniu poprzednim. Wiadomo iż zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów jest ekipa Jurgena Kloopa . Mój typ na ten mecz to zwycięstwo Liverpoolu oraz dokładny wynik 2:1, myślę że tez wpływ na minimalną wygraną gospodarzy będzie miał fakt iż zagrał on spotkanie w kwalifikacjach do piłkarskiej Ligi Mistrzów z zespołem Hoffenheimu w trakcie tygodnia i może być delikatnie podmęczony.
✅ 335
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Morecambe - Swindon
Typ: Swindon Town FC
Kurs: 2.35
Bukmacher : forBet
Analiza:
And it&#39;s Swiiiindon Town, Swiiiiiindon Town FC, We’re by far the greatest team,
The world has ever seen…

Wytrawni znawcy futbolu, których nie brakuje na tym forum, zwrócą zapewne uwagę na delikatną nutkę przesady zawartą
w przytoczonych powyżej słowach piosenki kibiców Swindon Town. Ci z Was, którzy są równie starzy jak ja, pamiętają zapewne sezon 1993/94, kiedy to Swindon spadł z Premier League (zwanej wtedy Premiership), zajmując ostatnie miejsce w lidze, odnosząc jedynie pięć zwycięstw i tracąc rekordowe 100 bramek w lidze. Starzy kibice Robins zapewne z sentymentem wspominają tamte czasy, patrząc na ich drużynę grającą w najniższej z lig FL. Myślę jednak, że patrzą w przyszłość z optymizmem, ponieważ pod wodzą Davida Flitcrofta bardzo udanie rozpoczęli obecny sezon League Two.
Przed dzisiejszym meczem w obozie Swindon panuje uzasadniony optymizm, nie zmącony koniecznością dalekiego, jak na angielskie warunki, wyjazdu do Morecambe (339 km). W pierwszych dwóch meczach sezonu Swindon najpierw wygrał na wyjeździe
z ubiegłorocznym półfinalistą play-offs, Carlisle United, 2:1, a następnie zremisował u siebie z finalistą tych rozgrywek, Exeter City, 1:1. W trzeciej kolejce czeka na zespół Davida Flitcrofta teoretycznie łatwiejszy przeciwnik i sądzę, że Robins sięgną dziś po drugie zwycięstwo w sezonie.
Siłę w ataku zespołowi z hrabstwa Wiltshire zapewniają między innymi Luke Norris, Kaiyne Woolery, Amine Linganzi oraz mój ulubieniec Paul Mullin, 22-letni napastnik (nota bene były zawodnik Morecambe), który rozpoczął obecny sezon „z przytupem” zdobywając bramki przeciwko Carlisle, Norwich i West Ham U23. Defensywa Swindon Town, chociaż jak na razie mam problemy z zachowaniem czystego konta w meczu, również prezentuje się bardzo przyzwoicie: dyryguje nią kapitan zespołu Olly Lancashire do spółki ze świetnym bramkarzem, urodzonym w Londynie Chilijczykiem, Lawrencem Vigouroux.
Jeżeli chodzi o drużynę gospodarzy, to zespół Morecambe po raz kolejny wymieniany jest jako jeden z głównych kandydatów do spadku,
i po raz kolejny zdaje się nie przejmować tymi prognozami i, mówiąc kolokwialnie, „gra swoje”. Domowe zwycięstwo nad Cheltenham
i wyjazdowy remis z beniaminkiem, Lincoln City, pozwalają kibicom „Krewetek” mieć uzasadnioną nadzieję, że w tym sezonie również uda im się uniknąć upadku w otchłań non-league football. Czy zdobędą dziś jakieś punkty w meczu ze Swindon Town? Nie sądzę – między tymi zespołami jest jednak spora różnica, nie tylko stawianych przed nimi celów (Swindon to jeden z głównych faworytów do awansu),
ale również potencjału i umiejętności zawodników.
Jak dla mnie, czysta dwójka. Powodzenia.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Siatkowa Towarzyskie
Godzina: 19:00
Spotkanie: Niemcy - Belgia
Typ: Belgia(-1,5)
Kurs:3,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Witam. Juz niedlugo startuja tak bardzo przezemnie wyczekiwane Mistrzostwa Europy a co za tym idzie mamy mnóstwo sparingow przed glowna impreza. Jednym z nich jest dzisiejsze spotkanie. Wedlug mnie faworytem sa tutaj Belgowie. Ogladalem ich ostatnie mecze i tłukli wszystkich jak szlo. Nie uwazam zeby Niemcy mogli sie im przeciwstawic. Chyba ze wyjda drugim garniturem w co wątpie bo to ostatni sprawdzian przed mistrozstwami. Typ ryzykowny ale po takim kursie warto. Dla mniej odwaznych 2,34 na zwyciestwo Belgow uwazam za swoistego pewniaka dzisiaj ???? Wysokich Wygranych!
zwrot
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Mecz towarzyski
Godzina: 17:30
Spotkanie: Estonia - Hiszpania
Typ: 1 set /spotkanie - Estonia /Estonia
Kurs: 1,66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam wszystkich. Wczoraj zgodnie z przewidywaniami Estonia wygrała gładko z Hiszpanią. Dzisiaj czuję podobny wynik więc znowu idę w stronę Estonii, tym razem typuję że wygrają zarówno pierwszy set jak i całe spotkanie. Kurs wyższy niż w handicapie - 1,5 a prawdopodobieństwo trafienia podobne. Ewidentnie Estończycy mają patent na Hiszpanów w tym roku. Wczoraj piąty mecz w tym roku i piąta wygrana. Pierwszy set do 22, cały set pod kontrolą, dwa, trzy punkty przewagi przez cały set. Była to zarazem czwarta z rzędu wygrana 3:0 z Hiszpanią. Siatkarze z półwyspu Iberyjskiego coś nie mogą znaleźć sposobu na Estończyków. Dzisiaj siatkarze z Estonii powinni podtrzymać passę i po raz kolejny ograć Hiszpanów. Mistrzostwa Europy już niedługo i takie wygrane po 3:0 dodają pewności siebie i podejrzewam że gospodarze nie będą się tutaj oszczędzać i będą chcieli po raz kolejny pokazać Hiszpanom kto w tej chwili gra lepszą siatkówkę. Myślę że już w pierwszym secie narzucą swoją grę, wygrają go a potem już z górki po cały mecz ????
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
trzyha 11

trzyha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Stoke- Arsenal
Typ: Arsenal
Kurs: 1,94
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Witam Serdecznie wszystkich fanatyków piłki angielskiej.
Dziś druga ciekawie zapowiadająca się kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej ligi angielskiej, gdzie dojdzie do ciekawych pojedynków, mnie najbardziej przyciąga spotkanie między chłodnym, deszczowym Stoke a Kanonierami.
W pierwszej kolejce Stoke stawiało czoła mocnej ekipie Evertonu, gdzie ostatecznie Rooney zapewnił gospodarzą 3 punkty. Ciężki start Stoke, bo w kolejnym spotkaniu trzeba walczyć o punkty z nie gorszym rywalem tyle, że na własnym stadionie. Dla mnie osobiście ten atut nie ma większego znaczenia, ponieważ Arsenal bardzo dobrze czuje się na meczach wyjazdowych. Mecz z Leicester pokazał, że Arsenal z gra ofensywną nie ma problemów, mimo początkowej nieobecności Sancheza, którego i w tym spotkaniu najprawdopodobniej nie będziemy oglądać na boisku.
Bilans pojedynków zdecydowanie na korzyść gości, szczególnie ten ostatni, gdzie Arsenal na miękko wywiózł 3 punkty dorzucając 4 zwycięskie bramki.
Trener Stoke ma o dyspozycji wszystkich zawodników w Arsenalu nie zagra Sanchez oraz jeszcze przez długi czas Cazorla ale to już raczej standard.
Kurs spory, jak dla mnie Arsenal to spotkanie powinien wygrać, jeżeli liczą tytuł mistrza ligi.
5
⛔ 100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wolfsburg - Dortmund
Typ: 2 Handicap (-1) (wygrana 1 golem - zwrot)
Kurs: 2,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Broniący się przed spadkiem w zeszłym sezonie Wolfsburg podejmuje u siebie 3 drużynę ubiegłego sezonu, Borussię Dortmund. W tym sezonie patrząc na składy obu drużyn powinna mieć miejsce podobna sytuacja. Wolfsburg zastąpił Luiza Gustavo, który odszedł do Marsylii Camacho z Malagi. Wg mnie to jedyny transfer wart odnotowania, aczkolwiek zmiana Hiszpanii na Niemcy, Ignacio potrzebuje trochę czasu by zrozumieć niemiecką piłkę. Borussię wzmocnił Max Phillip, młody dynamiczny gracz pasujący do stylu Borussi. W dzisiejszy meczu nie zagra kilku graczy, którzy normalnie łapią się lub też powinni łapać do podstawowej 11, Wolfsburg: Vieirinha, Brooks, Bruma; Borussia: Reus, Guerreiro, Schurrle, Durm, Goetze, Rode czy też Schmelzer. Ławka Dortmundu jest zdecydowanie mocniejsza niż Wolfsburga i stawiam, że dobra forma strzelecka Aubameyanga da znać o sobie. W zeszłym sezonie Borussia ograła Wolfsburg dwa razy, 3:0 u siebie i 5:1 na wyjeździe. Liczę, że Dortmund powtórzy dziś wczorajszy wynik Bayernu i wygra 3:1.
✅ 165
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 Polska Nice Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Olimpia Grudziąc - Chrobry Głogów
Typ: 1 / wygra Olimpia /
Kurs: 2,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam grających. Olimpia Grudziądz zagra mecz w ramach 4. kolejki Nice 1 Ligi, w którym podejmie Chrobrego Głogów. Mecz dwóch drużyn, które mają uzasadnione ambicje walki o awans do najwyższej klasy rozgrywek. Obserwując Olimpie mam wrażenie, że trener Jacek Paszulewicz ma w tym sezonie wizję i pomysł na swój zespół. Może to ich czas. Ostatnie bezpośrednie mecze tych drużyn skończyły się zwycięstwami Olimpii. Faktem jest, że Olimpia dużo nie strzela ale oglądałem ich ostatnią konferencje prasową i widać, że „maja parę” oraz męską wole wygrania na własnym terenie. Chrobry to solidny klub z drugiej półki - 11 sezonów w I lidze, czas na zmiany i walkę o większa stawkę. Obecnie w tabeli na 5 miejscu z szansami w razie zwycięstwa nawet na pozycję lidera. I to ich może zgubić. Olimpia tym razem wygra. Wartość rynkowa obu zespołów zbliżona – ok 2,5 mln EUR. Olimpia wzmocniła się ostatnio Tomaszem Wełną z Arisu Limassol. Nie zapominajmy o przysłowiu &quot;D...y mają jak z mosiądza, to ułani są z Grudziądza&quot;. Myślę, że obie drużyny strzelą bramkę ale Olimpia o jedną więcej. Serdecznie pozdrawiam.
⛔ 100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - USA, ATP Cincinnati
Godzina: 19:00
Spotkanie: Murray/Soares - Kubot/Melo
Typ: Kubot/Melo
Kurs: 1.88
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Trochę dziwna ocena sytuacji według mnie. Ten sezon nieudany dla Jamiego i Bruno. Patrząc z perspektywy ich współpracy, gdzie potrafili wygrywać AO, czy zachodzić daleko w USO, to ich forma jest słaba. Tutaj ograli PCB z Dasco i Rojerów, więc to nie jest jakiś wielki wyznacznik, ponieważ Jean-Julien i Horia również od dłuższego czasu nie pokazują nic wielkiego. Kubot z Melo wręcz przeciwnie. Kosmiczny sezon na trawie. Na amerykańskim hardzie już nie tak rewelacyjnie, ale przecież dalej utrzymują swoją dobrą dyspozycję. W Montrealu przegrali już w pierwszym meczu, więc mieli trochę czas na spokojny trening. Tutaj dwa zwycięstwa i o ile pierwsze z Miszą i Schwartzmanem nic nie znaczy, to wczorajsze ogranie Dodiga z Bopanną, gdzie w pierwszej partii zniszczyli ich 6-1 jest dla mnie już jakimś wyznacznikiem. Utrzymują dobrą dyspozycję w dłuższym okresie. Ich wielkim atutem jest return, a i w dłuższych wymianach potrafią przechodzić z defensywy do ataku. Na serwisie nie zawsze jest kolorowo, ale nadrabiają to wspomnianymi aspektami. Do tego dochodzi h2h. Dwa mecze w tym roku, oba na amerykańskim hardzie i oba wygrane przez Łukasza i Marcelo. W obliczu formy obu par widzę tutaj faworytów w Klapkach, więc przy wyrównanych kursach nie pozostaje nic innego, jak pójść w stronę pary polsko-brazylijskiej.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENISA! CIEKAWE ANALIZY, DYSKUSJE ORAZ TYPY! DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ!
⛔ 100
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Liverpool - Crystal Palace
Typ: over 2.5
Kurs: 1.58
Bukmacher: unibet
Analiza:
Ważne zdanie dla wszystkich fanów Premier League, którzy chcą grać Liverpool w tym sezonie. Wydaję mi się, że każdy kurs poniżej 1.6 na ich wygraną zupełnie nie jest do gry. Mega skrajny zespół, który potrafi pokonać każdego grając nawet słabo (wtorkowy mecz z Hoffenheim przy kursie 2.25) lub zremisować grając lepiej z Watfordem (kurs 1.55). Crystal Palace zagrało fatalnie w pierwszej kolejce i przegrało z beniaminkiem z Huddersfield aż 3-0. Nie stawia to ekipy Holendra w dobrej sytuacji przed drugą kolejką z Liverpoolem jednak warto wspomnieć, że &quot;The Reds&quot; mega ciężko się gra przeciwko Orłom. W poprzednim sezonie przegrali 1-2 na Anfield mimo tego, że prowadzili i byli zespołem lepszym. W oficjalnych spotkaniach u siebie &quot;The Reds&quot; nie wygrali z Crystal Palace od 2013 roku. Gram over, bo ofensywa Liverpoolu to aktualnie moim zdaniem jedna z najlepszych linii ofensywnych w całej europie. Zupełnie inaczej wygląda sprawa z defensywą, która w obu spotkaniach tego sezonu udowadnia, że można tam postawić pachołki i wyszłoby na to samo. Po stronie Orłów zapewne najwięcej problemów sprawią Benteke i Zaha, którzy są najlepszymi zawodnikami tej ekipy. Belg jest mega groźny w powietrzu, a Watford pokazał, że obrona Liverpoolu podczas stałych fragmentów gry jest żałosna. Po stronie &quot;The Reds&quot; ma kto strzelać bramki i osobiśćie nie zdziwię się jak to właśnie gospodarze pokryją nam sami over.
⛔ 100
 
kezmanovic 5

kezmanovic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Rosja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rubin vs. Anży
Typ: Rubin i under 3.5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: forBet
7 kolejka Rosyjskiej Premier Ligi, Rubin w Kazaniu podejmie dawną ulotną potęgę z Machaczkałki. Rubin do tej pory miał cięższy kalendarz, spotkali się już z Zenitem, Krasnodarem, a także udało im się pokonać CSKA w Moskwie. W Kazaniu apetyty są o wiele większe niż w zeszłym sezonie. Po dwóch ostatnich remisach z Lokomotivem i słabiutkim Chabrowskiem(wygrali z Anży 2:0) czas na zwycięstwo. H2H jest dość wyrównane, ale w obu klubach na przestrzeni ostatnich sezonów było wiele perturbacji. Więc bezpośrednim pojedynką poświęciłbym akurat najmniej uwagi. Anży sezon temu ledwo uchroniło się przed degradacją, z taką grą będzie im ciężko tego dokonać w tym sezonie. Jedyne punkty zdobyli w meczu z ostatnim Amkarem w 2 kolejce, pokonując ich skromnie 1:0. Rozumiem, że Rubin do tej pory w każdym meczu tracił bramkę, a Anży często coś wsadziło. W tym meczu jednak nie widzę bramki dla gości. Rubin tak jak wspominałem grał 3 mecze z elitą rosyjskiej piłki, też bramki z outsaiderami. Patrząc na dyspozycję Anży szczególnie na wyjeździe myślę, że przypadek może sprawić tylko gola dla Anży. Początkowo miał być typ Rubin do zera, ale związku z tym, że prawdopodobieństwo rozstrzelania Anży jest mniejsze niż wynik 2:1 zostaje ten typ.
Powodzenia ;)
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom