>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 19.09.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 19. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg-RB Lipsk
Typ: over 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Witam ponownie w kolejnym dniu zmagań z trafnym typowaniem zdarzeń sportowych ???? Dziś rzucił mi się w oczy mecz Augsburga z Lipskiem. Gospodarze wygrali ostatnie 2 spotkania a mianowicie z Frankfurtem na wyjeździe i drużyną Koln u Siebie, natomiast Lipsk zremisował ostatnie 2 spotkania następująco M&#39;Gladbach u Siebie i z Monaco w LM także u Siebie. Jednakże spodziewam się wygranej Lipska ale sądzę że padnie kilka bramek nie chce typować dokładnego wyniku ale sądzę ze minimum te 3 bramki powinny wpaść mogę się mylić ale czuje że jednak się nie mylę, Powodzonka????
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie Schalke-Bayern
Typ: over 3.5
Kurs 2.35
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada nam się rywalizacja zespołów Schalke oraz Monachijskiego Bayernu, goście oczywiście są faworytem do zdobycia kompletu punktów, pomimo tego iż grać będą na wyjeździe , Bayern w poprzedniej kolejce pokonał na swoim stadionie Mainz, gospodarze natomiast wygrali z zespołem Werderu Brema na wyjeździe , Bayern w tym sezonie na wyjeździe już zanotował jedną wpadkę, tu na pewno nie będzie chciał poprawki i myślę że nie zlekceważy zespołu Schalke jak to zrobił w poprzedniej kolejce wyjazdowej z zespołem Hoffenheimu i będzie chciał od samego początku strzelić gola oraz kontrolować przebieg spotkania, ja myślę że Schalke na swoim stadionie bramkę strzelić powinno , bowiem ostatnio gospodarze nie strzelili ani jednej bramki ponad pół roku temu w spotkaniu z Hoffenheim. Bayern natomiast jest zespołem który niezwykle rzadko traci punkty i dalej jest faworytem do tytułu mistrza kraju w obecnym sezonie, dlatego stawiam na wygraną zespołu przyjezdnych, myślę że obejrzymy tutaj kilka bramek z obu stron, dlatego mój typ to wygrana zespołu przyjezdnych 1:3 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔100
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 18:30
Spotkanie: Holstein Kiel - St Pauli
Typ: Holstein Kiel
Kurs 1.83
Buk Unibet
Analiza
Niespodziewany Lider II Bundesligi , bedacy w gazie ostatnie cztery mecze to zwycięstwa , wyjazd do AUE 3:0, u siebie Kaiseslautern 2:1 na wyjeździe Regenesburg 2:1 i u siebie Greuther Furth 3:1 oraz zwycięstwo u siebie w pucharze z Brunszwikiem 2:1. Wiec widać ze sa w stanie powalczyć z każdym ekipa z St Pauli to typowy średniak tej ligi a nawet drużyna według mnie która będzie walczyć o utrzymanie tak jak w poprzednim sezonie, specyficzny klimat i atmosfera wokół klubu z czerwonej dzielnicy. St Pauli na chwile obecna gra w kratkę potrafiło wygrać w Norymbergi 0:1 żeby tydzień później przegrać znacznie z Inglostad słabiutkim u siebie az 4:0. Wydaje mi sie ze gospodarze którzy są beniaminkiem i są w gazie podtrzymają jeszcze w tym meczu swoja dobra passę.
⛔100
 
P 2

patch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Argentina »Superliga
Godzina 02:05
Spotkanie: Temperley - Rosario Central
Typ: Temperley
Kurs: 4,1
Bukmacher: lvbet
Analiza: Ciekawie zapowiada nam się rywalizacja zespołów Temperley oraz Rosario Central, goście oczywiście są faworytem do zdobycia kompletu punktów, pomimo tego iż grać będą na wyjeździe , Temperley w poprzedniej kolejce przegrało na wyjeździe z jakimiś leszczami, goście natomiast zremisowali z płotkami. Temperley w tym sezonie u siebie już zanotował jedną wpadkę, a nawet notuje same wpadki, w ogóle jest to drużyna na polską ekstraklasę, a nie na południową Amerykę. Temperley na pewno nie będzie chciał poprawki i myślę że nie zlekceważy zespołu Rosario jak to zrobił w poprzedniej kolejce wyjazdowej z zespołem River Plate i będzie chciał od samego początku strzelić gola oraz kontrolować przebieg spotkania, ja myślę że Temperley na swoim stadionie bramkę strzelić powinno , bowiem ostatnio gospodarze nie strzelili ani jednej bramki ponad miesiąc temu w spotkaniu z Velez Sarsfield. Temperley natomiast jest zespołem który niezwykle rzadko traci punkty i dalej jest faworytem do tytułu mistrza kraju w obecnym sezonie, dlatego stawiam na wygraną zespołu gospodarzy, myślę że obejrzymy tutaj kilka bramek z obu stron, dlatego mój typ to wygrana zespołu gospodarzy 5:0 lub 6:0 po 90 minutach tej rywalizacji, jednak nie mogę znale takiego zakładu.
⛔100
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - World Open 2017
Godzina: 08:30 CET
Spotkanie:
Liang Wenbo - Li Hang
Typ: Li Hang
Kurs: 3,30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Przesadzony kurs na doga. To aż dziwne, ale Liang dzisiaj rozegrał dopiero drugi mecz w sezonie. Wcześniej tylko wtopa jeszcze w czerwcu z Burnsem, dzisiaj też było widać brak ogrania, męczył się okrutnie z Songsermsawad i musiał mocno się gimnastykować, żeby odwrócić mecz z 2-4 na 5-4. Tym razem się udało, ale wątpię czy z lepszym graczem do przejdzie. Hang to już gracz ze sporym doświadczeniem, potrafi świetnie punktować, a i forma niezgorsza czego dowodem niedawny półfinał z China Open, który przegrał w deciderze z późniejszym zwycięzcą Brecelem. Normalnie Liang też daje sporo szans rywalom, tym bardziej teraz kiedy szuka formy, a Hang będzie potrafił zamieniać takie szanse na frejmy. Myślę, że kursy powinny być dużo bardziej wyrównane.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
saqrime 104

saqrime

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Anglii
Godzina: 21:00
Spotkanie: Reading - Swansea
Typ: Swansea
Kurs: 2.10
Bukmacher: fortuna
Przepraszam za Jagiellonie, niefortunny gol w ostatniej minucie.
Reading w tym sezonie nie zachwyca swoją gra, zajmuje 18 miejsce, przeciwko Brentford zagrali cienko.
Ekipa Fabiańskiego 2 mecze mecz zwycięstwa, przeciwko kogutom zagrali nawet ładnie, wiadomo są wyżej o 1 ligę więc doświadczenie i poziom będzie wyższy.

To nie mecz gdzie będzie wiele bramek ale myślę, że Swansea wygra 2-0 ????
Kursy spadają także polecam typ ????
Powodzenia!
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Malezja , Pierwsza Liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Johor DT II vs ATM FA
Typ: over 3,5 goli
Kurs: 2,1
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz 20 kolejki ligi malezyjskiej.
Gospodarze zajmuja 5 miejsce , a goscie ostatnie.
ATM FA jedna z gorszych defensyw w lidze - stracili 47 bramek.
Johor DT II lubi grac z takimi druzynam
i - podobnie jak z Kuantam , ktory tez traci sporo bramek .
W meczach gosci zwykle jest duzo bramek - ostatnie 2 mecze mniej = po 2-3 gole , wiec dzis atakujemy over 3,5 goli !
Dodatkowo w meczach miedzy tymi druznami pada duzo goli - ostatnie siedem meczow = 1-5 , 0-3, 1-5, 4-1, 3-3, 3-2, 1-4 .
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Schalke 04 - Bayern Monachium
Typ: Schalke 04 zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 6,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Naprawdę polecam mój typ, bo jak dla mnie taki kurs na promocja, jakiej dawno nie widziałem. Oglądam mecze Bayernu i ich gra jest fatalna. Nic dziwnego, że Lewandowski narzeka na wszystko, bo ma powody. To jest cień tego Bayernu powiedzmy sprzed dwóch sezonów. U siebie jeszcze ich gra jakoś tam wygląda, ale na wyjazdahc już gorzej. Z Hoffenheim przegrali 0:2 i była to zasłużona porażka. Hoffenheim strzleiło Bayernowi Monachium bramkę w obydwu połowach. Schalke 04 jest mocne w tym sezonie, zwłaszcza u siebie. Pokonali tam aktualnego wicemistrza Lipsk 2:0, strzelając w obydwu połowach. Ze Stuttgartem wygrali 3:1, gdzie również strzleili w obu połowach. Schalke 04 to ekipa, która potrafi się zmobilizować na Bayern. Teraz mają dobrą okazję nawet na zwycięstwo, bo Bayern w końcu może odzyskać formę, więc trzeba korzystać póki jest okazja. Własne boisko, słabsza forma Bayernu, dobra gra Schalke w tym sezonie, więc po takim kursie naprawdę warto i polecam, bo można nieźle zarobić. Ja dawno żadnego typu tak nie czułem jak tego.
⛔100
 
sleych 5

sleych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Elfsborg- Djugarden
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Do końca sezonu w Szweckiej najwyższej klasie rozgrywkowej zostało już niewiele, każda z drużyn będzie miała do rozegrania po 7 meczy. Drużyna gospodarzy plasuje się równiutko w połowie tabeli, zajmują 8 miejsce i mają coś sobie jeszcze do udowodnienia, z 8 miejsca mogą wskoczyć na bardzo wysokie miejsce gdyby rozegrali ostatnie mecze perfekcyjnie i to może być dla nich motywacją w meczu z Vice liderem ligi który do końca sezonu będzie walczył o fotel lidera i uznanie kibiców, różnica punktów do lidera to 7 punktów, czyli nie ma dramatu ale nie jest też za wesoło. Obie drużyny do końca sezonu będą walczyć o lepszą pozycje dlatego 3 brameczki w tym spotkaniu to chyba czysta formalność
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 823

thereignman

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Seul
Godz: 9:00
Spotkanie: Christina McHale - Arantxa Rus
Typ: Arantxa Rus
Kurs: 5.00
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Kurs cały czas rośnie na doga w tym spotkaniu i już jest grubo ponad @ 5. Nie wiem co jest tego powodem, ale McHale nie zasługuje na takie faworyzowanie. Widziałem ją w ostatnim turnieju, jak i w ostatnich tygodniach. Widać jest już trochę zmęczona i taka trochę anorektyczka. Fizycznie z roku na rok wygląda coraz gorzej. Powodem tego jest to ze ma jakąś dziwną genetyczną chorobę, która zatrzymała jej kariere jakiś czas temu. Jej organizm jest słaby, nauczyła się z tym żyć, ale ona nie zrobi żadnego progresu i zawsze może przyjść wielkie załamanie formy. Aktualnie gra w Seulu, za tydzień większy turniej i praktycznie koniec poważnych gier w WTA. Ja te załamanie formy u McHale widziałem już na US Open, gdzie grając z Kasatkina nie miała przysłowiowej pary w lapie. W poprzednim małym turnieju w Tokyo kompletnie pogubila się grając z Diyas. Jak może być dziś? Może być tylko gorzej. Jej serwis jest bardzo niepewny. Nie ma juz tej szybkiej ręki grając z głębi, gra łatwe krótkie piłki. Holenderska Rus to uniwersalna tenisistka o bardzo dobrych warunkach fizycznych. Jest bardziej atletyczna od McHale. Wysoka, dynamiczna blond włosa Holenderska bez problemu może tutaj pokonać Amerykanke. Rus gra bardzo niewygodny leworęczny forehand, dobrze biega i potrafi utrzymać swój poziom gry jak i agresję. Ona wie co to ofensywa. Aby nie przesadzić i nie zakłamywać rzeczywistości, Rus poprostu ma wszystko aby zrobić bez problemu dzisiejszą rywalkę. Pokazała to w kwalifikacjach do tego turnieju robiąc 2x dobry wynik.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy 2 liga
Godzina 18:30
Spotkanie : Ingolstadt : Duisburg
Typ : Duisburg
Kurs : 5.20
Bukmacher : Fortuna
Spotkanie dwóch jak na razie słabych ekip a konkretnie spadkowicza z Bundesligi i beniaminka który w poprzednim sezonie uzyskał awans z 3 Bundesligi , patrząc na grę gospodarzy u siebie to jedna wielka tragedia 0-0-3 i br 3:7 ale to nie tylko w tym sezonie pokazują że gra u siebie to nie żaden atut bo w poprzednim sezonie było podobnie 4-5-8 i br 21:30 tak więc jak to nie żaden atut to spróbuję iść w stronę beniaminka który pokazuje że w meczach wyjazdowych gra dobrze 2-0-1 i br 6:2 czyli porównując ich dotychczasowy bilans 2-1-3 i br 9:11 to możemy liczyć że i z tego wyjazdu mogą wyjść z dobrym wynikiem zresztą porównując ich grę z poprzedniego sezonu kiedy wchodzili do 2 Bundesligi to na wyjazdach byli najlepszą ekipą 8-7-4 i 21:16 tak więc jak tak to wszystko wygląda to liczę na 3 pkt beniaminka !
⛔100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania Primera Division
Godzina 22:00
Spotkanie : FC Barcelona : Eibar
Typ : Messi nie strzeli
Kurs : 2,90
Bukmacher : totolotek
Analiza:
Barcelona rozpoczeła sezon wygrywając wszystkie możliwe spotkania. Jak dotychczas zdobyli 11 bramek i stracili tylko jedną. W dobrej dyspozycji jest jak zawsze Leo Messi, który zdobył 5 bramek. Eibar jak dotąd stracił tylko 4 bramki. Wydaje mi się, że spotkanie zakończy się wynikiem dwubramkowym, a Messi zejdzie w okolicy 70&#39; . Jak na taki kurs warto zagrać i zaryzykować ???? Powodzenia i z fartem.
⛔100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej- 1. Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rodovre- Odense

Typ: over 6.5
Kurs: 2.57

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Hokej duński z reguły obfituje w dużą liczbę bramek.
W meczach Rudovre, w tym sezonie, over 6.5 padał 2 na 3 razy, z kolei w meczach Odense 1 raz na 3.
W dwuletniej historii spotkań obu drużyn over 6.5 padał w 5 na 11 spotkań, zatem sporo.
Biorąc pod uwagę wyłącznie statystyki, mamy dziś szanse mniej więcej pół na pół, że padnie właśnie over.
Trzeba jednak zaznaczyć, że Rudovre nie odniosło w tym sezonie jeszcze zwycięstwa. Tak tracili, jak i strzelali jednak wiele bramek w swoich pojedynkach. Dzisiejszy dzień może być szansą, przełomem dla gospodarzy, bowiem Odense także słabo rozpoczęło sezon, wygrywając 1/3 spotkań.
Mecz w mojej ocenie zapowiada się zacięty, co dodaje wg mnie 5 dodatkowych procent szans na pokrycie typu.
Podsumowując: szansę na trafienie typu oceniam subiektywnie na 50%. Biorąc pod uwagę kurs: 2.57, wydaje mi się, że jest to zakład wartościowy.

&#39; C ause nothing lasts forever
Even cold November rain&#39;

⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LaLIga
Godzina: 22:00
Spotkanie: efortuna.pl
Analiza:
W meczu 5. kolejki La Ligi Barca zagra na Camp Nou z Eibarem. Od razu zaznaczam że to bardzo ryzykowny typ ponieważ na to spotkanie przewidywany jest nieco zmieniony skład, a mianowicie zagra trochę zmienników którym brakuje minut.
Przewidywany skład Barcelony:
ter Stegen - Semedo, Piqué, Mascherano, Jordi Alba - Busquets, Paulinho, Iniesta - Messi, Luis Suárez, Denis Suárez.
Choć wcale nie uważam że jest to skład słabszy od tego z ostatniego meczu, a wręcz przeciwnie ????
Semedo jest mega kotem i uważam, że już od dawna powinien być podstawowym zawodnikiem, paulinho też coraz lepiej fajnie jakby zagrał od pierwszej minuty pokazał na co go stać.
Suarez w słabej formie fizycznej, ale za to Messi za niego nadrabia i błyszczy geniuszem.
Jeśli chodzi o Eibar to typowy średniak, który z czołówką LaLiga spuszcza głowę i liczy na najmniejszy wymiar kary, w tym sezonie już 0:3 z Sevillą. Barca nigdy nie miała problemu z tą drużyną dlatego liczę na szybkie zabicie meczu 3:0 do przewy i końcowy wynik 5:0.
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bfred 289,1K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Czechy Liga Juniorów
Godzina 13:00
Spotkanie : Sparta Praga u19 - Frydek - Mistek U 19
Typ : over 4,5
Kurs : 1,955
Bukmacher : 1xbet
Analiza: Czeska liga juniorów U 19. Spotkanie 1 i 17 (przedostatniej drużyny w tabeli). Zastanawiałem się czy grać tutuaj BTS po trochę niższym kursie ale nie zdecydowałem się. Gospodarze sa w stanie zapakować sami kilka goli a jeśli goście coś dorzucą to tym lepiej. Bilanse mówią same za siebie: gospodarze + 15 goście -11. Przepaść. Aby przejrzeć &quot;osiągnięcia&quot; gości w lidze trzeba się cofnąć do roku 2014 gdzie zajęli zasłużenie ostatnie miejsce z bilansem -97 - to już tak samo jak dziadowski Hlucin U19 w poprzednim sezonie. Teraz wracają aby zebrać baty od Sparty, która co roku goli wszystkich równo i kończy na 1 miejscu. Nie ma się co oszukiwać ja biorę dzisiaj wysoki wynik dla gospodarzy, będzie myślę sporo goli i na to liczę. Można też spróbować jakieś handicapy. Powodzenia
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina;piłka nożna EFL Cup Anglia
godz;20,45
spotkanie,Cristal Palace-Hudderstfield
typ;2
kurs;4,05
bukmacher;Forbet
Analiza;
Spotykają się 2 kluby z Premier League w EFL Cup.
Goście zajmują wysoką 6tą pozycję po 5meczach 2w-2r-1p bramki 5-3 i mają 8pkt.
Gospodarze natomiast to czerwona latarnia po 5 meczach 0w-0r-5p w bramkach0-8 pkt0.
ZERO punktów,ZERO goli i same przegrane..
Nie będę się za bardzo rozpisywał,bo forma C.Palace jest tragiczna.Uważam,że powinni skupić się na lidze,już i tak mocno odstają od reszty.
Gram również x2 po kursie 1,83/dobre do dubla.
Ostatni mecz Cristal-Hudder w lidze to 0-3 nie tak dawno 12/08/2017r.
Cr.Pal. następne mecze w lidze to dwa Manchestery i Chelsea,co dobrze nie wróży w powiększeniu dorobku punktowego.Nie zdziwiłbym się gdyby weszło handi -1 za 10.
Dla ostrożnychx2
⛔100
 
mar5hial 11

mar5hial

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA: Ligue 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tours - Nimes
Typ: /3-way handicap 1:0/ - 2
Kurs: 4,40
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
A więc... To mój pierwszy typ na forum, co oznacza, że czuję się zobligowany poinformować Was o tym w pierwszej linijce mojej dziewiczej analizy. Dobre wychowanie podpowiada, aby przywitać się i okazać należyty szacunek. Także tego... WITAJCIE POGROMCY BUKÓW! Skoro formalności i uprzejmości mamy już za sobą - skupmy się na konkretach.
Wybrałem spotkanie 8. kolejki francuskiej Ligue 2 pomiędzy drużynami, których formy w sezonie 2017/2018 dzieli przepaść. Gospodarze - Tours FC - nie wygrali żadnego z siedmiu spotkań, zajmując ostatnie miejsce w tabeli. Zremisowali na wyjeździe z Auxerre 1:1 strzelając szaloną bramkę w 3 minucie. Udało im się nawet oddać kilka celnych strzałów na bramkę gospodarzy, lecz każdy kto oglądał ten mecz, wie, że od porażki uratowała ich jedynie solidna taktyka łamania nóg przeciwnikom (co skutkowało czerwoną kartką i bardzo nerwową atmosferą). Poprzedni sezon kończyli czując na plecach oddech grupy spadkowej. Kibice (Ci, którzy jeszcze przychodzą na ich mecze) są bardzo rozczarowani postawą lokalnych grajków, nie szczędząc gwizdów i słów krytyki, co, zdaje się, wpływa tragicznie na ich mindset.
Dziś w szranki stają z drużyną Nimes Olimpique. Ci z kolei ewidentnie &#39;&#39;poczuli krew&#39;&#39;. Trzy ostatnie spotkania wygrane (3:0, 1:4, 1:0), bilans w tym roku 4-1-2 (10:4) i co najważniejsze widać, że piłkarzom chce się grać. Wygląda na to, że świetnie się dogadują, a atmosfera w szatni sprzyja graniu na 150%. Pozyskany w tym roku, utalentowany 21-latek z tureckim paszportem Umut Bozok świetnie rozumie ideologię drużyny i punktuję jak stary wyga. Myślę, że dzisiaj też pokaże, iż strzelanie bramek to dla niego coś tak oczywistego jak obalanie władzy w rodzimym kraju. Podsumowując: różnice między obiema drużynami są widoczne gołym okiem. Mamy tu dobrze ułożonych &quot;olimpijczyków&quot;, którzy na horyzoncie widzą główną pulę oraz rozsypana drużynę, która męczy się na boisku, bez planu i nadziei na opuszczenie ogórkowej loży. Zamiast myśleć o czołówce stawki musza wymyślić sposób na utrzymanie się w obecnej lidze rozgrywkowej.
Bezpieczniejszym typem jest oczywiście czysta dwójeczka z kursiwem 2,20!
Trzymajmy się ramy to się nie posramy!

✅340
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Carpi - Foggia
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jedni mówią, że dziś oferta słaba, ale ja widzę kilka perełek i jedną z nich jest owo spotkanie Serie B.
Carpi to jedyna drużyna z czołówki tabeli, która gra mecz u siebie i przyznaję, że to mnie trochę przekonuje. Nie przegrali oni jeszcze meczu,zajmują 3 pozycję w tabeli mając tyle samo punktów co lider. Bilans 3-1-0. I o ile bilans dobry, o tyle królami overów to oni nie są, bo bramki zdobyli tylko 4, tracąc przy tym tylko 1. U siebie 2 mecze, oba wygrane 1:0.
Foggia natomiast bilans 0-2-2 i przedostatnie miejsce w lidze. Bramki również 4 zdobyte, aczkolwiek 12 straconych. Na wyjeździe 2 mecze przegrane - oba 5:1 :O .
Carpi jest drużyną, która w zeszłym sezonie dość głośno pukała do Serie A, ale w finale barażów przegrała w dwumeczu z Benevento 0:1. Foggia to beniaminek i jak na razie nie zapowiada się na objawienie sezonu.
Nie chcę do wyniku dodawać ilości bramek, bo patrząc po gospodarzach mogą wygrać skromnie, ale patrząć po gościach mogą im też wbić z 3 bramki.
Powodzenia i trzymajmy kciuki za chłopaków z Carpi!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowacja 1 liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruzembork - Żylina
Typ: 2 drużyna zdobędzie bramek +2.5
Kurs: 3.40
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Żylina po zaskakującym początku sezonu gdzie przegrywała wszystko jak leci ,jest już znowu na dobrej drodze po obronę tytułu mistrzowskiego. Od kilku kolejek leje wszystkich jak przystało na mistrza. Kryzys ma już za sobą forma idzie w górę z każdym nasteonym meczem, strzelają dużo bramek co mecz ,dzisiaj powinno być podobnie. Choć ruzembork to mocny przeciwnik to jednak myślę ,że goście poradzą sobie bez problemu i strzela przynajmniej 3 gole. Liczę na szybki ofensywny mecz sporo goli i zwycięstwo Żyliny. Patrzac w h2h 5 ostatnich pojedynków na korzyść gości. Tak jak mówię Żylina goni czołówkę bo początek sezonu miała straszny.
A kibicie żądają powrotu na czub tabeli.
Polecam.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom