>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 19.09.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Typ: 2
Kurs: 2.55
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Podbeskidzie podejmuje dzisiaj obrońcę trofeum po maratonie meczowym w ostatnim czasie. Jest to już trzecie spotkanie w ostatnich siedmiu dniach i trener Nocoń nie ukrywa że może dokonać kilku zmian zwłaszcza że grali ostatnio taką samą jedenastką. Druga sprawa to priorytet dla TS BB to zdecydowanie liga, gdzie wystartowali tragicznie zdobywając jeden punkt w czterech kolejkach. Ostatnio coś ruszyło, dwa zwycięstwa u siebie i spory awans z nizin ligowych, ale do rozmów o awansie daleka droga zwłaszcza że jest sporo lepszych drużyn. Arka natomiast wywalczyła remis z mocnym Zagłębiem i wygrała pewnie 3-1 z Wisłą Kraków. Skład mają na kartce dużo mocniejszy, dodatkowo traktują ten puchar bardzo poważnie co pokazał ich ostatni triumf w tych rozgrywkach. Rotację też mogą nastąpić, ale jest w kim wybierać zwłaszcza że wielu zawodników chcę się pokazać i wywalczyć miejsce w pierwszej drużynie. H2H też na korzyść Arki, 4-3-1 oraz 11:6 w bramkach. Kursy na początku wahały się blisko 2.0 na Arkę, ale dwa ostatnie zwycięstwa Podbeskidzia wywindowały to wyżej z czego postanawiam skorzystać, zwłaszcza że BB w następniej kolejce jedzie do lidera który ma już 7 pkt więcej i porażka raczej przekreśli szansę na awans. Powodzenia!
⛔100
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna, Wegry
Godzina: 19:00
Spotkanie: Veszprem - Gyongyosi
Typ: Gyongyosi +15.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wielkaaa promocja.
Veszprem 3dni temu gralo ciezki mecz w Lidze Mistrzow. Dzis bedzie bardzo duzo rotacji w ich skladzie - bo w sobote kolejny mecz w LM, wazny i bardzo ciezki mecz z Flensburgiem. Veszprem podejdzie do tego meczu na bardzo wielkim luzie i nie beda sie bardzo spinac, wiadomo ze LM to priorytet. Oczywiscie gospodarze ten mecz wygraja, ale wielkiego cisnienia Veszprem miec nie bedzie i spodziewam sie tutaj wygranej max 10bramkowej- a moze i mniejszej ???? Goscie maja tylko lige i podejda do tego meczu na 100%. Rok temu Veszprem dwa razy wygralo z Gyongyosi (28:23, 35:24) w obu przypadkach nie było nawet roznicy 15 bramek, a dzisiaj przy takich okolicznościach buki daja nam linie 15.5, ja to pobieram.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Z 5

zfarcikiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg-RB Lipsk
Typ: BTS i więcej niż 2,5
Kurs: 2,02
Bukmacher: fortuna
Analiza: Niema co się rozpisywać, Augsburg (śr.br: 2,8 )niezły początek sezonu ostatnio dwie wygrane ze słabiakami. RBL (śr,br 3,3) Wydaje mi się że Lipsk będzie grał swoje w bundeslidze, głownie skupiając się na LM. Mecz w środku tygodnia na wyjeździe raczej nie będą się oszczędzać jeżeli mają odpocząć przed LM to raczej w domowym meczu ze słabym Frankfurtem. Wydaje mi się że będzie 2:2 albo 2:3 dla RBL
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: B. Monchengladbach - VfB Stuttgart
Typ: Stuttgart lub remis
Kurs: 2,28
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Obie ekipy radzą sobie w tym sezonie w kratkę. Gospodarze rozpoczeli sezon od zwycięstwa w Koloni (1:0), później zremisowali z Augsburgiem na wyjeździe a w trzeciej kolejce pokonali 0:1 u siebie Eintracht, a w ostatni weekend zremisowali z Lipskiem (2:2). Goście natomiast do tej pory na zmianę przegrywają i wygrywają, a w poprzedniej serii spotkań skromnie pokonali Wolfsburg 1:0.
Obie drużyny mają przed dzisiejszym spotkaniem problemy kadrowe :
- gospodarze będą musieli sobie poradzić bez: Strobla, Drmica, Traore, Benesu oraz Doucoure&#39;a;
- VfB zagra natomiast bez Insuy, Mane, Zimmermanna oraz Gentnera.
Borussia zaliczyła ostatnio dobry wynik w Lipsku, ale ich dzisiejsi oponenci są od początku sezonu w wydaje mi się lepszej formie więc mecz powinien być wyrównany. Nie można tu dziś wykluczyć remisu, a kurs na to że przyjezdni nie przegrają tego meczu jest zaprawdę świetny - stad mój typ.
Przewidywane składy:
Gladbach: Sommer - Wendt, vestergaard, Ginter, Elvedi - Hazard, Zakaria, Kramer, Hermann - Raffael, Stindl
Stuttgart: Zieler - Kamiński, Pavard, Baumartl - Aogo, Mangala, Ascacibar, beck - Donis, Brekalo - Terodde
⛔100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Schalke - Bayern
Typ: btts
Kurs: 1,67
Bukmacher: LVBET
Analiza: Bayern nadal mocny i na pewno nie można mówić, że w takim meczu nie są faworytem. Jednak po tym kursie chyba nie ma sensu brać ich zwycięstwa, tym bardziej, że Schalke może namieszać. Ja dzisiaj pójdę w stronę btts w tym meczu, kurs może nie powala, jednak do jakiegoś kuponu ako można dołączyć. Bayern przede wszystkim bez Neuera, który złamał kość w stopie (znowu), nadal też bez Alaby. Z przodu oczywiście ma kto straszyć - są Lewy, Muller, James, ale zabraknie w ofensywie Robbena, który jest chory. Schalke dobrze weszło w sezon, u siebie są mocni i myślę, że brak podstawowego bramkarza u gości wpłynie pozytywnie na ich psychikę. O gola dla Bayernu chyba nie ma co się martwić, a gol ze strony gospodarzy jest na pewno realny, tym bardziej na swoim obiekcie.
⛔100
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Schalke 04 - Bayern Monachium
Typ: Schalke 04
Kurs: 6,70 -&gt; 5.0
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam
Na dzis proponuje niemala niespodzianke u naszych zachodnich sasiadow. Porazke zdecydowanego hegemona tamtejszej pilki noznej Bayernu Monachium. Mimo iz w wiekszosci przypadkow wygrywaja to stylem Bayern niestety nie powala, a jak juz sie spotka z druzyna ktora przyjmie na mistrza Niemiec inna taktyke niz dluga laga do przodu i moze ktos przejmie i strzeli to zaczynaja sie problemy jak chocby w meczu z Hoffenheim gdzie mozna bylo obejrzec pokaz bezsilnosci bawarczykow.
Dzis nie wystapi Manuel Neuer ktorego powrot spodziewany jest najszybciej w styczniu bowiem przeszedl wlasnie operacje lewej stopy. To z pewnoscia wielki cios dla Bayernu gdyz mozna smialo powiedziec ze doswiadczony bramkarz swietnie dyryguje gra formacji obronnej Bayernu wprowadzajac wiele spokoju swoimi interwencjami i niemal bezbledna gra nogami.
Ponadto szkoleniowiec Bayernu nie bedzie mogl skorzystac z uslug ciagnacego gre Holendra Arjena Robbena, oraz Davida Alaby i Juana Bernata. Oczywiscie lawka Bayernu daje mozliwosc zastapienia ubytkow aczkolwiek kazdy trener ma klopoty gdy wypada mu ktos taki jak Neuer i Robben niezależnie od tego co powie w mediach. Dodam tylko ze w barwach Schalke zabraknie dzis tylko Schopfa.
Dotychczas obie ekipy zdobyly po 9 pkt w Bundeslidze i zajmuja odpowiednio 4 i 3 miejsce. W obecnym sezonie Bundesligi Schalke wygralo oba mecze na swoim boisku (Lipsk 2-0, Stuttgart 3-1) oraz jeden na wyjezdzie (Brema 2-1), uznjac jedynie wyzszosc Hannoveru (1-0)
Monachijczycy rowniez wygrali wszystkie spotkania na Allianz Arena (Leverkusen 3-1, Mainz 4-0) oraz jedno na wyjezdzie (Brema 0-2). Sposob na mistrza Niemiec znalazla nie tak dawno ekipa Hoffenheim (2-0) pokzujac ze Bayern na wyjezdzie zdecydowanie jest do ogrania.
Obie ekipy prezentuja wyrownana dobra forme i osiagaja dobre wyniki, coraz wiecej jednak mowi sie o tym iz w druzynie mistrza Niemiec nie ma chemii miedzy graczami. Ci zwlaszcza swoim ostatnim wynikiem nieco zamykaja usta krytykom ale nalezy pamietac ze w kazdej plotce jest ziarnko prawdy a ostatnio ukazujace sie artykuly o niezadowoleniu Muellera czy glosnym wywiadzie Lewandowskiego potwierdzaja niejako te doniesienia. Oczywiscie to tylko prasa i nie ona ma znaczenie na boisku jednak wydaje mi sie ze Bayern troche meczy sie z Carlo Ancelottim i ta gra nie wyglada tak jak wszyscy by tego oczekiwali.
Kursy uwazam za mocno zawyzone bo w dzisiejszym meczu kurs na Schalke nie powinien przekraczac 3 zl ale to juz nie moj problem. Kurs ktory wystawily buki biore z pocalowaniem reki i uwazam ten typ za prawdziwy typ dnia
Pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
16:00
Oedt - A. Lustenau
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 4,20
Buk: fortuna
Dziś gra puchar Austrii, liczę na sporo brameczek bo grają że sobą drużyny z róžnych poziomów rozgrywek. Ja zagrałem dość spokojnie over 2,5 gola po kursie 1,60 a tu podwyższam linię jeszcze o dwie też z szansami i fajnym kursikiem. Dobra nie będę się wymądrzal i z góry przyznaję że nie wiem co to jest i gdzie to gra to Oedt. Natomiast Lustenau to drużyna z drugiego poziomu rozgrywek austriackich. Zdecydowanym faworytem tego meczu są goście i myślę że spokojnie rozbiją Oedt. Wystarczy popatrzyć sobie na wyniki poprzedniej rundy w pucharze Austrii, takie tuzy jak Rapid czy Austria Wiedeń lecą sobie w CH*** i wcale nie tłuką drużyn z dużo niższych lig, natomiast drużyny trochę gorszego sortu czy drugoligowe nie pierdzielą się z rywalami i leją i patrzą jak puchnie.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska, Superliga
Spotkanie: Stal Mielec - Vive Kielce
Godzina: 19:00
Typ: Vive +34,5
Kurs: 2,35
Bukmacher: eFortuna
Witam, dziś typ z piłki ręcznej a mianowicie mistrz Polski podejmuje na wyjeździe jedną z najsłabszych drużyn w lidze czyli Stal Mielec. Typuję, że Vive rzuci w tym meczu co najmniej 35 bramek, są na to duże szanse patrząc na to ile bramek Vive rzuca w każdym meczu ze Stalą. Ich pojedynki rozpoczęły się od 2006 roku i od tamtej pory rozegrali ze sobą 24 mecze a statystyki prezentują się następująco:
W 13 spotkaniach Vive rzucało 40 i więcej bramek, w 22 spotkaniach Vive rzucało 35 i więcej bramek czyli tylko w 2 spotkaniach nie pokryli tego overa dokładnie w 2006 roku rzucili 31 bramek oraz w 2014 roku rzucili 34 bramki czyli brakło zaledwie 1 gola.
Vive ostatnio przegrało w lidze mistrzów z Białoruskim 25:28 a więc zapewne będą chcieli się zrewanżować jakoś kibicom. Natomiast Stal rozegrała spotkanie 2 dni temu w lidze przegrywając z mizernym MKS Kalisz 27:30 to pokazuje słabość tej ekipy. Skoro Kalisz potrafi rzucić 30 bramek to Vive spokojnie może pokryć ten over jeśli tylko będą grać skoncentrowani do 60 minuty spotkania.
Powodzenia
✅135
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Norrkoping - Hacken
Typ: 2
Kurs: 2,75

Bukmacher: forBET
Analiza:
Witam, typ swój uzasadniam formą obu zespołów w ostatnich kilku meczach. Hacken ładnie w ofensywie jak i defensywie , Norrkoping wypada o wiele słabiej w obu płaszczyznach. Myślę ,że goście mogą wykorzystać słabszą formę gospodarzy w ostatnich meczach (którzy chyba nie mają nadziei na powtórzenie ligowego sukcesu z 2015 roku) i wywieźć 3 punkty.
Wysokich wygranych.
⛔100
 
P 1

patrykleon

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Anglia - Carabao Cup
Godzina : 20:45
Spotkanie : Bristol City - Stoke City
Typ : Stoke City
Kurs : 1.90
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Swój typ w ty meczu opieram na wypowiedziach przedmeczowych managerów. Bristol City prawdopodobnie da odpocząć kilku zawodnikom w tym meczu.Chociaż właśnie jest to mecz pucharowy i wszystko okaże się jak poznamy wyjściowe jedenastki. W lidze radzą sobie całkiem nieźle i chyba to jest ich priorytet na ten sezon. Manager Stoke natomiast planuje wystawić mocny skład na ten mecz włączając Glena Johnsona, Charlie Adama, Petera Croucha oraz wypożyczonego z Chelsea Kurta Zoumę który dzisiaj też napewno zagra ponieważ w weekend nie będzie mógł wystąpić przeciwko swojemu macierzystemu klubowi Chelsea. Mimo swojej sympatii do Bristol City moim zdaniem dzisiaj Stoke spokojnie awansuje do kolejnej rundy.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Schalke 04 - Bayern Monachium
Typ: over 1,5 w 1 połowie
Kurs: 2,17
Bukmacher: eFortuna
Również biorę pod lupę najciekawsze spotkanie dzisiaj w bundeslidze, generalnie zacznę od tego, że według mnie Bayern dzisiaj wygra i zrehabilitują się za wpadkę z Hoffenheim na wyjeździe ale żeby wygrać trzeba strzelać bramki co zespół gości potrafi robić. Z drugiej strony gospodarze Schalke w dobrej formie u siebie grają bardzo fajnie i nie oddadzą wygranej za darmo czuję, że pokonają przeciętną obronę Bayernu i też wpakują piłkę do siatki i stanie się to jeszcze w 1 połowie. Miałem zagrać nawet over 2,5 ale wolę trochę bezpieczniej po przyjemnym kursie stawiam na wynik pierwszej połowy 1:1 lub 1:2. Powodzenia
✅117
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prawie-pewny 6

prawie-pewny

Użytkownik
dyscyplina;piłka nożna EFL Cup Anglia
godz:20,45
spotkanie:Cristal Palace-Hudderstfield
typ: 2 drużyna strzeli gola
kurs:1,54
bukmacher: fortuna
Analiza:
Mój pewniak na dzisiaj, dla bardziej odważnych można grać awans Hudderstfield za 2,50. Każdy chyba wie jak Cristal Palace zaczęło ligę, każdy chyba również wie ile w Premier league jest kasy z praw telewizyjnych. Cristal Place na pewno nie będzie skupiać się na pucharze gdyż trzeba ciółać punkty w lidze. W dodatku EFL (dużo mniej prestiżowy od FA). Hudderstfield dużo lepsza sytuacja w lidze 6 miejsce i ładny start, dlatego mysle ze spokojnie wbiją bramkę Cristal i wydaje mi sie że raczej to wygrają.
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Bologna-Inter Mediolan
Typ: Inter
Kurs: 1,7
Bukmacher: Fortuna
Witam. Po ostatnio udanych, przekazanych przeze mnie typach dzisiaj także zdecydowałem podzielić się z Wami dosyć ciekawym betem, mianowicie wygraną Interu Mediolan z Bologną. Powiem krótko.. Inter Mediolan pod wodzą Spalettiego się odraza!!! Ekipa z Mediolanu z niezwykle skutecznym Mauro Icardim gra naprawdę przyjemną dla oka piłkę i zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli (4 mecze, 4 zwycięstwa - ROBI WRAŻENIE). Co prawda mamy dopiero początek sezonu, ale gra Interu naprawdę mi imponuje. Sądzę, że dzisiaj przypiszą na swoje konto kolejne 3 punkty i co najmniej do jutra będą piastować pozycję lidera Serie A. Co do gospodarzy to tak naprawdę słabo weszli w ten sezon.. 2 mecze przegrane, 1 zwycięstwo i 1 remis. Będą się musieli dzisiaj bardzo postarać aby wygrać, aczkolwiek ja tutaj liczę na Inter i ich świetną formę.
Jak dla mnie czysta dwójka.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ, albo pomogłem Ci zarobić to zostaw proszę reputkę i like&#39;a.

⛔100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bologna - Inter Mediolan
Typ: ht/ft x/2
Kurs: 4,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W 5 kolejce ligi włoskiej do 13 Bolonii zawita niezwyciężona drużyna z Mediolanu, która zajmuje ex aequo (z Napoli i Juventusem) 3 miejsce w tabeli.
Komplet 4 zwycięstw i bilans bramek 10-1 robi wrażenie, dobra forma Icardiego i Persica (odpowiednio 5 i 3 zdobyte bramki).
Ale warto zwrócić uwagę, że w 2 z nich bramki strzelali w 2 połowie spotkań, na wyjazdach w pierwszych połowach grają ostrożnie, o wygranych decydując w 2 połowach, tak było w wygranym 3-1 meczu z Romą oraz 2-0 z Crotone.
Bologna w ostatnim meczu z Napoli poległa 0-3, ale w 1 połowie dzielnie się broniła, bramki traciła w 51 i 69 minucie.
Czyżby dzisiaj zanosiło się na bezbramkową 1 połowę i wygraną Interu?
W h2h 2 ostatnie wyjazdy wygrywał Inter, a bramki padały .... po przerwie.
Kurs zacny, uważam, że wart ryzyka ????
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - norwegia obos-ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: bodo/glimt-tromsdalen
Typ: bogo -1,5
Kurs: 1.74
Bukmacher:
unibet
Analiza:
dzien dobry lecimy dzisiaj w nizsza lige-znalazlem bardzo ciekawy mecz,bodo/glimt prowadzi w tabeli i juz jest bliski awansu do najwyzszej ligi norweskiej,tromsdalen wrecz przeciwnie broni sie przed spadkiem-ostatnio graja bardzo slabo.gospodarze zanotowali ostatnio dwa remisy ale grali z czolowymi zespolami i mysle ze dzisiaj przed wlasna publicznoscia beda chcieli pokazac grad bramek i przyblizyc sie do awansu.bodo/glimt u siebie miazdzy rywali na jedenascie spotkan wygrali dziewiec,a stosunek bramek 35/11.mysle ze z tak slabym rywalem gospodarze spokojnie sobie poradza i wygraja z handicapem.pozdrawiam
⛔100
 
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Podbeskidzie vs Arka Gdynia
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Forbet
Analiza :
Na dzisiejszy &quot; typ dnia &quot; przygotowałem sobie spotkanie w Pucharze Polski pomiędzy Podbeskidziem a Arką Gdynia. W ubiegłej edycji to Arka zaskakująco uniosła trofeum w górę. Puchary mają to do siebie, że wyniki są często nie przewidywalne. Wydaje mi się, że ekipa z nad morza wcale sobie tak łatwo z góralami nie poradzi. Gospodarze wygrywają dwa ostatnia spotkania u siebie, więc morale na pewno wyskoczyły w górę i będą chcieli kontynuować dobrą passę. Czy sięgną dziś po zwycięstwo ? Wątpliwe, aczkolwiek liczę na to, że siatka w drużynie gości się zatelepie przynajmniej jednokrotnie. Co możemy powiedzieć o Arce ? Jako obrońca trofeum ciąży na nich delikatna presja i powinni do tego meczu podejść zmotywowani na 100 %. W Ekstraklasie raczej wiedzą, że jeżeli awansują do &quot;8&quot; to będzie sukces i raczej nic więcej nie osiągną. Gdynianie zasmakowali gry w europejskich pucharach właśnie dzięki Pucharowi Polski, więc powinni się do każdego meczu przykładać, bo jak widać w lidze nie muszą osiągać wybitnych wyników, a jest szansa zagrać w Europie i zgarnąć kilka dobrych Eurocentów ???? . Dzisiejsze spotkanie prawdopodobnie zakończy się remisiem, bądź wygrana którejś z drużyn 1 golem. Wyniki 2-1 / 1-2 są bardzo możliwe, lecz ja postanowiłem asekuracyjnie zagrać over 2.5 z kursem 1.90 w bukmacherze ForBet.
⛔100
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia/EFL CUP
Godzina: 21:00
Spotkanie: Reading - Swansea
Typ: X
Kurs: 3.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie trzeciej rundy EFL CUP, czyli 1/16 tych rozgrywek. Obie drużyny w ligach grają niezbyt zadowalająco. Obie zremisowały ostatnie mecze na wyjazdach. Trener Swansea zapowiedział dzisiaj rotacje w składzie, ale mówi że zależy mu na dobrym wyniku. Reading nie po to przechodził dwie rundy, żeby teraz położyć się przed Łabędziami. Drużyny te spotkały się już kilka razy w pucharach i często kończyło się to remisami, więc czemu nie dzisiaj?
⛔100
 
black-star 20,7K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja Ligue 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Paris FC - Orleans
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 5.0
Bukmacher: fortuna
Goście rozpoczęli sezon bardzo dobrze i jak do tej pory wyraźnie są w formie. Na wyjeździe nie przegrali w lidze ostatnich 5 spotkań. Jednak wcześniej zdarzały się im na stadionach przeciwników także dłuższe serie porażek. Zespół ze stolicy Francji ostatnio na wyjeździe gra w kratkę, jednak pod koniec poprzedniego sezonu miał sporą serię spotkań bez porażki u siebie. gospodarze popełniają ostatnio sporo błędów, jednak myślę, że dzięki wsparciu swoich fanów dzisiaj coś ustrzelą. Tym bardziej, że mają za sobą trzy wygrane mecze w lidze z rzędu. Zespół z Orleanu nie przegrał w ostatnich pięciu spotkaniach. Myślę, że są szanse na wejście takiego typu w dniu dzisiejszym. Niewielkie różnice punktowe w tabeli na początku sezonu również mogą stanowić motywację dla zawodników do lepszej gry.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom