>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.10.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Basel
Typ: obie strzelą
Kurs: 2,38
Bukmacher: Bet365
PSG straciło jakość po odejściu Ibry, na chwilę obecną nie jest nawet liderem ligi francuskiej, którą niegdyś niepodzielnie dominowało, tracąc do zespołu Nice 4 punkty. Ich bilans ostatnich 9 meczów to 5-2-2, sześciokrotnie w tych meczach tracili minimum bramkę, tylko raz nie zdobyli żadnej. W ramach obecnej edycji Ligi Mistrzów osiągali wyniki 1:1 z Arsenalem i 1:3 na wyjeździe z drużyną Ludogorets. W obu tych przypadkach wszedłby więc zakład na bts, nawet z teoretycznie o wiele słabszym przeciwnikiem z ligi bułgarskiej. Bramkę PSG strzeliła również w ostatnim meczu ostatnia drużyna Ligue 1 - Nancy.
Basel ma po dwóch kolejkach LM 1 punkt i musi dzisiaj ostro powalczyć i wykorzystać ostatnią tendencję PSG do tracenia goli. W ostatnich kilkunastu meczach szwajcarska drużyna nie strzeliła bramki jedynie Arsenalowi, tracili gola w 6 z 9 ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach.
PSG wydaje się być faworytem spotkania, ale nie będzie mieć łatwo i bramkowy remis lub zwycięstwo rzędu 2:1 jest tutaj realne.
⛔100
 
rpster 0

rpster

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Basel
Typ: GOL E.Cavani
Kurs: 1,56
Bukmacher: Uni bet
Analiza:
Witam ,chciałem spróbować swoich sił tutaj na forum i postanowiłem też ,że napisze analize do jednego z meczu z dzisiejszej Ligi Mistrzów.Pod lupę biorę mecz PSG-Basel lecz nie bedzie to typ na czyste zwycięstwo gospodarzy bo porpsotu wydaje mi się to formalnościa i nie liczę tutaj na niespodzianke a i kurs niepowala na czysta jedynkę,więc postanowiłem ze moim typem będzie strzelec dzisiejszego meczu a mianowicie bramke dziś strzeli E.Cavani.Wybór swój motywuje iż rok temu bramki strzelał przeważnie Ibra a w tym roku na swoje barki wziął tę role właśnie Cavani. pięć ostatnich meczy trafiał właśnie on do siatki oprucz wpadki z Toulouse.Cavani wykonuje również rzuty karne co daje większe szanse że typ bedzie na plus.Zycze wszystkim plusów i pozdrawiam ????
✅56
 
M 9

mariofcb19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Monchengladbach
Typ: Suma goli w meczu pierwszego zespołu: Powyżej 1,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Sportingbet
Szkoci na Celtic Park grają fenomenalnie. Ich znakomici kibice niosą ich i są nie tylko dwunastym ale nawet trzynastym zawodnikiem. Celtic w meczach o punkty u siebie bardzo dużo strzela goli. Myślę, że ostatni mecz z City to nie przypadek.
Forma Dembele cały czas utrzymuje się na wysokim poziomie. Borussia natomiast słabo gra na wyjeździe. W meczach o stawkę brakuje im koncentracji oraz zadziorności. 2 gole dla Celticu to może być najmniejszym wymiar kary.
⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal-Rudogorets
Typ: handi 0-2 typ 2
Kurs: 2,70
Bukmacher:Bwin
Analiza:Legendarny angielski klub,Arsenal Londyn,popularnie zwany Kanonierzy,zmierzy się z Bułgarską potęga . Mi Bułgarzy się podobaja,grają dynamiczną szybką i techniczną piłkę,nie wierzę ze to dla Arsenalu będzie łatwy mecz,jak wygra jedną to wszystko. Dodatkowo w Aresenalu absencji multum ???? any Welbeck Anglik,Aron Ramsey z Walii,mistrz świata Per Mertesacker,wicemistrz europy Olivier Giroud,Akpom .h Anglik. Tak więc Bułgarski zespół z jedną absencją,ale w składzie Brazylijczycy,Argentynczycy czy Rumun także mocna ekipa. Arsenal lubi się męczyć.
⛔100
 
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Manchester City
Typ: Barca/Barca
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj gram na Barce to samo co wczoraj na Seville i mam nadzieję, że Hiszpanie znowu dadzą zarobić. Zaczne od tego, że nie ufam City w Lidze Mistrzów bo juz wpadek mieli co niemiara, nie zagra Aguero niby dobrze bo główny snajper zespołu wiadomo karnych juz w tym sezonie nie trafił chyba ze 4 ale zawsze jest groźny więc biorę to za plus w moim typie. De Bruyne wraca po kontuzji, a zagrał już pełne 90 minut z Evertonem gdzie też nie trafił tego karniaka, nie oglądałem teog meczu ale skoro dopiero co wrócił do treningu, a Pep już go wystawił na cały mecz to możliwe, że dzisiaj nie będzie w pełnej formie. Do tego ostatni mecz City z Celtikiem gdzei dali sobi wbić 3 bramki to padaka straszna więc jak City wbija 3 gole to co zrobi Barca? Wiadomo nie ma co patrzeć na spotkanie przez pryzmat jednego meczu z Celtikiem ale Barca ma z przodu swoje armaty i uważam, że obejmią prowadzenie już w pierwszej połowie i nie oddadzą go do końca meczu.
⛔100 powtórzony typ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom