>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.10.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina : 19:00
Spotkanie : FK Crvena Zvezda : Arsenal
Typ : over 2,5 gola w meczu
Kurs : 1.8
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek o lidera tabeli w grupie H - Arsenal, który dotychczas zgromadził 6 punktów po dwóch zwycięstwach z FC Koeln i BATE, oraz zespół z Belgradu, który poradził sobie na wyjeździe, ale tylko zremisował z solidnym zespołem z Białorusi.
Jeśli chodzi o wyniki - gospodarze w 10 ostatnich spotkaniach u siebie - 6 krotnie osiągali wynik overowy, natomiast w przypadku Arsenalu i ich meczy wyjazdowych taka sztuka miała miejsce 7 razy.
Stosunek Wengera do Ligi Europy już znamy - daje szanse pograć młodym zawodnikom, ale nie oznacza to, że Arsenal traci na jakości. Dla młodego piłkarza to szansa na to, by się pokazać, więc niewątpliwie zostawia na boisku więcej serducha niż nie jeden stary wyjadasz z pierwszego składu. Gospodarze natomiast są zdecydowanym objawieniem tego sezonu, zespół z bogatą historią - wraca na salony europejskie w wielkim stylu. Dominują w lidze, a także prezentują się bardzo solidnie w LE, chociaż największy test właśnie dzisiaj - pojedynek z Arsenalem, który na pewno będzie dużo lepszy niż słabiutkie ostatnio Koeln i całkiem nieźle grający zespół Bate. Trudno przewidzieć konkretny wynik w tym meczu, bo obie ekipy zagrają o pełną pulą, ale można spodziewać się goli i wręcz pewnego rezultatu overowego.
Prawdopodobny wynik 1-2 / 1-3
Pomogłem? Zapropsuj!
⛔ 100
 
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Tenis ATP Sztokholm
Godzina: 18:30
Spotkanie: G. Dimitrov vs J. Janowicz
Typ: G. Dimitrov 2-0
Kurs: 1,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam po przerwie i od razu w &quot; typ dnia&quot; wjeżdżam ze swoim 100 postem na forum! Kolejny ciekawy zbieg okoliczności, że bukmacherzy podali nam dziś na tacy istną perełkę z kursem 1.80. Spotkanie Grigora Dimitrova z Polakiem Jerzym Janowiczem. Różnica klas obu zawodników jest kolosalna, jeszcze przed kilkunastoma miesiącami Jerzyk mógłby powalczyć z Bułgarem, natomiast na chwilę obecną w tym spotkaniu brzydko mówiąc nawet sobie nie piernie. Miałem okazję oglądać naszego rodaka w 4 ostatnich spotkaniach i jest to dramat. Odwrotnie Grigor - w ostatnich tygodniach świetna gra, przegrywa tylko z Nadalem, ale wiadomo, że Hiszpan jest w zasięgu mało kogo. Dimitrov zmiecie z kortu Polaka, a kurs który wystawiała Fortuna - 1.80 jest czystym prezentem od losu. Polecam każdemu wchodzić w ten typ...
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Skënderbeu Korçë - Partizan Belgrad
Typ: czerwona kartka w meczu ? TAK
Kurs: 4.15
Bukmacher: forBet
Nie będę dużo pisał na temat tego meczu, ponieważ uprzedził mnie już kolega kilka postów wyżej, który grał na over zółtych kartek w tym meczu. Ja natomiast idę kroczek dalej i gram na czerwień, gdyż ostatnio dobrze mi to idzie. W statystyki ligowe nie będę się zagłębiał, nie ma sensu w tym przypadku. To jest liga europejska i innej rangi mecze. Jeśli chodzi o kartki obu drużyn w dotychczasowych 2 meczach LE, to żadna nie dostała czerwonej, ale padało po 3-4 zółtka dla tych drużyn. Ten mecz będzie inny, bardziej gorący niż dotychczasowe. Kolega wspomiał już o incydencie do jakiego doszło w meczu Albanii z Serbią, więc nie będę tego opisywał po raz drugi. Wiadomo, że stosunki między Serbią, a Albanią nie należą do pokojowych. W tamtym meczu była wojna i myślę, że w tym będzie tak samo. Mamy w tym meczu również Polski akcent. Sędzią tego spotkania będzie Daniel Stefański. W tym sezonie póki co pokazał tylko jedną czerwoną kartkę i sporo żółtych, ale nie sędziował tak gorących spotkań jak dzisiaj. Myślę, że będzie dzisiaj czerwona kartka, a może nawet nie jedna.
⛔ 100
 
arson 16

arson

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Norwegia, Get-Ligaen
Godzina: 18:30
Spotkanie: Storhamar - Stjernen
Typ: Powyżej 1,5 bramki w pierwszej tercji

Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Na wstępie sory za wczorajszy typ, oglądałem ten mecz. Nie widziałem żadnej motywacji na zwycięstwo jak pisali na swojej stronie. Takiej pajdy jaką Cruzeiro grało nie widziałem dawno. Nie wróżę im miejsca w pierwszej 4 z taką grą. No ale to jest piłka.
Na dzisiaj wybrałem mecz hokeja z najwyższej klasy rozgrywkowej w Norwegii. Typ czysto statystyczny. Znam drużynę Storhamar to bardzo solidny team szczególnie na swojej tafli, Stjernen to zawsze ta dolna połowa ligi a nawet i końcówka.
Uwagę przykuwają statystyki w meczach drużyny Storhamar w pierwszych tercjach :
Lorenskog Storhamar 2:7 (1:3, 1:2, 0:2) - 4 bramki
Storhamar Valerenga 5:1 (4:1, 0:0, 1:0) - 5 bramek
Storhamar Manglerud 7:3 (2:1, 1:0, 4:2) - 3 bramki
Kongsvinger Storhamar 1:6 (0:3, 1:2, 0:1) - 3 bramki
Sparta Sarpsborg Storhamar 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) - 3 bramki
Storhamar Stavanger 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) - 1 bramka
Storhamar Frisk Asker 3:4 pen. (2:0, 0:3, 1:0, 0:0, 1:2) - 2 bramki
Stjernen Storhamar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) - 0 bramek
Storhamar Lorenskog 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) - 2 bramki
Storhamar Lillehammer 3:4 (0:0, 1:2, 2:2) - 0 bramek
Valerenga Storhamar 3:4 (1:1, 1:2, 1:1) - 2 bramki
Jak widać na 11 ostatnich spotkań drużyny Storhamar 8 razy został pokryty dzisiejszy over także myślę że będzie 2:1 po pierwszej tercji.
POWODZENIA!!!
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga europejska
Spotkanie: Crvena Zvezda Belgrad - Arsenal Londyn
Godzina: 19:00
Typ: powyżej 2,5 i obie strzelą
Kurs: 2,03
Bukmacher: eFortuna

Witam, po emocjach związanych z ligą mistrzów przyszedł czas na mniejsze emocje z ligą europejską.
Mój typ dnia na dziś to mecz Crveny Zvezdy z Arsenalem i to, że padnie minimum 3 bramki i obie drużyny strzelą po golu.
Crvena bardzo dobrze spisuje się w lidze europejskiej póki co zajmują Oni 2 miejsce z dorobkiem 4 punktów - 1 zwycięstwo i 1 remis (1:1 z BATE i 1:0 z Koln na wyjeździe). Ogólnie od początku sezonu prezentują się bardzo dobrze, liderują w lidze dość wyraźnie...
Jeśli chodzi o Arsenal to w tej ekipie brakuje sporo piłkarzy z podstawowego składu na dzisiejszy mecz i to jest właśnie szansa na bramki... Z racji tego, że obrona będzie dość eksperymentalna to mogą pojawić się błędy w obronie ale za to z przodu piłkarze będą chcieli się pokazać z bardzo dobrej strony i będą chcieli udowodnić, że zasługują więcej minut na boisku.
Moim zdaniem Arsenal ten mecz wygra ale to będzie bardzo wyrównane spotkanie...
Mój typ to 1:2, 2:2 ..
Powodzenia
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Red Star Belgrad - Arsenal
Typ: Red Star Belgrad zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Arsenal nie zachwyca w tym seoznie swoją grą. U siebie wygląda to nieźle, ale na wyjazdach jest już dużo gorzej. Jeśli chodzi o Ligę Europy, to w ostatnim meczu choć wygrali, to stracili bramki w obydwu połowach z BATE. To pokazuje, że z obroną Arsenalu nie jest najlepiej. W Premier League na wyjazdach grają słabo. W czterech rozegranych meczach Arsenal zdobył tylko jeden punkt. Red Star Belgrad to jest całkiem solidna drużyna. Swoją klase pokazali już w eliminacjach. Wyeliminowali między innymi Spartę Pragę i Krasnodar. W obydwu meczahc u siebie z tmyi drużynami strzleili w obydwu połowach. To jest trudny teren i niespodzianka mnie tu nie zdziwi. Gospodarzy stać na gola w obydwu połowach przy tym co obecnie prezentuje Arsenal.
⛔ 100
 
S 20

szumek19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Nicea - Lazio Rzym
Typ: Lazio
Kurs: 2.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obie drużyny w dwóch meczach tegorocznej LE zdobyły komplet punktów. Przyszedł czas na bezpośrednią konfrontacje. Według mnie obecnie Lazio jest w znacznie lepszej dyspozycji. W rodzimych ligach ostatni Lazio spisuje się znacznie lepiej. Ostatnia wygrana z Juventusem. Dodatkowym atutem jest napastnik Rzymian- Ciro Immobile.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Milan vs AEK
Typ: handi 0:1 - 1
Kurs: 2.29
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dziś Liga Europy.. szczerze nie lubię obstawiać tych rozgrywek ale dzis mi sie wydaje ze mozna coś ugrac.. Milan podejmuje u siebie grecki AEK Ateny..Gospodarze mnóstwo transferów i od razu chcą zdobywać trofea.. w lidze ostatnio idzie im troszkę słabiej ale w Lidze Europy będą chcieć walczyć o zwyciestwo gdyz to daje awans do Ligi Mistrzów. Dwie wygrane po 5:1 i 3:2 więc dziś ponownie będą chcieć pokazać kibicom, że zniszczą kolejnego rywala... Andre Silva, Hakan, Suso, Bonavnetura.. co tu więce pisać ta ofesywa zniszczy ten grecki klub + defesywa Milanu ma się dobrze.. Bonucci, Romangoli, Musschacio, Abate, Rodrizugez.. Dla mnie nawet może byc wiecej niz wygrana dwoma golami..
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Dynamo Kijów - YB Bern
Typ: liczba bramek +2,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: LVBet
Analiza :
Podobnie jak użytkownik Bejrut uważam, iż w tym meczu padnie dużo goli, jednak obstawiam powyżej 2,5 bramek w całym meczu. Obie drużyny od kilku sezonów grają ofensywnie. Zwycięstwo którejkolwiek drużyny znacznie przybliży ją do awansu do kolejnej rundy. Nie będzie tu kalkulowania. Obie drużyny szykowały się w tym sezonie do gry w lidze mistrzów. Ligę europy mają na otarcie łez. Liczę na grad bramek. Kurs jest zachęcający.
✅ 70
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: AC Milan - AEK Ateny
Typ: AC Milan i powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 2.38
Bukmacher: fortuna
Analiza: Kolejna seria gier w Lidze Europy, do Mediolanu przyjeżdża drużyna z Aten, AC Milan podrażniony dwoma porażkami we włoskiej Serie A będzie chciał się z penością zrehabilitować przed własną publicznością, w ostatni weekend przegrali derby z Interem 3:2 tracąc bramkę w 90 min z rzutu karnego, a to zawsze boli szczególnie w tak ważnym meczu, wcześniej przegrali u siebie z inną czołową drużyną tamtejszej ligi, czyli AS Roma, więc można wywnioskować, że sa w dołku, jednak w Lidze Europy odnieśli narazie komplet zwycięstw i są liderem swojej grupy oraz głownym kandydatem do awansu. AEK w swojej lidze radzi sobie całkiem dobrze, są aktualnie na drugiej pozycji tracąc do lidera PAOK tylko jeden punkt, ale dwa ostatnie mecze również bez wygranej, o ile jeszcze remis z Xanti można wybaczyć, tak porażkę z drużyną Kerkyra, która błaka się w dole tabeli już za bardzo nie, jeśli chodzi o występy Greków w tej edycji Ligi Europy to poczynają sobie całkiem dobrze, są na drugim miejscu, zdobyli 4 punkty notując remis i porażkę. Obie ekipy są overowe, szczególnie jeśli chodzi o potyczki w Europie, dwóch rozegranych do tej pory meczach z udziałem AC Milan średnia bramek to 5,5 gola na, natomiast w sotkaniach AEK 3,5 gola na mecz. To powinno dostarczyć nam ciekawego spektaklu z dużą ilością goli, stawiam na gospodarzy, którzy będą chcieli poprawić notowania u swoich fanów, a over bramkowy obu drużyn skłonił mnie do dołożenia do standardowej jedynki jeszcze powyżej 2,5 gola w meczu po bardzo ciekawym kursie. Jeśli chodzi o absencje to w drużynie włoskiej nie wystąpią kontuzjowani Alessio Romagnoliego, Ignazio Abate, Cristiana Zapaty, Gustavo Gomeza i Jose Mauriego, natomiast w greckiej nie zobaczymy na boisku prawdopodobnie Barkasa, Chygrynkiya, Giakoumakisa i Lambropoulosa. H2H bezpośrednich starć lekko na korzyść Milany, który wygrał 2 mecze, raz padł remis i raz wygrała drużyna AEK, ale to było wiele lat temu, więc tych spotkań nie biporę w ogóle pod uwagę, najważniejsze aspekty to determinacja Rossonerrich po ostatnich porażkach w lidze oraz overowe statystyli w lidze Europy obu zespołów. Powodzenia.
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Everton - Lyon
Typ: Lyon wygra i powyżej 1,5 bramki
Kurs: 2.95
Bukmacher:
forbet
Analiza:
Bez wątpienia ten mecz to truskawka na torcie wśród wielu dzisiejszych spotkań gdyż między sobą spotykają się dwie dobrze znane i cenione marki w Europie - Everton i Lyon. W tym meczu wypatruje zdecydowanego zwycięstwa Lyonu, który wciąż gra mega ofensywną piłkę co widać po ich bilansie bramkowym w lidze 20 bramek strzelonych ale i 15 straconych.... jest to 3 wynik co do liczby strzelonych bramek w francuskiej lidze.. O bramki więc jestem spokojny. Co mnie motywuje żeby grać na Lyon? Zdaję sobie sprawę jakie podejście mają angielskie drużyny do tego typu rozgrywek - bardzo nonszalancki i z dystansem.. ( no może prócz ManU - ale oni w tamtym sezonie mieli odpowiednie warunki i szeroką kadrę żeby zaryzykować i pobawić się w ten puchar, Everton ma mniejsze możliwości) .. nigdy nie było jakiegoś dużego ciśnienia ani w prasie ani wśród kibiców na te rozgrywki.. najważniejsza jest własna ojczysta liga i narodowe puchary dlatego też angielskie kluby mają w zwyczaju eksperymentować w składzie.. Everton w lidze gra - słabo , w ostatnim ich spotkaniu z Brightonem , Rooney uratował im tyłki wykorzystując skutecznie jedenastkę i to na tyle bo z gry Everton naprawdę ma problem z konstruowaniem akcji, Gylfi Sigurdsson i jego transfer do Evertonu można jak na razie nazwać lekkim niewypałem...Czuję , że Lyon wykorzysta słabą dyspozycję Evertonu i ostro ich przyciśnie już od początku stosując głęboki pressing i agresywne ataki co widać w ligowych pojedynkach Lyon potrafi... widać to było ostatnio w ekscytującym pojedynku na własnym stadionie z AS Monaco gdzie wygrali 3-2. Pamiętajmy , że Lyon sezon temu grał w półfinale z Ajaxem w tych rozgrywkach i pokazał się z bardzo dobrej strony.. skład na ten sezon jest nieco zmieniony bo nie ma Tolisso i Lacazette ale do Lyonu przyszli inni ciekawi piłkarze jak chociaż Traore czy Diaz. Wejdzie? Zostaw reputkę !
⛔ 100 - powtórzony Typ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Everton-Lyon
Typ: Lyon będzie miał więcej rożnych
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet
Analiza :
Na dzisiaj mecz Ligi Europy. Zmierzą się ze sobą Everton oraz Lyon. Angielska drużyna zdecydowanie pod formą. 16 miejsce w lidze z 8 pkt 2-2-4 i bilans bramkowy 5:13. Fatalny początek sezonu, jak tak dalej pójdzie to za chwilę znajdą się w strefie spadkowej. W Lidze Europy również nie jest kolorowo, po 2 meczach mają tylko 1 pkt i to zdobyty na swoim stadionie z teoretycznie najsłabszym w grupie Apollonem. Ich rożne w ostatnich meczach 1:7, 9:3, 2:5, 4:6. Lyon również nie gra perfekcyjnie. Tracą sporo bramek, ale dużo też strzelają. Grają ofensywnie, a to tylko sprzyja rożnym. 6 miejsce w lidze o bilans 20:15. W ich meczach padają bramki, myślę, że tutaj również nie będą się bronić tylko zaatakują i będą zdobywać rożne. Ich rożne w ostatnich meczach 7:5, 4:9, 9:2, 8:1. Potrafią zdobywać sporo rożnych i uważam, że podobnie będzie dzisiaj. Powodzenia
⛔ 100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Austria W. - Rijeka
Typ: powyżej 9,5 rożnych
Kurs: 1.75
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Ważny mecz dla obu drużyn. Remis tutaj nie urządza nikogo, liczą się tylko 3 punkty. Zakładając, że AEK dzisiaj przegra z Milanem to zwycięzca dzisiejszego meczu ma szansę nawiązać walkę o drugie miejsce i zwiększyć swoje szanse na awans do kolejnej rundy. W związku z tym spodziewam się od początku spotkania sporej akcji ofensywnych zarówno z jednej jak i drugiej strony a co za tym idzie sporej ilości rzutów rożnych. To już 3 kolejka i nie ma co kalkulować.
Podsumowując, aby mieć szanse na awans czy to gospodarze czy goście muszą dzisiaj wygrać i do tego potrzebują strzelić jakąś bramkę a więc muszą zaatakować a nie klepać sobie piłkę na swojej połowie.
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie:Hoffenheim vs Basaksehir
Typ: Hoffenheim -1,5 handi
Kurs: 1,94
Bukmacher: Unibet
Analiza :
W tym meczu powinien przebudzc sie niemiecki zepsol. Ostatni mecz w LE przegrali po lamaku z Ludogorets 1-2. Bulgarzy lubia lamac , dzis Turcy przjezdzaja, ale Hoffenheim musi dzis pokazac klase.
Dla Turkow najwazniejszy mecz w najblizszym czasie to spotkanie w poniedzialek w lidze z Besikatasem. Mysla juz pewnie o tamtym meczu , maja go w glowach. Dzis nie wychodza w najleszym skladzie , bo brakuje :Manuela da Costy , Emre Belezoglu,Korkmaz , Chedjou, Adebayor.
U Niemcow tez sa oslabienia , ale myslę , ze wygraja przynajmniej dwoma golami .bo zdobywac gole potrafią.
✅ 94
 
Z 52

zelaznytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Milan vs AEK
Typ: win 1 połowa gosp
Kurs: 2.05
Bukmacher: Totolotek
Witam serdecznie pośpieszę się z analizą z uwagi na późną porę, sytuacja w Milanie jest nieciekawa, trener jest na wypadzie mimo wzmocnień sytuacja jest po prostu kiepska właściciele (Chińczyki) są niezadowoleni z sytuacji w klubie, trener na siłę próbuje grać ustawieniem 3-5-2 co nie jest najlepszym rozwiązaniem dla gospodarzy, można dzisiaj również zauważyć pewną rotację w składzie, więc dlaczego taki typ? Nie wierze w to że w takiej sytuacji Milan może sobie odpuścić nawet Ligę Europy, mimo wszystko Grecja a Włochy to jest różnica w futbolu, Milan musi wygrać inaczej trener prawdopodobnie się pożegna z ekipą, oczywiście nie można powiedzieć słowa o gościach oni na pewno się nie poddadzą są w dobrej formie, ale grają na wyjeździe i nie sądzę by w ich grze było wiele nonszalancji, do tego z tego co widać ich zespół jest lekko kontuzjowany nie mam pojęcia czy są to kluczowi zawodnicy, ale to skraca możliwości rotacji.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom