>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.12.2010 (niedziela)

Status
Zamknięty.
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Spotkanie: Chievo - Juventus
Typ: 1/1 (wynik do przerwy/końcowy)
Kurs: 6,6 ---&gt; 5,0
Buk: Tobet
Analiza: Chievo pomimo dwóch ostatnich porażek na wyjeździe ma dzisiaj wszelkie atuty, aby być zespołem, który wreszcie pokona Starą Damę. Przede wszystkim zły stan murawy, powinien bardziej sprzyjać gospodarzom niż gościom. Juventus bez Melo i Del Piero. Brakuje też Sissoko i Marchisio. Spodziewam się ataków Chievo od początku meczu. Powinni wykorzystać absencje w drużynie Starej Damy i wreszcie zakończyć dobrze ten rok. Wygrali już u siebie z Interem, zremisowali po dobrym meczu z Romą. Zobaczymy, ja twierdzę, że Juventus z tak okrojoną ławką rezerwowych może dzisiaj nie dać rady. Co prawda Milan wczoraj przegrał z Romą i Juve powinno to wykorzystać, jednak moim zdaniem także oni stracą dzisiaj pkt.
Pzdr

⛔ 100
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Spotkanie: Caykur Rizespor - Samsunspor
Typ: Caykur Rizespor
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatni mecz 16. kolejki drugiej ligi tureckiej Liga A. Warty uwagi jest fakt, że we wszystkich siedmiu meczach które już się odbyły, tylko raz wygrała drużyna gospodarzy, było 4 remisy i 2 razy wygrali goście. Także wydaje mi się, że szanse na drugą jedynkę w tej kolejce są spore.
Caykur 8-4-3 20:12 to obecny wicelider rozgrywek ligowych. Został bowiem wyprzedzony przez drużynę Denizlispor, która swój 16. mecz już rozegrała. Obie te drużyny mają na koncie tyle samo punktów, po 28 pkt. Na własnym boisku Caykur ma wyśmienity rezultat w tym sezonie a mianowicie 6-2-0 16:4. I jak to się potocznie mówi, są w &quot;gazie&quot;. Nawet jeśli ostatnio ponieśli wpadkę 2-0 na wyjeździe z 5.drużyną ligi- na wyjeździe mieli prawo tak wypaść. Na swoim obiekcie są w stanie bardzo szybko wymazać z pamięci ostatni mecz i odnieść u siebie zwycięstwo, które pozwoli im wrócić na fotel lidera.
Samsunspor zajmuje w tabeli ligowej 4. miejsce. Na wyjazdach nie grają już tak regularnie jak Rizespor u siebie. Bilans 3-2-2 na obcym terenie, 7:5 w bramkach, nie mówi o nich nic konkretnego. Tak jak w poprzednich moich analizach chciałbym podkreślić fakt, że zauważyłem pewien trend spadkowy formy zespołu Samsunspor na wyjazdach. Dobrą regularność mieli od 4 kwietnia bieżącego roku do 24 października. Pasmo niepowodzeń zainicjowała porażka 2-0 w pucharze z drużyną Gaziantep BB. Nastepnie przegrali 3-2 w lidze z Karsiyaka SK, obecnie dziesiąta drużyna w lidze. Wygrali 0-2 z Kayseri (6. drużyna w lidze). Ostatni mecz jednak przegrali 1-0 z 14 drużyną ligi Gungoren Belediyespor, która u siebie gra stosunkowo kiepsko 2-4-3 5:11.
Historia spotkań nie wskazuje wyraźnego faworyta. Gospodarze wywlczyli w pojedynkach następujący rezultat: 5-3-6 13:13. Na własnej murawie Caykur ma bilans 3-1-3 9:7. Ostatnie spotkanie grane w Rizespor zakończyło się remisem 2-2. Jednak trzeba zaznaczyć, że gospodarze prowadzili już 2-0 do przerwy. Widocznie zabrakło im szczęścia. Myślę, że tym razem szczęście będzie po ich stronie i wygrają z drużyną Samsunspor.
Rizespor do boju !!!.

⛔ 100
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Spotkanie: Almeria – Getafe
Typ: połowa czasu wygra Getafe
Kurs: 3,45
Bukmacher: Expekt

Analiza
Witam. Na dziś chciałem wybrać czystą dwójkę czyli zwycięstwo Getafe ale został niestety uprzedzony więc wybieram typ do przerwy. Podobnie jak kolega, który mnie uprzedził uważam, że kursy wystawione przez booków na to spotkanie są delikatnie przesadzone i kurs na gości u niektórych booków (Expekt) już spadł do 2,7. Myślę, że wysoki kurs na Getafe jest spowodowany całkiem dobrą grą Almerii w ostatnich meczach ale czy ta gra faktycznie była taka dobra ? Otóż wydaje mi się, że raczej ich przeciwnicy grali fatalnie jak np. rozbita Sevilla. Ostatnie 5 meczy dzisiejszych gospodarzy prezentują się następująco:
11.12. Sevilla FC UD Almería 1 : 3
05.12. UD Almería Real Zaragoza 1 : 1
28.11. Valencia CF UD Almería 2 : 1
20.11. UD Almería FC Barcelona 0 : 8
13.11. Athletic Club Bilbao UD Almería 1 : 0

Remis, wygrana z słabą ostatnio Sevillą i trzy przegrane jakoś nie robią na mnie wrażenia, natomiast robi na mnie wrażenie postawa Getafe w ostatnich meczach. Zwłaszcza z Villarealem pokazali charakter, gdzie bronili się pod koniec meczu nawet w 9 i zdołali wygrać ! Ostatnie 5 meczy prezentuje się następująco:
11.12. Getafe CF Villarreal CF 1 : 0
05.12. Getafe CF Real CD Mallorca 3 : 0
27.11. Sevilla FC Getafe CF 1 : 3
22.11. Getafe CF Real Zaragoza 1 : 1
14.11. Valencia CF Getafe CF 2 : 0

Myślę, że dzisiejsi goście są w dużym gazie i z takim przeciwnikiem jak Almeria powinni sobie poradzić, co więcej - mam nadzieję, że ich desperacja, determinacja i chęć zdobycia kompletu punktów przejawi się już w pierwszej połowie, po której będą prowadzić ;) Paradoksalnie Almeria lepiej gra na wyjazdach niż u siebie gdzie jeszcze nawet ani razu nie wygrała, remisując 5 razy i dwa mecze przegrywając.

Podsumowując, faworytem tego spotkania są, trochę niezgodnie z kursami, goście i mam nadzieję że będą już prowadzić po pierwszej połowie. Pozdro

⛔ 100
 
K 0

kura1908

Użytkownik
Spotkanie: Olympique Marseille - Olympique Lyonnais
Typ: Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? X
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Dzisiaj odbędzie się mecz na szczycie w lidze francuskiej. Naprzeciw siebie wyjdą dziś Marseille z Lyonem. Są to wydaje mi się na ten czas dwie najlepsze ekipy francuskie. I choć nie wyrażaja w tym swego miejsca w tabeli ale trzeba powiedzieć ze obydwie drużyny z powodzeniem walczyły w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów. Ostatni mecz gospodarzy to remis z Auxerre na wyjeździe natomiast Lyon ostatni swój mecz grał u siebie i wygral go 2-0. Gospodarze wyjdą w tym meczu osłabieni gdyż w ostatni meczu czerwoną kartkę dostal Mbia, nie będzie mógl, także zagrać Diawara w Lyonie także zabraknie Chrisa. Trudno znalezc faworyta w tym meczu, choć Marseille jest u siebie mocne . Ale wydaje mi się iż drużyny będą czekały na jakiś błąd rywala a w pierwszej połowie padnie remis.

⛔ 100
 
258piter 6

258piter

Użytkownik
Real Madrid - FC Sevilla
Handicap (0-1)
Piłka Nożna - Hiszpania
TYP : 1
KURS: 1,57
BUKMACHER: tobet
GODZINA ROZPOCZĘCIA: 21:00

ANALIZA:

Dziś o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie dwóch hiszpańskich drużyn. Drużyna Realu na drugim miejscu z minimalną stratą do Barcelony będącej na pierwszym miejscu będzie podejmować dziś u siebie drużynę Sevilli będącą dopiero na piętnastym miejscu ze stratą do gospodarzy aż 9 punktów.
Gospodarze na 9 ostatnio rozegranych meczy przegrali tylko raz z drużyną będącą na pierwszym miejscu w tabeli.
12/12-10 Primera Division Saragossa vs. Real Madryt 1:3


08/12-10 Liga Mistrzów, Grupa G Real Madryt vs.Auxerre 4:0


04/12-10 Primera Division Real Madryt vs.Valencia 2:0


29/11-10 Primera Division Barcelona vs. Real Madryt 5:0


23/11-10 Liga Mistrzów, Grupa G Ajax vs. Real Madryt 0:4


20/11-10 Primera Division Real Madryt vs. At. Bilbao 5:1


14/11-10 Primera Division Gijon vs. Real Madryt 0:1


10/11-10 Copa del Rey Real Madryt vs.Murcia 5:1


07/11-10 Primera Division Real Madryt vs. At. Madryt 2:0

Natomiast drużyna gości na 9 rozegranych meczy wygrała tylko trzy razy. W ostatnich sześciu meczach raz zremisowali i aż pięć razy przegrała – więc i na wygraną w dzisiejszym spotkaniu też mają znikome szanse, no chyba że stanie się jakiś cud.
Mecze drużyny Sevilli :
15/12-10 Liga Europejska UEFA, Grupa J FC Sevilla vs.Dortmund 2:2


11/12-10 Primera Division FC Sevilla vs.Almeria 1:3


05/12-10 Primera Division Villarreal vs. FC Sevilla 1:0


02/12-10 Liga Europejska UEFA, Grupa J Paris St Germainvs. FC Sevilla 4:2


27/11-10 Primera Division FC Sevilla vs.Getafe 1:3


21/11-10 Primera Division FC Sevilla vs.Mallorca 1:2


14/11-10 Primera Division Saragossa vs. FC Sevilla 1:2


10/11-10 Copa del Rey FC Sevilla vs.Union de Irun 6:1


08/11-10 Primera Division FC Sevilla vs.Valencia 2:0

Patrząc na powyższe zestawienia bez problemu Real dziś wygra i to dużą przewagą bramkową. Przy handicapie 0-1 i tak mecz skończy się wygraną drużyny gospodarzy.

Następnym powodem dla którego warto obstawić z handicapem 0-1 jest ilość wspólnie rozegranych meczy z dużą wygraną i przewagą strzelonych bramek przez drużynę Realu Madrid nad drużyną Sevilli

06/03-10 Primera Division Real Madryt vs. FC Sevilla 3:2


07/12-08 Primera Division Real Madryt vs. FC Sevilla 3:4
30/03-08 Primera Division Real Madryt vs. FC Sevilla 3:1
19/08-07 Superpuchar Real Madryt vs. FC Sevilla 3:5
06/05-07 Primera Division Real Madryt vs. FC Sevilla 3:2
15/01-06 Primera Division Real Madryt vs. FC Sevilla 4:2
22/12-04 Primera Division Real Madryt vs. FC Sevilla 0:1
28/03-04 Primera Division Real Madryt vs. FC Sevilla 5:1
04/02-04 Copa del Rey Real Madryt vs. FC Sevilla 2:0
02/01-03 Primera Division Real Madryt vs. FC Sevilla 3:0
17/11-01 Primera Division Real Madryt vs. FC Sevilla 2:1
11/03-00 Primera Division Real Madryt vs. FC Sevilla 3:1
16/04-97 Primera Division Real Madryt vs. FC Sevilla 4:2
02/12-95 Primera Division Real Madryt vs. FC Sevilla 4:1
05/02-95 Primera Division Real Madryt vs. FC Sevilla 2:0
12/12-93 Primera Division Real Madryt vs. FC Sevilla 0:0

Real Madryt 12

Kursy LIVE 1

FC Sevilla 3



Patrząc na powyższe zestawienia i przemyślenia, oraz fakt iż drużyna Realu Madryd jest w doskonałej formie i gra na swoim terenie dziś bez problemu wygra z drużyną Sevilli. Sądzę, że wynik końcowy spotkania będzie 3:1.

⛔ 100

Redwitz // Powtórzony Typ.
 
A 0

alloha

Użytkownik
Spotkanie: Germinal - Gent
Typ: Gent -1
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365

20.kolejka belgijskiej Jupiler Leauge. Drużyna z Germinal, która zajmuje ostatnie premiowane do pozostanie w lidze miejsce. Nic tutaj się już nie wydarzy, i Germinal w nastepnym sezonie będzie miało pewne rozgrywki w Jupiler League.
Natomiast druzyna z Gent ostatnio spisuje sie wyśmienicie - zajmuje 3 miejsce w lidze. Na 19 meczy aż 12 wygrało, remisując 2, przegrywając 5. Myślę, że w tym meczu spokojnie wygra z gospodarzami, dlatego uwazam że warto zaryzykować handicap Gent -1.

Redwitz // Spotkanie zostało przerwane.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Spotkanie: NBA, Atlanta @ New Jersey

Typ : 1
Kurs: 1,63
Bukmacher: Centrebet
Analiza

Mecz NBA - 19-12-10 godz. 19.00



Atlanta 17-11 (Road: 8-6) last10: 6-4
New Jersey 7-20 (Home: 5-8) last 10: 1-9

W tym sezonie grali już ze sobą dwa razy, W Atlancie wygrała Atlanta , w NJ wygrali Nets po dogrywce. Duzym atutem atlanty jest powrót J.Johnsona, z nim Hawks mają wiecej opcji ataku. Za to Nets są osłabieni brakiem swojego czołowego strzelca (Morrow). W ostatnich 10 meczach wyjzdowych gracze ATL powrafki wygrać z: Orlando, Toronto, NY i Indianą. Przegali z Boston, Detroit (upss), SAS, Miami, Orlando no i przegali właśnie z NJ Nets. Dziś wezmą rewanż. Ostatnie 5 spotkań między nimi to 4 wygrane Hawks, tylko 1 wygrana Nets.

Łyk statystyki najprostszej
NETS home
bilans: 5 - 8
punkty: 93.5 : 96.8

Staty ATL na wyjazdach:
bilans: 8 - 6
punkty 95.9 : 95.1


⛔ 100
______________________________________
typy moje
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
olympique marsylia- Olympique Lyon

Typ: Lyon powyzej 1,5 gola

Kurs: 3,25( bet365)

Tak przeanalizowalem sobie z kim to, mistrz Francji radzil sobie do tej pory na Velodromie w Ligue 1: Lorient, Sochaux, Nancy, Montpellier. Hmm, dwie pierwsze ekipy na wyjazdach bardzo slabe bilanse, kolejno 1-2-6( Lorient) oraz 1-1-6( Sochaux).
Ponadto bardzo chimeryczne w tym sezonie Nancy oraz Montpellier, ktore od meczu z om, nie wygralo spotkania w lidze juz od 3 kolejek( tak wiec mecz z marsylia byl poczatkiem znizki formy MHSC).
Poza tym w Pucharze Ligi ograli 2-1 Monaco. Pamietny mecz, w ktorym przetrzebione roznymi absencjami ASM, walczylo jak rowny z rownym z om, stwarzajac wiele swietnych okazji strzeleckich.
W Lidze Mistrzow natomiast marsylia przegrala ze Spartakiem Moskwa 0-1, pokonala Zyline( najslabszy zespol grupy) oraz wygrala z beznadziejnie w tamtym okresie radzaca sobie Chelsea 1-0( dwa ewidentne karne dla Londynczykow, ale kto dzis o tym pamieta).
Dzis, bez dwoch podstawowych stoperow, Diawary oraz M&#39;bii przychodzi marsylii mierzyc sie z odradzajacym sie Lyonem.
Olympique od 10 spotkan jest niepokonany. W ostatnich 4 meczach( LM, L1) zdobywal po 2 gole.
W swiatnej formie znajduje sie Lisandro Lopez. W koncu marsylia zmierzy sie w tym sezonie na wlasnym boisku z rywalem, bedacym w dobrej dyspozycji, oraz z ogromnym potancjalem ofensywnym.
Zapowiada sie pasjonujace spotkanie. Moim zdaniem mecz ten bedzie przebiegal pod dyktando Lyonu, ktory wygra.
A zdobycie przez nich 2 goli uwazam za jak najbardziej prawdopodobne.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom