>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.12.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: ANGLIA: Premier League - Kolejka 17
Spotkanie: Everton - Liverpool
19.12.2016 21:00
Typ: X
Kurs: 3,60
Bukmacher: betsson
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21,00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w Premier League pomiędzy drużynami Evertonu i Liverpoolu. Gospodarze z dorobkiem 23 punktów zajmują 9 pozycje, natomiast goście z dorobkiem 34 punktów plasują się na 3 pozycji. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna Koemana zaliczyła jedno zwycięstwo i dwa remisy, natomiast goście dwa zwycięstwa i dwa remisy . Dla obydwu dużyn jest to bardzo ważne spotkanie. Są to derby dlatego każde roztrzygnięcie tego meczu jest możliwe. Everton w ostatniej kolejce pokonał u siebie Arsenal 2:1 co jest niewątpliwie dużym pozytywnym zastrzykiem energii przed tak ważnym spotkaniem. Drużyna gości natomiast wygrała 3:0 na wyjeździe z Middlesbrough. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami gdzie gospodarzem był Everton to remisy. W drużynie Liverpoolu na pewno nie zagra dzisiaj Coutinho który jest bardzo ważnym elementem w zespole Kloppa. Jego brak może spowodować,że zabraknie dzisiaj takiego zawodnika który mógłby zrobić różnicę i przechylić szalę zwycięstwa na stronę gości. W mojej opinii oba zespoły dadzą dzisiaj z siebie wszystko i obejrzymy fenomenalne widowisko. Mój typ to 2:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.

⛔100
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , Brazylia NBB
Godzina: 22:30
Spotkanie: Pinheiros - Campo Mourao
Typ: 1 ( AH - 8,5 )
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Na dzisiejszy wieczór polecam zagrać typ z koszykówki brazylijskiej .
Gospodarze jak dotąd na 6 meczy u siebie 4 wygrane , widać wiec że u siebie trzymają poziom i ciężko wywieść z ich terytorium punkty. Campo Mourao to typowy ligowy przeciętniak z bilansem 5-5. Ostatnio przegrał 3 mecze z 4 więc to o czymś świadczy i skłoniło mnie do tego typu. Kolejny ważny argument to bram w drużynie gości da Silvy ( 6.0 pkt na mecz), Nunesa ( 12.2 pkt na mecz) i Duarte ( 20.6 pkt na mecz - najlepszy strzelec). Goście to beniaminek rozgrywek i moim zdaniem nie mają tutaj większych szans z ekipą Pinheiros , którzy w tym sezonie odprawili z kwitkiem np. Bauru czy Cearense. Daję taki hendicap , ponieważ w tym momencie tylko on jest dostępny na rynku. Dodam też ze te ekipy dziś spotkają się ze sobą pierwszy raz.
Powodzenia!

⛔100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie: Everton vs Liverpool
Typ: 1 połowa - over 1,5
Kurs: 2,60
Bukmacher: betsson

Spotkanie 3 drużyny z PL z 9. Liverpool po remisie z West Ham rozbił Middlesbrough na wyjeździe 3-0. Everton ostatnio sensacyjnie wygrał z Arsenalem 2-1. Kontuzji trochę w obu drużynach. Ostatnie mecze obydwu drużyn to niezłe overy czasem nawet 4 lub 5 bramek. Liverpool w 1 połowie bardzo często strzela gole. W H2H też było często overowo. Everton w pierwszej połówce też potrafi strzelić gola. Over 1,5 do HT powinien wejść według mnie bez problemu. 1-1, lub 0-2 dla Liverpoolu jak najbardziej możliwe. Obydwie są dosyć ofensywne i to jest dużym plusem.

⛔100
 
T 8

tymbark92

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina 21:00
Mecz : FC Porto -Chaves
Typ : handicap +3 Chaves
Kurs : 1,50
Buk: Bet365

Analiza:
FC Porto podejmie Chaves, drużyne która wrocila do portugalskiej ekstraklasy po długich latach nieobecności i zmierza w dobrą stronę - zajmują już 7me miejsce w tabeli. Sukcesywna i wytrwała gra owocuje, Chaves punktuje przeciwników zdobywając chociażby jeden punkt i tak o to w listopadzie/grudniu jeszcze nie przegrali. Z Bragą na wyjezdzie tylko 1-0 w plecy. Jezeli Chaves przegrywa to nie wiecej niz 2 bramkami. Wystarczy rzucic okiem na ost. mecz z Porto miesiąc temu - remis i wygraną w karnych. Porto z pewnością bedzie chciało sie zemscic, ale czy zdobedzie az 3 bramkową przewage? Nie sądzę. Dla Chaves bedzie to wielki mecz, dla FC Porto kolejny ogórek do bicia, sądze ze Chaves moze tu sprawic niespodzianke, a jezeli przegra to niezbyt wysoko

✅50
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Everton - Liverpool
Typ:
Everton kornery over 6
Kurs:
3,5
Bukmacher:
Wiliamhill
Analiza:
Już za niecałą godzinę prawdziwa perełka na zakończenie 17 kolejki angielskiej PL. Derby Merseyside jak zawsze zapowiadają się bardzo emocjonująco. Bardzo dużo już o tym meczu było napisane. Dużo osób upatruje delikatnego faworyta w postaci &quot;The Reds&quot; ale derby jak to derby - równie dobrze można rzucić monetą ???? Everton w tym sezonie jest typową drużyną własnego boiska. Nie będzie to jakaś wielka sensacja jeśli trzy oczka zainkasują &quot;The Toffies&quot;. Mecz na pewno będzie ciekawy a najbardziej będę zainteresowany rzutami rożnymi. Typ na minimum 7 kornerów ze strony gospodarzy może wydać się trochę szalony ale statystyki stoją za nim:
Everton u siebie:
Eve - Ars 8:3;
Eve - Utd 6:3;
Eve - Swa 10:3;
Eve - Wes 8:8;
Eve - C.Pa 10:9;
Eve - Nor 7:2;
Drużyna Koemana na własnym obiekcie stara się atakować, dzięki czemu dość często obija obrońców rywali. Dzisiaj myślę, że Everton będzie bardziej zmotywowany gdyż zwycięstwo w meczu ze swoim odwiecznym rywalem na własnym obiekcie musi słodko smakować.
Zastanawiałem się nad overem kartkowym ale M.Dean jest dla mnie bardzo nieobliczalnym sędzią więc poczekam na rozwój sytuacji w trakcie meczu. Przerzuciłem się na Wiliamhilla, gdyż mają dużo ciekawszą ofertę na kornery. Zapraszam wszystkich do oglądania meczu. Pozdrawiam


⛔100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna (Argentyna - Primera B)
Godz : 23:30
Spotkanie : Defensores de Belgrano - Excursionistas
Typ : over 2.5 gola
Kurs : 2.50
Buk : Bet365

Analiza : Ostatnie dni na minus, normalnie pograłbym na wygraną gospodarzy bo przemawia za nimi dosłownie wszystko, i mecz u siebie, i miejsce w tabeli (odpowiednio 6 i 17) i seria, gospodarze nie przegrali 5 ostatnich meczów (3 wygrane, 2 remisy), goście wygrana, remis, trzy porażki. Na papierze, wynik wydaje się prosty do przewidzenia i może kurs w tej chwili 1.73 powinien skusić, ale poszedłem po większej linii oporu i idę w gole. Dlaczego?

Takie mecze lubią być &quot;golodajne&quot;, tym bardziej, że w Primera B, rozegrane zostały już 18 kolejek, więc im bliżej końca, tym większa szansa na jakieś niespodzianki i festiwale goli. Ciężko coś takiego stwierdzić po ostatnich wynikach, gdzie w meczach z udziałem tych ekip padło ostatnio odpowiednio 8 i 12 goli, ale gdyby mniej więcej taka tendencja i średnia się utrzymała, to wynik może być na styk linii overa. W dodatku jak spojrzymy na H2H tych drużyn, to nie ujrzymy nic (taki mały joke), te zespoły mierzą się ze sobą po raz pierwszy. Po prostu ciężko mi uwierzyć by znały każdy najmniejszy słaby punkt rywala. Wierzę, że nie będzie w tym meczu kunktatorstwa, a dadzą zarobić mi i osobom które na to postawią.

PS. Od siebie tylko dodam, że od czasu do czasu polecam zerknąć na LIVE bo może zapachnieć ew. łamańcem w którąś ze stron.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom