>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19 października 2010r. (wtorek)

Status
Zamknięty.
C 12

calvaria

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt - AC Milan
Typ: X
Kurs: 3,90
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam. Przed nami kolejne mecze ligi mistrzów. Spotykają się dwa równorzędne zespoły, bo ciężko tu mówić o czyjejkolwiek przewadze, mimo że bukmacherzy faworyzują królewskich. Każdy wynik jest tu prawdopodobny, ale ja stawiam w tym meczu na remis. Historia bezpośrednich pojedynków to mecze ligi mistrzów raz wygrywał Real, innym razem Milan i oba mecze w Madrycie. Teraz przyszedł czas na remis. Za podziałem punków przemawia również ranga spotkania i skala obu zespołów. Real przewodzi w grupie G, wygrał dotychczasowe mecze, zatem może sobie pozwolić na ewentualny remis z dobrym zespołem. Milan z kolei jeden mecz wygrał i drugi zremisował, zatem w przypadku dzisiejszej przegranej, miałby problem z wyjściem z grupy. Również fakt, że przeciwko Realowi każdy zespół mobilizuje się podwójnie i gra na 200% możliwości. Podsumowując mecz z pewnością będzie zacięty i prawdopodobnie skończy się remisem. Polecam.
⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie : Al Ittihad Allepo i Muang Thong Utd
Typ : Over 2,5
Kurs : 2,00
Bukmacher : Betfair
Analiza : Rewanzowy spotkanie polfinal Azjatyckiej AFC Cup na Allepo international Stadion spotykaja sie lokalne Al Ittihad i Muang Thong Utd. Pierwsze spotkanie zakonczylo sie wygrana druzyna z Tajlandii 1-0. Napewno Syryjski zespol stac na to zeby dzis odrobic strate i zakawalifikowac sie do wielkiego finalu. Gospodarze tego spotkanie dobrze sie spisuja w tej edycji na wlasnym boisku gdzie wygrali 3 spotkan i tylko raz zremisowali. Muang Thong Utd dobrze sie spisuje poza nawyjedzie i do tej pory przegralo tylko jedno z 5 spotkan wlasny w Syrii przeciwko Al karamah. Pilkarze Al Ittihad zagraja nie tylko zeby zakwalifikowac sie ale tez zeby zrewanzowac sie o wyeliminowanie innygo Syryjskiego zespolu. Oba zespole w tych rozgrywkach sporo gole zdobywaja ale tez traca. Al Ittihad ma bilans bramkowy 15-12 kiedy Muang Thong Utd ma 16 -9. Licze wiec na skutecznosc zarowno pilkarze Al Ittihad jak i Muang Thong Utd. Stawka spotkanie zmobilizuje El Ahga czy Shahrou z strony Syrijskiego zespolu oraz Alitouna Yata oraz Dagno Siaka z strony Tajlandzkiego zespolu. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie Al Ittihad Allepo i Muang Thong Utd padnie wynik powyzej 2,5 gole.
⛔100
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Marsylia - Zilina
Typ : powyżej 2,5 goli
Kurs : 1.70
Buk : Expekt
Analiza :
Już dzisiaj czekają nas kolejne emocje tym razem związane z kolejną kolejką elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzów. O godzinie 20:45 zostanie rozegrane większość dzisiejszych meczy , a jednym z nich jest spotkanie Olympique Marsylii z Ziliną. Można by powiedzieć , iż jest to spotkanie Dawida z Goliatem , lecz mi osobiście nie wydaje się , aby ten mecz dla gospodarzy był spacerkiem.
Sytuacje obu zespołów w grupie jest nienajlepsza , i jedni i drudzy mają na swym koncie 0 pkt (obydwa zespoły przegrały swoje mecze z Spartakiem Moskwa oraz faworytem grupy Chelsea Londyn). Po sytuacji w tabeli łatwo można wywnioskować , że gdy drużyny myślą jeszcze o wyjściu z grupy to jest to ostatni dzwonek , i dziś trzeba koniecznie zdobyć komplet punktów. O ile dla Ziliny sam awans do Ligi Mistrzów był już ogromnym wyczynem , o tyle dla Francuzów odpadnięcie z grupy będzie porażką , bo to właśnie oni obok The Blues byli stawiani jako faworyt do wyjścia z grupy.
Podsumowując dzisiaj czeka nas mecz ostatniej szansy dla obydwu zespołów , a więc spodziewam się otwartego i dobrego widowiska , a co za tym idzie dużej ilości bramek.
pozdrawiam.
⛔100
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Spotkanie: Real Madrid - AC Milan (0-1)
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: unibet
Analiza:

Mecz 3 kolejki ligi mistrzów między Realem Madryt, a AC Milan będzie należał do ciekawego i wyrównanego pojedynku. Real w lidze mistrzów radzi sobie dobrze. Do tej pory wygrał 2 spotkania z Ajaxem i Auxerre nie tracąc przy tym bramki. Natomiast Milan do tej pory zdobył 4 pkt. Wygrał z Auxerre 2-0 i zremisował z Ajaxem 1-1. Oba zespoły swoje ligowe mecze wygrały. Tak więc trudno wskazać tu faworyta. Lekką przewagę będą mieli na pewno gospodarze tego spotkania. Moim zdaniem Real wygra, ale tylko jedną bramką. Milan z takimi gwiazdami jak Robino, Zlatan tak łatwo nie podadzą się.
⛔100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Spotkanie: Real - Milan
Typ: over 3,5 goli
Kurs: 2,65
Buk: Bwin
Analiza:
Dzisiaj o 20:45 na Santiago Bernabeu zostanie rozegrany mecz pomiędzy Realem a Milanem. Bukmacherzy mocno faworyzują Real, lecz ja oceniam szanse pół na pół. Oba zespoły zaczęły grać bardzo dobrze. Real wygrał swoje ostatnie spotkanie ligowe 4:1 a Milan pokonał Chievo 3:1. Ciężko jest mi tutaj wskazać zwycięzce. Skłaniałbym się bardziej w stronę Milanu, lecz jest to dość duże ryzyko. Postanowiłem zagrać tutaj over 3,5. Oba zespoły strzelają wiele goli i wydaje mi się, że dzisiaj będzie podobnie. Real u siebie zawsze gra ofensywnie bez względu na przeciwnika i myślę, że uda im się strzelić gola lub dwa. Milan może za to szukać szansy w kontratakach i stałych fragmentach gry wykorzystując wzrost Ibry. Spodziewam się ładnego, otwartego meczu i wielu goli.
⛔100
 
kuba230792 10

kuba230792

Użytkownik
Spotkanie: Ajax Amsterdam- AJ Auxerre
Typ: Auxerre nie strzeli gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Przed nami mecz 3 kolejki LM, pomiędzy holenderskim Ajaxem, a francuskim Auxerre. Mecz pomiedzy średniakami na tle Europy. Moim zdaniem Ajax podbudowany dość gładkim zwycięstwem na Bredą (3:0), nie bedzie mial dużych problemów z pokonaniem bardzo osłabionej (szczególnie w ataku) burgundzkiej druzyny. W składzie Auxerre nie wystąpią: Traore, Langil, Sanogo, Le Tallec, Licata, Mignot i Jeleń. Przynajmniej 4 z wymienionych nazwisk stanowią o sile ofensywy swojej drużyny. Oglądając ostatni ligowy mecz Ajaxu dochodze do wniosku, że ich defensywa jest na tyle silna, aby na własnym stadionie nie stracic bramki z mocno osłabionymi francuzami.
⛔100
 
C 0

chropowaty

Użytkownik
Spotkanie: Ajax Amsterdam - AJ Auxerre
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,87
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Witam. Dzisiaj o godzinie 20:45 rozegrane zostanie spotkanie Ligi Mistrzów. W Amsterdamie miejscowy Ajax podejmie francuskie Auxerre. W klubie tym występuje jeden z najlepszych polskich snajperów - Ireneusz Jeleń. Nie wystąpi on jednak w dzisiejszym meczu, tak jak wielu innych ofensywnych graczy Auxerre. Kontuzje sponiewierały drużynę z Francji. Uważam, że Ajax wygra to spotkanie, a Auxerre nie strzeli gola. Stawiam wynik 1:0 lub 2:0. Under 2,5 padał we wszystkich dotychczasowych meczach tych drużyn w Lidze Mistrzów, a trzeba wiedzieć, że w grupie tej występują jeszcze Real Madryt i Ac Milan, a więc drużyny bardzo ofensywne. Na wyjeździe Auxerre poległo z Milanem 2:0, a z Realem u siebie 1:0. Defensywa nie jest więc najgorsza. Ajax w tamtych dwoch meczach zdołał zdobyć zaledwie jedną bramkę. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy.
⛔100
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia Phillies u San Francisco Giants (Game 3)
(MLB - National League, Ameryka Płn.)
Typ: Philadelphia Phillies -1,5
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bwin
Data: 2010-10-19 22:15
Analiza: Dzisiaj o godzinie 22:15 rozpocznie się 3 mecz drugiej fazy play-off (półfinały) w lidze MLB pomiędzy San Francisco Giants, a Philadelphia Phillies. W rywalizacji do 3 zwycięstw jest 1-1 (4:3 i 1:6 dla San Francisco). Teraz jednak spotkanie przenosi się na teren San Francisco. W sezonie zasadniczym gospodarze wygrali u siebie 2 z 3 meczy z liderem rozgrywek, na wyjeździe było znów odwrotnie. Teraz po 2 meczach w Philadelphi jest także remis. Wynika z tego, że obie drużyny toczą ze sobą zacięty bój. Tak samo zresztą było w ćwierćfinale z ekipą Cincinnati, w lidze wyrównana walka, w fazie play-off pewny awans (Philadelphia wygrała 3-0). Jak dla mnie drużyną lepszą jest drużyna Philadelphi, pomimo tego że drużyna z San Francisco dobrze broni. W ostatnim meczu roznieśli ich u siebie. Myślę, że dwoma punktami są w stanie wygrać na wyjeździe, po ostatnim tak udanym sukcesie. Za Philadelphią przemawia jeszcze to, że są w lepszej formie niż ekipa z San Francisco. Licze na pewne zwycięstwo Phillies.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom